Új privát üzeneted érkezett!

Reni!!

Várunk vissza!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hahh.... Laptető :lol: :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni!

Örülök h sikerült végre elköltözni!!!!Remélem jó helyetek van!!!!!Aztán siess vissza!

Aida!

Csini kis pocid van :lol: És a konyha...én is szeretnék egyszer egy ekkorát!!Ami a rendet illeti...nálam mindig mindenhol az van....van egy kis rend és tisztaságmániám :lol: na jóóó,azért annyira még nem súlyos :wink: :lol:


Na lapoztam és elfelejtettem h ki kérdezte,szerintem az apasági miatt nem kell az állandó lakcímre rohanni.Jó az ideiglenes is.Én is ideiglenesen vagyok bejelentve Pesten,de mindent az itteni önkormányzatnál intézek!Szóval bizti lehet itt is.
Aki meg házas,annak 3 hónapnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat kell....na azért nekem is utazni kell majd... :roll:

annus11
 
 

 
 

Tényleg 30 napnál nem régebbi apasági kell a szülésnél? Na de most így koraszülés veszélymellett ez elég mókás..

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida!

Erről nem hallottam....Szerintem a 30 nap az túl kevés.

annus11
 
 


Na utána néztem pár helyen.
Úgy látom ebben is vannak eltérések...mint mindenben.
A lényeg h még szülés elött meglegyen,a 28.héttől lehet megcsináltatni az apaságit.Több helyen is el lehet intézni:anyakönyvvezetőnél, a bíróságnál, a gyámhatóságnál.De az anyakönyvvezetőnél a legegyszerűbb.Ha szülésig nincs meg az apasági,akkor automazikusan az anya nevét kapja a baba,tehát az apasági nyilatkozatot célszerű a kiskönyvbe beletenni.
Szülés után is meg lehet csinálni,de akkor már fizetni kell érte és macerásabb.
És kell hozzá:személyi, lakcímkártya, terhes kiskönyved, és az orvostól egy "igazolás" a vélhető foggantatás időpontja vmint a várható szülés időpontjával ellátva.Vhol kérik a hajadonságot igazoló papírt is és a születési anyakönyvi kivonatokat...
Csak személyesen lehet elintézni,és télleg 30 napnál ne legyen régebbi!!!Tehát kb a 35-36.héten érdemes!


Na ezeket találtam a témában,de érdemes a helyi "szokásokat"feltérképezni....

Ja és amit még olvastam,h a gyereket az anya állandó lakcíme szerint jelentik be...ezt nem is értem igazából....Szóval erre is figyelni kell,hogy milyen címet adsz meg??Szörnyű ez a bürokrácia :lol: :lol:

annus11
 
 


sziasztok
köszi a bókokat. :lol: :lol:
aida: csini formás a pocid
reni: örülök, hogy végre összejött a költözés

tegnap éjjel arra ébredtem, hogy "ég a torkom" és állandóan innom kellett. veletek történt már ilyen?ez mitöl van?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit eltűntem, mert rossz a gépünk. Most anyósoméknál vagyunk, így tudok írni pár sort.
Nyuszitappancs: nekem is lejárt a szerződésem a szülés előtt 2 hónappal. Először táppénzen voltam, majd munkanélkülin. És most kapom a gyedet. Amint írták előttem, ez folyamatos mviszonynak számít!!!
reni: amint tudsz írj nekünk, hogy milyen az új hely. stb.

Rólunk: a kuki rendbejött szerencsére, kibújt újabb 2 foga a picinek. De látom, hogy készülődnek újabbak is.

Most csak ennyi, majd ha jó lesz a gépünk, írok otthonról. Addig is mindenkinek minden jót!!! :)

Kép
aniko15
 
 


Sziasztok!

Hát végűl mégse költöztünk el,mert párom ismerőse nem ért rá.De majd a héten remélem sikerűl a költözés.Addig is maradok boldogítani titeket :lol: A héten elintézzük a netet is,ha minden jól megy így mire költözünk addigra már lehet jönnek is bekötni a netet :D

Az apaságival kapcsolatban én annyit tudok,hogy igazolás is kell hozzá a nőgyógytól.De a védőnőm azt mondta nekem,hogy nincs lejárati ideje.És az anyósomnak azt mondták az önkormányzatnál,hogy minnél hamarabb csináltassam meg.Mert hát ugye sajnos sose tudni.

Aida:Mivel te sajnos veszélyeztetett terhes vagy így szerintem lassan csináltasd meg.És érdeklődj utánna a dolgoknak.Mert tényleg mindenhol másképp van.

Timi:Igen velem sajna elég sűrűn van és ez a gyomorsav :( Én néha Renniet veszek be rá és az segít és kismamák is szedhetik.

Ettike:Hogy vagy?Remélem jól.

Reni:Nagyon aranyos vagy :D Hogy vagy?Elkezdődött már a bölcsi meg az ovi ugye?És milyen?Hogy viselik?Lehet már írtad :oops:

Én azt leszámítva,hogy nagyon fáradékony vagyok és alig alszok egész jól vagyok :) Ma kicsit keményebb volt a poci,de remélem hamar elmúlik.Csak a görcsölés ne lenne :cry: Néha aggaszt és félek nehogy baj legyen.De tuti nem lessz!!Ma egésznap pihentem :D De így is fáradt vagyok.

Remélem ti jól vagytok!

Jó éjszakát kívánok nektek!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Aniko:Bocsi kihagytalak látszik ilyen rövid az agyam :oops: Örülök,hogy helyre jött a kuki :) És,hogy viseli a fogacskák kibújását?

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Apaságinak utána érdeklődtem. Semmi bonyolult, itt Csepelen oda megyünk egy orvosi igazolással meg kiskönyvvel és kiadják. Az a baj, hogy elvileg 30 napnál nem lehet régebbi. Így egyelőre nem megyünk érte. Azért én bizakodok. Kismanó még sokáig bent lesz, megparancsolom neki! :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Reni: jó lenne, ha már lenne net-etek, így nem kell sokáig nélkülöznünk téged. Köszi kérdésed, elég jól viseli a fogakat, csak egész nap foglalkozni kell vele. Ha elmegyek a látószögéből, egyből sírás van. De ez legyen a legnagyobb bajunk. :D Egyébként nem tudom ez a fogaktól van-e, lehet semmi köze hozzá :shock:
Aida: drukkolok, hogy a kis Noel baba minél tovább bent maradjon a pocakban!

Nem tudom mikor jövök legközelebb, mert rossz a gépünk, és ma már utazunk haza.Majd igyekszem.
Puszi mindenkinek :D

Kép
aniko15
 
 


Jó minőségű, olcsó kismama-szoptatós pizsamákat (nem hálóing) keresek olcsón. Nincs valami ötletetek?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


sziasztok csajok. kepzeljetek tegnap voltunk 4 D-n es MINDEN RENDBEN EGY EGESZSEGES PICILANY SZIVE DOBOG BENNEM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon boldogok vagyunk en szivem titkon lany fele huzott. :wink: edes kis arcocskaja van de azt csak egyszer mutatta a labat meg egyfolytaban, nagyon edes volt.vettem mar egy ket dolgot is.remelem mindenki ilyen boldog kismama mint en :P :P :P :P Kép
mano21
 
 


Aida!

Na,ez tök jó!Nem kell túlbonyolítani...bezzeg ha nekem kéne,tuti napokba telne elintézni,amilyen szerencsés vagyok :lol:
Hmmmm,mondanám h vmi kismamis bolt,de ott tuti drága...esetleg kínai piacon(mostanában a józsefvárosira járok)ott lehet kifogni jó cuccokat is.Esetleg C&A ba is érdemes benézni!

Mano!
Gratula a kislányhoz!!!!!Most mrá lehet venni a lányos rucikat :wink:

Reni!
Na az tök jólenne ha sikerülne a netet beköttetni :lol: Így nem maradsz le az új hírekről :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Az apasági dologgal nekem azt mondták(mi házasok vagyunk)itt Szegeden hogy a házassági anyakönyvi kivonatot nem kell kikérni elég az eredetinek a másolata.(Szegeden volt az esküvő és Szegeden is fogok szülni).
Annyi lenne a kérdésem,hogy a szülési szabadság az annak is jár aki táppénzen van?Vagy aki táppénzen van annak nem jár?
Nyuszitappancs!!!!Mire sikerült jutnod a munkáltatoddal?Sikerült elintézned úgy hogy Neked is jó legyen?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!!

mné zsuszi: semmire sem jutottam....azt mondták,hogy passzív táppénz 45 naptári napig jár a munkáltatótól,hogy aztán az államtól kapok e azt még nem tudom de majd elmegyek a házihoz,mert Ő talán tudja!!!
Ha nem jár akkor elintézem a munkanélkülit.....remélem sikerül!! Szóval ott vagyunk ahol a part szakad!!

Ráadásul napok óta görcsölök...de nagyon pénteken megyek dokihoz a honvédba,mert idegesít már!!
Mi is szemezünk a !d-s ultrahangal :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mármint a 4d-s uh- val :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


mano: gratula a kiscsajhoz.
én is elmennék megint 4D-re, de szerintem már nem lenne olyan jó a felvétel, mert már nagy a babóm. meg hát drága is.
nyuszitappancs: ajánlom neked, felejthetetlen élmény.24.hét az ideális rá.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Mano:Gratula a kiscsajhoz :D Képeket,ha tudsz légyszi rakj fel :D

Annus:Hát igen pont ezért szeretném,ha minnél hamarabb be lenne kötve :) Meg hiányoznátok nekem :oops: :) Hogy vagy?

mné zsuzsi:Sajnos nem tudok ebben segíteni.

Nyuszitappancs:Remélem,hogy nincs semmi baj.Szurkolok!!!

Ma végre elmentünk 4D-re :D Nagyon aranyos képek lettek.De persze megint csak végig aludta az egészet :lol: És képzeljétek van haja és 1 cm-es :lol:
Rakok fel pár képet remélem sikerűl.


Kép Alszunk :D

Kép Mosoly :D

Kép Még mindig alszunk :D

Hát ennyi a sok közűl :D Összesen 107db kép készűlt róla :D

Remélem mindenki jól van.

További szép napot kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


És már 1265gramm és fej végű fekvésű :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Szia Reni24!
Nagyon aranyos a pici babád!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Na sziasztok!!!

Gyorsan beszámolok!

Ma reggel torokfájásra ébredtem...délutánra 38 fokos lázam lett.DE!Reggel csináltam egy +++tesztet!!A doki megnézett és 5 mm petezsákot látott!!!Mindjárt teszek képet is!Még csak halkan örüönk.Kb 2 hét múlva megyek vissza,akkor remélem már szívhang is lesz.Lázam már nincs,voltam háziorvosnál is.

Ja amúgy 4x1 utrot kell dugdosnom,3x magneB6,vitamin.És pihi ezerrel míg meg nem gyógyulok teljesen!Nagyon remélem h minden rendben lesz.Többet tenni nem tudok érte :lol:

Kép

annus11
 
 


Annus:Nagyon,nagyon,nagyon gratulálok a babóhoz!!!!!És nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen!!!!Pihenj sokat!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Annus!!

HATALMAS GRATULA!! Annyira, de annyira örülök!!
:D :D :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Ja, és az utro tutkó! :wink:

Reni! Édi a bébid!! Nagyon szép arcocskája van!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Annus: ez szuper!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D Csak halkan én is: gratulálok :D :D :D :D Úgy örülök :D :D :D :D

Üdv a többieknek is, most csak olvasgatok, mert okosat nem tudok hozzászólni táppénz-mnélküli ügyben :(

Rennye: te sokmindent tudsz:) Hátha ezt is... Mehet szerinted oviba a kisebbik fiam úgy, hogy ne kelljen lemondanom a Gyest?

Picit hosszú történet: tavasszal beírattam, mert nem tudtuk biztosan, hogy jön a kistesó - már akkor szobatiszta volt, úgyhogy bölcsi szóba se jött...
Óvónénik pedig várják már a nagyfiam csoportjában :) , januárban a baba születésével egyidőben nem szeretném szoktatni... ha pedig kihúzzuk a névsorból (új vezető óvónő miatt) nem biztos, hogy ugyanebbe a csoportba bekerülhetne...
Olyasmit találtam a neten, hogy a gyerekek 1 éves korától gyes mellett lehet 8 órában is dolgozni...de hogy ez az intézményi elhelyezést hogy érinti????
Tegnap egész nap próbáltam elérni telefonon az Államkincstárat, de nem jutottam ügyintézőhöz... vagy zenét kellett hallgatnom, vagy fel se vették a telefont :evil: olyan dühös voltam...

Szép napot mindenkinek!
Üdv, Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


ime itt a mi babuskank annus gratulalok en is a babahoz reni 24 edes a picurkad nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép Kép
mano21
 
 


csak ekkoraba tudtam feltenni es csak ennyit mutatott az arcabol utanna mar a labat mutatta egyfolytaban :P :P :P :P Kép
mano21
 
 


Nagyon jók ezek a 4Ds képek!!!!Olyan jóllátszódik a baba!!!!Gratula nektek is!!!

annus11
 
 


annus:
Gratula a terhességhez, minden jót hozzá!

Szépek a 4D-s képek.

Már két napja enyhe menszijellegű alhasi-deréktáji fájásaim vannak, amellett hogy a méhem puha marad. Erre most már fél órája folyamatos. Most a derekamba érzem, nem tudom eldönteni mi ez és hogy hívnom kéne-e hazafele apát. :( Nem erős de nem igazán múlik semmire, folyamatos derékfájás.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida!


Azért ez még korai!Lehet csak megeröltetted magadat!Azért ha nem múlik irány a doki!Hátha ő tud rá megoldást!Addigis pihi ezerrel!!!!!

annus11
 
 


reni: nagyon édi a babád :lol:
annus: nagy gratula a babához :lol: . egy kicsit irigyellek :oops: , mert én is tavaszi /föleg májusi/ babát szerettem volna, csak a férjem már nem akart addig várni :cry: . /azt mondta, hogy ö már az idén a fa alatt karácsonykor gyereket akar látni :lol: :wink: /
mano: a tiéd is nagyon aranyos. :lol:
aida: szerintem is csak megeröltetted magad.pihenj sokat és ha nem lesz jobb, akkor irány a doki

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Megerőltetni magam nem nagyon lehet a napi 24 órás fekvéssel :D de egyébként már jobb szóval most várok.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


sziasztok.

kicsit eltüntem mert volt egy kis problémám.sokat fájt a pocim és sokat kellett pihiznem.
de már minden ok.
babu hétfőn 2 cm-es volt,szépen dobog a szive.
duphastont kell szednem és Patrikot nem igen szabad emelgetnem.szerencsére okos nagyfiuként viselkedik és nem hisztizik érte.mondtam neki hogy most anya nem emelgethet mert tesó nem érzi olyankor jól magát.egy csomószor fekszik mellém napközben és szó szerint simizi a pocim és dumál neki.mondja hogy tesó.olyan édes.mondja nekem valaki azt hogy egy 19 hós gyerek nem érti meg hogy tesója születik és hogy anya pocijában van.

annus:

én is gratulálok a babához.problémamentes terhességet kivánok.

a 4D-s képek nagyon szupik.mi a 15-16. hétre tervezzük hogy megyünk.

és úgy néz ki építkezünk.nem tujuk eladni párom telkét és apum rábeszélt hogy költözzünk ki.4 millával kevesebb lenne a törlesztönk ami havi 25 ezer forintot jelent.plusz a fűtésel is tudok spórolni havi szinten 10 ezer körül.és a gyerkőcöknek is jobb lenne.
éééés lehet kutyunk is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: majd megtanítom pókot ölni a kutyát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Kriszti!

Mehet oviba, se a Gyed-et, se a Gyes-t nem veszik el, csak nálunk ilyenkor nem aludhat bent a gyerek, ebéd után el kell hozni. Csecsemő estében adnak kb 3 hónap haladékot, amíg sűrűn eszik a bébi, de ez nem végleges, utána el kell hozni ebéd után...

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rennye: köszi a segítséget :D amúgy is délben mennék, Bálint is mindig akkor jön :) amúgy nálunk az óvónénik őt is mindig győzködik, hogy aludjon bent :lol: de hát ő nem akar, én meg minek erőltetném....

Mano: cuki képek :D

Ettike: ha összejön anyagilag, mindenképp jól fogtok járni a 2 gyerkőccel, hogy kertes házatok lesz. :) biztos imádni fogják :) Szuper!!!

Szép estét mindenkinek!
Üdv, Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Most jöttem a cukros lötyi ivászatról. Húú, de fincsi volt. :) Túlcukrozott limonádé. Kb. fél 9-kor indulunk vissza.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Ettike!

De jó!!!Én is úgy mennék már kertesbe...Vigyázz magdra te is!!!


Aida!
Amúgy én is imádom a cukros limonádét...nem is értem egyeseknek mért nem megy le :lol: Na majd ha odakerülök akkor kiderül h télleg szar e vayg azért iható :wink:

annus11
 
 


annus:
Egyáltalán nem borzasztó, csak most így utána volt rossz, mert savazott tőle a gyomrom. De már túl vagyok a második szurkán is így neki látok reggelizni. :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 




annus Gratulálok neked a petezsákhoz :)

És mindenkinek a 4d-s képhez :) Olyan édik :)

Ma voltam a honvéd kórházba...megvizsgálta a doki és semmi probléma a babámmal!!
Annyi van.hogy a baba nem 3.-hó 3.-án hanem 3.-hó 12.-én jön :)
Kicsit elszámoltak :)

Elkezdtem a sulit is.....remélem zökkenőmentes lesz :)
Szép napot mindenkinek! :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a dicséreteket :D

Mano:A te babód is aranyos :D

Ettike:Az tök jó,hogy építkezni fogtok :D

Aida:Örülök,hogy túl vagy a cukros lötyin és,hogy jól viselted :D Remélem jó lessz az eredményed szurkolok!!

Nyuszitappancs:Örülök,hogy jól vagytok :D Milyen suliba jársz?

Mi jól vagyunk.Tegnap jól kifárasztottam magam,mert elmentünk kiságyat nézni és hát eléggé meleg is volt és totál kikészűltem mire haza értünk :cry: És még párommal is jól össze vesztem :cry: Így a tegnapi napom nem volt valami jó sajna.Remélem a holnapi jobb lessz.

Örülök,hogy mindenki jól van.Vigyázzatok magatokra és a babókra!!Pihenjetek sokat!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni24. Ide a x.-kerületi Ács utcába (Budakalász Gimnázium) de ebben az évben a Trefort utcaiba kell járnunk ott lesznek az óráink!!ELTE Trefort Ágoston Gyakorló iskola!

A meleget Énsem tudom elviselni!!
Sőt alig várom,hogy levegyek minden göncöt magamról,mert már a melltartót is alig viselem el magamon!! Ezt nem érte!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


sziasztok.

és mindent cukorral eszek,még a cukrot is megcukrozom :lol: :lol: :lol: van hogy megkivánom a porcukrot és egy kissebb pohárral elnyalok.de a cukroslötyit alig bírtam legyürni.pedig huzóra ittam de majdnem a nő ölében kötött ki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
most majd viszek bele citromot,azt mondják azzal jobb.

tegnap egy kicsit kiakadtam barinőmre.
egyidősek a fiaink és tény hogy Dudó már szépen beszél de olyanokat kitaláll hogy a falra tudok mászni tőle.állítólag kirakja a nevét egy csomó betü közül............meg egy nap alatt szobatiszta lett :? :? :? :? :? :? holott szoktam náluk lenni és éppúgy mint Patrik ő sem szól kaki előtt de még utánna sem.de álítólag már éjjelre sem kell neki peló.amúgy is hazudozik össze vissza hogy a párja 3-400 ezreket keres de érdekes hogy volt már olyan hogy 23.-án tőlem kért kölcsön.
eddig csak röhögtem magamban rajt,de tegnap majdhogynem lehülyézte a fiam :x :x :x :x :x holott Patrik a beszéden kívül mindenben előtte jár.iszik pohárből,üvegből,egyedül eszik,bármit megért,idehoz,van ilyen táblája amibe állatokat kell belerakni a helyükre azt csukott szemmel megcsinálja.(a haverja meg azt sem tudja mit kell vele csinálni,nem iszik sem pohárból sem üvegből,nem tud egyedül enni kanállal és mégsem szólom le.)
nem tudom miért kell ezt csinálnia holott tök jóban voltunk.

nyuszitappancs:

örülök hogy minden ok a babuddal.pihizz sokat.

Kép
Kép
ettike
 
 


és = én mindent :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok
lányok adjatok tippet, hogy mennyivel nagyobb méretü szoptatós melltartót kell vennem, hogy jó legyen rám :?: :?: :?: :?:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok! Jól eltűntem, kicsit feltorlódtak a dolgok...
Annus: gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
mano, reni: nagyon jók ezek a képek!!!!! olyan szépen látszanak az arcocskák!!!!! :D
ettike: remélem minél előbb összejön a kertes ház! a gyerekek fogják leginkább élvezni. Mi is kertesbe vagyunk, a pókokkal állandó harcban állok... :lol:
Szerdán voltam nőgyogyinál: Emmus 1984gr!!! Jó nagy!Én meg 73kg.. :oops: DE: az utóbbi látogatásnál 70 voltam, tehát 4 hét alatt csak 3 kg jött fel.Ez nem vígasztalta a dokit és már megint beszólt: "Hajaj, tehát eddig 18kg szedettfel??!!" olyan jól esett, mondanom se kell...pedig nem zabáltam csokit, meg ilyenek...de most visszavágtam: "hát én ÚÚÚÚGY sajnálom a sörhasú embereket, szörnyű lehet, hogy nem nagyon találnak nadrágot maguknak...." (a dokinak sörhasa van.. :twisted: :D )
1-1!!! :twisted: 10.-én megyek nagylaborra+ctgre, du. meg a védőnénihez...aztán a 36.héten még 1x vissza a nőgyogyihoz, utána szülünk...mindjárt itt az október... :shock: :roll:
Felírt egy csomó mindent, de mint eddig is: nem veszem be...vitamin-mérgezést kapnék ennyi sz**tól :lol:
megpróbálok felrakni képet magamról....akkora vagyok már mint egy bálna.. :lol:

Kép
pocimaci
 
 


Kép

Kép
pocimaci
 
 


Ja, majd elfelejtettem...timirosicka: nekem az eladó azt mondta, próbáljam fel és rakjam még bele plusz a kezem, mert kb. ennyire telítődni fog a mell a tej miatt... :shock: de sztem ez ahány nő, annyi méret...töltött lufik :lol: :oops:

Kép
pocimaci
 
 


sziasztok.

pocimaci:

jót nevettem a sörhason.de igazad van :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
én 30 kilót híztam Patrikkal és mégis most kevessebb vagyok mint annó :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

melltartó:

én nem vettem szoptatósat és nem is kellett nagyobb.pedig tejem volt dögivel(csak nem sokáig)
a simából is annyi kihámoszni a cickót,csak kikapod a meltartó meg eltűnik alatta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: