Új privát üzeneted érkezett!

Hello

Mandala: Igen, azt látom, hogy jó!:)

Mikegirl: Mi a baj?

Ma délelött nekem is sikerült 3 szelet párizsihoz jutnom 11-kor!

mamiblue
 
 


Robcsi
Négy napig voltam egyedül Babszikával - apa tréningen volt csütörtök hajnalban ment el és tegnap jött haza este kilenckor, és az éjszaka is zúzós volt. Három óránként szopi, sőt, közel háromkor is volt egy szopi, aztán négykor megint evett volna..... hatig tartottam a szájába a cumit......
Ha ma apa nem ad valamit ebédre, akkor inkább nem eszem....

mikegirl
 
 


Hahó Takonykóros bagázs!
Én nem veszek gyógyszetárban semmilyen "orrbavalót", mert nagyon hamar elfújjuk,és dráda
-kevés babavizet felforralok bele egy icipici só ezt gyógyszertári cseppentővel cseppentem az orrocskájába kb. 2 óránként 1-2 csepp.Jobbulást mindenkinek!!
zeze

Kép
Kép
zeze
 
 

 
 

Mikegirl, teljesen meg tudlak érteni, de Babszika érdekében legalább egy szenyót nyomjál be.

Az én férjem is nagyon kiakasztott szombat délelőtt. Meg volt beszélve, hogy elmegyünk állatkertbe, már 2 hete be volt ígérve Rékának. Én reggel elmentem boltba bevásárolni, utána kiszolgáltam őket. Adrienn egész délelőtt üvöltött semmi se volt jó neki. 11-kor meg mertem kérdezni, hogy mi lesz már megyünk vagy nem. Közölte, hogy ő most egy roppan fontos filmet néz dvd-n és különben is csináljak már "evvel" (itt a kisebbik lányára utalt :cry: ) valamit mert már elege van. Na, akkor felöltöztettem a gyerekeket és mondtam neki, hogy akkor mi most elmentünk az állatkertbe. Mire bekötöttem a kocsiban őket és betettem volna a babakocsit már ott volt, hogy ő is jön. Mondtam neki, akkor gyere ha tudsz normálisan beszélni a saját gyerekedről.

Egyébként ő is sokat megy el 2-3 napokra és már annyi lehetősége lett volna átmenni másik munkakörbe a munkahelyén belül, de neki ez így tökéletesen megfelel.

Küldök egy virtuális ölelést neked és Babszikának :)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Megint a pasik!!! :) A fontos dvd az nagyon tetszik. :)
Én ma egész jó hangulatban vagyok.
Az én csöppöm nem taknyos, nem is lehet kiszívni semmit, de köhög és szerintem fáj a torka. És effektíve nem kapott rá mást, mint c-vitamint és kálciumot. Bár kaptunk antibio-receptet is, ha rosszabbodik, adjam neki... hát nem adtam.
No, megyünk sétálni talán.
Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Köszi Robcsi :)
Nagyon depis napom van....világvége hangulat még mindig pizsiben. :cry: Remélem holnapra elmúlik.

Hogy jót is írjak: Babszika 33 dekát hízott a múlt héten, és most már 5180g. (Augusztus 1-én 3170 volt.) Csoda, ha nem bírom el a hordozót?
Vajon hány centi lehet? Hogy kell megmérni? A feje búbjától simítsam rá a centit, követve minden görbületet egészen a sarkáig? Merthogy múltkor rosszul mértük....amikor azt hittem, hogy összement.

Várjuk nagyon a zsákot!!! Apának is tetszett. Mert hogy utólag mondtam, hogy ilyenünk lesz..... :)

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is, csak eseménydús volt a hétvége. Szombaton jöttek anyukámék, tegnap tartottuk a Márk szülinapját, volt nagy vendégség. Anyukámék ma mentek haza, anyósom itt maradt, mivel a párom továbbképzésre ment Balatonföldvárra, majd csak csütörtökön este jön haza. Addig itt lesz anyósom, bár szerdán haza kell mennie, mivel a sógornőm apukája is meghalt, akkor lesz a temetése, de délután már jön is vissza.

Ádám jó fiú, panaszom nem lehet rá.

Jövő héten megyünk tanácsadásra, kíváncsi leszek a súlyára, nagy cicibúvár, imádja a hasát, addig eszik, míg visszafele nem jön.

Szerintem lassan szopizás lesz.

Minden anyukának kitartást és sok türelmet kívánok!

Mandala: előre is köszönöm, majd jövök gyakran, hogy tudjak licitálni.

Ja és holnap megyek a 6 hetes vizsgálatra.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Nora
Nem teljesen azonosak...

Apákoknak kiosztottam néhány nagy fekete pontot... :evil:
Vendég
 


sziasztok!

energiám nincs írni. Inkább csak olvasgatok. Viszont juhééjj végre fél órás türelmes mozdulatlan várakozásom mai eredménye: Sikerült végre egy mosolyt lefényképezni. :lol: :lol: tadammm:

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hello!

Ma 4-szer kakilt Sebi...nem értem én ezt!
De csak 4940 gramm még csak...jövőhéten is leméretem, mert aggaszt engem, hogy nem úgy nő mint a csajok!

Ébredhetne drágám, már nagyon feszül a cicim, nem egy kellemes érzés...bár ezt gondolom itt mindenki tudja.:)

Rita: Érdemes volt várni!:)

mamiblue
 
 


Daninak 37,5 a hőmérséklete, ez már magas szerintetek? Csináljak vele valamit? Vagy adjak neki valamit? Még ennyi soha nem volt :cry:

Kép
mona76
 
 


mona: popsiban mérted? Levontál 0,5-öt?
Vivinél anno akkor is mértem ilyet mikor sírt, vagy már nagyon álmos volt. 38 alatt nem adnék neki semmit.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Rita
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mamiblue
Nem elég, hogy 1 hónaposan majd 5 kiló Sebi? :roll:

Valentin: 4120g
Felipe: 4340g
Megkapták az első oltásaikat...

Mona
Mennyire van felöltöztetve, betakarva?
38 felett adnék lázcsillapítót csak...
Vendég
 


Hello!

Sabine: De jó, csak tudom, hogy csajok gyorsabban gyarapodtak! Tami ilyenkor már bőven 5 felett volt! Persze nem vagyunk egyformák! :)

Szép napot mindenkinek!

mamiblue
 
 


Jó reggelt!

Lányok, egész éjjel majd szét ment a fejem.
Szabine, ugye Algopyrint javasoltál valakinek a múltkor?

Mandala, mi is kérünk az overáll-zsákos verzióból. Várjuk a képeket róluk.

Kép
nap12
 
 


Hű, csak este válaszol Szabine... :cry: Valaki emlékszik a gyógyszer nevére?

Mamiblue, nem semmi Sebi mérete!!!! Hidd el szépen fejlődik... :D

Jobbulást minden Drágaságnak!!!!

Kép
nap12
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap voltam a 6 hetes kontrollon és minden rendben találtatott. :lol:

Jobbulást kívánok a betegeskedőknek! Én is tartok tőle, hogy Bazsó előbb-utóbb hazahurcolja az oviból azokat a fránya vírusokat.
Anno a fiúkkal is így volt.Tomi 3 éves koráig azt se tudtam mi a megfázás. Aztán közösségbe került... Bazsó már sokkal betegesebb volt, Tomi mindent ráragasztott. Szegénykém 9 hónaposan átesett a bárányhimlőn...

Mamiblue!
Hidd el, szépen fejlődik Sebi! Nálunk is különböző ütemben fejlődtek a gyerekek, az egyik az első két hónapban produkált gyorsabb súlygyarapodást, a másik később.
Leila most 4500g, 3170 g-mal született. Az első havihoz képest lelassult a súlynövekedése, ami nem is baj, mert elgurulna.

Nap!
Igen, Sabine az Algopyrint javasolta...

Rita!
Tündérien mosolyog Lala!

Én is dobok egy tesós képet. Állati nehéz összehangolni a 3 gyereket, hogy mind odafigyeljen. Balázs többnyire bohóckodik, ez itt is látható. Leila viszont mosolyog.Íme:
Kép
bee73
 
 


Nap!
Én is algopyrint szoktam bevenni, ha fáj a fejem...

Mikegirl!
Remélem, ma sokkal jobb napod lesz. Általában a mélypontok után jobb időszakok szoktak jönni... nálam legalábbis.
Amúgy szerintem, ha az ember előre tudná, milyen is egy kisbabával 24 órán át sokkal kevesebb gyerek lenne :) Még jó, hogy csak a vágyakozás és az aranyosan gügyögő kedves kisbaba képe rémlik fel, nem az, hogy: pisilni sem tudok elmenni tőle, nemhogy enni...folyamatosan nyűgös és én is...3 hónapig tuti nem alszom 3 óránál többet egyhuzamban...stb. :)

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Sziasztok gyorsan pár kép!!

Kép indulunk sétálni Kép

Majd még jövök!!!:)

Kép
kis pupu
 
 


Annyira édesek a gyerkőcök, a szívem összeszorul.....

Kérünk szépen képeket az Édesanyákról is, hiszen megérdemlitek, hogy titeket is mutogassunk! Apának mindig megmutatom a babák képeit és ő is hiányolja az anyucikat!

Orrdugulás: hát sajnos minket is elért a nátha :(
Még a torka is piros szegénykének!!! Annyira sajnálom ahogyan szörcsög és mérges vagyok magamra, mert nem tudom hogyan kaphatta el! Mi Bébi Nasivin orcseppet használunk és Pesztonka elektomos orrszívót és eddig nagyon jó! Bababoltban lehet kapni orrszívó tisztító kefét!!!!! Úgy néz ki mint a cumisüveg mosó kefe, csak nagyon piciben.
Torokfájásra meg a doki felírta az OSPEN szirupot, de Szaffi babának szörnen fáj tőle a pocija és a kakija is elszineződött tőle úgyhogy csak kétszer adtam neki. Egyébként az van ráírva, hogy 3 hónapos kórtől,úgyhogy a gyerekorvos nem tudom miért ezt adta???!!
Sabine, nem baj ha nem adom neki tovább a torokfájás ellenit???

Oltások: mi a véleményetek a "fizetős" oltásokról????? Gennyes agyhártyagyulladás ellen, influenza ellen, báránhimlő ellen stb.
Én az agyhártyagyull ellenit biztosan beadatom, de a doki azt csak fél éves kor után javasolja és azt mondja addig ne vigyük közösségbe :?

Mit javasoltok? Pindur pandur elmúlt 1 hónapos, lehet vinni Tescoba bevásárolni, plázába nézelődni, vagy bababoltba vásárolni? Úgy kimozdulnék, és őt is szívesen vinném, de félek nem e teszek vele rosszat??!!

Kép
h.bogesz
 
 


Fogamzásgátlás: egyenlőre "zokni"..... aztán majd megkérdezem a dokit! Olvastam a véleményeiteket, háááát nehéz döntés! Nem tudom mi lenne a legjobb??!

Dobok két képet kettőnkről, nehogy már elfelejtsétek az ábrázatomat .... :lol:

Kép

Kép

Kép
h.bogesz
 
 


Hello!

Megjöttek az elveszett báránykák!
Nagyon jó az összes kép!

Igaz nekem ma fürdőszobát kéne takarítanom, de Sebi csak nemrég maradt meg a kiságyban...addig kézben szunyált...elment a kedvem a takarítástól. De a főzéshez már hozzákezdtem!:)

Bogesz: Mi voltunk már vele egy-egy rövid vásárláson!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

A betegeskedőknek jobbulást!

Ma megyek a 6 hetes kontrollra, remélem mindent rendben talál a doki. Apa már nagyon várja, hogy zöld lámpát kapjunk, innentől nincs kifogásom. De majd csak csütörtökön este jön haza.

Bogesz: mind a ketten gyönyörűek vagytok. Meg sem mutatom apának, mert még elhagy. A "taxis" bikinis képben is nagyon tetszettél neki.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Hello!

Franciska: Hát...akkor senkinek nem lenne testvére.:) Vannak ám jó babák is, nekem Tamarám egy angyal volt! Egy hangja nem volt soha, és most is sokkal jobban szót fogad mint Tildus...Állítólag én is "csendes" kisbaba voltam...bezzeg most...

mamiblue
 
 


Vagyunk.... :lol: :lol:
Csak próbálunk minél többet pihizni cici ügy miatt, meg most már jó nagyokat sétálunk, tegnap kétszer is..... :lol: :lol:
Sajna a cickóim még mindig nem az igaziak, de próbálkozom....mostmár az úraság egy darabig szopizik, majd bedühödik, hogy alig jön valalami és akkor iszonyatósan felhúzza magát.....ilyenkor nem lehet bírni vele.....
Lassan gyarapszunk, de alakul.....
Egyenlőre még a nap nagy részét az evés és alvás teszi ki, sőt, szinte eszünk és alszunk, na jó kivétel éjszaka, akkor általában tombolunk, de ez van......
Remélem mindneki jól van

pusza

Kép
kis pupu
 
 


bogez, nagyon szépek vagytok. Nekem írt fel a doki gyógyszert a neve Cerazette, azt hiszem csak ezt lehet szedni szoptatás alatt. Kellett, mert apa nem vállalta a zoknit :?

Dani nagyon nyúgtalanúl aludt, hogy mindig tele volt az orra, annyira sajnáltam, reggel elmentem vettem porszívós orrszívót, hát ami kijött belőle :shock: szóval nagyon tele volt. Nagyon megkönnyebbült a drágám, mert 9,30 óta alszik :D
Én nemdobok magamról képet, mert sajna nem vagyok sokkal vékonyabb mint a terhességem alatt :oops: csak a nagy poci hiányzik, de a +10kg az ott van :cry: :oops:
Látom, hogy sok baba 1hónaposan már mosolygott, Dani még csak 1 hete, de rendesen kacarászik a drága :lol:
Kép

Kép
mona76
 
 


Kép
nora80
 
 


helloka

Na végre én is felfértem a topic-ba, eddig nem engedtek fel a méreteim miatt :lol: :lol: :lol:

Betegeknek jobbulást!

kis pupu! kitartást nektek, szerintem ha nem idegeskedsz a tejcsi miatt,akkor talán jobban megindul (tudom, könnyű mondani), bár én is észreveszem,hogyha többet fejek,a tejcsi is több lesz, úgyhogy ne add fel!

mona!
nagyon jó ez a nevetős kép, nekem eddig egyszer sikerült mosolygós képet elkapnom... fényképezővel... Kép
nora80
 
 


Nóra már nem idegeskedek, lesz, ami lesz......csak szeretnék nagyon szoptatni!!!!

Kép
kis pupu
 
 


Képek :lol: :lol: :lol: :lol:

Bogesz
Rólunk volt családi kép...
Ospen... miért kellett antibiotikumot szedni? Lázas volt Szaffi? :roll:
Egy egyszerű torokfájásnál, megfázásnál szerintem felesleges...

Mi járunk mindenfelé....

Oltás
Fiúk megkapták: diftéria-, tetanus-, szamárköhögés-, hemofilus-, poliomyelitis-ellenit (ezeket kapják Mo-n is a bébik 2 hónaposan), itt olyan az oltóanyag, amiben ezeken felül hepatitisB-elleni összetevő is van+ rota- és pneumococcus-ellenit kaptak...
A második félévben megkapják a meningococcus ellenit is...

Mona
Egy táblit kérhetünk?
Vendég
 


Hahó!
Jók a képek, anyukák is szépek! :)

Én ma jutottam el az anyasági-családi pótlék ügyintézésig. A MÁK-nál a családtámogatásnál csak csupán 26-an voltak előttem. :shock:
De legalább pihentem 1 órát amíg üldögéltem ott :)
Apa meg túlélte, hogy 2 órát a kicsikkel volt, de azért volt panaszkodás...

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Kép
Kép

Kép
mona76
 
 


bogesz: Lala a 2 hós oltás mellé már az agyhártyagyulladás ellenit is kapja. Vivi is kapta anno. Vivi meg jövő hónapban megkapja a bárányhimlő ellenit.
Mi múlt héten voltunk auchanban. :) Bevásárolni mindíg jön és voltunk már piacon is. :)

Puszta kíváncsiságból. Nyilvános szoptatás. Vélemény? :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


mona! a táblázathoz:

már egyszer irtam a hiányzó adatokat.....na mégegyszer:
szül.idő: 08.29, 3590g és 53 cm
köszi!
nora80
 
 


Szia lányok!!

Nem tudom,hogy volt-e téma,de most láttam,hogy csak a lányok győztek!!Biztos ezért engedték előre a fiúkat,mert tudták,hogy esélyünk sincs. :lol: :lol: :lol:

Olyan szép mindenkinek a babája.úgy sajnálom,hogy én nem tudok képet felrakni. :cry: Egyszerűen béna vagyok.

tuza edit
 
 


Edit
Mi nem megy a képfeltöltésben?
Kicsiinyítés? Felrakás?
Küld el emilben... megcsinálom...
Vendég
 


Sabine aranyos vagy.Nem tudom,hogy mi nem megy. Mindenhol megoldom,mindent,de itt mindig azt írja ki,hogy hiba :oops: Jó,néha azt,hogy túl nagy,de ez nagyon ritka.
A gmailra meg nem enged belépni,pedig én is ezt használom.
Ha nem tudom megoldani,lehet,hogy igénybe venném a " telefononos" segítséget.Olyan dühítő.

tuza edit
 
 


rakok képet. Olyan szép mindenki. :) Rólunk utoljára a kh-ban készült közös kép. :?

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Mona, nekem is azt írta fel a doki. 1 hét múlva már védett leszek :)

Pattogó, én túl vagyok az elsőn: Kenguru bababolt próbafülkéjében. Tök jó volt. Ha szükség van rá, akkor nincs kibúvó :)

Nagyon szépek a (babás-)mamás képek!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Jó reggelt!

Babák-mamák gyönyörűek! :lol:

Pattogó!
Igazán nyilvános helyen még sohasem szoptattam, mindig sikerült az ordító csemetével eljutni egy ismerőshöz, akihez becsengettünk egy röpke szopira, illetve Anyukám munkahelyére (könyvelő iroda) jártunk rendszeresen szopni. Hiába, a kisváros előnyei, minden aránylag közel van. Barátnőim adtak tippeket, ki hol szoptatott: próbafülkék, templom (ezen jót derültem), eldugott padok jó időben...Lehet, hogy Leilával valamelyiket kénytelen leszek kipróbálni, olyan sűrűn kéri a kaját.

Most is sírás van...
bee73
 
 


Jó reggelt!

Babák-mamák gyönyörűek! :lol:

Pattogó!
Igazán nyilvános helyen még sohasem szoptattam, mindig sikerült az ordító csemetével eljutni egy ismerőshöz, akihez becsengettünk egy röpke szopira, illetve Anyukám munkahelyére (könyvelő iroda) jártunk rendszeresen szopni. Hiába, a kisváros előnyei, minden aránylag közel van. Barátnőim adtak tippeket, ki hol szoptatott: próbafülkék, templom (ezen jót derültem), eldugott padok jó időben...Lehet, hogy Leilával valamelyiket kénytelen leszek kipróbálni, olyan sűrűn kéri a kaját.

Most is sírás van...
bee73
 
 


Jó reggelit!!!

Egészen jó volt az éjszakánk és a kis Szaffi baba is többet eszik, hírtelen megnőtt az étvágya!

Pattogo, nagyon édes a kis puncis kép :wink: Jó dundus a babó! Én is kérni fogom az oltásokat!

Ági, a közös dokink írta fel a gyógyszert??? A héten kell hozzá mennem. Kórházba mentél, vagy magánrendelésre?

Lányok, gazdag még valaki???? Értem ez alatt: van még valakinek aranyere??? Bocs! Nekem egy parányi maradt és nem akar visszaugrani, pedig szedek rá egy jó erős kúpot. :cry:

Márkanyuka, nagyon kedves vagy! A Srácaidnak mutogasd a lányok képét, hátha..... :wink:

Sabine, nem is tudtam, hogy az antibiotikum!! :shock: Nem tudom mire volt jó, pedig egyáltalán nem volt lázas!!! :evil: még jó, hogy nem adtam neki tovább!
Oltás, na ezeket szívesen beadatnám én is! Miért mondta a doki, hogy fél éves kor után adná be??? Ezek szerint lehet 2 hónapos kortól?? Akkor meg minek várni?

Olvasva Titeket, elviszem Szaffit vásárolni, belevetjük magunkat a nagybetűs életbe! Had szokja!

Szoptatás: szükséges volt bemennem a városba egy iratért és nem tudtam otthon hagyni a picit így vittem, de szerencsére nem kellett kiszállnunk a verdából, csak átvettem a papírokat, de őkelmére az Andrásy út közepén jött rá a kajánlás. Hááááát, félreálltam hátradönt9ttem az ülést és hajrá. Persze, hogy ezren mászkáltak és többen benéztek az autóba :roll: szegénykémet le is takartam a kabátommal........ olya kellemetlenül éreztem magamat! És akkor ez még nem is volt igazán nyilvános helyen! Tesóm mesélte, hogy a buszon előkapta a nő és megszoptatta a gyerekét, mejd visszatette a babakocsiba :shock: :shock: Ez jól nézhetett ki a tömött 7-es buszon....

Szép napot!

Kép
h.bogesz
 
 


Hello!

Mikegirl: Jobban vagy már? Sikerült vmennyire kipihizned magad?

Szopi: Én is a kocsiban szoktam...persze mikor nem én vezetek:) De nekünk hátul sötétített az üveg. Érdemes olyan helyre menni, ahol van külön helység ilyenre...pld. IKEA, Brendon.

Bogesz: Nekem is van még pici aranyér :( De nem kezelem semmivel, ha elég rostdús az étkezésed elvileg magától visszamegy, legalábbis a kórházban ezt az infót kaptam.

Oltások: Azon ne is csodálkozzatok, hogy minden doki mást fog mondani az oltásról., mármint a szabadon választhatókról. Nekünk pld a bárányhimlő ellenit a kérésem ellenére sem volt hajlandó beadni.:(

Sikerült megint egy csomó házimunkát megcsinálnom, olyan jó érzés mikor rendben van minden...(majdnem minden) :lol:

Találtam Tamiról egy dundi képet...szóval ő ilyen dundi volt!
Kép

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Sajnos Fanni is csatlakozik a náthások táborához :( Egész éjjel szipogott, szörcsögött, szegénynek tele van az orra állandóan. Reggel lementünk az orvoshoz, kapott orrcseppet meg kanalast (mert köhécsel is). De mindkettőt el kell készíteni, így majd fél 5-re kell értük menni. Ja, és azt mondta a doki, hogy a kanalas valószinüleg szar izü lesz neki, ezért adjak utána egy kis teát Fanninak. Fanni eddig csak tejet evett, se viz, se tea. Kiváncsi leszek mit fog szólni a teához. Egyáltalán szerintetek szükséges? Eddig mindenki azt mondta (doki, védőnő is), hogy ha rendesen szopik, akkor nem kell neki se viz, se tea. És a teát izesíteni kell nekik? Vagy ez hülye kérdés....

horvviki
 
 


Sziasztok


Túlvagyunk a 2 hós oltáson.Egy hangja sem volt a kis drágámnak.Nagy szemekkel nézte a doktornénit.
Súlyunk 5600gr és 58 cm-ek vagyunk. :D
Kúpot beadtam itthon biztos ami biztos alapon.
Csemetém 3 napja nagyon jó baba éjjel.Este 20óra 20.15 perckor szopi van és utána vagy rögtön vagy legkésőbb 9 ig elalszik és utána hajnal 4.30 kor kel szopizni.Utána kicsit sűrűbben eszik 2-2.5 óra de nem vészes.
Viszont valami van a légzésfigyelőmmel mert bekapcsolásnál már elkezd pityogni és egy órátjátszadozva sem tudtuk bekapcsolva hagyni.Elemcsere megtörtént és most sem jó.Nincs valakinek Babí controll nevűje???ÉS azon garipapíron cím hol nézik meg?
Nálam csak kölcsibe van ,és jó lenne megnézetni,mert fiam hason alszik inkább.

Mandala
Kérek szépen egy olyan rugit/62-68/ amin kutyi volt/mindegy a minta ,de jó lenne kutyi:-)

MÁrcsak két hét és megyünk kikapcsolódni :lol: úgy várom

Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


Csajok!

Ismeritek a www.egyszervolt.hu honlapot? Szerintem nagyon aranyos, jópofa dolgok vannak rajta. Van rajta egy csomó dal, Fanni ma erre aludt el. 5-szer lejátszottam neki az Aludni kéne már most cimü dalt és el is aludt :D :D :D
Nézzétek meg, érdemes!

horvviki
 
 


Sziasztok!

Ma készültek az első közös képek :)


Kép Kép Kép

A nyilvános szopi témára visszatérve. Örülök, hogy nem negatívan álltok hozzá mint azt oly sokan teszik. Nekünk egy nap alatt jött össze az auchanban, buszon és vonaton a szopi. Persze diszkréten. Mire jó a hordozókendő. :lol:

Minden kis és nagy betegnek mielőbbi jobbulást kívánok!!!!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Oltások...Tegnap váratlanul betoppant a védőnéni :? és rákérdeztem az oltásokra. Azt mondta ő igazán csak az agyhártyagyulladás ellenit ajánlja, a most oly divatos rotavírus, pneumococcus (jól írtam?)...ellenieket nem, szerinte ezek egy egészséges, ép immunrendszerű gyereknek feleslegesek. A bárányhimlő elleni szuriról annyit mondott, hogy szerinte csak akkor kell, ha a gyerek iskoláskora előtt nem esik át a fertőzésen. Na, most legyen okos az ember lánya, mindenki mást mond, mást ajánl... Mérgelődött még a védőnő, hogy a méhnyakrák elleni szuri lassan esedékes lenne a saját lányának, de mivel nincs rajta támogatás 90.000 Ft!!! Remélem mire a mi lányaink odajutnak, olcsóbb lesz!
Egyébként okt. 15-re van időpontunk tanácsadásra+a 2 hónapos szurira.
bee73
 
 


Sziasztok!

Jucu nekünk olyan van.Nálunk rögtön az elején Gábornál volt valamilyen problémája.Felhívtuk a gyártót,és kicserélték.Ja,és úgy cserélték ki,hogy telefonáltunk,és másnapra itt volt a cserekészülék.Szóval rendesek voltak.

Mi tegnap voltunk védnőnél.5030gr a drágám,és elvileg 56 cm,de ezt kétlem,mert 51cm-el született,és ennyit nem nőhet egy hónap alatt.Mondtam a védőnőnek,hogy mérjük meg mégegyszer,de nem tette.Annyit mondott,hogy ő nem is szereti ilyen korba mérni őket :shock: .Jó mi?

Minden baba és mama gyönyörű a képeken :D .Majd dobok én is valamikor,csak lusta vagyok feltölteni,kicsinyíteni :)

Egy kérdés:szerintetek mennyit lehet a hordozóban a bébi?ZSófi nagyon szeret benne lenni,és mikor nem alszik és dolgom van,abban van,mert másképp nem marad meg.

Kép
Kép
huni
 
 


Megint én...
Nyilvános szopi...eszembe jutott egy jó sztori. Nyílt tanítási óra volt az iskolában, amikor a hátsó sorba beült egy anyuka 3 év körüli - vagy még több - lánykájával. Már az óra vége felé jártunk, a kiscsajt nem igazán kötötte le az angol és nyűgösködött, erre anyukája előkapta a cicit és elkezdett szoptatni. Se köpni se nyelni nem tudtam, azon fohászkodtam a gyerekek észre ne vegyék, mert attól kezdve nehéz lesz lekötni a figyelmüket, mindenki a nénit fogja figyelni "nézd már már mit csinál, kint van a cicije..." felkiáltásokkal. Szerencsére megúsztam, az óra rendben lezajlott, egyik gyerek sem vette észre a hátul történteket. :lol:
bee73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: