Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép Kép



Ő az én kicsi lányom! Bogi!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok lányok!

Húú megint milyen sokat írtatok! Majd igyekszem visszaolvasni és becsatlakozni a beszélgetésre.

Először is köszönöm a gratulációkat!! :)

Ollem: nagyon édes kislányod van! :)

veletlenke: neked pedig nagyon helyes kisfiad van! :)

Az új kismamák közül nem tudom, hogy kit üdvözöltem már és még kint nem, úgyhogy minden új kismamának, akinek még nem gratuláltam, gratulálok és üdv. köztünk!!

bogaracska: Én is nagyon boldog születésnapot kívánok!!! Én sajnos nem tudok képet beszúrni neked, mert béna vagyok hozzá. :oops: :)

melike és véletlenke: Örülök, hogy nálatok is minden rendben volt dokinál!

Hát egyenlőre ennyi jutott eszembe, de majd még alaposan visszaolvasok.

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


ollem: nagyon cuki a lányzó, igazi kis huncut lehet! :wink:

Én nekem szükségem van a szülésfelkészítőre, mert én ilyen körbejáros, utánanézős, túlgondolkodós vagyok. A teherbeeséséhez is úgy indultam neki, hogy én mindent elkövessek a sikerért. Cickafarfű tea, ovulációs teszt, mini mikroszkóp, palástfű tea, hőmérőzés, grafikonvezetés szóval amit csak találtam :D Sikerült is az első hónapban! :lol:
Ez így leírva is beteges, de én ilyen maximalista vagyok.
Na mindegy is a saját megnyugtatásom miatt kell, hogy tudjam én mindent megteszek, hogy a lehető legjobb legyen.
De nem biztos hogy az én módszerem a jó, lehet a spontenaitás sokkal célravezetőbb
:D
A fallabdáról 1 évre lemondtam sajnos. Most ezerrel kismami tornákat keresek!

Ma rááltam a mérlegre mert egy kicsit gyanúsan pufóknak érzem magam, és nyert. Híztam kb. 1,5 kilót :( Remélem ezek a melleim, mert már D kosárnál vagyok :oops:
Azért ráálltam a saláta módra.
Ti hogy vagytok ezzel a hízás témával?

Kép
arian78
 
 

 
 

Csajszik, köszönöm szépen a szülésfelkészítős kérdésemre érkezett válaszokat, akkor úgy látom, elég egybehangzóan mondjátok, h van értelme a dolognak! Majd az UH-n utándaérdeklődök a dokimnál, h hogy is van ez :)

Nonó – köszönöm, sztem is nagyon cuki, ez most marad egy darabig :D
Egyelőre nem tervezek halasztani, aztán majd meglátjuk, hogyan alakul…ha nagyon nem bírom majd az iramot, akkor elképzelhető, de egyelőre úgy tervezem, h menni fog :)
Citromfagyi…mmmh… :D

Szende – én is így vagyok a virágommal, ahogy te a vonattal, tolnám minél előrébb…nagyon tudok örülni neki, ha halad egy egységet :D de majd pár hónap múlva eljön az az idő is, amikor a vonalzók végén lesznek az ábrák ;)

Arian – én is valahogy hasonlóan vagyok, mint te, azért is szeretnék elmenni szülésfelkészítőre, h minél alaposabban körberágjam a témát, meg engem is az érdekelne leginkább (Kissgizi írta asszem), h milyen a szülőszoba, stb….
Én még nem híztam, fogytam ahhoz képest is, amit a védőnő mért a múlthéten, de nem is csodálkozom, mert az előző hetet szinte végighánytam… :?

Ollem – nagyon cuki a csajszi, de én ezt már írtam neked ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Én annyira fel vagyok puffadva, hogy meg vagyok döbbenve. Pedig eddig nem voltam hízós, ma reggel a doki néni 52 kg-ot mért kezdősúlynak, tehát 1 kilót ha híztam. Mégis alig jönnek rám a nadrágjaim. Viszont cserébe nincs róka koma.

Azt olvastam, vannak puffadós és émelygős típusok, tehát aki puffad az nem émelyeg és fordítva.

Ollem, Véletlenke, nagyon helyesek a csemeték!

