Új privát üzeneted érkezett!

Családunk legkisebb tagja
Kép
Kép

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Kép

Ekkora pocakot már nem tudnék titkolni sem... :wink:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Rebelen, de szép vagy! És a baba is! Ti honnan tudjátok, hogy kisfiú?
(2010 decemberében veszítettük el az első babánkat a 16. héten. DE MOST MINDEN RENDBEN LESZ!!!)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 

 
 

Pitypang
UH-n nagyon mutatta :lol: :wink:
A monitoron nagyon szépen látszódott, hogy a két lábikó között van valami... a fénykép nem adja annyira vissza :cry:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


De jó!!! Én két hét múlva megyek uh-ra, örülnék, ha mi is látnánk vmit. Bár gondolom, csak az egyértelmű ilyenkor, ha kisfiú. Mindegy a nem, de kíváncsi vagyok. :)

Ma azt álmodtam, hogy kisfiam született, kék volt a szeme, és szopizott... Még éreztem is. Háát... :oops:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Húú de jó,hogy ennyit írtatok. :)
Rebelen: Gratulálok a kisfiúcskához. Hasad tényleg kezd már nőni.

Pitypang: A lány is ugyanúgy egyértelmű elég hamar. Nem csak a fiú. Nekünk a 12 hetesen látszott Rózáról,hogy lány. Most csak a láb között lévő köldökzsinór zavart be, de az se túl sokáig.
Azóta persze már vettünk neki ruhákat. :D Most tök olcsó a H&M-ben a téli cucc. Imádom a H&Mes babaruhákat.
Húú amúgy ha nem baj,hogy megkérdezem, de mi történt az előző babánál? 16 hetesen nagyon rossz lehet, addig már szinte teljesen beleéli magát az ember. :(

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Rebelen
Gratulálok a kisfiúhoz! :lol: :lol: :lol: :lol:
Gondolom, nagy az öröm :wink:
Szépen alakul a pocakod!

Pitypang
Ha a baba úgy fekszik, akkor minden egyértelmú lehet! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Húú, akkor van esélyem 14 hetesen arra, hogy kiderüljön a neme. :lol:

Kedves Utro-t és/vagy Merckformin-t szedők!
Ti leálltatok már ezekkel?
Én most kezdem leépíteni az utro-t és a Duphaston-t, a Merckforminról még nem volt szó. Azt olvastam, hogy van, aki végig szedi, van, aki a pozitív tesztnél abbahagyja, van, aki a 12. hétnél... Ti hogy vagytok ezekkel?

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Tündi, hogy mi történt...
hivatalosan nem tudni... Szerdán még volt szívhang, csütörtökön már nem...
Többször véreztem, először a 12. héten (egy alkalommal piros), majd a 14. héten. A 12. héten hematómát nem láttak. (Szerintem volt már akkor is, majd mindjárt kiderül, miért írom.) A 14. héten az ügyeletes otvos látott egy hematómát, méretet nem mondott róla. Viszont a kezelőlapra nem volt hajlandó ráírni. (???) Másnap a viziten mondtam, hogy mi volt este az ügyeletesnél, azt mondták, mindjárt megnézik, mert az az orvos... (Fikázták, no comment.) Az uh-n ez persze nem látott hematómát. Kb. 4-5 nap múlva újra uh. Másik orvos (a sajátom külföldön volt): hematóma nem látható. Letörölte a hasamról a gélt, és megkérdeztem, hogy akkor mi lehet, mitől vérezhetek, egyszer azt mondják, van hematóma, másszor azt, hogy nincs. És ekkor egyébként 5 napja nem véreztem. Nagy kegyesen újból elkezdett nézegetni, majd közölte: "van egy 30x60 mm-s szervülőben (felszívódóban) lévő hematóma!" Ez azért durva, mert ha felszívódóban van, és akkora, akkor az nem akkoriban alakult ki. És hát nem feküdtem, pedig kellett volna, úgyhogy csak nőtt, és nőtt... Viszont egyáltalán nem vált le. Nagyon nehéz műtéten estem át utána. És ez még csak nagyvonalakban...
Magyarázat: "biztos beteg lett volna a baba". :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang
Progeszterot neem a 16-17. hétig javasolta a doktor. Kb. akkorra veszi át a lepény a hormontermelést teljesen...
Ha nem szúrnám az LMWH-t és nem lenne kontraindikált így az izomba adott injekció, akkor az ikerterhesség miatt javasolná a progeszteron injekciót végig (tartós hatású injekció, 7-10 naponta adják, vizsgálatok szerint segít a koraszülés megelőzésében)
Metformint én szedem folyamatosan, meg persze diétázom, és a mozgást sem hagytam abba.
A terhesség önmagában is egy IR-es állapot. Ha abbahagyod a gyógyszert, érdemes nagyon figyelni a diétára! (magad miatt!!!!... magas inzulinszint nagyon károsítja az ereket...)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Rebelen:annyira durva ez a kép amugy. Két láb közte ott a kukija. Édes.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!


Rebelen és Tündi!Gratulálok a kis kukisokhoz!!!!


Pitypang!Szörnyü volt olvasni a babád elvesztését de nagyon úgy fest ez nem genetika volt hanem emberi múlasztás :roll: :evil: De ezzel a babáddal nem lesz semmi baj decembere egészséges gyönyörü babátok lesz :wink:


Izisz!Irigy vagyok ám!De nyaralnék én is a balcsin :lol: :lol:

Dana!Te meg le előzől :lol: :lol: Nekem is két dátum van dec 26 meg 30 a 30-at számolóm de már 10-től szerintem majd jöhet a baby :D


Holnap megyek a kórházi Uh-ra és vv-re!Szorítsatok kicsit izgulok de minden rendben lesz.Utána már tényleg rakok pocak képet mert szegény gyerekkel nem is tudok annyit "foglalkozni" :oops: :oops: De most már minden héten csinálok :) Gyerekek anyosoméknál nyaralnak már azért hiányoznak :lol:

Hogy bírjátok a meleget?


És végre én is betöltöttem a 12 hetet!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Bocsi, Kata, nem akartam senkit sokkolni!
Lombikbaba, a progeszteronból teljesen ugyanannyit szedsz most is? Nekem kb. 65 szem van még belőle (két doboz+pár szem), ha napi 3x1-et használok belőle, még kitart egy pár hétig. Szerinted kérjek még?

Most lehet, hogy gáz leszek, de Rebelen, az alsó képen, az van, amire gondolok??? Csak most esett le... :oops:

Lombikbaba, az injekciókkal kapcsolatban lenne még kérdésem. Igyekszem mindig ugyanúgy csinálni, de van, hogy annyira fáj, hogy nem szúrom be, hanem keresek egy másik helyet a hasamon. Egyszer a jobb oldalon annyira érzékeny volt a bőröm mindenhol, hogy két egymást követő napon is bal oldalra adtam. Ez gond? (Gondolom egy alkalom nem az, de máskor ne csináljam így?)
Még annyi, hogy te mennyire szúrod középre vagy oldalra. Azt mondta a hemofíliás orvos, hogy idővel egyre "oldaltabbra" kell majd adni, de mikortól? Jó kis zsírpárna van egyébként a hasamon, úgyhogy bőven van mit "összecsípnem" rajta. :oops:
Pénteken megyek egyébként kontrollra,ott is biztos mondják majd, de szívesen hallanám egy tapasztalt szuris véleményét is. :)
Köszi mindent!

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Jó reggelt!

Pitypang
Sajnálom :cry:
Nálunk fertőzést valószínűsítettek... amiatt repedt meg A baba burka, aztán már nem volt megállás :cry: :cry: :cry: :cry: :evil:
MOST lesz egy kisfiam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Metformint most én is szedem! (Talán ez is segít. Tavaly a 13. héten abbahagytam)
Progeszteron: én kapom minden héten az injekciót.
Pocakodat, a szurik helyét kenegessed árnika krémmel! Nagyon jó gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító! (én a fenekemre használom :wink: )

Tünde
Néhány bukfenc után ebbe a helyzetben mutogatta magát a bébim :lol: :lol: :lol:
Nevettünk is a doktorral! :wink:

Kata
Várjuk a beszámolót és a képeket!
Meleget én egészen jól bírom!

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Meleget én szenvedve bírom....nagyon nem megy....
Túl nehezek a melleim, nagyon rossz. Tegnap sétáltunk kicsit a tűző napon, hát nagyon elkezdett szúrni a hasam utána. Már azt hittem el se múlik.

Szerdán megyek AFPre. Utána meg megint lassan UH. Bár a dokim pont szabin lesz, így lehet, hogy csúszik a 18 hetes Uh kicsit, de remélem nem sokat. Az is lehet, hogy elmegyek máshova. Furi , hogy lassan félidő. Olyan lassúnak tűnt a 12. hétig, most meg már 16 hetes vagyok szinte.

Pitypang: Furcsa volt olvasni, hogy ennyire "elbaszták" És akkor letudják annyival, hogy beteg volt a baba.
Én a 18 héten erős görcsökkel kerültem be...semmit se csináltak 3 napig...csak adták a nospát mint a hülye...utána meg hazaengedtek. Közben végig azzal ijesztgettek,hogy úgyis elvetélek. Szívhangot, meg UH-t egyszer se néztek...

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Viki: Na, hogy ment a munkahelyeden???

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Csajok, egy percre jövök, mert ma bolondokháza van itt, most jutottam ide reggel óta.

Megmondtam, sokkal jobban fogadták, mint vártam, megkönnyebbültem nagyon, pedig nagyon ideges voltam előtte. Amint lehet átadom a feladataimat, és november 15-ig szeretnék maradni, ha tudok. A kollégák is nagyon aranyosak voltak. Mondjuk kicsit fura most így itt lenni, már úgy érzem nem tartozom teljesen ide, de szerintem ehhez hamar hozzászokom :)

Pitypang

Nekem a Meforalt a betöltött 12. hét után kell csökkenteni, 4 naponta. Most 2*500 grammot szedek, 4 naponta kell 250-el csökkenteni.

Utroból áttértem hüvelytabláttára (utálom, de a szájon át szedhető hiánycikk volt, és mivel így ez most fele annyiba kerül, mert 3*2 helyett 3*1-et kell csak szedni, spóroltam 5 ezret és vettem magamnak egy szoknyát, hogy megvigasztaljam magam, hogy milyen ügyes vagyok). Ezt is a 12. héttől kell leépíteni, 1 hétig már csak 2*1, aztán már csak 1*1 aztán végre VÉÉÉÉÉGEEEE.

Lombikbaba

Ügyes vagy, hogy tudod tartani a diétát és a mozgást is. Én a mozgásról leálltam sajnos, annyira szarul voltam, hogy megmozdulni sem volt kedvem, meg csak aludtam, nem erőltettem, most kezdek erőre kapni, a 12. héttől akarok járni valami terhes tornára is. A diétát is hol tudtam tartani a hányinger miatt, hol nem. Cukrosat nem eszem, tartom magam a napi 5* étkezéshez. De sokszor fehér lisztes kenyeret-zsömlét eszem, valamint hiába kéne lassút is enni tízóraira és uzsonnára, annyira kívánom a gyümölcsöt... De úgy döntöttem, hogy ezt nem vonom meg magamtól, mert tényleg úgy érzem, hogy kell...

A meleget én is nehezen bírom.

Sajnálom akivel már történt baj, ez nagyon nehéz lehet, nagyon felnézek rátok, hogy újra belevágtatok. És szurkolok mindenkinek, hogy most minden rendben legyen!

Rebelen, gratula a kukishoz! Egyre izgatottabb vagyunk, hogy nálunk mi lesz!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki: Örülök, hogy jól fogadták a hírt. :)
Szerintem kislányod lesz,de nem jósolgatok. A 12 hetesen csak kiderül. :wink:
November közepe nem annyira kivitelezhetetlen. Utána meg lesz akkor még időd szobát rendezgetni, meg babaruhát mosni.

Szerdán AFP. szerencsére akadt egy önként jelentkező aki vigyáz Rózára. A dokim viszont nem érem utol. Remélem ott lesz a csaj aki csinálja az AFPt, mert nincs semmi papírom....hisz minek az?? :? :? :?

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Nahh Viki! Ez jó hír! Akkor sokkal jobban ment, mint gondoltad volna:-)

Sajnos nekünk nem derült ki a neme :-( Eleve fél órát ébresztgettük, aztán meg folyton a hátát mutatta, legalább a NT-t jól letudták mérni :lol:

Júl.13-án megyünk legközelebb, várjuk nagyon! Akkor remélem már egyértelmű lesz a dolog :-)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Az utro-ból most én is 3x1-et használok (aza elejétől a hüvelytablettát).
Viszont én metből napi egyszer szedek fél szemet.... Ezt max. megfelezni tudom. Szerdához egy hétre megyek dokihoz, majd rákérdezek, addig maradok ennél az adagnál.

Rebelen, köszi a szuri-tippeket!

Hú, Tündi, neked tényleg itt van már az AFP, nagyon előre mentél. :wink:

Viki, örülök, hogy a munkahelyeden jól fogadták! Furcsa ez az érzés, amit írtál! Én a pozitív teszt óta azt érzem folyamatosan, hogy nem is vagyok odavaló. De ez olyan jó érzés! :lol:

A meleget én nagyon rosszul bírom. Nem ájulok el... de nagyon szenvedek. És ma bedagadtak a lábaim. Kaptak egy kis hideg zuhanyt. :) Sajnos nekem mindig is volt ilyen, minden nyáron előfordult, baba nélkül is. Most felpolcoltam.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Sziasztok :)

Én is itt, csak lemaradva...

AFP-t nálunk későn csinálják, két hét múlva, akkor már javában 17 hetes leszek :roll: Na mindegy, biztos úgy a jó :)

Igyekszem képbe kerülni, de holnap reggel jön unokahugi nyaralni pár napra, majd utána.. :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Tündi, nekem is lány a tipppem és nem is bánnám :) Mondjuk a fiút sem :) Még jó, hogy nem nekem kell dönteni, mert tuti nem tudnék. :roll:

Neveken már gondolkodtatok, megvannak már?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Én imádom a meleget, de most nagyon nem bírom! Még szerencse, hogy a munkahelyemen klíma van, így legalább napközben nem sülök meg. Aztán meg sietek haza, be a hűvös házba és leginkább csak este vagyok aktív, mint a denevérek! :lol: Este sütök, főzök...ilyenkor van kedvem. Szombat este még neki álltam méterest is sütni, mert annyira megkívántam és a fiúk is szeretik. A húst nem kívánom, de rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszek. Ezeket nem terhesen nem enném ilyen nagy mennyiségben, de most nagyon jól esnek! :)

Viki
Örülök, hogy jól fogadták a hírt! :) De ezt nem is lehet máshogy!
Mi is gondolkozunk már gyerek neveken, de még nem túl nagy az egyetértés! :lol: Ha lány, akkor a Kamilla a favorit, de nem akarunk vele kiszúrni, hogy decemberben legyen mindene...névnap, szülinap, Karácsony, Télapó! Szóval meg kell még nézni, hogy esetleg mikor máskor lehetne tartani. Ezen kívül még a Lilla tetszik mindkettőnknek a többi névben nincs egyetértés. :D
Fiúnál eddig egy név merült fel a Vince...egyszerűen bármit mondtam, apának nem jó...ez is csak szó-szó! :shock: De szerintem azért, mert nagyon lányra gyúr!

Pandi
Én holnap megyek a dokimhoz, viszem a genetikai vizsgálat eredményeit és jövő héten megyek AFP-re + terheléses cukorra (Margit kórházban mammereknek (35 éves kortól) kötelező. És hát én már mammer korba léptem (hogy kolléganőm szavait idézzem). :D

Tündi
Én is elég nehezen bírom a meleget, pedig nem terhesen imádtam. Bence hétvégén állatkertbe akart volna menni, de végül a Dunához mentünk kavicsot és kagylót gyűjteni, meg pocsálni, mert mondtam, hogy én nem bírnám az állatkerti lötyögést 35 fokban.

Szombaton délután meg a süninket nagy takarítottam. Kipucoltam a ketrecet és most nem kegyelmeztem Zuzmó süninek sem. Beletettem egy lavór vízbe és fogkefével átsikáltam a tüskéit, mert már nagyon büdi volt. Eleinte nem tetszett neki, de a végén már élvezte. :lol: Kutyák pedig ott sündörögtek a lavór mellett, hogy jobban lássák az eseményeket! :lol:

Viszont drukkoljatok, hogy pénteken jó idő legyen, mert akkor lesz Bencének évzáró + bizonyítvány osztás! Jó lenen, ha nem szakadó esőben kéne ácsorognunk az udvaron! Olyan hihetetlen, hogy még csak most született és már másodikba megy szeptemberben! :lol: Úgy repül az idő! Néha jó lenne egy kicsit lelassítani, hogy jobban ki tudjam élvezni a gyerekkort!

Zsófi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


A Lilla tényleg tök jó. Nekem a Lina, meg a Léna, Lea is ugyanúgy tetszik.

Fiúnevekkel viszont meg vagyok lőve, pont mint anno a lánynevekkel. Azt hiszem már javában a 30. hét után lett meg Rózi neve.
Most nekem a Mór meg a Bod tetszik. Petinek a Tuzson. De majd elválik. Nézelődöm

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok! Nekünk ha kislány lesz, akkor Alíz, ha fiú akkor Máriusz :-) Ez azért jó, mert mind1 mi lesz, mindkét név meg van már, ami meg megmarad, azt eltesszük "tartalékba" a következőre :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Hehe, nekünk is Aliz a lánynevünk :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Hehe, nekünk is Aliz a lánynevünk :)

Szia ! ne haragudj , hogy csak így beléptem. 14 hetes terhes vagyok én is ,38 éves.Úgyhogy nem egy leányálom . Nektek is fájt a gyomrotok?szegycsont alatti tompa fájdalom ,2-3 naponta visszatér ?Lehet a gyomorsav,meg persze nyitott cardiát allápítottak meg nálam ,meg herniát.Sőt refluxos panaszaim is voltak már a terhesség előtt is .Nem tudom már mit vegyek be ,mi hatna gyorsabban ,mert a savlekötők nem hatnak sokáig..Szép név az Alíz
Én még nem tudom mi lesz,sajna
Mónika
monimesi
 
 


Pitypang
Köldök körül én kihagyok egy kb. 5 cm sugarú kört. Ezen kívül, a csípőcsont felé eső területre adon a szurikat. Az nem okoz gondot, ha akár több napon keresztül is ua. oldalra adod... :wink:
Én a leginkább kézreeső területre adom...

Rebelen
Árnika krém :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki
Akkor jó, hogy így fogadták a munkahelyeden a gólyahírt :lol: :lol: :lol:

Kuglófka
Van sünitek?

Monimesi
Üdv itt! :lol: :lol: :lol:
Savlekötő helyett érdemes savtermelés-csökkentőt próbálni... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Köszi, Lombikbaba! A köldököm környékét én sem bántom, de néha annyira érzékeny a bőröm. A szombati szúrás környéke belilult, körülötte meg piros... Ilyen még nem volt... Pedig mindent ugyanúgy csináltam. A lila rész már sárgul, úgyhogy javul, de olyan, mintha megvertek volna. :?

Nevek:
Nekünk még nincsenek, de a Lilla nekem is tetszik. :wink: Az Aliz is, de nálunk az tuti, hogy nem befutó. de gyönyörű! Lánynévből sok kedvenc van, fiúból már nem annyira.

Kuglófka, olyan cuki, ahogy leírtad a süni fürdetését!!! :lol:

Üdv, Monimesi!

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Jó reggelt :)

De jó, hogy már neveitek is vannak :) Mi még nagyon nem tartunk itt... :)

kuglófka, tök jó lehet sünit fürdetni :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Igen van egy afrikai törpesünink. :lol: Hááát, még sosem fürdettem, ez volt ez első, de szerencsére jól sikerült. Kíváncsi voltam, mit fog hozzá szólni, de az első puffogások után, azért lenyugodott...főleg azért, mert a nózija belelógott közben a vízbe. :D Gondolom rájött, hogy jobban jár, ha inkább emelt fővel közlekedik és nem duzzog a fejét lehajtva. :lol: Gondolom nyáron neki is jól esik a fürdés...még, ha afrikai is. :lol:

Ma megyek az orvosomhoz...drukkoljatok, hogy láthassam, hogy kicsi fiú v. lány van-e a pocakomban. :-)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Sziasztok!

Tegnap hazajöttünk a Balcsiról, egyelőre eddig tartott, páromnak mostantól itthon van melója.

Hirtelen nem is tudok mindenre reagálni, üdv az új leányzónak. :)

Neveken jót nevettem, hogy mennyire azonosak az ízlések, vagy a mostani divat? :) Mór nekünk is talonban volt, de már nincs és a Lea még mindig első helyen van. ;)

Panndi!

Nekem az uh-s doki azt mondta, hogy teljesen mindegy mikor csinálják az afp-t, nincs jó vagy rossz, csak egyszerűen meg kell nézni mikor csinálják és ahhoz kell viszonyítani az uh-s értékeket. A baj akkor van, ha nem nézik meg és gondolják, hogy biztos a 16. héten vették le a vért, aztán mégsem, rossz lesz esetleg az eredmény és potyára idegesítik a kismamát. :(

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Kuglófka mennek a drukkok!!!! ++++++

Én megjártam az AFPt. Gyorsak voltak nagyon, és kedvesek. Eredményért sajnos menni kell, mert a dokim most 4 hétig szabin van. júli 6-tól lehet menni érte, utána meg UHra.
Kértem időpontot arra is, de már egész hétre be voltak telve a délelőtti időpontok. A délutáni meg pénzes 4Ds. De így ez marad.
Szóval júli 10 4D. Totál feleslegesnek tartom ilyen korán, de ez van. Legalább Peti is tud jönni.

Ma is meleeeeg van.. megdöglök. Hányingerem van. :( :(

Üdv köztünk Monimesi.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi!

Igen, néha rám is rámjön még mindig a hányinger... Nálunk teljesen be van sötétítve, így kibírható valamelyest, de muszáj lesz délután kimozdulnunk, mert semmi kaja nincs itthon, valamit még főzni kellene vacsira is, meg holnapra is... Ti miket főztök ebben a nagy melegben? Férjem sajnos a salátával nem éri be, pedig milyen egyszerű lenne, gyerekek csak a zöldséget meg a gyümit eszik.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Én nem főzök pár napja. Amikor nincs ennyire meleg főzök. Most lemegyek majd enni, amíg Rózi alszik.
Peti eszik benn a munkahelyén, vacsira meg sose eszik meleget így nincs ilyen problémám jelenleg. Szerencse, hogy Rózira még nem musz főzni.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!


Bocsi,hogy eltűntem a hétfői napom igen zsúfolt és izgalmas volt!9:10-re kellett mennem a kórházba viszonylag hamar be is kerültem az Uh-ra.Bérczi(profi uh-s) kicsit megilyesztett mert tök sokáig nézte nem szólt amúgy is olyan poker arca vanBe jött a Tankó(genetikus) és együtt nézték.Egy idő után csak megkérdeztem baj van persze addigra már minden megfordult a fejembe.Aztán gyorsan megnyugtattak minden oké csak beállították az UH gépet.CRL:61mm a tarkó redő is oké és kis pisze orra van a nagyokhoz képest!Vérvételnél indult a buli 9:50-12:15-ig vártam.Elmenetem enni inni pisiltem totál felkészültem még is a második adagnál meghallottam bugyogni a vért és mondtam a nőnek én rosszul vagyok/leszek és Ő nagyon rendes volt mert mondta,hogy fel felé nézzek ne csukjam le a szemem..stb.Tényleg nagyon rendes volt én totál azt hittem magamnál vagyok de nem elájultam ülveMikor kész lettünk az ágyhoz kísért lefeküdtem be hívta anyut Ő hozott inni kicsit vártunk.16 hetesen már ügyesebb leszek és kapásból le fogok feküdni!Egész nap egy most szar voltam még most sem vagyok a toppon.Nagyon alacsony a vérnyomásom és a meleg is kikészít. :twisted:

Az igért kép8fejem gáz): Kép


Nevekkel már ilyen jól álltok :lol: Alíz név nekem is nagyon tetszik :lol: Nekünk még hadi lábon áll ami nekem tetszik apának nem és fordítva eddig ami nekem befutó Zsigmond és Zselyke mert szeretnénk Zs betüset a többiek miatt :D


Tündi!A kötelező uh ha nincs idő fizetősre kell menni :shock: Egyébként igazad van mert még tök korai később sokkal "látványosabb".Rózi,hogy viseli a meleget?

Kuglofka!Drukkolok,hogy megmutassa magát a kicsi :lol: Te mit érzel?

Izisz!Tőled is kapunk pocak képet?Nekem anno azt mondta a doki,hogy az uh tökéletesen kiszüri az AFP a vérévtel meg az esetek 90% vagy magas vagy alacsony és parázik a mama!

Móni!Üdv köztünk!!!!


Én hozatom az ebédet jövő héten szabin leszek 35fokba tuti nem főzőcskézek ennyi pénzért meg leves második meg van akkor nem hülyéskedek,.Amúgy is nálunk kész örület mire kitalálom mit kéne főzni :twisted:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata: szép vagy, és nem gáz a fejed! :wink: :lol: :lol: :lol: Sajnálom ezt az ájulós dolgot, de a lényeg, hogy minden ok!

Főzés: nem főzök... Inkább veszek valamit, de azt is csak muszájból... Annyira nem kívánom a kaját... Bezzeg este! amikor már nincs akkora forróság...

Képzeljétek, ma reggel arra ébredtem, hogy nyilallgat a jobb vesém környéke... Sajnos volt már vesekövem, 3 vagy 4 éve dec. 25-26 éjjel (remélem, idén más miatt lesz jelentős ez az éjszaka! :D ).
Felkeltem, éhgyomorra ittam 3 pohár vizet (ez máskor is segített), jobb lett tőle, viszont nem sokkal később úgy kihánytam, mint állat... 13+1 vagyok, eddig egyetlen egyszer sem hánytam, erre most. Éhgyomorra húzós volt. Mostanra elmúlt a fájdalom, de nem voltam nyugodt, du. felkerestem az orvosomat. Babával minden a legnagyobb rendben van, kaptam beutalót vérvételre és vizeletvizsgálatra, úgyhogy holnap lesz ott egy köröm. Remélem, nincs nagy gond!
ha már ott jártam, kaptam beutalót afp-re is, és két hét múlva megyek legközelebb hozzá. Pénteken a Hemofilia Központot látogatom meg, úgyhogy nem fogok unatkozni. És holnap kell utoljára dolgozni mennem!!!!! :) Azért ott még nem rendeztem le mindent...

Meleg:
én nem bírom.... Iszonyú rosszul vagyok... Néha úgy érzem, mintha nem kapnék levegőt. Izzadok, mint egy ló... Jöhetne egy kicsi lehűlés! Napsütés, de max. 25-26 fok.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Nekem muszáj főzni a család miatt, én ellennék salátán. Mindegy, neten kerestem jó kis nyári hideg leveseket, meg salátákhoz fini ízesítésű húsokat, tésztasalátákat ilyesmiket, majd azokat megcsinálom. ;)

Tündi!

Azt hogy érted, hogy míg alszik Rózi addig leugrasz enni? :shock: Otthon mered hagyni? Én a kertbe is csak bébiőrrel megyek ki, mert ha felébrednek keresnek... És bár kb. tudom mennyit alszanak, de volt már rá példa, hogy valamiért korábban keltek.

Kata!

Szuper kép, és nagyon jól áll a szemüveg, olyan macskás! :D Pocid is szép, nekem még nincs ilyen szép kismamás, majd inkább később rakok fel, szerintem inkább hájasnak néz ki.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Hogy bírjátok ezt a meleget?

Rebelen
Gratulálok a kisfiúhoz! Szépen növekszik a pocakod!
Te is kapod a Prolutont? Annak a helyére is jó az árnika krém? Nekem kezd fájni, csomósodni a fenekem :cry: :cry: :cry:

Pitypang
Az utrot abbahagytam, de kapok Proluton Depot injekciót.
http://www.pharmazie.com/graphic/A/65/0-16765.pdf

Elveszített babákat sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry:

Tünde
Egy kislány után egy kisfiú :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki
Örülök, hogy a munkahelyeden jobban fogadták a vártnál a hírt! :lol:
Csak van bennük némi emberi érzés! :wink:

Kuglófka
Süniről nincs kép?

Kata
Jól nézel ki!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:23-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap orvosnál, ééééééééééés, hát nagyon nem látszik semmi a lába között. :lol: A doki azt mondta, hogy azért még nem mondja tutira, de egyenlőre úgy néz ki, hogy kicsi lányunk lesz! :D
Láttátok volna apát! Csak úgy csillogott a szeme! :lol:

Egy kép Zuzmóról :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Jaj de édes ez a sünike! És milyen jó neve van :lol: A kis pofija, megzabálom! És ő hogy van otthon nálatok? Valami terráriumban, vagy mászkál simán? Nem is hallottam még, hogy valaki sünit tart otthon, nagyon jófej!

Izisz, én úgy emlékszem, hogy az emelten altatja Rózit, és gondolom a konyhába megy le, nem a mekibe :D

Kata, tök szép már a pocakod, jól nézel ki :) Nekem is kezd nőni, amin nagyon csodálkozom, hogy ilyen hamar, azt hittem, csak később fog, már nem nagyon tudnám eltitkolni...

Nekem teljesen elmúltak a rosszullétek. A fáradtság és az energiával tele vagyok napok váltogatják egymást, amikor épp jól vagyok, igyekszem mindent megcsinálni. Szerencsére nekünk a munkahelyen van klíma, otthon is hűvös a lakás, úgyhogy én megmenekülök a melegtől. A hétvégén megyünk a telekre pihenni, nagyon várom már, olvasgatni a napágyban, bográcsolni, aludni nagyokat!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Nem, az emeleten nem mi lakunk. :D
Tényleg az utcára megyek le. Kb 5 perc oda vissza. És mivel egyből indulok ahogy betettem, és Ő két órát mindig alszik így nem aggódom. Meg a kiságyból nem tud kiszökni. Vele már nem megyek le 11 után, viszont csak akkor nyitnak a kajások.

Tervezem rendelni ebédet valahonnan, úgy egyszerűbb lenne.

Nekem muszáj még hétvégén titkolni. Megyünk sógornőmhöz, és még mindig nem akarom megosztani velük. Majd a 4D után elküldöm a képeket a családnak. :)

Kata szép pocak!!!

Süni jajjj de édes!!!! :) :)

Pitypang: Én is csak muszájból eszek. Szegény gyereknek csak kell valami táplálék. Nálunk este is meleg van , így nem tör rám kb soha napközben a vágy , hogy egyek.

Most várom a 10 órát, akkor nyit minden és le kell mennem öblítőt venni. Meg lassan veszek egy mappát ennek a sok szarnak (leletek), hogy értelmesen tudjam rendszerezni, és ne kelljen szülésnél mindent kutatni.

Rózi tiszta melegkiütés. :( Úgy sajnálom szegénykémet!

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi!

Hát nem vagy semmi! Bár nem vagyunk egyformák. Én azért sem hagyom itt őket, ha alszanak, mert mi van ha velem történik valami, rosszul leszek eszméletemet vesztem stb. akkor senki nem fogja tudni, hogy itthon alszanak a gyerekek, ők meg felébrednek keresnek egyedül.... :( Én már sajnos hallottam ilyen sztorit. :(

16 hetes pocakot hogy lehet még titkolni?
:shock: Már a múltkor is látszott amikor felraktál képet! :lol: Mit tervezel? :lol:

Kuglófka!

Ez a süni nagyon jófej! :) És a hasi szőre nem hullik neki? Engem is érdekelne, hogyan tartjátok. Én csak a szőrök miatt nem tartok semmi állatot a házban, de ha a süninek nem hullik, akkor meg fogom gondolni, mert nagyon édes. :) Gyerekek is biztos örülnének neki, gondolom nálatok is imádja a fiad. :)

Nekünk vizi teknőseink voltak, de nem bírták a gyűrődést sajna... :( Mondták, hogy vegyünk inkább szárazföldit, de az nem szimpi lakásba.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Izisz, nekünk shi-tzunk van, bent a lakásban, és semennyire sem hullajtja a szőrét... Az egész lakásban egyetlen "szőr" van mindenfelé, az én hajam. Nagyon sok kutyának olyan fajta szőre van, ami nem hullik :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Izisz

Nem, nem hullik a szőre egyáltalán, de gyerek mellé nem való igazán...és erre anno én sem gondoltam. Bármennyire is szocializálható, azért nem igen jön be neki a visongás és a dübörgés, arról nem beszélve, hogy esti állat. Így, ő akkor van kiengedve, ha Bence lefeküdt és csend van. Akkor jön megy, barátkozik velünk...na de mi képesek vagyunk nyugton maradni. :D
Bence meg csak rövid ideig bírja. :D Ja, meg hát szúr...ha úgy gondolja, hogy idegesíted. :lol: Szóval kicsit antiszoc, nem igazi házi kedvenc...de én nagyon bírom! Biztos azért, mert én is antiszoc vagyok egy kicsit. :D
Egyébként van egy nagy ketrece, abban van. Van futókereke is, hogy ne legyen km hiánya. :lol:

Szerintem, ha házi kedvenc akkor vagy kutya v. macska (bár én nem vagyok oda értük). Van még két kutyánk, velük azért lehet mit kezdeni, Bence nagyon szereti őket.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Sziasztok!

Én sem merem itthon hagyni őket. Pont amiatt, amit izisz is leírt. De én ilyenekben aggódós vagyok :)

Köszi az AFP-s infot, megnyugodtam :)

Tegnap este hánytam egy nagyot, de utána kárpótolt a baba, kb percen át rúgdosott :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nem olyan nagy ez a has. Simán nem fogják észrevenni.
Én még mindig nem érzek magzatmozgást, pedig már betöltött 16. hét.

Gyerekem épp próbálkozik a hogyan másszunk fel a kanapéra dologgal. :D Remélem lefele is tud, mert én nem fogok percenként odarohanni h ne essen le.

Először amúgy akkor hagytam itt amikor 9hetesen (mm terhesen) este nagyon megkívántam a hamburgert, és nem volt itthon Peti. Musz volt lemennem, hogy ehessek. Szóval azért rendszer nincs ebből, de én nem aggódom miatta.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi!

Persze, végül is belegondolva a kertben is simán rosszil lehetek hátul, ahol senki sem lát...de szerencsére nem vagyok az a rosszullevős típus, csak az utcán bármilyen más baleset is érhet, ami rajtam kívülálló okok miatt következik be.

Amúgy már fiamat betanítottam, hogy ha itthon vagyok rosszul (fekszem a földön és nem tud felkelteni), akkor szaladjon át a mamáékhoz. A múltkor a padlásra másztam fel és előttem is mondtam a fiamnak, hogy ha leesek, akkor rohanás mamáéknak szólni. :lol:

Ez para volt nálam az első trimeszterben, mert a múltkori méhen kívülinél is mázli, hogy nem ájultam el. A wc-n ültem és ájulás környékezett, de szerencsére könnyítettem magamon ( :oops: ) és jobban lettem, átmentem és papa volt otthon, mondtam, hogy hívja a mentőket, mondja, hogy terhes vagyok (akkor ők még nem tudták) és nagyon görcsölök és rosszul vagyok utána menjen át a gyerekekhez.

Amúgy nálunk ha ébren vannak a gyerekek, akkor egész jól elvannak egyedül, akkor ki merek menni, de csak annyira, hogy kukát kivinni (elég messze van, mert nem utcafronton lakunk, nyeles telken), postaládát megnézni ilyenek.

Viki!

Kutyánk van, de mivel egész nagy a kertünk, nem látom értelmét, hogy a házban is legyen egy, amelyik nem hullatja a szőrét. :D A kutyának jobb kint szerintem, az meg nálam nem működik, hogy ki be járkál. NEm bírom a koszt amit behozna. :)

Kuglófka!

Hát sajnálom, hogy nem gyerekbarát a süni, pedig tényleg jópofa... A macskával is az a bajom, hogy hullik a szőre és ki be járkál. :D Tudom, én meg bogaras vagyok. :lol:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


A macskák többségének tényleg hullik a szőre... Hát azért ehhez a kint vagy bent jobb kérdéssel megkeresnéd a kutyánkat, szerintem egyértelmű választ adna, hogy a kanapén aludni egyértelműen jobb, mint kint lenni :) Mondjuk mi nem engedjük a kertbe, ha nem vagyunk otthon, mert féltjük, hogy ellopják, meg a család sem figyel rá annyira, hogy ne szökjön ki a kapun, úgyhogy napközben, vagy ha nem vagyunk otthon, bent van.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok Lányok! Egy kis segítséget kérnék....van itt kismama aki epeköves? Lehet bevenni nospát? Vagy esetleg volt valaki akinek volt terhesség alatt epegörcse? Mit csináltatok? Sajnos két órája nem múlik el.... :cry: :cry:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: