Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szóval megpróbáltam végigolvasgatni az elmúlt hetet, de elég sokat írtatok.

Andi: Teszek képet fel a nyaralásról. Jó volt, rövid volt.

Most kezdek visszarázódni a hétköznapokba, és szedem össze mit is kell vennem magamnak meg öcsinek még.

Hát és derékfájásra van valakinek ötlete? Ma reggel alig bírtam felkelni az ágyból, és egészen délig nem rázódott helyre. A nyaralás alatt meg minden nap találtam egy-egy csepp vért, remélem semmi komoly. Szerencsére hétfőn megyek a dokihoz majd rákérdezek.

Volt végül is tali, vagy eltolódott?

Sziasztok!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


taranee: én is most érdeklődöm a hastartó pántok után. Sokan használják és dicsérik, hogy nem fáj után annyira a hát és derék...

Ma egész nap gyerekszobát díszítgettem -sok-sok micimackó matricával. Majd megpróbálok képet feltenni, de tuti túl béna vagyok hozzá.

Most már nincs is erőm minden elolvasni - majd holnap.

Jó éjszakát!!

t-pk
 
 


Bocs RITA,nem csak Andinak szólt,de tényleg rég voltál,és Andi írt oda is,hát ezért csak őt szólítottam meg.Igazából én bemennék körülnézni,majd,vagy meg várom az NST-t,addigra lehet a nagyja cirkusz lemegy és már nem lesz annyira borzasztó!A nőgyógyon az egyik wc szörnyű volt,de volt hátrébb egy másik az aránylag jól nézett ki.A mi szobánkból sokan inkább odajártunk.Nem tudom az menniyre lesz messze attól ahol mi leszünk,de valszeg én bevállalom a sétát!

Kitartás a munkanélkülihez,meg a TGYÁS-hoz,reméljük hamarabb kiszámolják mint az én pénzem.De bocsi most kicsit lemaradtam miért is kellett neked munkanélkülire menni????Nem volt bejelentett állásod ahonnan el tudtál volna menni táppénzre???

Taranee,nyaralásra irigy vagyok.Vércsepp?????remélem semmi komoly.Hát a héten a kutyagondozás meg a nővérem ügyeinek intézése annyira kicsinált,hogy ma én is enyhén barnáztam.Úgyhogy most pár napig csak pihi.Fut a lakás,de nem érdekel!!!
tali sajna elmaradt.Brumi,boboka és Floranan is beteg lett.
a július 3-ai is meghiúsult,mert nem foglalkoztunk vele.Pillanatnyilag nincs új időpont,de többen elmegyünk egy babaújraélesztő tanfolyamra ,az aláírásomban megtalálod a szavazó táblázatot.Legutóbb a július 28 volt a nyerő.De ma még nem néztem.

A mai napot nem volt nehéz nyomonkövetni,további jó pihit!!!!

sutimano76
 
 

 
 

Taranee,ja most látom már jelöltél is!!!!!

sutimano76
 
 


Mi lenne ha előtte vagy utána azokkal is taliznánk akik a tanfolyamra nem akarnak eljönni,de velünk szívesen taliznának????

sutimano76
 
 


Süti: Nagyon egy rugóra járunk (ebben az esetben sajnos), mert tegnap én is barnáztam egy kicsit. A háten csináltak labort, akkor vörösvérsejt is volt a vizeletemben, valószínű már akkor is, csak akkor nem volt látható jele. Én majd körbejárok, mikor megyünk UHra, 10én vagy 17én. Ha találok kismamát is, aki hajlandó nyilatkozni a helyzetről, kérdezősködöm majd.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Süti: Arról is lemaradtam, hogy melyik kórházban lesz a tanfolyam és hánykor? Ha oda nem is tudok elmenni, szívesen csatlakoznék a talihoz, hacsak nem tanítok aznap. Tanítványom szóbelizik szeptember elején, így most belehúzunk, hogy ha előbb jönne Máté, nagyjából végezzünk az anyaggal.

Munkanélkülire azért kellett mennem, mert a GYED alatt lejárt a szerződésem, így mikor lejár a GYESem Andris után, nem lennék TB jogosult. Így regisztráltam és ha minden jól megy ez alapján kapok majd TGYÁSt is. Ha nem így tettem volna, csak GYES járna alanyi jogon Máté születése után. Az pont az éhenhaláshoz lenne elég. :cry:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita,Kiváncsi vagyok mit tudsz meg a kórházról!
a tanfolyam a madarász utcai heim pál-ban lesz keddenként 16-18 között.És a táblázat szerint(aláírásomban a linkje)úgy néz ki hogy a július 28 mindenkinek jó.Bár vannak még páran akik nem biztos hogy tudnak róla,most így hirtelen mondjuk Móka.
Sajnálom a szerződést!!!de lényeg hogy meg tudtad oldani

sutimano76
 
 


Mabe!

És miért nem mennél a Kútvölgyibe?
Amúgy én nem ismerem, jókat olvastam róla, de még egyszer sem jártam ott. De van jópár ismerősöm, aki szült már ott, és eddig mind elégedetten beszélt róla.
Kedden megnézem... (Legalább ne tévedjünk el, ha a szülőszobát keressük... :D :D )
Nekem egyébként eszem ágában nem lenne oda menni, ha a 2,5 évvel ezelőtti MÁV még létezne (4-szer ott szültem). De már nem létezik, az összevont intézmény meg már régen nem az, ami volt. Sajnos én egyik kórház mellett sem tudom letenni a voksomat, van, ami jó az egyikben, de negatívumok vannak mellette (pl. az Istvánban a kórtermi látogatás nem szimpi), máshol meg más jó, más negatívumokkal.

Astrid

Kép
astrid
 
 


Sziasztok!
Attila meggyógyult, hála Istennek (kicsit durva lett volna 8 gyerekkel Bp-en tömegközlekedni :wink: ). Az esküvői nagy ebéd után 6,4 volt a cukrom :D

Nekem az a legrosszabb, amikor a kicsi a hólyagomat löki meg - egyébként ő is többet pihen, mint korábban.

Én is nehezen bírom ezt a meleget, nekem is szokott lenni alacsony vérnyomásom, magas pulzussal, tényleg nagyon rossz!

MA vagy holnap megyünk anyósomékhoz, lehet, hogy csak szombaton jelentkezem, ne aggódjatok! :)

Betegeknek gyógyulást, nyaralóknak jó pihenést, remélem Csunyeszkával is minden rendben van, és szerintem is nagyon jó a negyedik hely is!!!

Szép napot mindenkinek!!!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Astrid,nekem a kútvölgyiből csak egy orvos nem tetszik,barátnőm és testvére is nála szült és mindketten problémaás szülést kaptak,és sztem a doki volt a felelős 100%-ban.Hegedűsnek hívták.

sutimano76
 
 


Hahó!

Megjöttünk a Balcsiról, nagyon jól sikerült, szép időnk volt!! Pihiztunk, lementünk a strandra (no fürdés, árnyék), hekkeztünk, fagyiztunk...

Ma meg takarítok ezerrel, beszerelték a szagelszívót, az egész konyha tele van apró porral, még a zárt szekrényekben is.........

És lehet, hogy megcsinálják a galériát is, ami azt jelenti, lehet, h lesz külön szobánk, mert most egy nagy tér az egész felső szint. Juhé!!

Bocsi, nem tudok most visszaolvasni, remélem mindenki jól van!!

floranan
 
 


Floranan,elismerésem,hogy kibírtad fürcsi nélkül,én tuti nem bírtam volna,inkább a balcsiba mint strandon vagy usziban.
Na csak óvatosan a nagytakarítással!!!!

tegnap du óta Berni szinte meg sem áll,aludni se nagyon hagyott,és tegnap elég sokat keményedtem,ezért most szigorú fekvésre ítéltem magam!!!Néha idevánszorgok(pisinél meg ivásnál).Aztán vissza az ágyba,és nézem a holt uncsi tv-t.szívesebben díszítgetném a babaszobát,vasalnám a ruhácskákta,de ma inkább pihizek,hátha holnap jobb lesz és akkor bepótolok mindent.

sutimano76
 
 


Megjöttem én is. Nagyon jó, és nagyon aktív volt, bár a fürdést én is kihagytam. Este letöltöm a képeket és majd teszek fel.

Köszönöm Mindenkinek a gratulációt. Kicsit javult a fiúk kedélyállapota. :wink:

Mabe: hát, persze. Csak szólj, hogy mikor jártok Füred környékén. :) A számom benne van a táblázatban. :wink:

hgrita: hatalmas pocak??? :shock: úgy, hogy csak 6,5 kg van rajtad. El sem tudom képzelni. :roll:
Remélem, megkapod a TGYÁS-t.

Taranee: hátfájás? na az van nekem is, néha le akar szakadni a hátam, aztán a derekam, meg valahol elől jobboldalt, a bordáim alatt fáj, talán ilyenkor oda betámaszt a kiscsaj a lábával.
Vércsepp: azóta rendben? Relmélem, nincs gond.

Anna: örülök, hogy embered jobban van, és hogy el tudtatok menni az esküvőre. :)
Jó pihenést Nektek. :) Bár ezt én nyolc gyerekkel el sem tudom képzelni. :wink:

Floranan: mióta itthon vagyunk, én is takarítok, apa szerencsére főzős kedvében volt, így a vacsorát Julcsival együtt megcsinálták, már el is pusztítottuk. :) Külön szoba. Hurrááááá!!!!! :D :D :D

Megyek teregetni, meg még mindig pakolok és mosok is. :)
Olyan jó most a levegő, az előbb voltam kint kicsit, aki tud, most pihegjen kicsit a szabadban. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Derűs estét!

Nyaralók,csavargók,üdv itthon.Remélem mindenki túlélte a mai napot.

Madar,ez már csak így szokott lenni nyaralás után.Ma gondoltam rátok.Balaton körül voltunk.Azért pihenj,megvár a szennyes és a takarítás.

Süti,én is pihenésre ítéllek!!!! :wink:

Anna,szinte biztos voltam benne,hogy a párod meggyógyul az esküvőre.Örülök,hogy sikerül elmennetek.

Taranee,ez a hastartó tényleg jó amikor az ember függőleges helyzetben van.Mentesíti a gerincet és a derekat.Én szeretem,de tényleg csak olyankor.Ülni nem ajánlom.

T-pk várjuk a képeket a gyerekszobáról.Ja ,és nem vagy béna 8)

Rita,én nem szívesen keresek most másik dokit,de kórházat sem.Bízom benne,hogy szeptemberre a bontás részével végezek,és talán akkor nem lesz ekkora a káosz.Az uzsokis topikban olvasottakat én is túlzásnak érzem,de jobb vigyázni.Én többször voltam az utóbbi időben a kórházban,és nem tűnt egyáltalán rumlisnak.A jövő héten megint megyek,rákérdezek én is.

Én ma egy hős voltam.Férjecskének egy reklámfilmhez helyszínt kellett keresni.Egy balatoni vasútállomást,ahonnan látszik a tó.Reggel 6-kor indultunk,és megkerültük az egész tavat,és közben lefotóztuk azokat a megállókat,amik jók lehetnek.Jól elfáradtam,de jó kis kirándulás volt 7 hónapos kismamaként :lol: 500 km-t autóztunk.

Kép
v.andi
 
 


v.andi: hogy bírtál ennyit ülni? :shock: Nekem már ez nem megy. Max. Budapest-Zánka útvonalra vagyok kalibrálva megállás nélkül. :wink: Tényleg hős vagy. :)
Most indítottam el az utolsó mosást. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kép
Vendég
 


Astrid
Anesztes képzés a Kútvölygyiben volt. Nekem nagy csalódás volt a kórház állaga.
Néhány anesztes doktor viszont nagyon jó fej :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem mozgalmas hétvégém volt....
Szombaton lementünk barátokkal Harkányba vacsizni... (eredetileg koncertre mentünk... csak a koncertnek vége lett, mire mi végeztünk a vacsival... :D :D :D )

Vasárnap Viktorral elmentünk Kaposvárra fürdeni... nagyon jó volt... :) nagyon jól esett (na nem az eső... hanem a fürdés... :wink: :) )
Este még elmentünk Domboriba Bikini koncertre.... mire hazaértünk... hulla voltam.... :? de megérte! :)

Anna... jó pihenést Neked! :)

Andi... nekem is egyből az jutott eszembe, hogy milyen sokat ültél.... ügyes vagy! :)

Süti... remélem már jobban vagy és nincs keményedésed.... pihenj!
vikiviktor
 
 


Sziasztok!

Első munka nélküli hétfő!!!
8)

Jó meleg, van sőőőt, nagyon-nagyon meleg, de még mindig jobban élvezem, mint a hideget és az esőt!!

Andi, Viki, jó kis hétvégétek volt!! :)

Nálam is nagy mozgólódás megy odabenn :D

floranan
 
 


Sziasztok. :D :D

Újra itt vagyok. Vége a nyaralásnak, nagy bevásárlásnak, a rokonok is elmentek. Most viszont igyekszem visszaolvasni, hisz 1 heti lemaradásom van. :lol:

Ja, és péntek este megyünk 4d-re. Már alig várom. (erről bizti teszek majd fel képet.)

Nálunk iszonyat meleg van, nem bírom valami jól. (hányinger, émelygés, gyengeség) Nem esik jól enni. Ti hogy bírjátok?
Éjjel arra ébredtem hogy belenyilal a medencém jobb oldalába, és görcsösen fáj. Remélem nincs baj. A pici mocorog, és azóta szerencsére nem ismétlődött. A héten jó lenne elkezdeni átmosni a pici ruháit. Pénteken belépünk mi is a 30. hétbe. :lol: :lol: :lol:

Most viszont megyek olvasni. :)

spickey
 
 


Sziasztok,

kissé jobb mióta fekszem,de Berni még mindig meg sem áll.Nem tudom mikorra fog elfáradni.

Andi,hát minden elismerésem.Én kb 14-15 éves lehettem mikor a nővérem a kitalálta hogy menjünk körbe a balcsin és keressünk boltokat,árusokat,akik megvennék a gyerekruháit és árulnák azokat.Hát én akkor nagyon élveztem,de ha most kéne ennyit kocsikázni,azt nem vállalnám.

Madar,azért pihizz kicsit,a mosás megvár!!!

Viki,hát neked sem volt épp kismama programod!!!!A fürcsi miatt nagyon irigy vagyok!!Bár most így a hűvös lakásban nagyon jól elvagyok.

sutimano76
 
 


Napocskásat!

Látom mindenkit ledönt ez a nagy meleg.

Mabe,hogy telt a csavargós lelépős hétvége??? :wink:

Madar,nem is igazán az ülés esett nehezemre,hanem az 5-kor kelés.Mivel több állomáson megálltunk fotózni,így én is mindig nyújtózkodtam.Vittünk uzsitasit,meg iszikét hűtőtáskába,szóval romantikus kirándulás volt Kép

Viki,azért te sem panaszkodhatsz,tartalmas hétvégétek volt.Rock zenész lesz a gyerek :lol:

Floranan,hajrá pihenés.Élvezd ki minden percét,mert szeptembertől 0-24 szolgálatban leszünk. :)

Süti,veled mi a helyzet?Barnázás elmúlt?

Én ma itthon,de megdöglök,annyira meleg van.Délelőtt lustálkodtam,nem nagyon ment semmi.Most szép lassan rendet rakok,takarítok,mert tegnap elmaradt.Képzeljétek,két hete mértem pocakot,akkor nagy meglepetésemre csak 100 volt,ma pedig már 106 :roll: Most kezdek csak betojni,mekkora lesz a végére.
Alvás, nekem nem megy.Kritikán aluli amit művelek éjjel.Sehogy sem jó.Fájnak a vállaim,a forgóim két oldalt.Meleg van,és most már Junior is elégedetlenkedik éjjel,ha nem jó neki,ahogy fekszem.Rendeltem szopi párnát,remélem a héten elhozhatom,és azzal könnyebb lesz.

Kép
v.andi
 
 


Süti,örülök,hogy jobb.Most már ha lehet tessék pihenni.
Bernit pedig összeköthetjük Barnabással (B+B:wink: ),mert lövésem sincs néha,hol érzi magát.Néha úgy érzem focipályán,néha bendzsózik a beleimmel,néha pedig a bordáim alatt szórakozik :lol:

Kép
v.andi
 
 


Pihenj vagy inkább pihegj te is Andi,én hagyom a takarítást,vendégeket inkább nem fogadok,aki meg beállít és nem tetszik,majd megcsinálja helyettem :lol: :lol: :lol:

Berni egy kicsit pihenősebb ma.Bár néha akkorátkat rúg az egyik laprhegemnél hogy aszemem ugrik ki.Ráadásul mindenki azt mondja hogy lent hordom a hasam mintha fiú lenne.Hátha a lábtechnikáját nézem lehet mégis tévednek az orvosok,és tényleg fiú lesz!Bár az is lehet hogy eddig ő nem tudott miattam pihenni,most meg visszadja!! :lol:

sutimano76
 
 


Mától vagyok 30.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HURRÁ!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Süti: Én mióta váltottam ticker-t, azóta egy nappal idősebb vagyok, mint te. :wink: Így már tegnap óta 30. Azért nyugtat a látványa, mert mi szerintem nem várjuk ki a végét. Van egy olyan érzésem, hogy Máté (legjobb esetben) augusztus 20 és 30 között érkezik.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Süti,pihenek azért.Engem is megvár minden minden.Holnap kényeztetés,barátnőm barátnője pedikűrös,és házhoz jön.Kényelmesebb lesz,mint minden egyes lábkörömnél elborulni :lol: :lol: Gratulálok a 30-hoz!!!!!

Rita,sztem Máté megvárja a szeptembert :wink:

Kép
v.andi
 
 


Andi, Viki: Jó kis hétvégétek volt. Már én is úgy vágyom egy jó kis koncertre... Ha Mátét már itt lehet hagyni Anyumra néhány órát, biztosan benevezek valamire. :wink:

Itt is olyan hőség van már reggel 8 óta, hogy ki sem mertünk merészkedni. Van egy olyan érzésem, hogy nekem a nagy meleggel is összefüggésben lehet a barnázásom, mert az utóbbi kettő mindig néhány nappal azután volt, hogy sokat voltam kint. Így most nem erőltetem, doki is lebeszélt. Andrist lekötni elég nehéz, néhány percnél tovább nem köti le semmi az olvasáson kívül. Amit imád (foci, rohangálás, dögönyözés, bunkerezés), azt már nem tudom vele csinálni. :roll:

Ma megyek végre fodrászhoz! :lol: Már kb 3 hónapja nem voltam, és már ÚÚÚÚtálom a fejem.

Kép

Kép
hgrita
 
 


tettem fel videót Berni tegnapi prodikciójáról a picasara,itt meg egy kép.Átlagos pocak:
Kép

sutimano76
 
 


Rita,én remélem Berni nemhogy a szeptembert,de a 21-ét tűzi ki születési dátumnak!!!!!Eszerint 1 hét túl hordás lenne!!

Andi szerencsés vagy hogy házhoz megy a pedikűrös.Mondjuk én elég csikis vagyok,így nem tudom mit bírnék alkotni a kezei közt.Az én "legjobb" barátnőm kozmetikus,de arra nem volt képes hogy kijöjjön csak meglátogatni,a többi már csak ráadás lett volna!!!pedig ráférne az arcomra egy kis regenerálás,a gyantázásról már nem is beszélve,bár van gyanta gépem,csak gyantafejjel állok hadilábom.Azt is kértem már vagy 1000-szer,de kicsit feledékeny a barátnőm!! :?

sutimano76
 
 


Andi, Süti: Hát engem mindenki azzal húz, hogy lesz ebből túlhordás is, de azért azt kétlem. Egy 34 hétre született Andris után már a 37.hétnek is örülnék. :wink: Még régebben mondta egy barátnőm, amikor kérdezte a saját dokiját a koraszülésről, hogy állítólag még a kezelt pajzsmirigy-betegeknek is a 36-37. hét környékén beindul a szülés hormonális okok miatt. (dokim erről nem tud) Így azért készülök a korábbi időpontra. Vagyis meglepődni nem fogok.

Süti: De helyes a pocakod! :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Andi, jó nagyot nőtt hirtelen a pocid! Nekem most 112 cm. De már így is nagyon nagynak látom, és néha nehéznek érzem. Jók a bútorok.

Rita, ez a pajzsmirigyes dolog, ez igaz? Én is szedek rá gyógyit, de én ezt még nem hallottam. Most nézem Andris nemsokára 3 éves lesz, megy oviba, vagy még nem a baba miatt?

Süti nagyon jó a kép a pocidról! :D

Kép
kata05
 
 


Lemerészkedtem az Ikeába 200 fokban, rákészültem, erre bombariadó volt :evil: :evil: :evil: :evil:

Boboka, merre vagy?

És a többi hiányzó? Remélem mindenki jól van!!

floranan
 
 


Sziasztok!

Floranan! Bombariadó :cry:

Süti! Poci: :lol:

Na, csajok én léptem a Balcsira, csak még összepakolom a fél házat :lol: . Balázs sajna lázas, de remélem hamar lemegy és élvezni is tudja a nyaralást :?

ma voltam a nőbányászomnál, na, eldöntöttem, valamelyik gyerekemnek nődokinak kell mennie, ha akar, ha nem....5 percért 6 rugó, és az uh gépet már vitték is el máshova, mert felváltva használják....

Javaslat:fehérjedús táplálkozás, pihenés....
Ja és egy kicsit nyitva van a külsőm, 2100-at írt a papírra. Bár ilyenkor gondolom, előfordul már...

Ja, és állítólag "nem lesz nagy baba" Kérdem: jaj, nagyon pici???? Válasz: hát nem nagy. Mondom, akkor az szupi, mert egy 5 kilósat nem tudnék kinyomni.... :wink: Amúgy BPD:81 mm. A többimnél sem volt nagyobb....

Kép
arvaerika
 
 


Kata: Nem tudom, hogy igaz-e. A barátnőm annyit mondott, hogy amikor említette a dokijának a koraszülésemet (együtt vártuk a babát és megijedt, hogy mi nem tudtuk meg miért lett koraszülött Andris), a doki kérdezett néhány dolgot rólam. Egyik volt az, hogy pajzsmirigy beteg vagy kezelt vagyok-e. Mikor mondta barátnőm, hogy műtöttek és most gyógyszert szedek, értékeim jók, akkor a doki teljesen természetesen mondta, hogy hát akkor ne csodálkozzak, mert általában a 36-37.hétnél tovább nem szoktak így a babák bent maradni. Próbáltam utánaolvasni, dokim is kérdeztem, de nem találtam semmit. Bőven elég volt, hogy bogarat ültessen a fülembe. :roll:

Te milyen gyakran ellenőrizeted az értékedet?

Andris 24-én lesz 3 éves! :lol: Nem megy oviba, mert ahova szerettük volna, hogy menjen, oda csak szeptemberi kezdéssel vesznek fel. Kérdeztem lehetne-e január környékén kezdeni, de kerek-perec nemet mondtak. Ez a kerület legjobb ovija, így eléggé ragaszkodunk hozzá. Plusz mivel a beszoktatás augusztus legvége-szeptember első hete, ezért nem szerettük volna "sokkolni" két ilyen eseménnyel. A kistesó is elég lesz a lelkének, azt hiszem. Majd járunk a megszokott mini-manó klubba heti 1-2x délelőtt, és ha megszoktuk az új helyzetet, akkor esetleg keresek olyan napközit, ahova lehet heti 2-3x járni. Csak hogy társaságban legyen.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Erika: Jó pihenést a családnak! Jó kis időtök lesz, biztos szuperül érzitek majd magatokat!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Mi ez a pangás?

Süti
Gratulálok a 30-hoz! :lol: :lol: :lol:
Szép a pocid!

Hgrita
Nincs összefüggés a koraszülés és a kezelt pajzsmirigy-betegség között. Nem is egy olyan barátnőm van, aki pajzsmirigy-alulműködés, vagy túlműködés miatt gyógyszert szedett és időben szülte a babáját :wink:

Floranan
Bombariadó :evil:

Erika
Gyerek pályaválasztása már eldöntve :lol: :lol: :lol:
Én se szeretnék túl nagy babát. Olyan 3 kiló körüli legyen Imola! :wink:
Méhszáj: többedik terhességnél ez jó!
Vendég
 


FlorananKép Kép ,sajnálom a bombariadót,de a hét második felében jön egy kis hűs,ha nem ment el a kedved,akkor érdemes újra próbálkozni :wink:

Erika,kisfiadnak jobbulást,és jó pihenést nektek.Érezzétek jól magatokat.

Mabe,ha ez így működik,akkor én is megállnék 3200 grammnál :lol: :lol: :lol:

Hát nekem ez a meleg,és a vezetés,meg a bevásárlás már nem annyira megy.Elkísért a nagy fiam,mert egyedül már nem szeretek mászkálni,de ha nem muszáj nem erőltetném.A vezetést sem élvezem már.Kényelmesem a jobb egyben :roll: :oops: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Arik vagytok, hogy aggódtatok. Ma voltam az orvosnál, mondtam neki, úgyhogy töviről-hegyire megvizsgált. Méhszáj rendben, kívül-belül minden oké, még csak sebet se talált, úgyhogy nem tudjuk mitől volt. Már három napja nincs, remélem nem is lesz.

Amúgy Marci baba nagyobb a koránál, a doki kétszer is megmérte a fejét, testét stb. :lol: Kb. 1900 gramm. Az orvos szerint ha végighordom közel lesz a 4 kg-hoz. A feje meg teljesen lent van. Kérdeztem, hogy ez gond -e. Azt mondta, hogy nem. Így tud helyezkedni. Kilóban a 7-nél tartok.

Ezt a haspántot hol lehet beszerezni? Ha tényleg jó hátfájásra, lehet, hogy kéne nekem is.

Ja, és az orvos szerint sokat kéne pihennem. Nem mertem neki mondani, hogy ma kezdtünk otthon nagytakarítani. Igaz a párom és a lányom sokat segített, de nekem is jutott bőven. És még készen se lettünk, mert én a dokihoz, a párom meg dolgozni ment délután, úgyhogy holnap folyt.köv. Lehet, hogy majd lassabbra veszem a tempót, de úgy érzem később erre már nem lesz kedvem, meg energiám.

Erika: Jó nyaralást!

Süti: Ari a pocid!

Tegnap én is tettem fel pár képet a nyaralásról, ott már nekem is látszik a pocim! :lol:

Sziasztok!!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Rita, megértem h ragaszkodtok a jó ovihoz. Meg tényleg jobb így h nem szeptemberben megy oviba, mert 2 változást nehezebben viselne még el. Melyik kerületben laktok?

Erika, jó pihenést és a fiatalúrnak gyors felépülést kívánok!!

Kép
kata05
 
 


Taranee,de jó,hogy minden okés veletek.Húúú,4 kg??? :roll: :roll: Na de nem hiába, hiszen kispasi.

A hastartót és a pólus kismama boltjában vettem,de lehet venni vaterán is.Ott persze olcsóbb,

Kép
v.andi
 
 


Taranee!

Azért próbálj meg te is pihizni....

Ja, és rákérdeztem a strepto-ra és nálunk nem szűrik..... :cry: csak ha kérem és kifizetem, akkor....
Mabe! nem tudod mennyibe kerül egy ilyen szűrés?

Balázsom jobban van, igaz, egész nap aludt. A lázát csak nagyon lájtosan csillapítottam, így gondolom dolgozott a szervezete, amig pihizett. Épp ma mondta egy doki ismerősöm, hogy a legújabb trend szerint nem ajánlják a fizikális lázcsillapítást(hűtőfürdő), mert hiába a fokozatos hűtés, akkor is sokk a szervezet számára. Ha muszáj gyogyi, akkor is a paracetamolszármazékok legyenek előnyben (pl. Panadol és nem Nurofen). Nem értek hozzá....
Még csak a gyerekek cuccai vannak bepakolva, de azt hiszem ha mindent bepakolok, mi már nem férünk az autóba, a fele banda vonattal megy. Fanni még úgy sem ült vonaton....

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Mabe és Floranan, köszi a válaszokat az uh-val kapcsolatban! Akkor arccal az uh-k felé!! :lol:

Erika! Jó nyaralást Nektek!! Olyan jót kacagtam azon, h. kötelezővé teszed a fiaidnak, h. egyikőjük legyen nőgyógyász!! :lol: :lol: Ez jól fizető szakma, de én ha pasi lennék semmi pénzért nem lennék!!!

Süti! Tényleg aranyos a pocakod! :)

Taranee!! Pihenj, ha már így mondja a nőgyógyid!! De télleg! :!:

Andi!
Délelőtt én is hulla voltam, és hiába keltem 7:45-kor, az ágy visszahúzott 10-kor, és használhatatlan voltam!!

Floranan! Ez az Ikea bombariadó hihetetlen!! Mekkora peched volt!! Remélem azért találtál egy Tescot vagy valamit helyette!! :lol:

Én is szugerálom ám a babám, h. szept. 10-e előtt ne bújjon ki!!! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.07.06 17:14-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Mabe: Én is szeretném hinni, hogy nincs összefüggés, mert akkor legalább ez a faktor kizárva.

Baba súlya: Nekünk Máté is elég nagy babának ígérkezik, dkokim legalábbis ezt mondta. Andris a 33-34.hét fordulóján volt 2490. Majd jövő pénteken megyünk UH-ra, akkor kiderül hol tartunk.

Taranee: Azért pihenj is sokat! Nekünk is sokat kéne takarítani, de férjem nem enged semmit csinálni a barnázgatásaim miatt. Így ő csinál minden nagyobb dolgot, én csak irányítok. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Kata: A XI. kerületben lakunk. Én és Öcsém is ebbe az oviba jártunk. Most az a néni lett volna az egyik nevelő, aki 30 éve az enyém volt. :wink: De mivel itt a mini- és kiscsoport együtt van, így az is lehet, hogy hozzá kerül jövőre, csak már nem miniként, hanem kicsiként.

Sokat filóztunk a szeptemberi kezdésen, de minden szakember (gyerekpszichok) barátnőm lebeszélt. Hallgattunk rájuk.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Taranee, jó nagy a fiacskád, én jövő kedden megyek dokihoz,3 hete 1230gr volt, kíváncsi vagyok mekkorát nőtt egy hónap alatt. Pihizz azért!! Nekem is hátra van még egy hatalmas nagy takarítás, de jelentkező is akad aki megcsinálja. :D

Andi, te is pihizz. Butorból(kombiágy) amúgy volt raktáron?

Kép
kata05
 
 


Kata,itt igazából nem nagyon van raktáron,úgy láttam.EGy családi ház egyik szobájából működtetik az egész bababoltot.Egyébként ami a honlapon van,az tényleg van.Egy mintadarab volt a szobában,és sok sok bútorlap. http://www.helimexbaby.com/

Kép
v.andi
 
 


Taranee,a páskomliget utcában(31.szám alatt) is van egy bababolt,és elég jó kis árai vannak.Kismamabugyi 990.-
hasszorító(asszem ez már a szülés utáni) 2490.-
szoptatós melltartó2990.-,de ezt a józsefvárosi piacon 1300-ért is lehet kapni.

sutimano76
 
 


Köszi a pocidicséreteket,nekem kicsit rémisztő látvány,hogy nem kerek,de ha el kezdem maszirozni az ujjaimmal,akkor visszabújik Berni,mindenesetre a maszírszeretet tőlem örökölte!!! :lol:

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?