Következő uh: júni 9.

Kép
szende73
 
 


Hát nálam pl. tényleg nincs puffadás, csak émelygés, de az bőven, nem is tudom, melyik lehet a rosszabb...annyira érdekes amúgy, ami ilyenkor történik odabent, engem tökre foglalkoztat, h konkrétan (most a terhességen túl :D) mi váltja ki belőlünk ezeket a tüneteket...

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Szóval puffadós vagy émelygős? Nem is tudom melyik a jobb? :D De én tuti a puffadósban vagyok (a mensi előtt mindig kicsit felpuffadok, és mivel most nem volt, azóta úgymaradtam...)

Nagyon édes lurkóitok vannak! Gratulálok hozzájuk!

Az én doktornőm az Uzsokiban tevékenykedék. Arról tudtok valamit?

Nekem megvan Rubint Réka kismamatornája (netről töltöttem le) és elég jónak tűnik (bár tényleg némán kell utánozni, ha nem akarjátok naponta meghallgatni, hogy mennyire tetszik Norbinak hogy megnőtt a melle...). 3x20 perc, tehát 3 féle torna van rajta, mert trimeszterenként mást ajánl.

Kép
Kép
sophie007
 
 


Egy friss tábla, szép hosszú lett, nem? :D
Már akartam mondani, h milyen vicces, h a két Edit (Editke és Dytt) ugyanazon a napon születtek :D

Kép

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Köszönöm a Bogi nevében is a dicséreteket!

arian!
jól mondod, igazi kis huncut a javából!
épp most tettem le aludni!

NEKED HEYDIE ITT IS NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEDET!!! :D

köszönöm a táblába kerülést is!
olyan fura megint ilyen táblába lenni......
nekem is kéne vmi nevet találni kis manomnak a pocakomban...
Dávid? Csenge? most ez a kettő van, de apának nem tetszik a Csenge, mert divat név..... :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mindig emlegetitek a fagyit, én meg rá nem bírok nézni. Ha csak rágondolok, émelyegni kezdek :lol:

Csupa elevennek néz ki Bogi. Valóban az, ugye? :wink:

Sophie, persze, hogy tudok az Uzsokiról. Kinézek az ablakomon és azt látom :lol: :lol: :lol: :lol:

Én nem híztam még, sőt. A pozitív teszt után megmértem magam, és azóta 1 kg-t fogytam. Pedig nincs semmi bajom a fáradtságon kívül :shock:

Ja, és én csak vágytam arra, hogy alternatív vajúdásom legyen, de sajna nem lehetett :cry: Mondjuk így sem volt rossz élmény :D

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Én is fel vagyok fújódva...
émelygés úgy igazából még nem volt.
Bogival hányós voltam. Minden reggel kidobtam szinte a taccsot...
főleg a tükörtojást utálta. Egyszer ettem aztán utána többet sose, az rögtön visszakukkantott.... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem írta:Dávid? Csenge? most ez a kettő van, de apának nem tetszik a Csenge, mert divat név..... :roll:


A Dávid is az :lol: :lol: Ha azt elfogadta, miért baj a Csenge? :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Szia heydie!

Tényleg szép hosszú lett a táblázat! :) Tök jó, hogy már ennyien vagyunk! :) Úgy látom Uxinak nincs beírva a rendes neve.

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Hékás!

Igen eleven, huncut!!! Úgy ahogy egy ilyen korú kislánynak kell!!! :wink:
Meg akaratos, hisztis..... :lol:

de ha láttad a videót, akkor úgy jobban látszik a kis huncutsága....
előző oldalon van...azt hiszem

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Hékás!

ezt apától kérdezd, hogy a Csenge miért baj??? :roll:

Dávid lett volna Bogi, ha fiú lett volna.....

De van egy olyan érzésem, hogy nem lesz Dávid....

Na majd kiforrja magát.....remélem :roll:

Gréta is tetszik még...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marci meg a májat utálta. Semmi más nem jött vissza, csak az. És ami a fura, hogy a mai napig nem bírja a májat, mindig visszajön, ha azt adok neki. Majd figyeljétek meg, hogy mi az, amit nem bírtok terhesen, kíváncsi vagyok, hogy másnál is fellelhető-e párhuzam :wink:

Most viszont húzok aludni. Jó éjszakát!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás!

érdekes....Bogi nem csípte még a pocimban a tojást....
nem olyan régen evett egyik este a rántottából és ne tudjátok meg milyen horror volt az éjszakánk....
órákig tartó sírás meg minden.....
lehet nem a tojástól volt....de rossz volt....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Heydie!

Baba megszólításához légyszi írd meg Tesó! Egyelőre!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nálunk konkrét nevek még semmi nincs, illetve a bőség zavara áll fent, kb. 20-20 olyan név van, ami tetszik :D de ráérünk még, majd igazából akkor kezdünk gondolkodni, amikor megvan a neme...addig marad a Buborék és annak formái, amiket már tapasztalhattok is, h használom :D

Adrienne - igen, Uxi kérte, h pár adat még maradjon neki hiányos (eddig pl. a születési ideje sem volt pontos) amíg be nem jelentik a babát, mert nem lehet tudni, h ki olvassa a fórumot és ki nem ;)

Én is elteszem magam holnapra, szépjóéjszakát!
Ja, Ollem - bármikor máskor is ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


ollem írta:Heydie!

Baba megszólításához légyszi írd meg Tesó! Egyelőre!

rendben, beírtam, legközelebb már ezzel együtt teszem fel :)
jóéjt!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Köszi Heydie a táblázat módosítást előre is

NEvekkel én meg úgy vagyok, hogy a szűkség zavara....egy se tetszik úgy, mint annó a Boglárka!
Az már úgy megvolt a fogantatás előtt egy évvel legalább.... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jó reggelt!

Gondoltam beköszönök :) nemsokára indulok be a suliba pár órára, aztán meg képzeljétek, jön hozzám egy magyar kislány, akit korrepetálok németből. Nemrég költöztek ide, a szülők sem beszélnek olyan perfektül németül, ők most végeznek egy intenzív nyelvtanfolyamot, a kiscsajnak meg ezt a megoldást találták ki :) tökjó, örülök :) Majd du. jövök.

Szép napot! (melegebbet, mint ami itt van :roll:)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok Csajok!

Arian:
Hát valóban alapos vagy! :lol: Én is az próbáltam lenni, ezért húztam óvszert a férjemre, és ez lett belőle :lol: :wink: Ha egy baba jönni akar, annak nincs akadály :D

Heydie: Tudom milyen rossz érzés az émelygés. És azt is tudom, hogy egy idő után semmi nem használ. Én a fiammal a szülés előtti napon is hánytam, a másik babával úgyszintén. De az émelygés valóban elmúlik a 12-16 hét között, és mintha nem is lett volna megy tovább minden. Igaz nekem maradt a hányás, de az csak jött és nem volt előtte émelygés :). Ezért tudom én nagyon jól, hogy milyen kajákat kell ennem ahhoz, hogy jó ízű legyen, ami kijön :lol:
És van még egy előnye. Bogyóval 8 kg-t híztam összesen!

Sophie: Isten hozott nálunk, szerintem én még nem is gratuláltam!

Ollem:Zabálnivaló egy csajszid van! A fiamtól biztosan kapna egy-két puszit. Nagy udvarlós típus :)!
Nekem tetszik a Csenge. Igaz nálunk abnormális nevek vannak terítéken, de ha odajutunk majd úgyis elmondom
:lol: Szerintem már a Bongor sem egy normális név, de ennek még volt hangzása.

Köszönöm a kisfiamnak szóló bókokat. Csak néhányat mondok meg neki belőle, mert az önbizalma és a céltudatossága így is a magasban van :lol:

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Éjjel 3 körül felébredtem, és marha rosszul voltam .Éjszakai émelygés... :?

Szerintem érdemes szülésfelkészítőre menni. Én még most ie elmennék, ha tudnék. Megmutatják a kórházat, a szülőszobát, a helyi szokásokat.

Viszont egy csomó mindenre nem készítenek fel. Pl. nekem szülés után iszonyat bedurrantak a melleim, óriásira nőttek, semmi előre vett melltartó nem lett jó, betonkemény volt és rettenetesen fájt. Teljesen kétségbe estem, hogy ez így fog maradni. Azt senki nem mondta el, hogy kb másfél-két hét utn ez elmúlik, tiszta depi lettem. :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia Uxi! :D
Éjszakai émelygés? Brrrrrr.

Szerencsére én még csak ritkán émelygek. Remélem így is marad.

Véletlenke!
milyen igazad van. Ha egy baba jönni akar, akkor jön. Mi is kicsit későbbre terveztük, úgy 2 évvel. :)

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Uxi ez az éjszkai émelygés tényleg rosszul hangzik. Én is felkeltem 3-kor engem a vécére járás kínoz :roll:
Hála istennek én nem émelygek eddig és nem hánytam még, remélem így is marad. Viszont puffadok mint egy lufi :) (azért szerencsére annyira nem vészes..)

M

Kép
arian78
 
 


Benéztem hozzátok örömködni és nosztalgiázni (a lányom ez év január 3-án született). :D

Kicsit irigykedem is! :oops:

Mennek a drukkok mindenkinek a problémamentes terhességért!
kisbogacs
 
 


Szép napot mindenkinek!

Nagyon szépek a csemeték! A pindurok is és a kicsit nagyobbak is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Szende
Nagyon boldog babavárást kívánok!
Én is fel vagyok puffadva, de nálam ebben nagy szerepe van a progesteron-pótlásnak.

Torna
Nekem muszáj az IR miatt. Most kicsit lájtosan csinálom.

Hányinger, hányás
Már mindegy, hogy mit csinálok. Jön és kész :cry:

Heydie
Nagyon jó a táblázat :lol:
Vendég
 


szende73 írta:Azt olvastam, vannak puffadós és émelygős típusok, tehát aki puffad az nem émelyeg és fordítva.



És vannak kivételek, akik puffadnak és émelyegnek, hánynak. :oops: :cry:

Eredetileg úgy terveztem, hogy a jövő héten már megyek dolgozni, de alighanem maradok inkább itthon.
Vendég
 


Sziasztok!

Éjjel én sem alszom. De én nem a kicsi miatt, hanem a nagy miatt :lol: 1 körül mindig felkel, akármit csinálok vele, és ő ugyan egy gyors kaja után visszaalszik, de én mindig forgolódok vagy 2 órát...

Mandi, ennyire pocsékul vagy, hogy otthonmaradsz? szegényke... :cry:

A nevek érdekesen alakulnak. Marcié megvolt már nagyon régen. Volt fiú- és lánynevünk is, pedig még el sem kezdtük akkor a projektet. Ha lány lett volna, Zsófi lett volna. De most eszünkbe sem jutott, hogy Zsófi legyen. A fiúnévvel sokat szenvedtünk. Mi kiválasztottunk végül kettőt. És egyik ismerősöm fiát Csongornak hívják, ha Marci meghallja, hogy Csongi, röhög. Így aztán ugrott a két kiválasztott nevünk, és az lett, amit Marci választott :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


mandi: mit tornázol? nekem is IR-em van, a baba miatt abbahyegytam, erre tegnap jól behipóztam du :cry: :cry: :cry: féltem a babát a torna miatt is meg az IR miatt is. a diétára igyekszem odafigyelni, mert nem nagyon kivánok délelőtt enni.

azt hiszem én ia a puffadós kategóriába tartozom, ahogy sophie írta, mensi előtt mindig felpuffadok, most meg úgy maradtam. olyan a hasam, mintha 3-4 hónapban lennék, de kilóra nem híztam, talán fogytam 0,5 kg-t.

Arian: engem is kínoz az éjszakai pisilés.

Heydie: köszi a táblázatot, az enénymél átírod a Baba legyent egészségesre ? köszi :D :D de csak ha nem gond, nagyon szuper a tábla :wink: tök jó, hogy ilyen sokan vagyunk!

boeske, véletlenke : tesóméknál a harmadig baba szoptatás + fogamzásgátló mellett jött össze, ráadásul volt egy vérölmeny is. most 1,5 éves. szóval tényleg igaz, hogyha jö ni akar egy baba, akkor jön :D :D :D

ollem: Bogi nagyon kis huncut. Boglárka nekem is az egyik kedvenc nevem, de apának nem tetszik :cry:

uxi:éjszakai émelygés? :( ha felébredek pisilni én is szédelgek kicsit és émelygek, szerencsére nem vészes

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


kissgizi írta:mandi: mit tornázol? nekem is IR-em van, a baba miatt abbahyegytam, erre tegnap jól behipóztam du :cry: :cry: :cry: féltem a babát a torna miatt is meg az IR miatt is. a diétára igyekszem odafigyelni, mert nem nagyon kivánok délelőtt enni.


Most csak olyan lájtos torna van, inkább sétálok.
Evésre nekem nagyon kell figyelnem, szedem a met-et.
Hipózás nem jó! Inkább lassan felszívódó szénhidtátokat egyél!
Szedsz gyógyszert?
Vendég
 


Sziasztok!

Csak bekukk, mert már szétvet lassan az izgalom :D

Ja, és hogy tetézzük a mai nap történéseit, doki előtt még lesz egy spanyol szóbeli vizsgám (hogy én mennyire nem szeretem a szóbeli vizsgákat... :? ). No, de a lényeg mégis csak ezután jön! :D Majd jövök a hírekkel...

Mindenkinek szép, madárfüttyöst :)

afra.h
 
 


Afra: várjuk a híreket! :wink: nekünk pont az esküvő hetén lesz a francia vizsgánk, sajna nem tudunk menni :( :D :D

mandi: az a baj, hogy nem kívánok enni, és emiatt esik le a cukrom és hipózok :( arra odafigyelek, hogy mit eszem, ha sütit kívánok akkor sütök magamnak barna lisztből és abból eszem keveset, de most az a baj, hoyg nem kívánok enni, minden falatot úgy nyomok le a torkomon. (kenyeret is magamnak sütök.)

Te kinél, hol voltál a az IR-eddel? mondtak vmit, hogy a terhesség miatt változtassa diétán?

én metet nem szedek lassan 1 éve, azóta, hogy lefogytam 70 kg alá (175 cm vagyok)
a sporttal azért vagyok gondban, mert futottam, edzőtermeztem eddig heti 3szor, meg erobikoztam, és most nem merek semmit csinálni. majd megnézem a terhestornákat, de mindenhol azt hallom, hogy 12 hétig semmi. de félek, hoyg akkor meg a rosszullétek miatt lesz gond :(( és azt sem akarom, hogy terhességi cukrom legyen :( ááááááááá. ez egy szívás :(
sétálni én is megyek majd minden nap, de sajna néha útbaesik a fagyizó :wink:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Uxi - éjszakai émelygés tényleg elég sz..rul hangzik :? én így erre konkrétan még sose ébredtem, ezzel mindig. Azóta hogy vagy?

Kissigizi - átírtam ;)

Véletlenke - a "simánhányás" se jó, de tény, h jobb mint előtte meg után egy fél nap émelygés...csak ezzel meg az a gáz, h ha olyan helyen jön rád, ahol nem tudsz kiszaladni :? remélem azért a végéig nem marad meg...

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Gyöngyi is eléggé eltűnt, vele mi lehet?

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Kedves Mindenki!

Nagyon szépen köszönöm a szülinapi jókívánságokat :lol: :lol: :lol:
Jól telt a tegnapi napom, bár kicsit elszontyolodtam, hogy már 29 vagyok, egy év és itt a 30 :oops: Belegondoltam, hogy ez az utolsó szülinapom, mikor még nem vagyok anyuka :D Nagy buli nem volt, mivel az alkoholt teljesen kizártam most :( de azért nagyon jó volt!!!
Én a reggeli émelygést kezdem megszokni, olyan mintha minden reggel egy vidámparki forgózás után ébrednék, és azt szeretem :D


heydie-rosszul adtam meg a kórházam nevét, ahol szülni fogok, bocsi, még szoknom kell :oops:
2. számúSzülészeti és Nőgyógyászati Klinika
bogaracska
 
 


Sztem én is erre fogok gondolni, h az utolsó szülinapom, amíg még babátlan vagyok, de én is szigorúan alkoholmentesen fogok örülni neki, majd kölyökpezsivel koccintok :D
Átírom a kh-t :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Bogaracska - ez a kh ugyanaz, mint ahol Szende is fog szülni (II. sz. női klinika), vagy a kettő teljesen más? :oops: :roll:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Kissgizi
Debrecenbe járok a diabetológiára. Ott van egy nagyon rendes, hozzáértő doktornő :lol:
Nekem nem kellett igazán fogynom (168 cm és 56-58 kg vagyok)
Te hova jártál? Ki mondta, hogy hagyd abba a metet?
(Szerintem, a metet akkor is kell szedni, ha lefogyott az ember... az IR és a testsúly nincs igazán összefüggésben. Ismerek sok normál, vagy sovány IR-es lányt!)
Hipózás megelőzésére a napi 5-6-7-szeri étkezés a jó.
Az émelygésem, hányásom mellett én igyekszem azért az evésre odafigyeni.
Terhességi diabetestől én is tartok, de olyan nagy változtatás akkor se lesz az életemben, ha előjön. Most is diétázom. (Egyébként újabb adatok azt bizonyítják, hogy a met segít a gestatiós diabetes megelőzésében IR-eseknél).

Torna
Kar-, lábizom gyakorlatok nem hinném, hogy befolyásolják a terhességet. Meg az egyszerűbb hátizom-gyakorlatok is mehetnek.
Nagyon jó pl. az úszás.
Vendég
 


Lenne két kérdésem is, amivel kapcsolatban bizonytalan vagyok, hátha Ti tudtok segíteni :lol:
1. Hajfestés- tényleg nem lehet a 12. hétig festeni, mert én már borzasztóan nézek ki de félek, nehogy ez miatt legyen vmi :?
2. Strand- hogy itt a jó idő hétvégen szeretnék a családdal kicsit fürdeni, meg napozni, de annyi mindent hallottam erről (fertőzések, vérbőség stb) :shock:
bogaracska
 
 


heydie-igen ez a kettő ugyanaz :D de jó van más is aki, ott fog szülni :lol:
bogaracska
 
 


Ja, elfelejtettem írni, h megvannak a vérvizsgálat-eredmények, a vérképem teljesen rendben van, és elvileg ellenanyagot sem termelek Bubci ellen. Szerológiára is el kell mennem a héten, sztem holnap, mert mindjárt itt az UH :shock:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Bogaracska - a hajfestés már volt téma korábban, pont én kérdeztem :D azt mondták a csajok, h az első 12 hétben tényleg nem ajánlatos, de utána jól szellőző helyen lehet festeni. Én se szeretném azt, h az egész 9 hónapon keresztül ne menjek fodrászhoz...nem akarok ártani a babának, nyilván, viszont azt se akarom h méteres lenövésem legyen :roll:
Strandot nem nagyon ajánlják azt hiszem, én nem mernék menni...

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Heydie-most elbizonytalanodtam a kórházat illetően, lehet, hogy mégsem ugyanaz :? :oops: Most láttam, hogy Szende kórháza Gödöllő mellet van :o Az enyém biztos, hogy a Klinikáknál! Akkor mégis egyedül vagyok :(
bogaracska
 
 


Bogaracska - nem tudom, h Szende kh-a hol van, a Gödöllő mellett a lakhely, tehát ettől még lehet, h ugyanarról van szó :) ő biztos tudja, ha jön, akkor okosabbak leszünk :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


heydie-köszi az infót, akkor még kénytelen vagyok várni pár hetet a festéssel, a strandon meg csak zuhizok és süttetem magam :)
bogaracska
 
 


heydie- Gratulálok az eredményekhez :lol: :lol: :lol: Én még csak a sima laboron voltam, az ellenanyag és vércsoport mérésre nem mentem-félek :oops: Egyébként mi az az ellenanyag?
bogaracska
 
 


És mi az a szerológia??? :roll:
bogaracska
 
 


Bogaracska
Hajfestésről én azt hallottam, hogy ezekkel a mai, modern festékekkel már nem veszélyes, nem szívódik fel annyi bőrön keresztül, hogy az számottevő mennyiség lenne. Arra viszont vigyázni kell, hogy ne teljesen zárt helyen használjad. A gőze eléggé irritáló... esetleg a szaga hányingert, hányást provokálhat.

Strand
Attól függ, hogy mennyire tiszta.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: