Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Reméljük Heni nemsokára ír nekünk, talán ma már hazaengedik, bár tegnap felhívott, és volt egy kis probléma. Mondta ugye, hogy Beni egész éjjel szopizott, de kiderült, hogy nem is, csak úgy csinált, de Heninek senki nem segített csak közölték vele, hogy Beni fogyott, meg kakit sem produkált és ha máig nem sikerül picit felhízlalni akkor nem engedik őket haza. :evil: Úgyhogy most fej ezerrel, hogy úgy adjon neki tejcsit. Szóval mondta, hogy a baba-mama barát kórházról megvan a véleménye...

Csak most tudtam jönni, mert anyuéknál voltunk a hétvégén ráadásul tegnap elég rosszul voltam. Azt hittem megint hidegfront, de kiderült, hogy "csak" megfáztam. Fejem, mint egy lufi, és a végtagjaim is fájnak....ááááá...szóval nem vagyok túl jól. :( Ez a hülye időjárás tuti, pedig mindig felöltözöm rendesen, felkészülök hidegre, melegre, mégis sikerült valamitől megfáznom... :evil:

Sziszkó!

Képzeld, a vérnyomásom épp a hidegfront miatt megy fel. Szülésznő mondta, hogy ez mindenkinél így van, a hidegfront felviszi a vérnyomit. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


LÁnyok!

Heni már otthon van, csak még nem tud jönni, mert Beni teljesen lefoglalja! :D Majd ha jön mesél, alapvetően csak a kórházzal nem volt megelégedve. Doki meg a szülés oké volt, csak utána nem segítettek neki semmit, meg kipattogzott a pici bőre, mert valami olyannal fürdették amit nem bírt... baba-mama barát kórház pedig... :roll:

Én meg teljesen fitt lettem mára, úgyhogy tegnap tuti hidegfront is volt, hihetetlen hogy megérzem várandósan a frontokat! :shock: Eddig semmi nem volt rám hatással, most meg. Hétágra süt a nap, én meg csak virulok, meg teszek veszek, kimostam a pici szivacsát is, kinn szárad a napon, ha megszáradt, akkor rákerül a lepedő is. HOlnap ha ugyanilyen jó idő lesz, akkor jönnek a babaruhák, meg a fejvédő, és akkor a kiságy már teljesen kész lesz, akkor már csak pár dolgot kisterilizálok, meg elmegyek szoptatós melcsit venni és kész is vagyok teljesen! :D

NO, most még ki akarok menni ribizlit szedni, hogy csináljak estére turmixot, párom imádja! :wink:

Wepe!

Komolyan mi van veled? Múltkor voltál, de nem írtál semmit, hogy hogy vagy, mit mond a doki... :shock: Vagy babonából nem beszélsz? :)

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Amiket az előbb írtál,abból azt veszem ki,hogy jó kedved van! :lol: Örülök neki! :lol: :lol: Akkor már csak egy pár apróság van hátra és Hozzátok is jöhet a picúr! :lol:
De kivi vagyok,hogy kislány e vagy kisfiú! :oops: :oops: :lol:

Ribizliturmix?Jól hangzik!És mit raksz még bele?Cukrot meg tejet?
Mi a múlt héten eperturmixot csináltunk,az is nagyon fincsi! :P

Köszi az infókat Heniékről! :lol:
Na,ennyit a baba-mama kórházakról! :? :? :roll:

Heni!
Azért ha Benitó engedi,gyere és mesélj a szülésről!Meg rakj képet is ha kérhetem! :lol: :lol: :lol: :lol:

Wepe!
Ugye nem azért nem írsz,mert ne adj Isten valami baj van??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Remélem jól vagytok!!!!!

Holnap kettőkor lesz Tomi nagyijának a temetése.Utána meg hozzánk jönnek a rokonok,itt lesz a halotti tor.
Azért ide,mert a családból csak mi lakunk családi házban,és van a kertben elég hely.Ki is van már rakva a sátor.Remélem már holnap estig nem fog esni! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

 
 

Igen, jó a kedvem nagyon! :D Már meg is pucoltam a ribizlit, már ettem is belőle. :oops: :lol:

Turmix!

Ahogy írod, csak én cukor helyett mézet szoktam mindenbe rakni. (kivéve sütikbe, mert azt nem tudom átszámolni, hogy ami a receptben cukorból annyi, az mézből mennyi..., de szerintem egyszer azt is ki fogom próbálni majd, csak rájövök. max addig utócukrozni kell a sütiket :lol: )

Heni mondta, hogy jön majd és rak fel képeket! :wink:

Akkor a holnapi napotok nem lesz egyszerű... :roll: Esőt meglátjuk...én is annak drukkolok, hogy ne essen, jobban tetszik a napsütés... :roll:
Nekünk is van sátor a kerti bútorok felett, de most vettem észre, hogy beázik... :( Lehet, hogy valami madár, vagy mittoménmi kirágta, kiszakította, nem olyan új már...)

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Nézzetek fel a júniusi topicba, mert Heni rakott fel képeket. Ide biztos nem lesz ideje, azért írom! :wink: Beni nagyon cuki kis kopasz manócska! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Köszi Tabati!
Igen,én megnéztem!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tényleg nagyon kis cuki - husi pofa! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
Gratulálok Heni,nagyon szép Beni! :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Írt megint Heni a júniusiba, átmásolom nektek, biztos nem bánja, egybe is elég írnia szerintem semmi ideje nincs.

Sziasztok!

Felnéztem most egy kicsit megint, mert Beni megint elaludt, sztem van még néhány percem írni. Szóval a történet: 5.-én, ahogyan írtam, elég vacakul éreztem magam. 11-től 5 perces fájásaim voltak, kb negyed 4-re értünk be a kórházba, a magzatvíz még megvolt, de mire odaértünk, a fájások már csak 3 percesek voltak. A szülésznő megvizsgált, rögtön megrepedt a burok, és közölte, hogy Beni baba bizony már belekakilt a magzatvízbe, úgyhogy ma tuti szülünk. Mivel 1 ujjnyira voltam csak kitágulva, azt javasolta, kössünk be egy EDA-t, mert elképzelhető, hogy attól jobban fogok tágulni, és elég sokkal lerövidülhet a szülés ideje is. Engedélyt kellett kérni rá az orvostól, de azt mondta, mehet. Fél 5-kor megkaptam, 20 perc múlva 7 cm-re voltam kitágulva, és jöttek az egyperces tolófájások. Doki sehol (merthogy rendelt szegénykém), de sikerült 5.50-re megérkeznie. 6.05-kor pedig már a kezemben volt Beni bébi... eszméletlen érzés volt... nem érdekelt az sem, hogy iszonyatosan sok vért veszítettem, kaptam is, teljesen kimerültem, de leírhatatlanul boldog voltam.
A kórházról: 6 ágyas fülledt szobák, morcos ápolónők, (mert ugye, baba-mama barát kórházról beszélünk) senki nem mond semmit, egymástól kérdezősködtünk, ha nem tudtunk vmit... szóval szegény Tabatinak panaszkodtam, hogy mennyire sz..rnak ránk. Beni szinte egész nap sírt, talán negyed órákat hagyott nekem, de ennyi idő alatt szinte semmit nem tudtam csinálni. Sírtam vele... olyan rossz, ha ennyire tehetetlen az ember... Egyszer szélcsövezték, (amikor már nem tudtam vele tényleg mit kezdeni, átvittem a csecsemőosztályra, mondtam, hogy láthatóan pocifájás van, a nővérke jól megkínozta, de aztán jobb lett). Vasárnap estére kiderítettem, hogy a 2 nap alatt nem evett semmit, ugyanis nem indult meg a tejcsi, mert nem rendesen szopizott. A mellem begyulladt, nagyon belázasodtam, viszont óránként jártam fejni, hogy hétfőn hazajöhessünk. Szerencsére volt egy idős ápolónő a csecsemőosztályon, ő aztán segített, megetette Benit, hogy ne legyen sokkal könnyebb, mint volt (merthogy 3400 grammra visszaesett, és jól letoltak, hogy miért nem figyelek oda erre... naja... 38 dekát fogyhatott engedéllyel, de ahogy írtátok is, tényleg nem kellett a súlya miatt aggódni).
A lényeg, hogy már itthon vagyunk, úgy tűnik, a tejcsi elég egyelőre, én meg igyexem... az éjszakák még nehezek, de remélem, hamar megszokja a körülményeket.

Kép
Kép
tabati
 
 


Veletek mi a helyzet?

Én ma megint megyek úszni, már alig várom, de még vagyok úgy fél egyik a neten.

Sziszkó!

Mi volt a temetésen? Gondolom elég nyomasztó volt, de azért bírtátok?

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati Drága, Te egy ANGYAL vagy! Épp most gondoltam rá, hogy bemásolok ide, hogy szegény Wepe és Sziszkó is tudja, mi az ábra, de megelőztél. Istenem, de jó, hogy vagy nekem! :D:D

Szóval ennyi történt... az orvost viszont senkire nem cserélném le. Nélküle tuti nem ment volna.
Megyek, mert ébredezik Beni baba és etetés lesz...
Puszi mindenkinek!

Heni

Kép
szheni
 
 


Tabati!
Köszi,hogy bemásoltad! :lol: :lol: :lol: :lol:
Temetés:2-kor kezdődött,3-ra vége is lett.Utána jöttek hozzánk a halotti torra.Ugye mindenkit ki kellett szolgálnunk Tomival,úgyhogy kb 2-3 órán keresztül ugráltunk Nekik.Voltunk vagy 20-25-en. :shock: Estére hulla fáradt voltam!
Ja,ugye pont akkor volt a legmelegebb,mikor a sír mellett álltunk.Ott is le kellett ülnöm meg még a ravatalozóban is.Fülledt meleg volt,nem éreztem tőle túl jól magam,gondolhatod! :roll: :shock:

De jó Neked!Víz,pancsi,úszás!Most irigyellek kicsit! :lol: :lol: :lol:
Biztos jól esett! :lol: :wink:

Heni!
Gratulálok Benibabához! :lol: Nagyon édes baba,mint ahogy már azt írtam is! :lol: Kívánok Nektek sok tejcsit,hogy szépen fejlődjön! :lol: :lol:
Ha Te baba-mama kórházban voltál és így bántak Veled,akkor kíváncsi vagyok mi lesz itt a gyöngyösi kórházban? :shock: :shock: :roll: :roll:

Nem tudom írtam e Nektek a múltkor,hogy mondták a kórházban,hogy ha szüléskor nincs ott az apuka,akkor csak szülés után 3 nap múlva foghatja meg a picit,mert amíg a kórházban leszek,oda be a szobába senkit nem engedhetek be.És a látogatók is csak egy ablakon keresztül láthatják. :shock: Na hát a mi kórházunk tényleg nem egy családcentrikus kórház! :? :?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, ettől függetlenül jobban örültem volna egy olyannak, mint a gyöngyösi. Hidd el, nem is baj, hogy nem engedik meg senkinek, hogy megfoghassa, csak Neked. Meg max apának. Nem kell, hogy mindenki kézmosás nélkül egy kórházban tele bacikkal fogdossa a bébidet... Nekem így nem tetszett, mert 6-an voltunk egy szobában 5 babával, hát gondolhatod, hogy naponta mennyi látogató jött. Szívem szerint bezártam volna az ajtót. És tudod, mi a vicc? Hogy ezzel az összes anyuka így volt. Úgyhogy hidd el, jobb a "zárt ablakon keresztül megnézem"- módszer...

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni!
Nagyon sajnálom,hogy rossz tapasztalatokat szereztél a kórházban! :cry: :? Gondolom a kistesóval már máshova mész! :)
És igazad van abban,hogy jobb ha nem fogdossák össze szegény babót a rokonok!Nekem a lényeg az,hogy a párom és a szüleim láthassák szülés után!A többiek meg majd megnézik,ha hazajöttünk! :lol: :lol: :lol:

Tabati!
Mizu Veled,Veletek?Hogy vagy? :lol: :lol: :lol: :lol:

Wepe!
Légyszike jelentkezz!!!!!!!Kezdek aggódni érted!!!!!! :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:

Rakok egy 20 hetes pocakfotót! :lol:

Kép 20 hetesen :-) :-) :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lányok!!!!!!
Nagyon lelessult a topicunk!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok !

Először is ne haragudjatok, hogy nagyon eltűntem, de egyrészt fogadalomból, más részt sokat kellett pihennem ( és még kell is ), mert adódott egy kis gond a két hét alatt.
Ma egy II teszteltem :) :) :) :)
Rettentő boldogok vagyunk a párommal, de azért még aggódunk.
A két hét alatt 3* mentem vissza, mert folyadék keletkezett a hasüregembe, ami eléggé feszít, ill. egy nap tök rosszul voltam.
Megpróbállak visszaolvasni Titeket.
Addig is mindenkinek további szép napot !
wepe
 
 


Sziszkó, szépen növögetsz, és csinos kismama vagy :D

Heni, a gyors szülés miatt irigyellek, ha lehet én is ilyet kérnék majd :wink:
Remélem, hogy Beni baba szépen gyarapszik azóta ! :D

Tabati, nemsokára Ti jöttök :D
wepe
 
 


Wepe!
Jajj de jó,hogy írtál :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: Úgy örülök Neked! :lol: :lol: :lol: És akkor még csak halkan gratulálok a pozitív teszthez!De azért gratulálok :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Sajnálom a rosszullétaidet,meg azt a fránya folyadékot a pocidban,de mostmár rendben lesz minden! :D :D :D És együtt lehetünk kismamák! :lol: :lol: :wink: :wink:
Lassan ugye Tabati is kikerül a kismamaságból! :lol: :wink: :wink:
Köszike a pocakdicsit!!!!! :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszkó!

:) Köszi, hogy írtál, így rögtön ide jöttem! (jöttem volna amúgy is, de ugyebár hétvége volt, ilyesmik, majd mesélek)

Wepe!

Nagyon-nagyon sok szeretettel gratulálok, sejtettem én, hogy babonából (vagy fogadásból :shock: :lol: azért erre kíváncsi vagyok) nem jössz. Ahogy telt az idő, sejtettem én, hogy a tesztelésre vársz! :D Saját sejtekből, saját babutok lesz!!! :D Nagyon vigyázz magatokra, és tényleg pihenj sokat, elnézzük neked, ha kevesebbet jössz e miatt. :wink:
Miért volt folyadék a hasadban?

Sziszkó!

Tényleg szépen alakulsz! :wink: Melled nem nő mi? Csak, mert nekem sem nőtt, pedig a többiek már a tesztelésnél írták, hogy nagyobb lett a mellük, meg feszül, ilyesmi, én meg semmi különöset nem éreztem. Na, de most!!! :shock: Még jó, hogy nem vettem meg a szoptatós melltartót (azért most már tervezem megvenni), mert így az utolsó időben nőtt hatalmasat a cici! :D

Velem annyi van, hogy már tényleg nagyon a végét járom, érzem is, néha pörgök, néha semmihez nincs kedvem és nagyon nyügi vagyok...

Kiderült, hogy babim mégsem fordult meg, faros, úgyhogy pár napja ezen keseregtem, mert akkor tuti a császár. Mára már nem érdekel semmi, csak az, hogy akárhogyan is, csak egészségesen megszülessen a babu. Tegnap is voltam nst-n, amit rendkívül úúúútálok, még a szülésznő bevallása szerint sincs semmi érteleme a vizsgálatnak. Ez volt a második és minden héten menni kell. Először még örültem, mert sosem hallottam a babim szívhangját, meg gyorsan meg is volt a vizsgálat. De most!!!! nem akart mocorogni, ott feküdtem fél órát, szegény páromat is elhívtam, aki híradót nézett a vajúdóban közben, ő is unhatta a dolgot. :roll: :lol: meg is mondta, hogy legközelebb már csak szülni jön velem. :lol: Jó, végülis annyi értelme volt, hogy beszélgettem a szülésznőmmel és teljesen megnyugtatott, a császárral kapcsolatban is. Képzeljétek, meg kell várni ugyebár, míg beindul a szülés, és még ha nem is fordult be (első babánál ilyenkor tuti császár) hagynak 3-4 órát is vajúdni, hogy a babi érezze, valami készülődik. Ez pozitív szerintem, de ha ott leszek biztos nem így fogom gondolni, hogy de jó, szenvedhetek, miközben tudom, úgyis császár lesz a vége. :lol: Amúgy meg egy egészségügyis ismerősöm mondta, hogy azért is vajúdtatnak talán, mert a vajúdás alatt is még simán befordulhat. Úgyhogy tényleg nem agyalok már ezen, lesz ahogy lesz! :wink: Szedem a homeopátiás bogyókat, iszom a málnalevél teát és csinálom rendületlenül a gátmasszázst. Ki tudja... :wink:

Henit szerintem nagyon lefoglalja Beni, tuti én is kevesebbet fogok majd jönni, ha kettéválunk. :lol: De ha beáll a rend, akkor majd igyekszem sűrűbben. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziszkó!!! :wink:

Igen, igen, elnézést, hogy eltűntem, de Beni tényleg minden percemet lefoglalja...
Wepe, nagyon nagyon gratulálok! Ugye, mondtam, h nem lesz gond??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De most aztán pihenj!! :):) Mennyi sejtecskét is kaptál vissza?

Tabati, teljesen igazad van... nekünk sajnos nem volt időnk "beállítani még a rendet", mert a sógornőmék azért csak idejöttek csütörtökön... :? Így aztán most pár napig nem a saját környezetét szokta a baba, hanem a 9 ember okozta zsúfoltságot. Aztán mondanom sem kell, hogy megsértődött mindenki, amikor mondtam, hogy hétfőtől senkit nem akarok a házamban látni. Annyira tapintatlan bunkó emberek vannak, hogy az csak na. Szegény baba épp hogy kiszakad a kórház okozta sokkból, akkor meg jön itthon?? Hát én ezt nem akartam. Úgyhogy most ki vagyunk tagadva a családból, de nem érdekel... úgysincs más unokája anyósomnak, csak az ikrek, akkor foglalkozzon velük, minket meg hagyjon békén. Nem? :)
A csaszival kapcsolatban: nyugodj meg, nem lesz semmi baj. Tényleg csak az a lényeg, hogy a baba egészséges legyen, ne legyen semmi baj születés közben. És volt már olyan, hogy vajúdás közben fordult be... minden a legnagyobb rendben lesz. :)

Szóval igyexem én is gyakrabban jönni, sztem egy-két hét múlva már sokkal jobb lesz a helyzet.
Teszek képet róla: egy kis angyal... Kép Kép

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk vizsgálaton, és megkaptuk az első képet :) 2,5mm a babánk.
Lehet, hogy holnap leszívják a folyadékot, mert eléggé feszít, hogy könnyebb legyen. Folyadék az stimulálás miatt lett.

Heni, 3 db 6 sejteset kaptunk vissza, és amint látszik 1 nagyon ügyes :)
Lefagyasztva 2 embrió van.
Nagyon édes Beni, csak rá figyelj :D a rokonokat "tojd le " :oops:
Egyébként nem céloztál rá, hogy korai lenne a látogatás ?
Én nem voltam szívbajos, én megmondtam, amikor nekem nem volt megfelelő, hogy ne jöjjenek. 8)

Tabati, nagyon drukkolok, hogy beforduljon a babátok, és gyorsabban, könnyebben teljen el addig az idő ! :D
Becsomagoltál már ?

Sziszkó, felváltottam Henit
:wink:
wepe
 
 


Heni!

Az első képen olyan, mintha egy jó zenére táncizna! :lol: Hányas ruhákat adsz rá? 56osakat egyáltalán használtatok?

Rokonok meg!!! :evil: :evil: Tudom, te nem teheted meg, de én tuti azt csinálom majd, hogy ha annak ellenére jönnek hamar, hogy megmondom, ne jöjjenek, bevonulunk babival a szobába és ki sem jövünk, míg el nem mennek. Úgyis vagy szopizik (az meg nem tartozik senkire csak hármunkra) vagy alszik, vagy tisztába rakom, ha meg még fent van, akkor játszom vele. Közben a vendégek meg beszélgessen anyósomékkal, nem izgat.

Wepe!

Akkor már jó nagy baba! :wink: :lol: Csinálsz vonalzót?

Már becsomagoltam rég, de azért még van pár elintézendő dolog. most jött rám, hogy tényleg minden útra készen álljon, most amikor a szülésznőm azt mondta, hogy akár már a hétvégén is mehetek szülni, mert úgyis ügyeletes. :lol: Rájöttem pl. hogy nem csak a babinak kell összekészítenem a hazahozós ruhát, hanem nekem is kell valami amiben majd hazajövök, úgyhogy ki kell készíteni azt is előre, mert párom ki tudja mit hozna be. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Wepe!
Gratula a kis 2.5 mm-eshez!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Az igaz,hogy felváltottad Henit,de ha Tabati is megszül,ketten maradunk babásak! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És úgy látom,ide nem akar már más közénk jönni! :roll: Bár nem panaszkodom,szerintem tök jól elvagyunk mi itt négyecskén is! :lol: :wink: :wink: :D

Heni!
Rokonok.... :twisted: :twisted: :twisted:
Méghogy Ti vagytok kitagadva a családból :?: :?: :?: :?: Hogy milyen rokonok vannak! :roll: :shock: :shock: Azért én is tartok ettől,hogy nálunk mi lesz!Mert anyósom és sógornőm is eléggé hamar meg tud sértődni! :roll: :roll: :roll: :roll:
Bár azt tudom,hogy anyósnál kb 1 hónapig tart ez az unokásdi! Mondta sógornőm,hogy mikor neki meglettek az ikrek,egy pár hétig ott volt náluk,aztán le se tojta.Pedig Neki a lánya! :roll:
Egy baráti párnál május 3.-án született meg a pici,de még nem voltunk babalátogatóba,mert tisztában vagyunk vele,hogy az első 1-2 hónapban nem igazán illik.
Amúgy Benitó nagyon édi cukipofa! :lol: :lol: :lol:
Párod viselkedése változott,mióta a pici megszületett?Hogy viszonyul Benihez? :lol:

Képzeljétek épp málnát majszolok.Jól meg van cukrozva.Imádom! :P
Hagy hízzak! :oops: :oops: :oops: Eddig még "csak" 2 kg ugrott fel,mióta babás vagyok!

Tabati!
Hú,már lehet a hétvégén szülsz :?: :?: :?: :?:
Én már az uccsó 2-3 hétben bizti nagyon izgulni fogok,hogy vajon mikor kell ugrani! :lol: :lol: :wink:
Tényleg,magadnak is rakd össze a ruháid,mert ezt szerintem se a férj urunkra kell bízni! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja,ne is mondd!A mellem tényleg semmit nem nőtt még!Pedig ráférne! :oops: :oops: :lol: És nekem se feszül meg ilyesmi. :roll: Látszik,nem vagyunk egyformák! :D
Szerintem se parázz már azon,hogy milyen szülésed lesz.Ha az van Neked megírva,hogy császár,akkor császár! :wink:
Bár tudom,jobb lenne természetes úton megszülni,de ezt sajnos nem mi döntjük el! :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kicsit aggódtam a további szüléseim miatt is, ha már az első császár, de egy ismerősömnek az első után méhszájplasztikája volt (nem tudom miért) ami azt eredményezte, hogy többé nem tágult rendesen a méhszája. Nos, utána még 3 gyereke született császárral, áés semmi probléma nem volt. Szegénykém jól megszokhatta már a nőgyógyászt, mert mostanság volt valami kis cisztája, ami miatt műtötték, és egy idegen doki volt, aki csak annyit jegyzett meg, hogy jól szét van szabdalva meg össze van varrogatva odabent...de ebből ő semmit nem érez, nem fáj neki vagy ilyesmi. Csak hát a 3 császár az 3 császár.

Ma nagyon rendrakási, mosási, pakolási meg vásárlási lázban vagyok, úgyhogy hátha lesz valami a hétvégén. :lol: (megérzéseim nem nagyon szoktak bejönni, de úgy érzem mégis, kitartok a végéig... :roll: )

Málnát cukrozva.... :shock: Ízlések és pofonok. :lol: Én még a legsavanyúbb gyümit sem cukrozom be, a ribizlit is csak úgy eszem minden nélkül. Páromat meg rászoktattam a mézre, neki azzal ízesítem.
Amúgy tök jó, hogy csak ennyit híztál, én jövőhét szombaton mérem majd magam (anyuéknál szoktam, nálunk nincs mérleg, a védőnő meg mindig csal :lol: kevesebbet mér) szóval én egy hete tartottam 17 kilónál... :oops: Na, arra is kíváncsi vagyok, mikor fogom leadni. Annyi tervem van szülés utánra is (elveim is persze), ami mind meg fog dőlni, mert tuti más lesz a valóságban minden ahogy én azt elképzelem. :roll: Szóval a súlyommal kapcsolatban annyi, hogy minél hamarabb vissza szeretnék menni táncolni, de ahhoz az kell, hogy babum rendesen szopizzon. Ha minden oké, megszokja a szopit, akkor merek neki adni cumisüveget (hallottam, hogy vannak cumizavaros babák, akiknek túl korán adnak cumit és mivel a mellet jobban kell szívni elkényelmesednek, és nem lehet őket szoptatni normálisan) és akkor itt merem hagyni anyósomra, míg én egyszer egy héten elmegyek táncizni. Ha nem lesz tejem, (de miért ne lenne) tápszeres lesz, akkor meg úgyis mindegy, kell neki a cumisüveg, akkor tiszta sor, hogy jöhet a mozgás. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziszkó, málna?:) Nyami... Sajna nem tudom, hogyan tilthatnám ki anyóst változatlanul. Ma, hogy nincs itt, Beni bébi alszik, mint a bunda. De délután jön megint... csak tudnám, minek. Miki egyelőre még kitart, demár sokkal türelmetlenebb, mint volt, persze, mert ő sem tud aludni, ha Benito sír éjjel. És ha anyós egész nap nyeggeti és nem hagyja aludni, akkor bizony nyűgös... nem beszélve arról, hogy én sem tudok rendesen aludni. Szóval, kérlek Titeket, valahová lőjétek ki, mert lassan feladom... :)

Wepe, nagyon örülök, hogy ilyen jó hírekkel jöttél.:) Azt hiszem, már lehet gratulálni, ugye? Nagyon ügyes babátok van!!!! :):):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni!
Jelentem,fellőttem anyósodat a holdra!Ott jó messze lesz? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:
Gondolom kb oda kívánod! :lol: :lol: :) :D

Tabati!
Ha ki is tartol a végéig,már akkor is "csak" 2 hét!!!! :lol: :lol: :wink: Az meg már hipp-hopp elrepül! :lol: 8)
Ugye majd Heni értesít minket,ha Ti is kettéváltok? :lol: :lol: :lol:
Jajj,már úgy izgulok,hogy fiú lesz e vagy lány! :lol: Annyira,mintha a sajátom lenne! :oops: :oops: :lol:

Mi finomat ebédeltetek?
Én gyümölcslevest meg zöldbabfőzeléket ettem.Csupa vitamin! :lol: :lol: :lol:
Jajj,egy kérdés Lányok!
Van itthon kalciumos meg vas és folsavas pezsgőtabletta.Gondoltam megiszom őket,de akkor láttam,hogy mindnek lejárt a szavideje kb 1 éve!
Szerintetek meg merjem így inni?Vagy dobjam ki a fenébe?
Nem is magam miatt izgat,hanem a babó miatt! :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Lányok !

Tabati, csinálok vonalzót, csak nem tudom, hogyan kell, segítetek ?
Szerintem a kilóid miatt ne aggódj, a tánc tuti visszahozza a régi formádat!
Van egy unokanővérem, és neki is volt egy méhszáj sebe, és rá kb. 3 vagy 4 évre szült, és császáros lett, de nem tudom, hogy az előtte lévő műtét miatt-e, de én elképzelhetőnek tartom hogy befolyásolja. És mivel nekem is volt ilyen műtétem, igaz 9 éve, én is beleveszem a pakliba, hogy császár lesz. Egy előnyét hallottam a dolognak, hogy odalent megmarad a régi berendezés, szóval csak előre pozitívan.
Van egy másik unokanővérem, akinek az első babája faros volt, császározták, de a másik bab már sima. De lehet, hogy ezt már írtam.
Gondolkoztam, hogy borítékoltam hogy kislányotok vagy kisfiatok lesz-e, akkor olyan biztosra éreztem az egyiket, már nagyon kíváncsi vagyok ám ! :)

Sziszkó, nekem is tetszik a kiscsoport. Te mindig írsz valami kaját, vagy gyümit, és tisztára megkívánom. Képeljétek, hogy állandóan koviubit ennék, vett is a párom, de mérsékelnem kell magam, pedig legszívesebben úgy beza***nék belőle. :lol:
Szerintem, hagyd azt a pezsgőtablettát, én inkább kidobnám.
Párod munkahelye ?
Nagyon ügyes vagy a kilókkal ! :)

Heni, sajnállak anyós miatt, nem lehetne megmondani neki, hogy majd szóltok, hogy segítségre van szükségetek? Miki még otthon van? Még tart a szabik és szabadnapok együttese ? Puszi Beninek ! :)

Bemásolom Nektek a mai napomat:
Szóval tegnap kiderült a vv.-ből, hogy a máj enzimek nem jók. És ma reggelre be kellett feküdnöm, és leszívták a folyadékot a hasüregből. Altatásban csinálta a Tanár úr, nem fájt, a műtőben ébredtem, utána kaptam 1,5 l infúziót, az kb. ½ 2-re folyt le. És már az ébredéskor sokkal könnyebb volt az egész hasam. Csak néhány adat: már volt 100 cm a kerületem ez 93-ra esett le, és 68-ról 65-re változott a kilogrammom. És ha jól emlékszem 3 liter jött le.
Kicsit vicces lett tegnap estére: már annyira ödémás lettem, hogy akkorára feldagadt odalent, mint egy here :lol: De most már okés :wink:
Mindenki nagyon aranyos, kedves volt az intézetben, mint ahogy szokott lenni, szóval nem is tudok mit mondani, hogy milyen szuper csoportja van a Tanár úrnak !
Én nagyon hálás vagyok nekik !

További szép estét Nektek ! :D
wepe
 
 


Wepe!
Hát az nagyon jó jel,ha kívánod már a savanyúságot! :lol: :lol: :lol: Más tünetek előjöttek már,Pl:mellfájás,mellfeszülés,hányinger és társai :lol: :lol: :lol:
Hú!Jó sok folyadék volt benned! :shock: És ez még később is kialakulhat? :roll: :shock:

Vonalzó:Látod,mind a hármunknak van nagyonbaba-s vonalzója,Tabatinak meg egy babafalvás is nekem meg egy picibabás.Amelyik tetszik arra rákattintasz,és bejön az az oldal,ahol meg tudod szerkeszteni.Ott kiválasztod amelyik tetszik és majd ki lesz írva,hogy egymás után milyen adatokat kell beírnod.Ha ez megvan kapsz két beillesztendő kódot.Valamelyiket a kettő közül el fogja fogadni.Itt,a Babaneten felmész a lap tetejére és: segédletek,majd: profil.Lemész az aláírás részhez és oda bemásolod a beillesztendő kódot!Majd legalul rákattintasz az "elküld" gombra.Ha minden jól megy,sikerülnie kell. :lol:
Remélem alaposan és érthetően leírtam! :wink: Sok sikert hozzá! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,
kész lennék, 2-t csináltam, felsőn a baba "kora" látszik :)
Tünetem csak a kajánál van: éhes vagyok, de 2 falat után már még sem kívánom.
wepe
 
 


Sziasztok!

Jövök néha én is, de annyira rámtört az álmosság mostanában, hogy legszívesebben csak aludnék. Hihetetlen! :shock: Mint a várandósságom elején, csak most még erőteljesebb. Lehet, hogy tényleg készül a szervezetem a sok éjszakázásra...? :shock: :lol:

Heni!

Szerintem beszélj Mikivel kettesben, hogy ez nem állapot, és mondjátok meg, vagy ő mondja meg az anyukájának, hogy nagyobb segítség lenne, ha most egy darabig hagyna titeket belerázódni a dolgokba. Ha ennyire gáz a helyzet akkor már csak az őszinte kitálalás segíthet, persze nem vitázva, hanem csak a tényeket megmondva. Arra csak nem fogja azt mondani, hogy akkor is marad!! :shock: Ha meg igen, akkor szépen ki kell tessékelni, mást nem tehetsz. Biztos Miki is látja rajtad a feszültséget, csak mellédáll már nem?

Wepe!

Nem semmi folyadékot szívtak le! :shock: Amit már te átéltél a babáért nem semmi! :shock: Ilyenkor úgy ég a fejem, hogy a császár miatt félek! :oops: Egy ismerősömék is küzdenek a babáért, de nagyon aranyosak, mert nem az a típus a lány, aki irigyel minket és nem is lehet vele babáról beszélgetni (bár azért biztos néha ő is kiborul) mindig érdeklődik, hogy mi van velünk. Na, szóval a múltkor párom találkozott vele, és az érdeklődésre mondta, hogy az az egy probléma, hogy nem fordult meg a baba és lehet, hogy császár lesz. És férjem mesélte nekem, hogy a lány szemében az értetlenkedést olvasta ki, azt, hogy ez nem is probléma. De ha belegondolok, hogy ők is mennyit küzdenek, és hogy mennyi lány van így ezzel, na, ha nekik borítékolnák, hogy 9 hónap múlva jön a baba, de csak császárral szülhetnek, semmi ellenvetésük nem lenne.

Jók a vonalzók! :wink: De mi is ez a két különböző időpont? Szerintem elég csak a mensi szerintit nézni, úgyis azt fogják minden vizsgálatnál, nem?

Sziszkó!

Én is hagynám azokat a pezsgőtablettákat. Alapból lehet, hogy nem gáz, mert az ilyenekre mindig rászámolnak, de azért a baba miatt én ilyenkor nem kockáztatnék.

Igen, majd írok (vagy a párom) Heninek, ő majd megírja nektek a jóhírt! :wink:

Tegnap bejelentkeztem a kozmetikushoz. Mondtam neki, hogy fazon ......ööööö...vagyis fazonnál kicsit több gyanta lesz. Szó szót követett, végül mondta nekem, hogy nem ajánlja, hogy most az uccsó pillanatban llegyantázzuk ott a szőrt, mert a fájdalomtól beindulhat a szülés! :shock: Pedig azért akartam, hogy ne kínlódjak a borotvával, meg ha császár is lesz, biztos kényelmesebb lenne ott akkor is ilyen melegben, vérzés miegyebek... De így inkább marad a borotva... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, ne érezd magad kellemetlenül a császár miatt, szerintem teljesen érthető, hogy nem szeretnéd, és aggódsz!
Az ismerősötöknél lehet, hogy pont egy kiborulós időszakot fogott ki a párod, amikor beszélt vele. Én úgy gondolom, nem tesz jót, ha másokat néz az ember irigykedve, bosszankodva, attól nem lesz jobb a saját helyzetünk, de lehet, hogy nem jól fogom fel a dolgokat :shock: :roll:
Én egyedül a Tescoban voltam "kiakadva" amikor a babaruhák előtt mentünk el, de párom mindig mondta, hogy majd eljön az idő, amikor odaenged :)
Pihenjél sokat ! :)
Persze, a második vonalzóm fog számítani, csak most még olyan jó tudni, hogy mennyi idő telt el azóta :wink:
wepe
 
 


Wepe!
Tutik a vonalzók,ügyi vagy! :lol: :lol: :lol: :lol:
De engem is érdekelne,hogy miért van 2 időpontod??? :shock: :roll:

Tabati!
Képzeld,a barinőm mesélte,ő kozmetikus,hogy volt nála egyszer egy kismama fazongyantára.Látta barinőm,hogy már bizti a terhesség végén járhat,de csak a "művelet" közben kérdezett rá,hogy mennyi van még neki hátra a szülésig.Erre a csajszi mondta,hogy max 1 hét.Erre barinőm tiszta ideg lett,hogy nehogy már ott szüljön meg neki a kozmetikus ágyon! :lol: Jobban be volt tojva,mint a kismama! :lol: :wink: (Később kiderült,hogy 3 nap múlva szült meg :oops: :lol: )
Neked még elvileg van 2 heted,szerintem megcsinálhatta volna! :roll: Bár nem vagyok szakértő! :oops: :lol:
Én meg is beszéltem ezzel a kozmetikus barinőmmel,hogy a kiírt szülés időpontja előtt kb 3-4 héttel legyantáz. :lol:
Mondjuk az is igaz,már rég voltam nála, (mostanában borotválom) lehet így fájni fog megint,mintha csak akkor mennék először gyantáztatni. :shock: :shock: :shock:

Pezsgőtabit hagyom a fenébe.Párom mondta,hogy majd ő megissza.Én meg veszek újat. :lol: Nem kockáztatunk! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Wepe!
Akartam még kérdezni,hogy hogy áll az autótok?Azóta se semmi????? :shock: :shock: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, az elsőn a beültetéstől számított idő látható.
Nincs még kész, múlt hét közepén álltak neki, mert addig a biztosításos papír miatt állt a dolog, ill. majd vizsgáztatni is kell a kocsit, azt is ott fogják csinálni, vagy remélem már csinálják !
wepe
 
 


Sziszkó!

Na épp ez az, hogy 9 hónapja én is borotválom, mert nem bírtam magam rávenni a gyantára. Szóval így tényleg igaza van és nem vállalom be inkább. Persze ha nagyon ragaszkodtam volna hozzá megcsinálja, hisz ez a dolga. :wink:

Wepe!

Az a baj, hogy nem akarok félni, de már álmaimban is megjelenik a félelmem... :roll: Kicsit túlspiráztam, a dolgot szerintem... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi jót csináltok hétvégén? :lol: :lol: :lol:
Tabati,gondolom Te készül a "végső megmérettetésre"!? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Wepe!
Jól vagy,minden rendben? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Heni!
Láttam a júniusi topicban Beniről a képet!Ennivaló kis pasi! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Mi holnap délután bográcsozunk a barátokkal.Tominak a héten volt a szülinapja,azt ünnepeljük! :lol:
Remélem nem fog esni az eső,mert lehűlést mondanak! :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok !

Tegnap elég cudarul voltam, azért nem is jöttem. Ma a párom családi névnapi bulira ment, de én nem kockáztattam meg, így ma egyedül vagyok. Legalább 4 v. 5 adag ruhát ki kellene vasalnom, csak nehezen állok neki.

Sziszkó jó bulizást, és a párodnak Boldog Szülinapot !

Tabati, hogy csinálod a borotválást ? Én múlt héten már alig láttam le :oops: , tükörrel ? :shock: Mondtam, a páromnak, hogy meg kell tanulnia, de nem hajlik a dologra. Hogy fogok így kinézni ? :o
Ha tudtok tippeket, akkor szívesen veszem :lol:

Heni, megnézem a képeket a másikban! Jól vagyok ? Anyós elhúzott ( bocsi ) már ? :lol:
wepe
 
 


Wepe!
Köszi szépen a köszöntést! :lol: Átadtam Neki! :lol:
Remélem azért már jobban vagy!? :wink:
A vasalatlan nekem is itt áll! :twisted: Ezt a fajta házimunkát útálom a legjobban! :evil: Persze a porszívózás mellett! :oops: :oops: :lol: :wink:

Jól sikerült a buli tegnap!Bár elég f@s idő volt,de megúsztuk eső nélkül!Tomi nagyon finom kajcsit csinált,mindenki dícsérte.Bográcsos gulyást csinált. :P :P :P :lol: :lol: :lol:
Csináltunk képeket,majd rakok fel egyet-kettőt! :lol:

Heni,Tabati????????

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok! :):)
Hűűű, de hiányoztok már Csajok!!!
Sajna még mindig kevés időm van... amikor Beni alszik, igyexem a házimunkát megcsinálni, és már nem nagyon van időm a netre... teszek képet majd nektek ide Benitóról, így nem kell ide-oda nézegetni. :) (Bár tettem a BABUCIT 2008-BAN topikba is). :wink:

Látom, mindenkinél zajlanak a napok... azért egy kicsit irigyellek Titeket. Olyan jó volt várandósnak lenni... egy kicsit hiányzik, hogy érezzem, valaki mocorog a pocakomban. Persze semmiért nem adnám oda az érzést, amit érzek, amikor éjjel szól, hogy éhes, és meg tudom nyugtatni... vagy azt, amikor csak nálam tud nyugodtan elaludni. :):)
Nagyon drága vagy, Sziszkó, a Hold elég távol lesz. :) Remélem, nem találja meg a visszautat... Bár állítólag megbántottam a múltkor, amikor finoman elmagyaráztam neki, hogy tán nem ezen a gyereken kellene bepótolnia azt, amit az ikreknél elszalasztott... de nem érdekel. Ő is megbántott engem, és most harapós vagyok. :) Miki nem nagyon van itthon már, így nem tud segíteni ebben.

Wepe, nagyon örülök, hogy ilyen ügyes vagy. Csodajók a vonalzóid. Nálam az utsó mensitől számított idő jött be, nem a beültetéstől... jól vagy? Vannak tüneteid? Remélem, Te is megúszod rosszullét nélkül...

Tabati, olyan kíváncsi vagyok már, hogy kisfiatok vagy kislányotok lesz... Még mindig nem akartad tudni? Nemsokára itt a Ti időtök is. :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Ez ma készült...:)
Kép
Ezek meg még a kórházban:

Kép

Kép

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

vagyok én is, már írtam is valamelyik nap, de elszállt, pedig olyan nehezen veszem rá magam bármire is. :roll: Már nagyon várom, hogy megszülessen a babim, teljesen készen állok minden megvan, minden kimosva, ilyesmik. Lelkileg gondolom teljesen nem lehet felkészülni egy szülésre, főleg, hogy nálam minden olyan bizonytalan, de azért igyekszem. Szóval semmi nem történik és már nem nagyon mennék úszni sem, meg úgy egyáltalán azt mondta a védőnő, hogy olyan messzire már ne menjek. Kedden nst, csütörtökön doki kontroll. Nekem most nagyon lassan megy az idő, olyan messze van még másodika....és az a megérzésem, hogy babim kitart addig...semmiféle front nem hat rá. :)

Wepe!

Tükörrel borotválom igen...Egész jól megy, bár így is lihegek a végére. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, kitartás! Sztem észre sem fogod venni, milyen gyorsan eltelik ez a 10 nap. Nem baj, ha nem hatnak a frontok a babára, mert akkor később sem fog... én is így vagyok Benivel. Én nem tudok panaszkodni-egyelőre-, hogy nem alszik a hidegfront miatt... Vigyázz Magadra és használd ki ezt a pár napot, mert utána nem lesz időd semmire... :):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni!

köszi! :) Mindig azon gondolkodom én is, hogy nem lesz időm semmire, mit csináljak még addig, de valahogy semmi nem jut eszembe. :lol: Mehetnékem van, de a védőnő már nem nagyon ajánlja. Itthon pihengetek, de én nem bírom ezt... Érdekes, hogy máskor egy nagytakarítás mindig hetekig eltart, most meg pikk-pakk kitakarítottunk pár nap alatt. Mondom, még főzőcskéztem is, amit amúgy nem nagyon szoktam, meg meggyet magoztam, rengeteget, azóta nyomatom páromnak a sopk turmixot, mert imádja. Persze még magammal fogok kicsit foglalkozni, szempilla, szemöldök festés, hajmosás, epillálás ilyesmik, de ez max. egy fél napos program. :lol: Sétálni sem megyek ki, mert esik az eső... Persze nem akarok itt nagyon panaszkodni, mert van aki ki sem látszik a melóból, csak én inkább olyan típus bagyok, aki szeret pörögni. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Voltam pénteken babatalin! :lol: :lol: :lol: Igaz csak öten voltunk plusz a gyerkőcök,de jót dumcsiztunk!Rakok képeket! :lol:

Szombaton jól sikerült a buli!Nagyon finom lett a bográcsos gulyás! :P :P :P Megdícsérték páromat! :lol: :lol: :lol:
Az egyik képen vugyorgok,de nem az alkoholtól,hanem mert jó volt a társaság!Amúgy alkoholmentes sört ittam és egy üveg citromos Radlert.Annak kicsi az alkoholtartalma.Ennyit engedélyeztem magamnak! :lol: :lol: :lol: A buliról is rakok képet,ha nem bánjátok!

Kép Babatalin.Hátul vagyok baloldalt :-)

Kép Itt is bal oldalt vagyok :-)

Kép Tomi főzőcskézik :-) :-) :-)

Kép Jóllakottan vigyorgok :-)

Tabati!
Hát igen!Egy olyan örökmozgónak,mint Te,nehéz visszafogni magát és nyugiban lenni! :lol: :lol: :lol: :lol: Kitartás,nem sok van hátra! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Heni!
Nagyon édes Beni baba! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kire hasonlít jobban,Rád vagy párodra? :D :D :D :wink:

Lányok,képzeljétek tegnap este kicsit morci lettem Tomira.Azt hoztam szóba neki,hogy ha meglesz a baba,lehet nem is lesz szükség éjjel-nappal tartó "szülő - anyós ügyeletre"! (Eddig azt beszéltük meg,hogy majd jön anyum és az ő anyja,hogy segítsen nekem az első hetekben.Úgy,hogy itt is aludnának majd.)
De én most kicsit megijedtem Heni sztoriából okulva.Mi lesz,ha ők se hagyják békén a picúrt?!Meg tudom anyósom milyen,hogy ha szerinte valamit nem úgy kell csinálni,ahogy én akarom,akkor ő azt meg is mondja és biztos ő jobban csinálja,mert ő tapasztaltabb. :? :evil: :evil:
És én nem szeretnék vele összetűzésbe kerülni.Ezt is megmondtam Tominak.Erre az volt a válasza:"Akkor majd fogadunk bébiszittert jó sok pénzért és ő fog nekem segíteni."
Erre én úgy fel húztam magam,de nem firtattam a dolgot,mert nem akartam balhét.
De olyan rosszul esett.Olyan gúnyosan mondta.Nem is hozom többet fel a témát,majd hozza a sors,hogy mi lesz! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

Nagyon jól nézel ki! :D

Szerintem nyugodtan mondd meg a párodnak, hogy úgy érzed meg tudod oldani egyedül is a napokat a picivel. Rengeteg anya megoldja, mert vagy messze laknak a nagyszülők, vagy nincsenek is. Persze majd csak akkor ha megint szóba kerül, hisz időtök van még ezt megbeszélni.

Szerintem Beni nagyon hasonlít Henire! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Köszi szépen a dicsit!Még elpirulok! :oops: :oops: :lol: :wink:
Igen,most hanyagolom ezt a bébiszitteres témát! :|
Már csak 10 nap! :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok !

Tabati, repítem Neked az időt 2.-áig! Kitartás :D
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a holnapi vizsgálatodon, majd meséld el !
Beszereztem tükröt :wink: :lol:

Sziszkó, fincsi lehetett a gulyás :lol: Irigyellek ( én is úgy vágyom, hogy kiüljek, pedig amikor ott laktam nem ültem ki :evil: ) a kertes házért, szépen megcsináltátok :)
Szerintem, ne idegesítsd magad, tényleg jobb, ha sorsa bízod magad !
De majd a párod is fogja rajtad érezni, hogy kész leszel egyedül is megbírkózni a feladattal ! :) A pasiknak szépen kell beadagolni a dolgokat :wink:
Egyébként én is így vagyok/voltam, hogy régen mondtam a páromnak, hogy nekem nem kell segíteni (anyukája) , ha majd( :) ) hazajövünk, mert úgy gondoltam, hogy én szeretnék mindent az első perctől csinálni. ( Bátyáéknak segített az első babánál az első napokban ) De most már úgy érzem, hogy vele/velük ezt teljesen meg lehet beszélni, majd akkor adja magát.
Képzeljétek el, hogy a beültetés elején 2 hétig ( múlt hét csütörtökig ) minden nap főzött ránk az anyukája, még át is hozták volna, de mondta a párom, hogy ő majd átmegy a kosztért. Mondták, hogy miért nem szóltunk hamarabb, szívesen segítenek bármiben. Halászlét kértem, azt főzött az após, amikor hétvégi névnapi bulija volt, utána volt valamelyik nap töltött paprika, amit nagyon szeretek. Szóval nem panaszkodhatom :) :)
Sziszkó, nem szoktad a pocidat mérni ? Ha nem vagyok kíváncsi megírod, hogy mekkora ? Te mész mostanában valamilyen vizsgálatra ?

Heni, nagyon édes Beni baba ! Beállt már valami rendszerességre vagy az még korai ? Te is akkor alszol, amikor ő ? Gondoltam, Rád, hogy oszthatod be az idődet, biztos más, és ki kell alakítani, hogy most megérkezett az új családtag :) :D
wepe
 
 


Wepe!
Halászlé :evil: De a töltött paprika :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:
Tényleg nem panaszkodhatsz anyósra,apósra! :lol: :wink:
A védőnő méri a pocak körfogatot kb a terhesség felétől.Nekem 20 hetesen 103 cm-t mért.És pont ma mértem meg magamnak itthon,és 106 cm.És ugye 22 hetes vagyok.
A héten nem lesz vizsgálatom.Jövő hét hétfőn kell visszamennem megint a genetikai uh-ra,mert mikor voltam 3 hete,akkor a kis tökösünk nem akart mocorogni és a doki nem tudta mindenét lemérni! :lol: :lol: :lol: :oops:
Most bezzeg mocorog!Tetszik neki,ha a gépen pötyögök!Ilyenkor mindíg beindul! :lol: :lol: :lol: :wink:
Jujj,már 5 hetes vagy! (a nagyonbabás vonalzó néha napján lemarad 1-1- nappal,ne ijedj meg!):lol: :lol: :lol: :lol: Ha 6 hetesen mész uh-ra,már lehet hallani szívhangot! :lol: :lol: Mikor mész? :lol: :) :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, köszi az pocak infót :wink:
Reméljük, hogy a köv. uh-on le tudják majd mérni a babátokat :D
Holnap megyünk uh-ra, már nagyon kíváncsi vagyok rá :)
Nem tudom, hogy oda vissza kell-e még menni, szt holnap fog kiderülni.
Volt egy nődokim, akihez évente jártam rákszűrés miatt, de ő nem csinálta meg tavaly a hsg-met ( átjárhatóságit ), és most nem tudom, hogy kihez menjek, és nagy dillema :shock: :roll:
A kórháznak sincs nagy híre, ahová tartozom, de állítólag most csinálnak új babaszobákat.
Illetve ajánlottak egy orvost, de az is a másik kerületi sztk-ban rendel, magánrendelője még messzebbi kerületben van, ill. a neten nem jót olvastam róla.
Holnap meg kell majd beszélnem, csak szeretnék felkészülten menni :?
Ma mi jót főzöl Sziszkó ?

Tabati, mi volt a mai nst-n ?
wepe
 
 


Sziszkó, egyáltalán nem kell gondot csinálnod abból, hogy ki megy segíteni. Ne kezdj el ezen parázni, mert akkor az egész rosszul sülhet el. Szerintem ne írd le a szüleiteket rögtön, mert lehet, hogy egész más lesz, mint nálunk. Feltételezem, hogy a szüleitek sokkal értelmesebbek, mint az anyósom, úgyhogy tuti nem lesz gond. Anyukámmal szerencsére nincs gond, egy héten egyszer jön, akkor sem macerálja a gyereket, mert tudja, hogy még nagyon pici ehhez. Az anyós meg, aki korábban kijelentette, hogy neki Benitó nem lesz az unokája, mert az ikrek nyomába sem érhet majd, szerintem csak azért csinálja, hogy nekem ne legyen annyira egyszerű. Ha elmegy, nem győzöm nyugtatni a gyereket... úgyhogy mostmár Miki is elég drasztikusan kezd fellépni. Elvette a kulcsát, így csak akkor tud bejönni, ha beengedem. Persze, hogy én vagyok a szemét, mert ideáig fajultak a dolgok. A sógornőm nekem azt mondja, ő örült annak idején a 400 km-nek (merthogy annyira voltak), neki meg engem szid, hogy miért nem engedem a gyerek közelébe... szóval jó kis família. Na, ebből van elegem. Szívem szerint lelépnék a babával egy olyan helyre, ahol senki nem ismer. :):)
Úgyhogy nyugi, Sziszkó, nálatok nincs és nem lesz semmi gond. Ezen ne is vitatkozz Tomival... majd ha kell. De addig............

Wepe, örülök, hogy jól vagy. :) Vannak már tünetek? Az 5. hét...hűha!! Hogy repül az idő! Nemsokára azon kapod magad, hogy betöltöttétek a 12. hetet is...

Ja, igen: Tabati, nagyon jó szemed van: Benitó inkább rám hasonlít. :):) :wink:

Heni

Kép
szheni
 
 


Wepe!
Melyik kórházba tartozol?Gondolom Nálatok is lehet dokit,kórházat választani,nem? :roll: :shock:
Megy a nagy drukk a holnapi uh-hoz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én ma sült oldalast csináltam,krumplipürével! :P :P :P A husi mindjárt kész,már nagyon jó illatok szállnak be a konyhából! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tomi most hívott,hogy sikerült a rutin vizsgája.Most jár "C" kategóriára.Nem akarom fényezni,de olyan ügyes,eddig minden vizsgája sikerült! :lol: :lol: :lol:
Alig várom,hogy hazaérjen,már nagyon éhes vagyok! :lol: :oops:

Te főzöl ma? :lol:
Hétvégén csinálni kellene valami sütikét.Kaptam mostanság két fajta túrótortás receptet,valamelyiket kipróbálom! :P :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Heni!

Hát rád tuti hasonlít, a férjedet még nem láttam! :D

Wepe!

Szerintem nagyon fontos a doki, illletve kórházválasztás, úgyhogy jól gondold meg. Kinek mi. Nekem a kórház fontosabb volt, hogy milyenek a szülőszobák ilyesmi, fogadott dokim nincs, de ez is lehet azért van, mert ebben a kórházban nagyon jó dokik vannak, többekkel volt már dolgom és mindegyik szimpi volt és jó szakembernek tűnt. Viszont ha van választott dokid és benne bízol, akkor mindegy a kórház. (no persze azért bizonyos határokon belül) Meg van olyan lehetőség már több helyen is, hogy csak szülésznőt fogadj. (én is ezt tettem) De bárhogy legyen is, jól gondold meg, nem feltétlenül a legközelebbi kórházat kell választani, biztos van a közeletekben (ami ugyan messzebb van, de még elérhető távolságban) olyan kórház ami megfelel.

Sziszkó!

mondjuk igaza van Heninek, inkább hanyagold a témát, lehet, hogy magától is megoldódik. Megértelek, mert én is olyan vagyok, hogy ami eszembe jut, rögtön tisztázni akarom, de már tuti írtam párom mondását: majd ha a hídhoz érünk, akkor átmegyünk rajta Szerintem nagyon bölcs mondás, úgyhogy mindig ez jut eszembe, ha türelmetlen vagyok. :wink: Nálunk is már sokminden megoldódott amin izgultam a várandósságom elején. Kutyatéma is lecsengőben remélem....kezdjük megszokni, meg megrendeltünk egy ugatásgátló nyakörvet, max. rárakom, ha ki akarom vinni babit a kertbe és a kutyus nem bír magával. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: