Új privát üzeneted érkezett!

2 hét és karácsony!még semmit se vettem meg.csak a lotti ajándéka jött meg tegnap,neten rendeltük,csak azért van meg.
Ti hogy álltok vele?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Klarissza :( Micsoda szülésznő :? Hálistennek nincsenek ilyen élményeim, de sok mindent hallottam már...egy érdekes történetem van, de ez inkább vicces, és nem is szülésnős, de azért leírom: szülés után jött a nővér a kúppal (hashajtó), és kifejtette, hogy nehogy szájon át vegyem be :shock: Csak néztem, hogy nem vagyok hűlye... aztán mondta, hogy volt aki lenyelte :shock:

Linácska, sajnálom! Szegény gyerekek :(

Honey: ismerős ...

Nekem már minden megvan karácsonyra, én is rendeltem, nincs időm vásárolgatni....
20140901114303
 
 


Jaj, de jó, hogy mindenkinél minden oké!

Én pedig jelentem, meggyógyultam. :) Estére megjött az étvágyam, és addig ettem, míg vissza nem nőtt a hasam a korábbi méretére. :D A végén már azért kellett elfeküdnöm, mert fel sem bírtam állni... :)

Ma megyek genetikai tanácsadásra. :shock: Ultrahangra 22-én, mert pont 24-én töltöm a 12. hetet. Én már beszéltem a védőnővel, azt mondta, valamikor a mai nap után (mármint a tanácsadás után) hívjam, és egyeztetünk időpontot valszeg még Kari előtt.

Klarissza, a szülésznős sztorid felháborító. Nem értem, minek megy egyáltalán szülésznőnek az, aki így tud csak bánni a kismamákkal. Én egyébként nem hiszem, hogy választok szülésznőt, de nekem eddig tényleg csak pozitív tapasztalatom volt velük.

Linacska, uhhh. :( Jobbulást Lilinek és Levinek!

Brunhild, hogy te milyen előrelátó vagy! Le a kalappal. Én nem állok még sehogy. :( A kúpos sztori vicces. :)

anabique
Budapest
 
 

 
 

honey32:Igen ma délután megyek.Már nagyon várom.Tűkön ülök.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Sziasztok!
A betegeknek jobbulást!
Nekem van már kiskönyvem., már az első labort meg is csináltattam,de sajna a vizeletem nagyon rossz, úgyhogy antibiotikumot kell szednem. Azt mondta a házidokim, hogy a fertőzés többet árthat a babának mint a gyogyi?!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Klarissza: értem mire gondolsz :-)
És ez csak rosszabb lesz a vége felé. Akkor Zétivel úgy éreztem non stop folyik valami....

Gydavid: a gyógyszerek hamar hatnak majd, nem lesz idő a fertőzésnek bajt okozni. Szorítok, h hamar helyrerázzon.

Brunhild :Én is neten szerzem be az ajándékokat, de én már függő vagyok sajnos. Teszvesszel és Vaterával nyílik a laptopom :oops:
Még Zétinek kell összevadásznom a játékokat, és kész vagyok. Az meg nem lehet más mint vonat és vonat és vonat :? :P

Szülésznő: Addig a percig, amíg a férjem el nem csípte az egyik kanyarban, h beletoljon némi pénzt a zsebébe, addig le se szart. Utána viszont el nem lehetett volna vontatni sem mellőlem....Szerintem most is így lesz 8)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

A kalkulátor szerint július végén fog megszületni a második gyerkőcöm, így gondoltam csatlakozok hozzátok, ha nem bánjátok :).
A nagylányom 6 és fél éves már, most pedig elvileg a 7. hétnél tartok. A relatív nagy korkülönbség miatt kissé elhomályosultak már az emlékeim, ezért is gondoltam, hogy bekapcsolódom a beszélgetésbe.
5 hetesen voltam először orvosnál, akkor még nem volt szívhang, de minden egyebet rendben találtak, jövő héten lesz a következő vizsgálat és ultrahang, addig még izgulok :)

Szép napot!
addisz
Budapest III. kerület
 
 


addisz: üdv kösztünk.
Pontosan mikorra várod?A nagylány mit szól a kistestvérhez?

A karácsonyi ajándékot én is neten rendelem.Képzeljétek a nagyobb leányzóm most a fejébe vette, hogy megakar tanulni gitározni,és gitárt kért a Jézuskától! :lol:

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Vivcsen: a kalkulátor július 26-át dobta ki, szóval még sok időm van :)
A nagylány még nem tudja, igazából néhány közeli családtagon kívül még másnak nem szóltam, a jövő heti ultrahangig mindenképpen várni akarok vele. Bár úgy érzem, hogy minden rendben van :) Kíváncsi leszek, mit reagál a hírre, egy időben mániája volt, hogy kistesót szeretne, de mostanában egyáltalán nem emlegeti...

A gitárhoz jó szórakozást, nekünk is van, nagyon imádja a lányzó :)
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Vivcsen!

Lidl-ben tök jó gitárt lehet kapni,meg oktató könyveket,nem drága,de jó minőségű.Tokkal, +lehet még gitártartót is kapni.Lottim is jár gitározni.

Linácska!
Szegény gyerekek!Jobbulást nekik!

Addisz!
Üdv közöttünk!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodok. A 2010. novemberi babák topikból vagyok.

Szeretném eladni a Pesztonka mellszívó+orrszívó egyben, vadonatúj, 2 év garanciával.
Édesanyámtól kaptam meglepiből, csak nem tudta, hogy közben én is vettem egyet, így ez felesleges lett :(
Gyógyszertári ára: 11250 ft volt, én kb. 9000 ft-ért odaadnám.

Képet nem készítettem róla, de találtam egy linket, amin ugyanez a készülék van:

http://rokana.hu/babagondozasi-termekek/36

Remélem nem bánjátok, hogy itt hirdettem, de én is így találtam meg álmaim babakocsiját. :)

További szép napot!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Réka babánk is novemberi lett volna :cry:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi :(
20140901114303
 
 


Addisz: Üdv nálunk!

Vivcsen! Szorítunk :!: :!: :!:

Anabique :D Ügyes! :wink:

Gydavid, jó, hogy észrevették. Bár nem értem, te hogy nem érezted? Vagy nem hugyúti fertőzésről van szó? Az nagyon kellemetlen tud lenni :(

Netty, én is mindent rendelek :D Kinek van ideje az üzleteket járni? És úgy, hogy a gyerekek ne vegyék észre? :roll:
20140901114303
 
 


Addisz,
üdv köztünk!

Olyan tanácstalan vagyok. Lilinek kb 5-6 óránként felmegy a láza, elég magasra, adok neki lázcsillapítót, és semmi baja. Mi a franc ez? Ha nem lázas, akkor semmi baja. A vesemedencegyulladása volt ilyen, de a pisiben most nincs semmi. Így az orvosnak is mit tudnék mondani?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska! nálunk mikor ilyen volt, akkor torok, vagy mandula gyulladás lett belőle. A lázon kívül semmi baja nem volt, a torka mégis borzasztó volt.


Brunhild! Semmi tünetem nincsen. Nemtudom milehet?!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Szia Addisz!

Linacska, gyors gyogyulast nektek!!!

Ti mar az ajandekoknal tartotok? Ugy nem szeretnem, hogy 24-e delelötti könyvvasarlas legyen belöle, de olyan nehez innen intezni mindent :(

Kepzeljetek, beszeltem a tanarnömmel .... es naggggyon aranyos volt!!! Pedig mindenre fel voltam keszülve. csak arra nem (föleg, hogy mar az esküvöre is hogy reagalt). De nagyon örült neki :) Azt mondta, hogy raadasul pont jo idöben es elmeselte, hogy hogyan befolyasolja a fuvolazast. Egyebkent (nem tudom mar ki kerdezte, talan Leo) nalunk azert szolnak bele igy mindenbe, mert egeszen mas a tanar-diak kapcsolat. Sokkkal közelebbi es intimebb. Raadasul nagyon furcsa itt, ahol mindenki azt hiszi magarol, hogy a legtehetsegesebb es majd micsoda karriert fog csinalni (en nem :) :) :) ), ha valaki tudatosan csaladot szeretne!

Egyebkent a hanyinger, hanyas egyre roszabb ... szerintem az utazas hozza ki mindig! Tegnap jol beebedeltem szekelykaposztabol es este szörnyü volt, amikor kijött :( Remelem ennel mar nem lesz rosszabb! A hormos gyogyszer mar csak közvetlen lefekves elött merem bevenni es a busz utan, amikor beerek az egyetemre!

Nem akarok nagyon okoskodni, de szerintem, ha rendes gitart vesztek, akkor nem biztos, hogy jo a Lidlböl ... altalaban sokkal nehezebb megszolaltatni az ilyen minöseget es nagyon hamar tönkre mennek, javitani pedig nem lehet ... szerintem vannak kicsit dragabban sokkal jobb minösegüek!
Csak azert mondom, mert tapasztalat, hogy neha az ebböl tamado nehezsegek elveszik a kedvet a gyerekeknek.
rokakoma2
 
 
 


Linácska! Biztos valami virus, 1-2 nap és kibujuk a szög a zsákból :( Lehet tényleg torok-vagy mandulagyulladás, hányás-hasmenés, de akár himlő is vagy skarlát....vagy mondjuk 3 napos láz. Ilyenkor csak kivárni lehet, esetleg ha ilyenkor rendel az orvosod vagy van ügyelet, akkor megnézetni a torkát

Gydavid, örülj neki :D Jó, tudom, az ember ilyenkor idegeskedik, de biztos minden okés! Én az este olyan sz@rul voltam, hogy csak.. :? Amúgy a doki is elsőre kicsit lehangoló volt, bementem, mondtam, hogy mi volt 2 hete, erre azt kérdezte: terhességi tünetek vannak még? :( Értem én a kérdést, és utána nagyon nyugtatgatott , de akkor is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.01.28 22:21-kor.
20140901114303
 
 


Rokakoma! Nagyszerű, mármint, hogy kellemesen csalódtál a tanárnőben!

A hányás nem annyira :(
20140901114303
 
 


Brunhild,
na ilyen himlő, skarlát...dolgoknak nem nagyon örülnék, én ezeken anno nem estem át, talán nem most kellene az első harmadban.
Az orvosunkkal egy a baj: nagyon lelkiismeretes meg minden, de nem lehet kivárni. Egy beteg minimum fél óra nála, mindent 80x elmond, 10 percig hallgatózik, szóval ebből a szempontból katasztrófa. Na most hogy én két gyerekkel odaállítsak....hát!!! Ki meg nem jön, mert ezzel a tempóval ugye esély nincs rá, hogy ideérjen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, a skarlátot felnőtt ritkán kapja el, mivel már bennünk van állítólag.Gyerekeknél változó a lefolyása. ismerősök gyerekei nagyon megszenvedték a skarlátot, az enyémek annyira enyhén átestek rajta, hogy még az sem volt biztos, hogy skarlátosak ...

A himlő nagy baj, ha nem voltál, én 28 évesen kaptam el, szerencsére nem terhesen... munkahelyemen jött ki rajtam :roll: Előtte már elég rosszul éreztem magam, de hát kinek volt ideje magára figyelni? Utólag jöttem rá, hogy biztos magas lázam volt, mert a metrómegállókat is eltévesztettem, de olyan szinten, hogy nem tudtam eldönteni, hol kell kiszállnom..aztán eldöntöttem, kiszálltam..majd rájöttem, hogy nem, mégsem kellett volna, következőre felszálltam, megint bolyongtam pár megállót..és minden nap ezen az útvonalon közlekedtem... Szóval másnap kijött a munkahelyemen pár hólyag, nekem egyből gyanús volt, de senki sem vett komolyan, aztán végül 1 hónapot kellett otthon ülnöm, miközben a munkahelyemen végig azzal gyanusítgattak, hogy nem is igaz, biztos a gyerekem himlős :?
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Elég szörnyû, hogy ilyen betegeskedõ idõszak van. Mindenkinek javulást!

Köszi mindenkinek a gratulációkat :)
kaptam képet is, de nem olyan jó, mint pl mrsleonak :)

Addisz: Üdv itt! :)

rokakoma: gondoltam ma Rád, ettem túrórudit, szerencsére belõlem nem jött ki. :)

8 évig tanultam gitározni. Nem tudom, a Lidlben mennyiért adják, de ha tanárhoz is akarjátok járatni, lehet hhogy jobb, gey viszonylag olcsó, ami a hagszerboltban kapható. Ha csak játéknak, vagy azért, hogy komolyan érdekli-e, akkor jó a Lidl-s is. Az elején nehéz nagyon lefogni a húrokat, mindenképp mûanyag húros legyen, bne fém, mert az kisebesíti.

brunhild: tényleg nagyon jó érzés, ráadásul várnom kellett, és elég feszült voltam, mire végre bejutottam. Körülöttem hatalmas pocakos nõk várakoztak a párjukkal, az egyik folyamatosan beszélt a pocakjához.Hangosan. :)
Mikor az UH-s hölgy mutatta, hogy pulzál a szíve, és bekapcsolta a szívhangot, azért picit elszorult a torkom. :) mondjuk mostanában mindenen sírok.

Karácsonyi ajándékokkal mindig kész szoktam lenni novemberben, idén kicsit el vagyok maradva. Ráadásul most szombat is munkanap, lehet marad nekem is az internet. :)

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


Megjöttem a dokitól.
Minden rendben van.Korának megfelelő.CRL:12mm.
Dobog a pici szive.Nagyon jó volt hallani.Köszi a drukkokat.

Köszönöm a gitárral kapcsolatos tanácsokat.A férjem is zenél, bár ő zongorázik.Úgy döntötünk inkább hangszerboltban veszünk gitárt.

Rokamama:Én ugyan így voltam az első két terhességemmél.A 20. hétig naponta többször hánytam.A boki sima B6 vitamint írt 3szor1-et.Meg a kórházban is azt kaptam meg infúziót ,mert a kiszáradás szélén álltam.

linacska:Jobbulást a gyerekeknek.Nálunk ilyen akkor volt mikor a 3 nap láz és 3 nap kiütés volt.Meg a nagyobb mikor influenzás volt.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Brunhild,
bárányhimlős voltam, 14 évesen kaptam el úgy, hogy egy egész éjszakán át egy ágyban aludtam a bárányhimlős hugommal. És kb. 10 pötty volt rajtam. A védőnő azt mondta, hogy az nem ér. :lol: Rubeola ellen meg oltva vagyok. Amikor Levinél nézték akkor mind a kettőre az jött ki, hogy átvészelt vagy vakcinált.
A 3 napos lázzal meg a skarláttal tudnak valamit csinálni? Magyarul érdemes orvoshoz menni vele?

Vivcsen,
gratulálok!

Hópihe,
az én képem sem kivehető, még azt is meg kellett kérdeznem, hogy egyátalán merre áll a feje, mert egy folt volt az egész, ami látszott.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, de nagyon szép folt :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Addisz: üdv itt- gyere minden nap, mert utána nem győzöd utolérni magad az olvasásban :-)
Hová valósi vagy?

Pihe: Azért tedd fel a képet, még ha annyira nem is éles, had lássuk.

Vivcsen: örülök, h minden oké a babóval. Nem csodálom, h elérzékenyültél, olyan megnyugtató az a kis vibráló foltocska a monitoron.
Neked kép?

Linácska: jobbulást Lilinek, nálunk is torokgyulladás lett az ilyenből. De remélem amilyen hirtelen jött, olyan gyorsan el is múlik.
Zéti most is ezzel küzd itthon, szegény Aktil Duót kapott, de olyan hasmenése van, mint ha pisilne szegény...(egy napra úgy cserélnék vele) :oops: :wink:

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Linácska, a 3 napos lázzal tudtommal nincs mit kezdeni..De a skarlát veszélyes, antibiotikum kell rá, különben komoly, életveszélyes szövődményei lehetnek. A nyelvét kell figyelni, nagyon piros lesz, és olyan mint a málna, a kiütés sok apró tűhegynyi pötty, tapintásra érdes, mint a libabőr...

Az én tegnapi képem is egy homályos folt, jóformán oda kell képzelni a babát..Gondolom Leo-babáról az uh-t korházban csinálták, profi géppel. Amikor 2 hete korházban voltam uh-n, a vérzésem miatt, na ott is nagyon szépen látszott a picuri, de ott ugye a hematómát nézték, és azt is nyomtatták ki leletként...

Vivcsen: Szuper, gratulálok!
20140901114303
 
 


Netty, hasmenésre lehet adni egy fél Immodiumot (gyermekorvos mondta), vagy létezik ennek egy szirup változata gyermekeknek, Loperamid a neve - de ezt nem biztos, hogy lehet itt Magyaro-n kapni, de érdemes megkérdezni a patikában, mert aranyat ér. Az enyémek a Nurofentól szoktak néha hasmenést kapni, vagy antibiotikumtól is, olyankor adok egy fél kiskanállal, és rögtön hat!
20140901114303
 
 


Vivcsen!

de jó!!gratulálok!
csak azért mondtam a lidl-ös gitárt,mert még neked is olyan pici a lány,és sok családnál tapasztaltam már h a gyerek szeretett volna ilyen -olyan hangszert,mert ő akar tanulni,aztán a szülők megveszik a drága cuccot,utána meg ott áll évekig,v ki tudja.na jó ez az én véleményem. :lol:
senkit nem akartam vele megbántani :lol:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


honey32:Egyáltalán nem bántotál meg. Nem akarok drágát venni csak a Lidl-ben háromnegyedes van, mi meg csak feleset akarunk. :lol:

Köszönöm szépen a gratulációkat.Nagyon boldog vagyok. :lol:

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Brunhild: köszi s tippet, nem tudtam, h adható nekik. Tegnap éjszaka jó szolgálatot tett volna, mert 5* voltunk fent sprintelni. + még az én 3*i pisilésem. De beszerzem gyorsan, mert a kúra még tart pár napig. köszi :wink:

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty, a nyáron a Fekete tengeren voltunk, második nap a gyerekek elkezdtek fosni-hányni, semmi sem maradt meg bennük, a víz sem, gyógyszer sem...a lényeg, 4 nap után ismerős gyermekorvos megnézte őket, ő mondta, hogy bár az van ráírva az Imodiumra, hogy nem szabad gyereknek adni, szükség esetén nyugodtan egy fél tabletta adható nekik, de még ennél is jobb ez a gyerekszirup. Ott vettük, még mindig van belőle azért mondom, hogy nem tudom, hogy itt kapható-e. Így vagy úgy, remélem kisfiad hamarosan jobban lesz!
20140901114303
 
 


Na apáék voltak az ügyeleten, mert Lilinek elkezdett tipikus vakbél helyen fájni a hasa. Szerencsére nem az, hanem tüszös mandula gyulladás. Na de az nem fáj??? Az orvos is furcsállotta, hogy nagyon jobb oldalon fáj a hasa, azért figyelni kell, de azt mondta, hogy márcsak nem lesz egyszerre mandula és vakbélgyulladása.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Betegeknek jobbulást!

Most van valami hányással-hasmenéssel járó vírusfertőzés a levegőben... :cry:

Netty
Ha a kisfiadnak az antibiotikumtól van hasmenése, akkor valami probiotikumot érdemes adnod neki (normaflore, protexin, a DM-nek is van saját márkás terméke pl.)
Vagy kefír is jó...

Én nagyon pozitívan állok a terhességemhez, nem lesz semmi baj :wink:
UH: meg tudom állni, hogy ne nézegessem állandóan Baby Leot :wink:

Honey
Nekem az Istenhegyi nagyon messze van... és akkora pluszt nem ad, hogy én felutazzam Debrecenből Budapestre :?

Gydavid
Húgyuti fertőzésekre hajlamosak a nők... a terhesek meg főleg... Hosszú távra nagyon jó a tőzegáfonya!

Addisz
Üdv itt!

Rokakoma
Látod, nem is emberevő a tanárod :lol: :wink:
És hogyan befolyásolja a terhesség a fuvolázást? Tényleg érdekel... hátha lesz fuvolázó kismamám :wink:

Vivcsen :lol: :lol: :lol: :lol:

Linácska
3 napos láz elmúlik magától (3 napi láz után piros kiütések jelenhetnek meg)
A skarlátnál viszont antibiotikum kell!
Skarlátnál gombostűfejni piros kiütések vannak testszerte, jellemző a száj körüli sápadtság, a szájnyálkahártya skarlátvörös, a nyelv is gyulladt...

Brunhild
Igen, a klinikán készült a kép a bébimről. Azzal a készülékkel, amivel egyébként a vizsgálatokat csinálják :lol: :wink:

Én nem szeretem a netes vásárlást. A válogatás öröme marad akkor ki...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


:wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Hello!

Na a végén még kiderül, hogy egy szülésznővel vagy nőgyógyásszal van itt dolgunk :lol: :lol: :lol: (Leo)

Tegnap nagyon felhúztam magam eladtam a vaterán egy kappa nagyon jó állapotú (kb.10-szer használt) stoplis focicipőt 1000-ért postaköltséggel együtt, tehát 400-ért erre a csaj azt írja nekem, hogy annyira elhasznált volt, hogy szinte használhatatlan! Na írtam neki küldje vissza!!! Még mindig puffogok!

Linácska akkor végre kiderült a bibi jobbulást nektek!

Nekünk már volt három napos lázunk!

Lina és Gil nekem január 3-án kell mennem a 12 hetesre valamelyikőtök jár erre akkor?
klarissza36
Kecskemét
 
 


Klarissza,
én december 27-én megyek. Aztán azt hiszem a többi kötelező UH-t majd magánban intézem, hogy a férjem is tudjon jönni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, legalább tudjátok, hogy mi a baj.. Jobbulást!

Mrsleo: amig nem voltak gyerekek, én sem rendeltem semmit.... de utána sok minden megváltozik, majd meglátod te is :wink:
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Húha, Ti aztán jó sokat írtatok tegnap óta, alig győztem visszaolvasni :)

Köszönöm mindenkinek az üdvözlést!

netty81: óbudai vagyok, a Margit kórházban szültem a lányom és Kiskukac (egyelőre így szólítjuk) is ott fog születni.
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Brunhild,
nekem is ez az első év, hogy rendelek. Na meg van benne némi anyagi megfontolás is....
Lilinek ugye dec. 20-án van a szülinapja, és van egy online játékbolt, aki minden szülinaposnak a szülinapja előtti 3 hétben egy vásárlásra 15% kedvezményt biztosít. Amit tudok, innen Lili "szülinapja alkalmából" megrendelek, és akkor azért néhány ezrest tudok spórolni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska,
Ez melyik bolt?!?! Engem is érdekelne! Lilla dec 26-án született...

anabique
Budapest
 
 


Ja, amúgy megjártam a Sotét, 2 és fél órás várakozás után annyit tudtam meg, hogy 3% alatti az eshetősége annak, hogy károsodott az embrió koraterhességben. Kaptam beutalót 12 hetes genetikai uh-ra, és erősen javasolták a kombinált tesztet mellé. Ez ugye plusz még vérvételt jelent. Azt hiszem, két problémamentes terhesség után most végig izgulhatunk, hogy mi van, ha beleesünk a 3%-ba... :(

anabique
Budapest
 
 


Anabique
www.liliputjatek.hu, ezen belül is van olyan, hogy szülinapi klub, ott kell regisztrálni, és máris 15%-kal olcsóbban vásárolhatsz, de úgy vettem észre, hogy az eleve akciósokra nem vonatkozik.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na a férjem is jön haza, nem érzi jól magát. 3 beteg "gyerekkel" itthon, de jó is lesz nekem...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, sajnállak...ez is ismerős helyzet..és a legbetegebb a "legnagyobb" gyerek szokott lenni :roll:

Amúgy ebben a boltban múlt héten rendeltünk a barátnőmmel, mert a kisfiának szülinapja van...de nem tudtuk, hogy van ilyen kedvezmény :cry: pedig jó sok pénzt otthagytunk, mert mindketten ott rendeltük meg az ajándékokat :( Na de majd legközelebb :wink:
20140901114303
 
 


Köszi Linacska! És jobbulást a beteg "gyerekeknek"!

anabique
Budapest
 
 


Brunhild,
37 fokos "láz" az már halálos, tudom, ismerős a helyzet :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Anabique!

Mi történt,h attól tartasz károsodott a baba koraterhességben?lehet mondtad,de kihagy az agyam,nem emlékszem :roll:

Linácska!

Jobbulást nektek!

Látom sokan rendeltek netről,én is és szerencsére még nem jártam pórul.
Lottinak megvan,Bencének tegnap rendeltük.
Azért még a maradékot megpróbálom boltban megvenni,szerintem csak a jövő héten.
Bedöglött a kocsink már egy hete,itthon nem is tudják megcsinálni,párom ma vitte trélerrel pestre.az is zsebbenyúlós lesz :cry:

Én ma nagyon rosszul vagyok róka ügyileg.reggel óta hányingerem van,nem is bírok enni.Du.mikulás buli lesz Bencének,arra még szendvicset kell gyártanom,de nagyon gyenge vagyok.ráadásul alig aludta,egész éjjel köhögtem,folyt az orrom,uram átköltözött Bettihez,mert nem bírt tőlem aludni.
Holnap reggel megyek dokihoz!!!már tűkön ülök én is!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Szegeny betegek, gyors gyogyulast mindenkinek!!!

A ferjemnek is faj a torka, de ö nagyon gyogyszerellenes, ugyhogy 2 napba telt mire ravettem, hogy legalabb anak erdekeben, hogy ne kapjam el, vegyen be valamit ... erre ejszaka arra ebredek, hogy hihetetlen alkohol szag van, nem tudtam mire velni, mert ö semmit nem iszik ... kiderült, hogy liliomos kekszeszt (erdelyi gyogymod :) ) tett a nyakara ... szep almaim voltak :)

Leo ... probalom rövidre fogni :) A "fuvolista legzesnek" az a lenyege, hogy megtanuljuk a rekeszizmot tudatosan müködtetni. Mivel azt ugy nem lehet magatol, ezert a többi legzesor müködö izommal befolyasoljuk (bordaközi, has stb.). Azt mondta a tanarnöm, hogy a vegefele nehezebb hosszu fraisokat kibirni egy levegövel ezert egyszerüen többet kell beiktatni. Meselte, hogy tanult valmi darabot, amikor a fiat varta es 2 ev mulva csodalkozott, hogy miert volt szüksege ennyi helyen levegöt venni :) Ez csak az utolso 1,5-2 honapban lehet problema. A masik az allas. Elvileg mi naponta 3-5 orat gyakorolunk, allva (ez nalam a gyakorlatban azert kevesebb es a nagyresze ülve :) ), azt mondta, hogy ez lehet meg problema. De összessegeben szinte a legvegeig lehet. Anyukam meselte meg, hogy a "tamaszt" (a helyes koordinalasa a kilegzesnek) sokkal jobban lehet tapasztalni az 5-7 honapban. :)

Vivcsen szerencsere nekem azert nem ilyen veszes a dolog, pl. a tegnapot megusztam ... Te hogy birtad ugy vegig? Es most sokkal jobb?
rokakoma2
 
 
 


Jó sokat írtatok, én meg mindig lemaradok, valahogy sosem jutok ide :(

Mi vásárolunk élőben is, neten is, mióta gyerekeim vannak, áldom a netes vásárlást :lol:

Na most is csak ennyi, most épp naptárakat rendelek..

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: