Új privát üzeneted érkezett!

Erika nagyon jó nyaralást!!!És jobbulást a picifiúnak!!

Takarításokkal csak óvatosan,akinek megcsinálja más,az hagyja.Bár nálam is lenne jelentkező!

sutimano76
 
 


Lassan hozzánk is ideér a vihar.A szél már beindult.

Helyesbítek, 20.05 már esik :wink: :roll: :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára v.andi 2009.07.06 19:05-kor.

Kép
v.andi
 
 


Láttátok,van már 2010 márciusi topic is.Milyen gyorsan megy az idő,mire ők szülnek, nekünk már 6 hós babáink lesznek!!!!

sutimano76
 
 

 
 

Nálunk is már becsapta az ablakokat!!!?pedig jólesett volna a friss levegő!!!

sutimano76
 
 


[quote="peppino"][ írta:peppinob]Floranan! Ez az Ikea bombariadó hihetetlen!! Mekkora peched volt!! Remélem azért találtál egy Tescot vagy valamit helyette!! :lol:


Igen, bementem a mellette lévő Auchanba és vettem egy 7 darabos rugdalózó-csomagot 1400-ért :D :wink:

floranan
 
 


[quote="sutimano76"]t írta:sutimano76ettem fel videót Berni tegnapi prodikciójáról a picasara,itt meg egy kép.Átlagos pocak:
Kép


Csini poci!! 8)
És sehol egy csík, (csak a középső) de jóó!

floranan
 
 


Erika, jó nyaralást!

Andi, végre te is itt vagy :)

Peppino, hajrá UH! :)

Vihar nálunk is lesz nemsoká, már villámlik valahol a távolban és az eső is csöpög...

Kaptam a szomszédtól sárgabarackot :P mmmm imádom

Nézem majd a Picasát is nemsokára!

floranan
 
 


Süti, naoon jó a videó!!! :D :D 8)
Hogy tudtál videót feltenni? Nekem a múltkor nem ment...

Viki, Dóra szoba tetszik!!!

Taranee, jó képek!! Füred a szívem csücske!!

Nem emlékszem, kit kellett még nézni...

floranan
 
 


Rohanós napom volt, van :roll: és még a holnap is. :?

Csak gyorsan Erikának: nagyon jó pihenést Nektek. 8) 8) 8)

Aztán majd holnap vagy holnapután jövök én is. Holnap fogorvos, az utolsó bölcsességfogam is kihúzzák. Eddig nem volt gond. Majd mesélek. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Ja, és most nem tudtam visszaolvasni mindent csak átfutottam, de majd mindenre reagálok ám. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Floranan,nagyon jó árban vetted a rugikat,mikor én vettem még 1990.- volt.

A videót a fényképezővel csináltam és azt engedi a picasa.
a doki által készített dvd-t nem engedte.

sutimano76
 
 


Süti, köszi, megpróbálom majd akkor a gépről.

floranan
 
 


Floranan,ja és a pocim nincs csík,de kentem is ,mint güzü,de sajna a cicim nem úszta meg :( ,eddig arra voltam a legbüszkébb,mostmeg kereshetek másik legjobb testrészt!!!

sutimano76
 
 


Tettem fel 4 pocifotót én is.

floranan
 
 


[quote="sutimano76"]F írta:sutimano76loranan,ja és a pocim nincs csík,de kentem is ,mint güzü,de sajna a cicim nem úszta meg :( ,eddig arra voltam a legbüszkébb,mostmeg kereshetek másik legjobb testrészt!!!


Biztos vannak még tuti testrészeid :wink:

Én is kentem az elejétől fogva, volt, h naponta többször is, de úgy látszik, hiába... vagyis ki tudja, mennyi lenne, ha nem kentem volna... cicin minimális van.

Ne aggódj, még így is istennők vagyunk!!!!! :D :lol: :wink:

floranan
 
 


Süti: köszi a tippet, megnézem a boltot.

Igyekszem megfogadni a tanácsot és többet pihenni.

Peppino: Te kinél fogsz szülni? Lehet, hogy kérdeztem már, akkor bocsi. Most két hétig nincs orvosom, és ha gáz van a kórházba kell jelentkeznem. Remélem semmi nem lesz, de jó lenne legalább egy ismerős orvos, vagyis olyan akit ismer valaki. Előre is köszi.

Kata: hogy álltok a házzal? Mostanában nem sétáltunk arra.

Andi: tényleg nagynak tűnik a baba. A doki rám is hozta a frászt, mikor elezdte újra mérni a fejét. Azt hittem baj van. Rá is kérdeztem, de azt mondta hogy arányosan nagy. Én először azt hittem a feje túl nagy, azért ijedtem meg. Tök röhej, hogy mindene így beparázok. Pedig nálam megcsinálták a coriont is, de hát az se szűr ki mindent.

Flora: Köszi, mi is nagyon jól éreztük magunkat Füreden. Ha állam bácsi meggondolja magát és párom jövőre is kap ücs-t, akkor már négyen megyünk. :lol: Ha nem akkor maradunk itthon. :cry: Ez van.

Kellemes éjszakát, szép álmokat!

Kép

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


na, még mindig vagyok :roll:

Füredet én is imádom. Eddig minden évben lementünk a borfesztiválra, remélem idén is megyünk! Soha olyan jól zsíros kenyér nem esik, mint ott.

Voltunk ügyeleten, kicsi fiamat majdnem kórházba utalták, mert 3+es pisit produkált :cry:

Végül is mandulagyuszija van. Kaptunk tesztcsíkot, azon figyelem holnap a pisit, remélem rendbejön, most már evett, ivott, remélem elkerüljük az infúziót....és kapott antibogyót is.

Én is figyeltem, hogy már márciusiak is vannak, hát, igen így öregszünk....

Kép
arvaerika
 
 


Süti: megnéztem a videót, nagyon jó :) meg az ötlet is, majd én is felveszem. :wink:
A pocakod pedig nagyon csinos. :) :wink:

Taranee: nagyon jók a Te képeid is, azokat is megnéztem ám. :)
Most mondjam, hogy Füred az én kedvencem is? :) :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


[quote="arvaerika"]n írta:arvaerikaa, még mindig vagyok :roll:

Füredet én is imádom. Eddig minden évben lementünk a borfesztiválra, remélem idén is megyünk! Soha olyan jól zsíros kenyér nem esik, mint ott.

Voltunk ügyeleten, kicsi fiamat majdnem kórházba utalták, mert 3+es pisit produkált :cry:

Végül is mandulagyuszija van. Kaptunk tesztcsíkot, azon figyelem holnap a pisit, remélem rendbejön, most már evett, ivott, remélem elkerüljük az infúziót....és kapott antibogyót is.

Én is figyeltem, hogy már márciusiak is vannak, hát, igen így öregszünk....


Füredi zsíros kenyéééér ááááááááá, én is én is én is!!! Mikor lesz a borfesztivál idén? Augusztus, ugye?

Bakker, hulla vagyok csajok, de most megyek ki Apa elé a reptérre... nem akarom, h egyedül bóklásszon meg taxizzon...

Jobbulást a fiadnak, Erika!!

floranan
 
 


Sziasztok!

Süti nagyon szupi a videó. Szép poci, kiscsaj nagyon mozgékony már most. :)
Erika nagyon jó pihenést és jobbulást a fiadnak! Füred... borhét, tavaly beálltam segíteni is, nagyon összejöttünk egy borászzal, nagyon megszerettük. Mindig meglátogatjuk, ha arra járunk. Amikor februárban jártunk ott akkor is nagyon örült és közölte, hogy a keresztelőre ő állja a bort. Floranan, nekem is a szívem csücske, tavaly nagyon nehéz volt hazajönni onnan.
Na tessék, csak itt milyen sokan imádjuk Füredet és Madarról még nem is beszéltünk.... Szép eredmény, gratula a fiúknak. Nagyon irigyeltelek, hogy ott vagy.
Andi, nektek sem egy pihentető hétvégétek volt. Én sem tudok már hosszú távon utazni. Vezetni meg a melóhelyig szoktam, hosszabb távra nem.
Anna örülök, hogy el tudtatok menni az esküvőre.
Többieket sem felejtettem el, csak még tegnap olvastam kivel mi van. :) Bocsi.
bex13
 
 


Floranan: volt egy borfesztivál Füreden június végén, ez a bor- és halfesztivál volt. Augusztusban borhetek lesznek (aug.8-30.), ezt láttam Balatonfüred weboldalán.

http://www.balatonfured.hu/index.php?fm ... venynaptar

Nagyon rendes asszonyka vagy :wink: Vigyázz az úton!

Erika: fiadnak gyors gyógyulást.

KépKép
KépKép
madar
 
 


[quote="madar"][ írta:madarb]Floranan: volt egy borfesztivál Füreden június végén, ez a bor- és halfesztivál volt. Augusztusban borhetek lesznek (aug.8-30.), ezt láttam Balatonfüred weboldalán.

http://www.balatonfured.hu/index.php?fm ... venynaptar

Nagyon rendes asszonyka vagy :wink: Vigyázz az úton!

Erika: fiadnak gyors gyógyulást.


Köszi :D Mindig kimegyek elé, amikor tudok, nekem ez olyan természetes és olyan szívesen megyek. De vigyázok, ígérem!!

Én is pont most néztem a neten... le kell mennem egyszer!! Arra gondoltam, oda menjünk-e mi is nyaralni, olyan jó hely...

floranan
 
 


Floranan a reptértől pár percre lakunk! :)
Mi ha minden igaz, akkor augusztus első talán még második hetében leszünk Balcsin. Sajnos a szállás Almádiban van, de tavaly is minden nap Füreden voltunk egész nap és este is.
Zsíroskenyér lilahagymával. Hmm, azt kicsifiam is szereti.
bex13
 
 


Na csajok, látom, lesz egy füredi kismami-zsíroskenyerezés :D :D

floranan
 
 


Bex, mondanám, h fussunk össze, csak kicsit késői az óra, de megyek még arra korábban is, majd szólok előre :D :D

floranan
 
 


Na, léptem csajok, jó éjt!!!

floranan
 
 


Van aki még dolgozik csajok? Úgy fest a főnököm szivatóra vett.
Sokat változott az utóbbi időben, de mondhatni mostanában egyenesen gyökér.... Ma leltár volt, x ember, a többi szabin. Engem beírt, amin sokan csodálkoztak és többen felajánlották, hogy bemennek helyettem, de nem engedte. Mivel minden leltár hamar befejeződik, nem vittem kaját, gondoltam hamar eljöhetek. Mondtam is neki, hogy akármikor végzünk, nem írok ki szabit. Tavaly ezt játszotta a bandával. Szabi, a bent töltött idő meg csúsztatás... Erre közli, hogy nem kell, 4-ig bent sziesztázok, pihenek, telefonügyeleltet tartok. Én kismamaként. De rendes.
A múltkori beszélgetésünket sem meséltem szerintem. Megkértem, hogy oldjuk meg valahogy, hogy csak délelőtt menjek a maradék 4-5 hétben, mert nagyon fáraszt a délután, mert ugye akkor 6-ig vagyok és ebben az időben levegőt se nagyon kapok. Hát nem lehetett, csak úgy ha megszivatom a közvetlen kollégákat. Ezt persze nem akartam, lett volna más lehetőség, de egy .... nem is tudom mit írjak. A kaput pedig az tette be amikor közölte, hogy menjek betegállományba. Egy, nem vagyok beteg, csak babát várok, kis engedményt szerettem volna, hogy ne szivassak meg senkit. Ledolgozom legtöbbször még az ebédidőt is, így is soxor nem végzek, meg lehet nézni a számokat amit hozok, stb. 2: az újdonsült drága kollégám (nagyon szeretjük) hetekig járt begipszelt kézzel amikor is semmit, de szó szerint SEMMIT nem csainált. De mivel bent volt megkapta a fizuja 100%-át és nem a 60-70-et. Most melyik? Mindegy is. A lényeg, hogy napi 8 órában ellófrált, kitöltötte az 1 óra ebédidőt és megkapta a fizuját. De én menjek betegállállományba. :evil: :evil: :evil: Azt csak halkan teszem hozzá, hogy 2 fizunk van, számlás és borítékos. Akkor?
Tényleg van valakinek ötlete, hogy amíg itthon vagyok, akkor kapom-e a borítékost??? Mert sokat gondolkoztam rajta, de hivatalosan nem, de mivel ez a része nem hivatalos miért ne kaphatnám, hiszen azzal együtt teszi ki a fizum egészét. Amikor beteg voltam, akkor is megkaptam, csodálkoztam is. De persze jól jött. :) Viszont erről nem akarok róla beszélni vele, mert központilag osztják, nem ő. Viszont ha szóba hozom elgondolkoznak és akkor kitalálhatják, hogy nem. Ez így érthető volt? Már kicsit fáradt vagyok.
bex13
 
 


Hát Bex ez elég szar helyzet,de ha voltál beteg és központilag kapsz pénzt,akkor próbálkozz.Bár elég szerencsés leszel,ha a borítékost is megkapod.Melesleg egész jól bírod,nekem már a házimunka is kész kihívás mostanság,nemhogy bejárjak dolgozni.Jó mondjuk nekem nem ülő munkám volt.Nem tudom a tied milyen.Bár hallottam sőt ismertem olyan lányt aki vendéglátózott még a 8.hónapban is.sőt rekeszt emelgetett,mert a kutyát nem érdekelte,hogy ő terhes.

Hát sajnálom csajok,de én déli part-párti vagyok.Elsősorban Zamárdi(a Mauro étterem miatt),másrészt siófok.Fiatalon sose jártam a balcsira bulizni,de most "öreg "fejjel imádom,sőt a páromnak mondtam,hogyha megöregszünk én oda szeretnék költözni és ott élni.Sajnos az elmúlt pár évben kizárolag olyan időben voltam a balcsin ,hogy a fürdéshez még hideg volt a víz,de remélem jövőre lesz lehetőség lemenni kicsit.

sutimano76
 
 


Megnéztem a táblicskut,és Brumi,nem írtad még át nevet,direkt????Manó,a Patrik még kérdőjeles???Szerintem jó név!!!Bár nekem az Ákos is teccett.Az volt ha jól emlékszem :?

sutimano76
 
 


Hát ígértem Berni baba 2d-s felvételét,de eddig nem tudtam feltenni a fáljformátum miatt,de holnap megpróbálom a kamerával lefilmezni és úgy felrakni.

sutimano76
 
 


Kép
Vendég
 


Erika
Jobbulást a fiacskádnak!

Bex
Én azóta táppénzen vagyok, hogy elkezdtem a lombikhoz adni a szurikat. Mikor kiderült, hogy sikerült, nem volt kérdés, hogy inkább maradok itthon, mintsem a babám és a magam egészségét veszélyeztessem. (annyi gondom volt eddig, hogy a kelleténél kicsivel többet keményedett a pocim, erre kaptam gyógyszert és pihenés lett javasolva).
Azt neked kell eldöntened, hogy NEKED mi a fontosabb.
A papíron szereplő pénzed alapján kapod a táppénzt és az lesz az alapja a többi ellátásnak is, amit majd a baba születése után kapsz. A "borítékos" valószínűleg nem lesz (hacsak nem nagyon emberséges a főnököd, de ezt a leírásod alapján nem hinném).
Az asztmád hogy van? Mostanában is gyakran befulladsz?
Az idegeskedés se jó ám... :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Jó reggelt!

Mabe,óramű pontossággal ma is :wink: Magadtól kelsz,vagy Imola ilyen pontos??? :)

Bex,nem túl jó kilátások.Amit az állam felé lejelent a munkáltató,az után jár mindennemű pénzünk.Egyébként meg nekünk ha jól tudom első körben a tavalyi év számít,és gondolom a főnök nem fog bejelenteni az emelt fizuval.Sztem nyugodtan elmehetsz betegállományba.Ne azzal foglalkozz,hogy nem vagy beteg,hanem az a fontos,mennyi idegeskedéstől szabadultok meg végre,és kipihenten,nyugodtan várhatod a szeptembert.

Ha a mai alvásomat osztályoznom kellene,akkor éppen hogy kettes alá.Egész nap semmi bajom,de délutánra elfáradok,felfújódom,keményedem picit,és ultra elviselhetetlenül nyűgös leszek.

Kép
v.andi
 
 


Bex, én mint munka hőse még dolgozom, de már csak a jövőhét péntekig. De ma sem megyek.

Andi, hát az én alvásom sem üti meg a 3-ast. :? Összes megfordulásra fent vagyok!

Floranan, nekem eddig nem volt csík, ma reggelre kapásból 3, és h gutaütést is kapjak az egyik köldök felett. :evil:

Andi, én a múltkor úgy értelmeztem h megvettétek a bútort. Vagy én olvastam félre? Ha igen akkor milyen a kombi kiságy?

Kép
kata05
 
 


Kata,megrendeltük :wink: ezt,más anyagból,más színben: http://www.helimexbaby.com/webaruhaz/pr ... kos450.jpg

Pont mikor kint voltunk Diósdon mondta a hölgy,hogy az áfa változásával a fa árak is felmentek,így még nekünk sikerült picit olcsóbban megrendelni.

Kép
v.andi
 
 


Andi, azt tudom h ezt rendeltétek meg, csak én kiváncsi lennék h élőben milyen, mi is ezt szeretnénk megrendelni. Még egy kérdés hány hét a rendeléstől számítva? Egészet ki kellett fizetni?

Kép
kata05
 
 


Kata,mi úgy kértük,hogy ráér augusztus közepéig.Nekünk kicsit többe kerül majd,mert nem bútorlapból kértük,hanem borovi fenyőből általunk kiválasztott dió pácolással.
A felét kell befizetni a megadott számlára,a másik felét az átvételkor,vagy amikorra kihozzák.Mi kértük a szállítást és az összeszerelést is.

Kép
v.andi
 
 


Kata,még valami eszembe jutott.
Ha van időtök,akkor inkább menjetek ki és nézzétek meg.Van egy kombi kiságy náluk,amit az alap.Egy barátnőm tanácsolta,hogy a kombi ágyak pelenkázója magasabb a többinél,nem árt elé állni,mielőtt megveszed,és igaza is lett.Nekünk is csalnak picit,és alacsonyabbra rakják a felületet majd.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Bex, hát nem túl szimpatikus helyzet :evil: és sajnos nem hinném, hogy a borítékosat odaadja... értem, h dolgozni akarsz, főleg, hogy így akkor nagyon lecsökkenne a fizud, csak gondold meg, megéri-e, kemény csajnak tűnsz, de ha kiborulsz, akkor inkább legyél betegállományban! Vagy maximum menj be te is ücsörögni teljes fizuért, ha tudsz. És még egyelőre ne szólj a borítékos miatt, várd meg!

Süti, déli part sem rossz, és a Mauro, az egy igen jó hely!!! :)

Kata, csík :evil: :evil: :evil: "megnyugtatásul" : az elsők felfedezése a legnagyobb sokk, utána beletörődés :? :cry:
Én soha nem voltam egy hiú típus, de ez most zavar, és várom, h kifehéredjenek, úgy elviselhető lesz. És kenem szorgalmasan.

floranan
 
 


Alvás nekem még megy szerencsére, ha fel is ébredek, visszaalszom. Ha elalszom, nem érzem a benti bulit. Reggel kelek még nagyjából korán, a munkaidőm szerint, és utána már nem megy a szundi, ez biztos még a 2 éves beidegződés, illetve a tetőtérben nagyon meleg van már reggel is.

floranan
 
 


Szép jó reggelt!!
hirtelen micsoda élet lett a topicon!!!

Kata,te mit is dolgozol?????És te Bex??ha nem titok!!!

Alvás,nálam a benti hőmérséklettől függ,na meg a kutyák ugatásától és az autópálya forgalmától.Pár napig zűrös volt,de mára teljesen jól alszok ismét,csak hát az a bizonyos hasonalvás hiányzik!!!

Tényleg Andi,hozzátok elhallatszik az autópálya zaja???

sutimano76
 
 


...bocsi kétszer ment el!

sutimano76
 
 


Süti, mi jó messze lakunk az autópályától, mégis vannak olyan napok, hogy tisztán hallani, biztos olyan a szél vagy tiszta az idő, nem tudom, de mintha az ablak alatt húznának el.

Akiknek utazós a párjuk, szülés előtt mennyivel nem utazik már messzire?

floranan
 
 


Süti,hozzánk nem az autópálya zaja hallatszik el,hanem ami a hungaroringen van,de engem nem zavar.

Floranan,enyim férjecske már az augusztusi 3 hetes Balatoni filmforgatást sem vállalta el.Nem azért mert szülni szeretnék,de nem szeretek teljesen egyedül lenni ennyit.

Kép
v.andi
 
 


Andi,és nem tudtad volna elkísérni,neki 3 hét munka,neked 3 hét nyaralás!!!!??

sutimano76
 
 


Andi, a páromnak lenne egy jó munkája augusztus végén, 5 nap Anglia, még lenne 4 hét szülésig elvileg, de engem nyugtalanít a tudat... viszont jól jönne, úgy volt, h nem megy sehova már augusztusban, de ezen elgondolkodott... amilyen vagyok, Murphy tuti befigyel, és onnan nem tudom, mennyire gyorsan tud hazaugrani, ha van azonnali gép, akkor is 5-6 óra :shock:

floranan
 
 


Igen, Andi, ezt felejtettem el, hogy Balcsira nem tudsz leugrani vele/hozzá?

floranan
 
 


Süti,szerencsére ha itthon marad is akad munkája (kopkopkop)

Floranan,mivel ugyanabban a szakmában dolgozunk,nem szeretünk egy helyen lenni,így biztos nem fogok lemenni vele.Arról nem beszélve,amíg ő forgat,az napi 12-16 óra,addig ugyanúgy egyedül vagyok.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam mostanában, nem is tudok mindenre reagálni ... apa a héten itthon van, sok mindent meg akarunk csinálni, nem nagyon jutok gép közelébe nap közben, estére meg hulla vagyok, na, meg persze fektetés után édes-kettes apikával :):):)

Süti: Zamárdi, MAURO : imádjuk !!!!! :) ... döbbenet, hogy a déli parton egy olasz étterem a kedvencünk, de ez előtt le a kalappal ... én mondjuk a Balatonnál szívesebben ennék balatoni halászlevet, és halat minden mennyiségben, de sajnos nem tudok olyan helyet a déli parton, ahol évekre visszamenőleg ugyan olyan jó a színvonal: mindig csalódtunk, így lett a Mauro a kedvencunk ... és ha nagyon halászlevet akarunk, akkor átmegyünk Tihanyba a Ferenc- pincébe ... na, az még egy olyan hely, ami előtt le a kalappal ... amúgy mi Földvárra járunk, lehet, hogy pénteken is lemegyünk, de nem alszunk ott, csak strandoln i, meg egy kis balatoni levegőt szívni :)

Andi: a szopipárna csodákat tesz, én sem alszom már jól nélküle ... kíváncsi vagyok, neked is segít-e majd, de én szinte biztos vagyok benne :)

Erika: jó nyaralást !!!! és kisfiadnak jobbulást!

Flora: bombariadó ... pont aznap készültünk mi is az IKEA-ba, de mi az Örsre .... nagyon bosszantó lehetett, de kis kárpótlás az Auchan-os bodycsomi :) ... én a CORA-ban vettem tegnap pár hosszú ujjú bodyt, 350 ft volt darabja :)

Mabe: imádom Garfieldot :wink:

Miután több mint egy hónapja azzal kelünk és fekszünk, hogy Lilla csúszdázni akar (és már nem tudom elvinni minden nap, nem bírok a hőségben állni minimum egy órát), tegnap vettünk neki egy műanyag csúszdát itthonra ... nagy a szerelem, egész nap szó szerint rajta ül :):):) ... soha semminek nem örült még ennyire :)

Holnap megyünk a belgyóra a cukor miatt, és a nőgyógyival is talizunk, remélem, minden rendben van :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="floranan"]S írta:florananüti, mi jó messze lakunk az autópályától, mégis vannak olyan napok, hogy tisztán hallani, biztos olyan a szél vagy tiszta az idő, nem tudom, de mintha az ablak alatt húznának el.

Akiknek utazós a párjuk, szülés előtt mennyivel nem utazik már messzire?


a férjem rendszeresen utazik, Európán belül mindenfelé ... de azt kérte a főnökeitől, hogy tavasszal menne többet, mint amit szokott, és nyáron a fű sem nő (tehát most amúgy sincsenek utak), őszel pedig más fog menni helyette ... tehát nekünk apa már nem utazik, de én azt mondanám a mi esetünkben: ha szept 13 az időpont, akkor augusztustól már ne menjen ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?