Új privát üzeneted érkezett!

Rabbe!
Ma Zsombor a sóskádat ebédelte. Ízlett neki!!! Úgy csináltam, hogy egy fél üveg almaszószos csirkéhez tettem hozzá a megpárolt sóskát, összeturmixoltam, és abszolút nem húzta az orrát. Igaz, a levelekről leszedtem a középső erét, ami nagyon savanyú. A levelek nem annyira, így egész tűrhető volt.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie: örülök, hogy izlett nektek! Egészségére Zsombinak!

Képzeljétek: nem akarom elkiabálni, de mostmár pár napja türhetőek a nappalok, egyre többször eljátszik magában :P
ééééééés: eszi a kanalasakat. bármit, akármit adok neki. Ma salátafőzit csináltam neki krumplival. (sali is teljesen bio, házi :lol: ) és issza a vizet és almalevet is pohárból. na nem nagy mennyiségeket eszik, d e gyönyörűen nyitja a száját, kimondottan várja a kanalat. :) Olyan cuki. És sokkal nyugodtabb mint szokott lenni.
Persze éjszakáink változatlanok.
tegnap összeszámoltam nappal 8X szopizott éjjel +4X szóval 24 óra alatt 12X.

rabbe78
 
 


Rabbe!
NYugi, Janka nappal6 éjjel 4, az 10 :D

Kép
ebba
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Adélka is, én is beteg. Tegnap éjjel és ma apa csinált mindent.
De!!! Meglettek a képek, és nem bírtam ki, hogy ne dobjak ide párat. Olyan büszke vagyok a kis családomra. Előre is bocsi, ha sok lesz :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Szép hétvégét, puszi mindenkinek!!

mikegirl
 
 


Úgy alakult, hogy tudok most írni. Apa füvet nyír, Adél alszik, Ati mesét néz, én meg kicsit jobban.

Priviket köszi, még egy picit várok, aztán dobom a mailt.

Rabbe - hurrá!!! :D Majd az éjszakák is javulni fognak :wink: Kitartás!

Ebba - Jankának hogy ízlett a tök? Akkor talizunk majd, csak nem május 28-án? Ha jó előre meg tudod íni az időpontot, akkor a környékbeli csajokkal összeszervezzük. Bár nagyon nem kell szervezkedni, mert mi hetente egyszer talizunk, masszázs nélkül is. És szeretettel látunk, várunk!!!

Angie - én is érzek valami készülődést :? Bár nekem jó így semleges neműen is :lol:

Wivi - szívesen látunk a heti szeánszainkon! :D Még lesz egy uccsó masszázs, de utána már jó lesz.

Nav, Macs - édesek a gyerkőcök!!!! :lol:

Lucuzs - kendős történetben óriási a szereped!!!!!!
Átadás - akkor Angie-vel ketten vagyunk. De még idő mint a tenger...

Hajni - kendődet elhozta Rabbe. Itt van nálam.Nagyon szép!!!!!

Na megyek, Adélka sír.

mikegirl
 
 


Ha sóskát adtok a piciknek, főzőlevét ne adjátok oda neki, öntsétek ki, mert oxálsav tartalma miatt veszélyes!
Mikegirl nagyon szépek vagytok!

Maccs
vörösmacska
 
 


Mikegirl! Tündériek a gyerkőceid!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Mike!
Nagyon csinik vagytok, téged szuperül kisminkeltek. Már alig várom, hogy mi is menjünk ősszel.

Maccs!
Köszi a sóskás tanácsot. Leöntöttem a levét, szűrőben leszűrtem.

Jó éjt és szép hétvégét mindenkinek, ha nem jönnék hétfőig.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Lányok!
Még gyorsan azt akartam írni, hogy aki szeretne gesztenyét adni a porontyának, a Kaisersben lehet kapni teljesen natúr 250 gr-os gesztenye masszát, nincs benne cukor, és ha jól emlékszem, bio is.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Ja, és ezt ma csináltam (mobillal)
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Májki, nagyon nagyon szép kis család vagytok, két gyönyörűséges gyerkőccel :D

Angi, Zsombi irtó édes! :D
Most már majd lassan én is megpróbálom Zorkának a hintát!

Lányok, nem akarok ezen pörögni, de amit belinkeltem Milupás rizspépet, az az amiről ti is beszéltek? A Milumil=Milupa??? :? Ezek akkor tej alapú rizspépek? Bocs, de nem értek hozzá, rosszat meg nem akarok venni, mert azért nem occcsó :roll: Köszi!
Újra feldobom....

http://www.statimpatika.hu/statimpatika ... ztato.html

Úgy látom, ma nem lesz itt nagy élet, gondolom mindenki kihasználja a szép időt!
Jó hétvégét, pusszantás!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi, igen, ez az a pép amit én is adok Gergőnek. (és szerintem a többiek is ezt nyomatják a babuciknak)
A Milupa nem olyan rég adott új nevet a tápszereinek. Pl Bence tejitala régen "Milupa Junor +2év" néven futott, most pedig "Milumil Junor +2év" néven kapható.
De menj el a gyerekdokidhoz és írasd fel, mert úgy olcsóbb! Van belőle 300 és 500 g-os kiszerelés.

Mikegirl, szuper jók a családi fotók! Mi is tervezünk hasonlót.

Angie, nagyon édes a kis Zsombor! Milyen ügyesen ül!

Mindenkinek jó hétvégét!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Milumil=Milupa
igen :D :D :D :D :D


ez az, amit belinkeltél

Maccs
vörösmacska
 
 


Helló csajok! Ma voltunk babauszin :) Oltári jó volt, Janka imádta, nem is tudom melyik képet mutassam meg :) Az apák úsztak a kicsikkel, a mamák trécseltek, én meg, mint egy hivatásos, fotóztam vagy 100000 képet :D

Mike! Ezek a családi fotók! Szuperek!


nava! Kiváltottuk mi is a milupát, eszi ezt is eszegeti Janka, de a Sinlac eddig a sztár :) Mondjuk én fele víz, fele anyatejjel adom. Amit lefejek reggel, és nem használjuk fel, azt hozzáöntöm este.

angie! Én az Auchanba vetem reszelt gesztenyét. Nem püré, hanem gesztenye.


Kép



Kép



Kép
ebba
 
 


Ebba, nagyon cuki Janka!!!!!!!!!!!!

Na, akkor én megmutatom Nektek a hozzátápit Gergő módra... (kb másfél hét alatt jutottunk idáig):

http://www.youtube.com/user/zimonyigabo ... BGIHng4-Hg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ebba! Janka csodahelyes!!! :D :D :D

Csillag! Eza videó!!! :shock: :lol: Haláli!!!!!! :D :D :D
Valld be, hogy fél napig éheztetted előtte! :wink: :lol:

Én azért jöttem, hogy elújságoljam mennyire haladunk a hozzátápival, de Csillag videója után kicsit vicces a mi napi 2 kanál gyümi, 2 kanál főzi, és 10-nél is több!!! kanál Sinlac adagunk... :lol: :lol: :lol:
De én nagyon boldog vagyok ennek is! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, ne viccelj már.. nagyon ügyesek vagytok Balázzsal, hogy már itt tartotok! Nyugodtan légy büszke magadra és a Fiadra!
Nálunk meg a mozgás megy lassabban, illetve ha egész pontosan szeretnék fogalmazni, akkor csak segítséggel és rengeteg munkával haladunk az úton. Azért is örülök annyira, hogy az evés nagyon megy Gergőnek! Azt hiszem belezöldülnék, ha még ezzel is gond lenne... 8) 8) 8)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag! :D köszi a bíztatást! :)

Ja, és ha már említetted, a mozgás... hát mi elég jól megálltunk, Balázs nem akar forogni, bár már hasról hátra tud, de azt sem gyakorolja. Viszont hátról hasra tök esélytelen... pedig Vikoo videójával is próbálkoztam... Kezdjek aggódni?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, nálunk meg pont fordított a helyzet. Gergő hátról hasra tud fordulni, vissza viszont tök esélytelennek látom a dolgot... de az éltet, hogy kb 10 napja még a hátról hasra fordulást is esélytelennek tartottam, aztán egyszer csak sikerült neki és azóta ha kimegyek a szobából, mindig hasalva vár. Nagyon bízom benne, hogy előbb-utóbb beérik az a rengeteg tornáztatás, amit itthon, a kórházban és a magán Dévényes gyógytornásszal csinálunk.
A Vikoo-féle forgatást naponta hányszor próbáltad csinálni Balázzsal????? Gyerekdokinál voltatok már a 6 hónapos vizsgálaton, neki említetted, hogy Balázs lustizik???? (bocs, ha írtál már erről...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag! Nem még nem voltunk 6 hónaposon, mert betegeskedtünk és még most is göthös egy kicsit.
De ott mindenképp megkérdezem majd! Talán jövő héten...

A forgatást azóta is próbálom vele, napi 2-3 alkalommal, de nem hosszú ideig, 1-2 próbálkozást. Kevés?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sztem nyugiii Csajok, a babák tudják mi a jó nekik és a saját kis ütemükben csinálgatják a dolgokat. Mi pedig minden téren segítjük őket, nem sürgetjük, hanem segítjük! :-)
puszik és szép álmokat!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok!

Nálunk is kb. 2 hét kanalazás után jött el az áttörés. Én eddig az almát, meg az őszibarackot adtam Daninak. Aztán főztem neki almát krumplival, imádta.
Rabbe, én sem cukrozom a kajcsikat Daninak.

Mozgás:
Mi voltunk fejlődés neurológián. még régebben írtam, h kaptunk beutalót, mert Dani nem akarta ülésbe húzni magát a 4 hós státuszon, pedig előtte igen. most a dr. nő megnézte, és persze most már megint felhúzta magát. De jól átvizsgálta Danit, minden rendben, annyi h bal oldalon a nyakizma és a vállizma egy picit feszesebb. Mutatott torna gyakorlatokat, amit kell csinálnunk, amióta tornázunk, rohamosan beindult a mozgásfejlődése, hihetetlen gyorsan kúszik, és próbálkozik négykézlábra állni.

most mennem kell, mert hugom kórházban van, neki viszünk majd be ellátmányt, h ne haljon éhen, meg filemeket. Netbook, meg mobilinternet már van bent neki :D

szisszka
 
 


Rabbe, Hajni!
Mikeék betegek, otthon van Atika is, így a szerdai masszázs elmarad. Szilárd is itthon van, mert reggel volt egy 37,3-as hőemelkedése, de azóta már az is visszament 36,7-re :roll:

A jó alvó Zsomborom éjjel 5x kelt, cumit kellett adni, pedig eddig éjjel nem cumizott. Már az esti lefekvés sem megy cumi nélkül, pedig eddig betettem az ágyba, és aludt. Fogzásnak köszönhetően el fog romlani a jó alvókája :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nálunk még nem jött meg az áttörés a kajánál. Zsombor még mindig kb 5 milire nyitja ki a száját, és azon kell bepréselnem a kanalat. Pedig már bő egy hónapja eszik kanállal :roll: Tegnap kapott natúr joghurtot, de mind kihányta. Én hülye a gyümire ráadtam.

Mozgásban haladunk. Tegnap átfordult hasról hátra, észre sem vettük, csak már a hasán volt. Azóta sem gyakorolta. Már kikúszik hátrafelé a nappaliból a folyosóra, nyalogatja a parkettát (moshatok fel minden nap, hogy ne a port nyalja) :) Négykézláb állás, hintázás a kedvence, csak előre nem tud még haladni, mert a lábát már tenné, a kezét viszont még nem tudja. Szilárd a kedvenc játéka, rajta még rossz hangulatában is elszórakozik.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sophie! Boldog névnapot utólag!!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Zsófi! Boldog névnapot kívánok én is!!! :D :D

Köszi lányok, akkor magyarul a rizspép, az rizses tejpép... :D

Ebba, Janka nagyon cuki a vízben (is)!
Én is tervezem vinni Zorkát vagy ezen a héten, de max. a következőn.

Angie, nem lehet, h. csak a teliholdat érzi Zsombi? Talán holnap után lesz... Zorka is fent volt többször most!
Hát ez a hozzátápi nekünk is nehézkes, mert annyira pontosan el kell találni az időpontot, h. mikor kellően, de még nem túlzottan éhes, h. szórakozzon egy kis kanalazással és hát persze az sem mindegy milyen ízű... kellően édes-e, stb... :D Szóval amit főzök, annak nagy része vagy bennem vagy a klotyóban landol :roll:

Zorka leredukálta a délelőtti 45 perces alvás 30-ra... ettől nem vagyok túlzottan boldog :( Délután pedig csak a baabkocsiban vagy hordozóban alszik, amihez pedig én is szükségeltetek. Nincs is ezzel baj, csak úgy szeretnék befejezni egy könyvet... talán majd ha ovis lesz :lol:

Képzeljétek, szombaton 20 éves osztálytalin voltam! Anyum segített babázni, úh. a du-i etetés után elhúztam, anyu pedig fürdetés előtt szólt... hazatipli, aztán szopi és visszamentem még 11-ig! Jó volt kicsit kikapcsolódni! Zoli meg Vidi meccsen volt.

Csillag, megnéztem Gergő videót! Nagyon aranyos! Miylen szépen eszi azt a valamit :D Mi az amúgy? Elég soknak tűnik... nem tudom az én kislányom, mikor fog ennyit bevágni :oops: :D

Szissz, örülök, h. minden rendben Danival!

Lucuzs, szerintem is büszke lehetsz! Én is mindig az vagyok, ha nem köp szembe a kajával! :? :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Angi, megjött végül a mensid??? Én is sokszor érzem azt, h. készülődik, de remélem még jó darabig csak messziről kerülget :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi, alma-őszibarack volt az,a mit Gergő evett a videón, kb 2/3 üvegnyi. :D (Megenné Ő az egészet is, csak még nem adom oda neki, hogy legyen utána egy kis szopi is... Semmi kedvem fejni azért, hogy megmaradjon a tejcsi.)

Mensi, nekem megjött egyszer amikor Gergő 4,5 hónapos volt. Most május elején lett volna aktuális a következő, de nem jött. Mondjuk nem is bánom...

Mozgás: Gergő a hától hasra forgáson kívül mást nem tud. Ő az a gyerek, akinek meg kell tanítani, hogy hogy használja a végtagjait... Ma kaptunk új tornagyakorlatokat, amik már a négykézlábra állást tanítják, készítik elő.

Angie, jobbulást Szilárdnak!

Mikegirl, NEktek is sok-sok gyógypuszi!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag! Épp most akartam kérdezni, hogy a videón ugye Gergő szopi előtt van! :) De megjött a válasz! :D

Ma először megette Balázs az összes gyümit, amit kikészítettem neki!!! :) (a kis hippes üveg kb. 1/4-e)
És ebédnél a főzit is nyammogta! :lol:

Angie! Nálunk is csukott szájon keresztül kell etetni! :lol: Nem is értem, pedig most már szívesen eszi, ízlik is neki, nem rázkódik össze, vissza se köpi, nyitni azonban nem hajlandó. Már a fejem tetején táncolok, hogy mosolyogjon és akkor indítom a kanalat. :D

Az esték/éjszakák mostanában nálunk is kifordultak. :(
Este nem bír elaludni, vagy a fáradtságtól vagy a foga kínozza... nem tudom, de úgy üvölt. :shock: :cry:
Éjszaka meg felkel és nem alszik vissza szopi után. Igaz nem balhézik, mikor visszateszem az ágyba, de úgy negyed óránként hív, hogy nem bírt elaludni, jöhet még egy kis szopi. Ezt nyomja úgy 2-3-szor, aztán végre álom jön a szemére.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Tényleg, kinek nem jött még meg a mensi?

navi! Mi koncertre szeretnénk menni, ill. inkább bál féle lesz. Előre izgulok, mert van, hogy Janka csak 2 korty erejéig kel fel éjjel, és akkor anya mit csinál majd vele?
ebba
 
 


Vaya! Kriszta! Rodi! Bedoha! Amida! Ninin! Eta! Dorka! Aranyoska! Többiek!
Merre van mindenki???

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ebba! Nekem!
Bár én már várom, mert piri nélkül nincs tesóbaba. :roll:
Boginál 6 hónapos és 10 naposan jött meg! :wink:

Neked van már?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Ahogy Angie is írta, mindkét gyerkőc beteg :( Szóval no masszír a héten.....
Ma délelőtt volt kint a doki. Még Adélka sem ok, Atit holnap is látni akarja, mert a hallgatózáskor hallott valami csúnyát. Beroduállal inhalálunk, meg egy kis köptető. Kíváncsi vagyok mi lesz holnap.

Nekem sincs még piroskám, de még mindig nem hiányzik.

Lucuzs - szuper!!!! A várthoz képest óriási léptékkel haladtok. :lol:

Csillag - köszi a gyógypuszikat!

Nav - köööönyv?! Én el se kezdem. Kultúrbarbár vagy mi lesz belőlem :lol: :lol:
Osztálytali - nekem az volt a durva, hogy 1-2 ember változott meg nagyon, a többiek semmit :shock: Pedig eltelt közben 20 év.
És örülök, hogy ki tudtál kapcsolni egy kicsit. :wink:

Angie - Zsombinak gratula!!!!!!!!

Szisszka - tesódnak jobbulást!

Mozgás: Adélnak nincs szüksége a kúszásra, mert bárhová elgurul :lol: Szóval mi meg itt álltunk meg.

Ebba - babauszis képek nagggyon jók!!! Reszelt gesztenye? Milyen csomagolásban, hogy néz ki?

Na lépek, pusszantás.

mikegirl
 
 


Mike!
Tüdőgyuszi készülődik? Na húzzon csak jó messzire......................

Mensi még nekem sincs. Pedig már nyák meg minden volt. Szerintem megvolt a pé, bár 3 hete is azt éreztem :roll: Majd kiderül, de nem bánnám, ha maradna még ott ahol van. Mi nem pályázunk tesóbabára, úgyhogy nem hiányzik.

Lucus!
Nektek már jöhet hármaska?
Nálunk mindig bohóckodik valaki Zsombornak, hogy mosolyogjon egy szájnyitásért. Vicces, ahogy eszünk. Ma kicsit lehúztam az állát, és nyílt a szája egész nagyra. Ennek ellenére az üveg kaja bemegy, bár a vége már nagyon nehézkes. Ízlik neki, mert nem köpi ki, nem rázkódik össze és le is nyeli, csak szerintem baromira unja. Az üres kanalat szívesebben rágcsálja :)

Navi!
Te már 20 éves talin voltál? Gimis vagy általános? A másodikat még elhiszem :wink:
Én nem követem a teliholdat, de ha az volt, remélem, annak tudható be, és nem pedig az alvókája romlott el. Nagyon csalódnék, mert különben Zsombor elég nehéz baba, nappal is sok vele a meló. Legalább eddig éjjel nyugi volt, és ki tudtam magam pihenni. Ma ügyesen alszik már másodszor az ágyában, szó nélkül.

Ma jó kedvük volt a gyerekeknek, csináltam is képeket róluk. Dobok párat.........

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kép

Kép

Ők már birkóznak:
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Ja, és Szilárdnak a reggeli hője után semmi baja nincs. Visszament 36,7-re. Ha így marad, holnap mehet oviba.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok Lányok!

Rövid leszek csak.

mikegirl, gratulálok, gyönyörű család vagytok.

Angie, úgyszintén, nagyon szépek az ifiurak

Lányok, én úgy beszartam hogy az nem igaz. Szombathoz egy hétre, azaz már 9. napja, hirtelen Molli felvett egy olyan szokást, hogy ahogy hason fekszik és játszik, kotor vagy támaszkodik, kifordítja a csuklóját, és a kézfejére támaszkodik, vagy úgy húzogatja, hát rossz nézni :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:
felhívtam a védőnőt, azt mondta, ő olyat még sosem látott, holnap beviszem a rendelőbe.
félek hogy tönkretszi a csuklóját, vagy valami egyéb baja van :cry:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse! Reméljük nincs semmi gond! Majd írdd meg, mit mondtak!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Mikegirl
jobbulást a betegeknek! Remélem súlyosabb dolgok elkerülnek. A kpek meg nagyon jók lettek. Profi fotósnál jártatok, ugye? :)

Angie
nagyon helyesek a gyerkőceid!

Magunkról: én szombat óta szenvedek, röviden bölcsességfog gyökérkezelése, 2. fázis. Mára már jobb. Hannának is rosszabb napjai vannak, felső két fog tör előre. Almát szereti, holnap kóstoltatok krumplit, haladunk, ám nagyon lassan, ahogy azt kell.

Mindenkinek szép estét, nyugis éjszakát.
gigii
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsban mert lassan indulnom kell oviba(különóra).
Betegeknek jobbulást!
Képek csuucsszuperek egytől egyig!
Gergőbabára irigy-irigy hogy ilyen gyönyörűen eszik. Amit most írok Angiék megfogják cáfolni, de igaz: Patrik sem akar enni, nem nyitja a száját :cry:
Pedig multhéten 2 alkalommal is(az egyik mikeéknál volt épp)is úg« tátogott mint Gergő. Na azóta viszont megálljt parancsolt.
Éjjeleink még rosszababak ha lehetnek, fogak hire sincs.
Nappal mégtöbbet kell kézbe venni(bár volt most pár nyugisabb nap, de megint elromlott :lol: ), nappali alvás kb2X-3X 10-20 perc. Tegnap véletlenül elfelejtett felébredni a babkocsiban amikor hazaértünk a sétáról és aludt 2,5 órát :shock:
Én meg ahelyett hogy pihentem volna gyorsan kigazoltam a sziklakertet :roll:

Mensi nálamm sincs még, d e ha így folytatjuk a férjemmel akkor jó darabig nem is lesz :oops: (pedig nem tervezünk több babucit)

Ádám.Patrik nagyon nagyon jól eljátszanak. Már ők is birkóznak meg minden. nagyon édesek!

Most megyek is készülődni.

Betegségek: azonnal takarodjatok!! :wink:

rabbe78
 
 


Rabbe, sajnálom ezt a nehézséget, amit Patrik etetése jelent. Én pontosan ugyanezt éltem át Bencével... Ő sem nyitotta ki a száját és senki, de senki nem értette a környezetemben, hogy miért nem kóstoltatok semmit a gyerekkel. :twisted: Hát azért nem, mert nem tudtam betuszmákolni a kanalat a szájába... Kb egy hónapig ez ment az elején, aztán iszonyat lassan jutottunk el odáig, hogy két kiskanálnyi ételt megevett. De ezt úgy képzeld el, hogy énekeltem, bohóckodtam meg csináltam mindenféle hülyeséget, hogy a kanál végén levő kb rizsszemnyi mennyiséget betegyem a szájába. Én még életemben nem dobtam ki annyi ennivalót, mint a hozzátáplálás első hónapjaiban.
A helyzet most Gergővel nagyon-nagyon új nekem és most már tudom, hogy milyen az mikor boldogsággal tölt el az etetés.

Angie, gyönyörűek a Fiúk! Milyen ügyesen csücsül Zsombor az etetőszékben!

Eclipse, kíváncsi vagyok mit mondanak Mollikára. Anno Bence is sokszor tette le így a kezét akkor amikor elkezdett négykézlábra állni, de nem lett belőle baj. Nem tudni miért csinálta, de tényleg rossz volt ránézni. aztán amikor beindult a mászás már szépen tette le a tenyerét a földre.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


HALIHÓÓ!

Szürke szamár a ködből jelentkezik....
Élünk virulunk, csak egy hangyafosnyit megfáztunk...... Szóval Luuf meg orrszívás... de szerencsére Gizus jókedvű :)
Vasárnap volt a keresztelő és előtte óriási készülődés volt.Szüleimnek segítettem nyáriasítani a kertet, meg takarítani a lakást, mert elég sok vendég érkezett. (5 tesóm a családjával). Esténként meg a párom foglalta le a gépet, mert írta a dolgozatát.
Szóval ezért nem jöttem ....
Májki:
Álom jó képek! Én utálom ha fotós fényképez mert sokszor tök mű, de ezek nagyon jó képek! Jó fotóst találtál!

Babauszi:
Én is tervezem de ugye amíg csöpög a fikabanya az orrából addig lehet nem kéne :oops:

kajcsi:
Gizus annyit enne amennyit adok! de nem szabad úlzásba esni ugye?
csak mert simán megenne egy190 es üveggel....
Nagyon lemaradtam, de igyekszem visszakapcsolódni!

Fel is kelt a kismanó pedig egy csomót akartam kérdezni.....
h egy héten keresztül ugyanazt nyomatjátok ,csak a mennyiséget növelitek, vagy vegyesen??? és a teát mikor hogy mennyit?
HAsznált már valaki diólevél teát megfázásra? Tényleg ér valamit?? Stb....

Puszi!!!!
Betegeknek GYÓGYPUSZIHEGYEK!!!!!!

Kép
Kép
eta
 
 


Hali!
Még nekem sincs mensim, nem is hiányzik, csak azt hittem már fél év után lesz. Nem tudom, miből gondoltam :)

Gesztenye úgy néz ki: Alul arany, felül fehér a csomagolása, papír dobozban van, a gesztenye masszáknál találtam, magyar termék, maroni a márkája, és az van ráírva, hogy natúr gesztenye, darált, főtt, gyorsfagyasztott. Meg még az is, hogy csak gesztenye És tényleg ilyen darálékos. Nem kell kiengedni, csak lefaragni belőle, mikor szeretnék adni a picurinak. 298 Ft, és én az Auchanban vettem, de sztem láttam a Sparban is. Én csak simán össekeverem egy kis főtt, turmixolt mellel, Kicsi Anyatej bele, hogy pépes legyen és kész.

Tegnap este meg házi rizspépet csináltam Jankának :) Ette, pedig én megkóstoltam, és nem olyan fini, mint a csomagos, mert nem olyan édesre csináltam, de nekik meg ez jobb. De bevágta.

eta! Azt hittem, már nem is vagy net közelben :)

rabbe! Pedig három az ideális :)

angie! Cukik a gyerkőcök, és milyen szép a nappalitok!


Kép
ebba
 
 


Ebba!
Köszi a nappali dicsiket. A képeket én nagy kupi van, minden szétdobálva. Gondolkoztam is rajta, hogy feltegyem-e így, de hát két gyerek mellett nem is lehet minden a helyén, nemde? :wink:

Rabbe!
Akkor gyakrabban kell összejárnunk, ha pont akkor javul meg pár napra Patrik :D Én ma paradicsomos kaját adok Zsombornak, hadd híguljon egy kicsit a széklete.

Eta!
Már épp akartam kérdezni, hogy merre jársz? Én nem adnék helyedben semmilyen teát. Inkább víz, bármennyi, amennyit a baba elfogad. A teáról nehezen fogod tudni leszoktatni, és nem kell majd neki a víz. Új kajákat elég 3 napig adni, aztán jöhet a következő új. Védőnőm, azt mondta, hogy 3 nap alatt oda lehet adni neki a 200 ml-t, aztán ahogy egyre többet vezettél be, már nem kell a mennyiségeket nézni, hanem amennyit kér.

Ma oltást kapott Zsombor (meningococcus). Épp a beszúrásnál nyöszörgött egy kicsit, aztán mosolygott tovább. Hát, ahhoz képest, hogy az elsőnél majdnem elájult, el is küldtek a 3 hósnál a kórházba beadatni, most jól átesett a ló másik oldalára, és nem sírt :lol:
Szilárd ma ment oviba, mert semmi nem lett a reggeli 37,3-as hőből.

Jövök még ha tudok, de ti is ám Csajok!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy úgy eltüntem. Amióta megszületett a picur nem internetezek túl sokat. Most eszembe jutott, hogy ide is be kellene lépni írni pár sort. Kinga baba 10 nap múlva lesz 7 hónapos. Hasról hátra hátról hasra fordul, nagyon ügyes. Érdeklődő mosolygós baba. 6 hónapos mérésnél volt. 6130g és 69cm hosszú. (Születési adatok: 2850g,53cm). Szép hosszú kislány. Most már eszik szépen mindent amit már lehet,pl.: almát, krumplit, babánt, nagyon szereti a brokkolit, hú meg még sokmindent. Szerencsére még nem voltunk betegek. Fogacskája még nincs, de most már egyre inkább szenved tőle, amúgy két hónapos kora óta átalussza az éjszakát.
Pusszillok mindenkit. További jó babázást. sziasztok!

Kép
Kép
start7
 
 


Sziasztok Csajok,
olvasok-olvasok, de írni, hát pfff, nincs időm! Bobó egy kis törpe mogyoró, zsizsikel egész nap. Aludni meg persze nem nagyon akar! Szóval, csak annyit, h tegnap volt nálunk a védőnő és ami rátok názve is izgis lehet, h azt tanácsolta, mi ne nagyon együk a banánt mert "tömegnövelő" :-D. Szóval, max 2-3 karika. Uh lányok, akinek a babájára ráférnek a hurkák az nyomathatja. Aztán még annyit mondott, h ha megeszik 180-at a gyümiből kiválthatom a szopit, mondtam neki, h én még nem nagyon akarom... 1ébként Bobó most 110-eket kanalaz ki és a végén képes olyan kunyerálóan nézni, mint az alujáróban a kérgetők. Azt mondta kezdjem a zöldségeket is, uh nekünk ezen a héten a répa és a cékla jön, bár én céklát még csak üvegben láttam :oops: így még lesz egy szőkenős köröm a piacon... mind1 mindent a törpémért! :-)
Na vonyít megyek, átpakolom egy másik helyre! Puszik
és minden betegeskedőnek millió gyógypusziiiii

Kép

Kép
vikoo
 
 


Csillag, minden tiszteletem a tiéd/tek amiért ennyit dolgoztok Gergő mozgásával! Ügyesek vagytok!
Szerencsére Zorkánál nincsenek ilyen gondok, most már kijelenthetem, h. forog... elnézek, s mire vissza, addigra már meg is fordult :) ... csak az a fránya evés.... :twisted: De bízom abban, h. ő nagyon jól tudja, h. mikor mi kell neki!

Angie, továbbra is gyönyörűek a srácaid!!! :D
Általános osztálytalim volt... idén már 34 leszek :)

Na majd folytatom, jelenésem van!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Puszi mindenkinek! Kinga baba

Kép
Kép
start7
 
 


Start, úgy látom, akkor nálatok miden pont olyan szépen alakul, ahogy kell!!!! Gratula mindenhez (súly, forgás, evés)! :D Aztán ha van időd, gyere!

Májki, könyv... naja... húsvétkor kezdtem el, mikor sokan voltak Zorka körül és volt egy csepp időm, most meg esténként pár oldal. Szóval nem viszem túlzásba :D

Ebba, mensi még nekem sincs és nem is akarom!!!!! :shock: :lol:
Tudjátok nekünk azért (sem) jött össze a baba, mert olyan problémám volt, amit a ciklus (mensi) csak támogatott és emiatt minél később jön, annál jobb! Tesót úgyis csak kicsivel későbbre tervezünk, na persze ha becsússzan az sem gond!!!

Rabbe, akkor hasonló a helyzet nálatok is, mint nálunk :oops: Zorka még csak bekapja a kanalat (na nem mindig nyitja a száját), kifröcsögi a kaját, ergo mindene totál dzsuva :twisted: Ha meg mégis eszik valmennyit és megunta, akkor szájzár, előkét letép és fröcsögés ezerrel! Eleinte vicces volt, de most már nem anniyra :roll:

Vikoo, akkor tömöm belé a banánt!!!!! ha hagyja! :wink:
Bobo nagyon ügyes, h. ennyi mindent eszik!

Lányok, és nem gond, h. mindját 7 hónapos Zorka és nem eszik husit??? Vagy bepróbálkozzam, aztán majd meglátjuk... :?

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ugye még 1 hete is olyan ügyesen evett, ahogy a videón is látszik, aztán egyszer csak nem akarta az igazságot. Remélem, ő legalább tudja, mi jó neki!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Csajok! Én úgy elvagyok havazva mióta megy a hozzátápi. :oops: Az amúgy is feszített napi rendbe most be kell zsúfolnom még 3x20-30 perc etetést. :shock: Hát nekem nem megy... fut a lakás, minden szanaszét, most is apa pakol... :oops: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: