Új privát üzeneted érkezett!

Lucuzs, nyugi, én is ezt éreztem amikor el kellett kezdenem tornáztatni Gergőt 3 hónapos korában. Napi 2-3x 20-25 perc torna és nekem még Bence is itthon van, nem ovis. Ja, és a Férjem délutánonként zenesuliban tanít, emellett (színházi zenekari művészként) rengetegszer nincs itthon esténként, úgyhogy én suvickolom meg fektetem a Fiúkat. Majd belejössz Te is!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Navi, köszi az elismerő szavakat Gergővel kapcsolatban, nagyon jól esnek.
Egyáltalán nem gond, ha Zorka nem eszik még húst, nem lóverseny a hozzátáplálás. Nyugi!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csajok, ki vagyok bukva.
Ma volt anyáknapja az oviban. Ati olyan volt, amilyen, fél óra után el kellett jönnünk.
Szomorú voltam, Atit hazavittem, és elmentem a gyógyszertárba, meg szomszédolni. Gondoltam, hogy ha 6 körül lemegy a rizspép, akkor elég, ha fél 7-re hazaérek. De!!!!!! Apa nem adott enni Adélkának!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry: És fel sem hívott, hogy nem tudja, hogy mit kell csinálni. ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs, még elmenetel előtt mondtam, hogy most szopizott, a rizspép ráér 6 körül. De persze ő nem tudta, hogy rizspépet kellett volna neki adni.
Adélt meg sem tudtam fürdetni, úgy sírt, hogy a szopit végig hüppögte. Aludni is nehezen aludt el. Én meg vele sírtam.

mikegirl
 
 


óóóóóóóóóóó Mikegirl!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( Szegénykém! Sajnállak titeket!
De sajnos az apukáknak nem olyan tiszta minden, meg a munka miatt amúgy is túlterhelt agyuk nagyon nehezen fog fel bármilyen információt. Bár Lacival még nem voltak ilyen kemény gondok...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Csillag! Köszi a bíztatást! Igazából most hirtelen túl sok lett. Nálunk sincs Bogi oviban, folyton beteg, nem is tudom az év alatt mennyit járhatott valójában.
Asszem az is nyűg most, hogy kiderült súlyosbodott a cukrom szigorúan időben kell étkeznem nekem is (eddig ezt gyakran elsunnyogtam) és nem is tudok már rendelni sem kaját, mert speciális ételeket ehetek csak. Szóval ez most sok egyszerre... talán majd ha már Balázs is gyorsabban eszik... vagy mikor már egyedül eszik!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Mikegirl
Nagyon sajnálom Adélkát! :( :cry: :(

Nagyon szép a családi fotótok! :)

Navi
Nekem mondta is a gyerekdoki, h várjam meg a 7.betöltött hónapot a hússal. :)

Ebba, Eta
Annyira szép kislány keresztelőruhákat láttam mindenfelé! :) (Picit irigykedtem is, h akinek kislánya van milyen édesen fel tudja öltöztetni! :) :D )

Ebba
Nekem sem jött még meg. (Illetve mikor kb. 5hónapos volt Barni akkor volt valami 2napos menstruáció szerűség, de azóta se semmi...)

Lucuzs
Drukkkk!!!!!!!!!!!! :) HAjrá 3. baba!!! :)

Csillag
Hihetetlen vagy! Nagyon felnézek rád, h ilyen ügyesen menedzseled a dolgaitokat! :)
Grat a jóevő kisfiadnak! :)

Angie
Nagyon szépek a gyerkőcök! Írom a privit!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi! Köszi a drukkot! De egyenlőre még nincs piri, esély is csekély. Úgy vagyunk vele, hogy nem szeretnénk megint görcsölni, jó lenne inszem nélkül megúszni. De ehhez kell, hogy időben rendbe tegyük magunkat meg persze, hogy ne védekezzünk. :wink:
Álmaimban egy meglepi-baba szerepel, ha most, akkor most, de mondom ez nálunk nem ilyen egyszerű. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


légyszi ne kövezzetek meg, hogy délután itt nyígtam, most meg punnyadok a gépnél... :oops: , mentségemre legyen mondva, apával mindent rendbe tettünk és most nincs feladat... :oops: :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


BENBOR!!!! Merre vagy?

Lenne egy kérdésem:
Asszem valami ilyet írtál nemrég, hogy a babák 1 éves koráig a fő táplálék az anyatej/tápszer legyen.
Ez mit jelent pontosan? Ha mondjuk napi 5 étkezést veszünk, akkor abból mennyi legyen a szopi? Vagy hogyan kell érteni?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!
Úgy látom, nem épp a legjobban sikerült napok közé tartozik a mai.
Köszönöm szépen a fiacskáim dicséretét. Szerintem is nagyon cuki gyerekek :)

Mike!
:cry: :cry: :cry: Azért ne haragudj épp olyan nagyon apára. Nálunk is szoktak hasonló dolgok előfordulni. Nem véletlenül nem a pasikat találta ki Isten a gyerekőcök anyjának. Ma én is szóltam Petinek, hogy ha felébred Zsombor, szóljon le a kertbe, mert locsoltam a növényeket. Erre 5 percig hallgattam, hogy honnan jön a gyereksírás (2 szomszédunkban is van még ilyen kisbaba). Jövök be, és szerinted kinek a gyereke sírt? Ő meg vígan elvolt a szobában (mentségére szóljon, hogy dolgozott, de ha bevállalta, hogy kiszól nekem, ha felébred, akkor kutyakötelessége lett volna). Zsombor meg hüppögve sírt :roll: :twisted: :evil:

Lucus!
Te milyen cukorbeteg vagy? 2-es típusú?
Teljesen érthető, hogy nehezen tudod most menedzselni a dolgokat, ha még magadra is különösen oda kell figyelned. Én, ha már másképp nem megy, magamat legalább félre tudom tenni, és majd összeszedem, ha újból lesz rá időm, de te ezt nem teheted meg. Ennek ellenére már most akarjátok hármaskát? Nem kellene várni pár évet? Félre ne érts, nem beleszólni akarok.

Navi!
Szerintem nem gond, ha nem eszik husit. Én is most kezdtem el a husit, kb másfél hónap hozzátáplálás után. De ha kipróbálod, sem gond. Ha hizlalni akarod Zorkát, akkor érdemes, de a pépek is nagyon jól táplálnak.

Többiek hol vagytok?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Lucus!
Én már napi háromszor adok kanalas kaját Zsombornak (délelőtt gyümi, ebédre zöldséges/husis főzelék, este pép), és ennek ellenére még napi 5x szopizik. Folyadékpótlásnak is adom a cicit, mert még nem izzad annyira, hogy sok vizet igyon.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Mikegirl, sajnálom Adélkát...

Lucuzs, bocsi, nem tudtam, hogy Neked még Magadra is oda kell figyelned, ez így már tényleg sok(k)...
amiatt pedig ne szabadkozz, hogy esténként megpihensz egy kicsit a számítógép előtt. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csajok, ezt sikerült kreálnom a kendő átadáshoz:

Kép

Aztán nem leszólni :lol: :lol: :lol:

A4-es fotópapírra kinyomtam, már szárad.

mikegirl
 
 


Angie! Remélem, hogy csak átmeneti a jelen helyzet. :D És nem, nem akarunk várni a tesóval, de ebben úgyse mi döntünk... :wink:
Amúgy kemény csaj vagyok, de néha jó pityogni nektek. :D

Nálunk napi 6-7 alkalomra csökkent a szopik száma a hozzátápi újrakezdése óta. Mi is ugyanilyen megosztásban eszünk mint ti! :)

Mikegirl! Nagyon ügyes vagy és köszi, hogy ennyire odateszed magad még így betegeskedve is!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

Mikegirl gratulálok a szervezéshez!
Ne haragudj apára, majd belerázódik. Nálunk 4 hetes korban volt először, hogy mennem kellett fősulira, és nem volt kecmec, apája babája volt. Először pontos itinert készítettem, mikor mit, hogyan, azóta már teljesen önálló.

Lucuzs,
sajnálom a cukrot :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
megmondom őszintén, most beszartam, hogy velem mi lehet, mert bár nem érzek tüneteket, kitudja.
ja, meg vajon mi lehet, 2 nap alatt 8 ocsmány ragya nőtt a pofázmányomra, előtte másfél évig semmi, a várandósság első 4 hetében voltak pattanások, azóta semmi, most emg hirtelen ennyi.
Meg fog jönni, vagy a pcos, vagy mifene?

Voltunk rendelőbe, alaposan átnyombiszolták Mollikát, szerintük (dokinő meg védőnő) minden rendben, legfeljebb az átlagosnál lazábbak az ízületei, ami nem baj, legfeljebb tornász lesz, ha ez minket megnyugtat, vigyük el gyógytornészhoz, írtak beutalót (elvisszük).

Mi még csak napi 2x ettünk, és nem váltott ki szopit, de ezek szerint már 3x is lehetne. Belehúzunk.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse! Örülök, hogy minden rendben Mollival!!! De ha megnyugtat a gyógytornász, akkor menjetek.

Nem lehet, hogy babás vagy? :wink: Na nem akarlak húzni, csak abból amit írtál ez következik. :D
Vagy esetleg mensi közelít...
Mindenesetre én egy terhelést csináltatnék, aztán ha úgy látod dokinak is megmutatod...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Már 3szor adtok kajcsit a babáknak?!?!?!?
Akkor úgy tűnik, h csak én csinálom nagyon másképp.
Barni egyenlőre csak egyszer- délben- kap hozzátápit, és ha kéri akkor utána még szopit. (De tegnap pl. már nem kérte.)
Én úgy tudom - de javítsatok ki, ha tévedek - h egyenlőre elég bőven nekik az, ha egy időpontba találkoznak a kajákkal. Egyéves korúkra kell addig eljutni, h reggel és este még szopi vagy tápi a többi rendes kaja. Tehát ráérünk. :) :D

Egyébként ezzel nekem/nekünk szerencsénk van, mert Barni nem válogatós. A sütőtök kivételével mindent megeszik, amit készítek.
Pedig már volt: alma, krumpli, sütőtök, sárgarépa, őszibarack, sárgabarack, (keksz-liszt), borsó (héj nélkül), banán, fejes saláta, csirkemell, körte, meggy, rizs sóska, és bevezettem már az olajat is…

A másik dolog meg: nézegettem ezeket a pépeket, amiket írtatok, de mind anyatej pótlótápszeres... Ha van anyatej, akkor is adjátok?
Csak azért kérdezem, mert én úgy gondolnám, h minek is adjam, ha szopizik… Vagy hülye vagyok?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Képzeljétek! Balázs ma ügyeskedik!!! :D Megevett vagy fél üveg banánt, a 125 g-osból!!! :D
Most meg a járókában tombol! :lol: Mert rájött hogyan tud előre haladni. Nem a tankönyvi kúszás amit csinál, de a kezével húzza előre magát és a hasán csúszik előre. :lol: :lol: :lol: Tök lázba jött! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
gratulálok, nagyon ügyes a kicsi fiad!
nincs lelkierőm vv-zni... :? :oops: biztos nem vagyok babás, sajnos.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Vivi! Mi azért eszünk ennyiszer, mert Balázsnál eléggé megtorpant a hízás, a dokinő azt mondta még nem gáz, de azért kicsit húzzak bele a hozzátápiba. A szopikat nem csökkentem, mert mi szopi után eszünk egyebeket (kivétel a délelőtti gyümölcs). Ma is már 4 szopinál tartunk, pedig még nincs dél... :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs
Értem! :)
Hát, akkor hajrá: banán, krumpli, és rizs! :D (Csak magamból kiindulva ezektől pillanatok alatt felszaladnak a kilók! :wink: :) )

Titkon én is vágyom még egy kisbabára, de félek, h nehéz lenne megoldani a két picivel tök egyedül.... :(
(egyébként köztem és a tesóm között 15hónap van, pedig anyu spirált is feltetetett. Tesóm becsúszott :) :D)
Úgyhogy hajrá csajok!!!!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Csajok, G-mail-re ne menjetek!!!!! Tegnap este én is és egy ismerősöm is használta, és mindkettőnk nevében ment ki a teljes címlistánknak hajnali 3 - 4 körül egy vírusos linket tartalmazó levél.

mikegirl
 
 


Eclipse - rendi vagy, hogy mentegeted apát, de Adél nem első gyerek, és nem első alkalom lett volna, hogy rizspépet ad Adélnak abban az időben. Felismeri a dobozt, tudja, hogy mennyi vízbe, milyen állagúra....
De azért neked piros pont, hogy ilyen megértő vagy :wink: Én már totál el vagyok sárkányosodva. 8)
Örülök, hogy Mollival minden ok!!! Már most kiemelkedik a kiscsaj a nagy átlagból a kis tudományával :lol: :lol:

Lucuzs - cukkerbajt sajnálom :cry: Hajrá, kitartás, szebbnél szebb gyerekeid vannak!!!!! Balázskának gratula a kis ügyeskedéséhez! :D

Wivi - Barni kajcsizós kedvéhez gratula!! Milyen kis ügyi. Bezzeg az én lánykámnak a zöldségekhez is banánt kell keverni, hogy jó ízzel egye. Különben csak fintorog, nyammog, és inkább nem eszi, mint igen.
Nálunk is napi 5x van szopi, és napi 3x kanalazós. (Kivétel tegnap 8) ) Husit majd 7 hósan gondoltam, amikor kb. már egy hónapja kajál, és szinte minden zöldséggel, gyümivel találkozott már, amivel csak lehet ebben a korban. Ezek a pépek szerintem hízlalósabbak, mint a tej. Direkt. És én adom. Már a végén Adél 30 dekát hízott egy hónap alatt csak a tejtől.

mikegirl
 
 


E-mail címekre kerti partiról levél ment!!
G maileseknek itt priviben is elküldtem.

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Májki, nagyon jó lett a kendő-kísérő kreálmányod! Ügyes vagy!!!
Szegény Adélka :shock: Én is kiakadtam volna, bár nálunk Zolim nagyon próbál figyelni és mindent megkérdez, h, mit csinálhat a gyerekkel :D Néha mondom neki, h. nyugodtan lehet kreatív!

Csillag, nagyon szívesen (a kedves szavakat)! Én nem tudom, h. bírnám a helyedben, de gondolom, éles helyzetben más, mint csak belegondolni...

Lucuzs, na akkor haladtok :wink:
cukor... :(

Képzeljétek! Érdemes volt nyavalyognom!!! Zorka tegnap délben, este és ma is mindent megevett, amit kínáltam neki!!! :shock: :shock: :shock: :D :D :D Olyan büszke vagyok rá! Persze csak azokat adtam neki, amiket szeret, de ha így halad újra bepróbálkozunk a nemszeretem zöldségekkel!
Én is úgy csinálom/tervezem, h. 3x kap normál kaját és 5x anyatejet... Zorkának kell kicsit híznia, na nem mintha vékony lenne!

Eclipse, örülök, h, nincs nagy gond!

Ti hogy álltok hajhullás ügyileg??? :( Én jó sz@rul :roll:

Most újra Agárdon vagyunk anyuméknál, mert Zoli nem jön éjjel haza, meló van ezerrel és gondoltam, ne a 4 fal között legyünk, ha zöldben is lehetünk :wink: Anyuék örülnek, én sem vagyok egyedül...

Májki, Zolim hazajön, megdumáljuk a dolgokat és visszaszólok! Köszi, h. jelezted a vírust :twisted:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Mikegirl,
valójában rájöttem, hogy hasonló szituban én is veszekedtem volna, tehát nem lehet mentegetnem Adél-aput, mert az kettős mérce volna. Én is szoktam sárkányoskodni :oops:

Navi,
akkor kezdett hullani a hajam, amikor Cica 4hónapos lett, és azóta frankón kihullott, már alig van :cry:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Navi
Nekem most kezd megállni a hajhullás. (Bár lehet, h azért mert már alig van hajam... :( :? :cry: )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Navi! Hajhullás nálam is van, de azért mérséklődött mióta elkezdtem Lenkey vitamint szedni. Most Balázs tépi folyton :D , felemelem és azonnal abba kapaszkodik, bárhogyan kötöm is el, mindig a kezébe kerül. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Csajok!

G-mailes történet miatt, hogy ne kelljen külön privizni, a kerti parti témát ha nem gáz, visszahoznám:

A gulyásra a vendégeink vagytok!! Viszont az összes többit hozni kellene :-)))
Ki vagyok én, hogy listát írjak, de hát szerintem az alábbiak jól jönnének:

Innivaló - ásványvíz, üdÍtő, söröcske
Sós süti - házi pogi, és bármi jöhet, akár bolti is. Ezek jól fognak jönni, ha már halványodik az ebéd emléke :-))
Édes süti - ez is szuper, csak figyelni kell, hogy mi legyen az, mert remélem meleg lesz, aztán nehogy kipurcanjon a kertbe az asztalon

Angie - aranyos vagy a segítséggel, mondjuk Rád alapból számítottam, csak nem a főzésnél. Azért apukát keresek, mert ő nem szoptat, meg ilyesmi, és
ő azért tervezhetőbben végig ott tudja őrizni a tüzet na meg a kaját. Mi ezt már megdumcsiztuk, csak hogy a többiek is lássák a miértet ;-)

Viszont szükség lenne eszközökre is:
2 db műanyag hűtőláda jól behűtött akukkal. (Nekünk egy van.) Miért: három ládát tervezek kitenni a kertbe az árnyékba - ásványvizes, üdítős, sörös. És azokat töltögetném fel, mint ki - be rohangálni a hűtőhöz. Onnan lehetne kivenni az italokat.

Napernyő(k). Nekünk összesen 3 van, de hátha kevés lesz. Még mindig a leszurhatós változatot keresem.

A bográcsunk az 10 L-es. Én úgy számoltam, hogy elég lesz, de kellene egy kis megerősítés.


Más. Hajhullás - én folyamatosan szedem a vasat. Napi egy neo-ferro-folgamma - assszem így hívják.

Üdv Zorka megérkezett étvágyának!!! :D

Adélnak már kint fehérlik a negyedik fogacska jobb sarka :lol:

mikegirl
 
 


És azt ítam, hogy Adélnak a kajához le kell venni a zokniját? Mindig lehúzza, és azt tömi a szájába :lol: :lol:

Lassan már csak belőlem áll ez a fórum :lol: :lol: :lol:

mikegirl
 
 


Mikegirl! Épp most nem el egy privi ezekben a témákban! :lol:

Zoknis sztori szuper!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


pár kép, már úgyis olyan rég dicsekedtem az én kis szépségeimmel :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Mike! De jó lenne menni hozzátok most :) Már ez közelebb van, dehát még mindig nem az igazi .)
Jankámnak semmi a fogak terén, még előjele sincs.... Bár ma ngyon hisztis, de sztem a meleg miatt. Nem is tudom, mi lenne, ha egy nagyon meleg bérházban laknánk.


Lucuzs! Milyen szépek, és milyen nagyok! Ne mondd, hogy Balázs már így áll!! Ugye csak a fotó kedvéért? :)

Kép
ebba
 
 


Ebba! Saját erőből áll, csak támasztani kell, hogy ne imbolyogjon, imád álldigállni, én meg nem győzöm fektetni, hiszen még forogni sem tud. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs - szépek vagytok!!! Az álláson én is dobtam egy hátast :shock: Annyira ügyes ez a fiúcska :D

Ebba - és miért nem jöttök? Hány km lenne az út? Gödöllői éjszakázás? A buli kedvéért..... 160 km, másfél órás utacska az annyira nem gáz, nem?

mikegirl
 
 


Ja, Lucuzs, és ha nem gond, akkor dobjátok be a csomagtartóba a pavilont. Nemtom hogy alakul.

mikegirl
 
 


Sziasztok Lányok!

Lucuzs,
szépek vagytok! Balázska már nagyon nagyfiús! :D

Képzeljétek, megvan a házikók, éljen a vidéki élet, Úriba költözünk, egy szép kis faluba a Gödöllői-dombság-Tápióság határán.
Majd dobok képeket :D :D :D :D :D
Végre nem albérlet, el sem hiszem!!!! :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


MEGFORDULT!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Végre sikerült neki egyedül is hátról hasra!!! Vikoo köszi a videót! Azt tanítottam meg Balinak, már régóta láttam rajta, hogy vágja mi a feladat, de nem sikerül egyedül, hát most meg IGEN!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eclipse! Jajdejóóóóó!!!! Gratula!!! :D :D :D :D Várjuk a képet!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eclipse, Lucuzs - de jó!!!!!!!! :D
Eclipse, akkor tudtok jönni majd Ti is a szerdai szeánszokra?

Mi ma reggel voltunk dokinál. Bár Adél még köhög, ő ok, Atinak írtak fel antibiotikumot - most másikat, és jövő hét kedden megyünk vissza.

Kendőátadás - szerdán megvolt, Angie elvitte, és átadta. Ma Petra megtartotta a tanfolyamot. Azt mondta, nagyon kedvesek voltak. Készült kép az átadásról és a mai oktatásról is. Majd írok, hogy mikor, hol, hogyan lehet megnézni. Lucuzs, Sopronnal Te hogy haladsz?

mikegirl
 
 


Lucuzs
Nagyon szépek vagytok! :D :)
És grat Balázsnak!

Eclipse
Szuper! Nektek is gratu! :) :) :)

Mikegirl
Én szívesen sütök sajtoskiflit. (sima sajtosat, kolbászosat, )

Ha délkörül/előtt kezdünk akkor nem gond, h amikor odaérünk utána Barni etetés lesz nemsokkal?
Mert akkor úgy megyünk, h a délelőtti nagy alvása alatt utazzunk, viszont utána nagyon éhesen szokott ébredni... :? 8) :roll:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Lenne egy gyors kérdésem hozzátok: egyik ismerősöm nasinak ad a gyerekének kölesgolyót. (Ilyen puffasztott, extrudáltat). Egyrészt fejlesztő "játéknak", mert felszedegeti és ügyesedik másrészt összeesik teljesen a szájába, és így nem kell annyira figyelni.
Viszont én olyat láttam tábliba, h kölest 12hónap után.....?
Szerintetek?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!!Én még várnék vele. Az én táblimban is 1 év utánra van írva, és szerintem még veszélyes lehet mert nagyon nagy, attól függetlenül, hogy összeesik...
de ez csak az én véleményem!

Balázs meg a kanalas evést gyakorolja! Bár magától nem nyitja a száját, csak ha előadás van, de az etetések elején többször elrántja a teli kanalat és benyomja a szájába. Elfogultság nélkül állíthatom, hogy tud kanállal enni! :wink: :lol:
Na de komolyan, én alapból két kanállal etetek (folyton változik melyik melyikünknél van), és az egész tál kaját oda rakom elé, had próbálkozzon, tőlem kézzel is csapkodhat, turmákolhat a kajában, ujjairól is leszopogathatja az ételt, meg a kanalat is rághatja. :lol: :lol: :lol: A lényeg, hogy önállósodjon! :D

Mikegirl! Bevallom mostanában nem futtatom a kendő-ügyet. :oops: Már második hete beteg Bogi, fülfájása van, nincs időm semmire, nemhogy a nőcit hajkurásszam.
Tegnap volt Bogi meg apa újra dokinál, mert kedden elfogyott az antibiotikum, és a fülfájás nem múlt el, sőt tegnap már megint elkezdett felkúszni a láza. :cry:
Kapott újabb antit, és jövő hét csütörtök kontroll. Szegény már teljesen ki van a sok gyógyszertől, állandóan fáj a hasa, hiába eszik sok joghurtot, és nyomom belé a probiotikumokat... :cry:

Nagyon szeretném ha végre meggyógyulna, mert ez már nagyon sok kezd lenni, és hát így lassan a Gödöllő is veszélybe kerül. :cry: :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Wivi - szuper!!!!

Lucuzs - jaj, nehogy már számonkérésnek vedd, csak gondoltam megkérdezem. :oops: :oops: :oops: Nyilván nem ez a legfontosabb most, hogy ilyen elhúzódó betegség gyötri Bogit.
Szóval mielőbbi gyógyulást sok minden miatt is, na meg amiatt is, hogy szeretnénk itt látni Benneteket!!

mikegirl
 
 


Mikegirl! Dehogy vettem számonkérésnek!!!!! :D :D :D Meg se fordult a fejemben!
Igyekszünk!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Wivi,
Molli eszik kölest, na nem kölesgolyót, hanem rendes főzött kölest leturmixolva, rizst helyettesítendő, egyfajta gabonaételnek.

Lucuzs,
gratulálok Balázskának, meg neked is! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


köszi Lányok!
Találtam egy ilyet:
http://www.kismamablog.hu/hozzataplalas ... -a-babanak

hátha másnak is felvetődik.
(A héten már rágicsált felügyelet mellett kekszet, banánt és azért gondoltam, h keríteni kellene még valamit, ami bejönne neki. :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Helló Lányok!!

Nagyon irigykedem a tali miatt, biztos nagyon-nagyon szuper lesz, ráadásul 30 fokot mondanak szombatra, szóval garantált a jó idő :D

Én is voltam otthon Lilivel most 3 napot villámlátogatáson, mert kiderült, hogy az egyik kocsinknak lejárt a műszakija, így haza rohantunk megcsináltatni, meg vettem babakerítést meg egy babakocsit ha már otthon voltunk, mert így legalább befértünk az autóba :wink:

Hétfőn jövök bővebben beszámolóval, remélem sok szép képet és beszámolót láthatok és olvashatok majd a taliról :lol:

Nagyon szép hétvégét Nektek!!!!

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Képek Etának a csoda túra hordozónkról:

Kép

Kép

Kép

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


És a leenedő otthonunk:

Kép

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Mikegirl,
kérdésedre válaszolva, sajnos, nem, onnan nem lehet Gödöllőre menni, pontosan annyi utazás lenne, mint innen Pestről.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: