Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!!!!
Megvan a kiskönyvem, bibibibibiiiiiiiiiii! :D
És naggggyon édi a védőnéni. Segítőkész, és nem tolakodó. Kész főnyeremény.

Vera: nem kéne már múlnia????? :( :(

Pandi, tündéri a hasad. De ne riogasd a magunk fajta 165/70-eseket az ilyen fotókkal :lol: :lol: :lol:

Én úgy döntöttem, mindenképpen levetetem a köldökvért. Gordonnál még nem lehetett. Számomra ez olyan dolog, hogy úgy érzem, potenciálisan egészséget adhatok a gyereknek. Majd részletben fizetjük ki. Átfutott az agyamon, hogy ha x évesen kiderül, hogy a köldökvér röhögve megmenthetné, csak nincs, akkor is ráköltenék ugyanennyi pénzt csak éppen verném a fejem a falba.... Csak pont egy ismerősöm fogalmazta meg jól, hogy sajnos ez is egy diszkriminatív helyzet, aki nem teheti meg azt a havi 10-20 ezer ft-ot se, az nem azért nem veteti le, mert nem akarja!!!!! NA ezt kellene ezeknek az okosoknak megtámogatni a híres eü reform keretében. :evil:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandi, hol kerül és mennyibe?

Pati, mi újság fogorvosügyben? Egyébként irigyellek a védőnéni miatt!!!

meri
 
 


Köszi Meri, még nem mentem el, csak majd a 12 hetes korunk után. Addig nem akarom semmivel sem terhelni pluszban magamat, így is nagyon gáz a rosszullét.
De majd beszámolok és azért nagyon-nagyon köszi!!!!!!!

Az övet meg lehet rendelni a Kismama magazinon keresztül (is), pár ezer ft.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

 
 

Rákkattintok a topikra, erre azt írja, h nincs hozászólás a témában!
EZ HÜLYE! Most szóltam hozzá!!!!! :shock: :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandi, és nem kényelmetlen, ha nincs begombolva a nacid?

meri
 
 


Pati,
Gratula a kiskönyvhöz :lol: mondom hogy én ijesztek el mindenkit a topicból :lol: :oops:

Meri,
Tavaly vettem a kenguruba hogy védje a derekamat de sajna az árára egyáltalán nem emlékszem talán 4 ezer körül volt vagy kevesebb :roll: :roll: sok helyen lehet venni ahol vannak kismama ruhák Brendon stb.

Hányinger hányás,
Látom ez nagyon egyedi sajnos erre nincsen tuti példa hogy 12 hetesen elmúlik én még mindig hányok ma már háromszor is(pedig ennyit mostanában nem szoktam) és nem érzem hogy múlna a dolog. Szerintem majd félidőben remélem azért nem tart 9 hónapon át :? Vera kitartást!
Vendég
 


Meri,
Nem kényelmetlen sőt nagyon is kényelmes olyan jól tarja ez az öv mintha be lenne gombolva csak így picit se szorít! Több színben is van meg méretben!
Vendég
 


Panda, köszi. :)

meri
 
 


Panda! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
megjegyzem, az oldalsó kisképen nagyobb a pocid, kis csaló!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Az a szerencse pocim gondoltam ha sokat nézem babás leszek én is :lol: most meg azért nézem hogy mikor lesz akkora pocim :lol:
Vendég
 


és ha lehagyod? :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati!

Én a kiskönyv után olyan büszke voltam, szerintem + 5 cm-t nőtt a hasam hirtelen.
Lassan jó lenne ha elmúlna a hányinger: eddig az utóbbi pár napban nem igazán volt, erre ma a behunyt szemű fogmosás ellenére megint rámtört. Ezután zacskót raktam a kukába, mert a párom kiürítette, erre megint. :x

A fogorvoshoz még énsem mentem el: ha benyúl a számba ott helyben lehányom....

Panda!
De jó neked, hogy ilyen bátor a párod. Az enyém csak annyit mondott a film után, hogy hát le a kalappal a nők előtt, de zet Ő nem tudná végigcsinálni meg végignézni sem élőben mégegyszer.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera,
Én se mentem még el a fogdokihoz pont ezért :wink: nem akarom rajta látni az ebédemet :oops:

Pati,
Ha lehagyom az nem baj :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok?
:oops:
15 hetes vagyok, vagyis holnaptól már 16!! :D Ő lesz az első babám.
Hozzátok képest jól le vagyok maradva, már ami védőnőt + rucikat illeti...
Mondjuk ebbe beleszámít az is, hogy 2 hét kényszerpihenőre voltam ítélve (picit elvált a lepény a méhaltól, így feküdnöm kellett, és vissza is tapadt!) Lehet,hogy hülyeség visszamennem dolgozni? :shock:
Védőnőhöz hétfőn megyek + Afp is akkor lesz. Kiváncsi vagyok!
Pandácska, nekem is kb. ilyen a pocim! :) Olyan kis büszke vagyok rá, pedig más csak azt gondolja rólam, hogy nagyon jóllaktam!Várom már én is nagyon, hogy nőjön! Fájdogálni nekem is szokott, doki azt mondta, a méh növekedése okozza, szedek MagneB6-ot, az jó rá.
timicsiga
 
 


Timi,
Üdv közöttünk :lol: nem csinálsz vonalzót mint ami az üzeneteink alatt van? Úgy könnyebb követni hogy hol tartasz. Meg van egy táblink az elöző oldalon ha írsz adatokat beraklak. Tünetekkel hogy állsz? Volt hányás meg ilyesmi?
Vendég
 


Hahó!

Vonalzót hogyan kell készíteni? :oops: Megnéztem a táblázatot, szóval, : 16. hét holnaptól, 30 éves vagyok, Sote 1-en fogok szülni 2008.01.15-re vagyok kiírva, a neve? hááát, még nem tudjuk :)

A 13. hétig hányingerem mindíg volt, de csak délután kezdődött és ha ettem valamit, el is múlt :roll: Szerencsére csak ez volt, meg ugye a fáradékonyság, épp vizsgaidőszakom volt, és tanulás közben mindíg elaludtam! :lol: Párom mindig kinevetett amikor elkezdtem tanulni,már várta mikor dobom be a szunyát.
Viszont mostmár semmi!!!Igazából csak a pocim görcsölget? nem is tudom, inkább fájdogál csak néha, meg a cicim, néha éjjel úgy érzem leszakad! Ez lehet hogy hülyeség, de tényleg... :oops:
timicsiga
 
 


Szia Timi! Üdv közöttünk!!!!!
Érzed már a baba mocorgását?
Mit tanulsz?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Timi,
Küldtem privit a vonalzóról.
Vendég
 


Timi,
Viszont ha te 2008 jan. 15-re vagy kiírva akkor nem holnap leszel 16 hetes hanem már az vagy ma vagy 16 hetes és 2 napos (amit amúgy 17.hétnek neveznek) tehát a 16. hetet betöltötted.
Vendég
 


Pandi!!!
Hűűűűűűűha!
Nagyon szép az új vonalzód!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Timi!
Üdv itt közöttünk! Szerintem ne menj vissza dolgozni, ha egyszer már levált egy kicsit a méhlepény.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Háát, ezekkel a hetekkel most összezavarodtam, de én úgy tudom,hogy az a pontos,amit az első uh-kon mérnek, tehát ott tudják megállapitani pontosan a baba korát. Én ez alapján számolok.. a kalkulátor tényleg mást mutat.Nem tudom,megkérdezem a dokimat erről.

Mocorgást még nem érzek sajnos, de már nagyon várom!! :lol:

Szociális munkás szakon tanulok még meló mellett.Ez sem lesz egyszerű!
Igen, visszamenni dolgozni picit félek,nem szeretném,ha valami baj történne.Viszont már megigértem,hogy megyek... meglátom!

Most nem is csináltam meg a vonalzómat, elbizonytalanodtam... :shock:
timicsiga
 
 


Pandi! Annyira édes az a gyerek az uh képen!!!!!

Vera! Hogy vagy?

Timi: most van az ideje, hogy legyél önző, vagyis MIZŐ minthogy ketten vagytok in 1. Nekem is véres szívfájdalom volt a világ legjobb fej főnökével szemben ezt tenni, de kiírattam magam, részben a rosszullétek miatt, részben pedig mert röntgen közelében dolgoznék egy dohos kis helyiségben.
Most az első a gyerek egészsége, még akkor is, ha ez közhelynek hangzik.

HULÁLÁÁÁÁÁ!!! 9 HETESEK VAGYUNK!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Timi,
Az ok hogy az a pontos de akkor meg nem 15-re vagy kiírva mert ha annyira akkor már nem ott tartasz ahol gondolod! Pl ha a vonalzónál is beírod azt a dátumot hogy 2008 jan 15 azt fogja kiírni amit én mondtam. Mindegy a tábliba úgy írom be ahogy te számolod.

Pati,
Bizony az :lol: Gratula hogy betöltötted a 9. hetet :lol:

Én ma annyi hülyeséget álmodtam össze hogy mindent csináltam csak nem aludtam nyugodtan :?



Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hát igen, csak a picikémre kellene gondolnom, és ő még szép hogy a munka előtt áll!! Hétfőn beszélek a dokimmal és megkérdezek tőle mindent a félelmeimmel kapcsolatban. Utánajárok ennek a hány hetes is vagyok pontosan dolognak... :?
Megpróbálom majd feltölteni az uh fotónkat, csak le kell még kicsinyíteni, remélem sikerül. Nem lett olyan jó, de ami jobban sikerült még nincs beszkennelve.
Pati! Én is úgy örülök minden egyes elmúlt és kezdődő hétnek!!! :D Ez nagyon jó!!!!
timicsiga
 
 


Én is állandóan számolom a napokat, heteket, mindig egy-egy kitűzött mérföldkő -jó túl lenni rajta. Sajnos a másodikkal úgy tűnik már kevésbé megélni, mint inkább túlélni szeretném: Gordonnal imádtam a terhességet, most meg valahogy egy egészséges kisbabát szereték már a karomban tartani. :wink:

Jó ez a 9 hetes mérföldkő, megint töredékére csökkent a vetélés kockázata és naggyon de nagggyon szeretném már a 12 hetes genetikai eredményt a kezembe fogni, hogy minden rendben. Sajnos 5 évvel ezelőtt ezen a vizsgálaton megbuktunk és az a mai napig egy ijesztő rémálom maradt (14 hetesen megszakított terhesség, valszeg környezeti ártalomra létrejött multiplex genetikai rendellenesség miatt).

Bocsi, két napja picit ilyen szomorkásak a gondolataim, most ki is bukott belőlem. Ti nem szoktatok ilyeneken aggódni? :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Dehogynem! Én nagyon is aggódós vagyok! :(
Sajnos okom is volt rá... Pedig jó lenne már gondtalanul élvezni a terhességemet!!
Eleinte ha nem is vérezgetés, de valami olyasmivel küzdöttem, persze mondanom sem kell végig dolgoztam...Aztán jött a lepény 2x1 cm-es leválása, akkor 2 hét kényszerpihenő, ennek vagyok most a végén. Tehát az megoldódott, lepény visszatapadt, most pedig azon izgulhatok, hogy az évekkel ezelőtti macsakaharapásom miatt nincs-e toxoplazmózis. Hétfőn veszik le arra is a vért Afp-vel együtt. Nagyon izgulok miatta. Persze párom is és mindenki azt mondja, hogy ez egy gyönyörű egészséges baba lesz, csak aggódom miatta nagyon!!! Egyébként a méreteivel minden rendben volt, úgyhogy nem utal semmi arra, hogy lehetne valami rendellenessége.
Hihetetlen, hogy az ember már most megkezdi az aggódást, és azt hiszem ez már nem is fog elmúlni... ugye?!!
Pati, lehet,hogy a röntgen miatt volt?! Jobb is tényleg, ha nem dolgozol ott!!Most biztos nem lesz semmi baj!! :!: :!:
timicsiga
 
 


timicsiga írta: most pedig azon izgulhatok, hogy az évekkel ezelőtti macsakaharapásom miatt nincs-e toxoplazmózis. Hétfőn veszik le arra is a vért Afp-vel együtt. Nagyon izgulok miatta. :!: :!:


Drága Timi!
Toxolasma ügyben mint autentikus forrás engedd meg, h megnyugtassalak!!!! A XI. kerületi védőnőknek éppen egy fél éve tartottam továbblépzést a témában. (állatorvos vagyok)
1000% hogy az évekkel ezelőtti macskaharapás ennél a babánál nem okoz bajt. :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Toxoplazmánál két értékre szűrnek, az egyik a friss, a másik a korábbi fertőződésre utaló ellenanyag-szintet jelzi. Ha a korábbi pozitív, az nem baj, sőt a legtöbb ember átesik rajta, olyasmi, mint egy enyhe influenza. A gáz a friss fertőzés.
Anélkül, h a részletekbe belemennék, a következő higi szabályokat célszerű betartani:
1 kertészkedés: kesztyűben (macskaksz@ros a főd)
2 mosatlan gyümölcsöt-zöldséget a fentiek miatt nem eszünk (saláta!!! eper!!!)
3 nem eszünk nyers egeret és ehhez hasonló SÜLETLENségeket (tatárbífsztek)
4 cicasimogatás után kézmosás és nem nyalogatjuk a macskánkat
5 a cicaalmot apuci cseréli

CSak érdekesség-képpen, kertes házban élek van kint 2 felnőtt cicánk és 4 kiscica, állatorvos vagyok és nekem mindkét érték negatív :shock: .

Még egy nagyon fontos tapasztalat: az orvosi közhiedelemmel ellentétben a toxoplazma fertőzés NEM ad életre szóló védelmet (a fent emlegetett korábbi terhességemnl még pozitív volt a régi fertőzésre utaló ellenanyag, Gordonnál már negatív volt).

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mi sokat vártunk erre a babára és rengeteget küzdöttünk érte de mégsem aggódom. Úgy állok hozzá hogy mindennek rendben kell lennie és temészetesen egészséges kisbabaként fog megszületni. Ha valaki sokat aggódik az bizony nem jó se a mamának se a babának. Mindig azt mondom magamnak jól érzi magát minden rendben van és ez nagyon megnyugtat nem is gondolok a rossz dolgokra! Persze az első 12 hét az nagyon rossz mert tudja az ember hogy ott még nagy a veszély de én ott is úgy voltam vele hogy ott marad a helyén a pici mert ügyes és én is az vagyok! És Pati babája is marad a helyén egészségesen!! Ugye Pati? olyan jól bekuckózta magát lehet a 9. hónap végén se akar majd kijönni :lol:

Timi,
Nekünk mindig volt vagy négy macskánk és amit én műveltem velük még puszilgattam is őket haraptak karmoltak stb. Most már nincs cicánk sajnos amióta lakásban vagyunk de nézték a toxot és negatív lett.
Vendég
 


Pati!!

Köszi, picit megnyugodtam a régi macsekharapás miatt, nade hátha akkor ez egy új fertőzés... :( De reméljük NEM AZ!!!!!!

Azt hiszem egy állatorvosnak mindenképpen hiszek!!!!! :D
Sajnos kertünk nincs (remélem 1x lesz), a gyümit mindig megmosom, bifszteket amúgy sem szeretem, macskánk meg azóta sajnos nincs (bár imádom őket)!

A dokinőm egyébként genetikán is rendel, úgyhogy jó kezekben leszek!
timicsiga
 
 


Többi kismama merre csavarog? Nagyon eltüntetek :roll: Katuci, Vikci, Little, Judy, Eszter, Lexus, Bmo, Meri, Boeske?,, Poppi nyaral vagyis telel azt tudom :D
Vendég
 


Pandácska,

azért megpróbálom nem túlaggódni magam, meg nem beszélni erről mindennap, de mégis itt van bennem...

Egyébként mért kell minden hónapban elmenni a védőnőhöz? Súlyt mér?Vérnyomást?Mit csinál? :)

Hozzá is csak hétfőn megyek először, remélem nem veszi zokon,hogy ilyen későn látogatok el hozzá!

Timi
timicsiga
 
 


Timi,
Fogalmam nincs szerintem a védőnő teljesen felesleges ember remélem senki nem veszi magára :oops: az én védőnőm az anyósom de így is azt mondom hogy nem látom igazán hogy miért fontos az ő szerepe. Van kiskönyved már? Mert az nálunk pl a védőnő adja.
Vendég
 


Szia Panda!
Jelentem: én az ágyacskámban heverészem. De azért olvasalak Titeket.
Írnivalóm nem nagyon van, azon kívül, hogy unom már a fekvést. És ez az alattomos vérzés még mindig vissza-visszajön. Lenne már vége!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Hát ez a mai nap se a top 10-ben fog szerepelni az emlékirataimban...Már megint extraulraszarul vagyok!!!!!
Ilyen erős émelygés nincs is!!!! Legalább hánynék má. :? :? :twisted:

Ha kutya lennék, most szakmailag abszolút megalapozottan javasolnám az elaltatásomat, hogy ne szenvedjek. :roll: :roll:

Azt mondta a védőnő, hogy egyek egész nap, kicsikéket. Jó, mondom, de akkor meg a farom lesz akkora, mint egy repülőgép anyahajó. Nem tankot akarok én szülni, egy gyerek normál méretű anyába is befér!!! (Eddig +1,5 kg. Az nem is annyira gáz.)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandi,

Én is csak olvasgatni tudok, mert tanítom be a helyettesemet, és elég sok időt vesz el,

Jövő héten meg szabira megyek másfél hétre, és előtte még mindent el akarok rendezni. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boeske,
A lényeg hogy azért jól vagytok kitartást a sok fekvéshez! A vérzés meg elmehet a ...... :evil:

Pati,
Repülőgép anyahajó :lol: mondjuk ha keveset eszel többször attól nem leszel anyahajó az olyan mintha 3szor ennél normálisan.
Vendég
 


Pandi, én megvagyok, írni is szoktam. :wink: Ildi meg szerintem nyaral. :)

meri
 
 


Hahó!

Bizony,nekem még terhes könyvem sincs.. :? Hétfőtől viszont lesz!! :)

Pati, nekem ajánlották,ha émelygek egyek 1-2 kanál fagyit :) Nem fogyókúrás eljárás az biztos, viszont nekem be is jött!!Persze nem tiramisu ízűt, hanem vaníliát, v. valami gyümit.Ja, meg háztartási kexből 1-1 szem, mentolos cukorka... ezek jók lehetnek!

Boeske, a fekvést én is nagyon untam, nekem 2 hét jutott belőle, az elje még hagyján, akkor még talán élveztem is,hogy nem kell csinálnom semmit,csak lustálkodom...de aztán! Viszont kitartás, mert nagyon megéri!! :lol: Itt az ideje a könyvolvasásnak, filmezésnek!! :) Az is jó!
timicsiga
 
 


Én is vagyok, olvasóüzemmódban, a 2 csemete mellett sajna nincs nagyon időm írni.
Minden rendben velünk, ma megkaptam az AFP-re a beutalót
Pandi:AFP augusztus 28.köszi

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Timi, a fagyi jó ötlet, de nekem ott bukik meg, hogy a hűtőt ki kell nyitni. Boááááááááááááááááááááááááááááááááá.... :?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Pandi! Látom, hiányoltál, hihi, dejó :D Ma voltunk UH-n, megnézni, h dobog-e Törpicsek szíve. Ésss igen!! Képet és kaptunk, mindjárt feldobom. Doki aszonta, h minden OK vele, 8.6 mm :)

Egyébként olvasgatok ám én is szorgalmasan!

Dinnye! Küldök én neked fagyit 8) Jó? :D

Kép

Ő Törpicsek ♥

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Engem nem engedett belépni a babnet azzal a szöveggel, hogy ez a fórum nem is létezik. Tudtam, hogy a terhességi hormonok kicsit dinkává teszik az agyamat, no de ez azért túlzás.

PAti!
A toxoplazmózisról: nekem az előző sikertelen terhességem alatt megnézték, és pozitív eredmény jött ki régi fertőzésből származó ellenanyaggal: vidéken otthon elég sokáig volt macskám-kutyám.
Énis úgy tudtam, hogy a régi fertőzésből nem lehet baj, ennek ellenére a házidokim 2 hónapig végigszedetett velem egy antibiotikum kúrát (csak azért nem akartam vele vitatkozni, mert egyébként imádom a nőt).

A hányinger ma alábbhagyott olyannyira, hogy a hűtőt is ki tudtam takarítani. Viszont most rámjött a kívánósság: sütit akarok enni, de apárom csak késő este jön haza. Mindegy a Tesco éjjel nappal nyitva van, és nekik van süti részlegük is.

Szerintem sem fogsz attól hízni, ha napjában tzöbbször eszel keveset. Az émelygésre meg próbáldd ki a reszelt gyömbért, amiből teát csinálsz, vagy simán ásványvízbe rakod állni egy kicsit és leszűröd úgy 10 perc múlva.


Lexus!
Gratula! :D

Boeske!
Reméljük hamarosan alábbhagy a vérzés és felszívódik a hematóma. Előbb-utóbb úgyis te nyered a csatát, csak kitartást hozzá!!!!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Meri,
Ok :D

Lexus,
Örülök hogy minden rendben de ne tünjél el! És hogy vagytok? nagyon édi :lol:

Vera,
Akkor este irány a tesco én most a koviubi után vágyakozom de nem volt nyitva ahol szoktam venni :?
Vendég
 


Vera! De jó neked, h elmúlt a hányingered, ááá, de irigyellek! Hűtő takarítás... Az mi? :roll: Lassan nekem is kéne, de amíg ilyen émelygésekkel küzdök, addig biztos, h nem! Remélem, a 12. hét környékén engem is elhagy a h.inger!

Pandi! Igenis, nem tűnök el! :D A jövő héten igazoltan leszek távol, megyünk nyaralni. Nagyon várom már, annyira hiányzik a pihenés! Köszi a kérdést, ma teljesen jól vagyok, az UH is felvillanyozott, de amúgy elég szarul vagyok. Tegnap pl. hajnali 1 körül nem tudtam elaludni.. Te h vagy? Tök jó lett az új vonalzód! ;)

Köszi a gratulákat! :)

KépKép
lexus
 
 


Bmo,
beírtalak!

Lexus,
Mi jól vagyunk :D bár még hányok majdnem mindennap. Hova mentek nyaralni? Mi is mentünk volna pont akkor de végül maradunk itthon és itt csinálunk programokat. Holnap megyek a nővéremmel baba dolgokat vásárolni mert 7 hét múlva szülni fog nagyon jó lesz én még nem veszek semmit de jól megnézek mindent :lol:
Vendég
 


Vera! De jó hír!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reméljük, marad is így.
SZuper!!!!! :D :D :D

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandi! Párizsba megyünk.
Juuuj, tök jó lesz neked vásárolni!!! Ha majd hazajöttünk, én is megyek egy barátnőmmel, hasonló okok miatt. Úgy várom! :D

KépKép
lexus
 
 


Lexus,
Hú akkor lehet majd romantikázni csigát enni :lol: biztos nagyon jó lesz!!!

Nekem már van egy minimális előtejem :shock: ez ilyen korán jelentkezik? Mert már hetek óta figyelem de most totál lebukott foltos lett a pizsim.
Vendég
 


Pandi gratula!
Azt olvastam, hogy lehet ilyen korán is.
Csak ne nyomkodd a cicid mert reflexesen méhösszehúzódást csinál.

Gordont 18 hónapig szoptattam, azóta is maradt valamennyi tejem. Egy pár cseppet bármikor ki tudtam nyomni. Erre most, hogy baba van ez eltűnt :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: