Új privát üzeneted érkezett!

Mo! Nem ijesztettél el, tényleg szeretném, ha eljönnétek, és ez mindenkire vonatkozik, Littlere is!
Andi, bocs, hogy kihagytalak, véletlen volt. Csupa poci lesz itt perceken belül!
Ind! A többiek már leírták a lényeget, egy hormonszinttől okosabbak lennénk. Szoptatás mellett ne szedj semmit, hiszen a babának nincs szüksége Macára. Menj dokihoz, és meg fogsz nyugodni! Klassz, hogy tornázol, a mensidet valószínüleg peteérés nélkül is meghozza, illetve az is beindul tőle .
Ági! Olyan jó, hogy ilyen jó híreket hozol, Te itt most a pozitív energia vagy nekünk! Vigyázz magadra!

Zora
Kép
zora7
 
 


Íme:

Kép
Vendég
 


Egy perce 37-et mértem.

Na, ezt az esést vártam, most meg félek, hogy nehogy tovább csökkenjen!!!! Nem vagyok komplett.
Alig bírom kivárni a reggeli mérést.

Szia Zora! Köszi a meghívást! :wink:
Vendég
 

 
 

Milyen esésről beszélsz? Megőrülök, hogy nincsenek képeim!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


LITTLE!!!!
Annyira örülök Neked! Igazán kis értékes és vidám tagja voltál a másik topiknak!!! Bevallom, már vártalak nagyon!


Beeee! Zora!
Én látom az esést!!!!!

Mo!
Nagy mágusunk Zora varázspalacsintákat fog sütni!
Úgy látom Neked már nem lesz rá szükséged!

Még jövök, de most rohanok, mert úgy látszik itt senki sem tud vacsorát csinálni csak én!!! :twisted: :twisted:

Éva

Kép
balimama
 
 


Zora! 36.8-ról 36.6-ra esett le a hőm reggel.
Éva tényleg úgy látod?? Jajj, nem merek még örülni. Inkább aggódok most. :? Aztán nehogy odakozmáld a vacsit, mint a Mágusunk (délelőtt) a palacsintákat!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Olyan arik vagytok, hogy így fogadtatok. Megmondom őszintén kicsit féltem :oops: azok után ami a másik topikban történt, olyan fura érzés csatlakozni egy már meglévő kis csapathoz!

Mo! Mi bajod a görbéddel???? Tök jól néz ki! Lehet, hogy nem volt felesleges beruházás az a sok minden amit vettél! De remélem amit már most beszereztél, arra nem lesz szükséged! :wink:

Éva! A gyogyiktól vannak tüneteid? Hát nem irigyellek.....akkor már inkább mástól legyen!

Ind! Osztom a csajok véleményét. Bár őszintén szólva én rákérdeztem a dokinál erre a szója kapszulára amikor mondta, és csak jó dolgokat mondott róla! Olyan,mintha beiktattál volna egy kis szóját az étrendedbe, és ahogy Te is írtad, nem puffaszt. Sőt azt is mondta, hogy ez még jobb is, mint a szójás dolgok, mert azok lehetnek génkezeltek is. A szója fitoösztrogénjei (izoflavonoidok) a sejtek ösztrogén-receptoraihoz kapcsolódnak. Szerkezeti hasonlóságuk megtéveszti a szervezetet, így sajátjaként ismeri fel. A szintetikus ösztrogénhez képest gyorsan, 12 órán belül lebomlanak, a szövetekben nem halmozódnak fel. Az ösztrogén túltermelése is zavart okoz. Számos rosszindulatú megbetegedés éppen a túl magas ösztrogén-szinttel hozható összefüggésbe. Az izoflavonoidok ezen úgy segíthetnek, hogy erősen kötődve a receptorokhoz, az ösztrogén vetélytársaivá válnak.
A hőmérőzéshez még annyit, hogy én is felkelek éjszaka. Igaz nem mindig és akkor is csak pár percre, amíg Bence pisil. Ezért választottam az 5 órás hőmérőzést, mert ha esetleg fel is kell a telefon halk csörgésére,még vissza tud aludni, bár eddig még nem kelt fel rá.


Zora! 31 leszek augusztusban. Ne tudd meg, hogy én már hány helyen utána néztem ennek a dolognak, hogy mikor lehet újra próbálkozni vetélés után. A spontán vetéléskor rengeteg helyen azt írják, hogy nem kell várni, a műszeresnél pedig elég 1 havit megvárni. A doki azt modta, és úgy tudom, hogy Radványi is azt valja, hogy semmivel se lesz jobb, ha műszeres után 2-3 hónapot vár az ember! Szóval hajrá!!!!


Most megyek, mert még nem fürödtem, aztán még jövök!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Little! Nagyon jó, hogy velünk vagy!!! Ne legyen semmi rossz érzésed!! Maradj itt és írj nekünk sokat!
És akkor már fürödhetnénk is együtt! :D Mit szólsz?! Én is mentem.
(Különben is: ha Zora terigethet Ildikóval..... :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Én itt vagyok frissen és tisztán!

Pandácska!
Jó éjt!

Mo! Oké, úgyse lakunk olyan messze egymástól! :lol:
Vendég
 


Akkor maradok ennél a szójásnál. Velük legalább beszéltem telefonon és azt mondták, hogy semmi gond nem lehet belőle, azzal sem, hogy szoptatok, mert tényleg olyan, mintha szóját ennék. Ma már be is vettem 2-t. Szerintetek, ha 2-t mondott a nő, azt úgy értette, hogy 1*2 vagy 2*1? Nem hiszem, hogy lenne értelme hormonprofilnak, nálam tuttira a szoptatás és ezzel a prolaktin a probléma, meg, hogy még nem termelődik ösztrogén. Ha a hónap feléig nem történik semmi, megyek orvoshoz. De különben kb 20* hívtam már fel mindenféle hülye kérdéssel, úgyhogy ezért is inkább adok neki egy kis időt, hogy már hiányoljon. :lol:
Little! azt nem tudod véletlenül, hogy az egész ciklus alatt szedni kell akkor a szóját, vagy kell vmt variálni vele?
Most mit kéne vezetnem a fertin? A görbét? De nem lenne se eleje, se vége a ciklusnak.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Nekem a dokim csak napi 1-et mondott! Mivel a fitoösztrogén-tartalma kétszeres mennyiségű a Szójavithez képest, azaz kapszulánként 15mg helyett 30 mg, szerintem 1 is elég. De ha neked azt mondták, hogy napi 2 is lehet, akkor szerintem reggel és este szedd. Nem kell vele variálni! Egész ciklus alatt szedhető, és a terhesség 10-12. hetéig, amíg a méhlepény átveszi a sárgatest hormon szerepét.
Fertyn a görbédet kellene vezetned. Vannak ott olyanok, amiknek se eleje se hossza, csak sokszor nehéz a regisztráció az oldalra, de ebben Ildikó nagyon ügyi. De miért nincs a Te ciklusodnak se eleje se hossza? Nagyon hosszúak? Bocs ha már írtad! :oops:
Vendég
 


Azért mert amióta megszületett a fiacskám, még nem jött meg.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Úgyhogy nekem valószínűleg ezért mondtak 2-t. Még erre is azt mondták, hogy lhet, hogy kevés lesz. Mondtam, hogy én a fortet szedem? Te végülis szeded?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ja értem! Akkor most először neked az lenne a cél, hogy legalább egyszer megjöjjön nem? Ezért avivázol? Ez használ? Még hányszor szoptatsz egy nap?
Érdekes, hogy én is intenzíven szoptattam, sőt 5 hónapos koráig csak szopizott Bence, de nekem már kb a szülés után 6 hónapra meg is jött.
Igen, én is szedem a Fortét, de csak napi egyet!
Vendég
 


Nem feltétlenül az a cél. természetesen még jobb lenne, ha először tudnék produkálni peteérést és aztán erre már nem is lenne szükség. De gondoltam, hogy fordítva tisztább lenne a kép és hátha akkor utána magától is lenne pé. Eddig 2* tornáztam úgy, hogy csak néhány gyakorlatot. Tegnap este az egészet letornáztam, ma is tornázgattam, kicsit görcsöl a hasam, de nem tudom, hogy tényleg megjön-e.
Csak éjjel szopik, de sajnos azt hiszem elég gyakran. Azért csak hiszem, mert olyan kómás vagyok éjjel, hogy azt se tudom, hogyan, de bekerül az ágyunkba, onnantól pedig már pláne nem nagyon térek magamhoz, csak megszoptatom. Nagyon szeretnék friss maradni éjjelre, hogy tudjam kb hányszor kell, de nem tudom, hogy lehetnék az. Kávét nem ihatok, mert akkor ő sem aludna.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


jó sokat variálok a képpel

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Panda! úgye nem baj, hogy hasonló lett az avatarom? már régóta ilyet akartam, csak soha nem fért be és most segített a húgom lekicsinyíteni.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


little! olyat lehet tudni, hogy normálisan mennyi ösztrogén van a női szervezben? vagy ez egy nagyon hülye kérdés? teákat is iszol?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Mo, nagyon szép végre a görbéd!!! ;) :D:D:D

meri
 
 


Meri!
Már azt hittem soha nem találsz ide!
Nagyon hiányoztál ám!
A hőm ma ismét feljebb emelkedett! Miért nem tudja ezt magától? Most hiába izgulok, tudom, hogy csak a gyógyszer miatt!
Na mindjárt megmutatom!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! A baba szempontjából miért nem mindegy mitől emelkedik??????????????

Zora
Kép
zora7
 
 


És neked sincs ötleted, miért nem látom az itthoni gépemről a képeket, emotionokat, stb..?

Zora
Kép
zora7
 
 


Hát itt a szépségem:
Kép

Zorának, aki most hátrányos helyzetűnek számít:
Ma reggelre 36.8!
Már beleképzelek mindent! Pedig még messze van a tesztelés. :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


És neked sincs ötleted, miért nem látom az itthoni gépemről a képeket, emotionokat, stb..?

Zora
Kép
zora7
 
 


Tök jól elheccelődtök ezzel, de engem iszonyúan bosszant! Brrrrrr....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááá

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva , most maradj, szeretnék kérdezni!

Zora
Kép
zora7
 
 


Kérem a tapasztalatokat a Maca Vibéről! Virgoncak vagytok már??

Jé! Közben Zora is itt van!
Fogalmam sincs miért nem látod!
Ebben Ildikó tudna segíteni, de most csendben van.
Azért nem jó, mert én már szeretnék következtetéseket levonni és mazochista modon már azt gondolni, hogy babás vagyok.
Hát ezt most nem tehetem! :evil:

Éva

Kép
balimama
 
 


Kérdezz, de rohanok, mert megyünk a lovardába!

Éva

Kép
balimama
 
 


Először is nagyon szép a hőd, de tényleg nem értem, miért sopánkodsz azon,hogy az Utro emeli, vagy Te magad? A babának a végeredmény a fontos, nem ?

Zora
Kép
zora7
 
 


Kérdés gyorsan. Ha a progi 30 alatti lesz majd, az miért rossz? Régebben azt olvastam, hogy nem stimulált ciklusban a 15 jónak számít?

Zora
Kép
zora7
 
 


5 nappal a pé után nem árul el semmit csupán a hő, inkább örülj, mert most minden ideális a babának!

Zora
Kép
zora7
 
 


Teljesen igazad van!
Sajnos nem tudom miért kell 30 fölött lennie. Az egyik lombikos oldalon én is láttam, hogy 15 fölött jó. Nekem most 15-ös átlag jött ki és azt mondta az orvosom, hogy ez borzasztó kevés.
Radványi is azt szokta írni, hogy 30 körül.
Azon mondjuk ne lepődj meg, hogy a 3. napi inkább a nullához közelít.
Nekem a 21. napi is csak 16.
Néha elszomorít ez az egész és majdnem elhiszem, hogy nekem már soha sem lesz babám!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva!
Ne keseredj el ilyen közel a cél előtt! Hiszen végre kiderült a valódi gond és ettől kezdve orvosolható. Eddig csak róttad a köreidet, és látod a megfelelő szer végre használ. Gondolkodj pozitívan. Ha mostantól kezdve babád fogan, nem fenyegeti annyi veszély, mintha egy nem felismert problémával kéne küzdened. Amúgy is ez a progihiány nevetségesen apró probléma például Pandáéhoz képest, tehát semmi okod az aggodalomra. Egyébként szerintem Ő sem várja meg a beavatkozásokat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mindenkinek! Ez most egy babás széria, pontosan úgy, ahogy az előző egy vetélős volt. De jobb ez így, mert örülni is együtt fogunk, és nem az egyik örül, közben meg csak halkan, hiszen a másik meg sír.Mi mindannyian ugyanolyan messze, ill. közel vagyunk a célunkhoz, csak kinek a teste, kinek a lelke csomóit kell még bogozgatnia. Én azt mondom, bízzunk a természet, vagy az Isten bölcsességében, kinek-kinek a hite szerint és támogassuk egymást!!Örülök nektek! Mindenkinek egyformán, éljen a nyál!!!!!!!!!!!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! hétfőn lesz meg a 3. napi eredmény, akkor majd szertném veled megbeszélni, illetve azokkal, akik már kaptak ilyet.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy tesztet és negatív lett. Számítottam erre szép is lett volna ha spontán sikerül... Már kezdem megszokni ezt az érzéset! Köszönöm a drukkokat mindenkinek!

Balimama,
Szép a hőd :wink:

Kép
[/url]
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak előbb mindig visszaolvasom, amit este termeltek, hogy ne legyek annyira tudatlan!

Little, Meri! De jó, hogy idetaláltatok, már akartam írni, hogy gyertek ide. :lol: :lol: :lol:

Mo! Éva! Olyan szép a hőtök, remélem így is marad. :roll:
Ja és szerintem pé után mindenki tegye fel automatikusan minden nap a görbéjét!
Sajna az enyém csak 200 nap múlva lesz érdekes, mert kb akkor várható a következő pé, de azért remélem kibírjátok addig!

Lnd! Hát nem vagy túlsúlyos. Lehet nem ártana 1-2 kilo pluszba. Mivel most nekem megjött, így arra gondoltam, hogy ledobok magamról 3-4 kilót. Bár most kevesebb vagyok,mint a szülés előtt, de legalább ezzel elfoglalom magam, meg a tornával, míg újra izgalmas napok következnek be az életemben.
Azt hiszem a héten bánatomban túl sok csokit ettem. Imádom a csokit, de terhesség alatt rá sem bírtam nézni.

Zora! Olyan jókat írtál :wink: , jól szórakozom itt a másik oldalon. De öregem, hogy már megint csupa nyál lett a billentyűzetem, hihetetlen, ilyen nyálas bandába botlani! :lol: :lol:

Ági! Te hogy vagy???

Pandácska! Nagyon sajnálom! Figyu nem haragszom meg ha nem vársz be. Nyugodtan babásodj be! Aztán úgy belehúzok, hogy csak néztek!!!

Ildikó! Nálad mi újság?

Mi délután utazunk az ősökhöz, anyóspajtás szülinapot ünnepelni!

Pusza mindenkinek!
Vendég
 


Krisz,
Hát úgy látszik bevárlak nagyon is :roll: Csak azért idegesít mert így csúszik az inszemem meg a lombikom és már szeretnék a lombiknál tartani. Totál bizti vagyok benne hogy a lombiknál sikerrel járok majd! Más lehetőség nincs punktum!
Vendég
 


Pandácska nagyon kívánom, hogy sikerüljön!!!! Szokott ennyit késni?
Vendég
 


Krisz,
Hát mostanában nem szokott régen volt ilyen. Decemberben 27 napra januárban meg 26 napra jött meg.
Vendég
 


CSajok! Nekem ma is, meg tegnap is olyan semmihez sincs kedvem hangulatom van és olyan feszültnek is érzem magam. Ráadásul semmi kedvem hazamenni az a szülőkhöz. Szeretm őket meg minden, csak olyan jó lenne most hármasban itthon lenni.

Éva! Te hogy vagy? Jobban vagy már a tegnapi rosszullétek után? Úgy sajnálom, hogy ennyi vérvétel meg bogyóbeszédés és még risszullétek is vannak. :cry: Remélem hamar túl leszel rajta.

Pandácska! Én már nem értem a női szervezetet, tök idiótán vagyunk összerakva. A pasiknak minden könnyebb.

Bárcsak könnyebben menne ez a babdolog!

Na bocsi, hogy ilyen sz@r hangultban vagyok, de le kellett írnom! Manó még alszik, apa még dolgozik.
Lassan össze is kellene pakolnom.

Jó hétvégét mindenkinek!

Ha tudok még bekukkantok!

Pusza
Vendég
 


Ja és alig várom már, hogy menjek a dokibácsihoz. Legálább ő megmondja mi is van most.
Na jövőhéten kiderül. Remélem a hétvégén miki is távozik aztán hétfőn már tudok telcsizni.
Vendég
 


Én is vagyok, csak otthon nem jó a net! Sajnos nincs időm visszaolvasni,mert éppen vendégségbe vagyunk, csak idepofátlankodtam a géphez, hogy írjak neketek! Szóval nem tűntem el, ha már jó lesz otthon a net, akkor jelenkezem.

Lyna
Vendég
 


Krisz,
Hát nekem sincs jó napom. Ha valami bánt akkor jobb ha leírod azért vagyunk itt :wink: Azért nem minden nő van rosszul összerakva szerencsére. Csak mi jártunk így :lol: Ezen már csak nevetni tudok sírni nem :lol:
Vendég
 


Krisz,
Nekem küldheted a mikidet örülnék neki ok? :D
Vendég
 


Na akkor hozzád küldöm a mikit Pandácska bár nem szívesen, mert egy babának jobban örülnék!
De ha meg nincs bba, akkor megy a miki és kezdheted is az újabb inszemet!

puszi
Vendég
 


Krisz,
Pontosan :D Szóval várom a mikit :wink:
Vendég
 


Little, Meri
De jó, hogy átjöttetek ide !!! :D

Pandácska
Fantasztikus ez a kép, ha igaz de szerintem ez nem lehetséges. Nagyon sok minden van azért a hasfal és a baba között még.

Zora
Örülök neki, hogy pozítiv energia vagyok, remélem ez mindenkinek nagyon hamar meghozza a babát. Olyan kedveseket írtál még ha nyálas is, és teljesen igazad van ez most egy babás hullám a sok rossz már mindenkivel megtörtént most már csak jó jöhet.

Mo
Hogy küldtél márciusban, januárit? Ez a hőesés biztos a beágyazódás. Olyan izgi, annyira de anniyra szeretném, hogy neked is sikerüljön.

Éva
Ne keseredjél el, a hőd is nagyon szépen megy felfelé. Kell ennél több? A baba is először a jó görbénél kezdődik.

Pandácska
Annyira sajnálom. :( Drukkolok, hogy hamar megjöjjön és tudjál menni az inszem.-re! Nem lehet egyből a lombikra menni?

Krisztinka
Teljesen jól vagyok még semmi tünet. Úgy gondoltam, hogy vasárnap csinálok egy másikat, hogy erősebb legyen a csík de jönnek a barátnőmék és itt alszanak és így nem szeretnék. Én elég babonás vagyok. Az első kettőt rögtön elmondtunk és nem sikerült, a másik kettővel meg megvártunk a 12. hetet. Most sem mondom el senkinek, azért sem mert akkor azért óhatatlanul is elszólná valaki magát és nem akarom, hogy a gyerekek tudják.
Ne szomorkodjál, hidd el ha már voltál orvosnál az is fel fog dobni egy kicsit. Lehet, hogy kapsz valamit és már ebben a hónapban sikerülni fog.

Lyna
Gyere ha megjavult a géped!

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Mo
Mennyit mértél ma, ugye emelkedett? Nekem vasárnap csökkent le és pénteken csináltam a tesztet. Akkor szerdán már esetleg Te is csinálhatnál mert ha az vagy akkor már kimutatja.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági,
Nem lehet még egy inszem sajnos közelező...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: