Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pár napig nem voltam, ez a meleg kikészít...
Képzeljétek Babó meghánytatott, a kicsinek nem jött be a nyers sárgarépa, pár óra múlva visszaküldte. Próbáltam ellenkezni, de erős kölök, érvényesíti az akaratát és a répa végül a klotyóban landolt :? Ja, és mindez éjfél körül volt. Azóta nem volt semmi problem, remélem ez volt az első és utsó hányás :)
Másnap meg dinnyét ettünk, Apácska meg azt mondta, ha ezt is visszaküldi a gyerek, akkor születése után el fog vele beszélgetni :lol:
Amúgy kicsinek én sem ettem meg a répát, hiába nyomták ezt az attól majd jól tudsz fütyülni szöveget. (Nem is tudok normálisan fütyülni... :D )
Csajok úgy irigykedem ám, hogy sokan túl vagytok már a 12. heti Uh-n, nekem még több, mint 2 hét... Már alig várom... :)
Addig felteszem Babó eddigi két sztárfotóját Nektek!!! ;)

biga.csiga
 
 


Ügyes voltam, dupláztam. Bocsi! :)

Kép


Ez az Uh június 6-ai, akkor még nem tudta megmondani dokikánk, hogy egy vagy kettő bébi van.

biga.csiga
 
 


Kép

Ez a júni 22-ei, ahol kiderült, hogy majdnem kettő bébi lett. Ari volt a doki, hogy nem úgy fotózta, hogy látszódik a két burok között a válaztó "vonal". A kis fejjel lefelé pihenő: Babó!!! Hát nem édes? :lol:

biga.csiga
 
 

 
 

Vickybabe! Megpróbálom felügyeskedni a képet holnap, remélem, nem bénázok majd :lol: Olyan cuki, kár, hogy a DVD-t nem tudom felapplikálni, hogy láthassátok! Egyszer akkorát rúgott, hogy rezgett az egész méhem tőle :lol: :lol: :lol: Ha továbbra is ilyen remek erőben lesz, akkor szépek a kilátások :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


A kismamajóga engem is nagyon érdekelne, csak nekem elég messze van a 14.ker :( De azért átgondolom, hogy időben hogy tudnám összehozni -- vagy legrosszabb esetben nézek itt Budakeszin, vagy Budán a környéken.

Kedves Émelygők! Kitartás, nekem úgy tűnik a napokban mintha kicsit enyhülne, de azért estére még okoz nehéz perceket.
A gyümi működik, én cseri,barit, dinnyét eszem hidegen és kifejezetten jól esik!
Biga.csiga: volt,hogy én is áhítoztam valamire, megfőztem/megettem és mégsem maradt bennem :( De ma például vígan megettem egy gyrost és nagyon jól esett -- Bébikének is ízlik valószínűleg, mert esze ágában sincs szerencsére visszaküldeni!

Mágnes, minden OK lesz holnap, nagy drukk!!! Remélem, hasonlóan kellemeek lesznek a tapasztalataid, mint nekem!
Babussal pedig minden tuti rendben lesz, ez kétségtelen!!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


sziasztok!

Bigacsiga, gyönyörű a babád! :lol:

Kata, nagyon várom a fotókat! :D Budakesziről tényleg nem egyszerű az Örs...én is Bp mellett lakom, de a pesti oldalon, így nem lesz oylan vészes... :lol:

Csöre, nekem sem megterhelő a munkám, de k* nincs kedvem dolgozni :lol: :lol: :lol:

Ma itthon vagyok, úgyhogy bevállalom a táblát, miután senki nem jelentkezett eddig a feladatra :lol: Aki szeretne benne lenni, lécci küldje el nekem a következőket:
- anyuka nickneve, kora
- szülés várható ideje, kórház
- baba neve,
- tesók adatai,
- egyéb (megjegyzés, amit szeretnétek, hogy benne legyen a táblában, pl. ha lombikos baba vagy bármi egyéb).

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!!!!

Nekem is lenne kedvem kismamajógához.
És nekem a XIV. kerület még jó is.

Én a 8. hónapig tervezem dolgozni, de nem valószínű, hogy menni is fog a gerincem miatt.
Én azért már szóltam a munkahelyemen (remélem nem volt túl korai szétkürtölni babóka létét!!!!), hogy legyen idő új embert felvenni és be is tanítani.

Én szeretnék szerepelni a táblában!!!!
Adatok:
- jandrea (Andrea), 28 év
- 2009. január 25., Uzsoki
- Bianka/Márk
- első baby

Kép
jandrea
 
 


Hát Vicky, hajrá, köszi, hogy felvállalod.

- csöre74, 33 éves
- 2009. január 8., MÁV
- jelenleg kispocok, neve majd úgy a 30-ik hét környékén lesz, ha már tippelhető a neme (tutira úgyse mehetünk :))
- tesók: 2000. okt. és 2002. ápr.

Lehet ám, hogy én is meggondolom magam, és nem dolgozom végig :) A másik az, hogy otthon dolgozom, így akkor dőlök ki, amikor akarok :) persze a munkámat azért el kell végezni :) majd kiderül, meddig bírom

Biga Csiga: tündéri a kis pötty :) tök jó, hogy oldalasan is mutatja magát :) nekem a hátát mutogatja állandóan, és nehéz is "átmozgatni", pedig próbálgattuk ösztökélni :D

Na további szép napot, én munkára fel :)

Csöre

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megpróbálom feltenni a képet, hátha sikerül :-)

Bébike 2008.06.26

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Nem sikerült :cry: Mit csinálok rosszul?
Be akarom illeszteni, azt írja, sikeresen csatolva, itt meg nincs semmi :(

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata, nekem bejött, a linkre kattintva :lol: nagyon édi! :D

Kép
vickybabe
 
 


Vagy scannelve nem jó???

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Vickybabe! Köszi!!! Akkor próbálok egy másikat is tenni, mert ezen ugye látható térben, rakok egy hagyományosat is :lol:
1214555204.9758.pdf
Remélem, ezen is látszik jól! :D

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Visszatérve a táblázatra, küldöm az adatokat:

Kata8110, 26 év
2009 január 2 Semmelweis Egyetem I-es Női Klinika
Zita/Martin (jelenleg :lol: ) De leginkább: Bébike :lol:
első Babácska

Dolgozni pedig november közepéig tervezek.

Köszi Vickybabe, hogy megcsinálod!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Sziasztok Kismamik!

Én csak olvasom, olvasom az elmúlt napok termését! Már megint kezdenek itt bent sűrűsödni a dolgok, otthon meg a "zuram" ül a gép előtt, most esténként és iccaka is ügyeletes... :( Tehát foglalt a gép...

Tegnap voltunk a lányommal védőnőnél, úgyhogy mostmár kiskönyvem is van. :lol:
Jövő pénteken megyek dokinénihez, mert szabira megy, s előtte még akar látni. Én is szeretném a Kispöttyömet látni újra!

Vickybabe: köszönjük a táblázatgyártást, én is csatlakozom:

batkata, 31 év
kb. január 28, Szent István
eddig ötletek: Borbála, Sára, Anna, Veronika, Rozália/Benedek, Boldizsár, Mátyás, Botond, Bálint...
tesók: Marci (1999), Julianna (2002)
úgy néz ki, császáros lesz (az első kettő is az volt :( )

A melegről: igyekszem keveset mocorogni kint délidőben...
Az elsötétítés kicsit csökkenti az otthoni meleget, de lábikó dagad, kacsó szintúgy... :(

Dolgozó: szeretnék végig dolgozni, ha nem viselem nehezen a pocakos létet. Januárban már biztosan nem fogok bemenni, de Karácsonyig szeretnék "aktívkodni".

A képek szuperek, már alig várom, kapjak én is már egy csinos egészalakos képet Kipöttyről! :)

Na megyek dógozni, várnak rám... :(

Szép és hűvösebb napot kívánok Nektek! :)
batkata :D

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Batkata én is az Istvánban szültem Mátét, tök szupi korház szerintem. Bár császárral annyira nem élvezhető a szülőszobák kényelme...:(

Kicsi fiam épp egy pici dobozba szeretne belepréselődni...feladom lehet postán. VAlaki? :)

Katuska79 29 év
2009. január 18 Bajcsy Zsilinszky kh Bp
Név: még nincs...
Tesó: Máté 2006.12.16.
katuska79
 
 


Katuska!

Nekem,lécci-lécci! Hadd tréningezzek :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Megpróbálom csatolni a táblát, egyelőre így néz ki, persze a többiektől is várom az infókat! :D

Kép

Kép
vickybabe
 
 


ja és a véleményeket, lehet rajta változtatni :wink: A heteket és napokat elvileg automatikusan fogja számolni a szülés dátumából visszafelé.

Kép
vickybabe
 
 


Katuska!

Érdekelne bővebben az Istvános történeted, mert én az első kettőt a Kútvölgyiben szültem.
Nem tudom, mit kell vinni, milyenek a kórtermek... stb.
Ha feladtad postán elsőszülött gyermekedet :lol: , akkor akár magánban is várom élményeidet.
Ja és kíváncsi vagyok, kinél szültél...

Köszi!

Jaj Istenem, már megint keresnek! PÉNTEKEN! FÉL KETTŐKOR!

Na sziasztok lányok!
Este lehet, hogy be tudok nézni, ha hagyja életem párja a gép néhány perces bitorlását.

batkata :)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Vickybabe!

Csúcs ez a táblázat, nekem nagyon tetszik!

batkata

PS: Mostmár tényleg mennem kell dolgozni! :evil:

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Vickybabe!
Nagyon szupi lett a táblázat, köszi és gratula hozzá :D

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Vicky, szuper :) köszi (tyű, én vagyok a rangidős?! :shock: pedig nem is vagyok öreg :D)

Batkata: nekem csak jövő pénteken lesz kiskönyvem :( pedig már szeretném (nekem 3-kor csörgött a telefon :( pénteken)

Kata, cuki a baba, jól látszanak a kis végtagjai is :) Az enyém eléggé eldugta tegnap a kis alkatrészeit :( nem baj, jövő héten újra megnézem :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


szia csajok:) gondoltam dobok fel egy hétfői uh-s képet nektek:) egy kisufóról:) üdv katica Kép

Kép

Kép
rozsakatica
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, csak a foci-EB :lol: :wink:
Vendég
 


Vickybabe
Nick: vcrane
Kor: 34 év
Kórház: Salzburg
Szülés várható ideje: 2009.01.15.
Név: Picur
Vendég
 


Sziasztok!
Van netünk vééégre :)
Pénteken voltam az istenhegyin, minden rendben van Zsebihallal, olyan szép formás fejecskéje van :)

Lepény a mellső falon (már megint..)
CRL: 61.5 mm
BPD: 20.1 mm
FL:6.4 mm

Down életkori kockázat: 1:1016
Számított kockázat: 1:20422

13+18 triszómia életkori kockázat: 1:9067
Számított kockázat: 1:181313 :)

Megnéztem Anna 12 hetes adatait, zsebike dupla akkora, mint lánykám :)

Ja és megvan a fiúnevünk is : Áron

Eljöttünk az Istenhegyiről úgy, hogy elfelejtettünk fizetni, félúton jutott eszembe. Gyorsan vissza, a kutya sem vette észre :)

Adataim:
Nick: Mágnes
Kor: 28 év
Kórház: SOTE II.
Szülés várható ideje: dec. 29-jan.5.
Név: Dorottya/Áron
Tesó: Anna Sára (2006.12.28)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!Mi a 11. hetet töltjük ma és jan. 17-re vagyunk kiírva. Magunkról annyit, hogy már van egy kisfiam, Noel. Ő 3 éves lesz(hihetetlen)és egy ideje tervezzük a kistesót, egészen pontosan 1 éve:(
Közbejöttek dolgok, de nem szeretnélek benneteket ezzel untatni, lényeg, hogy Babó van nekünk!!!És remélem mostmár annyira jól érzi magát, hogy maradni is akar még legalább 27- 29 hétig!!!!
A táblázathoz leírom én is az adatainkat.

nick:zsannus
kor:29
Kórház:pécsi klinika
szülés: 2009. 01.17
név:megegyezés alatt talán Zoé/ Zalán
tesó: Noel (2005)
zsannus
 
 


sziasztok!

dobok táblát:

Kép

Mágnes, ezek naggyon szuper eredmények! :lol: Remélem holnap mi is hasonlóakkal távozunk az Istenhegyiből!

Zsannus, üdv itt, beírtalak Titeket is a táblába! :D

Vcrane, beírtalak! :D

Rozsakatica, szép a fotó, nagyon jól látszik babóca! :lol: A táblában nem szeretnél bent lenni?

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!
vickybabe: feliratkozhatok a táblátokra? :P :D :)

név: rozsakatica
kor: 31
várható:
2009.01.03.
hét: 13+1
kórház:Szt Imre
név: Ildikó/ Gábor
tesó Zsófi (1999/09.23)
Egyéb:


miindenkinek jó gömbölyödést:)

Kép

Kép
rozsakatica
 
 


Hello csajok!
Mi változatlanul émelygünk...Növöget remélem, a drága.
Tegnap már majdnem megijedtem, mert tök jól voltam napközben...Aztán estére megint szarabb lett, úgyhogy megnyugodtam... :lol:
Vickybabe
:lol: Szuper a táblázat, én is szeretnék bekerülni!!!
kor:34
szülés: jan.21.
hét, nap: 10.h., 4.nap
kórház: Kútvölgyi
név: ?
tesó:-

Biga.csiga :lol:
kb. ugyanannyi idős a bébink!és a hétfői uh-n a miénk is fejjel lefelé pihizett!!! Tök ilyen az uh képünk! :wink:

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


bocs, név: "Manócska"

már keresgélünk-már neveket-, de még bizonytalan...
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ja, és még egy rossz adat---a vonalzón is látom--- :lol: :lol: :wink:
10.hét 3.nap

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok
A héten nem voltam uh-n, úgyhogy tiszta ideg vagyok. Már megszoktam, hogy minden pénteken láthatom a kis emberpalántámat. A róka is pár napja békénhagy, ami újabb ok az aggodalomra. Voltam Down-szűrésen a héten. Holnap eredmény. Kíváncsi vagyok mi lesz, mert nagyon szeretném megúszni a magzatvíz-vizsgálatot.
A táblába az adataim:
Eperfagyi
január 06. (de kb. a 36. hét a max, amíg bennem lehet a pici)
SOTE 1.
12+5
élő tesó nincs
Vendég
 


Sziasztok!


Köszi Babó dícséretét, híztam is a büszkeségtől :lol:
Madaran ;)

adatok a táblába :D
biga.csiga
kor: 25 (majdnem 26)
jan. 26.
János kórház
név: "Babó"
első babánk

Jók legyetek!

biga.csiga
 
 


Sziasztok!

Látom,szépen gyarapszik a táblánk! Üdv az Újaknak!

Mágnes, gratula az eredményekhez! Remélem, maga a vizsgálat neked is kellemes élmény volt, szerintem rendik voltak!
Aproró, látom, hogy a lepény a mellső falon -- nekem a hátsón van. Nem vagyok túlságosan jártas ebben, de melyik a jobb? Mert nem mondták, hogy jó vagy sem, én meg úgy el voltam varázsolva, hogy nem kérdeztem :lol: :lol:
Nemet tudtak nektek mondani?? Nekünk diszkréten Bébike odakapta a lába közé a köldökzsinórt :lol:
Vickybabe, meglátod, minden OK lesz holnap, nagy drukk! Meglátod, micsoda élmény lesz újra látni őt!
Eperfagyi! Tuti, hogy minden rendben van a Babócáddal, de én is így voltam, izgultam ha róka nem zaklatott. Mostanában kicsit jobb, pocakocska is növekszik icipicit :lol:

Kis technikai kérdés: hogy tudok úgy képet felrakni, hogy ne egy linkre kelljen kattintani, hanem látható legyen a topikban??? Bizti csak nekem nem sikerül :oops: Felraknám Bébikét díszelegni úgyis :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata
Melléklet feltöltése....
600x600-as a max. méret..
Vendég
 


Kata
Mikor bescenneled a képet, ne PDF formátumban, hanem képként, JPEG-ben mentsed! Akkor tudod látható formában felrakni.

Vickybabe
Jó a táblázat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én elvileg 32 hetesen jöhetek el szülésire. Addig dolgozom.
Vendég
 


kata:
Nagyon pozitív élmény volt az Istenhegyi. :) Kérdeztem a nemét, de azt mondta a doki, hogy ilyenkor meg sem szokta nézni, mert nagyot lehet tévedni, úgyhogy nem tudjuk még, pedig volt, amikor kinyújtotta a lábát. Minden esetre én itthon megsasoltam újra, és mintha látnék vmit a lábai között :wink:

Mellső fal, hátsó fal: tök mindegy. Nekem előzőleg is mellső fali lepény volt, állítólag ilyenkor később lehet érezni a baba mozgását. Tény, hogy Annát a 20. héten éreztem először...

Lánykám ma végre elindult egyedül! :) Olyan, mintha fél éve járna, nagyon magabiztos, kanyarodik, rohan, guggol, én meg frászt kapok...:) Alig vártam, hogy menjen végre, jó későn is indult el, de nem vagyok benne biztos, hogy jó ez nekem...:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Két napja megint hányingerem van délutánonként :(
Pénteken voltam a védőnőnél és megkaptam a kiskönyvemet, nagyon aranyos volt és korban is tök közel áll hozzám úgyhogy meg lehetett Vele beszélni mindent. Eddig 1,3 kilót híztam :)

Nekem azt mondta a doki hogy mindegy mellső vagy hátsó falon tapad a méhlepény csak a méhszájnál ne legyen mert az kedvezőtlen.

Szeretnék én is a táblázatban szerepelni:

sahli
30 év
várható időpont: január 1
szülés helye: Uzsoki/Flór Ferenc
testvér:nincs

sahli
 
 


Nevek :Boglárka /László
13+3

Köszi :D

sahli
 
 


Most látom hogy rossz a vonalzóm : 2009.január 1

sahli
 
 


csatolom újra, remélem semmit és senkit nem hagytam ki, ha mégis, szóljatok rám, kicsit szétszórt vagyok :D :oops:

Kép

Kata, Mágnes, lehetett kártyával fizetni az Istenhegyiben?

Kép
vickybabe
 
 


Hiányzik az életkorom, bár erről már tényleg jobb megfeledkezni: 32
A név még nem biztos és egy darabig nem is hozzuk szóba, úgyhogy arra nem tudok írni még semmi konkrétumot.

Kata
Remélem igazad van.:)
Vendég
 


Eperfagyi nyugi nyugi! Biztos minden rendben van odabent!

Mágnes! Nekem is mellsőfali volt a lepény Mátéval, a köldöknél volt...és én is a 19. héten éreztem először a mozgását. Állítólag a második babát a 13-14. héten már lehet érezni! Már úgy várom mert annyira klassz érzés! Egyébként akkor van jelentősége a placenta elhelyezkedésének ha valakinek mintát kell belőle venni...ha hátul van akkor ugya meg kell kerülni a nagy tűvel a babát.
Gratula a lépésekhez! Most aztán futkoshatsz! Máté pont a szülinapján indult el és azóta futós lába van:) Attól függetlenül, hogy simán felmászik a 6 éveseknek való várakba és végig megy a függőhídon mindenféle gerendákon még sokszor van az, hogy hirtelen meg kell szagolnia közelről a betont:)

Tegnap kint voltunk Párkányban strandon. Ne tudjátok meg miylen hatalmas pancsizást levágtunk, olyan jó volt! Hullámmedence meg minden tök olcsón! Nagyon klasz hely és itt van esztergomtól 5 percre:)

JA ha valakinek kell akor van egy felesleges receptem utrórol 1 dobozról. Elpostázom ha kéri valaki.
katuska79
 
 


Kép

pancsimanó:)egy kis strand fíling azoknak akik melóznak épp:)
katuska79
 
 


Istenhegyin mi kápéval fizettünk, azt is majdnem elfelejtettük..:)

katus:
Én is alig várom már a mocorgást! Nekem az ezerszer szebb élmény, mint a szoptatás! Sőt! Az egész terhességben ezt annyira élveztem! Pláne mikor már látszott is, hogy mit művel! :)

Te is strandoltál? Lehet?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


nekem is van.. ha kell.. szívesen:)




JA ha valakinek kell akor van egy felesleges receptem utrórol 1 dobozról. Elpostázom ha kéri valaki.[/quote]

Kép

Kép
rozsakatica
 
 


na lemaradott..

szóval nekem is van egy doboz utróról recept.. szívesen és is felajánlom ha kell valakinek, hogy ezért ne kelljen dokihoz menni

Kép

Kép
rozsakatica
 
 


katuska: azt hittem bezárták a párkányi strandot.. tavaly valami ilyesmit írtak...
pedig az olyan szuper kis hely...

Kép

Kép
rozsakatica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: