Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Le kell írjam :)
Sütöttem muffint. Kérdem Vivit milyen lett. Erre ő: ez aztán a finom!! :D
úgy imádom. :) na megyek mert odaég a köv adag:)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Heho!

Merre vagytok?

Mona: Mi lett az ismerősöddel? Sikerült dokit találnia?

mamiblue
 
 


Most sikerült befejeznem a főzést. :( Ma egész nap Babszikával voltam, alvás öt-öt percekre volt csak...... remélem a holnap az más lesz.

Csajok egyetlen deci vörösbort ihatok kivételesen? Hétfőn lesz a szülinapom, és ha sikerül dadust találni, apával elszaladnánk ide a közelbe vacsizni.... ha számít, akkor ez az után a szopi után lenne, amit egy 4-5 órás alvás követ....

Na megyek apához pihizni....

mikegirl
 
 

 
 

mamiblue, nemtudom mi lett a csajjal, mert egy ismerősöm ismerőse, szóval én nem ismerem :?
Tényleg csajok, valaki levetette a köldökzsinórvért? Még erről nem is beszéltünk.
A hordozót meddig lehet használni?
Dani ma annyira jól viselkedett, hogy nemismerünk rá. Délelött is aludt, délután jól kifárasztották a rokonok, és már 21órakor bealudt, ami nálunk mindig csak 23óra körül történik meg.
Már olyan sok ruha kicsi a drágámra, annyira sajnálom őket, mert nagyon szép állapotban vannak, sőt, van olyan is ami csak 2*-3* volt rajta :?

Kép
mona76
 
 


Mamiblue: az általad fentebb küldött kávé tart életben... bár már az is csak alig....

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mikegirl
Egészségedre... annyi nem fog ártani... :wink:
Boldog szülinapot!

Kakinak benn kell maradni... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ilyent még soha, senkitől nem hallottam...

Anyatejet azért nem javasolt mikrozni, mert a mikrohullámok hatására a fehérjék szerkezete megváltozik, a fontos immunglobulinok, amik védik a babát elbomlanak...

Mona
Mi nem vetettük le...

Rita
Nagyon aranyos lehetett Vivi :lol:
Vendég
 


Mikegirl, én tegnap este is megittam 2 deci édes fehérbort. Rég volt már ilyen esténk... Férjem hazaért este 9-re, addigra Eszter jól bevacsorázott, letettem, elaludt (ma reggel 6-kor ébredt fel csak). Aztán szépen megterítettünk, és megvacsoráltunk, meg boroztunk. Olyan jó volt...

Mona, mi sem vetettünk le köldökzsinórvért.

Ma végre tudunk menni a bababútorokért, amelyeket még augusztus közepén rendeltünk meg :roll:

Szép napot mindenkinek!!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Hello!

Mona: Nem baj, jók lesznek a kistesóra!:D Nálunk van most olyan ruha...szerintem minimum 5 gyereket kiszolgált a rokonságban és egyáltalán nem látszik rajta! Sőt van 2 rugink amit még apa viselt 32 éve, és eredeti gombok vannak rajta!!!:)

Mandala: Egészségedre! Sajna nekem is vissza kellett térnem a kávéhoz, mert kidölnék...:(

Kép

mamiblue
 
 


Sziasztok!!!

Sabine
Kaki téma :D - szóval próbálom normálisan leírni, de nézd el nekem, ha mégsem sikerül :oops: a pukicső olyan intenzív bélmozgásokat indít meg, hogy a vastagbél felsőbb szakaszából is kijön a kaki. Ez a természetes folyamat során még nem jött volna ki, és még szívódott volna fel belőle folyadék. Azt hiszem így szólt a magyarázat, de ha félre értettem, akkor bocsi, és persze nem vitatkozom, hiszen nem értek én ehhez.... :shock:

És lenne még egy kérdésem is: észrevettem, hogy Babszika bal keze sokkal ügyesebb. Ez azt jelenti, ogy bal kezes lesz? Ha így van, nem akarom befolyásolni, de kell-e tennem valamit, hogy a jobbal is erőlködjön egy kicsit jobban?

Köszönöm!!!! Szuper, akkor választhatok valmi jó ks száraz vöröset. Ha nem lesz dadus, akkor itthon koccintunk :wink:

Kinőtt ruci - nekünk még nem nagyon van......

mikegirl
 
 


mikegirl!

szerintem nyugodtan megihatod! én múltkor úgy mentem el szülinapi bulira, hogy előtte sok tejet lefejtem és amikor megjöttünk,abból adtam a babónak, nem az alkohollal feldúsítottból :roll: :wink: na persze én sem ittam sokat,nem is tudtam volna, annyira nem esett jól, csak két pohár sör :wink:

Regina pont ma egy hónapos!!!!! a súlya már majdnem 5 kiló :roll: :roll: :roll: (3,6tal hoztuk haza :oops: )

gondolhatjátok,nekünk is van olyan rugi, amibe cuppra belefér....

ti mennyire tartjátok be ezeket a tiltólistás kajákat? (k betűs ételek,stb.) mert én nem mindig, lehet h attól olyan piros pötyis az arcocskája?
olyanok mint a pattanás... tapasztalatok? mit lehet vele tenni????

köszike
Kép
nora80
 
 


Sziasztok

Nora
Ne aggódj,mi is 3600 születtünk és már most két hós oltáson 5600 volt a Bálint. :lol: :lol: :lol:
Jó neked ,hogy leadhatod a tejcit,én is olyan sokat akarnék ha lehetne.

Judit
289-6331 számot hívtam.
De állítólag ez osztályos szám is azért veszik fel nehezen :cry:

Mikegirl
Boldog szülinapot és egészségedre ,annyi nem árt meg.:-)

BÁlint nagyon jó kisfiú mostanság.Ma is reggel 6kor kelt :D
én meg megszokásból meg amúgy is kelek 4kor is de ő édesdeden alszik.
puszi hív a drága

Kép

Kép
jucu
 
 


mikegirl írta:Sabine
Kaki téma :D - szóval próbálom normálisan leírni, de nézd el nekem, ha mégsem sikerül :oops: a pukicső olyan intenzív bélmozgásokat indít meg, hogy a vastagbél felsőbb szakaszából is kijön a kaki. Ez a természetes folyamat során még nem jött volna ki, és még szívódott volna fel belőle folyadék. Azt hiszem így szólt a magyarázat, de ha félre értettem, akkor bocsi, és persze nem vitatkozom, hiszen nem értek én ehhez.... :shock:


Ez nagy b......... ság!
Vendég
 


Nora
Én vegyesen eszem mindent...
Arcán pöttyök inkább a tejjel átjutó hormonoktól lehet... anyatejjel kend le...

Mi is nőttünk ki már rucikat, pedig mini manók vagyunk... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bee!Úgy látom ma ünnepeltek :D !Boldog szülinapot Tominak!Mit kapott a nagyfiú?

Nekünk is van már pár 56-os ruci amit kinőtt a kisasszony :D .Úgy sajnálom őket.Alig voltak rajta,és olyan aranyosak.

Pöttyeink nekünk is vannak,de el is tűnnek néha.Gondolom mikor mit eszem.Próbálok kevesebb tejet inni kisebb-nagyobb sikerrel :?

Ma délután férfimentes napunk van.Apa bátyáméknál van segíteni(házat újítanak),Gábort meg elkérte anyu.Legalább egy kis csönd van...Gábornak egyfolytában be nem áll a szája :D .Pedig de vártam,hogy beszéljen...most meg le se lehetne lőni :lol: :lol:

Kép
Kép
huni
 
 


mona: mi levetettük a KZSV, sejtbank kft-nél.

nekünk is vannak fehér pattanás szerűek Hanga arcán, ez attól van, hogy a baba a tejci utolsó részét is totál kiszívja a mellből, ami pedig a legzsírosabb rész és az üt ki, legfőképpen az orra környékén.

mostmár úgy láttom hogy kezd kialakulni nálunk a teljes rendszeresség: 8 óra fürdetés, 8.30 elalszik evés után és 4.kor ébred meg akkor kb 10perc evés és alszik tovább reggel 7ig. aztán 3 óránkénti evés.

Vettünk neki egy kis zenélő-rázó hintát, amit ma kipróbáltunk és annyira tetszett neki ,hogy bealtatta magát, olyan mint egy öreg bácsika aki beül a kis hintaszékébe és csicsikál.

Nálunk is már teljes ruhatár csere volt és annyira pipa vagyok a Kengurus ruhákra, mert ott simán elvannak irva méretek, mert a 62 ruci amit újakat kaptunk simán nem jó már Hangára, pedig ő még nincs 62 cm.

Viszont a Tescos rucik nagyon aranyosak, főleg a bodyk, meg a rugik, könnyű mosni őket és nem utolsósorban nagyon olcsók
Ezek télre ruci alá totál megfelelnek.

Kép
sziszike77
 
 


én nem eszem semmiféle K betűs zöldséget, mert tudom hogy kikészülne tőle a gyerek. Nem akarom elrontani a jó kakis stilusát, igy is akkorát nyom, hogy van amikor meg kell őt napközben is fürdetni.

Kép
sziszike77
 
 


Huni!
Köszönjük szépen a szülinapi köszöntést! Már régóta vágyott az én kis bölcs bagoly fiam egy földgömbre és most megkapta. Szép nagy méretű, alapállapotban domborzati, a világítást felkapcsolva pedig kirajzolódnak az országok. Egész délután a földgömbjét nézegette és miután megtalálta Argentínát, megkérdezte, hogy "...ugye itt lakik az egyik babanetes néni?" Képben van a gyerek... :lol:
Én egész délelőtt a tortával bíbelődtem, anyukám besegített a tortalapot megsütni , én gyártottam a krémet és a dekorációt. Az idén egy teknős csücsült a torta tetején. ( Jövőre élőben szeretne ilyet Tomi...) Hatalmas sikert aratott. :lol:
Megyek, mert mindjárt fürdetünk.

Jó éjt mindenkinek!
bee73
 
 


Bee
:lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon boldog szülinapot Tominak!

Ilyen teknőst szeretne?
Kép
Vendég
 


Kép

Vagy ilyent?
Vendég
 


Hello!

Bee: Boldog szülinapot nagyfiadnak! Dobsz majd egy képet a tortáról?

ha holnap nem tudunk gépet venni, akkor egy darabig ne leszek, mert az enyém az tönkrement. Ráadásul van olyan kép, ami csak azon volt rajta, remélem le tudjuk majd szedni róla. :evil:

Nekem a második teknőc tetszik.:)

mamiblue
 
 


Sabine
ok

Nekünk nem is volt néhány ujjatlan bodyn kívül 56-os. Azok pedig még mindig jók...pont jók :shock:
Kengurus cuccok valóban mintha kisebbek lennének. Tesco, Cora, Auchan - nagyon olcsók, és vannak jó cuccok, persze nem mind az. Mis is öltözünk onnan :)

Szopi van, Babszika sír, mennem kell.

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok! :lol:
A teknősök nagyon édesek, az első mocsári a 2. pedig mórteknős. Nos, az én fiacskám vörösfülű ékszerteknőst szeretne. Imádja az állatokat, olyan állatfajokat ismer, hogy csak pislogok.(pl. takin, gorál, malabár trogonja...A világ állatai c. 20 kötetes sorozatból műveli magát. És persze állatorvos szeretne lenni...)

Az idén csak ilyen teknőst kapott:
Kép
bee73
 
 


Sziasztok!

Bee,nem semmi kobakja van akkor a fiúnak :D .Az tök jó,hogy ebben a korban már így érdeklődik valami iránt :D .A torta nagyon jól néz ki...nem maradt belőle egy szelet :lol: ?

Dobok pár képet a csajról :D Kép Kép

Kép
Kép
huni
 
 


Hello!

Bee: Sok sikert hozzá a fiadnak! Tényleg milyen jó, hogy már ilyen korán tudja, hogy mi szeretne lenni! :) Klassz a torta is!

Huni: Még mindig édes a kiscsaj! :)

mamiblue
 
 


Huni!
Maradt még egy kevés a tortából, küldöm fénypostával, nyithatod az ablakot... :lol:
Zsófi gyönyörű! Mekkora haja van!

Mamiblue!
Köszi! :lol: :lol: :lol:

Mikegirl!
Nagyon boldog szülinapot kívánok!
bee73
 
 


Huni: Zsófi gyönyörű!

Bee: a tortán a teknőcöt Te csináltad? Ha igen kéretik szépen a receptke... :)

Jaj, lányok semmi időm!
Most is rohanok sütit gyártani... van rá fél órám... jönnek a vendégek!
tegnap voltunk dinó kiállításon... nagyon élvezte a három manócskám! Majd mesélek, most futás van....

pussz Nektek!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Húúú én bunkó.... :oops: :oops: :oops:


A teknőctulajdonos doktor úrnak a jóisten adjon minden szépet és jót, erőt egészséget, gazdagságot és hosszú-hosszú boldog életet!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Halihó!

Tegnap szopira elrohantam, folyt köv most :D

Bee
Gratulálok Tominak!!! Okos kisfiú, azt hiszem könnyedén a falhoz tudna állítani egy-két állatos kérdéssel :D Szuper a torta!!!! Nagyon profi!!! Csodálkozom, hogy maradt belőle.... :D És nagyon becsüllek, amiért egy délelőttöt rászántál, és nem a cukiban rendelted meg negyed óra alatt. Minden elismerésem!!!! :D

Huni
Zsófi baba nagyon édes. És mennyi haja van!! :D Ez az első babahaj ki fog kopni? Babszikánk már egy kis pankocska. :D É ezenkívül még rapper, mert állandóan kapucnis pulcsiban járatom, és az ujjait is úgy tartja: hüvelyk újj és mutatóujj nyújtva mindkét kezén, a többi ujjacskák pedig összegömbölyítve a tenyerébe, és időnként hadonászik is velük. Szóval már csak a nagy békejeles fux hiányzik a nyakából :D :D

Köszönöm a szülinapi köszöntéseket, de még meg kell érnem. :D

Mandala
Süti?! Én olyan béna vagyok. Négy gyerkőc mellett sütsz, én meg azt sem tudom mikor rittyentettem valami egyszerűt. Fel kell kötnöm a gatyámat.

Sziszike
Gratula a jó kis napirendhez. Ügyik vagytok :D Irigylem a szuper éjszakáitokat.
Zenélő - rázó hinta? Az milyen? Én tartok a zenélő játékoktól.....eddig az volt a véleményem, hogy olyat távoli rokonok vesznek kicseszésből :D

mikegirl
 
 


Mikegirl!
A csemetéim egyszerűen nem szeretik a cukrászdai tortát. Extra kívánságaik viszont vannak a dekorációt illetően, úgyhogy fel kell kötnöm az alsóneműt. Volt már vonatos, Mickey egeres, gumimacis, sünis... torta. Balázs már megrendelte jövőre a katicabogarasat...

Mandala!
Neked is köszönjük a szülinapi köszöntést! A teknős (is) saját gyártmány, receptje nincs. Sokat gondolkoztam rajta, hogy mivel lehetne a marcipánmasszát helyettesíteni, amiből aranyos figurákat lehet készíteni a torta tetejére. A gyerekeim nagyon szeretik a kókuszgolyót, annak a tésztája jól formálható. Szóval darált kekszhez adok ízlés szerint egy kis olvasztott margarint, lekvárt, cukrot v. szörpöt ha kell még úgy, hogy gyurma állagú massza legyen. Ha színeset szeretnék, mehet bele kakaópor, meggylé, keserűmandula aroma v. ételszínezék attól függően, hogy milyen színűt terveztem. Megformálom a kigondolt figurát, ha kell bevonom csokimázzal v. fehér csokival és a kész tortára ültetem. Nemcsak olcsó, egyszerű, de nagyon ízletes is, nálunk a család legalább annyira szereti a tetején lévő figurát mint magát a tortát.
bee73
 
 


mikegirl: fisher price a márkája, és a teszveszen meg a vaterán vagy egy csomó ilyen. Ha nem kapcsolód be a zenélő funkciót akkor olyan mint egy bölcső. Nagyon jól elringatja.

Hanga ma egész nap világitott, nem tudom mi volt vele, és 2 óránként szopizik.kivi leszek most az éjszakánkra.

Kép
sziszike77
 
 


Sziasztok!

Ti nem ismertek engem, de ti nekem már régi "ismerőseim" vagytok! :) Terhességem kezdetétől olvaslak benneteket de eddig nem írtam még. Nagyon jó volt olvasni benneteket, rengeteg problémámra találtam választ nálatok. Magunkról pár szó: Budapesten a 11 kerületben élek férjemmel és kisfiunkkal Csanáddal. aug. 4-re voltam kiírva, bár Csani végül júl 31-én született meg. Tündéri kismanó nem túl jó alvókával. Ezért is ragadtam klaviatúrát.
Sziszi! Hol vettétek azt a rezgős hintát? Csanit szinte csak ölben, ringatással tudom elaltani, de már leszakad néha a hátam őkelme 5 és fél kilójától. Lehet, hogy őt is álomba tudnám vele szenderíteni ezzel a szerkentyűvel. Mit mertek kérni érte?
Köszönöm, és ne haragudjatok, hogy csak így beestem a csapatotokba!
üdv:
gyöngyi
leko
 
 


Huni: annyira szép Zsófi baba!

Mondjátok lányok... Gergőmnek is keresgélhetek feleséget itt a topicban? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Képzeljétek! Ezt el kell mesélnem.

Hallgatom, mondom mi ez a zaj... mintha valami madárka repkedne neki a teraszajtónak kintről.... keltem a férjem, kinyitjuk a teraszajtót... hangos visítás, olyan, mintha kismadár hosszan csipogna....nem hiszitek el, én sem hittem: két babamókus viháncolt a ruhaszárítómon....!!!! :lol:
A kis hülyék... jöttek az összegyűjtött fenyőtobozokat dézsmálni... :) Imádom őket!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Jó reggelt!!

Csak nem én vagyok az első, aki ma gép közelébe jutott? Sehol senki..... :D Most reggelizem, csak azért tudok itt lenni. Mert persze mára is nagy terveim vannak. :D :D

Sziszike
Megnéztem, jók!! Nem tudom Babszika mit szólna hozzá, mert a hordozóban sincs el itthon. Múltkor próbaképpen beletettem, de nagyon hamar kiakadt. Fészkelődött, ideges lett....pedig ha mocorog benne, az is hintázik. Mások írták, hogy bevetik otthon a hordozót....ti hogy álltatok ezzel a kérdéssel?

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Mikegirl, én is beteszem néha itthon a hordozóba, a fogójára kötök 1-2 figurát és azt nézegeti. Elaludni nem szokott benne, meg szerintem ilyen piciknek jobb, ha vízszintben durmolnak.

Huni, nagyon szép a kislányotok!!! Kis pufi arcú :)

Szia Leko, azért gyere még, ha van kedved!!

Bee, ügyes vagy, én még a bögrés sütiknél tartok :lol: :oops:

Kicsit idejétmúlt téma, de nekünk a hétvégén lettek meg a gyerekszoba bútorok. Ha összeállt rendesen, majd dobok képet. A kiságyat mindenesetre bírja Eszti, első alkalommal reggel fél hétig nyomta.... Már megnéztem, hogy lélegzik-e még...

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Mikegirl:
Csani is nyűglődik a hordozóban, de kaptunk kölcsön egy pihenőszéket és abban remekül elvan akár fél órát is ha jó kedve van. :) Nem olyan szűk benne a hely mint a hordozóban, szerintem azért.
leko
 
 


Leko, vonalzó??????????

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok

Olvaslak titeket,de annyira szíven döfött a reggeli hír:-(
egyik jó ismerősünk/csajszi/ tegnap a szülei karjába meghalt :cry: állítólag megcsípte egy méh vagy darázs. :oops: :( hihetetlen,életerős szép fiatal lány volt .
no majd jövök

Kép

Kép
jucu
 
 


jucu

Úristen!!! :( hogy történt? Mennyi idős volt ?

Nálunk az éjszaka jól beállt: 9ó, 1ó, reggel 6ó...

A héten a párom Pesten dolgozik, remélem egyedül is mennek majd a dolgok a babával, bár anyukám már bejelentkezett, hogy jön sütni-főzni-mosni-akármi :D

megpróbálok nem inni annyi tejet, de már most szebb egy kicsit a babó arcocskája :D

leko
üdv a csapatban, kérünk képet Csanádról! Kép
nora80
 
 


[quote="agnesgoboly"]
Kicsit idejétmúlt téma, de nekünk a hétvégén lettek meg a gyerekszoba bútorok. quote]

:?: Nálunk még mindig nincsenek.... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Jucu: nem találok szavakat... csak a mély döbbenet borult rám. Hihetetlen. Tudjátok, ettől én is félek... annyi darázs és méh van felénk... itt az erdő szélén.... A múltkor Encsit is megharapta egy méhecske. A teára jött, amit apóséknak és a gyerekeknek főztem, amikor nyáron a 40 fokban betonozták a kerítés alapot. Szerencsére csak a kis kezét marta meg, de nagyon csúnyán bedagadt... tettem rá ecetes borogatást és itattam vele kalciumot.... De ha allergiás lenne a méh- vagy darázscsípésre, ez vajh mi keveset ért volna. Abba meg belegondolni sem merek, hogy a gyermekem (akár) a karjaim közt haljon meg... Istenem!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Leko: :?:
Szijjja! Csak benéztél, vagy csatlakozol is? Dob6nál némi infot magatokról!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala:
szívesen csatlakozok, már ha befogadtok magatok közé így júliusiként. Már írtam magunkról pár sort korábban, mire vagytok még kiváncsiak? Képet próbálok csatolni. Vonalzót, hogy kell?
Kép Kép
leko
 
 


Sziasztok!

Reggel én is szörnyű hírt kaptam.Egyik munkatársam meghalt :cry: .36 éves volt.Az sem tudják mi volt a baja.Már egy hónapja kórházban volt.Valami megtámadta az immunrendszerét,de az orvosoknak fogalmuk sem volt,hogy mi.Csak szállították kórházról-kórházra.Borzasztó :cry: :cry:

Kép
Kép
huni
 
 


Sziasztok!

Üdv Leko, édes a babó :wink:
Mi most jöttünk a gyerekorvostól, Dani nem kapta meg a 2 hónapos szúrit, mert még mindig náthás, és kicsit nagy az orrmandúlája. Jővőhéten megyünk vissza. Kapott játszószőnyeget, annyira szereti a drága, már hangosan nevetgél, gőgicsél, mozgatja, rúgdalja a lógó dolgokat. Nagyon édes.
Még csak most állok neki főzni, valami ötlet :shock:

Körözést szervezek: mirosz, miniliza, betsy, bkrisztike, copfy, bebi, dincuska, nap, kkarol, szamo, horvviki, dudu, tipetupa, és akik még régen jelentkeztek. :wink:

Kép
mona76
 
 


Leko: nos akkor üdv köztünk! Naná, hogy befogadunk! Vannak nálunk babák, akik bár augusztusinak indultak, júliusiak lettek.... :)
Jó kis csapat vagyunk, és nem vagyunk ám ilyen mélabúsak, de amit Jucu és Huni írt az valóban elszomorít bennünket.
De Ti nagyon szépek vagytok ám, hallod! Én azért nem nagyon kacérkodom a fotó felpakolással, mert olyan vagyok, mint egy bálna és nem lehet rólam olyan fotót készíteni, amit úgymond legalább felvállalni mernék... hinnétek, hogy valaha fotomodellként futottam :?: :oops: :cry:
De ha legalább a fodrászig eljutok, ígérem bemutatkozom.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mona: volt nekünk egy mirr-múr-unk is anno... Vele mi lehet? :roll: Bebi jelentkezett a négy babásban... Találtak egy házikót, amolyan szerelem első látásra... de talán ide is benéz, és elmeséli ő maga, szóval nem pletykálok... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Jucu, huni: borzasztó. Nagyon sajnálom. :(

Leko: üdv itt. :) vannak még itt júliusiak is.. :wink:

Lányok. Kérdés. Nem megy a böfi. Legalábbis nem rögtön. Van hogy egy jó óra múlva jön ki. Normális?

Nálunk semmilyen rendszer nincs.. Volt 2 hete valami kezdett kialakulni, de borzalmasan felborult. Az éjjel 2x kel az oké, de nappal... :shock: max 2 órát bírja kaja nélkül. De van, hogy kortyolgat néha néha. Aludni meg max 10 perceket. De lehet sokat mondtam. Ha hagyom sírni nem hagyja abba, sőt. Remélem gyorsan kinő ebből.

mona: nálunk petrezselymes rizs lesz. Hogy mivel arról még gőzöm sincs. Holnap meg csinálok pipihusilevest. Hazajön apa asszem nekiugrasztom az egyik csirkénknek. :)

majd még jövök. puszi.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja és ha jól mértük itthony a konyhai mérlegen akkor elértük a 6 kilót..... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Voltunk dokinál Fannival, ma rendelt vissza minket, hogy megnézze hogy alakul a náthája. Még mindig szürcsög, de azt mondta, hogy ez 2-3 hét alatt múlik el... :( Súlyt is mért, 4870 gramm :) Ja, meg kaptunk beutalót hasi, koponya meg csipő ultrahangra, jövő hét szerdán kell mennünk, és mellesleg 7000 Ft. Én is jövő héten hétfőn megyek vissza kontrollra a dokihoz, sok kedvem nincs hozzá, most valahogy nőgyógyász fóbiám lett :) és nála is 7000 Ft egy vizsgálat, szóval jövő héten máris 14000 ft csak orvosra...

Bee: én még akkor sem tudnám megcsinálni ezt a tortát, ha a masszát már összegyúrnád nekem előre. Ilyet soha nem formáznék belőle :D Nagyon ügyes vagy. Lehet tőled rendelünk meg tortát Fanni első szülinapjára :D

Gyerekszoba bútor: nekünk már születése előtt megvolt minden, csak a szoba nincs nagyon használva :D Fanni jobban érzi magát a mi hálószobánkban. Pedig ha belegondolok, mennyit mentünk kiságy után... aztán nem nagyon értékeli :D

Nora: nekünk is nagyon pöttyös volt Fanni eleinte, és nekem is a tejmentes étrendet javasolta a dokinéni. Én bevallom őszintén nem nagyon tudom betartani :oops: Pudingot, joghurtot, sajtot nagyon kívánom és eszem is :oops: Viszont a pöttyök egyszercsak elmultak és azóta nem jöttek ki újra. És tuti nem a tejmentes étrendem segített :oops:

Leko, üdv itt :D

horvviki
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: