Új privát üzeneted érkezett!

Gabi.baba 30 hét 3 nap, azaz a 31 hétben vannak! Bocsi, hogy én válaszolok, de barátnők vagyunk! :) És tegnap voltak 4D-en. :)

Kép
elizabeth25
 
 


Bacsbern!
Dehogy untatsz minket!Nagyon aranyos a pocaklakód!!

Chrissyy!
Üdv újra köztünk!Gratulálok!Tök jó hogy ilyen hamar összejött a babóca!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma melozok utoljara!!!
A kicsi mar ruhelli ezt a sok egy helyben ulest. Setalni szeret meg fekudni.

Elizabeth: Nem akarok okoskodni, de ellenorizd a papiron a cukorszintedet ujra. Ha tenyleg ennyi, menj el dokihoz. Lehet, hogy sosem volt ennyi a cukrod, de hat ezert hivjak ezt terhessegi cukorbetegsegnek. Sajna. Te nem erzel semmi extra tunetet, de kozben aceton termelodik a szervezetedben, ami meg hat ugye mereg a kicsinek... Mondom, nem beleszolni akarok, csak joszandekulag irtam le. Jarj utana. Max. dietaznod kell.

Crissy: Gratula, es orulunk neked, hol van mar a vonalzod? ;)

Kép
Kép
-macsek-
 
 

 
 

Macsek semmi gond...nincs nalam egy papir sem, a szulesznonel van minden...reggel beszeltunk azt mondta, hogy a terheleses tokeletes lett...de a masik eredmenynek meg utana neznek...remelem nem lesz baj...csak az az erdekes, hogy nem eszem sem tesztat, sem feherkenyeret....sem edesseget dogive....ellenben rengeteg joghurot es gyumit igen...ugyhogy nem tudom...majd kiderul....

Ti hogy alltok lanyok a kg/al meg a vizesedessel?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Tegnapelőtt voltam 32 hetes UH-n. Sajnos otthon felejtettem a papíromat (otthon nincs internet), csak arra emlékszem, hogy a BPD 80mm, FL 59 mm, a súlyát 1770 g-ra becsülték. Nem túl kicsi a buksija? Az orvos nem mondott semmi rosszat, azt mondta, szépen fejlődik, a lepény még mindig 0 fokban érett. Jól működik a kis szíve.
Elég rendesen mozog, esténként érdekes formációkat szokott felvenni a hasam. Próbáltuk elemlámpával világítani, hogy reagál-e a fényre. Hát, mozgott, de a lámpától függetlenül is.

A jó dolgok ellenére nem tudom miért, elég rossz a hangulatom, aggódom, szorongom, rosszul alszom. Megint vagy egy hete nem merem mérni a súlyom. Anyagilag egyre rosszabbul állunk, jól kiköltekeztünk, és mindig akad valami váratlan is. Bocs a pesszimista kirohanásért. :cry: Lehet, hogy az időjárás visel meg.
Vendég
 


:D :P :D :P :D :P :D :P

Sziaszto.

Még egyben vagyunk, tegnap voltam CTG-n és megvizsgált a doki, de azt mondta:ebből még nem lessz semmi annyira zárt a méhszéj hogy nem tud vele mit kezdeni, pedig ő is örült volna ha be indul valami mert szombattól jövő hét szombatig nem lessz el megy síelni, na ez van, én sem bántam volna ha túl lehetünk a nehezén!! :(

vedresandi:Üdv köztünk!!!!!!!!!!

Lilo, Berzkat, Dojika:GRATULÁLOK!!!!!!!De jó nektek, sok- sok egészséget és tejcsit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Elizabeth, Bacsbern:Nagyon arik a 4D-s
képek!!!!!!!!!!!!!!!!


Chrissyy!!!!! Nagyon szorítunk, hogy minden rendben legyen!!!!!!!!!
:P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Teljesen el van tájolódva az idő, most még csak 9,58 van, de a gépen 21, 51.Vagy csak nekem tűnik regggelnek??HA-HA

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Na most meg már jó időt ír ki, ki érti ezt?????

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


vagyis csak egy órát siet, nem 12-tőt.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Jó reggeleket!

Tegnap este levették a spirálomat.Túléltem. Mivel a menzeszem 5. napja volt, így legközelebb márc.24-én kellene újra megjönnie.
Bizakodom ezerrel
Azt mondta a doki bácsi, hogy mivel a spirál alatt teljesen problémamentes voltam (6 év), ezért semmi akadályát nem látja, hogy ne sikerülne akár azonnal.
Remélem a próféta szólt belőle
Mondta szedjem az Elevitet, gyorsan vettem is egy 30 szemest, tegnap már el is kezdtem.Hátha

Nem csináltunk titkot a nagyfiam előtt sem, hogy készülünk a tesóra.Nagyon örült és nevetve közölte, hogy:
Anya!Holnaptó éles lövészet lesz?
Hiába, gyerekszáj
vedresandi
 
 


Andi!
Ez nem semmi, de hát felnőnek a gyerekek, és majdnem érettebbek mint mi.Vagy csak túl felvilágosultak?????

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Az előbb nézegettem az Államkincstár honlapján a családtámogatási rendszert. Próbáltam megtalálni és letölteni a szükséges nyomtatványokat, de nem sikerült. Töltött már le valaki nyomtatványt? Nagyon szar a honlapjuk!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hát a ma éjszaka is megint nagyon sz...r volt!Nem tudtam aludni csak 2-3 órát! Kínlódok, forgolodok,wc-re járkálok!Napközben meg valamikor eltudnék állva is aludni!

Vedresandi!
Ez tök jó!Akkor már szabad a pálya!! :D Úgyhogy akkor hajrá!Szoritok hogy minél elöbb összejöjjön a picur! :D
Tetszett amit a fiad mondott!!! :lol:


Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Tinnyei!

Egyrészt felvilágosultak, másészt mindig emberként kezeltem Danit, és elmondhatom, hogy a legjobb barátom.Sokat volt velünk, felnőttek között, és nem szoktam előtte titkolózni, hanem az ő szintjén tud mindig mindent.
Szerintem egy kiskamasz és anyukája között ez a legjobb viszony!
vedresandi
 
 


Andi! Teljesen egyetértek veled, csak azt nem tudom mikor kell elkezdeni a felvilágosítást????????????????????? :( :shock:
A nagyobbik fiam most lessz 8-éves a kicsi szeptemberben 7 lessz.Már elkéstem vagy még kicsik hozzá???????????Jajj nem tudom, mondtam a páromnak, hogy ezt ő fogja csinálni, de azt hiszem arra várhatunk, pedig már vannak olyan beszólásai anagyobbiknak hogy eláll a lélegzetem, van az osztályban egy kis fiú aki sajna sokkal többet tud és sajnos igen rossz felé viszia többieket, nem szépeket és nem szépen, hanem igen mocskosan fejezi ki magát, próbáltam már beszélni a fiammmal de igazából nem tudom mit és hogyan mondjak neki. :cry:

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Tinnyei!

Én amikor Dani ötödikes volt, megvettem neki a Kis fütyikönyvet.Az őszintjükön van leírva elég sokminden(http://www.futyikonyv.hu/reszl.html). Itt olvashatsz a könyvről. Dani nagyon bírta a könyvet.A kötelező olvasmányok mellett ez volt az első könyv, amit magától elolvasott.Sőt, asszem már többször elolvasta.Sajnos csajszisban nem létezik, mert lányos barátnőimmel kerestük.Nézzétek meg a Pároddal.Szerintem aranyos, mert én elolvastam, mielőtt Daninak oda adtam.
vedresandi
 
 


Egyébként most nézem a honlapon, hogy megjelent már a kislányoknak szóló is.
vedresandi
 
 


vedresandi írta:Tinnyei!

Én amikor Dani ötödikes volt, megvettem neki a Kis fütyikönyvet.Az őszintjükön van leírva elég sokminden(http://www.futyikonyv.hu/reszl.html). Itt olvashatsz a könyvről. Dani nagyon bírta a könyvet.A kötelező olvasmányok mellett ez volt az első könyv, amit magától elolvasott.Sőt, asszem már többször elolvasta.Sajnos csajszisban nem létezik, mert lányos barátnőimmel kerestük.Nézzétek meg a Pároddal.Szerintem aranyos, mert én elolvastam, mielőtt Daninak oda adtam.


Köszi az infót, mindjárt meg is nézem!!Ari vagy, hogy segítessz. :D :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Nincs mit, ne viccelj már.
A tapasztalat csere mindig jó :lol:
vedresandi
 
 


Hú..hát olyan sokan írtatok, csak győzzek válaszolni :D bár ennek csak örülök.
Először is kipróbálom a vonalzót...
Vendég
 


Meg találtam, köszi Andi, majd szólok egy két lányos barátnőmnek is.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok Lányok!

Macsek!!!! Vége a melónak???? GRATULÁLOK!!!!!! :D Jó pihenést!!! Erőt, egészségét!! /bórt, búzát/ :wink: :lol:

Ehh.. megfáztam… nem kúráltam ki rendesen.. elmentem dolgozni… egy hét múlva megint lebetegedtem.. valami hurut bigyóm volt… antibiotikumot kellett szednem… borzasztó volt.. Igy.. :shock: :D

Akira
Drága!!!!! Fő a nyugalom!!!! Pontosan ugyan ezt éreztem 2 hete… amikor nálam volt a felújitás!!! Idegeskedés semmi jóhoz nem vezet… nem lesz hamarabb kész tőle a ház… nem gyógyul meg a párod!!! Csak tönkreteszed magad…nyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi!!!!!!!!! :)

Sajna ilyen körforgó nincs Brendonban… De ha lenne is.. ha ha nem tudok elképzelni mennyi bekerülne… Fisher Price weboldalán 35-40 dolcsi az ára… Hát Magyarországon 7-8 ezerért tudjátok milyen körforgót lehet kapni…..
:shock:

Barbamami
Köszi! :D

Bacsbern, Elizabeth – csodások a képek! Számomra még mindig hihetetlen…hogy így lehet látni a babok arcát… Milyyen külömbözőek… milyen gyönőrüek!

Chrissyy – Gratulálok! Üdv újra köztünk!!!

Juj!!! Tegnap voltam fodrászomnál… Először október óta… Már nagyon nagyon használtan néztem ki… és utáltam magam… 3 cm-t kellett levágni, hogy normális hajvégeim legyen!! És!!!!!!!! Nem vagyok már szőkesnő!! Kávébarna vagyok!!!!!!!!!!! UUUU Éjszaka párom felébredt és kérdezte, hogy ki ez a cigánylány az ágyamban!!! :lol: Ma még a kollegáim el vannak ájulva… :) hi hi

Kiderült, hogy apasági nyilatkozathoz kell érvényes bírósági végzés a válásomról.. kerestem… kerestem – nem találtam… :( hmmm így most arra kell várnom, hogy az ügyvédem kikérje másolatot a bíróságon…. Remélem időben megteszi… :)

Kép

Kép
fenix
 
 


Fenix, örülök, hogy jól vagytok és minden rendben!
Reménykedjünk, hogy időben elintézi az ügyvédet a papírokat.....nem lenne jó, ha késlekedne vele! :(
Amúgy köszi a dicséretet Domcsival kapcsolatban! :)

Ti hogy vagytok Maximmal? Kg, vérnyomás, vizesedés?

Puszi

Kép
elizabeth25
 
 


Tényleg lányok, ki hogy áll a kg-al, vizesedéssel, vérnyomással?

Én nekem +9 kg idáig...vizesedés, hát az van, sajnos, kézen-lábon, de annyira még nem vészes...remélem nem is lesz az....vérnyomás, az változó.....volt már 120 és 145 is....attól függ, hogy mikor és mi után mérik!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

A kutyusom szerencsére jobban van, tegnap megnéztük a sebét, alapvetően elég ronda, de egyébként szépen gyógyul, így már én sem idegeskedem, mert nagyon nem tett jót a pocimnak. És hát valahogy Marci sem bírja a feszültséget. Igaza van...
Én Elevitet szedek, meg vagyok vele elégedve, az pedig hogy óriás bébi lesz tőle nem igaz, a nővérem is szedte végig, és a nagyobbik kislánya 3300-al, míg a kisebbik 3150-el született. Mondjuk nekem a 30 hetes UH után a doki 3600-3700-ra becsülte a születési súlyt, de mint tudjuk ez még azért változhat, és tuti egyén függő is, hogy kinek mekkora lesz a bébije.
Macsek nem csodálom, hogy már "unod" a munkát, én is így vagyok már vele, de úgy néz ki, hogy még márc. 14-ig maradok, pedig csak 10-ig terveztem, de hát a főnök... Ja persze férfi...
Nagyon szépek a 4D-s képek. Még a végén én is kedvet kapok, bár azt mondják ilyenkor már valószínű nem sok látszik, sőt a kis kezével már az arcát is takargatja! Kár!

Kép
Kép
nikole
 
 


Jaj de jó sikerült! Köszi mindenkinek!
Macsek, Fenix: ti még dolgoztok??? Bár Macsek ahogy látom te ma utoljára, jól is teszed.. Én is munkafüggő voltam, de amikor szilveszterkor lebetegedtem, megfogadtam h elég volt ebből ennyi, bár nem mondom h néha hiányzik a társaság, de azért egész jól el lehet itthon lenni. Főleg úgy, hogy már nem igazán tud aludni az ember.. Ez amúgy elég borzasztó nekünk... Pedig mindenkitől a sablonszöveget hallom: most kell pihenned, mert ha a baba itt lesz, nem fogsz..meg ilyenek.. tudjuk, hogy így lesz, dehát ha nem jön álom a szemünkre :D Én is fetrengek jobbra-balra, felkelek vagy 4-5x pisilni, de ma éjszaka volt a csúcs, amiatt (is) keltem fel, hogy úgy éreztem éhen pusztulok.. még jó, hogy palacsintás hangulatomban voltam tegnap (akárcsak Boszibaba), így abból gyömöszöltem magamba egy párat hajnali 1-kor..normális vagyok?? szerintem nem :P !
Azon is kiakadtam tegnap, hogy már lassan egy hete beteg vagyok (valami vírus tarolt végig a családon), emiatt alig ettem, ha ettem is kijött belőlem valamilyen formában (már bocsánat) és megmértem a súlyom, 2 kg-t híztam.. Hát nagyon remélem, hogy a bébi és az egyre hatalmasabb pocak nyomja a súlyt rajtam :D De mostmár szerintem vissza fog térni az étvágyam, ahogy az éjszakai események mutatják.
Elizabeth: nagyon jók a képek! A miénk ennyire jól nem sikerült, mert Kevin belefúrta az arcát a méhlepénybe és nem igazán akart onnan elmozdulni, persze a lábát szétrakta, így igazán jó "tökös" képünk lett :D , ha már az arcáról nem is, legalább a lényegről sikerült :P ..
Az Elevittel kapcsolatban meg annyit h én is azt szedem, nekem is bevált, de több kismama társamnak a dokija inkább a Gravidát ajánlotta, azért kérdeztem..én ennél maradok az biztos.
Edi5: holnap majd megírom, hogy nálunk milyen méreteket láttak az uh-n és akkor összehasonlítjuk, úgyis nagyjából egyidősek vagyunk.
Azt sajnálom h én nem tudok feltölteni képeket, pedig vannak, mert nincs rá lehetőségem, így is tesóm gépéről szoktam netezni, ha melózni van, ide adja, meg akkor is , ha rendes hangulatban szokott lenni :D Így hát marad az, hogy gyönyörködök a ti képeitekben!
Vendég
 


Tim-csi akkor te nagyon mázlista vagy, hogy eddig csak két kg-t híztál és már a 33 hétben vagy :)

Kép
elizabeth25
 
 


Én is vizesedek ám, a gyűrűimet már pakolászom egyik kezemről a másikra, de úgy tűnik lassan meg kellene válnom tőlük, de nagyon nem akarok, főleg a jeggyűrűtől, de majd legfeljebb nézegetem naponta.
És a csizmám már alig jön fel a lábamra, pedig egyáltalán nem látható rajtam a vizesedés, csak én érzem.
Ja, eddig 12 kg... Azt gondoltam összesen lesz 10, mivel a nővérem 8-9 kg-t hízott. Nem tudom hogy csinálta...
:shock:
És persze a terhestanácsadáson, ami kötelező, de minek, folyton azzal idegel a doki, hogy diétázzak, mert ez szörnyen sok. :evil: Férfiak...
Amúgy a választott dokim azt mondta még félidőben, hogy 13-14-be jó lenne beleférni. Hátha az sikerül :roll: De azért éhezni nem fogunk :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikole!

Én anno 25 kilot híztam.
47 ről kezdtem, és a szüléskor 72 kilo voltam.
Engem nem cseszegetett senki, hogy ez sok.Talán az utolsó hónapban éreztem a vizesedést, de hál istennek ha nem is azonnal, de lementek a kilok.
vedresandi
 
 


Nikole, akkor látom a vizesedés nálad is probléma :(

A kg-nál meg csak annyi, hogy szerintem azért odalehet vagyis kéne figyelni, hogy az ember mit eszik, de a másik oldal meg azt mondja, hogy azt együnk, amit kívánunk, mert arra szüksége van a szervezetnek! Na most akkor erre varrjon gombot az ember!!! :shock:

Andi, és rólad mennyi idő alatt ment le a plusz x kg? Amúgy a vérnyomásod a hízás miatt nem emelkedett meg?

Kép
elizabeth25
 
 


Én eddig 15-16kg-nál járok, de vissza jött a víz és én erre fogom, mert már jártam ennél a kg-nál elöbb is és akkor is nagyon vizes voltam aztán egyszer csak lement rólam a víz és hírtelen 12 kg-nál álltam, ugyhogy szerintem a normális
hízásnál tartunk csak sok sújt nyom a víz!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!

Anzsika! Már azt hittem, hogy várhatom a sms-det, mert hogy egy pár napja nem jeletkeztél.
Most már én is jobban ráérek, mert megcsináltam a takarítást a festés és a parkettázás után.
Végre készen van a Nonó szobája, mármint festés és parkettázás ügyileg, a akiságyat most kezdi Apa csinálni, remélem hamarosan az is meglesz. A jövő héten megvesszük a babakocsit meg a hordozót, és akkor meg is lesz mindenünk.
Vagy ha nem akkor is egy-két apróség fog már csak hiányozni.

Vizesedés: Hát nálam hála Istennek nincs.
Kilók: Lassan bálnának érzem magam, eddig: 12 kg.
Vérnyomás: rendben.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Boszibaba
A tegnapi palacsintás képed után már nem bírtam ki h ne egyek itthon egy kis édességet,pedig már pont lebeszéltem magam róla..úgyhogy Te tehetsz a tegnapi milkins csokimról!!! :lol:
De jól esett :lol: :lol:

Dicamama
Hát az alvás téma nekem sem jött be ma...sehogy sem volt jó..örülök ha 4-5órát sikerült aludnom összesen.de reggel 10kor elaludtam a csak csajok alatt egy picit.. már nagyon unom!!!

Macsek
Na végre,akkor pihenj egy picit mostmár..én nemtudom hogyan tudtál ennyi ideig dolgozni??

Elizabeth
Igazából én csak azt nemértem hogy neked nem csináltak egy sima vérvételt amiből megnézték hogy alapból mennyi a cukrod??M igazából a 6.3nál nem is kellett volna megigyad a löttyöt...legalábbis én így tudom..egyszrűen onnantól kezdve diéta kellett volna és pont!!Erre most lehet Te is megint mehetsz kétszer??Ne keresd az okokat sztem,h miért magas,nem a te hibád!!Hiába a no szénhidrát,cukor,lehet van hajlamod a cukorbetegségre..ilyenkor terhesség alatt ez baromi gyakori!!van a családodban cukorbeteg??Úgyhogy ne izgulj,a dietetikus biztosan mond majd vmi okosat!!

Edi
Úgy látom picit kikészültél... :lol: annyira magamra ismertem..ne aggódj problémák mindig lesznek,a pénz legyena legkevesebb gondod mostanában..jó-jó tudom ha az nincs az baromi aggasztó,de ha jól emlékszem ti már majdnem mindent megvettetek a picinek??nem??szóval nincs nagyon miért aggódni..engem is elkeserít h mennyi pénzt visz el ez az egész..és ráadásul ott van a legvége a szülés meg ezek...de jobb ilyeneken nem pörgetni magunkat túl!!
És sztem teljesen arányosak a méreteid..az enyémnek picivel nagyobb ugyan a buksija,de arányosan avval nagyobb a combcsont is,meg a kilók..szóval ne aggódj..a dokidra hallgass mindig,ne az átlagméretből indulj ki,m egyikünknek sem lesz átlagos babója!!mindenkijé egyedi lesz,és úgy tökéletes ahogy születik,sztem :lol:

Nikole
Sajnálom a kutyid..nagyon drága!!
Nekem egy spánielem van,és egyszer-bár nem vtam épp terhes :lol: -de egy stadfordshierre terrier szájából kellett kirángatnom!!!Szörnyű volt azt hittem nem marad egyben a feje..de baromi ügyesek ezeka kisméretű kutyák m sokkal gyorsabban mozognak mint a böszmék..szóval addig addig forgatta a fejét h nemtudta megfogni rendesen a szájával így csak a fél fülét harapta le..pár hónap múlva semmit sem lehetett látni rajta :lol:
Azt nem mesélném most el hogy mit kapott tőlem az a kutya közben és a gazdája utána... :wink: LÉNYEG:azóta nem láttam a kutyáját póráz nélkül,és 3kmről köszön előre!!! :lol:

Látom ez a kiló para örök téma marad :cry:
ne szomorítsatok eeeeel,beszéljünk vmi ,másról...elég akkor rágondolnom mikor a fürdőszobában vagyok...

Kép
nikky
 
 


[color=blue]Ancsa!
Én is jobban örülnék ha már túl lehetnék a nehezén és a karomban tarthatnám az én édes kicsi babámat, de sehogy sem akaródzik ki bújni!!!De bent nem maradhat ugyhogy valamikor csak elő jön. :P [/color]

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!
Vedresandi:én is kíváncsi lennék a kg. lemeneletére(időben)!Mert hasonló cipőben járok mint te!A dokim azt mondta ebből sok a víz és az sokat nyom,lemegy majd pik-pak!Na kíváncsi vagyok én arra....
Nikole:ne aggódj én már 3 hónapja nem tudom a gyűrűimet hordani,néha a cipő sem megy fel rám(de ez komoly)A vérnyomásom meg jó-az orvosom azt mondta így nincs ezzel gond!!!
Elizabeth:én oda figyeltem végig,délig rendesen reggeli ,ebéd normál mennyiségben,délután gyümi,joghurt...És mégis...

KépKép
vicuska
 
 


Elizabeth félreértettél :lol: nem eddig híztam 2 kg-t hanem az utolsó mérés óta, ami 3 hete volt (és azt hittem, hogy a betegség-étvágytalanság miatt nemhogy hízni, hanem fogyni fogok). Amúgy 55-ről kezdtem most 63-64 felé mutat a mérleg.. bár az a szerencse, hogy nem érzem magamon (még egyenlőre)...
Vendég
 


Lányok így a vége felé:nem látjátok úgy,hogy kisebb lenne a hasatok(felülről).Mert én egy hete ezen parázok,a szülésznőmet is megkérdeztem erről,ő azt mondta ez azért van mert annyira lent van már-beilleszkedve.De én aggódom,ha valaki hasonlóan látja mondja el nekem!!!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska!

Nekem a dokim mindig azt mondta, nagy baba lesz.
Amikor megszületett Dani, kétszer kértem meg, hogy mérjék meg megint, mert 2700 gramm, és 54 cm volt.Mondtam nem létezik, hogy ezért híztam 25 kilot.
Szoptatás alatt nem fogyiztam (9 hónap).Utána torna, és nem zabálás.Másfél év alatt fogytam le annyira, hogy meg voltam elégedve a formámmal..Nem leszek már sem 22 éves, sem 47 kilo :lol:
vedresandi
 
 


Nikky:
A mi kalandunk is egy stedforshirral volt, én nem engedném őket emberek, ill. kutyák közelébe...

A vérnyomásom nekem is rendben 100/60 szokott lenni, úgyhogy a vizesedés nálam is inkább csak kellemetlen, mint baj. Egyelőre...

Elizabeth:
Az egyik kolléganőm már a harmadik bébijét szülte, és mindháromnál előjött a terhességi cukorbetegség, de diétával meg tudták fogni neki, és a szülés után teljesen visszaállt minden. Valószínű ilyen alkat vagy. Igaz ez a 10 hét még soknak tűnik diétázás szempontjából, de hidd el, így a végén repül az idő. Legalábbis nekem. Lehet az utolsó 2-3 hét majd évtizedeknek fog tűnni, ahogy olvasom a finishben lévőket, de majd kiderül...

Kép
Kép
nikole
 
 


Vicuska, jo hogy meg itt vagy, de nem mesz te mar lassan szulni? :)

Kg:
nem beszelek rola kozkivanatra, mert voltak paran, akik ezt kulon kertek, hogy aki 7 honap alatt 7 kg-t szed fel, az ezt lehetoleg ne nagyon hangoztassa :oops:

Nekem is lenne egy kozerdeku kerdesem
: Ponotosan miben is kulonbozik a joslofajas a valodiaktol? Mert hogy ez mar 32.-33. hettol jelentkezhet. Az elmeletet ertem, de mi a palya a gyakorlati tapasztalatokkal (mar szult kismamak) ? Minden "Azt mondjak,..." kezdetu mondatot is szivesen fogadok. Ezt majd azert a masik topikon is felvetem.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


nikole
Hát én úgy vagyok vele hogyha neki eza fajta kell ám legyen,csak legyen mindig tisztában az ember a saját kutyája kapacitásával..és a magáéval!!Ha tudom h ilyena kutyám alapból nem engedem el..SOHA!!
Mint pl volt a múltkor egy hatalmas malamut aki szintén megtámadta szerencsétlen kutyámat..mit ad isten ki sétáltatja??EGY 80 ÉVES NÉNIKE!!Még a saját nevére sem emlékszik,nemhogy fegyelmezni egy ekkora kutyát..szóval inkább az emberekkel vana gond sztem,sosem a kutyával!! :cry: Mint általában mindig..sajna :cry:

Vicuska
Ez már jó jel akkor ha lejjebb van.. :lol:

Kép
nikky
 
 


Érdekes egyébként h Akíra még nem jelentkezett ma,nem???Ő mindig itt van reggel..általában.. :?: :wink: ..talán...

Kép
nikky
 
 


REGGEL???ÍGY 2KOR...NEM TÚL JÓ AZ IDŐÉRZÉKEM MOSTANÁBAN...MEGYEK IS FŐZNI GYORSAN... :lol:

Kép
nikky
 
 


Képzeljétek!!! A barátnőm megszült! 38 hét 2 nap-ra! Együtt járunk jógázni, és én kis naív, hívtam, hogy jön-e mire mondta, hogy kedden megszült, csak még nem jutott oda a nagy kavarodásban, hogy hívjon, és elég kemény szülése volt, azt mondta el sem meséli, csak miután megszültem. A lényeg, hogy éjjel 1-kor folyt el a magzatvíz és este 6-ra lett meg a baba. Tényleg nem hangzik túl jól... De alényeg, hogy teljesen jól vannak, van tejcsi is bőven, és a hangja is teljesen feldobott. Azt hiszem elkezdtem irigykedni egy kicsit :oops:
Így most már én is teljesen ki vagyok kattanva, hogy lassan meg kellene vennem a dolgokat, és össze kellene pakolásznom, mert ők is az utolsó pillanatban kapkodtak, össze sem volt még pakolva, meg ilyenek. Szóval lehet nekem is már csak 4 hetem van??? A babáink méretei ugyanis szinte teljesen egyformák voltak végig, az ővét is egy héttel nagyobbnak lőtték be, és az enyémet is. HÁT?!?!?! Persz eattól még lehet mi 41 hétig is kihúzzuk, de hátha nam :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


macsek azért nem közösítünk ki a 7 hó=7 kg hízásod miatt :lol: de állítólag az utolsó időben-hetekben is feljöhet egy jó pár kiló..persze ez nem biztos..egyén-alkat függő az egész.
Én az elején a hányinger-étvágytalanság miatt 5 kg-t fogytam, 55-ből így lett 50, aztán szépen lassan észrevétlenül visszajöttek a leadott kilók, így tartok most a majdnem 64-nél..bár egy picit bízom benne az itthoni mérlegünk nem túl hiteles :P majd kiderül az igazság jövő hét kedden a terhesgondozáson...
Vendég
 


nikole
Pont ettől félek én is... Mert ugyebár mindenki abból indul ki, hogy 40. hétre születik egy gyerek..de ez nagyon ritka én ahogy hallom.. 37. héttől kezdve bármikor beindulhat a szülés (kivéve a koraszülést, de most inkább ne fessük az ördögöt...) és emiatt az én gondolataim is sokszor ekörül forognak, hogy akkor van 5 hetem ha ehhez viszonyítunk? Ezért vagyok beparázva a terhességem elszámolgatása miatt, mert azért nem mindegy, hogy lélekben, hogy készül fel az ember, nem mindegy, hogy 5 hét, vagy 8 hét van hátra..szerintem legalábbis..Bár valószínű mi aggódjuk túl a dolgokat.. Vagy az is lehet, hogy én sem ilyen aggódva beszélnék erről a témáról, ha már meglenne mindenünk, de sajna nem így van. Mi nem mondhatnám, hogy túl jól állunk anyagilag, most is azt a fránya fizut(táppénzt) várom, hogy majd abból vásárolgassunk a bébinek.. Bár a nagyja már megvan: kiságy, pelenkázó, hordozó, sok babaruha, de azért sok apróság hiányzik és hát ugyebár azok sem 2 forintba kerülnek... :cry:
Vendég
 


Vizesedés: Hát nálam hála Istennek nincs.
Kilók: edig 9 kg, ami 14% terhesség előtti súlyamnak.
Vérnyomás reggel - 80/50.... délután 120/70
Alvás: bal oldal - gyomor égés... jobb oldal - zsibbadás, hát - wc látagatás
Energia: nullához közelit... de már csak 1,5 hét!!! és nem dolgozni legalább!
Hangulat: tulajdon képpen mindenen el tudnék sirni magam :)

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek, hogy "visszafogadtatok"!
Jó itt lenni köztetek! Igaz még nem élem bele magam, mert még nagyon fiatalka. Remélem kedden többet tudok majd.

Macsek: segíts nekem: hogyan kell vonalzót csinálni?

Üdv: Chrissyy
Vendég
 


Lányok, beszéltem a szülésznővel, a lényeg, hogy a terhelésem jó lett, az éhgyomri ugye picit magas...mondta , hogy elég nagy esélyem van az édességek miatti dologkra...úgyhogy saját megnyugtatásom végett, bár ő azt mondta, hogy nem akarják mégegyszer elvégeztetni a vizsgálatot, kértem ma egy bautalót a háziorvostól, és hétfőn elmegyek ide a szakrendelőbe, és csináltatok egy éhgyomri cukivizsgálatot, ami remélem, hogy jó vagy legalább is jobb lesz...úgyhogy ma már nem ettem semmiféle olyat, amit nem annó nem kellett volna :) Ha pedig ugyan ilyen lesz az eredmény, akkor bekell látni, hogy diéta :( Ja és még azt is modnta, hogy hiába figyelek oda, hogy mit eszem, a hízás miatt...sajnos valakinél kialakul akkor is, ha nem eszik édességet meg szénhidrátot meg ilyenek...., de terhesség után elmúlik...ez hajlam kérdése is!

Kép
elizabeth25
 
 


Macsek:kéne már,de nem akar jönni a kisbaby-m!!Még 6nap hátra van...

KépKép
vicuska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: