Új privát üzeneted érkezett!

Melindának, boldog névnapot!

Asszem én sem oltatok várok még egy kicsit.

Kép

Kép
antekirt
 
 


sziasztok! bocs, hogy így bepofátlankodok közétek én a júniusi babások között vagyok csak gondoltam megnézem ti milyen véleményen vagytok a h1n1-l kapcsolatban. én 12+2 vagyok és ma adattam be mind a két oltást, nagyon sokáig vívodtam kérdeztem sok ismerőst orvost stb, és a mai nap jutottam ideáig. ami döntött, hogy van 1 barátunk aki orvos és ő azt mondta, hívjam fel a lászló kh-ban az infektológiai oszt. vezetőjét és amit ő mond azt csináljam. felhívtam és már be is oltattam magam. Ha gondoljátok leírom a címet és hívjátok fel hátha segít a döntésben

Klinikai Védőoltási Szaktanácsadás
Szent László Kórház - 1097 Budapest, Gyáli út 5-7. - 1. épület - C oldal


Telefon: 06-1/ 455-82-56


Vezető főorvos: Dr. Kulcsár Andrea

szép napot mindenknek

Kép
Kép
Kép
zsuzsa36
 
 


Sziasztok!Rémes volt a mai nap. Most vettek vért Rikitől.Teljesen le kellett fonom, már ettől üvölteni kezdett, aztán meg a vérvétel alatt végig sírt, potyogtak a könnyei.Mondanom sem kell,az enyémek is. Aztán voltam terhesgondozáson. Nagyon kész volt.Ott is ez volt a téma. Már az oltás.
Lányok, őszintén nem tudom mit tennék a helyetekben. Pocaklakó, ne haragudj, de az ismiteknél sem lehettek egyértelműen biztosak benne az orvosok, hogy az oltás mellékhatása volt. A dokim ezt magyarázta pont el, hogy azért sem lehet klinikai teszteket végezni,mert egy esetleges rendellenességnél nem tudják jelenleg megmondani az oltás okozta-e vagy egyébként is betegen született volna. Tényleg szörnyű az eset, de őszintén, ilyenkor gyakran "hibáztat" valami kézzelfogható dolgot az ember. Jelen esetben az oltóanyagot. Közben lehet, hogy génhiba volt. Nem????Nem akartalak megbántani, csak elmondtam a dokim álláspontját. Amúgy terhesen ő sem javasolja, egyszerűen mert nem lehet tudni.Ráadásul a vírus is és a higany is átjuthat a placentán.Igaz lehet kevésbé ártalmas ez, mint a betegség. De szerintem is érdemes a 12. hetet bevárni,mert akkor befejeződik a szervfejlődés.
Na megyek,nem okoskodom.Bocsánat érte!!!!
Szép napot!!!
Bibar az tök jó!!!!Én manóm 5 nappal fiatalabban volt 2,5 milivel kisebb.Akkor nem aggódom,ez tök jó!!!!
Puszi!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Antekirt
Köszönöm szépen!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Jujj Melinda!!!Isten Éltessen Sokáig!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, egyaltalan nem bantottal meg..dehogyis. Mindenkinek mas a velemenye, ez termeszetes nem vagyunk egyformak. Csak amit en latok, hogy iszonyuan megijesztenek minket. Ha nem varnek kisbabat, siman beadatnam egye-fene, legyenek boldogok az araval, nekem meg van vedettsegem. De igy, hogy ott van ez az incuri-pincuri nem tudom vegkepp. Egyszer igy gondolom, egyszer ugy. Azert is jo, hogy beszelunk rola szerintem, mert ebben is tudjuk egymast tamogani es batoritani.

Antekirt: orulok, hogy ugy dontottel, hogy csak a 12. het utan adatod be magadnak. :)

Addig meg csajok, probaljunk vigyazni, mast most nem nagyon tehetunk. Mar igy is eleg veszelyes az elso 12 het, mar csak ez hianyzott nekunk.
pocaklako
 
 


Meme: meg egyszer... :lol:
pocaklako
 
 


Antekirt
szerintem jól teszed,a 12 hét elött nem szabad!!

Melindának boldog névnapot :P :P :P :P

Niki
na akkor egy méretben nyomják a lurkók :wink: :wink: sajnálom a picit avérvétel miatt :cry: :cry: olyan szörnyű lefogni őket :cry: :cry:

ma bejelentkeztem a rendes dokimhoz,hétfőn megyek,igy ujra látom a babácskát :lol: :lol: kedd meg védőnő,beindult a gépezet :wink: :wink: a gyomrom egyfolytában szar ha nem eszek,iszonyú ez az égő savas érzés,na nem panaszkodok mert lehetne rosszabb is :oops: :oops:

bibar
 
 


Bibar, nekem is folyton ennem kell, mert ha nem eszem akkor lyukas a gyomrom és kis hányinger.

Olyan messze van még a 12. hét. Tiszta stressz az oltás miatt is. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Judit, örülök, akkor ha nem bántottalak meg. Én sem párti, sem ellenző nem vagyok. Nagyon nem irigyellek Titeket, nem tudom mit tennék, ha nem lennék oltva. :( 12. hétig tuti nem szabad!!!!Vigyázni kell, mert a szervfejlődés nagyon kényes folyamat. Utána is vannak veszélyek,ezt mindenkinek magának kell felmérni. Persze én is izgulok, hogy nem okozott e a picinél bajt a korai oltás, de hiszek, és remélek nagyon. Csak nagyon rossz volt ezt Judit olvasni, hogy az ismerősödék határozottan kijelentették, hogy az oltás miatt van a baj, pedig ebben nem lehetnek biztosak! :(
Bibar, szörnyű!!!Inkább vegyenek vért naponta tőlem, mint évente egyszer tőle. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Meme! Isten éltessen! :)

Bibar, én kedden megyek dokihoz, már nagyon várom :)

Niki! Szegény Riki! :( Engem érdekel, hogy mi van vele, örülnék ha megosztanád priviben :)

Emma olyan aranyosat mondott ma! Egyszercsak közölte, hogy a pici baba a pocakomban kislány :) És hogy várja már, hogy odaköltözzön a szobájába, mert akkor nem fog félni :) Azt hittem megzabálom! :P

Én azt vettem észre, hogy ha nem veszem be a Gravidát, akkor kevésbé vagyok szarul :evil: Így ma egész tűrhetően voltam :wink: Legalább már volt szünet a hányingerek között 8) Apró örömök az életben :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Lassan nem kezdjük el a táblázatot? Nekem olyan szita az agyam, tudom, hogy sokan már régebben nem jeletkeztek, de nem tudnék mindenkit felsorolni :oops: Szerintem könnyebb lenne követni a dolgokat! Mit gondoltok?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Csináltam közös mail címet - dobjatok privit és küldöm az accountot meg a password-öt :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Na, aki írt az utsó 3 oldalon, annak elküldtem :)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


ja igen, szal ide a nem publikus dolgokat lehetne majd küldeni - pl a táblázathoz az adatokat, meg később majd egyebeket is :wink:
Meme, ugye vállalod még a táblázatot? :)
Na, eldugulok mára :oops: Látszik, hogy ma jobban vagyok :twisted:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Melindának nagyon boldog névnapot!

Lányok, ez a H1N1 tényleg csak az idegeinket készíti ki. Ma én is rákérdeztem a védőnőnél, mert mennem kellett a kiskönyvért (jó randa valóban) és csípőből ellenkezett, hogy annyira nincs háttere, nincs kismamákon tesztelve és hogy amúgy sem oltanak kismamákat a szezonális influenzánál. Továbbá hogy nincs is járvány, csak azt próbálják megelőzni. És szerinte a legjobb, ha megpróbáljuk kerülni a tömeget, mint bejuttatni egy olyan szert, amiről semmit vagy nem sokat tudunk. Szóval nem lettem okosabb, pedig azt gondoltam, hogy be fogom magam tudni oltatni a 12.hét után. De megpróbált lebeszélni. Így nem lettem okosabb, hogy mi legyen. Na, de ennyit mára a H1N1-ről. Az ember lányának nincs elég dolog, amin aggódjon, még pont most jött ez a fránya vírus is. :evil: :shock:

Barbi: köszi az e-mail címet.
Jó lenne tényleg a táblicsku, mert akkor könnyebben nyomon tudnánk követni, ki kicsoda, hol tart, stb.
Emma szerintem összebeszélt Nórival, mert ő is hasonlót mondott és pont ma. Kérdeztem tőle, hogy milyen nevet szeretne a kistesónak, mire ő: kislányt
Jó lenne :) Mert én is kislányt szeretnék, persze a fiú lesz, akkor is imádni fogom, a lényeg, hogy egészségesek legyenek a gyerkőcök, más nem számít.

Niki: Riki egy hős azért a vérvétel miatt. Puszi a vérvételes bibijére.

Még valamit szerettem volna, de most elfeljtettem. Majd ha eszembe jut, akkor még írok :)

Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Barbuss: Koszi az email cimet.

Bibar: Te kerdezted, meg delelott, hogy mit eszunk ma..hat mindent ami itthon van :lol: :lol: :lol:
Nalad mi volt az ebed? Valami jo tipp kellene holnapra.
En egy nagyon egyszeru grillezett sajtot csinaltam rucolaval, olyan 3 perces ebed volt, mert keson jottunk haza.

Nektek nott mar a pocitok csajok? En minden nap ezt szemlelem. A ferjem szerint meg mindig csak onmagamat adom, Babo meg nem latszik, szerintem meg mar igen is latszik egy picit. Mit tudtok arrol, hogy mikor fogjuk a Babot erezni, gyarkan a kezem a hasamra teszem, de persze meg korai, de azert mindig fulelek. :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Köszi lányok a reakciókat oltás ügyben..neked külön köszi Barbi,mert megerősítettél..a dokim is pont ezeket említette..szal tuti nem oltatok egyenlőre....azzal már majdnem mindent megtettem h körülöttem mindenki be van oltva.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy nem jöttem de sok a dolog!
Hányinger eerel pedig már nem szedem az elevitet!Fuuu de utálom!Jo lenne ha már elmulna!
Csajok!Nem nézek hiradót mert nem érek rá!
Interneten olvasgatok a h1n1 ről!
És nem tud egyenlőre semmi meggyőzni hogy beadassam!Szerintem nem olyan nagy a baj mint amennyire felfujják!És valószinűleg itt is a pénz az egész dologban a fontos!De ez csak az én véleményem!
Én csak azt kivánom jöjjenek a minuszok akkor távoznak a bacik is!
:)
Vendég
 


Jo reggelt Csajok!
Hogy vagytok?

Moni: kitartas: mar Te is a veget jarod, lassan megszunnek a rokak. :D

El kell mennem delelott, delutan pedig megyek a nogyogyihoz. Nem tudom lesz-e uh. Azert szoritsatok, de szerintem csak ilyen adatfelvetel, mazsalas meg beszelgetes lesz. Mar ossze is irtam a kerdeseimet. Ha nem ma akkor holnap lesz a hivatalos uh.

Puszi mindenkinek
pocaklako
 
 


SZiasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a névnapi köszöntést! Nagyon arik vagytok!:)

Barbuss:
Persze hogy vállalom, hosz megígértem! Nekem mindegy mikor kezdem, de ugy lett megbeszélve, hogy várunk a 12. hétig.Az még 2-3 hét legalább. De az adatokat nyugodtan küldhetitek, ha akarjátok, addig megcsinálom az alapot, aztán majd csak fel kell tölteni, és javítani az adatokat! Aki szerete felkerülni a táblára, azok dobjanak nekem egy privit!:) Csak a névsor kedvéért. Ha még nem akartok adatokat közölni, nem kell:) Majd a tuti 12. után:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Tudjátok mire gondoltam? Persze csak ha benne vagytok!:) Készítenék egy honlapot, ahol mindenféle fent lenne! Pl a tábla is, akkor akik szeretnének a már megszületett gyerkőc/ökről képet feltennni, mindenkiről pár mondtatos bemutatkozás, UH-s képek...stb. Vagy ami még eszetekbe jut! Klasszul megcsinálnám:) Vélemény?? (persze ez azért nem 2-3 nap, mire elkészül:) )

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Pocak
jó lenne ha lenne uh ugye?? :wink: :wink:
mai menü:husileves,rántott husi krumlipüre és paradicsom saláta :wink: :wink:

Kitudja
azért szedsz helyette más vitamint??

Panny
van még kb 3 hetünk eldönteni hogy a 12 hét után oltassunk e,addig sok viz lefolyik még a dunán :oops: :oops:

jaj a táblázat már nekem is hiányzik nagyon,jó lenne egyben látni a dolgokat :wink: Meme,ügyi vagy hogy megcsinálod majd :wink: :wink:

Annyira lusta vagyok mindenre,már folyamatosan kellene takaritani stb,de Olivér minden energiámat bezsebeli :oops: :oops:

bibar
 
 


Sziasztok!

meme: nagyon jó ötlet szerintem a honlap!

manorka, barbuss: az én kisfiam is várja a kistesót, ő úgy gondolta, hogy a szobájában a szőnyegen lesz a helye egy pléden (remélem képben van hogy nem kutyát kap :lol:

bibar: annyira megirigyeltem az UH-képedet (én a sajátomon csak egy babocskát láttam, szívvel), hogy az integrált tesztnél (12. hét) kértem a 4D-s ultrahangot is. Azt nem a kórházban csinálják, állítólag nagyon szuper gépük van. Én is szeretnék már kezecskéket látni!!

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Képzeljétek! Útálom a gombát, tegnap de multkor ugy megkívántam, hogy tegnap gombalevest csináltam meg rántott gombát. Ma meg rakottkrumpli lesz:) felturbózva egy kis carbonara szósszal, meg sajttal a tetején:)Holnap meg spagetti lesz!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Elmentek a vizesek is, szerencsére! Leáztattak minket a szomszédok, ugyhogy most gyönyörű a konyhám:( Teszek fel képet, hogy mennyire durván néz ki....de ma már nem csöpög.:) Kép
És ez csak a fele....

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Ötleteket várok a honlaphoz. Eddig ezek lennének a menüben: Bemutatkozás, UH-képek, táblázat, Ki hol tart( éppen hol tart a terhességben, nagyonbabás vonalzók),Képek(család, gyerekek)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztoook!!!!!
Jáááááááj de jó ötlet ez a honlap dolog..... :D
...de nekem senki ne küldjön semmit az e-mailomra mert nem tudok belépni....elfelejtettt jelszó..... :oops:
...másét bezzeg fel tudom törni :D :D

ugyh csinálok másikat és majd megadom....


Én is gondolkoztam már ezen a honlaposdin,de én kevés vagyok hozzá....minden tiszteletem azé aki képes ilyesmivel tölteni az idejét és nem kap ideggörcsöt.... :shock:

puszi,vigyázzatok magatokra :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


hááááát...megjött az üzi....

istenem én meg azt hittem hogy emailre megy....de sötéééét vagyoooook..... :twisted: :twisted:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!
Meme, és jelszavas lenne a honlap? Mert egy nyilvános oldalra én semmit se raknék ki magamról! :oops:
Egyébként a gmail-en belül is lehet fényképalbumokat létrehozni úgy, hogy csak azok láthatják akinek megvan a jelszó a mail-hez ;)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Judit: drukk az UH-hoz! Ha nem is ma, akkor holnapra. De azért első körben mára :)

Bibar: nem mehetnénk mi is Hozzád egy kis ebédre? :oops:
Nekem még halvány lila gőzöm sincs, mit eszünk.

Sakura: Kisfiad gondolata édes. Ő mennyi idős? Nem csinálsz neki is egy vonalzót?
A köv. UH-on már biztosan látsz mindent, amit kell. Igazából már ki is alakult, hogy kisfiú vagy kislány (9.héten) csak még nem kivehető. Pont tegnap olvastam róla az Anyák Lapjában, amit a kismama könyv mellé kaptam ajándékba a védőnőtől (ez egy minta szám, amit direkt erre a célre adnak ki).

Meme: jót mosolyogtam, mert már a rakott krumplinál is vártam a gombát, ahogy olvastam. :lol: De carbonara lett belőle. Az sem rossz. A beázás pedig bosszantó, még ha van is biztosítás, mert az ügyintézés a nyakadba szakad. :( Remélem, nem dicsérted meg a felső szomszédot. A honlap dolog szuper. Esetleg én még a képek közé tennék egy pocakfotós kategóriát. A táblázatba pedig ilyen adatokat vennék fel: nick, keresztnév, kor, város, szül.várható ideje, baba neme, baba neve, kórház/doki (hátha valakik pont egy kórházban fognak szülni), nagyobb tesó neve, kora... Hírtelen ez jutott eszembe, bár pont nem ehhez kértél ötleteket, de gondolom, nem baj, hogy leírtam. Ja és esetleg mobil számot még aki akar az megadhat, mert akkor könnyebb egymást értesítenünk.

Na, már megint jól belehúztam az irományokba, mindig regényt írok Nektek.

Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Haliho Csajok!

Meg mindig dokino elott vagyok :oops: :oops: :oops: , na majd delutan.

Meme: nagyon jo otlet az oldal, nem is tudtam, hogy Te ilyet is tudsz csinalni. Nekem is tetszik Manorka otlete, hogy legyen pocakfoto. (kuldjek tavalyit is??? :lol: :lol: :lol: - pocak volt, babo meg nem) Ha lehetne en is tamogatnam a jelszavas verziot, mert akkor tenyleg oda mindent fel tehetnenk, teloszamoktol elkezdve mindent.

Meme: ma nalam is lesz gombas kajcsi, az elso tejszines-gombas szelesmetelt sok parmezannal, :o , a masodik egybe fasirt (szojas), k. purevel es igazi hazai vecsesi kaposztaval. :lol: :lol: :lol:
Nem ez volt amugy tervezve, de mindig azt mondja Apa, hogy fozzek abbol ami otthon van, pedig megmondom a tutit, napok ota szekelykaposztara jar az agyam, azert is lett otthonrol hozatva hozza a kaposzta. :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Hú Pocak, ez a tejszínes gombás szélesmetélt parmezánnal 9v9n aluli volt :D Naaaaaagyon ennék!!! :oops: Küldesz fénypostával? :)

Meme, sajnálom a konyhád... :( Olyan bosszantó az ilyen! :evil:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


mármint övön aluli :oops:

így jár aki munka közben ide is oda is kapkod :oops:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Okes Barbi, akkor dobok a vizbe meg egy adag tagliatellet.
Kulonben nagyon nagyon egyszeru a receptje, es par perc alatt kesz. Ha akarod majd elkuldom. :D

Meme: jo kis szomszedaid vannak. Mar csak ez hianyzott neked gondolom.
pocaklako
 
 


Csajok!!
Most voltam pisilni...aztán volt pici folyás, de rózsaszín volt. Szerintetek? Ijedjek meg nagyon??Vagy csak kicsit? Segítsetek!!!!!:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Pocak, én szójás fasírt szeletkéért állnék sorba (barbi rántott husija után) és egy kis k.pürét is kunyiznék, na meeeeeeg vecsési káposztát. Juhéééj, de jó is lenne. :)

A jelszavas védelmet én is favorizálnám.

pocak fotó :lol: na, olyat én is tudnék feltölteni, mert rajtam is van felesleg, de remélem, majd idővel lemegy. De a viccet félre téve, nekem már szép kis pocóm van. Úgy látszik második Babóval tényleg hamarabb nő. Már egy ideje én is terhes nacikat hordok. Nórinál kb. 4 hónaposan volt ekkora a hasam. Ti hogy álltok? Szerintem, aki első Babáját várja, már annak is biztosan látszik. Elkezd kerekedni szépen mindenki.

M.

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Manorka: Apa szerint persze...no a hasad, mert mindig eszel :lol: :lol: :lol:
Manorka: gyere, van fasirt boven, pont most lett kesz, Apa meg sehol, szokas szerint, minden el fog hulni.
Meme: ne aggodj!
pocaklako
 
 


Meme! Nem kell megijedni a terhes nők nagy százalékánál előfordul. Nem lehet, hogy amúgy is mostanság jönne meg a második mensid? Bármitől lehet ilyen folyás. Lehet, hogy csak egy hajszálér elpattanástól, ahogy növekszik a méh vagy ahogy írtam a mensid kimaradásától. Szóval ezer oka lehet, nem gondolj rosszra. De a biztonság kedvéért pihizz sokat most!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Poci: nem mondanám, hogy nyugodt vagyok...:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Manorka: A mensi nem most lenne, már egy hete lett volna ideje a 2.nak. Remélem tényleg csak valami ilyen érpattanós dolog. Mondjuk kicsit beteg vagyok, kapar a torkom, ettől mindig köhögnöm kell. Lehet attól, ahogy köhögök, és megfeszül a hasam???

Megyek le is pihizek kicsit.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


...HMEME:csodálkozom...mert ha használod az Utrogestant akkor nem nagyon kellene folydogálni semminek.....csak ugye a gyógyszernek...ha hüvelyit használsz mint én....

Én is rengetegszer megijedek...mert ez a fránya gyógyszer egész nap folyik...néha olyan érzés mintha megjönne...utána meg futás van a wc-re....

na mindegy...szerintem nincs semmi baj...főleg ha "csak" rózsaszín....am meg lehet,hogy most jönne meg másodszor...és valami kis nyálkás cucc távozik....NEM SZABAD MEGIJEDNI,meg stresszelni sem....az rosszabb!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Pocak: Apa fasírt adagja nem szabad, hogy kihűljön. Én megmenteném szegény fasírtkát :lol: Éhes is lettem.

Meme: ha egy hét múlva jönne meg, akkor lehet, hogy azért, de lehet, hogy valóban a köhögéstől pattant el egy ér. Pihizz! És óvatosan köhögj, a tudsz. Bár nem lehet visszafogni, tudom.
Nem lesz semmi gond, csak ne idegeskedj. Ha esetleg mégis görcsölnél vagy nem múlna a folyás, akkor azért menj el inkább a dokihoz, hogy nézzen meg, biztos, ami biztos alapon. De tényleg sokunknak van ilyen, ne aggódj! Csak pihenj, amennyit csak tudsz.

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


jah..látom már sokan irtak biztatást neked....NYUGI!!!!

nekem semmi féle pocak nincs még....igaz az első baba....(19 évesen mééééég jóóóó :D )....de már olyan jó lenne......

olyan jó nektek,hogy tudtok enni...én még mindig nem eszek egész nap szinte semmit...jah és már 47.5 kg.-vagyok...kezdek aggódni.....

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


000
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.25 18:59-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Éva: én beleférni még beleférnék néhány nadrágomba, csak pont úgy nyomják a pocakomat, hogy erősödik tőle a hányinger. És nem találom a kismama bandázsom, pedig azt Zalánnal is nagyon szerettem!

Sakura: én az Elevittől és a Gravidától is rosszul voltam, dokim javaslatára most fogom kipróbálni a Femibiont. AZt mondta, arra még nem volt nála panasz, csakhát nem olcsó.

Kitudja: rókakomával kombinált gyomorégésért nagyon nem irigyellek!

Niki: gratula a 13,8mm-eshez! Szegény Riki, megszenvedtétek ezt a vérvételt :(

Bibar: nagyon csinos a kispöttyöd! Én is látom a kéz/láb kedezményeket!

Emi: drukk, hoyg eltűnjön az a fránya hematóma!

Mercedes: üdv itt!

Panny: örülök, hogy benéztél, mikor mész UHra? Én saját nyugalmam végett nem nagyon olvasgatok hireket, oltatni első trimeszterben tuti nem fogok, de egyelőre utána sem szeretnék. Jah, és még azt is hallottam, hogy szövődmények terén az idősebb terhesek vannak inkább veszélyben, mert náluk nyomja a babó a tüdőt, mig nálunk még ugye nem.

Melindának utólag is Boldog Névnapot! ;)

Meme: jó ötlet a honlap! Lehetnének esetleg külön pocakfotók is majd - látome zt már más is irta. Jelszavas védelem nekem is tetszene :) Ne ijedj meg, pihizz, és hivd fel a dokit, ha megnyugtat egy plusz UH.

Pocaklakó: drukk a mai dokilátogatáshoz!

Mokibuci: nekem külön felhivták anno a figyelmem rá, hogy az Utrogestan vérzékenységet okozhat néha. Szóval nem igaz, hogy nem folyhat mellette semmi. Én is pecsételgettem a fiammal utro mellett ;) Inni tudsz azért (teát, vizet, bármit)?

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Köszi a nyugtatást!

Jelszavas honlapot még nme csináltam, de megpróbálom, hátha összejön!:) Nem tudom, hogy mikor lesz kész, de talán holnap neki tudok állni:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Fókamóka: Köszi a köszöntést!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Csajok!!!
Megjottunk, hala Istennek minden rendben Baboval.
30,5 mm, szep nagy fejjel es torzzsel, lathato kezecsekkel es labacskakkal. Olyan volt az egesz babo, mintha egy 5 eves gyerek rajzolta volt, kb. majdnem olyan pont pont vesszocske. Apja latta a gyerek feneket es a ket gorbe labacskajat is. Annyira orulok, hogy minden rendben.
Rakerdeztem az oltasra: hatarozott nem volt a valasz. A dokinom a korhazban szulesz-nogyogyasz (ma csak 4 csaszarja volt) es naluk is volt H1N1-s kismama, izolaltak, antibiotikummal kezeltek, es meggyogyult. Ugyhogy ne aggodjunk csajok.

Most megyek, mert nagyon faradt vagyok, holnap teszek majd fel kepet a pont pont vesszocskerol, igy termeszetesen holnap mar nem kell mennunk.
Jo ejt mindenkinek! :) :) :)
pocaklako
 
 


Sziasztok!
Judit örülök hogy minden rendben!
Mikor mész megint uh-ra?
Csak azé kérdezem mert akkor már lehet látni fogja a dokid hogy mi a neme a picurnak!:)

Melinda!
Kicsit megkésve de annál nagyobb szeretettel kivánok neked Boldog Névnapot!
És biztos nincs semmi baj,természetes hogy aggódsz!De nyugi és pihizz!
de ha nem tudsz megnyugodni inább menny el dokihoz hogy megnyugtasson!:)
Ja ahonlap tuti ötlet benne vagyok!
de jo lenne ha jelszavas lenne! :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: