Új privát üzeneted érkezett!

Emi! Szép a zene, gyönyörű ének, tetszett a harang? :D
Jucus! Nekem tetszik a Balázs is meg a Dániel is! :D Barátnőmék is liftesben laknak, neki is elég nagy a babakocsija (irtó pici a lift) és beférnek, bár egy kicsit trükközni kell. :D
Nagyon vicces ez a káposzta módszer, erről még nem hallottam! :lol:
Hát én Emivel is sokat híztam! :oops: Én nem tartom távol magam az édességektől, nagyon nasis vagyok, hát ez van... :lol:
Nekem is lesznek kabát gondjaim. :roll:
Bazsa! Boldogságos félidőt! :lol:
Felírt antibiotikumos orrcseppet (napi 3x), köptetőt, de eddig semmi nagy javulás. Nem nagyon issza a teát, egyikünk se nagy teás, én nem adtam neki soha ilyen hippes teákat se (csak víz meg gyümölcslevek), szal nincs hozzászokva. Viszont az oviban kapnak, majd ebéd után megpróbálom mézzel, hátha megissza.
Nem semmi, lehullt a lepel a német mentalitásról, köszi. :wink: De a becsületesség is szép dolog. :D

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dincuska 2011.10.26 11:59-kor.

dincuska
 
 
 
 
 
 


Raktam egy táblit, ha már laptetőn vagyok. :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


ki kéne menni a friss levegöreeeeeeee...
Vendég
 

 
 

jót tett a séta :-)

dincus,
köszi :-)

az igért képek kis martinról :-)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

hát nem cuki???
Vendég
 


Kedves Bazsa és Dincus!

Megvallom őszintén, hogy nem volt kedvem jönni. Elég szarul esett, hogy senki sem érdeklődött felőlem az amnio után, pedig nagyon jól esett volna pár bíztató szó.
El sem hiszitek, hogy milyen lélekölő várni az eredményre. Ha baj van, akkor ezen a héten telefonálnak. Bármikor, amikor megcsörren a telefonom és nincs szám, alig merem felvenni.
Üdv,
Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


emi- én úgy szoktam értesülni az Akciókról, hogy kinézek magamnak egy terméket, a te esetedben egy kedvenc ideális babakocsit, beírom a google- ba, beállítom, hogy csak Magyarországon keressen,és mindenik linket megnézem róla.És ahol Akciós vagy a legolcsóbb, ott rendelem meg.Így teszek mindennel. :wink:

jucus-igazán klassz a kocsi, nekem Mura 4-es szettem volt, valahogy ockódtam a 3 keréktől...De szuper választás, csak mint írtam bazi nehéz és igen széles kocsi, és a csomagtartóba is csak Ő fért be, más cucc nagyon kevés.Ezért eladtam.Pedig a szívem szakadt meg érte, mert kényelmes, gyönyörű és nagyon strapa kocsi volt.De a mostani is az, hála Istennek, hogy rátaláltam. :wink:

bazsa- bocsika... :oops: Isten éltessen titeket is a fél idő miatt!!!!Már nincs sok hátra!!!A képek cukik.Nem is volt semmi baj, látom szuperül megvoltatok...folyton kacag. :wink:


bea-ne haragudj, minket minden eredmény érdekel, csak mostanában igen megsűrűsödtek az események, és már nem bírjuk egymást követni.Én pl. örülök, ha gép elé bírok ülni, hogy Atticy itthon van.Én biztos vagyok benne, hogy minden ok, ne félj!
Várom az eredményt!!!
Pár friss 21 hetes pocak...ócskán nézek ki, ne nézzétek... :oops:



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


kedves bea,
tudod nehéz ennyi ember vizsgálatait fejben tartani,ezért találtuk ki a táblázatot és a végére tettem a vizsgálatok idöpontját.
ne haragudj,h nem érdeklödtünk,én észrevettem,h nagyon ritkán jössz,tulajdonképpen te jössz a legritkábban ezért rólad tudunk a legkevesebbet...
gyere minden nap és ha valami bánt,nyugodtan írd meg...
én is szemrehányást tettem ma mindenkinek,h senki nem gratulált a félidömért... :-) de nem várhatjuk el,h mindenki fejben tudja tartani a másik dolgait...
elhiszem,h borzasztó lehet várni,ezért gyere sürübben és megvigasztalunk,jó?
mi ha valami vizsgálattal megvagyunk,akkor jövünk és mesélünk,nem várjuk meg,míg megkérdik,h mi volt...
tedd ezt te is, örülünk,h itt vagy köztünk és még jobban örülnénk,ha többet jönnél...
én 38 éves leszek lassan és nem csináltattam meg az amniot... de ezt szerintem már írtam,h mi a véleményem róla... halálra rémisztik a kismamákat pedig nem is tudnak pontos eredményt mondani... szerintem koncentrálj arra,h minden rendben van és ne félj ,mert a baba mindent megérez... pozitivan kell hozzáállni...
Vendég
 


timci,
nagyon szép kismama vagy :-)
Vendég
 


bazsa- köszönöm :oops: Én gratuláltam most neked nemrég. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bea, ha visszaolvasod, szerintem majdnem mindenki érdeklődött, én is az előző oldalon is, szinte mindig megkérdeztem, hogy mi van veled? Úgyhogy nem is igazán érzem ezt igaznak, mármint hogy nem érdeklődtünk.
Remélem nem csörren meg az a fránya telefon, és gyere gyakrabban mert nagyonis hiányolunk.
4D-re nem mentetek el végül?
Bazsa! Aranyos a Martin baba! :D
Timci! Mi is alaposan utána szoktunk nézni mindennek, a mai világban ezt meg kell tenni, olyan nagy különbségek lehetnek!
Jók a képek! :D

Ma olyan semmilyen kedvem nincs, pedig még a napocska is sütött. Nagyon nő a pocim most, mindjárt kint lesz a köldököm! :lol:

Képzeljétek, voltunk a tescoban, és vettem magamnak egy polár szabadidőfelsőt...nade nem akármilyet...tiniméret 14-15 éves korig :lol: Teljesen jó, a pocakom is elfér alatta még egy ideig, a felnőtt méretek ebből 3-4000-ek... :lol: Nagyon tuti, nem? :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


timci,
igen,neked is köszi :-)

dincus,
a köldököd hogy jön ki? :-P olyanokat tudsz néha írni :lol:

nekem meg akkor a mellbimbóm,h totál megrémültem... hajajjj :?
a tiétek is duplázodott??????
Vendég
 


Hát pedig igaz... :lol: Már olyan nagyra a nőtt a pocim, hogy benövi a köldököm körülötti részt, így mostmár 1-2 hét és ki is fordul. Ezt nem tudom, máshogy írni :lol: Lehet hogy nektek másmilyen a köldökötök, az enyém amúgy beljebb van mint a hasam. Így már érthető? :lol:
Igen, mellbimbó és mellkörnyék is nagyobb és barna... :?

dincuska
 
 
 
 
 
 


az én pocim meg megállt a növésben, úgy látszik cseréltek a mellbimbómmal :lol:

és reggelente meg olyan kicsi a hasam :cry: amikor még fekszem,olyan mintha nem is lennék terhes... de aztán kis réka baba mindig tesz valami jelzést,hogy " de itt vagyok anyuci" :-)
ti is az alhasnál érzitek a mozgolódást?
Vendég
 


timci,
hányra mész dokihoz?

dincus,
nekem is van nov. 7-ére idöpontom a nödokihoz :-)
31-én arra a nagy vizsgálatra megyek...
Vendég
 


Hát csajok...nekem sem most sem Atticy-nál nem jött ki a köldököm.Inkább eltűnt. :lol:

Ma megtudom a nemét, remélhetőleg.Nagyon várom.

Dincus- a mai világban igenis mindennek jól utána kell nézni.Itt az élő példa az utasbiztosítás, amit a ti segítségetekkel kötöttünk meg.Ha Sándor nem mondja, én a drágábbat kötöm meg.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


bazsa-igen elég sokszor az alhasnál, utána meg picit fentebb, de mindig lentről kezdi. :lol: 15:30-ra megyek.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nekem már fekve is látszik azért, de csak mintha egy kis dudor lenne mégcsak. De reggel is már jócskán lankás a hálóingem... :lol: De én majdnem két héttel előtted vagyok, nagyon beindul a növekedés neked is, meglátod! :wink:

Alhasnál a nyomást érzem, állandóan nyomja a hólyagomat, megint rengetegszer járok pisilni.
A köldöktől egy picit lejjebb bal oldalt érzem a legtöbbet, mert ott vannak a lábai, olyan jó műsorokat ad elő.

Eltűnt Timci a köldököd? Na én meg azt nem tudom elképzelni... :lol:
Bazsa, ehhez mit szólsz? :lol: Én is néztem, hogy egy nap megyünk majd. :wink:
Timci, majd számolj be, dehát úgyis kislány! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- ne csináld már...nem biztos, hogy kislány
A köldököm úgy tűnik el, hogy beszívódik :lol: tudom lükén hangzik, de szabályosan befele húzódik. :wink: A fotón is jól látszik, miről is beszélek. Én jobban élvezem így, minthogy a pólómból kilátszódjon egy dudorka. :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát lányok.. akkor ezt megbeszéltük! :)
Köldök témában: az enyém is nemsokára kifordul. És még egy érdekességet vettem észre. A fiúknál volt egy barna csík a hasamon a köldökömig. Linea negra, vagy ilyesmi neve van. És most nincs!! Egyáltalán semmi! Lehet, hogy összefüggésben van a nemekkel?
Timci!
Neked van vagy nincs? Mivel neked is ellenkező neműek a gyermekeid, érdekelne.
Szorítok neked a vizsgálatért ma, de inkább csak azért, hogy minden rendben legyen egészségileg a piciddel és persze veled. :D
És nagyon szépen gömbölyödik a pocakod!
Bazsa!
Hihetetlen mennyit nőtt neked is a pocakod! És nem is látszik a +5 kilód! :)
Én úgy tudom, hogy ez a vizsgálat (amnio) csaknem 100 %-os biztonsággal zárja ki a kromoszómarendellenességeket.
Nem kevered a kombinált teszttel?
Hasfalon keresztül vettek egy fecskendőnyi magzatvizet, azt vizsgálják.
Azt gondoltam, hogy nem fogok izgulni az eredményért, hisz biztos minden rendben van, de egy idegroncs vagyok már ettől a várakozástól. És csak nov. 7-én kapom meg az eredményt.
Dincus!
Nagyon csini vagy, csak úgy ragyogsz!!
Én mindig ódzkodtam a kínai cirkusztól, de olyan lelkes volt a beszámolód, hogy őszi szünetben lehet, hogy megnézzük. Bár még mindig azt gondolom, hogy a hagyományos cirkusz tigrisekkel, elefánttal és bohóccal az igazi. Ezer éve nem voltunk.
Mikuláskor szokott mindig lenni egy kifejezetten ovisoknak és kisiskolásoknak szóló előadás. Az a hagyományos fajta. Meg fogom érdeklődni.
Nem voltam még 4D-n, jövő héten fogunk menni.

Vettünk mi is babakocsit! :D :D

Lányok! Ti be fogjátok magatokat oltatni H1N1 és sima influenza ellen?
A gyerekorvos tegnap azt mondta, hogy mindenképpen be kéne, mivel az influenzajárvány kellős közepén fog születni és az én oltásom védi őt is.
És ott a két nagyobb gyermekem, aki közösségbe jár.

Bea

Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


Timci, majd legközelebb én is a pocit fotózom póló nélkül, és akkor hátha látszik. :D
Bea! A linea negra nekem Emmával pont a felezőn volt...most még nincs semmi nekem sem. Kérdeztem a házi védőnőmet, sógornőmet, azt mondta majd később jelenik meg. De ez nem nemek függvénye, ez is a hormonoktól, talán az ösztrogéntől van.
A magzatvíz mintavétel biztosan megbízható eredményt ad, én is úgy tudom, ne aggódj, biztos vagyok benne, hogy egészséges a kisbabád! :D
Én is úgy vagyok vele, hogy a hagyományos a legjobb, de azért ez frenetikus volt a saját kategóriájában. :lol: Tényleg ajánlom, hogy nézzétek meg. Kérdeztem, hogy mikor lesz hagyományos, de azt mondta a néni, hogy januárig a kínaiak vannak műsoron, és február elején lesz a cirkusz fesztivál, ahol a legjobbak lesznek, azt érdemes megnézni. nem tudtam, hogy Mikulás környékén van hagyományos, nekem nem mondták, pedig szívesen elmennénk. :D
Tavaly már kaptam H1N1 oltást meg akkor tán a simára is. Ezt újra kell oltatni minden évben? Nem is tudom. Mindig mondják, hogy kicsit változik maga a vírus is, így a hozzá való oltás is. Mindenképp beadatom én is, ha újra kell.
Gyros lesz ebédre, nyamm! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


bea- köszönöm szépen.Nekem nem volt az a sötét középvonalam.Csak szőr, hosszú fekete szőrök voltak helyette Atticy-val.Most nincs semmim a striákon kívül....amit még vele szereztem.Én baromságnak tartom azt az oltást. Valaki meggazdagodott belőle a tavaly is, és óriási nagy dobra verték az egészet.Volt aki bekapta és mégis beteg lett.Szóval én nem adatom be magnak.

A tegnap beszéltem a védőnőmmel.Elhagyja a várost, helyette más lesz.Hát amióta itt lakunk ez lesz a 3-dik.Jó szakma ez is ahogy látom.Na mind.1 örülök is meg nem is.Egyébként nem nagyon bírtam a mostani védőnőt.Az első volt a legjobb.Őt nagyon szerettem, még mikor Atticy picike volt.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


a köldök témán nagyon nagyot röhögtem... olyan vicces :lol:

bea,
lehet hogy összekeverem a vizsgálatokat én arra gondoltam,amikor a down-kórt is meg tudják állapítani... en nem vagyok otthon,uh nem mindig tudom az otthoni kifejezéseket...

az oltással kapcsolatban én is szkeptikus vagyok,uh én sem szeretnék...

nekem nem kell cirkuszba mennem,mert van itthon elég :wink:

de amit mindenképpen ajánlok az a bábszínház,de nem tudom magyarul. marionetten színház... mond ez valamit? én nem gondoltam volna soha,h én ezt úgy fogom élvezni,ahogy élveztem :-)
Vendég
 


Bea, üdv újra itt! :) Biztos rendben lesz minden!

Az influenza elleni védőoltást épp én is akartam kérdezni.
Ma voltam a védőnőnél és kérdezte, hogy állok ezzel. Ő javasolta, de azért mondta, hogy kérdezzem meg a nődokit is. Látom itt is eltérőek a vélemények. Eddig én sem oltattam magam, de lehet hogy most kéne, főleg hogy gyakran utazom buszon, sok gyerek vesz körül...
Na majd meglátom mit mond a doki.
emi79
Dömsöd
 
 


Jucus, azért bátran dúdoljatok, énekeljetek majd neki, szeretni fogja hallani a hangotokat ilyen formában is!!! :lol:
emi79
Dömsöd
 
 


Timci! Érdekes, hogy neked nem volt vonal, de volt helyette sok szőr! :lol: De jó, mindjárt uh van neked! :D

Oltás: úgy vagyok vele, hogyha nem árt, csak használhat. :roll: Ha meg nem oltatom be magam, és lenne esetleg valami, hát azt nem bocsátanám meg magamnak. De ha megyek nőgyógyászhoz, rákérdezek, addig nyugiban vagyok, még kicsit odébb van a járvány De tény, hogy a legveszélyeztetettebbek mi vagyunk, főleg hogy tél végi babák lesznek...

Védőnők: hát nem fizetik valami jól őket, szegény sógornőm is rengeteget dolgozik, azért a kicsi bérért. :( Nem csoda, hogy továbbállnak, sokan elmennek orvoslátogatónak, mégha szakmaelhagyás is, de legalább meg lehet élni.

Bazsa, kivárom, hogy neked mi lesz a köldököddel, és akkor majd azon is nevetünk! :lol: Bábszínházba is szívesen mennék, nem egyszerű az előadásokra jegyet kapni, mire kitalálom, hogy na most, bumm, már el is fogyott. A marionett különösen jó. :D

De jó volt ez a gyros, csinálnom kell valami desszertet is mostmár! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!
Nem szeretnélek titeket zavarni,de szoktalak titeket olvasni ha nem bánjátok,olyan jó kicsit nosztalgiázni,nekem tavaly márciusban született a fiam.

BEA:Ne haragudj,de tudom min mész most keresztül,nekem is volt magzatvízvétel,és én is nagyon paráztam, nekem Edwards kórra gyanakodtak,a hülye kombinált teszt eredménye volt,és meg kellett csináltatnom az aminot,és semmi baja nem volt az én csöpp fiamnak,és én is nagyon paráztam a telefon miatt,de ha nem hívnak a vizsgálat utáni héten,akkor már postán kapod a JÓ EREDMÉNYT,és hogy mi a neme!és az olyan jó!!Én hívtam a kórházat is és ott mondták ha vizsgálat utáni héten nem hívnak akkor már nincs baj kapom a levelet a jó eredménnyel,kitartást neked!
Sziasztok és további örömteli babavárást kívánok nektek!
berni77
 
 


Tényleg szép idő van ma. Azt hiszem fogom magam és kimegyek egyet biciklizni a KIsduna partra. (A vasalás, meg minden egyéb megvár...). Nagyon szépek az ősz színei, csinálok képet is és megpróbálom megmutatni nektek is.
Hiába őszi gyerek lévén szeretem ezt az évszakot.
Timcike, mindenképp jelentkezz majd a friss hírekkel!
emi79
Dömsöd
 
 


Sziasztok,

Bea, tudom milyen rossz a várakozás, én is paráztam amig megjött az integrált teszt eredménye, de nov. 7 hamar eljön meglátod , mégha most olyan távolinak tűnik is. Biztos nem lesz semmi, és utána már te is önfeledten örülhetsz!

Bazsa: nagyon tündéri kisfiú :) Te már kész profi leszel márciusra :)
És bocsi, teljesen igazad van, ne haragudj, gratulálok a félidőhöz!!!

Timci, nagyon szép pocak :)
Hát, a párom elég felkészült babakocsi témában, lemérte a liftet, lemérte a kocsit, és azt mondja beférünk :) Hát majd kipróbálom, ha megjön, de azt sajna nem tudom mikor lesz, mert az egész országban nincs ez a szin, amit kiválasztottunk, ugy hozátják most be külföldről. :(
Aztán majd gyere a hirekkel :)

Dincus: akkor Te nagyon szerencsés alkat vagy, h igy vissza tudtál fogyni a sok édesség után :)
Tegnap aztán mégsem voltunk osztrákéknál, mert ünnepnap volt náluk, ugyhogy még nincs kabim. Majd hétvégén kinézünk.
Meg amugy akarunk menni a Müllerbe is ott kint, nov 8-ig 20%-os játékvásár akció van. Az ittenikben is van akció nov. 9-ig, de ott kint sokkal nagyobb a választék. Aztán akkor megvesszük tesom ikreinek a karácsonyi ajándékokat.

Emi, köszi a biztatást :)

Oltás: soha nem oltattam magam semmi ellen, most sem fogom., Timcivel teljesen egyetértek.
Sötét csik: egyenlőre még nincs, remélem nem is lesz :)
Köldök: változatlan :)
Mellbimbó: a méretén nem vettem észre változást, viszont nekem mindegyik mellett befelé pár sötétebb csik jelent meg :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Csodás kismamanacikat vettem a XI.kerületben.De van itt szoptatós hálóing is (3990 ft) ls melltartó is (1400 ft).
www.gportal.hu/elenorkismamaruha

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


jajjjj de pörög a topic, nem gyözöm követni...
na most már kérek köldök képeket... ezt nem lehet kibírni röhögés nélkül :-) nem azon röhögök,hanem azon,ahogy írtok róla :-)

dincus,
én pont abban nem lennék biztos,h nem árt az oltás... több doki véleményét kérd ki mielött döntesz,szerintem...

emi,
nekem is a kedvenc hónapom az ösz, uh várom a képeket :-)

berni,
dehogy zavarsz, örülünk mindig valami tapasztalatnak :-)
Vendég
 


timci,
siessssssss
Vendég
 


Na tényleg jól bepörögtünk, akarom mondani, felpörögtünk! :lol:
Emi! Én is szeretem az őszt, bár tavasz végi gyerek vagyok. De olyan gyönyörűségesek a barnuló, aranyló lombkoronák... a csutakos, sáros változatát már kevésbé komálom. :roll:
Jucus! Olyan aranyos a párod, hogy már így előre leméricskált mindent, biztosan gondos apuka válik belőle! De ha jól emlékszem, mi arra panaszkodtunk régebben, hogy a párjaink nem foglalkoznak eleget a pocaklakóinkkal, Téged meg már szinte zavart a párod állandó lebzselése! Pedig szerintem ez tök cuki! :D
Tényleg jó alkatom van, maradjon is így a 2. terhesség után is. (Álom, álom...) :lol:
Bazsa! ma vagy holnap csinálok pocifotót és rakok, egy közelit a köldökről is! :lol: Kikandikál, kikandikál... (csak mert mondtad, hogy azt szereted AHOGY írunk róla... :lol:)
Szerintem ártani nem árt, anno is megkérdeztünk pár szakértőt, a családban is vannak az egészségügyhöz közeli dolgozók, és mindenki azt mondta, hogy rosszat nem teszek vele. Majd meglátjuk mit mond a nőgyógyászom erről. :wink:

Én is várom már Timci, mit mond! :D

De azért lefoglalom magam egy kis karamellás tejbegrízes-vaníliás krém készítésével. :lol:

Meg Emma is festi nekem sorra a képeket. :lol:

Képekről jut eszembe, hogy megvettük Emi farsangi jelmezét, poén ez így karácsony előtt, de most volt jó áron. :lol: Meg lehet lesni a blogon, most lusta vagyok lekicsinyíteni ide. :oops:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

De jó látni, hogy vártok!!!! :lol: A doki szerint mindene megvan, tökéletes és egészséges!Attila nem jött velem, de elvittem magammal a kicsit, mert nem akartam egyedül odáig vezetni.
És a lényeg...na mondjam?Hmmmmmmmmmm inkább még várok vele egy kicsit.Ok? :lol: Hát a doki szerint 95 %, hogy Zsejke, mert nincsenek heréi... :lol: Még jó, hogy.A feje fenn van a mellemnél,és tejesen be van gubózva a lepényembe.Nagyon furán fekszik.Még van ideje fejjel lefelé kerülni.Atticy egyébként az utolsó hónapba fordult vissza harántba.Egy friss kép.


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Fú, hát a képet nem tom, jól nézem-e... :oops: A feje van bal oldalt? :D
Nagyon örülök, hogy Zsejke jól van, engem már a múltkorin meggyőztél, hogy kislány. :D
Emmus a 31. héten fordult fejfekvésbe, Sári már most úgy van, dehát még össze-vissza tudnak forogni... sőt ahogy nálad is, akár a végén is. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- igen a bal felén.Kicsit furi a kép.Alig bírta lefényképezni, mert annyira be van fúródva a méhlepénybe, hogy alig lehetett lefotózni.Folyton bújik el a dokitól.Valahogy nem komálja. :lol: A lényeg, hogy jól van. :wink: A képet minél távolabbról nézd úgy rajzolódik ki tejesen.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


na már a facebookon láttam a képet :-)
itt most ki bírtam venni nagy nehezen... én is a fejét ismertem fel elöször :-)
jajjj de örülök,h minden rendben :-)
nekem is fejjel lefele volt az utolsó vizsgálaton,és szerintem,ahogy éreztem, legalább 100szor megfordult azóta...
jajjj mindjárt itt a hétfö is és én is mehetek,aztán 1 hétre rá újra :-)
jajjjj de jóóó :-)
Vendég
 


Sajnos nekem uh már csak a 28-32. hét körül lesz legközelebb, de ált. a korábbi időpontra küld el a dokim, eddig az volt a tendencia, de az is még 6 hét! :shock:
De lényeg, hogy amit kell ellenőrzünk! :D
Nekem az a nov. 7 a gonosz cukorterhelés napja is lesz, brühühü.

dincuska
 
 
 
 
 
 


bazsa- nem fejjel lefelé van, hanem a feje a tüdőmnél van jelenleg.
Köszi, aranyos vagy.Én is bírtam most az új időpontot.A cukor terhelést és a dokimmal való talit.

Én nem emlékszem arra, hogy Atticy-val lettem volna cukorterhelésen, mert én tuti nem ittam semmi féle cukros xart.... :shock:

Szép álmokat csajok!!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nem értem, mért mondod hogy olyan rossz hely Nagykőrös? Nincs cukorterhelés, hallod, költözöm oda... :lol:
Amúgy fontos ez a vizsgálat, mert a terhességi diabétesz elég veszélyes tud lenni, és attól hogy a sima vércukrod jó, még lehet terhelve rossz.
Szerintem ez mindenhol kötelező, lehet hogy nektek zsemle + tej felállással csinálták, nem?

dincuska
 
 
 
 
 
 


timci,
nem rád gondoltam,mikor azt írtam,h nekem is fejjel lefelé volt,hanem dincusnak... ö írta elötte,h neki is úgy volt...
én sem csináltam cukorterhelést...
Vendég
 


24-26. héten szokott lenni az első. Engem a doki mindenre korábban küld el, ez a tendencia, úgyhogy ide is. :wink:
Nem tom, aztán szülni is korábban megyünk? :lol: Az már nem rajta múlik. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- Atticy-val Kecskeméten jártam dokihoz, meg a kórházi vizsgálatokra,mert akkor még ott laktunk.És nem emlékszem ilyen cukros lötyi ívásra.

Viszont most a 23 hétre hívtak be, hogy adják ide a beutalót,hogy majd azzal kell mennem a laborba.Még pár hetesen az elején volt itt a zsemle és tej,az más, ez meg megint más a védőnő szerint.Atticy-val is minden rendben volt, most is az lesz. :wink:
Tudod mit?Gyere ide lakni és akkor meglátod miről beszélek.Undorodok már tőle.Semmi nincs.Semmi!Még egy normális játszótér sincs, nehogy koncertek,gyerekrendezvények.

bazsa-értem, ezer bocsánat. :oops:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát, ahhoz hogy valami legyen, nekem is utaznom kell 40 percet Pestig... :lol:
Hát ez a cukros lötyi nekem Emmával is szinte fájdalmat okozott, pedig az én édességmániám tudjátok, határtalan... :lol:
Na megyünk sétálni, van EGY jó bolt a faluban, és az pont a hátunk mögött... kéne ebédre kotyvasztani! :D
Ja és a köhögés még mindig nem múlt el, de apa ma már ment dolgozni.

dincuska
 
 
 
 
 
 


nekem sincs kedvem kotyvasztani,de most beszéltem anyuval és áthívott enni :-) micsodaaaa éleeeet :-)
Vendég
 


Mázlista Bazsa! Na nem baj, megyünk haza a hosszú hétvégére, úgyhogy végre főznek ránk! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincuse´rezzétek jól magatokat :-)
vasárnapra is hivatalosak vagyunk ebédre... sült kacsa,vörös káposztával és krumpligombóccal.... nyammmmi nyammmmi
Vendég
 


Nekem is finomakat fog főzni anyósom, bibibí, ilyenkor mindig igyekszik a kedvemben járni! :lol:

Hozok egy képet a 22. hétről, találtam egy Emmusosat is, össze lehet hasonlítani. :) De most eleve +4 kilóval indultam hozzá képest.

Kép Emivel
Kép Sárival

dincuska
 
 
 
 
 
 


Babci, mi újság, voltál védőnőnél? Megtudtátok az eredményt?
Bea, ha mostanáig nem csörgött az a fránya telefon, akkor mostmár tessék megnyugodni (és gyakrabban jönni)! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus!
Szerencsére nem csörgött, mostmár bízom benne, hogy nem is fog.
Én semmi különbséget nem látok a két kép között. Ugyan akkora a pocakod, sőt még az arcod is. Ha ugyan az előtt a függöny előtt állnál, akkor azt gondolnám, hogy az egyik kép keddi, a másik meg szerdai. Te nem öregszel? Ez csalás!! :D

Berni77!
Köszönöm a bíztatást, minden segítő szó jólesik ilyenkor. De hisz ezt te is tudod.
Neked hol csinálták?
Gratula a kisfiadhoz! Nem tervezitek még a testvért?

Timci!
Most, hogy biztosra tudod, hogy lány, így sem változtak az érzéseid? Olvastad már, az Örülj neki, hogy lány? c. könyvet? Nagyon aranyos.
Tudom, hogy nem egyszerű dolog, de miért nem költöztök el Nagykőrösről, ha ennyire utálod?

Bazsa!
Irigyellek az ebédmeghívásokért!
Én annyira, de annyira utálok főzni, huh... Te és Dincus vagytok a nagy konyhaművészek. Nem akartok engem is meghívni? :)
Szorítok érted hétfőn, rögtön írd meg az eredményt!

Jucus! Emi!
Szépek a babakocsik. A babaholmik összeállításának legizgalmasabb része a kocsi kiválasztása szerintem. Mi alapján választottátok ezeket? Ha első gyerekes anyuka lennék, nagyon tanácstalanul állnék, olyan hatalmas a választék!


H1N1 oltás: mi oltatunk, ahogy eddig is minden évben. Valahogy így nyugodtabb vagyok.

Őszi szünet lesz a jövő héten a suliban, a gyermekeim ilyenkor átveszik a hatalmat a gép fölött, ezért valószínűleg "eltűnök". De azért igyekszem majd legalább olvasni.

Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


Jaj Dincus!

Most látom csak, hogy mit írtam.
Nem nagy az arcod! :oops: hanem csak a hasad!
Bocs!

Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: