Új privát üzeneted érkezett!

Eda: talán csak valami olyat evett, ami elcsapta a hasát. Én ilyenkor egy Bolus adstringens nevű bélfertőtlenítőt szoktam bevenni, mindig beválik, már gyerek korom óta. Meg a banán...

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szépek ezek az UH képek, Etti a te babód már milyen nagy! Akkor lehet hogy nem lesz gond az altatással esténként :D :D kis lusti egyemismeg :D :D Mó! ilyen ikres felvételt még nem láttam, de nagyon tetszik ez a kép! milyen jól látszanak rajta, egyikük itt másikuk ott, hűűű majd ha elkezdenek növögetni! :D :D nagyon vigyázzatok magatokra!

Eda remélem hamar meggyógyul a kicsi fiad, felnőttként is rossz egy ilyen virus, nemhogy gyerekként. vigyázz, nehogy elkapd te is!

én most itt ülök az irodában 3rétegbe öltözve: hosszú ujjú felső, rá egy laza vékony kötött felső, rajtuk egy melegitő felső...és igy már nem fázok! tegnap mikor este kimentünk apával, azt mondta ugy fel vagyok öltözve mint egy kis sumo birkózó, majdnem rámadott egy sapkát is!!! viszont nem fáztam! egész nap úgy éreztem fázok, és hideg van. inkább felöltözöm, minthogy elkapjak valami nyavaját. ti nem vagytok fázósok?

Kép
tünemény
 
 


Szia Tünemény!

jaj,de igen,nagyon fázós vagyok én is,nálunk is az irodában még nincs fűtés..jól fel kell öltözni.Amúgy is mindenki hajtogatja:öltözz fel jól,jaj nehogy felfázz...Persze csak mindenki vigyázni akar ránk... :)

KépKép
l.edit
 
 

 
 

Edit! sikerült a vonalzód! szép ez az esküvős fotód! Jó, hogy ilyen aranyosak a kollégáid! Én még mindig nem mondtam el a főnöknek, meg a fiúknak, bár tegnap az egyik mikor beszélgettünk rá-rápillantgatott a hasamra...de nem mondott semmit...én se :lol: :lol:

képzeljétek ma nem nagyon tudok dolgozni!!! :lol: :lol: :lol: tokyoban leállt a központi rendszer, és nem tudok én se belépni! ráadásul ma náluk ünnepnap van, igy nem is dolgoznak! Lesz egy nyugis napom!!! (megint, mivel eddig se törtem magam :lol: )

lányok erre a tarkóredő vizsgálatra lehet menni már 11hetes4naposan is? vagy várjak??? és ezt 4d-s helyen kellene megcsináltatni?

Kép
tünemény
 
 


Köszi lányok! Most nem tudok kimozdulni, mert itthon nem merem hagyni, vele meg, kitudja meddig jutnék el :lol: :lol: :lol: Szóval marad az, ami itthon van. Homeopátiás szopogatós golyócskát adok majd neki, de még azért nem akartam, hogy pucolja ki a hasmenés belőle a vírust. De délután adni fogom! Már hétvégén is keveset evett, és azt mondta, tegnap a suliban is. Sőt, ott már reggeltől kicsit fájt a hasa, úgyhogy szerintem lappangott már benne...
Nagyon vigyázok! Szerencsére 2 wc-nk van, így az egyiket használja most ő, én a másikat! :lol:
Apa sajnos vidéken van, csak holnap jön!
Remélem meggyógyul holnapra, hogy jöhessen az UH-ra Ő is, mert már nagyon várja!!! :lol: :lol: :lol:
Edit! Lehet hülyeséget kérdezek, de te vagy az a szép menyasszony?? Vagy csak egy sablonkép? :wink:
Én is fázós vagyok!!! Ez lehet esetleg a vérnyomásunktól? Vagy lehet, hogy butaság...
Az én Marcim a hasamban állandóan izgett-mozgott, a 30.hét körül voltunk 3d-n (vagy 4d? a fene sem emlékszik már rá!), és ott nem tudtuk megnézni a kis pofiját, mert nem állt meg! Még a dr néni is mondta, amit nem feledek el soha: "Csak egy pillanatra állj már meg babám!!!" De nem! Sajnos...
Na, életben is ilyen, egy örökmozgó, és duracell elemmel ellátva. Soha nem fáradt. Még a suli sem fárasztja le, hiába vannak különféle edzései...
:D :D :D :D :D

Kép

Kép
eda7
 
 


Nekem a saját nőgyógyászom készíti majd, és holnap, 12.hét 3 naposan. Neki nincs csak normál UH-ja. Régen (7 éve) is ő végezte, akkor még régebbi gépe volt. (azóta még jobban megy neki :lol: :lol: :lol: :lol: )
Na, a munka nekem sem megy, már tegnap sem ment... :P :P :P
Tegnap kb 2 órát dolgoztam, ma ugye van mire fognom, hogy a fiam itthon van... :D :D :D :D Bár most kicsit lazább ez a hét, majd jövő héttől lesz kemény!
(magam ura vagyok szerencsére, így ha sok a munka, akkor éjjel is dolgozom, de ha kevesebb, lehet lazsálni! :D )

Kép

Kép
eda7
 
 


Mostanában mennyibe kerül egy ilyen 4d-s UH?
Mert 7 éve Marcival 8 ezer ft-ba került!! :( :( :( :( így csak egyszer mentünk el! :oops: :oops:

Kép

Kép
eda7
 
 


Tünemény: Nekem a magánorvosom 11 hetesen és 2 naposan már megmérte, de ettől függetlenül mennem kell az SZTK-ba is, aznap, amikor a vérvétel is lesz. Állítólag fontos, hogy az uh és a vérvétel egy napon történjen.

Épp tökmagot rágcsálok, már napok óta erre vágytam :D Délutnán meg virágot rendelek aztán végre megsütöm azt a palacsintát :lol: :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Itt 10 ezerbe kerül a 3d-s. Egyébként mi a különbség a 3 és a 4d között??

Kép

Kép
sildi83
 
 


Na, azt nem tudom... :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor sokat nem változott az összeg, vagyis talán még inkább "olcsóbb" lett, mert akkor a 8 ezerből talán többet lehetett vásárolni, mint most a 10-ből... :cry: :cry: :cry:
Erre a különbségre én is kíváncsi vagyok!

Kép

Kép
eda7
 
 


lesz még egy vérvétel? akkor ez most nem ugyanaz, amit a legelején kért a doki ugye?

most én rágcsálnék valamit, mert a gyomrom még mindig nincs rendben :cry: :cry: tegnap már majdnem sirtam az auchan-ben, hogy éhes is vagyok meg hányingerem is van, és ennék is meg nem is, és lehet h csak a szemem kivánja, de vett azért nekem egy piros szalonnát (aminek paprikás a teteje... :lol: ezt valahogy már egy jó ideje kivántam) viszont tegnap a parizeres zsömle, vékony sajttal, piros arannyal és ropogós paprikával isteni volt! :D :D amikor eszem, mintha nem lennék rosszul...de hát nem ehetek folyamatosan!

palacsinta...már megint...lehet hogy délután én is csinálok :wink: :wink: :D

jajj csajok, alig várom, hogy én is számolgathassak ujjacskákat!!! :D :D de egyébként belegondolva, irtó gyorsan eltelt ez a pár hét és már a 10.ben vagyok! :D

Kép
tünemény
 
 


Eda, jobbulást Marcinak!

Azt hiszem, h a normál ultrahang (amit ált. a dokinál mindannyian látunk) 2D, ha elmentek egy 4D-s helyre, ott a mozgókép a 4D, ha kimerevítik a képet, az már csak 3D. Szóval ez a kettő uaz majdnem, csak az egyik mozgó,- a másik állókép. :roll:
10e körül van az ára. (Nem is drágult sokat az elmúlt 7 évben.)

Tarkóredő: érdekes, amit írsz lldi, h egy napon kell lennie a vérvételnek és az UH-nak. Aki már az elején volt vérvételen, annak elvileg 12 hetesen nincs is. Nekem lehet, h egy nap lesz, de csak azért mert én akkor megyek majd először a kórházba is.
Ahány doki, annyi szokás. Jól meg tudják kavarni szegény kismamákat. Mert nem aggódunk eleget így is...... :?

Edit, jó a vonalzó, és tényleg szép a kép!!!! :)

Lányok, ti fáztok? Itt hétágra süt a nap!!!! 8)
Nekem melegem van!

Persze nem jött a védőnő, majd holnap! De mondta, h hozza a kiskönyvet!
Azért jövő 7en tuti bemegyek hozzá szívhang hallgatásra!

Zsu
svs
 
 


Tünemény: ez nekem a 12 hetes laborvizsgálat lesz, plusz amit az elején kellett volna (várcsoport..stb), csak az orvosom vmiért összevonja. De külön kiemelte, hogy fontos, hogy a 12 hetes genetikai vérvizsgálat aznap legyen, amikor az uh.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Eda!
Igen én vagyok az a menyasszony a képen..hirtelen ezt találtam a gépemen.Pont tegnap voltunk 1 éves házasok :) Csak éppen 5 percre találkoztunk mert mire én hazaértem párom indult éjszakára.De majd bepótoljuk :D
Tünemény nálam is az van hogy éhes vagyok,ennék is de undorodom is.Tegnap sütöttem magamnak simán sütőben krumplit ropogósra és azt ettem...csak azt kívántam.Csuda tudja mitől függ :P
Én már elmondtam melóban a nagy hírt,mert nálunk időben kellett gondoskodni utánpótlásról,úgyhogy most két csaj van akiket be kell tanítsak,ezért is vagyok keveset gépnél néha...

KépKép
l.edit
 
 


Zsu: én sem értem egészen...Ez valami kombinált teszt, és azért kell hogy egyszerre legyen az uh és a labor.

Nálam is tipikus tünet: éhes vagyok, de nagyon nehéz kitalálni mit is ennék meg. Bár mintha azért javulna már a helyzet :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 


jaaaa, akkor ez nem a normál protokoll szerinti, hanem fizetős teszt! Akkor már értem. Na, olyanra mi nem megyünk.

Beszkenneltem a terhesgondozási tervet, amit még Emmával kaptam az sztk-ban. Az orvosom is ezt tartotta (magától).
Hátha hasznos, már ha el tudjátok olvasni :? .
Kép

Zsu
svs
 
 


Zsu! Én is ezt a tervet kaptam most az Örsön, a terhesgondozáson!
Te védőnőhöz hová jársz? (vagyis most ő megy hozzád, de egyébként hová tartozol? Én a Ráskay Lea utcába. Mivel annyira azért nem vagyunk közel (ezt az is mutatja, hogy itt most éppen nem süt :cry: :cry: ), biztos máshová tartozol.
Én kb 3 hete kértem időpontot, és mostanra kaptam, annyira sok a kismama. :roll: :roll: :roll:
Úgyhogy holnap 13.00 védőnő, majd este (B.örs) nőgyógyász+ UH!!!
Már nagyon várom, hogy én is ujjacskákat számoljak a fiúkkal!!! (remélem Marci addigra formába lendül!!! Mert kipenderítem, ha lemarad! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: )
Edit!! Nagyon szép vagy!!! Húúú én már 7 és fél éve voltam ilyen szép, de rég is volt!! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
eda7
 
 


Fizetős???? Nekem nem szólt az orvos, hogy ezért fizetni kell majd. Jujj...

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ja, és nem kérdezte, hogy akarom-e a tesztet. Hát remélem itt valami félreértés lesz, mert nem szándékszom fizetni :roll:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Szerintem neked lehet, hogy pont így időzítette, mert ahogy írtad, nem voltál vérvételen még. Jól olvasom? Mert én 2 hete voltam, most a leleteket viszem vissza a dokinak, és most készíti ezt a 12. hetes UH-ot. Meg is kérdezem tőle holnap ezt a kombinált stb tesztes dolgot, hogy ő mit szól hozzá. (nem igazán értek hozzá! :cry: )

Kép

Kép
eda7
 
 


Igen, így időzítette, még nem volt vérvételem. Ezért vesznek le nagyon sokat majd pénteken.

Kép

Kép
sildi83
 
 


sziasztok.

ettem én csokit mikor beadtam a kiskönyvet de utánna még majd 3 órát kellett várnom így addigra ha mozgott is tőle vissza aludt.
páromék meg sem vártak mert Patrik 2 óra várakozás utánn már nagyon oda volt.

tünemény:(asszem te írtad hogy majd könnyen el fog aludni)

PAtrik is minden uh-n aludt(kivéve a 36 hetest)
és még van hogy most is felkel éjjel,el soha nem aludt egyedül kiságyban.se napközben se este.tehát ez nem annyira befolyásolja szerintem.

jajj elfelejtettem mit akartam még írni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

most mennem kell de később újra visszaolvasok és majd jegyzetelek :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


jajj lányok állandóan kesergek...megkajáltam, utána gondoltam veszek a közeli boltban kis rágcsálni valót, hátha elmúlik az émelygés. megvettem, vettem még a bolti kávéautomatából cappucinot is, erre kijövök és majd összeesek, leesett a vérnyomásom, pont ott volt egy patika, bementem, ittam vizet, kávét, vizet, közbe a nénik kérdezgettek hogy hogy vagyok meg tudnak-e segiteni (azért vannak még jó emberek, ilyenkor látni) és utána visszabattyogtam az irodába, első utam a mosdó volt és minden kijött...nem is a hányinger a gond, de ez a vérnyomás leesés, mindig ilyen hirtelen jön, és egyszerre csak semmi erőm...van még igy valaki??

na egy kis jó hir is, ebéd közben mikor volt osztálytársnőmnek meséltem hogy babás vagyok, (el is sirta magát, olyan kis drága)meg hogy drága a kórház, a telefon befejezése után szólt oda egy apuka, hogy neki egy éve született kislánya, és nagyon jó orvosuk (szülésznőjük volt) és ők a szent imrében szültek, és felhivta a feleségét, és megadta az orvos és szülésznő számát! Nagyon aranyos volt tőle.

Kép
tünemény
 
 


Aludtam egy jót! 8)

Ildi: nem akarlak megkeverni, lehet, h nálatok másképp működik a dolog. Az alap terhesgondozási protokollban nincsen genetikai vérvétel a 12. héten. Lehet, h a tiéd beépíti a kismamáinak valahogy. De rákérdezni mindenképp érdemes. (Mondjuk a TB tuti nem támogatja, tehát valakinek ki kell fizetnie, szal nem igazán értem. :roll: )
Modnom, nekem is akkor lesz csak az első vérvétel, de nem genetikai, csak sima vérkép. Lehet, h neked is az?

Eda: A Tábornok utcába tartozunk. (Viszont a nődoki magánja itt van Zuglóban! 8) )
Durva, h ennyi a kismama. Illetve jó, csak nonszensz, h 3 hétre előre tud csak időpontot adni. Mondjuk az enyém meg ugye be sem akar hívni, inkább jön.
Irigyellek az UH miatt!!!!! Minden ok lesz!

Tünemény: dokid tudja, h ilyen problémáid vannak? Nekem nincs ötletem, h mi ez, mindenesetre a pihenés nem árthat! Tessék vigyázni magadra!

Zsu
svs
 
 


Zsu! De jó neked, hogy aludtál! Bár én is pihengettem,, olvasom a Suttogót...
Ez a Tábornok utca annyira ismerős. Hol is van?
Tünemény! Az én vérnyomásom tegnap, amikor mérte a terhesgondozáson a hölgy, 90/60 volt. Marcival is ilyen alacsony volt, de így, hogy ennyire hirtelen leessen, hogy szinte elájuljak, olyan nem volt, és most sincs. Tényleg érdemes a dokinak majd mondani!!!
Lehet, hogy napi 1 kávé kellene. Talán ha jól emlékszem, a húgomnak ezt "felírta" a doki!! Napi 1 kávé!
Majd holnap megtudom, hogy tényleg ennyi a kismama, vagy a védőnők lettek kevesebben? :cry: :cry: (ahogy írtam, lakóparkban lakom, ahol van vagy 200 lakás, és kb 4 éves az épület, sok fiatal lakik benne, szóval tény, hogy így nagy a valószínűsége annak, hogy sok a kismama és kisbaba! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
eda7
 
 


Zsu: Lesz vérkép is, de ott van a beutalón, hogy Down szűrés, és a két eredmény nem is egy időben lesz meg és nem is egy helyre kell menni érte.

Tünemény: Jaaj, vigyázz magadra nagyon!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi!

Ha jól emlékszem, talán Mó írta, hogy van akinek támogatja a TB genetikai szűrést már. Nem emlékszem pontosan.

De lehet, hogy Neked a véralvadási problémák miatt kell és lehet ingyenesen. (Ugye azért kapod a Fragmint?)
Azért majd kérdezd meg a dokid! De amennyit én róla hallottam, nem hiszem, hogy úgy küldene el fizetős tesztre, hogy Te nem is tudsz róla.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap nagytakarítottam. A szobák kész vannak, a konyha meg a vizesblokk van még hátra. Ma meg Pesten voltunk a volt kollégáknál. Tök jó volt látni őket. :)

Cat: Érdekes amit a baba neméről írsz. Kíváncsi leszek ezek után ki lakik a pocidban.
Köszi a dokis választ. Megpróbálom a körzetist megúszni, de majd kiderül. Amúgy ő sebész és sportorvos és nem belgyógyász.

Ildi: hű mindjárt itt lesz a nagy nap. De tök buli. Tuti gyönyörűek lesztek!
Én a mogyoróra vagyok rákattanva :lol:

Edit: szuper, hogy a dokinál minden okés volt. Hű nem semmi, hogy nyitva hagyták a házat. Elhiszem, hogy rosszul lettél.

Eda: Jobbulást Marcinak! Akkor dokinál se voltatok?

Ettike: szuperek a képek! Örülök, hogy minden okés veletek!

Mó: nagyon klassz a kép! Sose láttam még ikres uh-t. Nagyon tetszik…

Tünemény: borzasztó lehet ez a vérnyomi leesés. Nem irigyellek érte.

Karneol: én ilyet még nem hallottam, hogy nem kell védőnőhöz járni. Szerintem kérdezd meg a védőnődet.

Vuk: szerencsére engem csak kerülget, de még nem jött túl közel. Émelygek, meg öklendezek de semmi nem jön ki. Bocsi…. :) De másképp nem tudom írni. A fiammal ennyi idősen már nem is tudom hányszor kitaccsoltam. (lehet most lányom lesz?)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulákat :)

Igen, integrált teszt, vérvételből szűrnek genetikai rendellenességeket, klasszisokkal pontosabb, mint az AFP. Érdemes rákérdezni orvosnál, védőnőnél, nekem mondta, hogy a Margitban tb-re megy (mindenkinek). Az viszont eléggé valószínűtlen, hogy csak a Margitban lenne így, szóval lehet, hogy bevették a tb támogatott vizsgálatok közé.
Viszont ez érdekes, hogy egy napon kell lennie az UH-val... nekem elvileg holnap lesz a vv, holnapután megyek a dokimhoz UH-ra, utóbbihoz ragaszkodom, hogy ő csinálja... hááát, majd kiderül.

Eda! jobbulást a nagyfiúnak!

Karneol! Azért általában a védőnő segítség és nem macera. Egy jó védőnőnél szerintem nem előny, ha nem jársz...



Kép

 
 


sziasztok.

tünemény:

én is szoktam így rosszul lenni hogy a lábaim nem akarnak megtartani.
nem lehet hogy vérszegény vagy?csak mert nekem a vashiány okozza.
akinek alacsony a vérnyomia annak tényleg elő szoktak írni napi 1 kávét.
pont tegnap olvastam hogy az alacsony vérnyomású emberek tovább élnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: csak nem igazán van olyan napjuk hogy teljesen jól vannak.

megyek mert jönnek ma lakást nézni és takarítanom kell.

később igérem visszaolvasok rendesen

Kép
Kép
ettike
 
 


Nekem azt tanácsolták amikor alacsony volt a vérnyomásom, hogy nagyon-nagyon sok folyadékot fogyasszak, illetve a védőnőm most mondta, hogy a napi folyadék mennyiség legnagyobb hányadát délig igyam meg.

Kép
tici
 
 


sziasztok Lányok, csak egy rövid bekukk, mert szokásos módon sz.rul vagyok. egész este fájt a hasam, felkeléskor vizet szoktam inni, az is kijött, a vacsi leves volt, az is, meg reggel a semmi is..beértem valahogy a munkahelyre, 15perc gyalog max, de félúton már megint vérnyomás, boltban vettem zsömlét meg parizert, azt próbáltam most benttartani, bevettem egy Bvitamint is, de sajna mindjárt megyek a mosdóba megint. elmondtam a főnöknek, mivel minden nap ilyen mosott rongy vagyok, előbb utóbb feltűnt volna neki, nem is gratulált..hát fura egy ember, de a lényeg h már tudja, és nem kell az ő gratulációja, kollegáimnak is elmondtam (pasik) és ha a kolleginám meg nem szólal hogy fogadd gratulációnkat, akkor ők se mondanak semmit...szóval nagyon barátságos egy iroda ez...bár lehet hogy most majd jobban figyelnek rám, és kevesebb stressz lesz...

ma elmegyek a dokihoz, mit mond a rosszullétekre, bár szerintem csak legyint, hogy ez mind normális, pár hét mulva megszűnik...

még inni se merek, mert félek h visszajön...olyan nagyon rossz ez basszus

puszi mindenkinek , vigyázzatok magatokra, és köszi a tanácsokat!

Kép
tünemény
 
 


Sajnos nekem noincs tapasztalatom az alcsony vérnyomásról.
Most is mindig 120/70 körül mozog.
Ez csak azért gond, mert később ez csak felfelé fog menni.

Tünemény!

Lehet, hogy a munkatársaid csak nem tudják, hogy ilyenkor gartulálni illik. Hiszen te írtad, hogy férfiból vannak...

A főnököd magyar vagy japán? Mert lehet, hogy például a japánoknál nem is illik gratulálni. Annyira más a kultúrájuk, én nem tudom.

Nálam ma volt a védődő. Aranyos fiatal lány. Semmi különös.
Vendég
 


Cat :) igaz...a fonok japan...ezert se foglalkoztat nagyon mit is reagal, csak valahogy ennel azert jobb volt a kapcsolatunk, mint hogy ne makkanjon semmit...de nem is az o gratulacioja a fontos. de hat naluk olyan mas az egesz csaladi felepites, hogy az meg nekunk nem normalis...

ma hazakeredzkedek, mert meg a viz is visszajon, es inkabb megnezem mit mond az orvos. apa olyan kis draga, felhivott, aggodik, es este jonni akar velem, hogy ne menjek egyedul.

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk doki néninél. Lemérték Kendét, és 12 kg és 90 cm. Nem csoda, hogy nem jó rá egy ruhája sem. :) Kapott szurit is. Először bátran mondta, hogy melyik lábába kéri, aztán volt nagy sírás, de szerencsére hamar megnyugodott. Utána meg kivittem játszóterezni, de ott már semmi baja nem volt. :)

Tünemény: nem irigyellek a rosszullétek miatt. Pár hét és reméljük elmúlik. A kollégákkal meg ne foglalkozz. A pasikat amúgy sem izgatja ez a dolog igazán.
Kíváncsi vagyok mit mond a doki a rosszuléteidre.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Helló!!!Tünemény,sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy.Hátha a doki tud segíteni. Sajnos én nem tudok hozzászólni a témához, mert egyrészt én kitűnően vagyok.Se émelygés,se semmi. A cicim és néha a hasam emlékeztet néha az állapotomra. Aranyos volt ma a terhesgondozáson a doki, mert szinte unottan mondta, hogy tessék,panaszkodjon.És én megköszöntem szépen, hogy remekül vagyok.Se szédülés,sem semmi. Meglepődött,de azt mondta az nagyon jó. :) Ráadásul emetofóbiám van, szóval külön nem örülnék, ha nagyon hányingeres lennék.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tünemény: nagyon vigyázz magadra és inkább pihenj! Elképzelni sem tudom, hogy hogyan lehet így dolgozni. Én közel nem voltam ennyire rosszul soha, mégis úgy éreztem magam, mint akin átment egy úthenger és legszívesebben csak feküdtem.

Cat: Igen, azért kapom a Fragmint, mert hajlamos vagyok a trombózisra, és így megelőzhető a baj. Viszont tuti nem emiatt megyek kombinált tesztre. Megkérdeztem a barátnőmet, ő is volt és nem kellett fizetni semmit. Igazad van, szerintem sem küldene el ez az orvos a megkérdezésem nélkül fizetős vizsgálatra.

Ma megvolt a próbasmink, csak finom kis szolid, de nagyon tetszik :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Kutyafüle
Ne haragudj, csak kiváncsi vagyok, milyen fóbiád van? Vagyis mit jelent az "emetofóbia"?

Kép
tici
 
 


Jaaj, nekem még mindig olyan gyakran kell pisilnem. Éjjel is nem egyszer ki kell mennem. Pedig állítólag egy időre el kéne hogy múljon és majd a vége felé kellene újra visszatérnie.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi!

Nekem múlt héten két olyan nap is vot, hogy nem keltem fel éjjel pisilni. Először megijedtem, hogy minden rendben van-e, aztán örültem.
De csak 2 napig tartott.
Tagnap már azon gondolkodtam, hogy csak a kereskedelmi csatornák kismamabartátok. Ott a filmek szünetében ki tudok menni pisilni. Tegna este alig bírtam ki, az M2-n egy filmet. De a végét már nem akartam kihagyni.

Hamarosan ez is elmúlik, ahogy feljebb megy a baba.

Nekem úgy tűniuk, hogy megint a mellső falon tapadt meg a méhlepény. Remélem most feljebb, mint a múltkor!
Vendég
 


Kisvirág!

Milyen oltást kapott most Kende?
Vendég
 


Ildi: nyugi én is minimum kétszer kimegyek éjjel, és hát nappal is sokszor megyek pisilni.

Cat: tök jót röhögtem, hogy a kereskedelmi. csatornák kismamabarátok. :lol: ez nagyon jó duma :lol: Kende a kullancs elleni emlékeztető oltást kapta. (encepur juniort)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Óóóh, én éjjel legalább 4-szer megyek, nappal meg van hogy dolgom végeztével azonnal kell megint :lol: :lol: A városban lassan felderítettem az összes létező nyilvános wc-t :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ildi: akkor én nem is megyek sokszor :lol: :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sildi!

Én csak kettőről tudok. Mármint nyilvános WC. Abból az egyik a McDonalds, a másik pedig az Ifjúsági Ház (Vagy nem is tudom most mi a neve). Esetleg még az Agria Parkban?
Belvárosban van több is? Hétévgén megyünk Egerbe, jó lenne nekem is tudni, ha úgy hozza a sors. :)
Vendég
 


sziasztok lányok, csak most értünk haza apa el is szaladt a boltba venni egy kis kaját amit ehetek.

elmentem a nődokihoz, szabin volt, mondták menjek a kórházba, elmentem a honvédba, ott elküldtek a mávba mert nincs szülészet nőgyógyászat, elmentem mávba, átküldtek a másik épületbe. ott az összes orvos megbeszélésen volt. uht csináltak, mig vártam, mondták a babával minden ok, 10hetesnek pont jó, 3,3cm. ez azért nagyon jó hir volt. jött az orvos, hogy minek hozzájuk mentem, mondtam ide küldtek. megnézett, mondta baba ok, terhességi hányás, plusz valami virus rátett. szedjek b vitamint, ha kihányom, vegyek be még egyet később. igyak vizet, meg egyek gyakran egy kis kekszet. és menjek a körzetorvoshoz. elmentem. korán..a másik orvos behivott mert mondtam egy néninek hogy meddig kell még várni a dokira, és bekopogott egy másikhoz hogy nézzenek meg. ő nem csinált semmit, mert meg kell várnom az én dokimat. lefektettek egy másik szobába, ott adtak egy pohár vizet. jött egy idő után a doki, vérnyomás ok, virus lehet, plusz terhességi rosszullét, adott bvitamin injekciót, mondta hogy ha apa itt lesz, hazakisérhet. most meg ki vagyok irva veszélyeztetetten, mondta, ha még este is hányok, kórházba kell mennem a kiszáradás miatt. holna kell hivnom hogy mi történt az éjjel. ahogy hazaértünk most lezuhanyoztam és ki is jött a viz amit a dokinál ittam...de legalább a baba jól van.

vigyázzatok magatokra, én most egy ideig csak feküdni fogok, de ha kicsit jobb lesz, majd irok. vigyázzatok magatokra meg a picurokra!

puszi mindenkinek

Kép
tünemény
 
 


Tünemény,Te is vigyázz magadra!!!! Tényleg jobb, hogy otthon leszel kicsit.Én 2,5 hete vagyok itthon,és hidd el nem rossz!!Pihenj,amennyit csak tudsz.A lényeg, hogy a babának nincs semmi baja.
Tici.Az emetofobia hányásfóbiát jelent. A magamét sem nagyon bírom(ezért életemben kb. 3x hánytam),a másét végképp nem. Rohamot kapok,amire nem is emlékszem később.Szóval nem undorít,vagy nem kezdek el én is, hanem rohamom lesz. Épp ezért sem kórházban,sem távolsági buszon nem bírok megmaradni.Ha valaki hányna én inkább kiugranék az ablakon. Tudom cikisen hangzik,de hát van aki meglátja a vért és elájul.Na ez pont olyan.:)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
csatlakoznék, ha lehet :)
még Rékával voltam a "babaneten" pocakos, közben már tesója, (nándi) is született, és most a legkisebbet várjuk :) Április 8 a kiírt időpont, ma töltöm a kritikus 12 hetet. nagy észosztó és kiképzett terhes vagyok, de majd igyekszem magam visszafogni :)

most egy nagy kérdéssel jöttem, kicsit meg vagyok ijedve. Láttam, hirtelen, hogy vannak többgyerekesek is. Létezik, hogy 12 hetesen keményedjek? később szokott az jönni, 17-18. héten, nem? mert én szoktam görcsölni az első 12 hétben, kaptam is mindig hormonpótlást, és ez más. És nem is a méhemet érzem, hogy megkeményedik, hát hol van az még, hogy érezzem, hanem az az érzés, a gyomortól a torokig, meg szívdobogás hozzá, arra nagyon emlékszem, mert keményedős voltam mindkét gyereknél. és jön időszakonként... Tud valaki valami okosat mondani?
kikocska
 
 


Kikocska!

Üdv köztünk!

Keményedést én nem nagyon éreztem, de szerintem próbáld meg a Magne B6-ot, vagy még jobb a Béres magnézium.

Egyébként lehet, hogy csak a gyomrod rendetlenkedik.

Tünemény!

Irány az ágy, és fekvés!
Legalább lesz időd olvasni. Én éppen tegnap néztem, hogy minimum 10 könyvem van itthon, amit szeretnék elolvasni, csak nincs rá időm Beni mellett. Használd ki ezt a pár hónapot!

Kutyafüle!

Az ember nem igazán tehet a fóbiáiról. De szerintem jó lenne felkersni majd vele egy pszichológust, hátha rájöttök mi a kiváltó oka, és megszüntethető lenne. A gyerekek ugyanis szoktak hányni, és jó lenne, ha tudnál neki segíteni olyankor.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem olvastam még vissza, most ment el a védőnő és meg is kell etetnem a családot.
Csak Ildinek gyorsan: meg kell, h kövesselek a vérvétellel kapcsolatban. A védőnő mondta, h már bizonyos kórházakban csinálják a genetikai vérvételt TB támogatással. Ezek szerint jó helyre jársz, és Egerben csinálják! Bocs, h megkavartalak! :oops: :?

jövök este..

Zsu
svs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: