Új privát üzeneted érkezett!

Alziza, mondtam már, hogy zsír a vonalzó kollekciód? :lol:

Barbamami, ne is mondd! Imike három napja velem alszik, mert mi szeretjük egymást, és összeházasodtunk és megszületett Petike, ezért nekünk együtt kell aludnunk! Olyan édes volt, ahogy ezt előadta. Úgyhogy most ő a férjem. :lol: :lol:

Vera, én is drukkolok! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Az agrár az szociológia volt. De ha lett volna "pl: kisállattartók/nagyállattartók pszichológiája" vagy valami hasonló, azzal sokszor többre mennénk.
iloly
 
 


Iloly: :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 

 
 

Sziasztok!

Gyors bekukk, míg Gergő és Mesi alszik. A kőművesek most "drájvitolják" a házat.... és esik a hó... mi lesz ebből? :roll:
A két nagyot ma vitte apja először oviba, a múlt héten itthon voltak hörghuruttal... meg velem... :wink:
Most a két kicsi van ki teljesen. Gergőnek 39,2 volt a láza hajnalban, Mesike "csak" 37,9-et "nyomott"... Úgyhogy van elegem!
Barbamami: Gratula a pici lányodhoz! Valóságos kis akrobata!
Vera: kitartás! Lehet, már mennék asztaltcsapkodni!
Iloly: minden elismerésem az állatorvosoké! Én nem bírnám! Valszínű végig bőgném a rendelést annyi beteg és elesett kis állat láttán. Aztán meg talán mégis inkább megtennék értük mindent amit lehet... csak a veszteség... az nagyon fájna.
A mi dokink sztem egy tündér. Mikor a tesóm kutyája nagyon beteg volt, azt kérdeztem tőle, hogy most elaltatod Boriszt? Azt mondta, nem, majd én szólok amikor már úgy látom, hogy nincs esély. De legyen bárhogy is, szenvedni nem hagyom. És amikor eljött az idő a mi kutyusunknál, akkor ő mondta, hogy szte az a leghumánusabb ha most elbúcsúzunk.... és mi ezt tettük! :cry:
Ez így korrekt! Mindenáron nem szabad küzdeni. CSak azért, hogy önző módon itt tartsuk azt a szegény jószágot, akinek már szinte a lélegzetvétel is fájdalmas.... Hjaj! Hát ezek azok a döntések amik a leghelyesebbek és mégis a leginkább fájnak.
Megyek mert a kuttyoknak elfogyott az ivóvizük... viszek Nekik amíg a cseppek alszanak!
Puszi lányok és ha időm engedi rátok nézek! CSak manókáim legyenek jobban!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala!

Ez a kis csapat, hát tényleg gyönyörű! :lol: Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Mandala!
Édesek nagyon!!!
Hát,jól elhúzódik Nálatok ez a betegség! :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 20:52-kor.
Vendég
 


Jó reggelt!
Akkor az én ki szummósomat is megnézhetitek!
:lol: Kép


Alziza, hát igen azért Szupermannak is kell néha a kikapcsolódás! :wink: :lol:

Petikém meg már majdnam mászik! :shock:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Édi! :lol:

Zalán sajna benyelt valami vírust! :(
tegnap délután kicsit nyügi volt,aztán leraktam aludni!de fél óra múlva fent volt és csak feküdt!Simiztem aztán kivettem és éreztem,hogy nagyon meleg,megmértem a lázát,39,4!!!Soha nem volt még ilyen lázas (beteg is csak egyszer,tavaly ilyenkor,de akkor nagyon!
Adtam neki panadolt,ügyesen be is vette,de 1 perc múlva kihányta!Aztán jött a kúp!(utálom!!!!)
Még 2× hányt este,aztán mégegyszer lázas is volt!
Ma is olyan kis bágyadt!Most alszik!
Vendég
 


TÖBBIEK??????
Vendég
 


Még élünk... bár én már alig... majd mesélek este... most rohanás az élet!

A betegeknek jobbulást!

Superman és szumófiú gyönyörűűűűűűűű!!!!!!

Csók drágáim! Jelentkezem...

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


De tündériek ezek a gyerkőcök!!!!!!!!!!

Mandala:
Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűek!! :D :D
Remélem,javultok.. :roll: KITARTÁS!!!!!!!!

Ildi:
Tényleg kis szumós :lol: :lol: !

Alziza:
Szegény,NAGYON rossz,amikor betegek :( .

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Alziza, küldök egy kis gyógypuszit a beteg Zalcsinak! Kép

Barbamami, ti meggyógyultatok már?

Mandala, hát nálatok valóban hosszan időzött ez a fránya betegség!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Porszívót keresek... meghalt a régi és így takonykóros időben nem jönne rosszul egy működő... és mit talátam :?: :!:

"Solac AS 3100 porzsák nélküli porszívó leírás:

Felvett teljestmény 1600 W...

Porzsákcsere kijelzés - Porzsáktelítettség-jelző.

Hepa szűrő 6 szűrési szinttel rendelkezik..."

:roll: Ez a valami! :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Ildi4
Köszi a puszit!

Mandala!
:shock: :roll:
Vendég
 


Persze nem Ildi4! :oops:
Az egy felkiáltójel akart lenni! :roll:
Vendég
 


Alziza, pedig már megörültem a 4-nek, hiszen holnap megyek vizsgázni, és ez elég szimpi jegy lenne! :lol:

Te írtad a múltkor, hogy találkoztál egy csajszival, akivel egy szobában voltatok a szülés után, vagy rosszul tévedek? Na ma én is találkoztam egy csajszival, aki a vajúdóban volt én meg a wc és a vasjúdó közt szaladgáltam, közben meg beszélgettünk! Mondtam neki, hogy jelöljön be az iwiw-en. :lol:

Szóval holnap nagy drukkot kérek! VIZSGÁZOK! :!: :!: 8) :lol:

Tulipán, de el vagy tűnve, csak nem te is mostanában vizsgázol? :?

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Mandala:
Aha,ismerős probléma...... Azt hiszem,pont írtam,a miénk 2 hete romlott el totál..,a takonykór kellős közepén.
Ez a vízfilteres NAAAAAAAAAGYON JÓ!!!!!!!!!!
"Eio Targa" a neve,hát,30ezer volt.. :roll: Most remélem 10 évig nem kell másikat venni.. :roll: :roll: :roll:
DE.. nincs büdös porszag a porszívózás közben...,nem tépem a hajam,ha véletlenül sikerül beszívni a taknyot.., és nagyon jól szív!!

Hát nem tudom,ti hogy vagytok vele.. Én ANNYIRA utáltam,mikor a porszívóból ömlött a büdös porszag,hiába cseréltem porzsákot,hiába mostam ki a szűrőt... Van ugyan "porszívó illatosító",de az enyémen semmi nem segített.. :roll:


Ildi:
Hajráááááááááá!
Igen köszi,már jól vagyunk! Végreeeeeeeeeeeeeeee.. :D :D

Alziza:Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Barbamami!
Hol jobban,hol nem!Igazából semmi komoly bja csak olyan kis "kuka"!Nem nagyon akar enni,ennek nem nagyon örülök,mert amúgy sincs valami nagy súlya!Lázas azóta egyszer volt tegnapelőtt éjszaka,de akkor is magas volt,de a cataflam csepp pikk-pakk levitte! :lol:

Ildi!
Még nem találkoztam vele!Április óta keresem és múlthéten írt egy lány,hogy ismeri!Pár napja el is küldte a számát így már feltudom hívni! :lol:
Vendég
 


Na,fel is hívtam a lányt!Nagyon örült és mondja,hogy már Ő is azóta ezerszer mondta férjének,hogy milyen hülyék vagyunk,hogy nem cseréltünk számot!
De most így tök jó!ráadásul ide fognak költözni a közelünkbe januárban!

Mandala!
Mi van az autóval?
Vendég
 


Hahhhóóóóóóó!

Megvolt a vizsgám, és képzeljétek, hogy nagy mákom volt! Olyan tételt húztam, hogy az okatás megszervezése. Amikor megláttam, majdnem felröhögtem. Ugyanis oktatásszervező vagyok! :lol: Na de azért próbált félrevezetni, de nem sok sikerrel. Így azt mondta, hogy látja, hogy tudom, csak némi kis hiba volt de benne :roll: , de azért ha megelégszem a jelessel, akkor ő beírja. :lol: El sem tudtam mondani az egészet :twisted: .

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy zavarlak titeket, csak a segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatom megírásához. Szülés felkészítésről írok, és ehhez van egy kérdőív, amit ha van kedvetek és egy kis időtök akkor szeretném ha kitöltenétek.

akinek van kedve az a liegl@invitel.hu-re küldjön egy e-mailt és én küldöm a kérdőívet.



Előre is köszönöm a segítségeteket.


Gabi


Ui: bocsi hogy megint nem jelentkeztem egy darabig, viszont, vane gy jó hírem, amit a vonalzómból is láthattók, várandós vagyok a negyedik babóval.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 



Sziasztok!

Gabi!
Ez aztán a jó hír! :lol: :lol: :lol:
Gratulálok!
Azért jöhetnél gyakrabban! :)

Hát,én soha nem jártam szülésfelkészítőre,úgyhogy.....
Vendég
 


Gratulálok (liegl)gabi!

Ugye jól gondolom, hogy Te vagy!

Lehet, hogy nem lesz szerencséd, mert én sem jártam. :roll:
iloly
 
 


Sziasztok


Hát a szakdolimban pont azt vizsgálom hogy mennyien veszik igénybe a szülésfelkészítőt, mi a vélemáényük róla, illetve a terhességgel, szüléssel kapcsolatos kérdések vannak benn, spontán szült e, hány terhesség, szülés, volt. Alkalmaztak e gátmetszést, szóval ilyen jellegű kérdések. Nem konkrétan a szülésfelkészítő tanfolyamról vannak a kérdések.

Iloly igen jól gondolod, régen is ez a gabi1 volt anickem, de nem engedett belépni vele, ezért jöttem más névvel, aztán nem rég még is beengedett így úgy gondoltam hogy visszatérek hozz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!

Én sem tudok sajnos segíteni, mert nem jártam szülésfelkészítőre, bár itt Szolnokon van olyan, hogy szülőszoba látogatás, és papás szülés felkészítés, de ez azrét mégsem ugyan az. Engem anyukám készített fel, hozzá bármikor fordulhattam, ha volt valami kérdésem.

Nemsokkal később, amikor a harmadik babó megszületett, megkerestem a Geréb Ágnest, hogy szívesen segítenék itt Szolnokon megszervezni egy dúlaképzést. Váltottunk vagy öt emailt, mire közölte, hogy nincsen nekik kapacitásuk erre, a legfontossabb nekik a saját kismamáik. Nesze nektek vidéki kismamik, és segítők. Pedig teljes egészében megszerveztem volna mindent, de nem éltek vele. Azóta nem is foglalkoztam vele. :evil:

Iloy, képzeld, a kis foxink már megint köhög. Ma jön a doki hozzá. Már három napja az előszobában van, itt legalább meleg van. Itatom mézes hársfateával, óránként kanállal, de sajnos már máshogy nem is hajlandó inni. Ez az intelingens nem a mosópor! :lol: :shock:
Szegény megint nem kapja meg a parvo ismétlétőt, ha beteg. :cry:

Mostanában elég pangás van, biztos mindenki készül a karácsonyra. :P Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Gabi:
GRATULÁLOK!!

Vera:
Ügyes vagy!!

Mamik,most tartok ott,hogy totál kiakadtam idegileg...
Napsugarat tegnap reggel be kellett vinnem a kórházba,majdnem megfulladt.
Szombaton elkezdett folyni az orra,vasárnap már egyfolytában köhögött. Aztán éjszaka kb. 10-20mp-enként köhögött,úgyhogy semmit nem aludtunk,reggel eljutott odáig,hogy alig kapott levegőt.
Egy hét kórház,egy hét itthon,most már 6 hét hiányzásnál tartunk,pedig még csak 4 hónap telt el a tanévből. Valószínűleg megint az elsőt kezdi majd Vecsésen.
De persze nem is ez a legnagyobb bajom. Most van az,hogy ELEGEM VAN,hogy senki semmit nem csinál. Telenyomják szteroidokkal,attól hyperaktív lesz..,ha meg nem kap,megfullad. Na,melyik a jobb?
Úgyhogy bejelentettem kivizsgálásra a Bethesdába..
Hát,fogyókúrás gondjaim nincsenek.........

Bogi is náthás........ De őt legalább tudom kezelni homeós bogyókkal. Legalábbis eddig bejöttek..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Barbamami!
Hát tényleg ki kell vizsgálni!
Szegény! :(
Zalánnak volt tavaly asztmás rohama,akkor teljesen kikészültem!Mi vattünk hidegpárásítót és sóporlasztót!Ezek nagyon jók!
van ismerősöm akinek szintén sokat fullad a gyereke.Nekik sópipát írtak ki és ezt használják otthon amint elkezdődik.Azóta nem kellett bevinni!
Remélem minél hamarabb megoldódik szegénynek ez az egész!
jobbulást neki!
Vendég
 


Lányok!Tényleg nagy a pangás!Már több mint egy hete ezen az oldalon vagyunk! :(
Vendég
 


Most csak Neked Alziza!

Talán a vizsgaidőszak és a karácsony meg a gyerek-kutya betegségek?! :wink:
iloly
 
 


Sziasztok csajok!

Barbamami, hát nem irígyellek titeket, borzasztó lehet az ügyeletre rohanni.

Bocsi, most ennyi belőlem, mert Petike sír.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Szép napot mindenkinek! Kép

Gabi, a kérdőívet online úton kell kitölteni, vagy postán küldöd? Én szívesen kitölteném. Most olvastam el még egyszer, hogy nem konkrétan a szülésfelkészítől szól. :lol: 8)

Amúgy meg gratulálok a negyedik babóhoz, bocsi, hogy eddig nem tettem meg. Kép

Merre vagytok többiek? :shock: Tulipán, hogy sikerült a vizsgád? Én holnap megyek suliba, aztán még szombat délelőtt, és vége az első félévnek. Hát nagyon gyorsan eltelt. :cry: :lol:

Készítem a bandát, megyünk Mikulás ünnepségre a Bíróságra. Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi e-mailben küldöm, a választ vagy aláhúzod vagy a betűt szinesre átírod, és vissza küldöd nekem e-mailben.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Küldd nekem is! :lol:

Ildi!
Mi van a kutyival?
Vendég
 


Gabi, ment a kérdőív.

Alziza, szegény kutyi köhög, de volt nála az állat doki, a kezelőorvosa, adott neki lázcsillapítót, meg vitamint és antibiotikumot. Most már jobban van, tegnap óta már játszunk is, de elég függő lett, mármint tőlem fogadja el a teát, kanállal. :roll: És már csak egy kicsit köhög. Ja és hörgőtágítót is kapott. És már tud falni is, nem csak piszkálja. :lol:


Na voltam ma suliban, hát a pszichológia tanár nem aprózta el, bejelentette, hogy ma vizsgázunk. Nem baj, hogy jan. 8-ra jelentkeztem fel, ma megcsináltuk, abból, amit délelőtt adott le. :roll: Önismeretből meg mindenkinek megdta az 5-öst. Így két vizsgával megint kevesebb van. :lol:

Remélem holnap nem lesz ilyen meglepetés! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Élhetőbb időpontban képtelen vagyok jelentkezni! De most komolyan! Kész horror!
Az utóbbi hetek elég lázasan teltek.... a szó szoros értelmében is, meg amúgy is! Szóval voltunk betegek, mind az összes gyereken végig söpört a takonykórság... Gergő középfülgyuszit kapott, szerencsére megúsztuk a jól bevált Cataflam cseppekkel. Elkerültük a nagyobb bajt az iődközben megjavított porszívónk igyekezetének köszönhetően.

Sajnálattal olvasom, hogy Barbamami nem ilyen szerencsés...
Szegény Napsugár! Édes kicsi angyalka, már megint kórházba került! Ez annyira elkeserítő!!! Már hogy folyton odajuttok és nem tudnak megoldást találni a bajra! Hihetetlen a XXI. században!!! :shock:
Petikét is szondázod még? És most már Napsugarat is... Háááát..... :? Annyira kívánom, hogy mielőbb rendbe jöjjetek, hogy azt elmondani sem tudom!
Kép

Vera: nagyon szép az adventi asztaldísz! Sztem én is erőt veszek magamon.. talán a 7végén és készítek egyet! :)

Ildi: gratula a vizsgádhoz! A kutyit csak kitartóan nyomjad teával, az jó neki! Meg a sok-sok szeretet, amivel körülveszed! :)

Gabi:
priviben már gratuláltam! De nem bírom elégszer írni: GRATULA NEKTEK!!!!! Ja, a kérdőívet kitöltve repliztem...

Alziza: a szülés alkalmával köttetett barátságok olyan klasszak! Én is minden szülésemnél leltem egy barátot:
Danusnál találtam meg Elvírát, Encsinél Brigit, Gergőnél pedig Barbit. Mesivel csak 6 napot voltam bent, ott nem köttetett nagy barátság!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala, de jó, hogy írtál!

Én ma vizsgáztam énekből, elég siralmas lett csak hármas. Na de mindegy megvan az a lényeg! Mi lett volna, ha még útálok is énekelni?

Most már rendben vagytok, vagy még kórságoskodik valaki a családban?

Nálunk ma nem volt villany, ezért tegnap anyukáméknál aludtam a két fiúval, mert én ma úgyis mentem suliba, anyukámék meg úgyis elvitték volna őket a hideg lakásból. Nekünk ugyanis a gázkazánunk elektromos impulzussal működik, így kvázi, ha nincs Amper, akkor mincs fűtés sem. :evil:
Szóval az éjszakám egy katasztrófa volt, alig aludtam, mert ugye idegen volt a hely a gyerekeknek és állandóan forogtak és takargattam őket.

A kutyi sokkal jobban van, szerencsére. :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi: figyu, az a lényeg, hogy görbüljön! Már a jegy, amit kapsz a vizsgákon! A férjem mindig azt mondja, soha senki nem nézte meg a diplomáját, hiába vizsgázott kitűnőre mindenből, a kutyát nem érdekli! Az a lényeg, hogy a végén a diploma meglegyen, a többi érdektelen.

Én ma végighánytam a folyosót... szép dolog... :( Ha nem tudnám, hogy lehetetlen, azt gondolnám gólyahír nyílik az udvaron... :wink: Hála a jóitennek, a gyerekek jól vannak.

Naggyon kipurcantam! És a manócskák itthon velem egész nap... semmit nem pihentem! Jaj! És mi lesz itt karácsonykor?! Kész rohanás az egész! De bánja kánya, csak a rókák ne környékezzenek tovább....

Örülök, hogy a kutty jobban van! :)

Lányok! Mi újság karácsony ügyben? Hogy készültök rá? Én még sehol sem állok a dologgal. Most 7végén veszem meg a húst amit megfőzök... jaj futok... megint jön Vuk.... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala! Kép

Én most kari ügyben elég elmaradott, vagy lemaradott vagyok, mert hát most a sok tanulás leköti szinte minden időmet. A karácsonyi ebéd nálunk lesz, de nem mindent nekem kell főznöm, mert anyósomék is, és faterék is hoznak kaját, amolyan pic-nic alapon. A nagybevásárlás már megvolt, ajándékok is megvannak, csak a dekoráció hiányzik, amit ilyenkorra már régen megszoktam csinálni. 20-án lesz az utolsó vizsgám ebben az évben, úgyhogy a véghajrá akkor lesz. Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Na írok már én is egy kicsit, látom nem sok ideje van a társaságnak. Én is próbálom teljesíteni a "tanulmányi és vizsgakötelezettségeimet" plusz még várom mikor ér minket is utól a betegség. (remélem nem ér utól...) Bár a bölcsit meg az ovit akár be is zárhatták volna ma reggel, ha én nnme viszem a kölkeimet. :lol: :lol:

Ildi!

A villany nagy úr! Itt pár hete volt egy egy órás hirtelen áramszünet és leállt az egész város. Az, hogy nálunk nem mehetett a munka az érthető volt, de ugye nem működtek a boltok pénztárgépei, a TESCOban pedig zárva hagyták az ajtókat is gondolom azért, nehogy valaki fizetés nélkül induljon útnak. Szegény fiam éppen egyedül volt itthon reggel megbeszéltük, hogy megmelegíti az ebédjét mikróban. Aha! Hát el is indultam haza hozzá, de aztán helyre állt a rend. Tanulságos volt. Attól jobban féltem, hogy ha nincs áram, leáll a kp. fűtésünk keringető szivattyúja és felrobbanhat a rendszer, ha túlmelegszik. (Mert persze a vegyes kazán ment amit jól megraktunk indulás előtt. )

A betegeknek jobbulást!! Próbálok tanulni egy kicsit. Sziasztok: i
iloly
 
 


Iloly, szerinted lehet olyan, hogy a tutyi asztmás? Hát már tényleg nem tudom, már jobban volt, alig köhögött, most meg megint nagyon csúnyán, mintha valami megakadt volna a torkán. Reggel már azt hittem, hogy megfullad, szinte görcsbe rándult, meg sem mozdult, azt hittem még az eszméletét is elveszti. Reggel már a férjem száműzte a macska és a másik kutya helyére a kertbe, de én visszahoztam. Szerintem muszály lesz elvinni az állatorvoshoz. :cry: Ez már biztosan nem egy egyszerű megfázás.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hú, most látom, nem tutyi, hanem kutyi! :lol: :oops: :roll:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Lányok, mi ez a pangás? :shock: Kép

Pedig én sem jövök mindíg, de ez már feltűnő! :cry:

Barbamami, beteg még Napsugár?

Tulipán? Iloly? Mandala?Alziza?Gabi?Vera? Hahó, merre vagytok? Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Én vagyok csak a kari előkészületek meg a munka meg miegyebek. Szóval fullon vagyok. És voltam Londonba egy napot hétfőn:) Tök jó volt. nyomok pár képet.

gyönyörű napfelkelte
Kép

Angol taxik
Kép

És a házaik. Itt nincsen földszintes ház sehol Kép

És a híres buszuk Kép

És nézzéteka vonalzómat
Az oxford circus Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Vera!
Jók a képek,és jó,hogy utaztál! :lol:

Karácsony!
Totálisan nem tartok sehol! :evil:
A lakásunkkal ugye megint csúsztunk,de olyan hülyeségekért,hogy nem igaz!Pl.:a megrendelt festékre 3 hetet vártunk,(ilyen még nem volt a férjemnek) aztán mikor megjött,kinyitották a festékboltban és kiderült,hogy nincs beszínezve! :evil: Komolyan a guta megüt!Bosszant ez az egész,mert nálam már advent első vasárnapján díszben szokott lenni az egész lakás!Most nemhogy díszben nincs,de a bútor sincs összerakva csak félig!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Na de pár nap és megyünk!REMÉLEM?MERT MOST MÁR ÜTÖK!!!

Ildi!
vizsgára drukkolok!
Vendég
 



Vera, nagyon jó lehetett neked Londonban. :lol:

Vizsganap megvolt: informatika 4-es, mert az irodalomjegyzék hiányos volt, :? Természetismeret, szerintem meglesz, legalább 3-as, de a 2-es tuti. A helyesírást, képzeljétek a színházteremben írtuk, mert abba a terem, ahova ki voltunk írva vizsgázni, oda befurakodtak , így maradt a sötét színházterem. :roll: És Kecskeméten szakadt a hó! Itt Szolnokon semmi. :evil:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Csak egy gyors!

Még élek,de már alig. Itt is esett a hó. Aki tudja melyik a világon a második klegkevésbé fényszennyezett hely, az azt is tudja hol esett a hó.

(A megfejtőnek nem tudok semmit ajánlani. :cry:)
iloly
 
 


Ááááááááááá kész vagyok! Végre le tudnék feküdni jó korán erre a két kicsim nem akar aludni. Mondjuk mindig olyan 9 és 10 között alszanak el de annyira jó lett volna egyszer lefeküdni 8-kor. A férjem meg ugye mikor itt ülök este tök mérges. Én meg mondom neki hogy nem a gép miatt vagyok itt örökké hanem a két kicsi miatt mert beszélgetnek játszanának ha hagynám de így meg szembe van a szobájuk a géppel így rájuk tudok szólni. Most meg tök mérges volt morgott meg minden és lefeküdt és bedobta a szunyát! Jól van elhiszem hogy negyed 5-kor kel egész héten de pont azért szoktam én itt dekkolni este amíg el nem alszanak. De jó lett volna nekem is kipihennem magamat. Meg azért is szokott morogni meg mérges lenni mikor hétvégén van időm reggel "aludni" kb 9-ig de nem megy az sem mert ordibál a gyerekekkel hogy ő csak kiszolgálja őket meg ugráltatják a kölykök. Meg hogy már 6-7-kor felébreszt mindenkit a legnagyobb mert ha ő felkelt akkor mindenkinek fent kell lennie. Arra nem gondol hogy a 30 éves korán kelés már beépült a belső tik takjába és nem tudna sokáig aludni áááááá rá kell fognia a nagyra. Én soha nem szoktam délben aludni. Erre már jó pár hete van hogy lefekszem!!!!! Annyira kivagyok. Most is ahogy írom a sorokat várom hogy elaludjanak a kicsik. Ez úgy néz ki sikerül mert nagyon csendben vannak. Így talán én is le tudok feküdni most már.
Szóval most megint betellt a poharacskám.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Na,ideestem egy kicsit..

Vera:
Jók a képek nagyon!!! De jó,repülővel mentél? Én még sosem ültem repülőn! Ki vigyázott addig a srácokra?

Ildi:
Ügyi vagy!!!! :D :D

Alziza:
Huh,hát tényleg nem megy minden úgy,mint a karijkacsapás. Nálunk is ez van.. Tudod,mi elvileg (a terveink szerint..) már tavaly is Vecsésen karácsonyoztunk volna már... Hát ehhez képest jól álltok :D :D :D :D :D :D

Mandala:
Nem Napsugarat kell szondázni,az még talán a "jobbik" eset lenne. BOGIt kell... :( :( Peti is ennyi idős volt,mikor kiderült hogy csak szondával lehet kiszívni a váladékot. De még mindig szondázni kell..mostmár mindkét kicsit.
Na,most jobban vannak. Nem megy suliba a Napsugár már karácsonyig. Lehet,hogy megint járja az elsőt,már annyit hiányzik.
Most végre kiderült,mi lehet az oka az állandó arcüreggyulladásnak,hörghurutnak,sőt,állítólag még az asztmát is okozhatja. Lehet,hogy refluxos. Hát állatoi,hogy ezt nem gyanították korábban az orvosok,pedig már mióta mondom a gyerekorvosnak is,hogy Napsugárnak napi rendszerességgel többször is fáj a hasa. Tegnap pl. az ebéd után úgy fájt neki,hogy fetrengett... A fogai is romlanak,pedig már mindenféle fogkefét.... kipróbáltunk. A hányásról ne is beszéljek. Képes akkor is elkezdeni hányni,ha elkezd sírni.
December elején közölte a főorvosnő,hogy "figyelgessem a tüneteket",majd január végén (2 hónap múlva!!!!!!!!) menjünk vissza kontrollra,és kivizsgálják.
Jó mi? Addig fetrengjen a gyerek,nem érdekes.....

Hát nem írok semmit a magyar egészségügyről....... :(


Nálunk is esik a hó :D :D :D :D

Szép hétvégét mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: