Új privát üzeneted érkezett!

Böbi!

Annyira édes a kép, nagyon szép Iringó arcocskája. Most teljesen belelkesültem. Azt hiszem egyeztetek ma Apcimmal, és hétfőn kérek időpontot :wink:
Jó, hogy mondod a parkolást, pont az jutott, eszembe, hogy vajon hol lehet ott megállni.
Azon a környéken csak egy vendéglátót ismerek, mondjuk az nem kávézó, inkább pub jellegű, de ott sem szociális alapon osztogatják az italokat :roll:

KépKép
novygirl
 
 


Dóri: levehetem a méhlepényes képet a blogról? Nem írtad... Amúgy meg az agyamra mennek az emberek a rendelőkben. :x Te milyen türelmes vagy! ÉN tuti nem álltam volna szóba egyikőjükkel sem.

ÉN ma voltam nőgyógyásznál. Villámlátogatás volt szinte, de semmi gond nincs. A méhszájam is rendben, megint csak UH-val nézte meg. Az arcát nem tudtuk megnézni, mert nem mutatta. És tisztára furi, hogy már csak egyszer kell mennem a dokihoz a magánba, utána már CTG és kórház! Befordulunk lassan a célegyenesbe!
És a derékfájásomra azt mondta, hogy menjek tornázni, vagy úszni! Ezen az úszáson el is gondolkoztam. Csak nincs terhes fürdőruhám. :(

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, eddig is úsztál? Mert ha nem, akkor nekem nem ajánlották.

Köszi a bókokat, ugye milyen széééééép?????? :lol:
Novygirl, a buszpályaudvarnál a régi épületből alakítottak ki egy kávézót, nagyon szimpatikus hely, én a Praxisba fogok járni NST-re is, szerintem akkor is be fogunk térni.
Viszont később vettem észre, hogy pont a Praxis bejárata (sarok) mellett rögötn van egy zsákutca, a férjem ott állt meg, ott is volt bőven hely, de mindenhol fizetős, aprót vigyél.

Felteszem Gyöngyöt, vele a 30. héten voltunk, szerintem hasonlítanak, de lehet, hogy csak nekem!

Kép Gyöngyvirág
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Esztó édes vagy!Jó lett volna,másnem hordágyon toltalak volna! :lol:

Tinu,örülök hogy minden ok veletek!!

Böbi!!Iringó nagyon szép és milyen kis husi már!!!!Adatok????Szerintem hasonlít Gyöngyre és ő is milyen szép volt,meg most is az!!Hát ti is dugdoshatjátok őket az ágy alá ha nőnek. :D

Dóri:Én is boldog névnapot kívánok,Zsuzsannának ha ő van a pocidba!!!

Beszéltem apával!Holnap vesz Grétinek babarózsaszín Nike cipőt,meg Hannának valami kocsicipő féleséget,ami most divat kint.És szivecskés díszdobozban van.Úgy meghatódtam!!

Jaj annyira várom már,hogy hazajöjjön,jobban izgulok mint a randijaink előtt.Még úszógyertyákat is vettem. :oops:
Küldött képet magáról,fogyott egy csomót.
A 4D-t is nagyon várom.Elöször úgy volt hogy visszük Grétit is,de megbeszéltük inkább kettesben megyünk,nem nyúzzuk a vonaton.Itthon meg megnézzük a felvételt.Ott úgysem ülne meg 40 percig.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, már csak 8 nap!!!!! Kitartás! A cipőcskék biztos tuttik lesznek! Ha Hannus is Grétire fog hasonlítani, akkor Ti is készíthetitek a légpuskát! Sanya már most féltékeny a lányokra, hogy mi lesz, ha jönnek a pasik! Minden nap mondja neki, hogy elvenné feleségül! :-)

Adatai napra pontosan akkora, amekkorának lennie kell, a becsült súlya pedig 1 kg és 60 gramm.
Vendég
 


Hát lesz dolguk a Sanyiknak az tuti!!!
Sanyi is mindig mondja,hogy szerelmes a lányaiba!De Gréti is mikor tegnap is zuhanyoztunk,azt énekelte:"Szerelmes vagyok apába,boldogság gyere haza"-Megzabálom!!

Örülök hogy minden jó,és szép kis husis már,jó súlyban van.De hogy hol rejtegeted???

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok.

Most ébredtem 3.-jára.
Reggel 1/2 6-kor keltem és sütöttem kalácsot meg brióst.
Aztán most a délutánni alvásnál lefeküdtem Marcival. Olyan jól esett 2 órát aludtam ő még alszik.

Böbi
Jó letta kép. Én is összehasonlítotam és szerintem is hasonló a 2- lány.
Bár Marciét is összehasonlítottam Bencével és ők is tiszta egyformák. Feltenném, de nincs beüzemelve a scennerem én meg inkább megvárom vele apát. :oops:

Szkitty
Nálunk is hozzá van szokva Marci ahhoz, hogy néha valameik mamánál van, de akkor egyikünk sincs ott. Itt meg szerintem az zavarta meg, hogy csak apa nincs én meg vagyok. Ő is kb. 1/2 éves korától hozzászokott, hogy néha almentünk pár órára . Abból még sosem csinált problémát, ha hétvégén vagy nyáron a mamánál volt nélkülünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.02.20 18:07-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Anita, sokat nőtt 2 hét alatt a pocim, majd teszek fel képet. Gréti imádnivaló!!!!

Incike, de irigyellek az alvás miatt!!!! Gyöngy hajnal 2-től 4-ig fent volt, ordított, nem tudtuk megvigasztalni, vagy az oltás vagy a 4 egyszerre jövő foga, de bízom benne, hogy mindkettőn túl leszünk pár nap alatt. Mr az sem érdekel, hogy mellettem alszik, csak aludna! :lol:
Vendég
 


Böbi!

Iringóról jó a sztárfotó!Nagyon kis formás!
Jaj én már nem tudom h elmenjünk e mi is....akarok is meg nem is...De lassan dönteni kell,mert nem akarok túl későn se menni!

Inci!
Én épp most sütök kalácsot!Kenyérsütővel,vmi csokisat...remélem jó lesz,a receptet a netről szedtem.....kíváncsi vagyok,mert már kiéheztem egy jó kis lekváros kalácskára :wink:

A múltkor elöttem is bement egy pasi..azt mondja nekekm,ő elöbb jött csak kiment :shock:
Nem akartam vele vitatkozni h amúgy soron kívül bemehetnék,ki si van írva...de mondom azt a 4 embert megvárom,nem voltak sokan.De ez a pasi :evil: És csak a laboreredményért mentem,nem vizygálatra :roll:

Na megyek...mindjárt kész a kalács!

annus11
 
 


Annus, ha menni szeretnél akkor bele kell húzni, mert a 32. hétig tudnak szép felvételt készíteni az arcáról, az meg már csak 2 hét! Ha belefér a keretbe, akkor menjetek!!
Vendég
 


Böbi!
Igen,ezért mondtam h szorít az idő!!!!


Na kalács kész!Isteniiii!!!!

annus11
 
 


Böbi
Szerintem a foga lesz.
Szerencsére én megúsztam Marcival a fogas dolgot. Mi 1 Aloeverás (FLP-s) fogkrémmel kentük az innyét amitől nem duzzadt és nem is fájt neki, mert zsibbasztó hatása van. Viszont nekünk 1 éves korára az összes foga kijött. 4 hónaposan már 4 foga volt elől.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.02.20 18:09-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Annus, egészségedre!!!! Ügyes vagy!

Anita, a pocak!
28 hét + 1 nap

Kép
Vendég
 


Annus
Én is szívesen megcsinálnám kenyérsütőgéppel, de nekem olyanom MÉG nincs. Így marad a kezem, de én élvezem ahogy gyúrom , Marci szokott segíteni és ő is élvezi. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Jaj mégegy csini kismami! :lol:

Na tényleg csinálok már képet elrettentő példának :lol:

Inci!
Nekem nagyon bejött a kenyérsütő!Legutóbb a pizza tésztát is abban "gyurattam".Ilyenkor meg pláne jó,nem kell ezzel bajlódnom,csak beledobok mindent a gépbe és várom amíg lejár a program :lol: :lol: Amióta megvan csak saját kenyeret eszünk!Isteni h 2-3 naponta friss kenyér illat van a lakásbna...a szomszédok egyenlőre még nem jöttek át :wink:

annus11
 
 


Annus
Ami késik nem múlik. :lol: Lassan majd ott fog állni a sor az ajtó előtt.
Nálunk mindíg megjegyzik, mikor sütök valamit, hogy milyen jó illata van nem sütöm e meg nekik is (hát nem). :shock: Pedig már volt aki fizetett is volna érte. Én a krémeket is főzöm, nem pudingporozok. A pudingot is főzöm. Itthon megcsinálom, de nagyüzemben már nem lenne hozzá kedvem. Nagymamámtől örököltem ezt a sütés imádatot (ő volt cukrász még a családban) és mi sokat sütöttünk együtt.

Kép
Kép
incike
 
 


Annus, én itt speckó szörnyűnek érzem magam, iwiw-re nem tenném ki! :-) Én látom a felszedett kilókat, de nem foglalkozom már vele.
Vendég
 


Én is imádom a kenyérsütőt, bár én szinte csak kenyeret sütök, de karácsonykor a mézeskalács sütit abban dagasztottam meg.
Igaz, én olyan lisztet veszek, ami már ki van keverve, csak víz kell hozzá... :oops: Annus, Te összeöntögeted úgy igazából, hogy liszt, só, élesztő, stb?
Vendég
 


Íme a büszkeségem!
Még azért van mit finomítani!Picit túlsült a széle,szerintem jobb lenne ha nem lenne ropogós.A tetejét ne nézzétek...le kellett vennem belőle kelés közben mert valószínű h 1 kilósra volt a mennyiség,de a gépem csak 750g-t tud. :oops:
Kép

annus11
 
 


AnnusSzép lett. Mazsolát raktál bele?

Kép
Kép
incike
 
 


nyam nyam, de jól néz ki!! Átküldöd a receptet???
Vendég
 


Böbi!
Persze,én szépen kiméregetem!Ezek az előre összeállított kenyéralapok...ki tudja abban is mi van.Meg szerintem drágább is mintha vennél lisztet stb.

És nem vagy szörnyű!Majd nézd meg a bálna kategóriát! :lol: :lol:

annus11
 
 


Aha,mazsola van benne!Majd mindjárt feldobom a blogra a receptet!

annus11
 
 


Böbi
Megnyugtatlak, hogy egyáltalán nem vagy nagydarab.
Én is a Bálna kategóriát erősítem, te még a közelében sem jársz.
Majd teszek képet a mostani pocakról.

Kép
Kép
incike
 
 


Köszi a receptet!!

Tudom, hogy az összekutyult drágább és ahogy írod, ki tudja mi van benne, de előtte kétszer sütöttem kiméricskélve és a második nem lett túl jó, akkor váltottam, de lassan visszatérek a kimérős megoldáshoz, mert akkor tudok graham lisztet vagy teljes kiőrlésűt is használni.

Ja, bálna, menj már! Lüke vagy, nem bálna! :lol:
Vendég
 


Na ez már pocak és még 3 hónap van hátra. Mekkora lesz a végén?! :shock:
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Incike, ez tényleg pocak!!!! Eldugultam!!!! De a bálna kategóriától akkor is messze van, caz, hogy a hasad hatalmas, még nem tesz bálnává! :-) De úgy látom, hogy mellben is el vagy eresztve! :lol: Apa tőlem szkta kérdezni, hogy mi a fenének hordom a terhesmelltartót, utána úgyis megint lapos leszek! :oops: :lol:
Vendég
 


Ja és úgy akkora a hasam, hogy 3kg-t híztam eddig a többi a baba.
úgy látom lesz akkora hasam mint Marcival volt. :?

Kép
Kép
incike
 
 


Nálunk is nagy csalódás volt mikor leeresztett a cickó.
Apa meg is jegyezte, hogy nem lehetne e hogy az megmarad. :lol:
Már 2-t számmal nagyobb melltartót kellett beszereznem, merta többit kinőttem. :shock:

Kép
Kép
incike
 
 


Böbi: azt mondta a dokim, már az is jó, ha csak lebegek a vízben. Szóval nagy úszást nem akarok csapni. Igazából lehet, hogy Tücit viszem el és akkor vele együtt bemegyek.

Kép
Kép
tinu
 
 


Böbi!
Majd átdobom priviben h én mit szoktam,bár sok függ attól is h milyen programmal sütöd.De bescanelem a sütési táblit is és akkor lesz összehasonlítási alap h kb milyen programmal csináltam!


Inci!
Üdv a bálnák táborában! :lol: Este csináltatok én is képet!

annus11
 
 


Inci!
Hát igen...az a furi h nekem is csak 3 kiló jött fel eddig,vagyis annyi sem,mert ma reggel megint csak 2 kiló plusz volt....
Én a múltkor megmutattam a szoptatós melltartómat apcimnak.Hát nagyon bejött neki :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus éreztem én már egy ideje, hogy a Bálna tábor tagságit ki kéne váltanom,ezek szerint nem tévedtem. :lol:
Érdekes egyébként, hogy Marcival is nagy hasam volt pedig csak 5kg-t híztam vele a végére.

Kép
Kép
incike
 
 


Nem baj, legalább kevesebbet kell majd ledolgozni. A nagyja szülésnél úgy is megoldódik. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Tinu és melyik usziba akartok menni?

Kép
Kép
incike
 
 


Tinu, ha a lebegés is segít, akkor én is elmegyek Gyöngyvirággal. Jó kérdés Incikétől, hogy hova mentek?
Vendég
 


Sziasztok!

Böbi,tényleg nőtt a pocid!!

Incike,neked hatalmas pocid van,olyan jó!Egyáltalán nem vagy bálna!!

Annus nagyon guszta a kalács!!

Megyek fürdünk,csak itt voltak apuék és még ágyazni sem tudtam eddig.De úgy örültem hogy eljöttek!

Szép estét.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


sziasztok

Még mindig panaszáradat: tökre kibuktam, sünis tortát akartam sütni Éduának holnapra. Már a sütés alatt egyfolytában keményedtem alig győztem kivárni, hogy megsüljön. Aztán jött a papír, hogy emelték megint a törlesztőrészletünket, férjem meg ugyebár majd 11-kor jön haza, ja és, hogy itt felénk nem nézik semmibe a kismamákat, mint írtam reggel 8-tól 11-ig voltam a nődokinál aztán meg a bőrgyógyásznál:(

Most meg felvágtam a tortát, hogy megtöltöm, a közepe szépen kifolyt, úgyhogy bánatunkban Éduával lekvárral megettük a jó vastag szélét:)

ja és közben Édua megint szétszedte a lakást :)

Cukor viszont elfogyott, úgyhogy holnap reggel bolt aztán 2 torta sütése vár rám, 2-től meg jönnek a csajszik a partira. :)

Incike, Böbi csini pocakotok van :), Iringó meg nagyon édes:)

Na jó ennyi belőlem már tutira elég nektek :)

Alig várom már, hogy lefeküdjek és vége legyen ennek a napnak :(

Jó éjt mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Megkaptam ma a szopipárnát,gyönyörűűséges!!!A 8-as mintával redneltem(rózsaszín,kis elefánikkal). :D Köszi,novygirl!!! :D

Böbi!Iringó nagyon édes cseppség,olyan szép arcocskája van!!!

Annus!Huhh,ez a kalács tök jól néz ki!
Küldenél egy harit az éteren keresztül? :lol:

3 kilók...Én már +8-nál tartok(56-ról indultam,és nem volt fogyás az elején) :oops: :(
De Hanna jól van,és ez a lényeg.Szoptatási időszak után majd "lefutom".

Lépek,mert a lányom pihenne!
:D
Jó éjt!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Ildi!
Fel a fejjel!Holnapra kipihened magad és minden sikerülni fog!!Fogd fel úgy hogy a nagy lányoddal volt egy jó kis nassolásotok!
Keményedéssel pihizz!!!!

Szép álmokat mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


TÜci belázasodott. :( Úgy utálom, mikor beteg. Persze az apja megengedte neki, hogy fürdés után gyurmázzon, mert hogy beteg. Most együtt gyurmáznak... Ennyit a lányos apákról és a nevelési elvekről. :roll:

Inci, Böbi: majd megnézem, a lakótelepen van egy uszi (Újhegyi), elvileg itt van babaúszás is. Még sose voltam, mert drágább, mint a másik, elég közeli uszi, a Kispesti. Majd megkérdem, hogy 2 éveseknek hogy s mint lehet uszizni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu! A Kispesti uszi mennyibe kerül? 6 éve lakom Kispesten, de még sosem voltam ott. :oops:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Incike

Valóban szép nagy pocakod van, de nem láttátok az enyémet. :)

Annus
Hát te nagyon ügyes vagy, akkor ez azt jelenti, hogy tulajdonképpen fogysz. Csinos leszel a szülés után.

Tinu
Nekem sincsen terhes fürdőruhám, hanem egy számmal nagyobbat hordok.
Nálunk nyílt egy élményfürdő és próbaszezon van, most nagyon olcsó, lehet elviszem Aport, ő nagyon szereti, mert ugye jár babaúszásra.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Böbi

Szép Iringó nagyon!

Hean
A méhszáj érettsége azt jelenti, hogy nem c-3000-ről indulsz szülni.
Az enyém c-2100 volt. Az unokatesómé c-3000, és természetesne szült, de annyi vért vesztett, hogy az orvosa is megijedt. Azon gondolkosott, hogy kiveszi a méhét. Mondjuk én az ő orvosát nem szeretem, de mindenesetre jobb, ha érett a méhszáj. Nekem érett volt, de fájások nem jöttek, nincs összefüggés.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Szkitty, Tinu

Nekem muszáj volt mindegyik. A burokrepesztés az 5 nap túlhordás miatt, mert már meszes volt a méhlepény. Az oxitocin, mert órák teltek el fájás és tágulás nélkül. A gátmetszés, mert 4 kiló felett volt Apor. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Novygirl

Ti is a szopiparna.hu-ról rendeltétek?

Nekem az orvosom mindig kézzel nézi a méhszájat és beírja a kiskönyvbe. Állítólag nekem fontos, hogy nézze gyakran, mert ikreknél gyakori, hogy a méhszáj nem bírja.

Nem jövök ma többet, jó éjszakát!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


De mégis. :)
Tinu
Tündének jobbulást!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Annus! Az a kalács tényleg szép! És mi van a tetjével? Én nem látok semmi kivetnivalót... :)

Na ne hülyéskedjetek a bálna-kategóriával! Ha ti lefoglaljátok, akkor én mi leszek? Dinoszaurusz??? :lol:

Ildi! Tuti jó lesz a holnap! És az a nagy bánat! Hát, csak nem volt annyira szomorú megenni a sütit. :)

Tinu! Jobbulást Tündének!!

Köszönjük a névnapot, majd utólag megmondom Pindurnak, ha Zsuzsi lesz, hogy mindenki hogy gondolt rá, de most nem akarom, nehogy identitás problémái legyenek, ha mégis inkább Dániel kucorog odabent! :) De nem tudjuk még biztosra a neveket változatlanul. :)

Böbi! Szép vagy! Meg mind a két kis nő is az! :) És sztem is hasonlítanak 1másra! :wink:

Nagyon tetszenek az apaszerető kislányok! :) Anita, kitartás, mindjárt csak 1 hét!!!

Tinu! Én úgy megsajnáltam ezeket az embereket... Hogy nekik az az öröm, ha beleköthetnek a másikba... Meg, hogy örülnek, ha könyökölve előrébb juthatnak a sorban... Vki szóljon majd rám, ha én is ilyen leszek a későbbiekben... Olyan szomorú... :cry:

Láttam ma Katát és Dávidot!!! Voltam bent a kórházban megismerkedni a szülésznőnkkel, és a beszélgetésünk végén mondta, hogy akkor most megnézzük a rokongyereket! :wink: Kicsit besárgult, de sokkal kevésbé, mint Samu annak idején, most drukkolok, hogy holnapra javuljon, mert akkor hazaengedik őket. Kata aggódik, mert vhogy nehezen vesz levegőt Dávid - sztem csak beleszáradt a tejecske az orrába - fél, hogy megfázott vagy ilyesmi, és nem ogják őket elengedni. De sztem nem lehet ilyen gond. Ott elég meleg van... :) Amúgy szépek és boldogok. :)

Ma elég mozgalmas volt a nap... Ezért most lassan elmegyek aludni... Mit szóltok? :)

Jó éjt!
Vendég
 


Dóri

Örülök, hogy minden rendben van Katával és Dáviddal.

Ismered a Jákobnak volt 6 fia mondókát? Eszembe jutott a Sámuelről és a Dánielről. :) Apor szereti.
Nekünk még nincs nevünk. Szerdán okosabbak leszünk.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Köszönjük a jobbulási kívánságokat! Végülis hamar lement a láza Tücinek és már jobban is nézett ki, mert előtte olyan rosszul, hogy a férjem már ki akarta velem hivatni az ügyeletet. Mondtam, hogy nem jönnek azok ki csak azért, mert a gyereknek 38 fokos a láza... :roll: Éfjélre aludt el utána, mert délután sokáig aludt. Hát... én folyamatosan elaludtam éneklés közben. A gyerek meg bökdösött, hogy "anya, anya, énekeljünk".

Anika: nekem egy számmal nagyobb fürdőruhám sincsen. :) Olyan ritkán járok el usziba, meg fürödni, hogy gyakorlatilag nincs egy használható fürdőruhám. Mindegyiket már kihíztam. De nem vettem újat, mert nem tudtam Tüncit vinni uszizni. Állandóan be volt gyulladva a körömágyam, háromszor is vágni kellett. Mire elmúlt, addigra meg terhes lettem megint kb. Ja, nem, mert nyáron voltunk egyszer a Balcsinál, egyszer a Velencei-tónál. :P

Reny: jaj, de jó, akkor közel laksz hozzánk? A Kispesti uszi jelenlegi árairól nem sokat tudok, mert kb. 3 éve nem jártam ott. De azt tudom, hogy nem volt drága egyáltalán, és ahhoz képest meg nagyon jó hely. ÉN korábban Csepelen laktam, és mikor ott már az összes uszit bezárták, akkortól mindig a kispestibe jártunk, szóval nekem az a törzshely. És most is közel van, mert a Köki hozzánk kb. 10 perc és onnan meg séta.

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: