Új privát üzeneted érkezett!

...bocsánat, az előbb elírtam: 6+4
melody31
 
 


Nahát lányok első nekifutásra nem nagyon jönnek össze a dolgok :)
Szóval újra regisztráltam.... melody31 vagyok!
Remélem a kezdeti nehézségek után csak sok-sok jó jöhet!

Kép
moncsi75
 
 


Szia Moncsi!

A profilodban az aláírás részhez másold be ezt a kék sort.
Akkor jó lesz elvileg.

Egyébként üdv közöttünk!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 

 
 

Babancs,
Udv nalunk es gartula! Szerencses vagy tenyleg, hogy ilyen hamar osszejott PCO-val meg a tobbivel. Nagyon vigyazz magatokra ;)! Szedsz magzatvedo vitamint?

Lili,
Hmmm, hat igen Florida nem egy rossz hely :) ... biztos szuper volt oda naszutra menni.

Betti,
Hat igen, mas a vilag egy megnyugtato eredmennyel zarulo szivuh utan. Mi is nemreg voltunk, azota is lebegek, de most mar te is lazithatsz. A fogadhoz jobbulast!

Benita,
Mi baja van Lianak? Drukkolok, hogy minel elobb jobban legyen, bar egyatalan nem hangzik jol amit irtal. Legyetek mellette minel tobbet. Jo hogy ilyen torodo kerianyuja van... majd irj ha mar tudsz, hogy hogy van a kicsi!

Zsana,
Igen, szerintem a 24 hettol mar nyugodtan mehetsz 3D-4D uh-ra. Jobbulast neked, remelem hamar ki tudod kuralni magad!

Melodi-Moncsi
Udv nalunk es gratula a babahoz!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Én is voltam ma uh-on, és minden rendben a babával, láttam dobogni is a kis szívét. :) De rég volt ilyen.... szinte nosztalgiázom :D

ma levittem Vikit méreckedésre a gyerekdokinkhoz, és hát egyből kiszúrta a pocimat, még ilyet! :shock: :lol: Komolyan akkora hasam van, mint egy 4 hónapos kismamának. Pedig 53 kiló vagyok, mondjuk Vikivel sikerült feltornáznom a súlyomat 72-re.. :oops: Na, majd most vigyázok, ne legyek egy tonna donna. :twisted: Szerencsés alkalt vagyok, meg a balett is teszi bizti.

Moncsi!

A BB code-ot kell, hogy bekopizzad az aláírásodba, és azt engedélyezned kell a profilodban is asszem, ha jól emlékszem.

Ég a gyomrom és hullafáradt vagyok.. :roll: Alig várom az első trimeszter végét.

Dóri
Vendég
 


Ja, még akartam a 4D-s uh-ról egy pár szót. Tényleg nagy élmény, Gergő idején nem voltak ilyen masinák Mo.-on, így Vikinél kaptam az alkalmon és elmentünk mozizni, de olyan helyre, ahol orvos végzi a vizsgálatot persze, mert vannak olyan helyek is, ahol ez nem így van. Asszem olyan 17 hetesen voltunk, mert nem bírtam ki, hogy várjak, és már akkor 120%-ra megmondta a doktornő, hogy kislányunk lesz (volt nagy öröm! :D ), de mivel most teljesen mindegy, hogy kislány vagy kisfiú, nem fogok elmenni úgy döntöttem. Mondjuk Gergő nagyon öcsikét szeretne. :lol:

Szóval tényleg szuper, és nagy élmény, de nem helyettesíti az én szememben a "normál" uh-ot. Mondjuk az én dokim nem csinál uh-ot, hanem van egy kollégája, aki mindkét gyerekemnél az összes uh-ot végezte, én benne bízom.
Vendég
 


Őzi!

Persze..már a fogamzás óta szedek Elevitet, Magne B6-ot..a héten elkezdtem még +ba folsavat, meg C-vitamint is szedni.

Kép
babancs
 
 


Ez igen! Milyen sokan lettünk! Nagyon örülök minden új csajszinak!!!

Szegény betegeknek jobbulást! Vigyázzatok magatokra, mert van valami vírus! Hasmenéses-hányásos isten csapása.

Végre péntek van. Rengeteg dolgom volt, képzeljétek dolgoznom kellett a munkahelyemen!! Borzalom... :lol: :lol: Semmi kedvem dolgozni, csak babás dolgokról beszélnék a legszívesebben a nap 24 órájában. Mondtam a családnak is, hogy lőjenek le nyugodtan, ha nagyon unalmas volnék...

Vicces volt a főnököm. Behivatott, hgy akkor mi lesz, hogy babát várok. (Mintha nem beszéltünk volna róla) Kérdi: Akkor most két három hónapig otthon leszek? Mondom az a két hónap az két év (nem mindegy) Van könyvelőm akit kicsit tréningezek, hogy átvegye a munkám nagyrészét, ügyes is. Megállapodtunk, hogy havi kétszer háromszor bejövök ellenőrizni. Ez nekem is jó, mert a szakmámban muszáj képben maradni. És jól is esett, hogy nem akarnak elszakadni tőlem. Na meg anyagilag is jön egy kis suska.
Úgyhogy most boldog vagyok, mert úgy alakulnak a dolgaim ahogy akartam, és anélkül, hogy erölködnöm kellett volna.

Tegnap este zsíros kenyeret ettem hagymával. El sem merem mondani hány szeletet, mert szégyentelenül sokat. hmmmmm isteni volt. Aztán majd nyavajgok, hogy nagyon hízom.. :?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok lányok!

Jöttem újságolni a tegnapi uh.-ról!
A pici már 26mm,10 hetes,szép a szívhangja! :D
Nagyon jó volt látni megint,bár ezen a monitoron nem volt olyan szép a kép,mint a másikon.Egyébként már megnyugodtam a dokival kapcsolatban,mert tök rendes volt.Képet most sem kaptam,de csak azért,mert a magánrendelőbe nem tud nyomtatni.
Képzeljétek,még azt is felajánlotta,hogy ha nekem úgy jobb,akkor nyugodtan járhatunk a János kórházba.Mivel a magánrendelésen délután 4-től rendel és én ugye jó messziről járok.Örömmel elfogadtam az ajánlatát.Szerintetek is jó ár az 5.000.- alkalmanként?A szülés meg 50.000.-?
Elintéztük tegnap a főnökömet is,mert bementünk az OEP-hez és ott persze egyből megkaptam a papírokat,amire szükségem lesz.Aztán bevittem és az orra alá dugtam.Nem is tudott belekötni.
Mondjuk átirányított vele az irodához,mert ő ehhez nem ért.
Sűrű napunk volt tegnap,keltünk 05:00-kor és hazaértünk 19:40-kor.Na jó,elég belőlem,mert aztán meguntok!
Vendég
 


Nahát nem sok haszna van a MagneB6 vitaminnak, szinte ugyan azt írtam most le, mint néhány nappal ezelött. Szuper.... :evil:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


benkoka: dehogy ununk meg, nyugodtan mesélj!!! Érdekel!
Örülök, hogy végre lenyomtad a főnöködet. Pukkadjon meg. Sajnálom, hogy nincs kép a babucidról. De biztosan nagyon édes!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Így a 12.hét betöltése után már van bátorságom csatlakozni Hozzátok! Már a terhességem eleje óta olvaslak Benneteket, csak az írással vártam egy kicsit. Sok volt bennem a félsz, mert mi nagyon sokat, 4,5 évet vártunk erre a babára, végülis a lombik segítségével sikerült. Ezért voltam ilyen nagyon óvatos.
Ahogy olvasom, nem vagyok ezen a fórumon sem egyedül a lombik babámmal, sőt Dévais kismama is van, ha jól emlékszem. Bocsánat, a nevekkel még nagy gondban vagyok...

Lenne azonnal egy kérdésem, kismama jógára jár esetleg valaki? Nagyon szeretném kipróbálni, és nagy segítség lenne, ha valai tudna nekem helyet ajánlani, nem véletlenzerűen választanám ki.

Köszönöm, ha válaszoltok, és főleg, ha befogadtok az egyre népesebb topikba:):)

LKTimi
lkt
 
 


Timi: Üdv a táborban! Írjál bővebben magadról, magatokról! Én már 5 éve jógázom, kismamára nem járok, mert itt nincs, csak megnéztem mik azok az ászanák amiket nem szabad csinálni, és azokat kihagyom. Sajnos minden jó dolog csak Pesten van!!! Te pesti vagy?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok :)
Üdv az új pocisoknak!

Tegnap voltam dokinál, mehetek egy csomó vizsgálatra, és veszélyeztetett terhes lettem az RH- miatt. Remélem minden ok lesz. :roll:
A mellem nekem is extra érzékeny, főleg hogy Noncsi még mindig szopik :? Azt nem bánom, csak fáj.
Rengeteg volt a melóm a héten, azért nem is irtam. Korena én meg bérszámfejtek, és tb ügyintézek. Utálom :evil: Viszont jól jön a lé. Ha pedig beindul a bolt akkor elfelejtem az egészet örökre :D
Irjatok!

Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sziasztok,
De jó, hogy ilyen sokan vagyunk, kár, hogy már nem nagyon tudom követni, ezért ha a neveket keverném, előre is bocsánat.

Korena, tényleg már írtad ezt, de tök ari, és elhiszem, hogy jólesik a főnököd/munkahelyed hozzáállása, mert nem a megszokott. Tőletek kaptam az öteletet, hogy nekem is eszembejuthatott, hogy az én helyemre meg Tesóm lenne tökéletes. Persze még keresztül kell vinni a dolgot, ami csöppet sem egyszerű. Szurkoljatok légyszíves, neki nagy szüksége lenne az állásra.
Jaj igen, a kajálás, egy hónap alatt felpattant rám 3 kg. A védőnő rosszul lesz, ha meglátja.

Az UH-s témához annyit tennék hozzá, hogy nekem megbízható a dokim, és ő csinálja az összes UH-t, de azért a 4-D-st jó, hogy más orvos készíti, mert ügye több szem, többet lát. Bár oda még jó néhány hét múlva megyek.

Timi,
Gratulálok a babához, gondolom nagy öröm, hogy végre összejött. Mi 7 hónapig próbálkoztunk, de az is nagyon hosszúnak tűnt.
Én most voltam először jógán, mert eddig az aerob sportokat részesítettem előnyben. Nagyon tetszett. Etka jóga, nem tipikusan kismamáknak, de (ha az orvosod jóváhagyja) lehet végezni. Nálunk vidéken tartották, de több helyen is szokott tartani, ha érdekel, megadom a számát, és meg tudod kéredezni, milyen helyszíneken van.

Benita, jól látom, már csak két nap a tesztig? Nagyon izgi! Ilyenkor szokott 'beütni' amikor amúgy is annyi minden történik az ember életében. Jobbulást az unokahúgodnak.

Betti, akkor most már a baba miatt tényleg nyugodt lehetsz. A fogad már jobb?

Annyira belejöttem, hogy folytatásos regényt is írnék, de már nem merek, mert elgetek lesz belőlem.

Pusza,
Lili

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!!!

Új vagyok köztetek... és még külföldi is))) Előre kérek elnézést „helyes”irásomért))...
Már két hete tudom, hogy terhes vagyok, és azóta is olvasom Titeket. Nagy segitség ez nekem, mivel olyan ismerősőm aki szült és tudta meselni - nics- Van egy magyar barátnőm, aki örökbefogadtababáját...

Kedden megyek Dokimhoz... előre félek mivel Én is Rh - vagyok... és még 0-ás vér csoporttal... Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz!

Rémélem befogadtok )))!!!

Kép

Kép
fenix
 
 


Szia fenix :)

Üdv itt! Na végre egy - :D :D Első babónál nem szokott gond lenni ez a vércsoport.
Próbálkozás : mi 7 évig gyártottuk az első babát, mikor elkezdtünk épitkezni, akkor beszéltük meg a férjemmel, hogy most már elmegyünk dokihoz. Aznap mikor aláirtuk a szocpolos papirt pozitiv lett a tesztem :) Hét hónaposan kéményt gletteltem :D :D :D
Féltünk, hogy a másodikra is ennyit kell várni, hát gyerekek ha egyszer beindul vmi :lol: Mi egyébként három csemetét szeretnénk.

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Szia Dia))))

Fufff.... leesett egy kő a szivemről))) Köszi!!!

Én nagyon akartam babát.... Már régóta... Rá ment a házasságom is... Hormonális problemáim voltak... Akkor is... Férjem nem birta ki a feszültséget - lelépett . Ez 3 éve volt...
Most megint előjöttek a problemáim... 4 hónapig nem menstruáltam... Kaptam Dokitól gyogyszert/NORCOLUT/, amitől meg kellett hogy jöjjön.. Hát... nem jött meg))) Teherbe estem....!! Szinte csoda...
Szegény pasim.... 5 honapja vagyunk együtt... A hir kissé sokkolta csorikámat...))))) Remélem mellettünk marad.. De ha nem - az se baj!!!

3 gyerek - nagy válalkozás)))!!! Na de annak aki 7 hónaposan glettel :wink: ))))))
És az, hogy 7 éveig nem estél teherbe a Rh miatt volt???

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok én is, csak dolgoztam és suliban voltam és nem voltam gép közelben.De igyekeztem visszaolvasni!

Benkoka
Az én munkahelyemen is ez lesz a helyzet mert az én fönököm se fog örülni, de még én nem szóltam neki hogy babát várok.

Őzi
Én is szeretnék rajta lenni a táblán!

Mi majd csak kedden megyünk dokihoz és akkor csinál ismét UH-ot, de már nagyon várom!A mellem nekem is nagyon érzékeny még most is.
A betegeknek jobbulást kívánok!


Üdv mindenkinek!
Dica
Vendég
 


Nem tudjuk hogy miért nem jött össze :shock:
Talán nem volt itt az ideje. De szerencsére a lányunk már itt van, és alig várjuk a pocilakót is :) Egyedül attól parázok, hogy Noncsi mit fog szólni :o Bár a pici babákat nagyon szereti, csak akkor is igylesz e ha a bébi meglesz.

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sziasztok!

Dia :D Bocs, hogy így ismeretlenül kérek egy kis segítséget. Az első babámat várom és B Rh - vagyok. A férjem nem tudja, negatív, vagy pozitív. Ilyenkor hogy működik? A 10. héten voltam vérvételen, ahol kiderült , hogy Rh negatív vagyok. Azt hiszem, nekem is azt mondta a doki, hogy még kétszer megnézik a terh. alatt. Ez miért kell? Vagy antitestet néznek? Nem az lenne a legegyszerűbb, ha a férjemét megnéznék? Holnap 22 hetes leszek és se doki, se védőnő nem mondta ezt. Tudom, hogy az első babánál nem szokott gond lenni, csak gondoltam, úgyis lesz 24 hetesen vérvétel és előtte nem ártana beutalót szerezni, esetleg a férjemnek is. Hogy zajlott nálad ez az egész? Szülés után egyszer kaptál ellenanyagot?Köszi a segítséget!

Kép
nolina 25
 
 


Szia Nolina

Amikor kiderült nekem, akkor a házidokim megcsapolta a férjemet is :lol: Mondván ki ne maradjon a jóból. A nődokim ezután rögtön ellenag. szintet nézetett. Szülés után pedig kaptam egy szurit. Mondjuk azt majdnem elfelejtették, de azért csak megkaptam. Nálunk a férjem pozitiv és a kiscsaj is az ő vércsoportját örökölte.
Most meg a jövő héten megyek ellenag. nézésre. Alig várom :? utálom, ha megcsapolnak, és mindig szétmegy a vénám.

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy nagyon amatörnek fogok tünni, de azt szeretném Tőletek kérdezni, hogy hol tutok a profilomon változtatni-szerkeszteni? Köszönöm, hogy írtátok, hogy hogy tudom betenni a vonalzót, de egyszerüen nem tudok rájönni, hogy hogy jutok be a beállítások módosításába.
Létezik, hogy nálam olyan a rendszer (a párom informatikus, és nincs itthon, tele vagyunk védelmi rendszerekkel, tűzfalakkal) , hogy nem engedélyezi?

Szép napot Mindenkinek![/img]

Kép
moncsi75
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy nagyon amatörnek fogok tünni, de azt szeretném Tőletek kérdezni, hogy hol tutok a profilomon változtatni-szerkeszteni? Köszönöm, hogy írtátok, hogy hogy tudom betenni a vonalzót, de egyszerüen nem tudok rájönni, hogy hogy jutok be a beállítások módosításába.
Létezik, hogy nálam olyan a rendszer (a párom informatikus, és nincs itthon, tele vagyunk védelmi rendszerekkel, tűzfalakkal) , hogy nem engedélyezi?

Szép napot Mindenkinek!

Kép
moncsi75
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy nagyon amatörnek fogok tünni, de azt szeretném Tőletek kérdezni, hogy hol tudok a profilomon változtatni-szerkeszteni? Köszönöm, hogy írtátok, hogy hogy tudom betenni a vonalzót, de egyszerüen nem tudok rájönni, hogy hogy jutok be a beállítások módosításába.
Létezik, hogy nálam olyan a rendszer (a párom informatikus, és nincs itthon, tele vagyunk védelmi rendszerekkel, tűzfalakkal) , hogy nem engedélyezi?

Szép napot Mindenkinek!

Kép
moncsi75
 
 


Dia,
Ezt nem értem, miért lettél veszélyeztett terhes? Persze, ha csak orvosilag lehet elmagyarázni akkor hagyjuk.
A vérvételt ne is említsd, most megint mehetek, mert hétfőn nem sikerült a rosszullétem miatt. :(

Fenix,
Üdv, köztünk, és gratula a babához. Nem semmi, hogy miken mentél keresztül! A nyelvhelyességgel ne foglalkozz, az szerintem nem szempont, lényeg, hogy megértünk.

Na most már tényleg lelövöm magam, és hagylak titeket is kibontakozni.

Lili

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok Lányok!

Fenix:
üdv közöttünk! Fő a nyugalom, rendben lesz minden. Egyébként ha szabad kérdezni honnan írsz Nekünk?

Dia:
Ti aztán jól kivártátok az első babót! 8) Gondolom akkor most nagy az öröm, hogy a másodikra nem kellett annyit várni. Milyen érdekes, hogy az első ilyen lassan jött, a második meg milyen gyorsan. Biztos rendben van körülöttetek minden. Az nagyon sokat számít.

Korena:

Örülök, hogy ilyen jól sikerült a munkahelyeden az egyezkedés. :)

Őzi:
Lehet, hogy akkor a 24. héten elmegyünk mi is 4D-re. :wink:

Én már jobban vagyok, bár az orrom még mindig rendesen folyik. Mindegy az a lényeg, hogy nem vagyok lázas és nem kell gyógyszert sem szednem. Babóka remélem jól van.

Szép napot Mindenkinek!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Üdv minden kis- és nagypocakú anyucinak :)

Ma voltam genetiaki UHn és minden rendben :D A doki szerint kislány!!! :D
Leányzót is szerettünk volna, szóval most nagy a boldogság (pláne az apuci részéről ;) ). A táblában is jól fog mutatni egy női név :)

Betegeknek jobbulást, és pihenést kívánok!

Szép napot

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Dina! Gratula a nőcihez!!!! :lol:
Mi is kislányt szeretnénk megint.

Semmi extra, az Rh faktor miatt vagyok veszélyeztetett. Asszem aki negativ az rögtön ebbe a státuszba kerül.

Zsana!
Igen sokat számit hogy milyen a háttér. Sokáig elég zaklatott volt a mienk. Most viszonylag sinen vagyunk. Bár belekezdtünk egy új vállalkozásba, én most azt tolom. Viszont érdekesség, hogy amikor Noncsival terhes lettem, akkor halt meg a nyagymamám. :( És most két hete pedig a másik mamám. :cry: Fura az élet....

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sziasztok!

Én is üdvözlöm az összes újonnan csatlakozott Kismamit! Jó hogy már ennyien vagyunk, most tanulgatom az új neveket. :)

dinabéka: Gratula a hercegnőhöz!!!! Lesz kinek udvarolnia a kiskukisainknak, csak a végén ne legyen belőle vita! Hajrá lányok,, legyetek egyre többen!!! :lol:

benkoka: Szuper hogy jó lett az eredményed! Szerintem az 5000,- teljesen normális, én 6000,- fizetek ha a magánrendelőjébe megyek. A szülési pénzt előre megbeszéltétek. Ez hogy zajlik, én még nem mertem rákérdezni.

korena: Mázlis vagy, hogy ilyen jó ajánlatod, van, és tudsz egy kicsit keresni szülés után is. Bízom benne, hogy tesznek nekem is valami ajánlatot, kicsit aggódom, hogy milyen lesz az életünk 1 keresettel.

Lányok, kezdek parázni, mert betöltöttem már a 19. hetet, és még mindig nem érzem Botit. Ez normális? Az nyugtat egyedül, hogy hétfőn láttam ficánkolni, tudom, hogy minden rendben van vele.

Puszi mindenkinek!
Bogyiék

Kép
bogyiék
 
 


Dia:

Sajnálom a történteket, de talán a sors így kompenzálja a rosszat. Érdekes történések ezek...

Dina:

Gratula a jó eredményhez és a kiscsajszihoz is! Valószínű nálunk is csajszika van, de még nem akarom elkiabálni a genetikain nem volt biztos...
Mindenesetre ide kell még egy pár csajszi annyi kis kukis van! 8)

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

Bogyiék:

Nálunk az úgy működött,hogy én az első vizsgálat után,mikor már csak beszélgettünk,rákérdeztem,hogy ,,és akkor beszéljünk a piszkos anyagiakról"!Aztán ő elmondta,hogy a magánrendelés 5.000.-/alkalom,a szülésért pedig 50.000.-et szokott kapni.
Neked hány hetesen mondták meg hogy fiú lesz?Nekem most azt mondta,hogy a következőnél,azaz 3 hét múlva,13 hetesen már valószínűleg látszik majd,de csak tipp.

Dicamama:

Nagyon feltűnően egyformán alakul az életünk. :D
Én már rájöttem,hogy ha ő ilyen bunkó volt,akkor én is kesztyűt húzok.Azt mondta nem ad semmilyen papírt,én meg szépen intézkedtem a háta mögött,aztán jól megszívta,mert mikor megint kezdte mondani,hogy nem tudja mi kell a táppénzhez,előkaptam a papírokat,amit adtak az OEP-nél és hidd el,köpni nyelni nem tudott.
Sok sikert,remélem minden rendben lesz nálatok.
Vendég
 


Sziasztok!

A mai programunk a : takarítás.....
Próbálok minden hülyeséggel foglalkozni, csak hogy ne kelljen még elkezdeni. Milyen jó volna, ha az egész háztartás önműködő lenne!

benkoka: szerintem nagyon jó árat mondott a dokid, én eddig 80e feletti összegekről hallottam. 2 hét múlva lesz a dokim, és akkor rákérdezek, kíváncsi vagyok.
Nekem a 18. heti genetikai UH-n mondták meg, hogy kisfiú. Addig is mindig kérdeztem, hogy esetleg tudja-e, de mindig úgy fordult, hogy nem mutatta magát a kis Maszat.
Ha szerencséd van, és nagyon jó szeme van a dokinak akkor meg tudja mondani.

Bogyiék

Kép
bogyiék
 
 


Lili!

Köszönöm szépen!

Kép
moncsi75
 
 


Hello Csajok!!
Mar megint jol eltuntem, inkabb mar nem igerek sururbb jelentkezest, mnert ugy tunik nem tudom tartani :oops: . De kitartoan olvasgatok es drukkolok mindenkinek meg ha nincs is idom irni!!!

Udv minden ujnak: Timi, babancs, moncsi, Fenix!!! Remelem seknit nem hagytam ki a sorbol, ha megis bocsi :!:

Benita! Nagyon drukkolunk Neked, hogy minden jora forduljon!

Ozi! Edes a kisficko, szerintem nem eletlenek a kepek, tok jol latszik :D

Benkoka! A fonokod egy bunko, ............. (inkabb nem sorolom), de meg kell mondjam nekem is mondtam mar hasonlot a munkahelyemen. Konkretan, hogy mennyivel njobb a ferfi munkaero, mert "lehet ra szamitani". Hat majdnem elkuldtem a bus barcas....-ba, csak a jo neveltetesem fogott vissza. :)

Kincsimano!!! Edes vagy, hogy megkerdezted milyen erzes tulleni a "buvos" 12. heten!!! Szuper :!: :!: :!: :!: :!: A hetfo kb. ugy zajlott, hogy egyfolytaban nezegettem az oramat, hogy legyen mar ejfel :) Persze a ferjem mondogatta, hogy azertr ne oruljek meg ez nem ugy van hogy ejfel, es onnanztol minden ok, de nem nagyon lehetett leallitani. :)
Amugy igaza van raadasul penteken pont picit rosszul lettem, vagyis fajdogalta a pocakom, de nem olyan huzodasok voltak mint eddig, de nem is gorcs. Kicsit megijedtem, es hivtam is rogton a dokim, azt mondta eloszor is NYUGI, de ha van valami menjek be nyugodtan. Aztan szerencsere nem lett. Valoszinuleg minden uj erzest tulreagalok, ami teljesen termeszetes, dehat fogalmam sincs mit kene ereznem, mi az ami meg ok, de miaz amivel mar menjak korhazba :?: :?: :?: Jajjjjjjjjj, de nehez ez az elso, olyan nagyon hulyenek es tapasztalatlannak erzem magam :cry:

Egyebkent sikerult vegre beutalot szereznem toxora, megiscsak a nogyogyim adta... De azt mondta eleg a 16. heten majd az AFPvel. Szerintetek az nem keso???

Viszont van egy kerdesem: szoltam a dokinak, hogy tavaly szeptemberben volt utoljara citologiam, legkozelebb ugye leveszi, mire azt mondta, hogy AAAAAAAA, most nem mkell, majd raer a szules utan :?: :?: Szerintetek ez igy OK????

Na jo, mar megint csak jartatom a szamat, de probalom behozni a lemaradast, jo hetveget mindenkinek, PIHENJETEK!!!!!!!!!
Bogar

url=http://www.TickerFactory.com/]
Kép
[/url]
bogar
 
 


Jó reggelt!

Lenne egy kérdésem...a jövő héten már látni lehet szerintetek UH-n petezsákot? Ténylegesen még csak 3 hetes leszek. Azt olvastam, hogy a 3. héttől már embrióról beszélhetünk.
Milyen gyakran/időközönként kell UH-ra menni itt az elején?

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Bogar:

Az én főnököm meg teljesen a férfiak ellen van.Azt mondja,hogy ő soha nem venne fel férfit a melóhelyre,mert nem szeretnek dolgozni,sokkal többet dolgoznak a lányok.Egyesek szerint nem a pasikhoz vonzódik szegényke.

Babancs:

Nem tudom,hogy lehet-e látni,én 5 hetesen voltam először,akkor látszott a petezsák,10 mm-es volt.Szerintem egy kicsinek már kellene látszódni.Én voltam 5 hetesen,7 hetesen és most 10 hetesen,a következőre 13 hetesen megyek.Azt mondta a doki,hogy az elején,egészen a 12-13. hétig sűrűbben találkozunk,utána pedig havonta.Egyébként nagyon gyorsan telik az idő,most tudtuk meg 5 hetesen és már 11 hetes leszek 1-2 nap múlva.Remélem tudtam egy kicsit segíteni,ne izgulj,nagy élmény lesz látni,még ha csak a gömböcskét látni is.

Tudna nekem valaki tippet adni,hogy hol vehetnék kismama nadrágot?Az a helyzet,hogy nem vagyok valami nádszál,eddig is XL-es nacit hordtam,most meg már nőtt a pocim és szorít a gatyó.
Az Anita üzletben néztem körül,de ott 10.000.- feletti összegek vannak.Ha tud valaki,adjon tippet!Köszike!
Vendég
 


fenix: Üdv itt! Milyen származású vagy, és mi szél hozott itt Magyarországon? Hát nem tűnt fel, hogy külföldi vagy! Megy neked ez a magyar nyelv!!

Dina! Gratulálok a kis Puncishoz! Mi lesz a neve?

Dia! Őszinte részvétem. Nem tudom, hogy hisztek-e ilyensmiben, úgyhogy ha nem akkor lapozzatok tovább nyugodtan.
Bálint napon temetésen voltunk, egyik távoli rokon halt meg. Este felhívtam apámékot, hogy Boldog Valentin napot! Erre apám közölte, hogy a mama meghalt néhány perce. Rá két hétre megtudtam, hogy terhes vagyok. Én hiszek a lélekvándorlásban, és tutira veszem, hogy a mama él a lányomban. (Egyébként nem szerettem szegényt, mert borzalmas ember volt) Mikor megszületett a lányom, rengeteg olyan gesztusa volt mint a mamának. Ez még anyáméknak is feltűnt, akik ebben egyáltalán nem hisznek. Voltak fura megjegyzései is... ezek a dolgok már elkoptak, és egyáltalán nem úgy viselkedik mint anno a mama..
szóval csak azt akartam mondani neked, hogy lehet .....

bogyiék: Lehet, hogy arra rugdos, ahol nem olyan látványos. Ha láttad mocorogni, és minden rendben van, akkor ne aggódj!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


34372!! r.zsana!!!
Köszönöm a kedves szavakat))) Nyugadt vagyok mint egy mamut)))!!!



Orosz vagyok, Szentpétervári, de most itt, Budapesten élek...

Kép

Kép
fenix
 
 


Korena 73
Köszi... haha.. még nem dicsértek ennyire a magyar nyelvtudásomat)) Nagyon jól eset))))!!!
Budapesten dolgozom... már öt éve. /ja, és orosz vagyok/..



Dina, én is gratulálok a lányodhoz :P !!!! Mi lesz a neve???? /remélem nekem is lányom lesz ;-) /

Kép

Kép
fenix
 
 


Lányok!

Kérdezni akartam Titeket a vitaminokról... Mit szóltok béresnek a terhesvitaminjaihoz??

http://www.beres.hu/index.phtml?p=item&itemid=47
fenix
 
 


Benkoka

Visszább kellene olvasnod augusztus legvégi és szeptember legeleji hozzászólásokhoz, mert ott a lányok megadtak egy olyan e-mail címet és tel.számot, ahol a lány varr méretre és megrendelésre nadrágokat és felsőket jó áron.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Fenix

Szia! Üdv Nálunk!
Elég jól hangzik az összetétele alapján, úgy nézem, hogy elég sok féle ásványi anyag van benne, sok a vas is ami elég fontos. Biztosan jó, de előtte szerintem meg kell beszélni a nődokival, hogy mi a véleménye róla.
Választottál már kórházat, vagy orvost Bp-en? Most mivel foglalkozol?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Korena!

Igen, én is már évek óta jógázok, de azért legalább egy pár óra erejéig szívesen venném, ha valaki megmutatná pontosan, hogy miket csinálhatok, illetve mik segítenek. Én sem vagyok bp-i, Cegléden lakunk, de a dokim is pesti, és néhány alkalom erejéig úgy döntöttem, hogy felmegyek Pestre.
A Padma jógastúdióban (www.jogastudio.hu) találtam 2 féle kismama jógát is, sőt itt még kismama jóga dvd-t is lehet kapni, amiről nagyon jókat hallottam, és megoldást jelentene a Bp messze van problémára. Pénteken tervezek elmenni egy jógafoglalkozásra, majd mesélek:):)

Fenix!

Tényleg semmit nem lehet észrevenni abból, hogy nem az anyanyelved a magyar. És milyen helyíesen írsz, ez az igazán nagy dolog!!

Babancs!

Én is pontban 5 hetes voltam (tehát 3 hete fogant a Baba), amikor 10 mm-es volt a petezsákom. Szóval már biztosan Ti is látni fogjátok!!!
lkt
 
 


Dina,
Én is csatlakoznék a gratulálókhoz, és kíváncsi vagyok a nevére, ha már eldöntöttétek.? :?:

Fenix, mivel foglalkozol? Jól érzed itt magad Mo-n :?:

Korena, szerintem nagyon is igaz, amiket írtatok, én is hiszek ebben, különösképp mert személyes tapasztalataim is vannak. A lelkek szeretnek ugyanabban a családban maradni, és újra oda 'leszületni' ahol a szeretteik közelében lehetnek. A gyerekek tényleg még emlékeznek az előző életükre, és beszélnek is róla, de nem szabad neki különösebb jelentőséget tulajdonítani, (csak meghallgatni őket, és elfogadni amint mondanak) mert megzavarhatja a fejlődésüket.

Őzi,
milyen idő van nálatok? Itt már beállt az ősz.

Bogyiék, sikerült kitakarítani? Nekem is ez lett volna a hétvégi teendő, de görcsölt a hasam, így jobbnak láttam, ha inkább pihenek - a rendetlenség közepén- :oops:

Üdv, mindenkinek,
Lili

Kép
Kép
34372
 
 


bbeti Szia! Köszönöm!

Nekem is az összetétele tetszett))...
Holnap megyek Dokimhoz /magánrendelőbe/ ... Abkarovics Géza a neve... és Péterfy korházban fogok szülni.... elvileg..



nehéz a magyar nyelv... :( ezek az ékezetek.. teljesen kiboritanak... )))
Egy, gyémánt szerszámok import-exporttal foglálkozó cég ügyvezetőjeként dolgozom.. Nagyon tetszik a Magyarország és Budapest is nagyon szép város... Otthonos, kényelmes))) Nem olyan mint Bécs... példaul... vagy Széntpétervárom... azok gyönörü... de rideg városok...

Kép

Kép
fenix
 
 


Szia Fenix!

Ha jól látom, akkor azonos napra várható Nálad és nálam a szülés? :)
Egyébként én is a Gravidát szedem, aki ajánlotta, az azt mondta, hogy nagyon jó!

Moncsi

Kép
moncsi75
 
 


Köszi szépen Benkoka, Ikt!

Elég bizonytalan voltam, hogy elmerjek-e menni 5 hetesen. De hát szerdán minden kiderül! Kérek beutalót vérvételre is, remélem ok lesz a progiszintem.
Ja én a Tescoba megyek ki ilyen kismama-szerű blúzokért..kicsit szégyellem, hogy úgy nézek ki, mint aki meghízott. Meg nem is akarom még senkinek sem elárulni. Nézek farmert is, lehetőség szerint gumis vagy kötős derekút.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok Lányok!

Minden új csatlakozót üdvözlök, de természetesen a régieket is.
Nagyon remélem, h. mindenki jól van, és a babák is szépen fejlődnek. A vonalzók legalábbis szépen haladnak előre....:)
Mindenkinek köszönöm az aggódást és az együttérzést a keresztlányom betegségéhez, nemkülönben a jókívánságokat.
Már jobban van sokkal, egyedül eszik-iszik, és már infúziót sem kap. Fel tud kelni, úgyhogy már csak jobb lesz remélem. Megterhelő volt számunkra, de talán most már fellélegezhetünk. Egyébként szalmonella-vírust kapott :oops: - Őzi, azt hiszem te kérdezted. Nem tudni mitől, de nem is érdekes.

Lányok, nekem úgy néz ki, ma megjött, vagy csak SZÓRAKOZIK velem!!!! :evil: :evil: Ma van a 28. napom, de valami pecsétszerű jelentkezett, enyhe hasfájással. Azóta semmi, de ami késik....... :(

Nem baj, majd legközelebb. Csoda is lett volna, ha összejön, mert most sajnos nem nagyon szeretgettem apát. Ne kérdezzétek, hogy miért. :cry: Így jött ki.

És még egy nagyon fontos! Két hét múlva (október 1-től) már nem vagyok, megszűnik a munkaviszonyom. Nem tudtam otthonra még internetet köttetni, de igyekszem, ígérem. Lesz módja annak is, hogy bejelentkezzek hozzátok néha (ezt megígérem 8) ), de az más lesz. Akivel msn-en kapcsolatban voltam, azokat pedig egyszerre fel fogom venni, ezt is ígérem.
Nagyon fogtok hiányozni :( :cry: :( - de addig még vagyok. Ja, és még valami: a benrita@citromail.hu -ra nyugodtan írhat, aki akar.

Pusza

Benita
benita
 
 


lkt: Nagyon várom a beszámolót. Melyik irányzatot követed? Én hatha jógát gyakorlok.

fenix: Nekem a dokim kifejezetten azt mondta, hogy ne szedjek semmit, semmi értelme. Azért én magneB6-ot szedek, meg az elején folsavat, és kitűnő a vérképem. Azt mondta, hogy a harmadik trimeszternél kell nagyon odafigyelni majd, és pótolni, ha szükséges. Persze minden doki mást mond, és hát függ a te állapotodtól is, hogy fel vagy-e töltve...

Lili: Teljesen igazad van. Semmi értelme firtatni az előző életetét egy gyerkőcnek, nem véletlenül felejtjük el. Ő most egy új "ruhában" van! Egyébként nagyon nyitott ezekre a kérdésekre már most. Persze biztosan belejátszik az is, hogy látja az én ilyen irányú gondolkodásomat, de én igazából nem akarom ezt eröltetni, mert majd ha felnő úgyis kinyillik valamerre, és szeretném ha Ő találná meg a saját vallását, vagy filozófiáját, amit magáévá tud tenni.
Le van ejtve a rendetlenség, úgy is megvár!! :lol: A lényeg, hogy érezd jól magad!

Benita: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon sajnálom!
Neked nagyon összejött! Remélem, hogy hamarosan jóhíreket írsz nekünk! Én amikor a legnagyon sz--ban vagyok akkor, mindig akkor süt ki a nap!! :mrgreen: Neked is azt kívánom, hogy mihamarabb süssön végre!!



Hétvégén voltunk egy kicsit kirándulni. Kezd ősz lenni és én annyira de annyira imádom az őszt!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: