Új privát üzeneted érkezett!

Vivi! Dehogy tertem....az egyiket csak 12-14 kozott adjak ki......ugyhogy meg van 2 oram :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Vivi
Akkor irány Ciprus :lol:
köszi, már azt hittem nem fog elmúlni ez a torok nyavalya...

Noémi
Mindig van miért izgulni, sztem nincs egy "nyugodt" perce sem az embernek, Én már olyan sok mindenen agyalok :roll: :wink: aludni azért birok, mert régen, ha valami nagyon foglalkoztatott aludni is alig bírtam :!: :wink:
igen, a reggelekkel Én is ilyen vagyok és a másik meg, ha kinyílik a szemem olyan éhes vagyok :wink: :roll:
Megnézném azt a babakocsit :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nomi
Jaj, szegény! A legnagyobb melegbe?!? :( Ezek se normálisak!
Akkor ma nem is tudsz menni dolgozni? Kettévágja a napot.

Suzy
Köszönöm a linket! :D :)
Kicsit barátságosabb árak! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

 
 

Noémi
Ma szabados vagy :?: milyen eredmények lesznek készen :?:

Vivi
Akkor írd meg neki, hogy konkrétan mikor mentek, hátha akkor komolyabban gondolja :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
Még Én sem néztem nagyon szét ezen az oldalon, de láttam olyat ami nekem is tetszik, majd megmutizom :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Lehet, h azt kellene.... :D :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy
Köszi! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Ja és azt el ne felejtsd megírni, hogy mi az oka, hogy oda mentek :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nézzétek meg ezen az internetes oldalon a baba ágyakat is :!: sztem korrektek az árak :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Egy kicsit eltűnök csajok, mert aggódom, h le fogok bukni, h fórumozok. :oops:

De köszönöm szépen, nagyon jó kedvem lett! :D
Így sokkal jobban indult ez nap! :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jó reggelt!!!

Suzy!
Ezt a boltot én is nézegetem és hozzánk elég közel van :wink:
Na akkor vigyázz a torkoddal nehogy megint legyen valami,mert nagyon lassan gyógyulsz ezekből ki.

Vivi!
Jó kis babakocsi!Az ára :shock: legalábbis ott.De máshol tényleg olcsóbb ez a fajta.

Nomi!
Nem értem :oops: Akkor most hol vagy?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy
Mindenképpen megírom és majd beszámolok! :D :D :D

(Rákukkantottam a babaágyakra! :) Szerintem is teljesen jó árak. És elég stabilnak is tűnnek. :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Én ezt az ágyat néztem ki:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cukigabi 2010.06.15 07:57-kor.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi
Akkor menj dolgozni, nehogy leszidjanak kismami, mert akkor már kettőtök kapja a szidást :!: :roll: :wink: gyere, ha suttyomba tudsz majd :wink: :!:

Gabi
Igen, vigyázok, dehogy akarok még egy ilyen hosszú menetet :wink: :!:
Na ebből a szempontból nagyon szeretnék Pesten lakni :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kicsit egyszerű,de szerintem jó.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi
Várom :wink:

Gabi
Teljesen korrekt, hasznos :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csajok!
Én már nagyon sokat érzem a babamozgást,tegnap apa is elcsípte :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 



Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi! Varlak,hogyne...gyertek csak :wink: Sok erdekes latnivalo van itt,nemcsak babakocsi..... Ha elohalaszom a kepeket valahonnan,kuldok,ok?
Gabi! meg itthon vagyok :roll: De lassan azert indulok.

Thalassemia,toxoplazmozis,vizeletvizsgalat eredmenye,szifilisz,es a tobbit nem tudom :oops: :oops: Csak egy picit vagyok analfabeta.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Suzy! ahogy megebredtem bevagtam egy kissebb sargadinnyet,most meg a paradicsomkura jon....egy szelet vajaskenyerrel :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Kulonben ha reggel 8ra lellett volna menjek,akkor is kva meleg van....ugyhogy .....
Ja,ma szabadnapos vagyok :lol: :lol: :lol: Vegre..de vasarnap ujabb eskuvo,elotte meg keresztelo :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Suzy!
Ez is jól néz ki,de hatalmas!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Noémi
Akkor ezek a 16 hetes szűrési eredmények, amiket tegnap nekem is csináltak :!: :wink: dehogy is vagy analfabéta :!:
Jó étvágyat drága :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Nálunk ez bárhol elfér :!: :wink:

Noémi
Akkor pihizzél most, mert nem lehet könnyű mindez lassan félidősen :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Jó nektek,nekünk pl a kocsiba nem férne be :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
DE jó, hogy ennyire mozog a kis Roli :lol: olyan jó lenn már érezni, hogy van odabet valaki, mert sokszor már ezért vagyok megijedve, hogy biztosan nrendben van minden a babámmal :?: :wink: :roll: sokat beszélek neki, de nem reagál még semmit :lol: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Kicsit én kétségbe voltam már esve,hogy nem fogom érezni már soha,de aztán adott jelet :wink:
Türelem!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Andi!
Az az ágy csodálatosan néz ki,nagyon jó.Én még nem tudom,hogy milyen lesz az ágy,mert kapjuk a családtól.Remélem valami ilyesmi lesz a miénk is. :D

Köszönöm a megnyugtató szavakat,aranyosak vagytok.
Most jöttem a vérvételről,nagyon szépen vették a vért,ami nálam csoda :oops:
Sajnos nagyon rossz vénáim vannak,az összes kolléganőmet megizzasztottam már.Még jó,hogy vérellátós vagyok :D .
Már nagyon várom,hogy megmozduljon a pici babám.Alig várom már.
Képzeljétek a párom eljön velem a doktornőmhöz 28-án.Most végre fogja látni a pici babánkat,eddig nem tudtam rávenni ilyesmire.
Ami nagyon jó,hogy ő ajánlotta fel. :D :D :D :D
Szép napot!
Ágica.

ágica78
 
 


Suzy! Mar csak par nem munka,remelem.....
Es ne izgulj,a Baba is hamarosan megmozdul..... Egy par nap,es erezni fogod :wink: :wink: :wink:

Remelem egyszer Eric is el fog tudni logni,ha uh-ra megyek..... Ezt minden apuka kell lassa...... Csak az o fonoke egy ven zsarnok!
Na hagylak titeket,ha meglesznek az eredmenyek beszamolok roluk...marha tudok :wink: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Ágica
Örülök, hogy túl vagy rajta :!: :wink:
Nálunk ez nem is kérdés hál istennek, hogy jön-ée velem, mert már több, mint 3 éve, hogy elkezdődött a projekt és mindig együtt mentünk dokihoz még egy receptért is :wink: nagyon nagy boldogság ez majd meglátod és olyan megnyugtató, hogy ott van veletek és élvezni fogja tutira :wink:

Noémi
Pár nem munka konkrétan mennyi :?: :lol:
Rossz lehet az ilyen, hogy el kell lógni egy apának egy uh miatt :?: ezt nem érti meg a zsarnok főnök :?:
el ne menj, beszélgetünk :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Amit Suzy küldött linket, ott vettük mi is a kiságyat:) Aki tud annak érdemes elmennie a boltba, mert rengeteg minden van és jó áron. Szerencsére mindig frissítik a honlapot, így ha valamit kinézel, csak elmész a boltba és van:)
Küldöm a linket a biciklivé alakítható babkocsiról, pont tegnap kaptam:
http://www.minimano.hu/termekeink/babak ... ar_egyben/
Az ára nagyon durva :shock:

Mi egyébként ezt a babakocsit néztük ki:http://www.babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=414
ezt már megnéztük élőben is és tetszik csak még nem tudjuk, hogy kocsi csomagtartójába befér-e, mert ez nekünk nagyon fontos. Sajnos nálunk a legnehezebb a babakocsi kiválasztása, ezért is húzodik ennyire. De párommal mostmár azt mondtuk, hogy hétvégén elmegyünk, kiválasztjuk és pont:) Szerencsére a babakocsit ajándékba fogjuk kapni, de azért nem szeretnénk túl drágát.

Holnap reggel megyek vérvételre, remélem nem lesz túl meleg, mert nem szeretnék ájulni:)

Vigyázzatok magatokra
pussz és szép napot

andicsiga
 
 


Nomi
Várom majd a Ciprus fotókat! :D :) :D
Tényleg szemét a párod főnöke, pedig ha időpontra mentek, akkor nem is esne ki neki egész nap csak pár óra!

Suzy
Még nem válaszolt a levélre... :(
Ne aggódj, márcsak egy kis idő és megérzed a babát! :)

Andi
Ez elképesztő :shock: :shock: :shock:

Drukk holnapra! :)

Ágica
Nálunk is nagy élmény volt a páromnak is, h bejött velem! :D

Gabi
Gratu! :D Az én párom is várja már nagyon, h úgy igazán megérezze, ne csak olyan "lehet, h éreztem valamit" módon. :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Andi
Nekem nem is tetszik :!: és milyen durva valóban az ára :shock:
nagyon jó kocsit választottatok, tetszik az is :!: :wink:
ez milyen v.v lesz :?: drukk++++++++++++++++++++++++++++++

Vivi
Biztosan nem mer válaszolni, mert komolyra fordult a dolog benne :roll: :wink:
Nem vagyok türelmetlen, csak egy kicsit várom már, hogy Cipike életjelet adjon :!: :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Kismamik!

Mindenkinek szoritok, akinek van ma valami ...vérévtel, erdmény...egyebek!
Annyira pörögtetek ismét, hogy követni sem tudtalak Benneteket! :wink: :lol:

Jó kis cuccokat néztetek ki....
Nekem is van egy tettszetős kiságy, ami bejön....Én nem baldahinosban gondokkozom, bár azt külön lehet rá szerelni, ha mégis úgy döntök kell....
http://www.neobaby.hu/index.php?&lap=xa ... xazon=1166
..és hozzá a pelenkázó...
http://neobaby.hu/index.php?&lap=xarukmut&xxazon=1168

Nem kombisban gondolkozom, mert a későbiekre nézve, ágyikónk már van, szüleimnél van raktározva :) .....és ebben a lakásban sajna el sem férne más.... :(
Nekem ezek az egyszerűbbek tettszenek...és szinben pont passzol a hálónkhoz.......Hm? :?:

Babakocsi!
Ehhez a fajtához mit szóltok?
Apának ez tettszik...árilag nem annyira olcsó, de mi is kapunk bele pénzt az egyik Nagyitól és Nagynénitől....és hát ugye a második Babónak is jó lesz...szinileg...talán kislánynak és fiúnak is jó!
http://www.neobaby.hu/index.php?&lap=xa ... 2712&fot=0
Hm? :?:

Na ma is dög meleg lesz itt...már reggel ezerrel sütött a nap....kimentem...de be is jöttem, beüzemeltem a ventillátort....

Iszok sokat...Nekem is azt mondtaa doki, hogy a magzatvizünk egy nap kétszer is lecserélődik, ezért fontos a firrsités....sok viz....kerülve a cukros ücsiket...pedig ebben a kivánósabb időszakban be-be nyakalnék egy kólát.....pfffffffff!
:lol: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy!
Nekem se tetszik, nagyon nagy és formátlan!
Ez egy normál teljes vérkép és vizelet vizsgálat, az utolsó:)
Ezután már csak ha beindul a szülés akkor néznek ilyet, ha néznek.
A baba pedig meg fog mozdulni:) én is nagyon vártam, főleg, hogy a körülöttem lévők már mind érezték a 18.-19. hétben, nekem meg csak a 20.héten mozdult meg úgy igazán. Úgy ne aggódj:)

Orsi!
Szerint szuper a kiságy meg a pelenkázó is:) A babakocsi is tetszik, kicsit tényleg drágább, de ez biztos sokáig elég lesz neki:) (a színe nagyon tetszik)

Itt most jobb idő van, egész jól mozog a levegő és nincs olyan nagyon meleg. És kivételesen éjszaka nagyon jól aludtam!

andicsiga
 
 


Suzy!
Nyugi...majd megmozdul és jól oldalbarúg.....bebokszol...
Anya itt vagyoookkkkkkkk...pufff...pufff... :wink: :lol: :D :P :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


nomi77!Köszönöm a segítséget sokat segitettél. :)
Te hogy érzed magad?milyen napod van?

Ma nincs annyira meleg erre felé ami jó,de viszont tegnap szörnyű volt ráadásul délután be kelett menjek a városba a cég orvosához alá íratni a beteg papirom.Este értem haza fáradtan,sajnos. :(
Már alig vártam hogy haza érjek és lepihenjek.
Holnap én fogok főzni egyedül anyósom be kell menjen a városba az orvoshoz korábban fogok fel kelni azután meg pihenés amint kész leszek mindennel.
Most megyek le fekszem még be nézek.

Jó pihenést kivánok mindenkinek!

Üdv:Erika
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erika12 2010.06.15 12:10-kor.
erika12
 
 


Orsi
Nagyon jó a kiságy színe és formája, és a babakocsi is. :)
(Ez jó, h mindenki többfunkciósban gondolkodik :) )
Ha a második picur fiú lesz, még akkor is jó lesz ez a szín.

Ezen én is gondolkodtam, h most még figyelem a pici rezdüléseket és úgy várom, h kezdje és csinálja, de később, ha igazán beindul, akkor meg majd egy kis pihiért fogjuk kérlelni. :D

Andi
Képzeld, itt meg olyan felhős, nyomott és esőre álló az idő. :( Bármikor rákezdhet. (Ráadásul mindjárt elalszom, mert olyan álmosító :( )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


nomi77!Sajnos nem mutatja a vonalzót ahogyan leírtad úgy csináltam és ezt sem akarja mutatni,nem tudom,hogy miért.
erika12
 
 


Erika
Amikor megcsináltad a vonit a bbCode-ot másoltad?
És amikor beilleszetted az aláírásodba, akkor "elküldted"?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Meg esetleg azt nézdd meg, h a profilod-nál a beállítások alatt "IGEN" van-e ott, h aláírást csatoljon, és h bbCode és HTML megjelenítés.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Köszi!
Hát igen mindenki próbálja a költséghatékonyabb megoldást választani...ezért a többfunkciós....kombinálható...stb.
És a szin is...a 2. Babóra készülvén... :lol: :wink:

Huhh, itt ezerrel süt a nap! Nincs olyan meleg, mint a hétvégén, de közelit....
Én is álmos vagyok egyébként, ami fura mert mostanában nem alszok délután, csak lefekszem tévé, net, olvasás...

Ha majd igazán belekezd az lesz a nem semmi...bár erről talán többet tudna mesélni nekünk Andi!!!! :wink: :) Gondolom őt már feszegeti rendesen a Manókája!!!

Erika!
Pihenj csak!
Főzés közben is többször ülj le, amit ülve meg tudsz csinálni azt úgy tedd!

Képzeljétek megszült a barátnőm, Botond 3550 gramm és 53 cm.
Első baba....4 és fél óra alatt kint volt... :shock: váo...mit nem adnék érte, hogy csak ennyi legyen nekünk is....
Otthon elkezdődtek a fájások....10 percesekkel....aztán 5 percesek...elment a dugó...felhivta dokit, szülésznőt...irány a kórház...a folyósón elfolyt a magzatviz..és már jött is Boti!
Annyi kellemetlensége volt, hogy Botondnak rosszul volt az egyik kezecskéje és hiába a gátvédelem...a könyökével sikerült felszakitania belül is...és a gátat is...igy varrni kellett!
Ja és azt mesélte, hogy beöntést kérjünk, mert akkorát kell nyomni, hogy jönne a kaki doszt....
Én annyira undorodom a beöntéstől...Lányok!!!!De hát, inkább, mint ott összeszarjam magamat és még ha szegény Baba is olyan lenne, jesszus....pedig biztos előfordul ilyen is! :idea: :? :shock:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok! Ujbol megjottem.....sajnos eleg szar dolgok derultek ki....vagyis..... Szoval a thalassemia,azert mentem eloszor,mondja a doki,egy aranyos pasi :oops: :P ,hogy ne ijedjek meg ( :!: :!: :!: ),nalam minden ok,tehat a baba nem orokli,de a ferjemnek van. Hat ettol megnyugodtam.......olyan kepet vaghattam,hogy rogtom megkerdi jol vagyok-e??? Aztan elmagyarazza,hogy ez gyakori Afrikaban,stb. Most olvasok utana....
A masik pofon...mondtam csak kicsit vagyok analfabeta :!: :!: :!: Megyek a laborba,keresik az eredmenyeim,adnak egy gyonyoru rozsaszin papirt,csak azt latom rajta POSITIVE.....na edes Istenem.....( Persze a vizeletvizsgalat eredmenye nincs meg,azert ujra izgulhatok). Gondolom gyorsan keresek egy szeket,mielott elajulok,hat.......latom RHESUS positive. NYugtassatok meg,hogy ez nalam is csak az Rh....... :oops: :oops: :oops:
Nezegetem a tobbit,ugy latom minden ok....
Mindjart utanaolvasok,hogy mit irtatok.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Erika! Latom mar a lanyok a segitsegedre siettek.... Csak fog sikerulni a voni...kulonben nekem sem jelent meg rogton...
Koszi,jol vagyok,de csak ha nem kell dolgozni :wink: :wink: Ma meg a meleg is elviselhetobb.....
Kepzeljetek,a boltok bezartak,nekem meg minden gyumi elfogyott :( Es mar kezdenek elvonasi tuneteim lenni :(

Az a bicikli-babakocsi amit en lattam,nem ilyen,ott csak a gyerkoc hasznalhatja. De ez szerintem szuper...... En elfogadnam :wink: :wink:

Vivi! a kepek meglesznek,igerem! Meg ma,ha nem megy el a net...

Anna! Mi a helyzet????

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi!
Semmi gond! Minden ok! :)
A RHESUS +, az az Rh+! És az nagyon jó. Neked ezek szerint 2 vérvétellel kevesebb,lesz mint nekem, sőt nem kapsz a szülés után sem szurit.

Orsi
Igen ezt nekem is mesélték, ha nincs beöntés akkor minden egyéb van..... :(
Igy viszont erősen elgondolkodtató....
4 óra?!?!?!?!? Én is ilyen szülést akarok! :)
(Meg is beszélem a Picurral, ha itt az idő, akkor feleslegesen nem kinozzuk egymást! :D :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Ha tudtok valamit a thalassemiarol,varom az infokat! Koszike....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi!
A rhesus az az Rh faktor....nyugi!

A másik:
http://www.pediox.hu/szuloknek/thalassa.html

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!
AKkor kezd azt a megbeszélést.....legyen időd a megegyszésre... :lol:

Reméljük mindegyikünknek komplikációmentes, gyors szülése lesz....ezt mondogassuk magunkban!!!!
:P :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


En 28.ig bedilizek....akkor megyek ujra a dokihoz az eredmenyekkel... Ahogy nezem semmi sem perfekt :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi!
Nyugi! Nekem sem stimmel a vérképem Drága! De erre a dokim azt mondta természetes a tehesség alatt...

Ne stresszeld magadat feleslegesen!Kérlek! :wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: