Új privát üzeneted érkezett!

Cirkuszka!
Mentek nagyobb képek... :arrow: :arrow:
Jelszavasra szavazok.
Tali rendben. Nyári szünetben ráérek. :wink:

Puszi Mindenkinek :!:
Vendég
 


1149720465.66.xls

Mit szoltok hozza?[/img]

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


[url]
Kismamik
Név Kor Kiírt Idöpont Hány hetes? Gyerekek? Hányadik hónapban jött össze? Baba neme

Vio
Cicmerák
Özi 27 05.01.2007 10+0 Elsö baba 1 próbálozásra összejött áprilisban Még nem tudja

És akik még próbálkoznak
Név Kor Próbálkozások kezdete Ciklus hossza Gyerekek?

Gyugyi
Péknéanita
Benita
Okr
Timcsusz
Rabkri
Cirkuszka 19 Június 43 Nincs
[/url]

Kép

Kép
cirkuszka
 
 

 
 

jajjj nem tudom hogy kell berakni azt a tablazatot amit csinaltam :cry: :cry: :cry: HELP!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Kitöltöttem :)
Vendég
 


Gyugyi! Az oke hogy kitoltotted de en nem latom meg seniki! Ugy akarom feltenni mint a tobbi forumokban hogy en teszem fel es akkor latszik neha befrissitek! Nekem kuld el legyszi az adatokat!
Meg a tobbiek is!
Koszi

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is egy kicsit!
Cirkuszka : Az én adataim:
27 év, sajna ahhoz már közelebb vagyok.
2005. november a próbálkozás kezdete
A ciklus hosszát nem tudom megítélni a Closti miatt, de írj be 32-33 napot,majd legfeljebb később változtatok.
Már van egy fiam: Gyulus 5 éves.

Ennyi lenne!
Figyusz kérdezd meg, hogy teszik fel a lányok a 2006-os topikba, azt hiszem Mesi szokta feltenni ott.

Egy ötlet feltehetnéd még egy oszlopba azt is ki hányadik cn-n tart, úgy azt is nyomon tudjuk követni. Hm.. Mit szólsz hozzá? Döntsd el!
Talán még azt is lehetne ki hol lakik, így a talit is megtudjuk beszélni alkalom adtán... Ez is csak egy kósza ötlet.

Nálam egész jól halad a pihi, fogjuk rá, mondjuk még nincs miért aggódnom...
:oops:

Puszi:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Cirkuszka

Ránézek az oldalra, + keresek képeket és küldöm.

Adataim:
Benita, 30 (kicsit "vén" vagyok)
Június (igazából most indul)
cikl. 28 (általában ennyi, ezt írd be)
gyerkőc: nincs

Lakóhely: Szombathelyt írjál (igazából egy közeli falu)

Találka rendben. :P

Benita
benita
 
 


Cirkuszka, esetleg küldd át az xls táblát a mail címemre - lehner.krisztina@freemail.hu -, ha gondolod, szívesen megpróbálom Neked feltenni. Hátha sikerrel járok.

Titi - a 2006-os topicból!
titi_27
 
 


Koszi Titi! Elkuldenem akkor es talan neked sikerul probaltam ugy melleklettel de nem ment!
Akkor kuldom mindjart!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 



Sziasztok!

Bekerülhetek én is a táblába? Igaz nem rég óta irogatok ide, de talán beférek...

Név: Moni
Kor: 31
Próbálkozások kezdete:2005 márc (de 2004.szept.-től nem védekezünk)
Ciklus hossza: 28
Gyerekek: 10 éves fiú, 5 éves lány
lakhely: Sz.hely

moni
 
 


Sziasztok!
A dógozóból írok, lukas órám van.
Adataim:
kor: 37 év :(
próbálkozás: 2005 március
ciklushossz: 25-29
gyerekek: lány 12, fiú 10
lakhely: Győr
Vendég
 


Na, akkor lássuk, vajon sikerül-e.

Kép

Kép

Cirkuszka, mindjárt küldök mailt is.

Titi
titi_27
 
 


Köszi Titi a táblát.
Amit elfelejtettem, én Ajkán lakom. Ha javítasz, írd majd be légyszi!
Köszi!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Lányok!

Én hová kerülök a táblában? Reménybeli-kismami kategória leszek?

Az adataim: kor: 32 év
6+5 a talán-terhesség kora
Első baba, második próbálkozásra jött össze
Amúgy Tökölön élek.
Ez elég, ugye?

Egyébként ülök és teljesen kivagyok, olyan hányingerem van. Már mellettem van egy tál a monitor mellett. Közben meg éhes vagyok. Na jó, nem panaszkodok, ez lehet jó jel is.
nanett
 
 


Nanett!

En csinaltam a tablat es szerettelek volna megkerdezni hogy hova is irjalak! Mert ugy nem tennelek be ha nem szolsz, hova is szeretnel bekerulni!

Frissitem tovabb a tablat!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka!
Talán jövő hétig legyek kismami, ha nem vagyok, akkor utána kerüljek át a próbálkozók közé. Így még reménykedhetek addig is. Jó?

Köszi a segítségedet a tábla-alkotásban.
nanett
 
 


na nezzuk hogy sikerul beraknom? Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


JAJJJJJ ENM MEGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HULYE EGY PROGRAM AMIVEL NEM TUDOMFELTENNI!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Hellóka!

Hol vagytok csajok? Már mindenki lelépett nyaralni, kirándulni?? 8)

Cirk.
Megnéztem az oldalt, tuti (lesz), én még nem vagyok rajta. Küldtem képeket a citromail-edre, majd nézd meg. Ez a táblázat-ötlet jó, már én is csináltam magamnak múlt héten egyet, annyira zűrös volt a sok adat a fejemben, látod, én is elveszek a részletekben.

Kismamiknak jó pihenést és rosszulét-mentes (kíméletes) hétvégét kívánok!

"Leendőknek" szép napokat, -akiknek lehet- jó hancúrozást! :wink:

Vio
Rem. jövő héten összejön az uh. már várjuk a képet!!!!


Mindenkinek sok puszi:

Benita
benita
 
 


Sziasztok! Tök jó ötlet ez a táblázat! Így jobban képben leszünk.
Vio:
Kor: 29
kiírt időpont: (még nem voltam dokinál, de a kalk. szerint) január 28
7 hetes
gyerekek: Áron, 4 év, Kíra, 15 hó
eső próbálkozásra összejött
Nem tudom, fiú, vagy lány

Kép
vio
 
 


sziasztok csajok,

remélem még emlékeztek rám :lol: :lol: tudom hogy nagyon eltűntem de benyelt ez a kaki gép vmi vírust és meghalt és a netünk is és semmi nem ment de már van újra net és gondoltom szólok hogy élek és itt még semmi :oops: visszaolvasni egyenlőre esélyem sincs de igyekszem :!: remélem mindenki jól van és csak gyűlnek és gyűlnek a zebrák :D
jövök ha tudok,
puszilok mindenkit
gigi
Vendég
 


Szia Gigike!!! :)

Rég nem találkoztunk :)
Én már lecsúsztam a rég megbeszélt februárról :(
De akkor leszek veled együtt áprilisi :)

Lányok emlékeztek még rám ???? :)
Gratula a sok zebráshoz :)

Kavics
(29 cn.)
Vendég
 


kavicska,

szia újra :lol: én megmondtam hogy április rulez :P már van időpontom petenéző UH-ra :P

csókolat
Vendég
 


Gigike!
Szeded ebben a hónapban a Clostyt??? :)
Húú akkor nagyon megy a drukk++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++ Ilyen nagyon :)
Mikor mész UHra. Várom a helyzetjelentést. Türelmetlenül!!!
B baba hogy van???

Csók mindenkinek!!! :)
Vendég
 


kavicska,

sajnos még nem :( majd júliusban :lol: :lol: csak ha akkor akarok menni Uh-ra amikor nekem jó akkor már most kell kérni ip-t
bromo jó cucc mert kutya bajom tőle és tejci sincs meg barnázás se meg semmi szóval rulez :lol: azért pénteken kell mennem egy vérszívásra megnézni hogy 10 alatt van e.....de sztem biztos :P
és aztán jöhet a closty és már babás is vagyok :P :P
nyugi ha van vmi úgyis szólok :)
b meg eszi az életemet :lol: és szerencsére egészséges is.ezen a héten kaptunk oltást kullancs ellen....

na tipli
csókolat
Vendég
 


Sziasztok!
Nektek is eltűnt a topikunk? Hiába kerestem vasárnap de-du.
Vendég
 


sziasztok!

Nekem is eltűnt :shock:

Mi is kell a táblához? Kor 26, második baba, nemét nem tudjuk, név még nincs, első baba Gergő 2005.01.30. kiírás 2006.12.11., terhességi hét a szalagon van. Ja, és hát attól függ, honnan számolom, de írjuk, hogy a második próbára.

Én jelentem, hogy most már tuti, hogy érzem a Babácskát. Nem gyakran, de érzem.

Na megyek alszok, mert álomkór úgy látszik megmaradt, meg nincs is ma valami jó kedvem.

Írjatok csajok!

Cic
cicmerák
 
 


Helló LÁnyok!

De jó fejek vagytok, én is beleférek a táblázatba?

Gyugyi, mi egyidősek vagyunk :( :oops: :?
Szóval én is 37...
2005. májusa óta próbálkozunk :wink: , Pest megyében...
Három lányom van: Dorka 15, Luca 12, és Lili ma 4 éves.
Ja, és 28 nap, percre pontosan...

Cic!
De jó, érzed a mocorgást!? Ha ma már nem is, de holnap legyen jó kedved! :D :lol: :D

Gigi! :D
Ígérem, jelentkezem, 8) de kicsit megőrülök ebben az év végi hajrában... :( Ma Lili tiszteletére kicsit kiruccantunk, már nagyon hiányzott.

Vio!
Áronnak holnapra nagyon boldog szülinapot kívánunk! :lol: :(
Képzeld, Lili legjobban a mellékesen vásárolt portalanítónak (hogy hívják ezt a színes szőrmókot?) örült, egész nap azzal szórakozik :lol:

Én már februárban sem fogok szülni :cry: :cry: :cry:
De majd márciusban!!! :lol: :lol: :lol:

Sziasztok!

Kriszta
Vendég
 


A nyavalyába ezzel a Babanettel, elúszott az egész irományom!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szoval Gyugyi, írd már meg léccci, hogy teszel fel 3 szalagot!!! Hát senki nem segíííít?! Nekem azt írja ki, túl hosszú aláírás.
Cic, tök jó, hogy érzed a baba mozgását! Én még messze vagyok ettől. Viszont ki vagyok akadva, hogy este 9 után is émelygek! Ilyen egyszer sem volt az előző 2 terhességemnél.
Jaj, képzeljétek!!!! Írtam már? Anyósom teljesen rá van kattanva a témára, hogy a 3. után nem akarom-e elköttetni magam! És már 3-4szer is felhozta a témát! Kezdek kiakadni! Hallottátok, újabban mi készül az elköttetéssel kapcsolatban? Mit szóltok???

Kép
vio
 
 


Vio :)
A TickerFactory nekem sem engedte, mert túl hosszú a szöveg, amit be kell másolni. próbáld meg a Lilypie.com -on.
Vendég
 


Most nézem, azt írja a vonalzóm, hogy 12 nap a tesztig. :? Még pé-m se volt ebben a hónapban... :shock:
Vendég
 


Jó hétkezdést mindenkinek!

Rabkri, Kavics, Gigi
Nagyon örülök nektek, rég nem hallottam felőletek.
Gigi
naná, hogy nem felejtettünk el, jó újra olvasni a soraidat.

Akkor most még Ti is baba előtt álltok ugyi? 8)

Cirk
Láttad a képeket? nem értelek el msn-en. Hol vagy?

Vio
Sok szerencsét az uh-ra! :P

Gyugyi
Az a "12 (11) nap a tesztig" az nem azt jelenti, hogy amíg nem jön meg, vagyis a 28 napig (!) még 11 napod van arra, hogy tesztelj. és utána vagy megjön vagy nem. És ha nem, akkor úgyis + a teszt. Sztem a szalag úgy értelmezi, nem? Vagy bénán gondolom? :?


Majd még jövök.

Benita
benita
 
 


Benita :)

De igen, jól gondolod! :) Ez csak egy keserű megjegyzés volt tőlem....Ebben a hónapban örülni fogok, ha megjön egyáltalán 28 napra. Tesztelésen nem kell aggódnom, sajnos. :(

Csók mindenkinek, ma van az osztályozó értekezlet, úgyhogy sokáig dolgozom.
Pussz :!:
Vendég
 


Csajok!

Nálam a napokban lesz a "döntő" akció (vagy nem). Kicsit idegesít, mert a párom tiszta nátha, + mennie kell dokihoz, mert valami nyavalya kiütései vannak (a valamilyén!). :evil: Nemtom, összejön-e. Ő jobban izgul emiatt, mert attól tart, megint valami bakt. kerülne a babába. Múltkor is így volt. Bár ápr. végén negatív leletünk volt (mindkettőnknek). Lehetséges, hogy újra támad minket? Szerintetek várjak még egy ciklust? Help me! :cry:
Jó lenne, ha csak ilyen felületi akármi lenne, mondjuk allergia, vagy olajos ruha, mosószer... stb. :?
De most mire megint laborvizsgálati eredményt kapunk, az 1-2 hónap!!!! :evil: :evil:

Benita
benita
 
 


Sziasztok! :lol:

Bocsi hogy eltuntem de nagyon sok dolgom volt es most is tanulok mert holnap vizsgazom :shock: :shock: :shock: :shock:
De utana lesz idom mert szerdan repulok Svajcba a Parom utan es 2 hetig kint vagyok! (pont pé-m lesz remelem) :lol:

Benita most lattom hogy megvannak a kepek csak mar lementettem fel is teszem mindjart!

A tablazatban Titi segit egy kicsit mert nem tudom lekicsinyiteni mert nincs olyan progim es neki van!

Talival kapcsolatban: Van vkinek vmi jo otlete?
Jo lenne tenyleg szervezni egy talalkozot:)

Most lepek tanulok tovabb de szerdatol lesz idom es felporgetjuk egy kicsit a forumot:) :lol:

Nem is kerdeztem Kismamik hogy vagytok? Es a tobbi keszulo Kismami?:)

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Na sziasztok! Voltam dokinál!!! Hát... nem tudom, mit gondoljak!
Mielőtt megvizsgált, megnézett uh-n, de az egy nagyon kezdetleges gép, és csak hasit csinált. Először semmit nem látott, aztán azt mondta, mintha látná a petezsákot... hát nem volt valami bíztató. De mikor megvizsgált, mondta, hogy hát igen, van itt valami, csak annyira hátrahajló a méhem... és hogy inkább a jövő héten menjek uh-ra, de nem őrültem meg, ha már mára van időpontom, pláne ezekután, naná, hogy elmegyek! És az hüvelyi lesz. Mondta, hogy a menstruációm alapján nagyobbnak kellene lennie. Közlöm, hogy mindkét gyerekemet végig kisebbnek mondta az uh, és túl is hordtam... nagyon remélem, hogy csak ez van most is és nincs baj.... szorítsatok! 16:45-re megyek!!!

Kép
vio
 
 


sziasztok!

Vagyok ám én is! Csak olvaslak benneteket! Nehezen, de azért megy a gondolat terelés a babáról, nagyo-nagyon igyekszem... Majd meglátjuk, ha ennyire türtöztetem magam, remélem az már jó. Nem mondom, hogy nem jut eszembe a bébi, de igyekszem rögtön mára terelni a figyelmemet.
Vio: Remélem minden rendben lesz, és már jobban láthatod a babád délután. Nagyon szorítok!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


vio,
jóhogy drukkolunk és ne izgulj,minden rendben !siess vissza és tudósíts :lol:

anita,
elhiszem hogy nem könnyű én most kezdek meghülyülni :lol: :lol:
ahogy egyre közeledünk a következő hónaphoz amikor is már mehet a project úgy gondolok rá egyre többet.de kb egy hete már egész napnál tartok :lol: :lol:

csók
gigi
Vendég
 


Nekem már sokszor elmondták Gigi, hogy ezzel lehet a legjobban hátráltatni a peteérést, hogy nagyon erős már a baba utáni vágy és leblokkolja az agy működését, egyszerűen nem lesz pé.
Ezért gondoltam rá, hogy ebbe a hónapba félreteszem a baba dolgot és mással foglalkozom. Nagyon nehéz, de próbálkozom... Néha azért megy. Este jönnek inkább elő a gondolataim. :cry:
De majd meglátjuk. Nagyon erősnek kell lenni.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Vio

Nagyon szurkolok neked, ne félj, rendben lesz minden. Mekkora méretre mondta, hogy kisebb mint kéne a mens. képest. Meglátod a h-i jobb lesz! Héthetesen (kb.) egy hasi uh-n mit vár? Alig látható ilyen korán (mármint hasin), + az rosszabb minőség!!!!!
Várom a jóhíreket!

Ancsa, Gigi
Kitartás! Tudom, könnyű mondani, de én is hasonlóban vagyok. Most, hogy már nekünk is lehet (5 hónap eltelt!!!) egyre jobban rá vagyok kattanva. Ezelőtt nem jött be ( :( ) , de most még lehet, hogy várnom kéne, vizsgálatra kéne mennem. Ezért bizonytalan vagyok. Belevágjak, vagy ne? a dokim mondta, hogy mielőtt belekezdünk újra, megvizsgálna. De én már annyira akarom, hogy nem akarok menni hozzá, mert mire megjön az eredmény, újabb hónap. .... szóval ilyesmi taglóz le minden nap. Jobb ha nem is gondolok rá. Meg aztán össze-vissza alakul nekem is a pé-m.. Most a műtét miatt, vagy az antibiotikumok miatt? De hát már régen volt. :cry:

Benita
benita
 
 


anita,
persze tudom hogy ez is hatással van rá de nekem se így se úgy nincs pé-m closty nélkül,tehát nyugodtan kattoghatok :P és ha van closty akkor akkor is van pé ha kattogok :roll: na jó,ez persze csak mind vicc volt,dehát nekem muszáj mert épp ésszel megőrülnék :?

benita,
olyan jó olvasni a soraidat mert ilyen gondolataim nekem is vannak csak más körülményekkel ugye.én is folyton abba gondolok bele hogy +1 hónap meg ezmiatt még +1 és eret vágnék magamon :oops: most mondjuk optimista napjamat élem és nincsenek hülye gondolataim hanem azzal nyaggatom apát hogy vegyen már tesztet mert nemsokára fog kelleni :P

csókolat
gigike
Vendég
 


Vio!
Nagyon drukkolok, hogy láthasd a babát. Remélem, jössz a jó hírekkel. Hasi UH-on ilyenkor még szerintem semmit sem lehet látni.
nanett
 
 


vio????? Na mesélj már!
megyek fürdetni.
cicmerák
 
 


Vio,
Na mi volt?
Azert elegge meg vagyok lepve az orvosodon. Minek paraztat feleslegesen? Ha nincsenek megfelelo eszkozei, akkor ne hivjon hasi uh-ra a hetedik heten!

Nanett,
Ne haragudj, de nem emlekszem es most nincs idom visszakeresni... mikor is mesz uh-ra? Nem ezen a heten kell?

Benita,
Ha az a kiutes nem tul megnyugtato. De lehet, hogy tenyleg csak allergia, nem? Hogyhogy 1-2 honapot kellene varni az eredmenyre? Gondolom azert nem minden esetben. Ehhez nem nagyon ertek, de en is aggodnek a helyedben... mindenesetre mindenkepp menjetek el orvoshoz...

Gigi, Anita,
Kitartas...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!!! Hát... eléggé el vagyok kenődve. Nem is tudom, hol kezdjem. Leírom, ahogy volt. Bemegyek uh-ra (hüvelyi), pár perc matatás után közli velem a szonográfus nő:
-Szerintem ez nem egy élő terhesség!
Aztán mondja, hogy a menstruáció alapján betöltött 7 hetesnek kellene lennie, de csak 5-6 hetesnek látja és nincs szívhang.
Gondolhatjátok, azt hittem, lefordulok az ágyról... Aztán mondtam neki, hogy dehát 31 napra jött meg, azelőtt meg 35, és az előző 2 terhességemnél is végig az összes uh-n 1 héttel kisebbnek látták őket. Kérdezi, hogy meg akarom-e tartani. Mondom persze. Erre azt mondja, hogy akkor ad neki egy kis időt (?!?!?! :shock:). Menjek vissza pénteken, és ha akkor is pont ugyanekkora lesz, akkor nem él. Kérdeztem, hogy és ilyenkor van,kiderül, hogy nincs baj?Azt mondja, hogy az derülhet ki, hogy kisebb. Viszont ha tényleg 6 hetes, az normális, ha még nincs szívhang. Na mondom.... eljöttem. Hát utána felhívtam egy barátnőmet, akinek nőgyógyász a férje, és teljesen kiakadt, hogy lehet ilyet mondani, hogy nem él, csak mert egy héttel kisebb! És azon pláne kiakadt, hogy egy pár milliméteres baba 2 nap alatt hogy nőhet akkorát, hogy abból látszik, él-e?!?!?! Ez szerintem is furcsa, és azt tanácsolta, menjek vissza a jövő hét végén. Végülis, ha nem görcsölök, és nem vérzek, akkor nem kell sietni, 2 nap múlva marhaság menni megint.
NAGYON SZÉPEN KÉREK MINDENKIT, AKINEK 5-6 HETES UH LELETE VAN, ÍRJÁTOK BE IDE NEKEM AZ ADATOKAT! VALAMINT AZT, KINEK HÁNY HETESEN HALLATSZOTT A SZÍVHANG ELŐSZÖR!!!
Nekem itt vannak az adatok:
Petezsák:25X20 mm
CRL:2,4 mm

Kép
vio
 
 


sziasztok!
Bocsánat, hogy ide "pofátlankodok" én a Babagyártásban 2006 a mi évünk topicba szoktam írni, de olvaslak titeket is :wink:

Vió
én olyan Uh-os adatokat tudok Neked írni, hogy 5 hetes terhességnél nálam a petezsák 8x17mm-es volt. Viszont vérzéskimaradás szerint én már 6 hetes terhes voltam ekkor.
Következő Uh. nekem 9 hetesen volt, összehasonlításként azt is leírom:Crl:24 mm. Nekem a szívhangot csak itt látták, az elsőnél (Hasi uh. volt) még nem látszódott.

Ehhez képest nekem a Te adataid jónak tűnnek :wink:

Remélem tudtam Neked segíteni:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Vio!
Hát neked sem indulnak könnyen a dolgok. Szerintem egyáltalán ne keseredj el ettől a csajtól. Miért ne élne attól a baba, ha kisebb? Két nap alatt képtelenség, hogy szemmel látható növekedés legyen. Teljesen igaza van a barátnőd férjének, hogy kiakadt rájuk. Hová jársz egyébként?

Hát, sajnos én 5+6 naposan csak petezsák méretet mondhatok: 20x20 mm volt, ami a doki szerint normális méret volt. Persze már csak a baba hiányzik belőle.

Szóval egyáltalán ne keseredj el szerintem. Sajnos megint várakozni kell, de egyáltalán nem reménytelen ez a baba.

Őzi!
Pénteken megyek UH-ra, már tűkön ülök. Ha nem lesz baba, nem tudom, hogy fogom elviselni.

Veled mi a helyzet? Jó a közérzeted? Látom, már majdnem 11 hetes vagy. De jó Neked!

Most is a hányingerrel küzdöttem, szegény férjem röhög rajtam (de azért együttérezve röhög), ahogy jajgatok egy tállal a kezemben. Mindig óriási gond volt nekem ez, bele akartam/akarok halni. Nekem eddig semmilyen módszer sem vált be az elmulasztására. Na, de nem panaszkodok, csak legyen eredménye.
nanett
 
 


Szia Gabi!
Nagyon köszi, én is csak bízni tudok, hogy csak kisebb...

Kép
vio
 
 


Vio!
Tudom mit érzel...borzasztó hallani, amikor ilyeneket mond az uh-s. Rémálom. Szorítok, hogy minden rendben legyen.
Régi uh leletem: 7(+/-1 hét) 42. cn.
CRL:11.0 mm , egy élő embryo látható.


Puszi Mindenkinek.
Küldök drukkokat +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: