Új privát üzeneted érkezett!

Ja, jó éjt mindenkinek! 8)

Kép
Kép
bondi
 
 


Bondi - nem kaptam meg!! Nem tudom mi van, mert azt is írja hogy Jelenlévő fórumozók: nincsen. Pedig én itt vagyok... :lol: Csak bizti jól álcázom magam! 8) Próbáld meg átküldeni még1x, hátha...!!
Vendég
 


Á, szia Kike! :D Látom megint nem hagy a család aludni? HOgy vannak a gyerkőcök?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Hogy vagytok?
Tegnap felhívtam a dokim :hatezer egy alkalom,ugyhogy erről lemondtunk,mert harmadiknál így kicsit sok,de sebaj,mert jövő héten a korházban rendel,minden hónapban egy hetet,majd oda járok. :? Szívem szerint a magánrendelésére mennék,de azthittem olcsóbb lessz-remélem azért emberilg ugyanazt az ellátást kapom tőle :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ma csak a vérvétel lessz-ez is elég,mert már most szédelgek hogy nem ihattam tejeskávét :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na jó, feladom. Kike is eltűnt. Pedig láttalak ám :wink: ! Asszem visszafexem és tolok egy nagy dózis Jóbarátokat intravénásan. Nonstop tudnám nézni... :lol:
Vendég
 


Á, mégis megvagy! Szupi! :D Ó, te szegény! Én is mindig rosszul vagyok olyankor! Remélem hamar sorra kerülsz? Kristit is cipelned kell magaddal? Vagy meg tudod oldani h vki vigyázzon rá addig?
Vendég
 


Háhhh :lol: Még oda is kérdőjelet rakok ahová nem kell... (?) :lol:
Vendég
 


jó reggelt mindenkinek :D
érdekes ez a fizetős téma, nálunka magánrendelés 3-4 ezer között, van, attól függ vizsgál e, az uh nem kell fizetni, mert azt bennt csinálja a kórházban. nekem azt mondta a doki, hogy úgy írja meg a papíromat hogy ne kelljen fizetnem :) , azért aranyos.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


megkérdezhetem ki mennyit és hova hízott?? mert én szélesedem mint a malac :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


kike ha majd ráérsz küldök át egy másik képet a nevem alá kellene :? , ha megoldható lesz :) . előre is köszönöm.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Jaj lányok nagyon meg vagyok ijedve elkezdtem vérezni ,most kéne hogy megjöjjön,nem tudom hogy mi van 11-re kell mennem uh-ra de félek bent tart a dokinő.Kétségbe vagyok esve hogy már talán nincs is babám. :cry:

KépKép
henka76
 
 


Aki tud az imátkozzon értünk.Puszi.Ha mégis itthon leszek jelentkezem. :cry:

KépKép
henka76
 
 


Henka

nyugalom

minden rendbe lesz .Küldjük az energiát
anha
 
 


Ó, Henka! :shock: Ez nem jó hír! Nagyon vérzel??? Vagy csak pici pecsételő? Reméljük azért minden rendben lesz!!!! Küldjük a poz. energiákat 1000rel!!! Minkenképp írj ha hazaértél! Drukkolunk! :wink:
Vendég
 


szia henka! reméljük semmi baj a babának, elég erős már odabennt, lehet hogy csak tényleg a menszesz miatt van az egész. várunk a hírekkel! természetesen csak jó lehet. kizárt hogy kis "családunk" elveszítsen benneteket :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Hú jó korán keltetek!
Én most is alig tértem magamhoz.
és olyan hányingerem van.

Szilvi! Én 2 kg-ót híztam mérleg szerint,de ránézésre legalább ötöt!
Deréktól térdik dagadok nem gyengén! :lol:
Jó persze máshova is jött 1-2 gramm,mindenki aztmondja kikerekedett az arcom,ugye már kell a nagyobb melltartó,szóval ha jól megnézzük mindenhova ment egy kicsi.
De a hátsómon látszik rendesen!
Hát mindegy,mondtuk,majd lemegy utánna!
Hát mit lehet tenni ha egyszer odamegy! :lol:
Enni kell! :lol:

Henka! Ez tényleg nem jó hír,de bízzunk benne,hogy csak egy ártalmatlan menstruáció késztetés.
Az egyik barátnőm végig vérzett és rendes időben egészséges babát szült!
Nagyon szorítunk nektek és küldjük az energiát!
És nagyon várjuk,hogy jelentkezz!
Ne félj,veled leszünk!!!!!!!!! Vagyunk!!! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


lassan vágó súlyba érek, pedig nem sokkal eszem többet :( asszem jobb lesz erre odafigyelni, még mielőtt a doki fog diétára :shock:
a hányinger reggelente nekem is elemi erővel jön, aztán most már jobb :oops:
az azért jó hogy most kellene henkának megjönnie, nem? lehet tényleg csak a menszesz.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


na bondi mostz látom csak, a végén még egy napon szülünk :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Henka, nagyon szorítok neked! Remélem, semmi baj! A sógornőm az első terhességével 7 hónapos koráig menstruált, remélem, nálad is csak erről van szó.

Nekünk a magánrendelés 8 ezer, rákszűréssel 9 :shock: és 3 hetente kell(ene) mennünk. De ez, mondjuk, a főváros, és ennél horribilisebb összegeket is szoktam hallani.

Én egyelőre súlyomnál vagyok, csak a melleim lettek légzsákok

:lol:

igen, Szilvi, ugyanakkorák a babáink!

Wera, asszem, végre átment a privi. Csak bénáztam egy sort...
Jóbarátok: óriási! akkor néztem nagy dózisban, amikor Otival az utolsókat rúgtuk, és nagy élmény volt - Ottó azóta is mindig figyel a főcímzenére.
Még egy kicsit a dr. House-mániámról: ha igazán antidepresszánsokat akartok látni, nézzétek meg Hugh Laurie zenei szösszeneteit a youtube-on

Most elköszönök, lenézünk az oviba.

Mindenkinek szép napot! :D

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok

Beszéltem tegnap a dokimmal, és azt mondta hogy jövőhéte csütörtökön menjek hozzá, mert előbb nem valószínű hogy látna valamit.

Ti hogy vagytok ma?

Én egész jól, néha hányinger, de nem vészes, kibírható.

Én magánrendelésre járok, egy terhesgondozás 5 ezer, ha uh is van akkor 7 ezer. Szülés 65 ezer.

de már csak külsősként dolgozik a kórházban, mint vállalkozó ezért van tarifája. Én 10 éve járok hozzá.

Bajcsy kórházban fogok szülni.

Van olyan táblázat ahova az adatok vannak írva? ki mikor hol szül, hányadik baba? stb... ha igen akkor szeretnék én is bekerülni.

Ha meg nincs akkor kellene csinálni, szerintem nagyon jó dolog.

Én most írom a szakdolimat szülésfelkészítésből, ha van kedvetek ki töltenétek nekem a kérdőívemet?

Ha igen akkor adjatok e-mail címet.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


henka nem lesz semmi baj, próbálj ne idegeskedni.


Küldöm a pozitiv energiákat

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi1 az e-mail címem: jekatika@freemail.hu szívesen segítek ha tudok, én tavaly írtam a szakdogámat és tudom hogy jól jön a kis segítség is.

henka csak pozitívan biztos nem lesz gáz sokan véreznek az elején mikor megkellene jönni. szorítok nektek!

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
jeneik
 
 


Helló mamik!
Nekem is reggel volt egy kis hányingerem, de már elmúlt. Fáradt vagyok, de imádom hogy süt a nap. Legszívesebben kifeküdnék napozni... bár mintha egy picit hüvi lenne már ahhoz...! :lol:
Hízás? Én 65 kg-mal lettem terhes, aztán nem volt étvágyam, lettem 64, mostanra már nagyjából sikerült visszaszednem azt az egyet és egész konkrétan a derekam köré. Eddig se volt derekam, most már totál egyben vagyok! A cicim feszül néha, de nem nőtt semmit, pedig azt nem bánnám! :lol: Mindenki nyaggat hogy híznom kéne, de hát nem tudok, na!! Csak elveszi magának ez a gyerek ami kell neki! :lol:
Vendég
 


Gabi - Ha nem gond hogy semmit sem tudok a szülésről, akkor szívesen kitöltöma kérdőívedet! :lol: v.era@citromail.hu
Vendég
 


Gabi

Én is kitöltöm Szerintem nem csinált senki táblázatot

anha@t-email.hu
anha
 
 


Sziasztok!

Hányinger nekem is megvan,de elviselhető.
Szerintem se csinált még senki táblázatot,a júniusi topikban van,de azthiszem itt már augusztusi babánk is van nem?
Tök jó,hogy süt a nap! :lol:
Du. megyek anyósékkal babalátogatóba aztán vásárolni,úgyhogy
15 után nem nagyon leszek,majd még este megpróbálok benézni!
Csak Apa mindig idetornyosul,nyomja a fórumokat!
De a Dr. House-t mindig nézi,talán van esélyem!
Nagyon izgulok Henkáért,remélem már hazafele tart és mindjárt írja,hogy minden oké!
Nektek nem fáj a hasatok? Nekem 2 napja mintha megint jobban csinálná,bár lehet,hogy csak beképzelem.
Remélem óriásléptekkel halad a növésben és azért! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


nekem a hasam épp nem fáj, most inkább a hüvelyemben érzek némi érdekességet, mintha belenne dagadva, vagy nem tudom.mintha jönni akarna valami, de mégse olyan,mintha lenne ott valami, érdekes. másnak ilyen?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Nekem csak ilyen lefele nyomásérzés volt!
Mintha belülről nyomnának lefelé!
De azt mondták ilyet érezhetek! :oops:
Néha a köldököm magasságában szokott belenyilalni,leginkább mikor felpuffadok,de gondolom ott is nagy változások vannak!

Kép


Kép
ibm
 
 


Többiek hol vagytok?
Nehogy már mindenki 15-kor jöjjön írogatni mikor én lépek! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


nekem inkább a petefészeknél nyilal be, de olyan erővel...... :shock:
igen, olyasmi érzés, mintha lefelé nyomná valami, de félúton megáll, mert mintha lenne ott valami :shock: jól elmagyaráztam :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


jöhetne már henka :( hogy mi van

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Hát igen,már én is úgy várom!
Remélem minden ok.
Nálatok minden rendben?

Kép


Kép
ibm
 
 


kike se jött még meg :( pedig lassan nekem is lépnem kell, kis megszakításokkal 5 után nem leszek egyáltalán. :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


már fél kettő :?
nálunk most igen, kivételesen,de majd elmúlik, elszokott :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Kike hol van?
Lemaradtam? :oops:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok lányok!
Igen, az biztató, hogy épp mensi környékén jár Henka, mert az tényleg gyakori, h olyankor vérzés lép fel.Reméljük, hamarosan jó hírekkel jelentkezik!
megettam a mai adag túrós tésztámat, később majd rántott husi lesz petrezselymes krumplival, ezt is írta múltkor vki, étlapunk már teljesen aszerint alakul, ti mit esztek, mert azt szépen megkívánom és aztán megcsinálom.
Nekm is van szúrkálás mindenfelé időnként.
Jóbarátok rajongók minden kis társaságban tuti felbukkanak, mi ais rákattantunk teljesen, nászajándéknak megkaptuk az összes évadot felírva, előtte videokazikról néztük, szinte kívülről fújjuk a poénokat.

Kép
teó
 
 


ha jól emlékszem vérvételre ment :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


én szilvás gombócot hoztam, bár fagyasztott, jobb lenne magam csinálni, csak nem volt kedvem :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szia Teó!

Én voltam a túrós tésztás és a rántott husis is!
Fincsi volt mindkettő!
Én már nem is tudom,hogy mit ennék,tegnep annyira kívántam a húst!
Akartam sütni valamit,de már az olajszag gondolatától is rosszul voltam.
Ma dióstésztát ettem,de annyira nem jött be!
Hányingerem van és úgy ennék valami finomat!
Egy jó kis Mc Donalds most lecsúszna! :lol:
Csak az a baj,hogy nincs a közelben! :cry:


Szilvi! Igen már emlékszem,reggel írta is!

Kép


Kép
ibm
 
 


epres pudingot eszek tejszinhabbal :D és nyilván megcsinálom a szilvás gombócot is :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Úúúúúúúúúúúú!
Szilvi!
Király vagy,megyek gyorsan csinálok én is pudingot!
Aztán jövök,itt legyetek!
Pussz
Kösz a tippet!

Kép


Kép
ibm
 
 


szivesen, bár ez kész puding :D dobozba vettem, mert enyhén savanykásabb :D az édeset egy pár napja nem bírom :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Mekibe sajna én is szívesen bemennék, már mondtam férjemnek,h 7végén ugorjunk már el vmeikbe, kis sajtburgert betolnék, egyszer egyszer azért csak nem árt.
Meg moziba is mennék, mert itthon vagyok lassan két hete és csak a körzeti dokinál meg az abcben jártam.Csak tökre megfáztam, ha nem leszek teljesen jól 7végéig, akkor mondjuk inkább eltoljuk a mozit.
Nem láttatok vmi jó filmet, a vígjátékokat meg az izgi thrillereket szeretjük.

Kép
teó
 
 


Sziasztok Lányok!Köszi az aggódást van miért és kiért. :cry: Sajnos a doktornőm nem látta az uh-n a szívműködést annyit mondott hogy nőtt.Szerinte is elszámolhatta most 6 hetesnek titulált.Még kicsi 3 hete 3,3mm volt most meg 6,1.Akkor szerintetek is él a babó ugye?Csak még kicsi ahoz hogy legyen szívműködés.Nektek mikor mondták hogy van?

Még annyit mondott ha elkezdek vérezni akkor vége a terhességnek.Meg ha jöv héten se fog sokat látni akkor el van halva a baba.De akkor kérdem én hogyan nőtt +3mm-ert???

Most jelenleg nem vérzek reggel is csak mikor megtörültem pisilés után magam akkor volt piros véres a papír.De nem folyik belőlem!!!!

Bár úgy el vagyok keseredve hogy azt várom melyik percben önt el a vér. :cry: Olyan szar érzés.De az Isten meg kell hogy segítsen!!

KépKép
henka76
 
 


sokat kell henka pihenned, nagyon sokat :( ha nőtt akkor csak ott van, egy elhalt nem nő. pihenj sokat és ne idegeskedj, most ez lenne a legfontosabb!!!!! főleg a fekvés!!!!

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ezek a petezsák méretek vagy látta esetleg a picikét is benne?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szia Henka!
Az a legfontosabb most, sokat pihenj!Illtve ha csak pihennél az lenne a legjobb!
És próbálj meg nem idegeskedni, persze tudom, hogy az nagyon nehéz lesz,de muszály vhogy elterelni gondolataid!mikor mész jövő héten?
Többiek majd biztos adatokhoz is hozzászólnak, de ha a doki is úgy gondolja, h elszámolhatta, akkor biztos minden rendben van, meg hát nőtt is.
Mi drukkolunk!

Kép
teó
 
 


Szia Henka!

Jaj de örülök,hogy írtál!
Mikor volt az utolsó mensid?
Nekem 8 hetesen volt először szívműködés,addig még méretet sem mondod,annyira pici volt!
Ne izgulj jövő hétig még nagyra fog nőni! :lol:
Csak próbáld pozitívan tudod!
Tudom,hogy nagyon nehéz,de sajna nem tehetsz addig mást!
Mi szorítunk nektek nagyon!
Hüvelyi uh volt?
Neked Dominál nem volt vérzéses panaszod?
Bocsi,de úgy emlékszem és most nem olvastam vissza! :oops:

Szilvi! A pudingot félig buktam! A vaníliás a kedvencem,de elfogyott,csak puncsos van itthon!
Azt gyorsan megfőztem,de a tejszínhabos dobozba egy fújásnyi volt! :cry:
De ma este bevásárolok!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


:D én most a sziulvás gombócra izgultam rá :wink: megkellene csinálni :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: