Új privát üzeneted érkezett!

Ani, sajnálom az éjszakát. Én is fent voltam, de nem a marokkóiak miatt, hanem a gyomorégés miatt. Nem tudom melyik a jobb :?

Hutyg, én elaludni tudok, én hajnalban szoktam forgolódni. A szurkálás teljesen természetes, ne aggódj miatta, nem nyílik a méhszájad.

Twist, nyugodtan együtt lehettek, ha semmi komplikáció nincs. Marcinál az utolsó pillanatig együtt voltunk, és a méhszáj csak nem akart nyílni. Arra figyelj, hogy a pocakot ne nyomjátok össze.

Pillesz, szupi képek. Szupi a pocak és szupi a fal is! Holnap megyek anyuhoz, ott leírom majd. Majd rakok emlékeztetőt a telefonomba :wink: Dec 17-ig haza sem jön a párod???

Klári, nagyon tetszik a bölcső!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


A honlap szerint annyi :roll:

az igazat megvallva nekem a rezgő funkciója kicsit ijesztő, hangos, és ráz, bár lehet állítani fokozatot. szerintem azt nem fogom gyakran használni. Egyébként 4 ceruzaelem kell hozzá...

Klári

Kép
claracroft
 
 


Klári: csütörtökön jön haza. Legalább tudok rendesen aludni, nem horkol senki a fülembe, és nem kell leköltöznöm hajnalban a kanapéra.
Most hívott, hogy hogy van Panka, mert már most hiányzik neki. :D
Őrült ez a hapsi...

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 

 
 

Klári: csütörtökön jön haza. Legalább tudok rendesen aludni, nem horkol senki a fülembe, és nem kell leköltöznöm hajnalban a kanapéra.
Most hívott, hogy hogy van Panka, mert már most hiányzik neki. :D
Őrült ez a hapsi...

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock:
Bocsika vagyok
:oops: :oops: :oops: :oops:

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


sziasztok.

hekas orulok hogy tetszett anyoseknak a kaja :wink:

somaanya gyonyoru a faldekoracio.

Pillesz szep nagy pocid van es hatalmasat not a legutolso kep ota :wink:

clara,szuper a bolcso kar hogy csak ket honapig lessz nalad.

twist mi tegnap este probalkoztunk de asszem az e fajta elvezet marad szules utanra.Bar eddig apa tiltakozott nagyon az ejjel megis en voltam az aki nem tudta elengedni magat. :roll:

asszem az en derekam beadta a kulcsot,nagyon nagyon faj.

Kép
monyo83
 
 


Pillesz: köszi a választ, mégha nem is én kérdeztem :D Te is már nagyon terhes vagy :D

A horkolástól én is nagyon szeretnék már megszabadulni... nehéz ügy, a kanapét meg nincs kedvem megágyazni. :roll:

Klári

Kép
claracroft
 
 


Az én férjem meg nem horkol, pedig én nagyon szeretem, bármit megadnék érte!

Timi
athena
 
 


A horkolásért adnál meg mindent???? :shock: :shock: :shock:
Hát ha gondolod én felveszem magnóra a párom horkolását és elküldöm Neked :lol: (bár nagy szerencsémre csak ritkán horkol :D )

Kép
akire79
 
 


Szia Somaanya!
Köszönöm az üdvözlést. Azért egy "picit" jobb itthon. Bár kezdek nagyon ellustulni.

Klári!
Vigyázz magadra, próbálj meg pihenni, lazítani. Nem lesz semmi gond.

Pillesz!
Magas, csinos, helyes kismama nagy pocakkal.... Szép vagy!

Monyo!
Az én derekam is baromira elkezdett fájni. Mondjuk van is egy kis gerincferdülésem. Remélem, azért végig nem fog így fájni.

Kép
ágota 74
 
 


Horkolás???? Verhetetlen vagyok, mióta terhes vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: Időnként a párom is horkol, de nekem eléggé megduzzad a nyálkahártyám terhesen. Marcival is horkoltam, szülés után megszűnt. Remélem most is el fog múlni :lol: :lol:

Nekem reggelre fáj a derekam, az első 2-3 lépést könnyek között teszem meg, aztán bejáratódik, és nem fáj annyira.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


athena írta:Az én férjem meg nem horkol, pedig én nagyon szeretem, bármit megadnék érte!

ebbol en is arra kovetkeztettem mint Akire :lol:

szoval mindenkinek faj, legalabb nem vagyok egyedul ezzel.
Most momentan a farokcsontomnal faj,bizti tagulnak a csontok.

Kép
monyo83
 
 


Szia Hékás!
Akkor nem csak én horkolok terhesen...:)úghogy párommal felváltva bökdössük egymást.:)

Kép
ágota 74
 
 


Persze, hogy Hékást akartam írni és nem Klárit.
Ja, és apa dec. 17-től itthon lesz szabin, csak 2-a után megy melózni, meg hát jár neki 5 nap bónusz szabi, ha megszületik Pankító.

Félreértés ne essék, nem én horkolok, hanem a párom. De rettenet módon. Kb. este 11, fél12 körül merül el a rem szakaszba, és megállíthatatlanul, hangosan horkol. Pluszba még mászik is rám, folyton rám akarja tenni a lábát, meg bújna, én ezt meg most nem díjazom, így is elég nehéz megtalálni a megfelelő pozíciót, ő meg jön a hab testével meg a hülye horkolásával.....úgyhogy ilyenkor fogom magam és a kispárnámat és lecuccolok. A párom viccesen meg is szokta jegyezni, hogy olyan vagyok, mint egy szerető....reggelre eltűnök.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Clara-nagyon cuki ez a bölcső, irigy vagyok ám :lol: Nekem is emelnem kellett a gyógyszert tegnap 3x2-re, de így se nagyon megy 140 alá. Kicsit kezedek mostmár félni, mert ez után még jöhet a 4x2 és nincs tovább :? Remélem ez most használ egy darabig!

pillesz-nagyon szép lett a babaszoba, és Te is tök csini vagy :D Én már nem is merek fotózkodni, mert írtó pufi vagyok, tegnap anyósom meg is jegyezte az arcom is el van torzulva :oops: Hát jót tett a lelkemnek :(

Én is nagyon horkolok egy ideje, a kórházban tök ciki volt, alig mertem elaludni, mert biztos kiutálnak, de végül kiderült nem vagyok ezzel egyedül :lol:

Kép
Kép
bogaracska
 
 


akire- nagyon szépek a pocakos fotók :lol: Ha babafotózásra szeretném felkérni, mennyi idővel előtte kell szólni, és elutazik hozzánk, vagy mi megyünk hozzá? :roll: Az állapotom szerintem romló tendenciát mutat, emelkedő gyógyszeradag + egyre nagyobb lábak, kezek, már alig bírok menni :oops: Remélem még 1-2 hétig kihúzzuk egyben!

Kép
Kép
bogaracska
 
 


Brigi, köszi a választ:) Apa örülni fog a hírnek.) Á, dehogy nyomjuk össze a pocit.)

Klári, ez a bölcső fantasztikusan klassz!!! Mostanában nekem is a hasmenés és görcsök nagyon ijesztőek. Meg amikor sokat ültem a gép előtt, akkor keményedett a hasam és görcsölt, akkor is azt hittem, hogy megyünk szülni.,

Csajok, érdemes még 4D UH-ra menni? Úgysem fér bele a képbe a baba:)
Vendég
 


A keményedéssel és görcsökkel kapcsolatban, lehet olyan, hogy nem érzem? Mármint azt észreveszem, hogy kemény, de nem fáj :oops: Pénteken mondta a doki, hogy nagyon be van keményedve, és a CTG is jelzett méhösszehúzódásokat, de én semmit sem éreztem :shock:

Kép
Kép
bogaracska
 
 


Szia Bogaracska!
Én úgy tudom, hogy a gép jelezhet összehúzódásokat annak ellenére, hogy te nem érzed. Nagyon szorítok neked! De arra gondolj, hogy ha most megszületne se lenne már semmi gond. Persze még két hétig azért jobb lenne egyben.

Kép
ágota 74
 
 


sziasztok

Nekem is rendszeresen vannak ilyen menstruáció szerű fájásaim éjjel 3*4* meg nappal is többször ha nem fekszem
Holnap megyek dokihoz, majd kiváncsi leszek mit mond

Pillesz nagyon jó a fal, nagyon klassz helye lesz a babátoknak :D

A férjem fia nálunk volt tegnap, ma ment haza reggel, és már az ágyat nyomja lázas, nagyon boldog vagyok pedig mindenkinek megmondtam hogy ide ne jöjjön senki,
hát hiába beszélek :twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni, remélem nem kaptad el... Én most lehet, hogy összeszedtem valami nyavalyát. Elkezdtem irtózatosan köhögni. Holnap megyek a táppénzes papíromért, lehet, hgoy megnézetem a tüdőmet is, nehogy valami gond legyen...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Bogaracska, Nilszi, Ági Kicsit megkésve, de nagyon köszönöm a szülinapi jókívánságokat!
Ági köszi az érdeklődést, nem tűntem el csak sajnos mostanában csak olvasgatni tudtalak benneteket. Nincs semmi bajom még éjszaka is remekül alszom, egyedül néha gyomorsav problémáim vannak csak. Én azóta mióta nem találkoztunk voltam egy párszor előadáson, tornán csak a múltkor, mert a legutóbb amikor ezelőtt voltam akkor másnap reggel volt egy erős egy órán át tartó erős görcs jellegű keményedésem. Így csak a múltkor mertem újra elmenni, szerencsére azóta a keményedés nem jelentkezett. Most is azt tervezem, hogy elmegyek a tornára is és az előadásra is. Remélem találkozunk újra. Eddig is mindig kerestelek, de sosem láttalak.
Brigi Szuper anyukád van, csak azt sajnálom, hogy az én anyucim is ilyen volt, amíg nem betegedett meg ebben a fránya Parkinson kórban. Mindig arra számítottam, hogy majd az unokájának rengeteg gyönyörű pulcsit köt majd, de most hogy eljött az ideje, a legnagyobb bánatunk az hogy sajnos már egyedül, segítség nélkül fel sem tudja emelni az unokáját. :cry:
Brigi éjszakánként én is elkezdtem horkolni, de ez inkább hortyogás nem is horkolás. Biztosan a hormonok miatti elernyedt izmok miatt van! Remélem elmúlik.
Látom sok lány panaszkodik hátfájás és rossz alvás miatt. Nálam szerencsére semmi ilyen probléma nincs és szerintem ezt a Dormeo fedőmatracnak köszönhetem. Korábban vettünk egy kemény kókusz matracot, keménysége miatt állandóan fájós háttal ébredtem. Akkor találtuk ki, hogy mi lenne, ha tennénk rá egy fedőmatracot. Azóta imádom az ágyamat, remekül alszom rajta, mindenkinek csak ajánlhatom, tényleg nagyon kényelmes alvást biztosít, főleg így várandósan. ( Nem kapok részesedést a Dormeo-tól :wink: )
Bellaani Le a kalappal előtted, hogy 36 hetesen még van bátorságod elindulni egy ilyen hosszú útra. Én folyton attól rettegnék, hogy az út közben megszülök. Remélem csak én látok rémeket!

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Lányok vigyázzatok magatokra már a finisben vagyunk, ne kapjatok el semmit!
Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de mióta itthon vagyok azóta csak úgy repülnek a napok, anélkül hogy az eltervezett dolgaimnak a végére érnék.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Jó estét :)

Hát, én csavarogtam egyet. Elvitt Attila az Allee-ba, megnéztem, leginkább végigtotyogtam, míg ő elment dolgozni. Hát, elfáradtam. És sómentes diéta ide vagy0oda, ettem egy adag csípős csirkeszárnyakat :oops:

Bogaracska: csak felhívtad a dokit, és mondta, mennyire emeld? Én végül még nem hívtam...

És te hogy csináltad a sószegény diétát? Nekem mindig csak az édes tészták jutnak eszembe, de a tésztát azért sós vízben főztem ki. Ma pl. kakaót tettem rá, holnap szilvás gombócot eszem. Reggelire vajas pirítós uborkával só nélkül, de ugye a kenyér sózva van. Nem tudom, mit hogyan kellene :oops: Hétvégén sütöttem csirkecombokat, nem sóztam meg, tettem mellé barackbefőttet párolva. Te hogy csinálod?

Klári

Kép
claracroft
 
 


Köszi a bölcső-dicséreteket :)

Vettem pelenkát, Huggiest, inkontinencia betétet, Nivea popsitörlőt, biztonsági fültisztítót és vízhőmérőt, ennyi a mai szerzemény.

A Jessa inkontinencia betét olcsóbb jóval, mint a Tena, bár nem szárnyas (nem tudom, hogy a Tena az-e) Ez 599 Ft volt, a Tena hasonló kategóriája 10 db 800 fölött van, ha olcsón megkapom.

Így most van két teljes csomag betétem, egy csomag Helen Harper 10 db-os, a második legnagyobb méret, ez 500 Ft alatt volt itt: http://www.pelenka.com/ . A másik a Jessa. Mindkettő egyesével csomagolt, rögzíthető. Ezen kívül van 3 db Seni Lady super. Ezt is patikában árulják, jóval nagyobb, mint a másik kettő, a neten ilyen áron találtam: http://www.olcso.hu/keres/Seni%20Lady , vagy a Vaterán: http://www.vatera.hu/inkontinencia_bete ... 22742.html

Ha erős lesz ez a vérzés dolog, szerintem a harmadikból fogok még beszerezni, ez már majdnem pelenka :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Hálós bugyiból hány db-ot kell venni??? Vettem kettőt, de gondolom az kevés :roll:

Klári

Kép
claracroft
 
 


Fikuszka:Sajnos sok valasztasi lehetosegem nincs,az unnepeket meg apuval szeretnem tolteni,az pedig annyit jelent hogy 35 hetes koromig kell minimum maradjak.De januar 2.-an huzok haza :)
Egyebkent autopalya van vegig,Szlovenian keresztul,8 ora az ut autoval,az meg belefer :) Most tettem meg oda-vissza,eleg jol birtam,a hatso ulesen elfekudtem :D
Azert ha szoritotok nekem az jol jon :) ....

Jo ejszakat mindenkinek!!!

Kép



Anita
bellaani
 
 


Ja,Klari,azt meg akartam meg kerdezni hogy nem ez az az uj bevasarlokozpont ahonnan tobb embert is korhazba kellett szallitani valami mergezes miatt??????Azert csak ovatosan...

Kép



Anita
bellaani
 
 


Halos bugyit en meg nem is vettem...Milyen aron vannak otthon??
Mennyi van egy csomagban?
En is Jesse/a tipusu betetet vettem a DM-ben,meg anyu adott Tena betetet,O valahogy olcson hozzajutott...De gondolom 2 cs nem lesz eleg,azt mondjak eleg sokaig tart a verzes szules utan...

Es vizhomero...az sincs meg...meg merleg,de azt szerintem nem veszek,az egy 15000Ft-os tetel,es a vedono is le szokta merni amugy is...
Kisagy beallitva,dolgok kimosva,babakocsi hianycikk...forgo-zenelo kisagyra hianycikk...

Voltam babysitter,de ennyire nem lattam bele a dolgok melyebe hogy ennyi mindenre lenne szukseg..Kesz anyagi csod :)

Kép



Anita
bellaani
 
 


anita: de igen, az a bevásárló központ :) A prkolóházban nem voltam, ott volt a gond, szénmonoxid mérgezés.

A Tena hálós bugyi 2 db-os csomagban kemény 315 Ft volt :)

Azt mondták, lehet, hogy az első néhány nap után már elég a sima éjszajai Always is, ha nem, valakivel vetetek még Jessát.

Én sem terveztem mérleget venni, lehet bérelni is ha kell, de így, hogy kaptam kölcsön... :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Klári, tényleg nagyon szuper ez a bölcső. :)
Én is épp ma vettem jó sok popsitörlőt (4-es csomag volt akciós) és 1 csomag inkontinencia betétet. Én Tenát vettem, a kép alapján az sem szárnyas. Klári, köszi a linkeket! Egyébként 2-3 csomag ilyen extra betét nem elég, nem úgy van, hogy utána már elég a nagyobb méretű normál egészségügyi betét? Vagy túl naiv vagyok? :) :oops:
A hálós bugyi kérdés engem is érdekelne. Mennyibe kerül és mennyit érdemes venni belőle?
Én még csak most kezdtem meg az ilyen "kellékek" beszerzését, jó hosszúnak tűnik a lista...
Bogaracska, drukkolunk neked nagyon, hogy még kihúzzátok egy ideig, de tényleg az a fontos, hogy legyél nyugodt, már akkor sem lenne semmi baj, ha most jönne a baba.
Fikuszka, holnap biztosan megyek tornára és előadásra is, remélem, most összefutunk. :)
Móni, reméljük, nem kaptál el semmit.
Brigi, jobbulást!

Ági

Kép
ági33
 
 


Klari:Igen,igy konnyu :)
Nekem a berlessel csak annyi a problemam hogy 1.5 honapos koraban jovunk vissza ide,a merleget meg nem hoznam el...szoval arra az idore meg felesleges :(
Bugyit akkor majd otthon veszek,mert itt 1 doboz/3db az 3 euro,otthon akkor kb a fele...
Magamat ismerve nem lesz eleg az ejszakai always,nekem az egy normal mensinel fel orat birt ki kb.(igen,az ejszakai,hosszitott valtozat!!),szoval megnezem amit irtal website-ot ahol pelenka jellegut kinalnak :D
Ez milyen gaz hogy megepitenek egy uj bevasarlokozpontot es ilyen problemak jonnek elo...Valamit biztos megint "kisporoltak" a szellozorendszerbol...

Azt hiszem elteszem magam holnapra,ki tudja milyen ejszaka elebe nezek :)
Probalok fent lenni ameddig lehet,de a szemem mar csukodik lefele...
Mindenesetre ajtok bereteszelve,eltorlaszolva :D
Meg 4 ejszaka egyedul...

Jo ejszakat :)

Kép



Anita
bellaani
 
 


A MÁRIA bababoltban (XIII. Visegrádi u. 25) akciós az eldobható bugyi, 5 db volt 400 Ft még a múlt héten.

Bellani!
Mérleget tényleg lehet bérelni pl. a Minimanó Centrumban. Szerintem érdemes megnézni, venni én sem vennék :lol:

Bogaracska!
Minden héten fenntart 1 napot ezekre a babafotókra, hogy senkit ne kelljen lemondania. Max. a baba 14 napos koráig érdemes elmenni Hozzá (vagyis ő kijön házhoz). Nem tudom mennyivel előtte kell szólni, szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, egyeztettek és ha Barna megszületik hamarabb (reméljük nem), akkor csak szólni kell neki.

Kép
akire79
 
 


Nincs mit Ági :) Próbálom mindig az olcsóbb megoldásokat keresni, remélem nem a minőség kárára :roll:

akire: köszi az eldobhatós bugyi tippet, lehet olyat is veszek majd. A hálós az mosható, de remélem nem ázok át, hogy sokszor kelljen. Igazából a hálóinget féltem, kaptam (szintén kölcsön) 2 db szoptatós hálóinget, kellemetlen lenne, ha összemaszatolnám, és azt nem túl könnyű kimosni. :evil:

Klári

Kép
claracroft
 
 


Ez azért jó, bekajáltam sós, ráadásul csípős kaját, és estére 133 lett a vérnyomim. :o Ki érti ezt? :?

Klári

Kép
claracroft
 
 


Elteszem lassan holnapra magam, Erika, holnap talizunk :wink:

Jó éjszakát mindenkinek!

Klári

Kép
claracroft
 
 


Ok, jó éjt!
Én holnap anyukámmal megyek!
Ja és a bugyi lehet, hogy mosható, még nem néztem meg nagyon.
http://bebibolt.hu/index.php?main_page=index&cPath=177_225
Erre gondoltam (az oldalon a legalsó termék) és akkor nem kell szenvedni a mosással :lol:
A nehezen kimosható foltokra pedig ajánlom a Vanish folttisztító szappant, mert mindent kivesz!

Kép
akire79
 
 


Clara: ügyesen vásárolgatsz :)

Én a múltkor 4 bugyit vettem és csak kettőt használtam. Pillanatok alatt megszárad.
Most én is csak 2 tenát vettem.

Kép
Kép
alma26
 
 


Jo reggelt!

Eszrevettetek hogy egyre korabban kezdodnek a hozzaszolasok? :D

Koszi a bugyi tippet,ha otthon leszek elmegyek megnezem...

Szep napot mindenkinek!!!!!!

Kép



Anita
bellaani
 
 


Sziasztok!

Ilyen korán fent vagytok? Lányok, most aludjatok, amíg lehet! Én jól aludtam, nem horkolt senki a fülembe!

Hálós bugyiból nem kell sok, mert még a kórházban is ki tudod mosni, vagy hazaküldöd kimosatni, és nagyon hamar megszárad.
A bazi nagy pelenka hatású betétből állítólag elég egy csomag, utána jó az éjszakai betét is.
Nekem van 2 hálóingem meg egy elöl gombos pizsim, egy köntösöm. Remélem elég lesz, nem fogom összevérezni. Meg viszek pár pólót, melegítőalsót, hogyha jönnek látogatni ne legyek toprongyos.

Én már tervezem, hogy csinálok egy listát, hogy ki jöhet be a kórházba, és kb 4-6 hétig (vagy addig, amig jól nem érzem magam) ki jöhet hozzánk látogatóba. Csak és kizárólag anyuék, apuék, anyósék, nekem egyik barinőm és párom gyerekkori barinője (aki szintén babát vár). Ennyi. Mást senkit.

Meg én már olyanokonm agyalok, hogy nem akarok a 6 ágyas szobába kerülni, mert én a kórházba többnyire pihenni szeretnék. Napközben a babámmal lenni, azt csinálni amit akarok, és ezt jó lenne úgy,hogy nincs az egész szoba tele látogatókkal. Meg én tuti le fogom adni estére a babámat (meg lehet kövezni), mert én pihenni, aludni akarok, és a bébinek is jobb, ha valamennyirew kipihent a mamája. És nem akarok egy idegen, órdító baba miatt nem aludni.

Hoppá, lehet, hogy a babám fejjel előre beállt, mivel most hapciztam párat és ilyen feszítő érzést éreztem a szeméremdombon felett nem sokkal.

És lenne egy kérdésem: már másodjára fordult elő, hogy estére letámad a gyomorsav,és félig ülve alszok. Mit lehet tenni, enni, inni ellene?

Ja, és Alma: Emmának boldog névnapot!

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Pillesz!
Akárhány ágyas szobában leszel, látogatókat sehol nem engednek a szobákba :lol: Max, ha jönnek Hozzád, akkor kitolod a babát a folyosóra vagy az erre kijelölt helyre.
Amúgy igazad van, hogy ott még van esélye pihenni az embernek.
Én viszont nem szeretnék 1 ágyas szobába lenni, mert ilyenkor nagyon sokat tudnak segíteni a szobatársak (tanácsok + el tudsz menni zuhanyozni, mert van aki figyel a babára, stb...) Legalábbis így gondolom, bár még nem szültem!

Én vettem a gyógyszertárban MAALOX szirupot a gyomorsavra. Ezt terhesek is használhatják, este egy kanállal beveszek belőle és pillanatok alatt elmulasztja. Ja és a RENNIE tabletta is nagyon jó.
Ha pedig írtózol az ilyenektől, akkor pár szem kekszet és tejet javasolok.

CLARA!
A szülőszoba látogatás 14:00-kor vagy 14:30-kor kezdődik??????

Kép
akire79
 
 


Csatlakozom Pilleszhez:

EMMA!
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Kép

Kép
akire79
 
 


Akire: én sem egyedül szeretnék lenni, hanem 2 ágyasba. Én ahogy visszaemlékszek, mikor kistesóm született 9 éve a János Kórházba, mi bementünk a szobába. Ott volt kinyúlva anyu ágyán. (jajj, de kis csúnya volt...)
És köszi a tippeket.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Sziasztok!

Klári, én legalább 6 db hálós bugyit veszek.
Eldobható bugyinak hirdetik, de egyébként kiválóan mosható is.
Szerintem inkább több legyen, hátha baleset történik, s átázik a betét, vagy kicsorog a cucc. Szóval lehet nem egyet fogunk naponta "fogyasztani".

Az óriás Tena betéttel (30 darabos) úgy tapasztaltam, elég lenne egy fél csomag a legnagyobból, mindig megmaradt a fele. Igaz, általában használtam a kórházi betétet is.

Nagyon kényelmes a későbbi időszakra a közepes Tena is,ez mér olyna, mint egy sima (vastag) betét, de sokkal puhább a felszíne és jobban szív, mint a hagyományos menstruációs betétek.

Arra figyeljetek, olyan betétet vegyetek, aminek pamutszerű a felszíne, vagy jó puha, mert egyébként kidörzsölheti alul az igencsak megviselt alvázat.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Hálóing: szerintem praktikusabb a póló+nadrág (pizsi, vagy rövidgatya) összeállítás, már ahol megengedik. Nem minden kórházban lehet.
Hálóingből számítsatok napi 2-3 darabot, nem csak a vérzés lehet gond, hanem a rettenetes izzadás is.
Úgyhogy én is remélem, nem lesz látogatási tilalom, mert 10-15 hálóinget/pólót nem gondoltam bevinni, jó lenne, ha haza lehetne küldeni mosni őket...


Fú, Pillesz, megértem, hogy nem szeretnél 6 ágyas szobában lenni.
Én sem. Eddig kétszer voltam ötágyasban. Másodjára olyanban, ahol éjjel-nappal kint voltak a bébik.
Egyikben sem lehetett pihenni, bár a másodjára talán még kevésbé.
Az első helyen (ott le kellett adni a babákat) azért nem, mert mindenki kínlódott a bedurrant mellétől, éjjel fejtünk, mert szoptatni nem lehetett.A gyerekek meg kint sírtak a csecsemőosztályon, az is hallatszott.

A második helyen meg mindig üvöltött valakinek a gyereke, s ettől a többiek sem tudtak aludni.
És mindig égni kellett a villanynak is. :evil: :evil: :evil:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Akkor ezek szerint alig fogom várni, hogy hazajöhessek....szupi!
Pont erre gondoltam, hogy nem veszek hálóinget, hanem póló-gatya összeállításba adom elő.

Panka már 2. napja majd kirúgja a ház oldalát! Ő ébresztett reggel is, pedig még ki sem bújt!

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


http://bebibolt.hu/index.php?main_page= ... a281bc43a2

Vett valaki ilyen pelusvödröt?
Ha igen, milyen ,ebbe si kell havonta kazettás zacsi, vagy jó bele bármilyen zacskó?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Hát, nálunk mindenkinek az volt az első kérdése, ahogy lekerült a gyerekágyas osztályra, hogy mikor lehet hazamenni? :wink:

Most én is kétágyasra gyúrok, hátha az emberibb.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Jó reggelt, lányok!


Tényleg durván korán kezdődtek ma a hozzászólások :D .

Én is csatlakozom, boldog névnapot kívánok az Emmáknak!

Pillesz:
Nekem nagyon bejött a salvus ásványvíz, borzalmas az íze, mintha szódabikarbonátos lenne, de már szinte kivánom gyomorégésnél :lol:

Képzeljétek, gyönyörű álmom volt az éjjel: megszületett a kislányom, rám nézett, mosolygott, és egyből rápattant a cicimre, és evett:))). Annyira pici volt... Még akarom, még:).

Ági
Kép
m_agi
 
 


sziasztok.

tudom hogy neketek nem kell de hatha tudja valaki hogy mennyiert es hol lehet venni ilyen agyra teheto eldobhato alatetet?
nekunk kell vinni a korhazba es meg semmi infom rola.

ti hany pelust visztek be?

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: