Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

szabad csatlakozni?

Igaz még friss a dolog, és a májusba is éppenhogy beférünk... :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szia Csöppke!!!

Üdv itt nálunk!!!
Tényleg még elég friss a dolog.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


e.andrea

Hol az az "ott is"??? Amúgy hogy vagy???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

ollem :)

Vannak szép kétcsíkos tesztjeim és ez nekem elég :) Aztán majd dokihoz is eljutok egyszer... :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke!!!

A szép két csíkos tesztekhez gratulálok!!! :D
Húúúú olyan boldog voltam, amikor megjelent az én két csíkom.... :D

Biztosan Te is boldog vagy!!!!
Még egyszer gratula!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem,
igen, már nagyon vártuk :)
18 hónapos bátyus mellé érkezik majd. Illetve akkor már 26 hónapos lesz :D

Neked első baba? Dokinál voltál már?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ollem meg vagyok köszi .lassan a ciklus közepén járok már kedden megyek dokihoz és kérek valami tanácsot :)
és ti jol vagytok ?
e.andrea
 
 


Csöppke!

Első baba.
Igen voltam dokinál. Ma két hete, hogy voltam ,és ma kellett volna visszamennem, de nem mentem, mert ahhoz a dokihoz nem szeretnék, akinél voltam. Nem vagyok vele megelégedve...
Ha a két héttel ezelőtti hozzászólásokat megnézed, akkor láthatod, hogy miért!!!
Szerdán megyek egy másik dokihoz. Remélem, hogy már látni a picikét... :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


e.andrea

Én szerdán megyek dokihoz, remélem, hogy látni már valakit.... :D
Mindent összeadva jól vagyunk....
Leszámítva a hányingert, a hasfájást, fáradtságot....meg az anyagi gondjainkat, meg még sok kis feszültséget.....
De tényleg amúgy minden okés.....
És köszi kérdésed!!!
Nagyon szorítok Neked, hogy minél előbb sikerüljön a baba... :D
Mindent bele!!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem azon vagyunk :) de nem minden nap
e.andrea
 
 


Persze nem is kell minden nap......Minden második nap a jó, de mondok valamit, szerintem akkor kell, amikor kívánjátok egymást. :lol: :lol: :lol: :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem - Szorítok, hogy ez az új doki beváljon! Majd mindenképpen mesélj, hogy mi volt!
Oh, és hogyne látnál vmit? Még hallani is fogod dobogni a pici szivét - csodálatos érzés lesz :)
Tudod, nekem is az első baba .. és én könnybe lábadt szemmel hallgattam a szívverését :)
Mi 25-én megyünk legközelebb UH-ra, de akkor már a férjecském is velem tart .. nagyon várjuk., és bízunk benne, hogy a gerinc-problémáim ellenére minden rendben a Pindurival :)

E. Andrea - Hajrá - Hajrá!
Biztos hamarosan összejön újra a baba :) OLyan jó, hogy újra próbálkoztok, és boldogok vagytok .. szeretitek egymást - tuti sikerülni fog!!!

Csöppke - Üdv. köztünk :) Ilyen hamar, még 4 hetesen sem tudod hogy babát vársz? Hát te nagyon szemfüles vagy :D De ha ott vannak a csíkok, akkor tuti .... jajj de jó - szólj majd, ha vlotál orvosnál ;)

Kép
szösszenet
 
 


Jó reggelt! :)

Szösszenet, csöppkebab bátyja is pont ilyen terhességi jeleket adott 2évvel ezelőtt, nem is kellett hozzá olyan nagy szemfülesség. :) De tény, hogy nem vagyunk egy nyugodtan várakozós család. :lol:
Vele is 5 nappal a (nem) várt mensi előtt teszteltem, és most is a 10. DPO-n lett először pozitív a teszt.
Íme:

Kép

Dokihoz talán 2 hét múlva megyek.

Szép napot mindenkinek!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szösszenet!!!

Már most ahogy olvastam.....könnybe lábadt a szemem...... :D
Várom a szerdát NAGYON NAGYON!!!!!!!
25.-e is már közel van...Tök szupi , hogy a leendő apuka is láthatja a picit... :D
Szerdán én is megkérdezem, hogy a következőre, vagy valamikor elvihetem-e a férjemet....????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csöppke!

Gratulálok :)

Lányok,

tegnap nem voltunk valami aktívak.... Remélem mindenki jól van.

Mary,

Tényleg felejthetetlen élmény lesz először hallani a pici szívverését :) Majd szerdán meglátod :) :) :)
Én egyébként már az első UH-ra bevihettem volna a párom (el is kisért a dokihoz), de amikor a doki rákérdezett, hogy behívja-e a kispapát egyelőre nemet mondtam. Az első hasi UH-ra viszont már be fogom hívni.

Kép
emi29
 
 


Az első UH-nál nekünk babonából maradt otthon az Apuci :)
Akkor még csak megállapítják, hogy ténylegesen terhes vagy-e .. de ezen kívül semmilyen rendellenességet nem tudnak kiszűrni .. és csak egy kis babszemet látni szívdobogással :) ami csodálatos érzés :)
Viszont nekem ott mondták, hogy a délutáni UH-kra jöhetnek az Apucik .. (de ez biztos minden kórházban máshogy van)
Gondolom nekem 25-én a 11-12. hét környékén már hasi UH-t csinálnak :) úgy izgulok!!!
A férjem meg teljes extázisban van, hogy látni és hallani fogja a babáját :)
Viszünk video-kazettát, és felvesznek nekünk mindent csekély összegért (2000.-)

Ollem - ha már most könnybe lábad a szemed, akkor hasonló lehetsz mint én .. tuti pityeregni fogsz :D :D én is érzékeny vagyok az ilyesmire :) és nem is bírtam magammal :D

Csöppke - Hát ez a teszt több mint meggyőző - halkan gratulálunk.
Ha már 2. babát várjátok, akkor nálatok is tuti van rutin. Nekünk minden újdonságnak számít - rácsodálkozunk minden eseményre :D És nem győzzük bezsebelni a tanácsokat :D
Neked a kisfiadnál mikor derült ki, hogy fiú vagy kislány? Én már ezen izgulok .. egyszerűen egyik nap így érzem, másik nap úgy ... :)

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!!

Én is új vagyok itt,igaz már régóta járok a társalgóba a gyermeknevelésnél szoktam hébe-hóba bejelentkezni,de mivel kisbabát várok igy ugygondolom az ottaniakat nem traktálom a pocakosodással járó jóval-és rosszal.
A nevem Kati 30 éves vagyok,van már egy kislányom ő most mult 15 hónapos.Imádom a gyerekeket,de kettő bőven elég lesz belőlük,mert tisztességesen fel is kell őket nevelni.
Egyenlőre sokat vagyok rosszul,de szerencsére hányni még nem hánytam csak fogyok,és a kaját egyáltalán nem kivánom.

Emi,én is vittem a páromat az első uh-ra de aztmondta mégsem jön be velem az ajtóban meggondolta magát,mert ilyenkor még ugysem lát semmit.Hát mondjuk izgaza volt mert én sem láttam sokmindent.

Na egyenlőre ennyi

Kati , Mira,Iza babaKép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
kati28
 
 


Sziasztok! :)

A kisfiamnál az összes UH-ra velem jött az apuka, és ez most sem lesz másképp. :) A világ legfantasztikusabb érzése, amikor kihangosítják a szívverését! Na nem a kispapának... :lol:

szösszenet, a 12 hetes UH még nem hasi hanem hüvelyi. Úgy pontosabban látják, és mivel a 12 hetes vizsgálat fontos, így a legtöbb helyen az még hüvelyi uh.

A kisfiam 12 hetesen mutatta meg magát: akkor voltunk a kötelező nyakiredős uh-n is, ott is mondta a doki, hogy ott bizony kukac van, aztán másnap 4D-n is mondták, hogy semmi kétség, kisfiú. :D
De általában a 18 hetes genetikain derül ki.

kati üdv itt :) Látom Neked is van már kismanód? Hogy bírod? Szopizik még?

Szép napot:)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szia Csöppke!!

A kislányom már nem szopizik 1 éves korában leválasztottam,hogy a kistesója biztosan összejöjjön,nem is igényelte már igazán csak a cumizás helyett a cicivel játszott.
Egyépként jó eleven kislány néha nagyon huzós vele,főleg ha pont rosszul is vagyok olyankor nem nagyon van türelmem a hülységeire,de megerőltetem magam .
Neked mennyi idős a fiad?
Nagyon ez első hetekben vagy még,én mikor 4 hetes voltam el sem akartam hinni.De nagyon jó érzés megint kismamának lenni.
A fiad nem bujik mindig az öledbe?A Mira ha tehetné viszabujna belém mindig rajtam fekszik hacsak teheti.

Jah és mindenkinek GRATULÁLOK a kisbabához!

Kati , Mira,Iza babaKép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
kati28
 
 


Kati:)
Az én fiam 18 hós lesz a jövő héten. Ő még szopizik, eddig szerencsére semmilyen probléma nincs :)
Ő most épp nem a bújós időszakában van, inkább önállóan akar mindent csinálni... de ilyentájban szokott jönni az újraközeledési krízis, amikor újra ezerrel bújnak...már várom. :wink: Mondjuk azért alapból is bújik, de csak ha olyanja van.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Üdv közöttünk Kati és gratulálok a babához. :)
Tök jó, hogy van köztünk néhány tapasztaltabb kismama is, akihez fordulhatunk, ha valamivel nem vagyunk tisztában.

Szöszi,
a 12. heti UH-ra nekem is azt mondta a dokim, hogy az még hüvelyi lesz, de megigérte, hogy azt követően már hasit fog csinálni.

Csöpke,
hihetetlen, hogy a kisfiad már 12 hetesen megmutatta magát :) :)

Kép
emi29
 
 


Sziasztok Mamik :D
Újra itt vagyok! Nagyon szuper volt a nyaralás, csak hamar elment! Még fürödtem is a tengerben, aztán gyors bikini csere. Nem tudom ti hogy vagytok, nekem a nagy kajálások miatt is, de igencsak kerekedik a hasam. visszanézve a képeket, igencsak pufika lettem.
Hányni az indulás reggelén hánytam, azóta a napi 3 magneB6 azért segít.

Veletek mizú. Még nem olvstam vissza az elmult hetet, de rajta vagyok :)

Üdv, és gratula az újaknak! :lol:

Kép
mutyurka
 
 


Lányok!
Ahogy olvasom, hogy a 12. héten is hüvelyi uh-t csinálnak....
Ahogy azt már két hete is írtam a doki , akinél én voltam hasit csinált, és voltam 5 hetes.....
szóval tényleg nem érti a doki a dolgát............

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nah, köszi csajok! Akkor hüvelyire készítem magam lelkileg :D Pedig bíztam a hasi UH-ban ;)
De a lényeg hogy mindent lássanak, amit kell ;)

Csöppke - 12 hetesen kiderült a neme? Micsoda szerencse ... ilyenben nem is merek reménykedni ;)

Ollem - hát igen .. az a doki elég furi ... ilyt még senkitől nem hallottam .. Mégis mit kellett volna látni hasi UH-n 5 hetesen? :shock:
Jó lesz a másik, ne aggódj!

Mutyurka - A tengerperti nyaralást én is így csináltam végig, nem lett semmi bajom, imádtam :D

Emi - Te mikor mész legközelebb UH-ra? Pontosan a 12. héten?

Kép
szösszenet
 
 



Szösszenet!!!
Egyébként 5 hetesen hüvelyi uh-n látott volna valamit egy normális doki????????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Vera - Nem volt szörnyű a hüvelyi UH, mert igazából teljesen elvarázsolt amit látok .. csak az első mp-ek .. emikor megláttam mivel készülnek megnézni .. nah akkor megállt az ütő. De mint látszik, túléltem :D

Ollem - Barátnőm 5 hetesen ment el dokihoz, és megnézték hüvelyi UH-val, de visszahívta 1 hét múlva, mert még nem látott pontosan semmit :D VAgyis ő biztos látott, csak nem eleget egy biztos terhesség megállapításához.
Ne aggódj, nem vagy semmiről lekésve, én 7-8 hetesen voltam először dokinál :D
És most már tájékoztatva vagy .. ha megint hasi UH-t akarnak, bátran kérdezz rá .. és mondd el, milyen tapasztalatokat hallottál!
Az első babánál, szerintem senki sem elég felkészült, hogy mikor mi lesz .. azért is nagyon jók ezek a fórumok!

Kép
szösszenet
 
 


Jó reggelt!

emi, mi is jól meglepődtünk, godolhatod. :D De örültünk neki, mert nagyon kíváncsi természetűek vagyunk. :wink: ÉS így legalább már az elejétől célirányosan fiús cuccokat vehettünk.

mutyurka, a hasad ilyenkor még a felfújódás miatt kerekedik, ez úgy a 12-13. héten visszamegy, és utána kezd majd el nőni a baba miatt :wink: Legalábbis első babánál... másodiknál azt mondják már 9-10 hetesen nőni kezd :shock:
A nyaralás dejó lehetett. Merre jártatok?

ollem, 5 hetesen esetleg egy petezsákot láthatott volna a doki, benne a szikhólyaggal. De ha pár nappal később volt a fogamzás akkor még ennyit sem.

Szép napot mindenkinek :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok! Látom van új csatlakozó!!! Gratulálok!!

Ti eddig mennyit fogytatok? Fogytatok egyáltalán? én tartósan kb. 2 kg-ot és este nem nagyon bírok enni, csak valami kevés gyümölcsöt. Ja, és a nehéz kajákat se bírom nagyon.

Mindenkinek további egészséges babavárást!!!

Én szerdán megyek a 12 hetesre!! És kedden megyek először tornára, mert aznap töltöm be a 12 hetet.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 21:08-kor.
1bambi
 
 


Meglátogatott a VUK............. :? :( :) :oops:
Én sem tudok enni.....este én is salátát ettem, szőlőt, meg egy joghurtot...
Úgyhogy én is fogytam.....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szöszi,
UH-ra legközelebb október 1-jén megyek akkor leszek 12 hetes és 3 napos.

Mary,
szerintem sem vagy lekésve semmiről. Nekem is több ismerősöm ment el 4-5 hetesen dokihoz, de mindegyiket visszarendelték 3-4 hét múlva. Én ezért sem mentem el korábban, csak akkor, amikor a 8. hetet már betöltöttem. Nehéz volt kivárni az tény, de túléltem.

Klarka,
Én a másik táborba tartozom :oops: Híztam 3 kilót, és gyakorlatilag az összes szoknyámat és nadrágomat le kellett már cserélnem. Még nem kismamarucira, hanem a szokásos méretemnél egy-két számmal nagyobbra. Mivel a terhességem kezdetén voltam túl sovány, így annyira nem bánom. Igyekszem odafigyelni arra, hogy mit eszem, azzal nincs is baj, csak most sokkal kevesebben mozgok mint korábban :(
Az is ijesztő, hogy gyakorlatilag akkor érzem jól magam, ha eszem. Ha abbahagyom az evést, akkor kb fél óra múlva, hányinger kerülget. Kedden megyek védőnőhöz, majd megkérdezem, hogy ez miért van, és mit lehet ellene tenni.

Mindenkinek kellemes napot kívánok!

Kép
emi29
 
 


Mary,

és még ki tudja hányszor fog :wink:
Engem a párom már csak hattyú halálának hív :)

Szerintem szedjél te is Magne B6-ot. Én anélkül már sehova sem megyek.

Kép
emi29
 
 


Emi, Mary - Én is a napi 3 Magne B6-ra adom le a voksom ..
Minden reggel hányingerrel kelek és alig bírok leerőltetni bármit is a torkomon :D Aztán ha ez első evésen túl vagyok, akkor jó .. mert már bennem van az első MAgne B6 :lol: :lol:

Klarka - Én nagyon sokat ettem eddig is, és iszonyú vékony voltam .. (gyors az emésztésem, szerencsés alkat vagyok). Most picit többet eszem, meg jobban odafigyelek, hogy mit. Rengeteg gyümölcs és zöldség csúszik le egy nap .. csak anyagilag bírjuk a kilószámra zabált finomságokat :D Most éppen a körte és a barack a favorit, 2 hete a szőlőre voltam rákattanva és a mandarinra :D
Semmit nem híztam .. ugyanúgy nézek ki, aki nem tudja, észre sm venné, hogy babát várok. Estére viszont jó nagy apocim a felfújódástól .. de inkább reggel szoktam nézni .. akkor viszont még mindig homorú :lol: :lol: Várom, hogy elkezdjen nőni a poci is .. :)

Kép
szösszenet
 
 


klarka, én még semennyit nem fogytam :lol: De remélem nem is fogok, mert a szoptatás miatt így is nagyon keveset mutat a mérleg. :(

ollem, VUK-hoz kitartást. :? Ma nekem is brutál hányingerem van.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Gratula az újaknak!

Én amikor 7 hetesen voltam uh-n,én "csak" láttam a szívnek a pulzálását :D , de én nem hallotam...Sőt amikor a vérvétel után elmentem a hasi uh-ra, ott is csak láttam, de nem hallottam...Igaz az is nagyon jó érzés volt, és megnyugodtam, hogy már nincs hematomám... :D
Kedden megyek a dokihoz a vérvétel eredményért, remélem minden jó lesz, és majd akkor egyeztetek vele uh időpontot, de szerintem ez okt. 2-a lesz, mert akkor már a 12 hét közepén leszek.
:D
Én semmit nem fogytam,de nem is híztam eddig. :lol: Eddig egyszer hánytam, étvagyam van,sok gyümölcsöt eszem én is...Estére az én hasam is nagy a felfújódástól. :cry:
Jó tudni, hogy a 20. hétig nem javasolt hízni...
:?
Én eddig azt sem tudtam, mikor kezd a has nőni. Ezek szerint a 12-13 héten...? Már várom!!!! :lol:

Kép
adri0422
 
 


Sziasztok!

Jó sokat irtatok,van termeléás rendesen.

Nekem már elég nagy a pocakom gondolom amiatt,hogy az izmok ki vannak tágulva az előző terhességtől.Kilóra én is fogytam és a hasam mégis nagy én már kismamaszoknyában szoktam járni az utcán,itthon melegitő.Az első terhességnél a 16. hétig semmi nem is látszott a sima ruháimat hordtam.

Emi:Nem akarok okoskodni,de szerintem kérdezz rá a dokidnál,hogy magneB6-ot szedhetsz-e már,főleg ilyen sokat.Mert nekem anno aztmondta a korai magneB6 szedés elkezdése koraszüléshez vezethet,én csak a 27. héttől szedhettem.Csak jót akarok,egyépként ugy csinálod ahogy akarod.

Köszönöm a szivájes fogadtatást ,kedvesek vagytok.:-)

Kati , Mira,Iza babaKép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
kati28
 
 


Lányok köszi az együttérzést a Vukkal kapcsolatban, meg a jó tanácsokat is, meg az uh-ról is.
Egyébként hogyan csinálják a hüvelyi uh-t??? Remélem, hogy megbocsátjátok a tudatlanságomat.... :oops:

Most épp azon töröm a fejem, hogy hogyan mondjam el a főnökömnek a számomra nagy hírt..... :? :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Hello,

kati, én még nem hallottam róla hogy a magnézium koraszüléshez vezetne. :shock: Éppenhogy ellenkezőleg, görcsoldó hatása van. De én is csak a doki tudtával szedném azért.

Adri, a 12-13 héten még senki nem fogja nagy valószínűséggel észrevenni hogy babát vársz, de akörül emelkedik ki a méh a szeméremcsont mögül. Van akinek csak 20 hetesen látszik annyira hogy az utcán is látják hogy kismama, van akinek picit előbb :) Nekem pl 16 hetesen már egyértelműen látszott.

Ollem, a hüvelyi uh-t egy kb ujjnyi (talán picit nagyobb) vastagságú rúddal csinálják, amit előtte bekennek egy zselészerű anyaggal. Egyáltalán nem fájdalmas, és közben ha szerencséd van egy monitoron láthatod a kisbabád :wink:

A főnököd mit fog szólni? Tudja, hogy terveztétek?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!

Nemrég láttam meg ezt a fórumot - a kalkulátor szerint a babánk május 18-ra várható.

Most vagyok öt hetes, a hét közepén voltam uh-n. A doki egy kicsit mosolygott, hogy ilyen korán mentem, de szerencsére már látszott a terhesség - hát igen, első baba lesz. Reménykedem, hogy továbbra is szépen fog fejlődni.

Majd néha benézek hozzátok.
Vendég
 


Szia virág, üdv itt :)
Mi látszott az UH-n? A petezsák vagy a szikhólyag is már?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Virág üdv itt.

Csöppke!

Köszi az infót.
A főnökömmel ilyenekről nem beszélünk. Év elején jött a céghez, a régi főnök visszament Ausztriába.
Nem hiszem , hogy számított rá, hogy ilyen hamar jön a baba.....
Úgyhogy....végülis mindegy hogy mit szól hozzá, csak hagyjon rendesen dolgozni, és nem szivasson....
Az is lehet, hogy kellemesen csalódok....??? Vagy ki tudja....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csöpke, azt hiszem, még csak petezsák volt. De annyi mindent mondott az orvos, én pedig kissé izgultam, és nem jegyeztem meg :D

Mi szokott ilyenkor látszódni egyébként?
Vendég
 


Kati,

köszi a jó tanácsot. A Magne B6-ot egyébként a doki javasolta. Bár mindig nálam van, csak napi egy szemet veszek be belőle.
Hozzáteszem, engem ettől függetlenül is hányinger kerülget gyakorlatilag reggeltől estig :cry: :cry: :cry:
Nagyon várom már a 12. hét végét. Szeretném már picit élvezni a terhességemet.
Azért erre a koraszülős dologra rákérdezek holnap a védőnőnél.

Mary,

végül én is kellemesen csalódtam, bár még csak a közvetlen főnököm tudja. Nyugi, nem lesz semmi baj :)
Ezt meg kell értenie a munkahelyednek.

Kép
emi29
 
 


Jó reggelt!

Virág, igen az 5. hét környékén még csak a petezsák szokott látszódni :wink: Mikor mész legközelebb?

ollem, kívánom hogy kellemesen csalódjál :)

emi, hányingerhez kitartást :? De már csak pá hét, és csudakalssz időszak kezdődik! :D

Szép napot!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Köszi Csöpke :) Már alig várom :)

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Legközelebb 3 hét múlva megyek - az orvos azt mondta, csak akkor küld védőnőhöz és egyebek, ha akkor is minden rendben lesz.

Emi, Magne B6-ot egyébként már nekem is javasolt a doki, a méhszalag feszülés miatt. És tényleg használ.
Vendég
 


Kati, és többiek - Én sem hallottam olyat, hogy a Magne B6 koraszüléshez vezetne :shock: nem kevered vmelyik gyógyszerrel? Nekem kimondottan 3*1-et írt a dokim, hogy lazuljanak belül a dolgok .. és azóta nem is görcsöl a hasam, és még a hányingert is enyhíti :D

Emi - október 1 a köv. UH? Nekem szept. 25 .. de már alig várom!!! :D

Virág - Biztosan minden rendben lesz 3 hét múlva ;) :) CSak szedd a vitaminokat, és vigyázz magadra! :)

Csöppke - Jó hogy megosztod velünk, hogy mikortól normális hízni .. nekem fogalmam sem volt, és sokszor azt hittem, vmi nem OK, hogy nem látszik a baba :( De most picit megnyugodtam, és számítok rá a következő hetekben, hogy elkezd növekednia pocim :)

Ollem - Főnökben kellemesen csalódni? Én szorítok neked. .. De szerintem még az elején nem is kell feltétlen elmondani. Vagy olyan munkát végzel, ami miatt el kell mondani, hogy kíméljenek?

Mindenkinek szép napot!!
Nekem a mai hányinger-mentesen indult, el sem hiszem :D

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Szerintem sem csinál semmi rosszat a magne b6!

Én nemsokára indulok a kiskönyvemért, holnapután meg uh!!! Már én is nagyon várom! Teszek majd föl képet, ha tudok.

Sétáljatok sokat, ha tehetitek, mert ma, meg holnap is ilyen szép idő lesz. Aztán lesz pár nap eső..

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Jelentem én sétáltam :D
De még du. olvasok kicsit az erkélyen levegőzésképpen ;) :D

Klarka - Uh-képet rakj majd fel .. olyan kíváncsi vagyok a 12. hetes képre :)

Kép
szösszenet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: