Új privát üzeneted érkezett!

@anne80:


Aranyos vagy :) Remélem jól vagytok Ti is :)

Gabelila, ti jól vagytok? :)

Kíváncsian várom, holnap a saját dokim mit mond... remélem megerősíti a hírt Ő is :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok lányok! Szeretnék mindannyiótoknak Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánni! :) VigyorCsók
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Jól vagyunk köszönjük. :-)

Mi is Boldog Karácsonyt kívánunk!! :-)

anne80
Vác
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi is nagyon boldog karácsonyt kívánunk!

@gmoncsy1991: örülök nektek! :) A dokid megerősítette a hírt?
Köszönjük jól vagyunk! Szinte hihetetlen, de már több mint 1 év telt el a pozitív teszt óta. :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok lányok! :)

Örülök, hogy jól vagytok és minden rendben.


@gabelila:


Doki azt mondta 25.hét előtt nem szívesen néz ilyesmit, hogy fiú vagy lány a baba, mivel még nem látszik egyértelműen az ő gépén, de mivel kértem megkukkoltuk Nála is... Hát sztem elég egyértelműen látszott ott a kukac :D :)
Tegnap be is jelentettük a leendő nagyszülőknek, hogy kisfiút várunk :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!
@gmoncsy1991: Nekünk a 18. heti genetikai ultrahangon mondták, hogy lány. Aztán a 26. héten voltunk 4D ultrahangon, ahol megerősítették.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


De jóóó :) Mi majd most január 11.-én megyünk genetikaira megint, akkor leszünk pont 20hetesek.

És képzeljétek, pár napja érzem a Pici mocorgását :) Még nagyon furin meg nem olyan határozottan, de ééérzem <3 :)

Valószínű megyünk majd még1x 4Dre amúgy mi is, valamikor 26-32hét között sztem.

Boldog Új évet kívánok mindenkinek! :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991: jaj, de jó, hogy már érzed! :) <3

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gabelila:


Nagyon furcsa és izgi még :) Még nem tudom mit csinál épp csak hogy virgonckodik :D
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991: én nem nagyon tudtam mit csinál mindig csak találgattunk :)
Lassan félidősek vagytok. Hihetetlen, hogy repül az idő.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gabelila:


Igeeeen :) Furcsa, most már gyorsan mennek a hetek. 11.-én megyünk 20.heti genetikára :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991: majd jelentkezz a hírekkel! ;)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok lányok :)
Túl vagyunk a 2.genetikai vizsgálaton.
Minden a legnagyobb rendben a Kisherceggel :) :)
Május 30-ra lettem kiírva a mostani mérések szerint. A doki azt mondta május 10-ig maradjunk egyben :D mellső fali a lepény, köldökzsinór áramlása rendben, belső szervek működnek.
Ilyen értékeink lettek: BPD 50mm, HC 180mm, AC 152 mm, FL 33mm és becsült súlya már 360g 
Természetesen végig fészkelődött, még nyújtózkodott is nekünk meg nyitogatta a száját 
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991: Jaj de jó!!!
Hipp hopp itt lesz a május! :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gmoncsy1991:
:-) szuper!!Vigyázz magatokra! :-)

anne80
Vác
 
 


Vigyázok vigyázok :) Jajj lányok nagyon boldogok vagyunk :) Most is bejött velem párom, hát a doki olyan szövegeket lenyom néha h ott röhögünk hárman :D Na persze a doki még mindig azt mondja a bébire hogy olyan mint egy kis marslakó :D

Annyi, hogy gyakran magas a pulzusom, de a vérnyomás nem gáz mellé, sőt még nem gáz kategóriás a magas pulzusom se, de a házidoki elővigyázatosság alapon elküldött kardiológiára, azt kell megejtenem a napokban vagy legalábbis minél előbb annál jobb :)

Nálatok meg már milyen nagyok a bébik, most nézem csak :O :)

Minden rendben?
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Nekem is magas volt a pulzusom,szintén kardiológiára küldtek.Ott gyógyszert írtak,amit a nőgyógyász nem engedett szedni...úgyhogy maradt a kímélő életmód. :-)

Bizony,Dani már elmúlt 8 hónapos,mászik,feláll.Rohan az idő....

anne80
Vác
 
 


@anne80:


Jajj képzeld, megjártam tegnap a kardiológiát. Kifogtam egy nagyon gonosz flegma vén főorvosnőt.... Na a nő többet foglalkozott azzal, hogy van túlsúlyom és nem 50kiló vagyok vasággyal... mint azzal amiért mentem :/ Nagyon csúnyán beszélt, lekezelően, megjegyzéseket tett... nagyon felidegesített :// Egyébként nagy nehezen arra jutot h lesz ez még magasabb is de felrakatna egy 0-24es vérnyomás mérőt aztán ha úgy látja jónak ad egy gyógyszert amiről elmondta hogy méhszáj gyengeséget okozhat... Hát ott gurult el a gyógyszerem... nem akartam mondani neki h ugye nem gondolja h be is fogom én ezt szedni?! Mert egyébként elővigyázatosságból küldtek el, nem vészesen magas a pulzus... Látta minden kórházi előzményt, a vetélést, stb minden... és ezekután ez eszébe jut egyáltalán?! Hát nem tudom, meglepett, ledöbbentem... Párom közölte vissza se menjek inkább menjek magánba ha úgy van....

szóval szörnyű élmény volt :/

Jajj látom már nagyon ügyes akkor a kissrác :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok!
nemesviktoria
 
 


@nemesviktoria:


Üdv köztünk!
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
:shock: bunkó egy doki....Szerintem a nőgyógyászoddal beszélj előbb,ő mit javasol(feleslegesen ne menj magánrendelésre)Nekem os azzal kellett volna akkor kezdeni.Bizonyos szintig (90-100-ig )normális az emelkedett pulzus,hiszen "plusz áramkör" :lol: került a rendszerbe,ami a motornak nagyobb munkát jelent.Nekem legalábbis így magyarázta a doki.Az ilyen esetben adható gyógyszereker azért nem javasolja nőgyógyász mert a babára is hatással van,és születése után monitorizálni kell.Ezt is a nőgyogyi mondta.Beszélj vele mindenképp!! :-)

anne80
Vác
 
 


@anne80:


Jézus utóbbira nem is gondoltam hogy lehet ilyen ez miatt! :O
Köszönöm a tanácsot! VigyorCsók

Egyébként a nődokim és a védőnőm nem mondta h magas lenne a pulzus... igazából 90-110 közötti gyakran, de mondta a háziorvos is hogy ez állapotosan nem vészesen sok, ő is csak elővigyázatosságból küldött tovább. Február 8.-án megyek legközelebb a nődokihoz, előtte szoktam a védőnőhöz, majd beszélek velük is erről, de szerintem akkor nem fogják indokoltnak látni h tovább menjek, remélem legalábbis.

Egyelőre annyi, hogy mérni fogom 1nap többször a vérnyomást aztán meglátjuk, de így hogy nem vészesen magas és mondta is a házidoki h ez lesz magasabb is ahogy haladok a hetekkel... és egyébként azt hozzá kell tennem még, hogy oké nem 50kilóval indultam, sose nem is voltam ilyen kis 50kilós vékonyka... ilyen a genetikám, ez van sajnos... de az indulási súlyomhoz képest 5kilót szedtem fel, túl vagyunk a félidőn, a védőnő is azt mondta teljesen rendben van ez így.  Úgy felbosszantott
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Bizony nagyon is rendben van a súly gyarapodásod!!Ügyes vagy! ;-)

anne80
Vác
 
 


@anne80:


Köszönöm, ez jól esett :)

csajok, ti mikor kezdtétek érezni a baba mozgását kb? És mikorra éreztétek intenzíven?Vigyor

gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Pfff sajnálom a rossz élményt! :S
Emlékeim szerint nekem is 90-100 körül volt a pulzusom, de majd csekkolom a kiskönyvet!
Én 16+5-nél éreztem nagyon kis kapirgálásokat jobb oldalt alul. Majd kikeresem mikor durvult be a buli meg a párom mikor érezte először kívülről. :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gabelila:


Jajj kösziii :) Kíváncsi lennék.  Én 18+2nél éreztem először de nem voltam benne biztos, hogy Ő lehet az aztán a faces csopiba kérdeztem a csajokat meg anyut / anyóst és mindenki azt mondta h tuti Ő :D Aztán igazából rajtam van plussz súly is és a lepény mellső fali, szóval egyelőre nem érzem csak ritkán olyan igazán határozottan... egyik este párommal figyeltük a pocót :) Talán egy pici mocorgás volt, de nem tudtuk 100%ra eldönteni :D Már várja nagyon a párom is, hogy érezze :)
Ti jól vagytok, minden rendben? :)



Amúgy amikor mindennaposan mértem és nagyon magas volt a pulzus azokban a napokban volt front, az kihathatott rá szerintetek??? Mert most kevesebbeket mérek...
Utóbbi 3napban mértem összesen 7 alkalommal, és abból most 2x volt 100 feletti a pulzus... ez a múlthéten fordított arányban volt.





gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991: szerintem a front tuti befolyásolja.

Na megnéztem, félidő előtt kezdett egyre intenzívebben mozogni főleg este miután lefeküdtünk. 20+2-nél érezte először a párom. Mondjuk hátsó fali volt a lepény. Jaj potyognak a könnyeim ahogy nosztalgiázom <3
Egyébként jól vagyunk köszönjük a csajszi egy igazi örökmozgó! :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gabelila:


Jajj de jó, biztos nagyon aranyos a kisasszony Vigyor

Kösziiii :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Igen,a front (pláne ha érzékeny is vagy)befolyásolhatja a pulzust.

Nekem is mellső fali volt a lepény,én elég sokára éreztem,úgy a 19-20 hét körül azt hiszem.Mondjuk Dani nagyon nyugis baba volt,később sem sűrűn rúgta ki a "ház" oldalát :lol:

anne80
Vác
 
 


@anne80:


Igen, sajna mindig is érzékeny voltam a frontokra...

Na igen, érzem, érzem csak még nem olyan határozottan a legtöbbször. Tegnap előtt este mondtam páromnak hallgatózzunk be picit mert lusti a bébi... Na nem kellett neki sem több ám :D befeszített a kis drágám és megkaptam az első határozottabb rúgást... nem hagyott utána aludni :D Nem szereti a hallgatózást / kukkolást :)   Nagyon szugerálva 1-1 mozgást elkapunk már kívülről is, de még nagyon szugerálva csak :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt és minden valószínűséggel a legfiatalabb. Az hozott ide hogy elmondhassam valakinek azt ami belülről kínoz.
Kezdeném azzal, hogy nehéz gyerekkorom volt és mindig is szerettem volna gyerekeket, saját családot. Természetesen idővel és nem most.
Tavaly májusban voltam elöszőr fiúval együtt és azóta is vele vagyok, azóta minden hónapban az elöző hónaphoz képest késik 4 napot a mensim. Aztán januárba nem jött meg 5.-én. De a mensi elötti tüneteim meg voltak, mell érzékenység, ingerlékenység. 7 napot késett, szóval csináltam egy tesztet, ami nagyon halvány volt de pozitív. Szóval vettem egy másikat és pár nap múlva végeztem el ami szintén pozitiv lett DE halvány. Az első teszt napján már kezdödőtt a hányinger, az ételek utáni sovárgás. Mindez a múlthét folyamán, viszont vasárnap jött belőlem valami rózsaszín pisiléskor, majd véres lett. De többnyire akkor jött belőpem mikor pisiltem. Aztán úgy döntöttem korházba megyek, mert nem mensi vér volt. Darabos volt, és valahogy elmondhatatlanul más. De a korházból el utasítottak, mert nem a kerületbe vagyok bejelentve. Aztán olyan lekezelő alpári stílusban viselkedtek velem. Pedig én csak kétségbe voltam esve hogy mi történik velem, és esetleg a picinek baja van
(Beleéltem magam, mellesleg sulizom magántanulóként, de dolgozom mellette rendes állásban.) Aztán elküldtek hogy csak a mensim jött meg, semmi vizsgálat a pozitiv teszt sem számított.
Végül hétfőn elmúlt a reggeli hányinger és az éhség is, és olyan görcseim voltak mik még soha életemben. Zokogtam a fájdalomtól és azt kívántam bár meghalnék, még mindig véreztem és egyszer egy nagy feketés vöröses darab valami távozott belőlem. Aztán elmentem orvoshoz mikor elmúltak a görcsök, de nem jutottam be a nőgyógyászhoz mert nem volt időpontom. És jövőhét szerdán kell időpontott kérjek februárra. De én már teljesen ki vagyok, kétségbe vagyok esve hogy akkor most elvesztettem a kicsikémet? Vagy csak egy ciszta volt, ami bezavarta a teszt eredményét? Ezen rágódom napok óta, és sírok szinte megállás nélkül,olyan bánatot érzek amivel nem tudok megbírkózni. :? :( Legalábbis még nem.
dia98
Budapest
 
 


U.i.: Elnézést a regényért! :*
dia98
Budapest
 
 


@dia98:


Üdv köztünk! Nem próbálkoztál sürgősségin, hogy nézzenek meg? Ilyenkor már bocsánat hgy ezt mondom főleg mert nálad nem "csak" kis barnázás vagy ilyesmi volt, mint nekem.... de rá kell jétszani kicsit h húú nagyon rosszul vagy, és sürgősségi azonnal, hogy el is lássanak!!! Sajnos azt nem tudom megmondani neked, hogy ha netán ciszta volt az hatással lehetett e a teszt eredményre. Illetve azt a "vmit" amit láttál kijönni sztem jó lett volna eltenni és a dokinak bevinni persze azonnal! (egy barátnőm hasonlót élt át, és ő hívta a dokiját, neki mondta az irvos h rakja el egy üvegbe vagy vmibe és vigye be hogy megtudja nézni valójában terehsség állt e fennt vagy másról van szó).

Írj mindenképpen mire jutottál, de én amondó vagyok a sürgősségire kellett volna menned és nagyszájúnak lenni, nem hagyni h elküldjenek stb!
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@dia98: Szia!
Sajnálom a történteket, a szörnyű bánásmódot meg különösen! :(
Lehet, hogy egy nagyon korai vetélésed volt vagy egy kémiai terhesség valószínűleg sose fog kiderülni. Sajnos nagyon gyakori dolog és az okok csak nagyon ritkán derülnek ki!
Tudom most nagyon nehéz, de fel a fejjel! Előttetek az élet, nagyok sok egészséges babátok lesz még! :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Így van, egyébként teljesen igaza van Gabelila-nak :) Csak előre, fel a fejjel! De a dokit azért látogasd meg, teljesen kitisztultál-e stb.
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Eszembe se jutott egyébként hogy ami a wcbe kijött belőlem kihalásstam és eltegyem hogy arra esetleg szükség lehet. Előbb kellett volna regisztráljak, de le késtem. Amint tudok megyek az orvoshoz, köszönöm az érdeklődést, a tanácsokat. Kicsit nyugodtabb vagyok mostanra.
Bár kicsit zaklatott mert régi barátaim, ismerőseim sérültek meg az olaszországi buszbalesetben. Nos ők is a buszon utaztak, de azt nem tudni ki milyen állapotban van. :cry:
dia98
Budapest
 
 


Tudom hogy lesz egyébként babánk, de bennem van az hogy ő is volt és most már nincs a pocaklakó még ha csak kis embrió volt.
dia98
Budapest
 
 


@dia98:


Nagyon sajnálom :( Ez természetes, hogy így érzel. Nekem is nagyon korán halt el az előző terhességem.. még szívhang sem vot, de akkoris Gondoltunk Rá, megemlékeztünk Róla kicsit, stb.. :( Meggyászoltuk..

A barátaid pedig remélem a szerencsésebbek közé tartoznak és hamarosan jobban lesznek és jöhetnek haza!
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Úgy néz ki, hogy akiket ismertem ők nem mentek, pedig szoktak mennu. De volt tanárom ott volt. Plusz azok akiket ismertem de nem tanítottak.
dia98
Budapest
 
 


@gmoncsy1991:
A páromat nem rendítette meg különösebben, vagy csak jól relytegeti. De végülis nekünk nőneműeknek természetesen nehezebn, hiszen bennünk van. Magunkból veszítünk el egy darabot.
Én is sajnálom, hogy veled is ez történt ami feltehetőleg velem. De ki kell tartanunk, hiszen a remény hal meg utoljára. És úgy kell felfognunk hogy ha megszületik lehet nagyon beteg lenne, és én rettentően szeretném mindenhogy, de neki milyen élete lenne?
Próbálom úgy felfogni hogy máshova fog születni, ahol nagyon vágynam rá és mindennél jobban fogják szeretni.
dia98
Budapest
 
 


Megyek a megemlékezésre, 6kor kezdődik.
dia98
Budapest
 
 


@dia98:


Biztosan párodat is megérintette valamelyest a dolog, csak nem mutatja, hisz ilyenkor erősnek kell lennie hogy te is erős tudj maradni! Az én törteénetem más azért, de mi is elég korán veszítettük el a babát. 10-12hetesen műtöttek, mivel nem zajlott le magától a vetélés, de a bébi elhalt. :(

Azóta minden sokkal jobbra fordult, talpra álltam újra! S jelenleg 21hetes kismama vagyok, a mostani bébivel pedig minden a legnagyobb rendben. Vigyor
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Jaj nagyon gratulálok a babához, és kívánok neki sok egészséget!! :)
dia98
Budapest
 
 


Köszönöm szépen :)
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok! :)
Hát nem jutottam el odáig hogy kérjek még időpontot.
Ki rugtak a munkából és hát másik munkát keresek.
Viszont valami furcsa dologra lettem figyelmes, hogy időnként szexuális együttlétkor ,,mélyebb lökéseknél" fájdalom nyillal a jobb petefészkembe, lehetséges hogy ciszta? A válaszokat előre is köszönöm :)
dia98
Budapest
 
 


@dia98:


Szia! Sok sikert az új munkahelyhez!
Hát figyi, nekem volt petefészek cisztám ugyan, de én teljesen tünetmentes voltam... de sokaktól azt hallottma iszonyú fájdalmas... együttlétkor is. Nem zárnám ki, mindenképp nézesd meg, mert addig csak találgatni tudsz.
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok csajok! Hétfőn megvolt a 24.heti cukorterhelés, hálisten jó lett az eredmény. Tegnap megjártam a védőnőt is, ma pedig a szokásos du-i időpontunkban UH :) Randi a kishercegemmel Csók
nagyon aktív bébi, most már jól érzem a mocorgását, sokszor éjjel sem hagy aludni :D
Kíváncsi vagyok előző uh óta mennyit nőtt a kis szerelmem :) majd jövök a friss infókkal.

Nálatok minden rendben?
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok!

Nagyon régóta gondolkodtam már azon, hogy csatlakozzam valamilyen közösséghez, melynek tagjai valóban átérzik azt a szörnyű fájdalmat, amin nekem is át kellett esnem. Remélem nem baj, ha megosztom veletek a történetemet, legalább kiírom magamból.

Van már egy kisfiam, aki lassan 2 éves lesz. Tavaly tavasszal, miután Danika betöltötte az 1 évet, elhatároztuk, most már jöhet a kistesó. Szerettünk volna vállalható, de kis korkülönbséget a testvérek között. Júliusban jelentkezett is a gólya, nagyon boldogok voltunk. :) Augusztusban, 6 hetesen szívhang is volt, minden rendben. 4 hét múlva mentem legközelebb a dokimhoz, szeptemberben. Hosszasan vizsgált, és akkor már sejtettem, hogy valami nincs rendben. Végül kimondta, hogy "baj van". Nem volt már szívhang. Ami igazán borzasztó, az az, hogy 11 hetes voltam akkor, de Tesóka mindössze 7 hetes méreteket mutatott. Vagyis hetek óta nem élt már, és ennek semmi jelét nem éreztem, végig ugyanolyan intenzitású terhességi tüneteim voltak. Másnap a klinikán is meg kellett erősíteni a tényt egy újabb ultrahanggal, és két napra rá meg is műtöttek. Két hét múlva kellett mennem az orvosomhoz kontrollra. Mindent rendben talált (kicsi alvadt vér maradt bent, de ne aggódjak, az eslő mensivel távozik). Házaséletet engedélyezett, 2 ciklusig védekezéssel, és azt mondta, utána lehet próbálkozni újult erővel. Rendben, gondoltam, akkor decemberben legkésőbb mehet a menet, addig gyógyulok lelkileg. Nem ment egyszerűen, de úgy éreztem, kezdek jobban lenni. Vártam az első menstruációt (mint még soha! ), de nem jelentkezett. Már eltelt 7 hét, és még mindig semmi. De terhességi gyanújelekre lettem figyelmes. Gondoltam, talán egy kis óvszerszökevény, hát csináltam tesztet. Egyértelmű pozitív lett, én pedig nagyon megijedtem, hiszen nyilván nem véletlenül mondta a doki a két ciklus várakozást. Még azon a héten elmentem vizsgálatra. Semmit nem látott, visszahívott a klinikára jövőhétre, bár ő szabin lesz, majd a helyettese megvizsgál. Nagyon féltem, hogy mi lesz. A hasam néha szúrt, fájdogált. A következő héten a klinikán káosz volt (halottak napi hétvége, a fél orvosi kar szabadságon...), egy hentes dokinő vizsgált, fájt is, bunkó is volt. Annyit mondott vizsgálat közben: "Hát, én ezt nem hagynám bent." Hát mondom, mit? És akkor kezdődtek a találgatások, talán méhenkívüli, talán mola, de ettem már ma? Mert még ma kikaparnának - ezt így. Igen, délután 2 óra volt, azért reggel ettem egy kicsit, mivel szó sem volt arról, hogy bármiféle műtét lenne aznap. A lényeg, hogy másnapra se derült ki, pontosan mi van szegény méhemmel, bétahcg terhességet mutatott, de se molához, se méhenkívülihez nem elég magasat. Úgyhogy eü küret lett a vége. A szövettan szerint "kiterjedt sejt-szövetelhalás". És nem tudni, hogy volt-e terhesség, elindult-e valami, vagy nem... Minden rendben, de maradt bent egy kis alvadt vér....
Szerencsére azóta végre megjött, két cikluson is túl vagyunk, és januárban elindulhatott élesben a tesókaland. Most viszont úgy néz ki, megjött, és tudom én, hogy nagy butaság, de persze kicsit le vagyok törve. Felváltva félek, hogy terhes leszek-e még valaha, és ha igen, megmarad-e, és egészséges lesz-e a babám. És tudom, tudom, ismerem a sablont: ne görcsölj rá, rosszab is lehetne, van már egy gyermeked, mégis... Mégis olyan nagyon-nagyon nehéz türelmesnek lenni. :( Jövő hónap végén született volna, a születésnapom környékén. És olyan sok ismerős vár babát, aki nem is tervezte, meg csak úgy nem vigyázott, vagy kicsit részeg volt és bumm bele. És ilyenkor annyira igazságtalannak érzem az életet. Mi nem érdemlünk meg még egy kisbabát? Nálunk nem lenne jó helye? 


Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerültem. Ha senki nem is olvassa, jó volt elmondani valahol, ahol talán nem néznek rám ferdén, miért fáj ez még mindig, több hónappal a történtek után is. 


Köszönöm! :)


"Bízz abban, hogy minden a megfelelő időben érkezik az életedbe!"
elleja
Szeged
 
 


@elleja:


Szia kedves, üdv köztünk! Gratulálok a már meglévő gyermekedhez! S nagyon sajnálom ami veled történt! tudom, nem könnyű..így sem, hogy van már egy gyermeketek. De jönni fog a tesó hidd el

Nekem is missed ab műtétem volt egyébként... mi utána sokáig nem próbálkoztunk többféle okokból is (munkahely váltás, depi, méregtelenítettem...) de aztán a 2. próbálkozós ciklusban sikerült, s már a 24.héten járunk... ne add fel!
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok lányok! Hát megvolt az uh, még mindig fiúcskának látja a doki, bár efelől nem voltak kétségeim :D
Egyébként mindent rendben talált. Magzatvíz mennyiség, méhlepény okés, méhszáj zárt. Dominik szépen fejlődik, szívhang / köldökzsinór áramlás rendben.
Sajna most nem méricskélt a doki bácsink, így nem tudom mekkorát nőtt az előző uh óta, de látszatra jó sokat :)
Sajnos fotónk megint nincs, de lehet jobb is, szörnyen rossz a kép minősége ezen a gépen... épp beszéltük hazafelé párommal, hogy nagyon jó lenne mégiscsak eljutni még1x 4D-re (mert igazából az utóbbi időszakban nem alakulnak jól az anyagi dolgok, így nemrég megbeszéltük h nagyon szeretnénk menni, de nem fog beleférni..)... Aztán azt mondta szerinte azért márciusban megtudnánk oldani... szóval visszatérünk rá
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: