Új privát üzeneted érkezett!

Erika, de szuperek a képek!!! :shock:

Adrienn, tényleg sokáig lappang a vírus, és már korábban is fertőzhet, mint ahogy beteg lesz az ember. Drukkolok én is, hogy ne lappangjon benned.

Monyo, képzeld, megcsináltam anyóséknak a kaját, és ISTENI LETT!!!! Nagyon köszönöm :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Lizzyy, örülök, hogy jók lettek az eredményeid, és végül nincs semmi baj. :) Részvétem a lökött szomszéd miatt, ne hagyjátok magatokat, hátha javul a helyzet.
Pillesz, tudom kicsit le vagyok maradva a reakciómmal, de azért még leírom, hogy nagyon vicces volt a palackos történteted. Azóta is eszembe jut, ha meglátok egy ásványvizes üveget. :)
Somaanya, nagyon szép és különleges lett a szoba, hihetetlen ügyes vagy. Remélem, mostanra teljesen meggyógyultál. És kitartást a „miért”-ekhez.
Kima, szerintem is jó az új nevetek, bár nekem a Balázs jobban tetszik. Igaz, elfogult vagyok, mert így hívják a férjemet.
Szcsm, vigyázz magadra, ne hagyd, hogy így kiborítson a munka. És legyen tartós a jobb hangulatod!
Akire, jók lettek a fotóid. És élvezted a fotózást? Melyik csomagot választottad?
Twist, azért még sajnos nem mondhatjuk ki, hogy senkinek nem lesz koraszülése a fórumon, de bízzunk benne, hogy igazad lesz. Furcsállom, hogy többen aggódtok amiatt, hogy előbb jön a baba. Én úgy általánosságban parázós típus vagyok, de úgy tűnik, a terhességtől nagyon lenyugodtam, szerencsére nem aggódom sok mindenen, és az valahogy eszembe sem jut, hogy Bence előbb is jöhet, mint ahogy kéne neki.
Nálunk két vonalon voltak történések mostanság. Az egyik, hogy még korábban elküldtek laborba egy ún. TORCH vizsgálatra, nem tudom, esetleg hallottatok-e róla. Ezen a vizsgálaton különböző (leginkább a terhesség első felében veszélyes) fertőzéseket néznek (toxoplazma, rubeola, citomegalovírus, herpesz és bárányhimlő). Még a kettővel ezelőtti nem tökéletes uh eredmény miatt küldtek el, ami aztán később már rendben volt, így nem kellett aggódnunk, de a labor eredmény csak később lett meg. Szerencsére minden rendben, a vizsgálat annyit mutatott ki, hogy régebben volt rubeolám és bárányhimlőm (ezt tudtam is), de most mindegyik eredmény negatív lett.
A nagyobbik esemény, hogy pénteken volt az utolsó napom a munkában. Szinte az utolsó pillanatig pörögtünk, annyi volt a munka, nem sikerült befejezni az átadásokat, de a nagy rohanásban legalább nem maradt túl sok időm szomorkodni. Az utolsó két napomon azért nem volt a legjobb a kedvem, mert bár nyár óta nem volt túl optimális a munkahelyi helyzet, rengeteget túlóráztunk, mégis a végén az az érzés tört elő belőlem, hogy nagyon fognak hiányozni a többiek. Azért gondolom, ez az érzés szépen elmúlik majd, és csak arra fogok gondolni, hogy végre többet tudok Bencusra koncentrálni. A búcsúztatóm jól sikerült, készítettem tiramisut és süteményeket. Búcsúajándékba pedig kaptunk egy zenélős forgós játékot az ágyra, egyébként is mostanában is terveztem venni, így már erre nem lesz szükség. És szerencsére nagyon tetszik a kollégáim választása. :) Kivételesen fotózós kedvemben voltam, úgyhogy teszek fel képet a sütikről és a játékról.

Kép Kép

Ági

Kép
ági33
 
 


Ági! Sütifotó????? :twisted: :twisted: Miért nem kóstolót hozol? :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 

 
 

Hát a kóstolónak én is jobban örültem volna :lol:
Így most megyek és eszek egy szelet puncstortát :oops:
Amúgy nagyon ügyes vagy, jól néznek ki a sütik és biztosan ilyen finomak is.

Én jövő héten dolgozom utoljára, de nem készülök semmivel, mert nem hiszem, hogy lesz búcsúztatóm, ugyanis itthonról ugyanúgy dolgozni fogok és hetente max. 1x bemegyek :cry:

Amúgy a fotózás nagyon jó volt, a fotós iszonyatosan kedves és ügyes. Az M csomagot választottuk, majd jövő héten választjuk ki a képeket. A babáról is Ő fog képeket csinálni 7-10 napos korában. Igaz még én is csak ezt a két képet láttam, de gondolom a többi is ilyen szuper lesz. Majd teszek fel belőlük a blogra!

Kép
akire79
 
 


Adrienne: remélem nem kaptad el a vírust!!!
Pillesz: gyönyörű a szoba!!
Twist: én is így számolom a heteket...
Nekem is van előtejem, de betét nem kell
Akire: húúú, de szép vagy!!
Köszi a linket. Már egyszer rátaláltam a fotósra. Tényleg nagyon szépen dolgozik. Mi 2 hét múlva megyünk családi fotózásra. Oda ahol 1 éve voltunk.

Kép
Kép
alma26
 
 


Sziasztok!
Adrienne remélem nem kaptad el a vírust,vigyázz magadra!
Én még mindig nem kaptam oltást nem hajlandó egyik orvosom se bedani :shock: szerintetek hova fordulhatok?Már kezd idegesíteni!!!
gyöngyi-30
 
 


Akire!
Nagyon jól nézel ki a képeken ( te és a pocid is :D :D ). Kár, hogy vidéken nincsenek ilyen jó fotósok :?

Gyöngyi!
Nekünk a gyerekorvosunk mondta, hogy Ő nem adja be Marcinak. Én fogtam magam és elviszem a soginőm gyerekorvosához. Nehogymár a doki döntse el, hogy beoltatom a gyerekemet vagy sem :evil:
Annyi, hogy most csúszik az oltás, mert Marci elkapta a náthát és így nem oltatjuk be, ( be sem oltanák betegen).

Twist!
Szurkoljunk, hogy legyünk ügyesek a 36. hétig mindannyian. Addig már csak nem lesz baj senkinél

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 


Sziasztok!

Már egészen közel vagyunk ahhoz az időponthoz, amikor már nem számít koraszülöttnek a baba. Ezt már ki kell húzni mindenkinek :)

Lányok! Miért van az, hogy nekem a blogban a legutolsó kép a nov 19-i bejegyzés. Nem látom Akire képeit, amit itt többen is véleményeztek, ebből arra merek következtetni, hogy más látja...
Mit csinálok rosszul?

Timi
athena
 
 


Athena: Akire képei nem a mi blogunkon van. Ide írta be hol tudjuk megnézni

Kép
Kép
alma26
 
 


Akire!
Tényleg nagyon szépek vagytok: Te is és a Pocakod is!

Kép
ágota 74
 
 


Nézegettem a fotós honlapját, szenzációs.. De ez a baba meg méginkább!
Kép [/img]

Kép
ágota 74
 
 


Gyöngyi, de jó, hogy végre Téged is láthatunk :lol: :lol: :lol:

Ágota, ez tényleg szép kép. Amikor Marcit vártam, elhatároztam, hogy én is fogok hasonlót készíteni. Aztán rájöttem, hogy szerencsére jóval nagyobb a gyerek, mint hogy így elférjen az apja kezében :lol: Lehet, hogy egy péket vagy vizilabda-kapust kellett volna választanom? :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Szia Hékás!
Vagy egy "lapátkezű" férjet!:)

Kép
ágota 74
 
 


Ágota, előbb egy FÉRJ kellene :lol: Egyenlőre még nem vett a nevére :twisted: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Akire! Nagyon egy húron pendülünk ízlésileg... A Soma szobájába én is épp a dzsungeles sziluett mintákat választottam. Nekünk világosabb zöld az alapszín és sötétebb zöld lesz a minta. Ma készült el az alap festés, holnaptól rajzolhatomfel a mintát és festem. Egyébként jó ötlet a kivetítés csak szerintem irtó nagy előkészületeket igényel. Én egyszerűen csak kinyomtattam a mintát A/4-es lapra, néztem és közben felrajzoltam a falra. Annyi, hogy az arányokat kb. kimértem előre, ne csússzak el a rendelkezésre álló felületen a méretekkel.
A pocakfotók remekek. Ezzel kapcsolatban van kérdésem, de azt priviben majd.

Brigi! Köszi az infót, lehet benevezek az Anyukádnál néhány angyalkára majd, meg tavasszal Sominak egy sapira.

J.

Kép

Kép
somaanya
 
 


Hékás! Szerintem ő már nem menekülhet...:) A keze meg olyan, amilyen.:)

Kép
ágota 74
 
 


Somaanya!
Húúú, Te olyan ügyes vagy, hogy simán felrajzolod?
Hát szerintem arra én nem vállalkozom, ezért gondoltam a projektoros kivetítésre, amíg körberajzolom.

Én még nem döntöttem színeket illetően (Nimó a mostani hálószobánkat kapja meg), egyenlőre sárga a fal és azt nem is szeretném átfesteni, így azt hiszen barna lesz a minta.
Várom a privit.

Köszi a fotó dícséreteket, szerintem is szuper :oops: , de kíváncsi vagyok a többire is mert majdnem 50 kép készült, amiből majd 24-et kell kiválasztani.

Hékás!
Szerintem ahhoz a fotóhoz nem kell óriási kéz, csak az, hogy a baba ne legyen 14 naposnál idősebb (mert akkor még könnyen hajlítgatható minden irányban). Amúgy meg retusáláskor szerintem meg tudják nagyítani az "apa-kezet".

Szerencsemák!
Holnap torna?????? Nagyon el vagy tűnve :cry: :shock:

Kép
akire79
 
 


Alma!
Köszönöm, megtaláltam. Valóban béna voltam :)

Akire!
Szerintem szuperek a képek!

Timi
athena
 
 


Akire, néztem a fotóidat, nagyon szépek vagytok a kisbabáddal (aki még nem látszik, csak kívülről):))))) Tényleg meseszépek a fotók! És Gödöllőn van? Én erről miért nem tudtam,áááááááááá!

Kima, okés, drukkoljunk, maradjanak a babák a 36. hétig legalább, sőt még tovább. Az már csak 3 hét, jujjj!
Nekem jobb a pocakkeményedésem, amióta lelkileg megnyugodtam, képzeljétek. Elrendeztem a függőben lévő dolgaimat, amik nyomasztottak. Akiért nagyon izgultam, megszülte ügyesen a babáját, most már nem kell aggódnom, stb. Minden lerendeződött és nagy nyugalom szállt meg és csodák-csodája, a pocakfájás elmúlt. :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Erika,nagyon nagyon szepek a kepek,baratnom is pont ezt a fotost emlitette hogy O is ott csinaltatta,el is akartam menni,csak mikor otthon vagyok mindig 1000 masfele rohanok :) De az a pocakfoto gyonyoru :D

Nem tudja veletlenul valaki hogy apple laptop-on hogyan lehet kepet kicsinyiteni?
Teljesen kivagyok,ez totalisan mas mint a windows...

En is remelem kibirom MINIMUM 36. hetig,en ugyanis akkor megyek vissza Budapestre,nem orulnek neki ha barmi miatt itt kene megszulnom...Eddig minden teljesen rendben :) KOPP-KOPP

Megyek visszafekszem egy kicsit,egesz ejszaka alig aludtam baratnomnek koszonhetoen,paromat ugyanis felkudte a ceg Londonba egy hetre,en egyedul(total egyedul)itthon,es most hivta fel baratnom a figyelmemet hogy a marokkoi arabok mostanaban eldurvultak,betornek ejszaka lakasokba,elotte persze kifigyelik ki van otthon,ejszaka mennek,ha a tulaj felebred megkotozik,szajat betomik,nem tudom hany ember megfulladt emiatt,hja es az anyukat megeroszakoljak ha olyanjuk van...
Ezutan pedig szep almokat kivant... :?
Nem vagyok egy betoji,de itt meg hivni se tudok senkit hogy segitsen.
Hu,ezt most jol kiadtam...ketszoval:hullafaradt vagyok :)
Ma szieszta lesz...
Szep napot mindenkinek!!!

Kép



Anita
bellaani
 
 


ANita!
És mikor ér haza az urad? Ez nem hangzik túl jól

Timi
athena
 
 


Anita, ez nagyon ijesztő! Van szomszédotok? El kéne kérni a számát, hogy fel tudd hívni, ha baj van. Meg hagyd égve a villanyt, hadd higgyék, hogy sokan vannak otthon.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, Lányok ti nagyon kreatívak vagytok és nagyon ügyesek. Én Karácsonyra maximum a képeslapokat szoktam magam csinálni, de azzal meg vagyok elégedve! :)
Mindenkinek gratula a kis ügyes kezéhez!

Adrienne: Remélem, nem kaptad el a testvéredtől a vírust és ő is hamar kilábal belőle. Sajnos, ahogy többen is írták, még mielőtt megmutatná magát, azelőtt fertőz!!! :(

Akire: Ezek a képek gyönyörűek!
Nálunk, ha minden jól megy és lesz apunak ideje, akkor ő fog rólam/rólunk szép képeket készíteni, van érzéke hozzá!

Anita: Ez nagyon durván hangzik. Reméljük, nem történik semmi rossz a párod megérkezéséig!!!

Lányok! Ti mostanában tudtok este aludni? Én nagyon fáradt vagyok, úgy érzem majd leragad a szemem és így is csak hosszas, órákig tartó forgolódás után tudok elaludni!

A másik dolog, ami aggaszt, hogy ott lent, belülről, néha szurkálódást érzek. Remélem, nem a méhszájam nyilik tovább. Volt már valakinek ilyen?

Üdv:

Gabi

Kép
hutyg
 
 


Anita, nem tudod valakivel megbeszélni, hogy egy hétre odaköltözzön hozzád? Én amikor egyedül maradtam 5 napra, akkor barátnőmet csábítottam át. Igaz, ilyen rémtörténtek nálunk nem voltak, de még így sem lett volna jó egyedül. De ha más nincs, a villanyos megoldás is tényleg javít a helyzeten. A baba pedig biztosan megvárja, hogy itthon jöhessen, csak ne aggódj emiatt. :)

Megkezdtem az első itthon töltött napomat, máris nem érzem a múlt heti szomorúságot, reggel nagyon boldogan ébredtem azzal a tudattal, hogy nem kell bemennem dolgozni. :)

Fikuszka, nagyon el vagy tűnve, ezer éve nem írtál. Remélem, minden rendben veletek, jelentkezz be, ha olvasol minket. Jársz azóta tornára és felkészítőre? Én a munka miatt feladtam, de holnaptól újra megyek, remélem, összefutunk még.

Ági

Kép
ági33
 
 


Gabi, nekem is szokott nyilallni, szúrkálni odalenn. ÉN is a méhszáj nyílásától rettegek. De eddig, amikor nézte a dokim, mindig zárt volt. Amikor a baba feje odakerül, akkor eléggé szokott nyilallni és fájni. Ha feljebb megy a manócskám, akkor kényelmesebb.
Vendég
 


Twist: Akkor remélem, rendben van a méhszájam.

Gabi

Kép
hutyg
 
 


Szerintetek lehet együttlenni apával? Mert mondták, hogy a spermában olyan anyag van, ami megnyithatja a méhszájat. Igaz lehet ez?
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan jövök 2 pocakos képpel, utána meg visszaolvasok. Kép Kép

Ezek frissek, tegnapiak. Remélem még 2-3 hétig egyben maradok...

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Pillesz: Cuki poci! :)

Gabi

Kép
hutyg
 
 


Twist: mi tegnap reggel akcióztunk. Pedig megfogadtam, hogy már csak a gyermekágy után lesz, mivel pénteken 10 perces fájásaim voltak. (azóta mondjuk semmi). Ha nem keményedsz sokat, nincs jósló fájásod, szerintem nyugodtan. Úgyis lehet, hogy apa "kiszáll".

Brigi: várom sok-sok szeretettel a mézeskalács receptet. :)

Akire: a képek gyönyörűek és várjuk a többit a blogba.

Tegnap el kezdtem mosni a baba-mama cuccokat. Hálóingek, lepedők, kifogók. Ma babarucikat fogok mosni.(csak vasalni ne kéne... :? ) ÚÚÚÚÚÚÚtálom. Azt viszont nem értem, hogy a babaholmik címkéjére az van írva, hogy max 30-40 °-on lehet mosni. A lepedőt is 30-on. Egyedül a kifogót lehet 60-on mosni. Mi van akkorr, ha baleset történik, kakis/pisis lesz valami...Ezt ilyen hőfokon nem lehet rendesen kimosni....na, mindegy.

Én is szólóban nyomom. A kisdrágám lehúzott Szegedre melózni. Valami kiküldetés féle....(remélem meglátszik majd a fizetésén is...) Úgy mentem volna vele, Szeged a kedvenc városom, egyszerűen csodaszép. Reggel még megpuszilgatott, és a lelkemre kötötte, hogy nehogy megszüljek nélküle.
December 17-től itthon lesz szabin, remélem addig kihúzom valahogy. Nagyon az az érzésem, hogy nem húzom már sokáig, max a 38. hétig.
Hál Istennek már nem kell sokmindent vennünk. Rengeteg mindent kaptunk. Amit eddig vettem az 3 db body (mert olyan édesek voltak, hogy nem lehetett otthagyni), 2 takaró, 4 gumis lepedő, 2 kifogó, pár cumisüveg, orrszívó, vízhőmérő, éjjelifény. És már csak pár apróság kell, meg nekem is kell pár dolgot vennem mint pl. tenna betét, higi dolgok a kórházba.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Sziasztok!
Brigi:Kb 2 órába telt mire felraktam ezt a képet :roll: a blogba is akartam de nem megy annyira de annyira béna vagyok! :shock: Majd átolvasom még a használati utasítást de az a baj hogy a képeimet nem sikerül kicsinyíteni.De majd gyakorolok! :lol:
Tegnap nekem is voltak görcsök pár óráig szünetekkel ha aludtam jobb volt utánna nem tudom mi lehetett...
Lányok nektek szokott fájni a szeméremcsontotok?Mert nekem most az fáj pár napja. :cry:
gyöngyi-30
 
 


Gyöngyi: a blogba én sem tudok képet tenni.....bénák gyülekezete! :D Pedig annyiszor próbáltam már, és a használati utasítáa nem segít nekem.
Nekem pénteken voltak 10 perces "fájásaim". Olyan menzesz szerű volt, és nem is fájt annyira, csak éreztem. Nem nézted az órát? Szabályos időközönként jöttek? Nekem azóta nincs. SZerintem csak jóslók voltak.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Pill!
Beszarás milyen csini vagy! Bocs a közönséges kifejezésért, de tényleg!

Timi
athena
 
 


Szép jó napot mindenkinek! :)

Itthon még mindig, a vérnyomásomon kívül minden ok.

Valaki kérdezte, hogy ismerünk-e a Sejtbankon kívül másik köldökzsinórvér céget. Engem most hívtak egy ilyen cégtől, más fizetési konstrukciói vannak.

738 € a levétel, amit 3-6-9 hós részletekben is lehet fizetni, csak akkor kell fizetni, ha sikeres a mintavétel, és ha nem gondoltad meg magad, ez kb. másfél hónappal a szülés után esedékes. Ezen felül van 27 € éves tárolási díj, minden évben. Nincs lekötött 20 év, hisz ha felhasználod pl. az 5. évben, akkor felesleges.

Aszem ennyit mondott a csaj...

http://www.cordbloodcenter.com/hu/down.htm

És a csaj telefonszámát bárkinek elküldhetem, rajta keresztül lehet regisztrálni. Minket továbbra sem érdekel, nem fér bele.

Klári

Kép
claracroft
 
 


Timi: kösz a dicséretet. De az a fej...inkább fúúúúúúúj. Annyira kiragyásodtam, hogy félelmetes.....

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Sziasztok!

Én is kipurcanva.... Egész hétvégén pakolás-festés-átrendezés projekt ment. Próbálok mindent óvatosan csinálni, de ha csak ülök akkor nem haladunk és ez baromira idegesít. Utálom, hogy fizikai korlátaim vannak. Emiatt persze éjjel engem is megleptek a jóslófájások. Eléggé betojtam, mert sokáig tartott. Most fáj mindenem, de még vár rám a takarítás. :cry:

Pillesz! Jó nagy már a pocid, de neked is csak apocak nőtt, más semmi. Illetve tudom, hogy sokat híztál magadhoz képest, de így vagy épp jó. :wink:

Ágota! Üdv az "otthonülő" kismamák táborában!

Twist! Elvileg ha nincs panaszod lehet.....óvatosan! :)

Klári! Hogy vagy? Feküdnöd kell vagy csak vigyázni magtokra?

A Cordblood Centert én is szívesen ajánlom, mi Somának velük vetettük le a vért. Jó az ár, megbízható a szolgáltatás. legalábbis ami a levételt illeti. A többiről remélem sosem fogok tudni nyilatkozni. Most nem vetetünk le, nincs rá keret, meg elvileg a testvéreknek megfelel a másik vére. Ha jól tudom.... :roll:

J.

Kép

Kép
somaanya
 
 


Pillesz nem mértem nem tudom mennyi ideig volt,de hányingerem is volt...Nagyon jók a képeid! :)
gyöngyi-30
 
 


Csilla!
Ugyan már, dehogy vagy ragyás! És még mosolyogsz is :) :)
Szerintem ne aggódj, kivárja apát a bébi :) És ne agyalj azon, hogy korábban jön, mert akkor megidézed

Timi
athena
 
 


Gyöngyi: nekem a szeméremdomb be van duzzadva hónapok óta, és fáj, ha picit megnyomom, de szerintem nem a csont, hanem az élő szövet :D

twist: óvszeren még nem gondolkodtatok? Az biztos megoldás. :P

Klári

Kép
claracroft
 
 


Elszállt amit az előbb írtam :twisted:

Bellani!
Én is sokat vagyok egyedül (párom csak hétvégente van itthon), szóval átérzem a problémádat, mert én sem alszom túl nyugodtan, minden zajra, neszre felébredek!
Jól zárd be az ajtót és tolj valami asztalt az ajtó elé.
Szerencsére mi a földszinten lakunk, így ha para van én inkább kiugrom az ablakon :shock:

Twist!
Ilyenről még nem hallottam :shock: Szerintem ami jó Neked, az a babának sem árthat. Maga a keksz nem okozhat problémát, max a bacikra kell nagyon vigyázni! Örülj neki, hogy a párod partner ebben, emiatt szerintem most jópáran irigykedünk :oops:

Pillesz!
Tényleg jó nagy a pocid :lol: És a szoba még mindig nagyon szuper!

Clara!
Hogy vagy? Csak magadról nem írtál!

Bogaracska!
És Veled mi a helyzet?

Pont kérdezni akartam, hogy a szülőszoba látogatásra kell előtte jelentkezni valahol vagy elég, hogy felírtál minket???? És hova kell menni pontosan?????

Somaanya!
Azért vigyázz Magadra! Gondolom a takarítás úgyis megvár, tehát ne siess vele, csak szép lassan! Soma teljesen meggyógyult már?

A többit megint elfelejtettem :oops:

Kép
akire79
 
 


Jutka: kösz, elvagyok. Pihennem kell, de a fekvést nem mondták. emelni kellett a vérnyomáscsökkentőt 4X1-re, de továbbra is magas, 131-150 között mozog, leggyakrabban 143-145. :? Gondolom fel kéne hívni.

Tegnap elutaztunk Tatabányára, még utoljára. Voltunk egyik barátnőmnél, kaptunk sok-sok cuccot, nagyon sokat segítenek. Így pl. két lapos bébiőrös Angelcare légzésfigyelőt, babamérleget, elektromos két mellre tehető Medela mellszívót, néhány ruhát és egy gyönyörű mindent tudó bölcsőt, ezt sajnos csak a baba első két hónapjára, mert utána szül a bátyja felesége is, és a bölcsőt már megígérte neki. Ez a bölcső zenél, több dallamot, természet hangjai is van rajta madárcsicsergéssel, patakcsobogásal, van rajta forgóka 3 macival, gyengéden világít, és ha kell magától rezeg. A ringatás még manuális rajta :D

Mindjárt teszek fel róla képet, én teljesen beleszerettem, kár, hogy nem élvezheti sokáig Levi.

A férjem csütörtökön lesz 28 éves, szóval nem csak én öregszem :D

Klári

Kép
claracroft
 
 


Sziasztok!

Most sikerult felkelnem,de legalabb nyugisan aludtam egy par orat :?
Azt hiszem ejszaka a villanyos megoldas lesz,mert itt minden lakas az utcara nyilik,szomszedok csak olaszul beszelnek,baratnoim pedig mind babasok,illetve aki nem,az meg ezen a heten ejszakaba nyuloan repul :?


Pillesz:Nagyon csini vagy :) Tok szep formad van,csak egy plusz poci van odarakva :)

En probaltam feltolteni,de feladtam,nem tudom lekicsinyiteni ezen a gepen :(

Maradok inkognitoban!Illetve iwiw-en latni engedem magam Bella Anita neven 8)

Klari:Otthon vagy vagy dolgozol?Hogy erzed magad?

Bogaracska?

Kép



Anita
bellaani
 
 


Akire: ha még egyik szülésfelkészítő előadáson sem voltál, akkor a betegfelvételin kell magad "regisztrálni", aztán fel a 2. emeletre azzal a lifttel, ami az előtérben van, illetve van az alagsorban is.

Én megyek, lehet, hogy Attila nem tud jönni, mert a cégüknél holnap lesz az oltás. Elméletileg elhozhatja az oltóanyagot, csak nem tudja, hogy hol oltassa be magát. Még hívja majd a háziorvosát, eddig egyszer volt ott életében, ideje egyszer meglátogatnia.

Még a vérnyomáson kívül: szombat éjjel nagyon durva hasmenésem volt, erős gyomorgörccsel, akkor én is majdnem felébresztettem Atit, hogy menjünk szülni. De aztán rájöttem, az nem lenne ennyira folyamatos fájdalom. A WC-n pedig végleg kiderült, hogy nem erről van szó :oops: Anyuéknál ráaludtam, estére teljesen jól éreztem magam. Anyutól elcsentem a tönkölypárnáját, ő úgy sem szereti, húúú, tök jót aludtam éjjel is. 8)

Persze a vérnyomásom ma reggel is 144 volt :?

Klári

Kép
claracroft
 
 


akire 79: :D :D :D :D :D :D :D :D
Ha en kimenekulok is a lakasbol van meg egy derek magassagu kapu,mar lelki szemeim elott megjelent hogyan fogom nekifutasbol Zorro modjara atugrani :) (mikor meg az agybol is alig tudok felkelni!)

Gondolom egyebkent az adrenalin megnovelne az eselyeimet :lol:

Ja,es az elson is lakom,tehat meg a lepcson is le kell viharzanom...Remelem nem lesz semmi,egyebkent a teraszt elreteszeltem mar a kisaggyal tegnap este,meg a szaritoval :)

Tisztara ugy ereztem magam mint Kevin a kiskolyok a Reszkessetek betorokbol :lol:

Kép



Anita
bellaani
 
 


Anita: itthon vagyok, még decemberben megyek dolgozni, ha sikerül, de az már lájtos tanítgatás lesz csupán, nem én fogok a gép előtt ülve kapkodni, hogy minden meglegyen. Ez a hét még itthon töltött pihihét lesz. :) Hja, épp mosok, teregetés, pakolás :D Csupa pihentető gyengédség

És képek a bölcsőről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Klári

Kép
claracroft
 
 


gyonyoru ez a bolcso!!!!!!
Ezt hol sikerult nekik beszerezniuk???

Juuuuuuuj,nekem is kell egy ilyen!!!!!...Meg valaki aki kifizeti.. :?

Klari,akkor legalabb most tudsz pihenni egy kicsit,bar en nem erre az aktiv pihenesre gondolok amit most csinalsz :)

Kép



Anita
bellaani
 
 


Clara!
Hát ez valami szuper bölcső :) Éppen csak a vasalást nem csinálja meg helyetted :)

Timi
athena
 
 


Anita: Az USA-ból küldte neki ajándékba a nővére, szóval nem magyar beszerzés... Sajnos.

Megtaláltam a neten: http://www.kolcraft.com/product.aspx?id ... y=category

110 dollár, az nem sok, kb. 20000 Ft átszámolva, csak hát a szállítás... :roll: Mármint én többre számítottam...

Klári

Kép
claracroft
 
 


Clara!
Komolyan csak 110 dollár? Ha ezt előbb tudom, akkor hoztam volna haza, hiszen most voltam kint az USA-ban egy hónapja :(

Timi
athena
 
 


Athena :) Hát igen, nem vagyok valami nagy vasaló...

Klári

Kép
claracroft
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: