Új privát üzeneted érkezett!

Vigyázz, mert képesek visszamászni!!! :shock:

Kép
dittke
 
 


Jó reggelt!

Pindi!

Remélem az állatvédők nem olvasáák a fórumot, mert vinnék a bilincset neked! ;)
20150601134430
 
 


Jó reggelt!
Hogy aludtatok? Borzasztó, hogy nem bírok hasra fordulni. :cry: Már alig várom, hogy hason aludhassak!
Mikor mentek uh-ra?
Süt a nap! :)

Kép
dittke
 
 

 
 

Dittke!
Mi jól aludtunk.

Uhura ma megyünk :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Van szopipárnád? Azt ha a hasikád alá teszed és ráfekszel nagyon kényelmes érzetet ad. Próbáld ki ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt! Még megvagyok, se a pók nem jött vissza bosszút állni, és az állatvédők nem vittek el :)
Dittke! Nekem is hiányzik a hason alvás, na meg lassan az alvás is :D

Viki! Tényleg ma mész UH-ra? Drukk Drukk! meg mesélj!

Mi majd 2-3 hét múlva megyünk! (kötelezőre, még a 3. 4D-t nem döntöttük el :D )

Itt is sütikézik a nap, nekem mennem kell a tescoba :D, lassan a vezetés is nehezemre esik...

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Délután megyünk.
20150601134430
 
 


Viki! akkor majd suliból drukk drukk!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Viki! Írj ha megjöttél!!!
Nekem konkrétan az hiányzik, hogy hasra tudjak fordulni. :(

Kép
dittke
 
 


Dittke!
Én már csak egy medencében tudnák hasra fordulni ;)

Ha hazaértünk mindenképpen füstjelezek, hogy mi volt.
20150601134430
 
 


Hello Lányok!

Huhh,kicsit nem figyeltem és alig győztem vissza olvasni:)

A magasság-súly kérdéshez annyit,hogy én 174 cm vagyok és 72 kiló,azaz 6 kiló plussznál tartok.Eddig elkerült a kívánósság bár még nem kiabálom el...Mindig is édesszájú voltam és ez most sincs másképp :wink: -na azért kíváncsi leszek a cukoreredményemre(kedden vették le) :oops:

Viki! Még egy hónapig dolgozom,ha a baba is engedi.Ha jól emlékszem te lassan abbahagyod ugye?És tessék beszámolni az Uh-ról:)

A fekvés már nekem is kezd kényelmetlen lenni,leginkább a zsibbadás zavar :evil: folyton forgolódom,mint egy körhintás:)

Na most mennem kell robotolni...majd még benézek,puszi
hubcsa
 
 


Szia Hubcsa!

Akkor eddig én tartom a rekordot magasságban :D
Na jah a kívánósság, most tartok a de kívánom a kakaóscsigát dolognál :D
Beszámolni majd a cukor eredményről! Várjuk ám!

Mit dolgozol amúgy?
pussz

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hubcsa!
Én már csak 3 napot dolgozom a main kívül és áldásom cégre! Elég sokáig toltam így is a szekerét. Nekem szgép előtti munkám van, és délelőttre már nagyon sz@rul esik ám az ülés.

A vv-i eremdényed mikor lesz meg?
20150601134430
 
 


Halihó!

Megjöttünk a kiscsávó nézésből.. Csodaszép és izgága még mindig. Szépen fejlődik. Láttuk a buksiját, agykamráit, máját, stb. Naná, hogy most is megrúgdosta az UH-t. Büszke voltam rá!
A dokim megörült, hogy végre tp-rem egyek. Megkaptam dicséretként, hogy milyen pörgős kismama vagyok.
20150601134430
 
 


Viki gratula!
És mekkora?

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Viki! Gratulálok a kissráchoz :) örülök, hogy minden oké, és még te is kaptál dicséretet :D Látom ő sem szereti az UH-t, az enyém sem, ez valami fiús dolog :D
Igaza van Dittkének, még kérünk szépen adatokat (önző módon hasonlítgatni szeretnék :D ;) )

Noss én újra fekete lettem :D sikerült a festés, holnap fél háromra mehetünk az esküvőre :)
Suliban meg már alig bírtam ülni, majd leszakadt a derekam, meg a hátam is, szörnyű volt, és még mindemellett azt látni, hogy miket kéne tudnom cirka három hét múlva... jááájjj

Legyen szép álmotok, forgolódás mentes jóccakát!

pussz

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jah és Dittke, jók a vonalzóid, már akartam írni :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Adatokat nem kaptam, csak annyi, hogy tennap 26+4-nek volt megfelelő az uhu számítása alapján.

Tegnap este meg könnyesre röhögtük magunkat. Feküdtem, jött Laci és megkopogtetta a pocakomat. Lackó visszarúgott. Erre Laci megint kopogott, Lackó rúgott. Oda-vissza morzéztak. Bagyon tüneményesek voltak!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki! Édesek lehettek a férfiak a háznál :D
Nálunk Krisztián/Milán/Krisztofer (szép neve van a gyerkőcnek :D ) tegnap este a gyomromnál dugdosta ki a fejét :D Tök édi volt :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jó reggelt!
A fiam vonalzója már nem fért fel. :( Bocsi mindenkinek, ha egy kicsit sok helyet foglalok.
Viki! Biztos férfi dolgokról beszélgettek. :D Ne vidd most már túlzásba a munkát.
Lányok! Én egyre fáradtabb vagyok. Ti hogy bírjátok?

Kép
dittke
 
 


Dittke, én konkrétan egyre kevesebbet alszom, és még rájön ez a szokásos tavaszi fáradtság is, szóval kezdek bezombizni!
Amúgy nem foglalsz sok helyet!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Dittke!
Vszínű arról értekeztek, hogy nem volt elég hideg a sör, amit az apja ivott .... :D

Fáradékonyság természetes!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

4,7 lett a cukrom,úgyhogy ehetem tovább a csokikat:)Szerencsére a vérképem is jó még vérszegény se vagyok,ami meglepő,mert azzal eddig gyerekkorom óta küzdöttem :shock:

Viki!
Gratula Lackóhoz,örülök,hogy minden rendben van vele.
Egy kicsit kezdelek irigyelni a 3 nap miatt :wink: bár,ha most otthon kellene maradnom lehet hogy még nem tudnék mit kezdeni azzal a sok szabadidővel...

Pindimano!
Ügyintéző vagyok egy italautomatás cégnél,ami egyrész gép előtt ücsörgést egy rész szervezős ,rohangálós munkát jelent.Ebből az ülést birom kevésbé:)
Holnapra jó bulit az esküvőre.

Mindenkinek további szép kerekedést!
hubcsa
 
 


Hubcsa! Gratula a cukor eredményhez!
Merre vagytok lányok? Sétáltok, vagy elmentetek fagyizni? :)

Kép
dittke
 
 


Jó reggelt!

Hubcsa!

Grat a jó cukorhoz!

Nehogy azt hidd ,hogy unatkoznál!

Én pl. most kezdek majd vásárolni, megyek a Születés hete előadássorozatokra, turizni (k...va jó dolgokat turiztam tegnap, később felteszem), takarítok, összekészítem a baba és az én motyómat.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!
Látom nem csak én nem állok sehogy a vásárlással!
Babakocsitok van már?

Kép
dittke
 
 


Jó reggelt!

Nyugi Dittke még mi sem vettünk semmit...nem vagy egyedül.
Tegnap kaptunk egy járókát kölcsönbe-ez a baba első bútrdarabja :D
Babakocsit a tesómtól fogok örökölni egy csomó más dologgal együtt,tehát nekem ilyen szempontból sem annyira sürgető a vásárlás.Azért biztos kell majd még jó pár apróságot venni,de azokat majd beszerzem,ha már otthon leszek :D
hubcsa
 
 


Nekem ő lessz a negyedik, de Bianka után szinte mindent leselejteztem, úgyhogy majdnem a nulláról indulunk.

Kép
dittke
 
 


Nekünk sincs még gyakorlatilag semmink. Babakocsit majd apjukommal együtt megyek választani, mert ő a műszaki felelős a családban.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Hubcsa, gratulálok a cukrodhoz :) szupi, h minden oké!
Köszike, az esküvő egy része meg volt, folyt köv 10-én :) de utána jót fagyiztunk :D
Ügyintéző, az nem semmi, ahhoz kell a pörgés rendesen (legalább is könyv szerint tudok csak hozzászólni, nekem ügyintéző titkár a szakmám, de még nem dolgoztam igazán benne).

Viki! Várjuk a képeket! Na meg bárkitől, aki beszerez valami újat! :)
Szép napocskát nektek, szépen süt a nap, jó idő van, tessék kihasználni :D

pusszanat

Kép

Kép
pindimano
 
 


Teszek fel képet a tegnapi szerzeményekről:

Kép

Kép

Kép

Kép
20150601134430
 
 


Viki!

Tüneményesek a rucik :) Látom Micimaci szeretet már most befigyel :D
A ruhák alatt lévő pléd is tetszetős nagyon (már amennyit látok belőle :) )

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Az az én macis plédem, a férjemnek zsiráfos van. :oops: Kicsit visszamaradtunk......
20150601134430
 
 


Nagyon sikeres délutánt zártunk apjukkal. Voltunk a barátnőmnél "bizniszelni". Szereztem egy elektromos mellszívót, mikrós streilizáló, légzésfigyelőt bébiőrrel és egy zenés forgó bigyót a kiságyra kemény 30 e Ft-ért.
20150601134430
 
 


Nagyon ügyes vagy Viki! :D

Kép
dittke
 
 


Viki! Ez igen, szép... üzlete

Kép

Kép
pindimano
 
 


mégegyszer (imádom a laptop-om)
Szóval Szép üzletet csináltál, tanácsot tőled fogok kérni :D
Még csak most kezded a beszerzéseket, és már egy csomó minden fontos megvan :D
A plédek meg szuper jók! A "visszamaradottság" sztem a világ legjobb dolga, én meg 2 micimacis világítós párnával alszom :D

Jóccakát, cép álmokat!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jó reggelt!

Pindi!

Tanács? Kell 1 barátnő, aki lassan 1 éve szült, és nem terveznek 3. babát előre láthatóan még 3-4-5 évig. :D
20150601134430
 
 


Viki!
Nem rossz, jegyzeteltem :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Lányok!
Feladom, már főzni se tudok... Gondoltam csinálok jó kis gyümilevest, erre tök sűrű szinte grízes lett. Szerintem a tejszín is közre játszott hogy így sikerült, de úgy elkeseredtem.
Ráadásul tegnap éjjel nem sokat aludtam, begörcsölt a bokámnál valami, aztán szokásos forgolódás, és ma nagyon nyügi vagyok. És még tételeket is kéne kidolgozni (tételsorból szinte semmit se tudok)!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Halihó!

Timi!

Én a gyümilevest eper pudinggal "habarom".

Bejelentkeztem 4 D-re. Jövő hét kedden megyünk este 6ra.
20150601134430
 
 


Sziasztok, Kismamák!

Hogy vagytok? Élvezitek az egyre jobban gömbölyödő pocakot? Hogy én ...? Hát, nem is tudom, ha még két hónapig egyre csak nő ... :D

Velünk minden rendben (szívhang, vércukor, vérnyomás...). Legutóbb egy védőnőtanonc vizsgált (ott volt a képzett védőnő is), a tanonc szegény nagyon ideges volt, lehet, hogy osztályzatot kapott a végén ... :shock:

A múlt szombaton bolhapiacon voltunk, az eredmény 2 szerzemény: egy piros bundás overall (használt, 500 ft) és egy vízhatlan betéttel ellátott csuklyás törölköző (új, 4000 ft, az anyósom ajándéka :D ).

A gyümölcslevest én is megkívántam, ahogy írtatok róla. Szerencsére találtam az egyik boltban lengyel meggybefőttet, nyam, nyam ...

Ma este vendégeink lesznek (április 30-a itt a tavasz ünnepe: sütögetés, buli a haverokkal ((sok tini ilyenkor issza le magát úgy igazából)), aztán hagyományos tavaszi dalok hallgatása a tévében vagy a többméteres máglya körül, végül tüzijáték), muffint és őszibarackos túrótortát terveztem (hogy csak a desszerteket említsem...).

Pá,

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Viki! Igen, anyósom is úgy csinálja, én bevallom még sosem próbáltam, mindenesetre a tejszínt hanyagolom :) Képet majd kérünk Lackó babóról!
Svédbaba! Én egyre nehezebben mozgom, és még ma is konfliktusom volt a kutyámmal (csöppet ugrálós szegény pára).
Amúgy örülök, hogy minden oké, és gratula a szerzeményekhez, akkor nektek is gyűlnek a holmik :)
A desszerteket nem ér említeni :) finííííííííí. Nálunk ma palacsinta lesz :)
De ne aggódj, nálunk az a helyzet, hogy nem kell ahhoz tavaszi ünnep, hogy a tinik leigyák magukat a sárga földig!
Mindenesetre nagyon nagyon jó szórakozást kívánok nektek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Pudinggal nagyon egyszerű, de elég bele 1, mert 2nél már nagyon sűrít.

Baba!
Desszerteket csak módjával említünk, azt is úgy, hogy muffin light, torta light
:D

Muti a szerzeményeket!!!!
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Remélem mindenkinek jól telik a hétvége. Pihenjetek sokat! Ja, és sétáljatok, és vigyázzatok magatokra, meg persze a babókra!

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Mivel kevesen vagyunk gondolom mindenki kinn van a jó levegőn :)
Használjátok is ki ezt a csuda-szép hétvégét és napoztassátok meg a pocikat :D
Mi tegnap pecázni voltunk és kifogtam életem első pontyát,naggggyon jóóó volt!

További szép hétvégét mindenkinek!pussz
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki jól van és élvezi a jó időt.
Az én kislányom már eléri a bordámat és rendesen rúgdossa is.
Én elég rosszul álloka gyerekruhákkal , de még gyerekszekrényem sincs. :-(( És mivel az első fiú volt és téli baba ezért szinte mindent újra kell venni.

Köztetek van valaki aki intim tornát gyakorolja?


Titimke
titimke
 
 


sziasztok Anyácskák!

kicsit eltűntem, mert nálunk most teljes lakásfelújítás van. az albérletünkben meg nincs net.. :((

amúgy minden rendben, a hasam iszonyat méreteket kezdett ölteni..és még van 2+1/2 hónap..el sem tudom képzelni, h hová fogom tenni ezt a pocakot.. kedden megyek 4d UH-ra, majd ha lesz lehetőség, rakok fel képeket a fiamról, remélem megmutatja a pofiját..a lakás félig már kész, most a gyerekszobát kell megterveznem..de szépen haladnak a munkások. már alig várom, h visszaköltözhessünk a saját vackunkba..
most egyenlőre ennyit, majd ha tudok jelentkezem.
sv: válaszoltam az emiledre, köszi, h megosztottad velem ezt a dolgot.

sok puszi, ¤mia¤
Vendég
 


Ezen a héten Születés Hete program országszerte!
Debrecenben ha vannak itt debreceniek:
Csütörtökön 11 órától baba-mama jóga bemutató, beszélgetések a kismama jógáról
Bemutató és előadás lesz május 9-én és 10 én a Turmalin Életmódközpontban (Csapó u. 19) a textilpelenkázás előnyeiről, gyermekorvos válaszol a kérdésekre!
Szeretettel várunk mindenkit!!!
Részletes program: www.turmalin.hu

Marica & Levi :)
www.babamosoly.hu
marica75
 
 


Sziasztok!

Mia! Az én hasam is borzasztóan elkezdett nőni. Néha úgy érzem, hogy kipukkanok. Picurka pedig jó nagyokat mocorog, és úgy érzem, mintha az oldalamon akarna kijönni. :roll:
A képeket várjuk! :D

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

ismét itt a hosszú hétvége után :) Örülök, hogy mindenki növekszik, én is beállok a sorba :) lassan kezdem furán érezni magam, amikor megbámulnak az utcán. Nem tudom, ennyire furcsa, ha valaki terhes? vagy én nem nézek ki annak... :) Ráadásul kicsi fiam néha elég fájdalmasan mozog, és rendszerint ráül anya hólyagjára, ami hihetetlenül jó érzés... mármint amikor elérem a vécét :)
Mia minden oké az lakásfelújítás körül? Kíváncsi-fáncsi vagyok a képekre ám :) Remélem lesz lehetőség felrakni.

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: