Új privát üzeneted érkezett!

Rnecsi!
a Campona mellett van egy uszoda és kedd-csütörtökönként van 19.15-20.30-ig!Nagyon jó!Ha gondolod és amikor én megyek felvehetlek Érden meg vissza is tudlak vinni Érdig!Szülésre felkészítő jógás alapú aquanatal!Nagyon jó!

Bogyó!
Hívd nyugodtan,mert lehet,hogy már hétfőn el is tudsz menni hozzá,mert lehet nem írtam,de csak hétfőnként rendel 16-19-ig!.És nincs mit!
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagyok ám, csak kicsit sűrű lett az elmúlt két nap!

Benszi, hajókázás csodálatos volt, párom nagyon meglepődött :lol:
jól éreztük magunkat.
Csodaszép a kivilágított Pest a vízről.

Tegnap a kórházban jó csomót vártunk, aztán hála az égnek nem találtak semmit, bár ugye méhen belül nem minden mutatható ki, így ha megszülettek, akkor még lesz egy körünk, de nagy baj már nem lehet :lol: :lol: :lol:

Aztán megnéztük a Harry Pottert, este meg babáztam egyik ismerősünknél :D

Ma anyóséknál ebéd, aztán holnap jön a barátnőm látogatóba, már alig várom.

Puszi!

Judit

Üdv az újaknak :wink: gratula az ikrekhez :!:
Andi, hétfőn vérvétel ( ellenanyag ), szerdán nőgyogyi (megpróbálok képet kérni, ha lehet még csinálni vmi normálisat)

jucicuki
 
 


Bogyótanya, szerintem át kellene méretezned, mert csak 600*600-at enged feltenni.

Judit

jucicuki
 
 

 
 

Katának küldtem sms-t, remélem válaszol és remélem csak a fiúk foglalják el :oops:

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Times: azt irod nehogy ugy jarjunk mint Te?! :D En szeretnek ugy jarni, ket iyen gyonyoru baba!!! Tenyleg csodaszepek!!!!!!! De jo hogy mar otthon vagytok egyutt es minden ok!!! Biztos mind a ketten szopizni fognak majd amikor eleg erosek lesznek, egy ekkora babanak az nagy erofeszites.
Milyen okos kisfiu Gergo hogy ilyen jol banik a babikkal!!! Annyira irigyellek! :D

Udv az ujaknak; Rnecsi es Bogyo, jo helyen vagytok! Gratula Nektek!!!

Ne haragudjatok nem irok most tobbet, annyira nem jol vagyok, tegnap egesz du. kemenyedtem folyamatosan, mar fajt is es ejjel alig aludtam valamit mert rosszul voltam, hanyingerem van, nagyon fajnak a labaim, aztan arra ebredtem hogy jon fol a sav es gorcsol a gyomrom szoval hulla vagyok. Lehet bemegyek ma du. az ugyeletre hogy nezzek meg a mehszajamat minden rendben van-e mert meg muszaly bent maradniuk a babaknak!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica, szerintem irány a kórház, az a biztos, ha megnéznek, nehogy aztán valami baj legyen!

És tessék pihenni!!!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Tontica!
Pihizz és tényleg menj be a dokihoz!Jobb félni,mint megijedni!
Juci!
Nagyon jó lehetett a hajókázás!
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Benéztem hozzátok kicsit, jó sokat termeltetek, alig bírok visszaolvasni.

Tontica,
nem tudod felhívni a dokidat ilyenkor? Hátha ő megnyugtat vagy megmondja, hova menj. Szigorúan feküdj, ha megteheted!

Benszi, hogy neked mekkora pocakod van! Egy hónap múlva nekem is ilyen lesz? Én nem merek semmiféle mozgásra járni, uszodavízbe meg egyáltalán nem merek. Pedig előtte sportlédi voltam.

Tegnap elmentem a Mom park C&A-ba, mert tudtam, hogy ott vannak kismamruhák. muszáj volt beszereznem valami gatyót, mert már gyakorlatilag nem jön rám semmi, pedig nem is látom olyan nagynak a hasamat ikres létemre. Majd hirtelen fog megindulni?
Szóval, nagyon csalódott voltam, nem túl nagy a választék. Vettem ugyan egy háromnegyedes gatyát, ami most pont tökéletes, de a hasrésze szerintem nem készült elég rugalmas anyagból, úgyhogy előre látom, hogy nem tudom majd hosszan használni. Tapasztalt pocakosok! Hova érdemes menni rucit venni? Olyat, ami állítható hasú, és jó sokáig kitart, hogy ne kelljen vagyonokat költenem hónapról hónapra? Nem is olyan könnyű feladat felöltöznie egy kismamának.

Mivel túl késő lett volna főzni, hazahoztam ebédet ott az egyik kifőzdéből. Én egyfolytában babfőzelékről fantáziálok, úgyhogy azt vettem. Nem tudom, hogy az étel volt-e romlott vagy túl sokat ettem, de éjszaka pokoli fejfájásra ébredtem, majd hánytam egyet. Reggel dettó, 11-ig 4-szer hánytam. Most már jól vagyok, de eléggé megviselt, főleg, mert terhességi hányingerem nekem gyakorlatilag nem volt. Többet nem veszek sehol kész kaját, teljesen megundorodtam ezektől a helyektől. Inkább főzök minden nap. A babóknak ugye nem ártott, bármilyen gyomorrontás vagy ételmérgezés volt is ez?

26-án megyek AFP-s vérvételre, aug. 2-án a dokihoz. Remélem akkor láthatóm a babókat. Nektek is havonta csináltak UH-t az elején?

Néha egyébként mintha apró mozgásokat, inkább hullámzásokat éreznék, mikor a hasamra teszem a kezem. Szerintetek csak képzelődöm 14 hetesen?

Puszi!
Még benézek, addig is vigyázzatok magatokra!!!
lili73
 
 


Megpróbálok csatolni két képet. Elég bénák, de legalább nem vagyok számotokra arctalan. Az alsón az ominózus új gatya, még nem mertem levágni a címkéjét, hátha mégis meggondolom magam :)))
Kép
Kép
lili73
 
 


Hát, ez nem sikerült. Valaki majd írja le nekem, hogyan kell. A Képre klikkeltem fent, és megadtam az img tag-ek közé a linket. Próbáljam a Link gombbal? Vagy a Melléklettel? De azt olvastam, sajátgépről nem tudunk képet feltölteni, csak url címről....
lili73
 
 


Lili!
Én mindig lementem a képet az asztalra és a melléklettel felöltöm!
C&A-ban vettem gatyát én is,de csak most mikor már ekkora hasam lett!Addig kínaiban az XL-est nyomtam,igaz hosszú pólóval mert mivel a hason nem feszül a gatya és a seggemen bő volt,de megoldottam!Már lehet hogy érzed a hullámzást,ha az elülső falra tapadtak fel!Tök jó!
Szerintem nemsoká beindul a hasnövekedés!
Sajnálom a hányást!A babáknak nem lesz semmi bajuk,ha most már elmúlt!Remélem már jobban vagy!

Numa!!!!!!Merre vagy???

Csajok !!!!!
Megrendeltem a két kiságyat,olyat amit Juci rendelt,csak én Jávor fa színben!Egyébként a Brendonban lehet ilyet kapni és ott 59.000Ft,ezen a honlapon,ahonnan a Juci is rendelte 39.000FT!Kettő kölöknél nem mindegy!
Vendég
 


Tontica????

Kata nem válaszol, nem tudom mi lehet velük :roll:

Judit

jucicuki
 
 


Benszi,
aha, szóval így megy ez. Kínai cucc, XL. Hát igen, nekem is vigyáznom kellene a pénzemre, de hát annyira szerettem volna csinos lenni. Igaz, hogy sehova sem járok, úgyhogy max. az uramnak, de ő sem az a flancolós fajta, úgyhogy nem kell túlzásba vinnem. Meg az utcában babát és kutyát sétáltatóknak :)

Teszem fel a két képet akkor, ahogy írtad. Csak tükrös fotóval tudok szolgálni, mert a zuram nincs itthon. Kép Kép
lili73
 
 


Lili, amint látom, az XL-es mérettől még messze vagy :lol:

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy bepofátlankodok.

Jucicuki: most látom, hogy te is székesfehérvári vagy. És majdnem egyidős terhesek vagyunk. Egy nap van köztünk.
Ha van kedved írj!
Vendég
 


Lili!
Csinos vagy nagyon!Az a baj,hogy még alig kapni ilyen méretben kismama gatyát!Nekem is olyanok vannak amik bővek!


Többiek pihiznek?

Tontica!
Jobban vagy?Voltál dokinál?
Vendég
 


Szia Benszi!
A nyári kánikulában csak megoldom valahogy a bővebb ruciaimmal.

Nem tudom, mi van velem, de ma megint fáj a fejem, fáradt vagyok, remélem csak a hőség az oka. Pedig tegnap délután nagyon szuperül voltam. Lehet, hogy a hormonok épp most kezdenek játszadozni velem, eddig minden olyan problémamentes volt.

Tontica,
mi van veled? jelentkezz be egy pár sor erejéig!

Megyek, előkészülök főzéshez.

Szép vasárnapot!
lili73
 
 


Na tessék, eddig csak Katáért aggódtam, most már Tonticáért is lehet :cry:

Hogy bírjátok a meleget?
Tegnap este R-GO koncerten voltunk Agárdon, de 11-kor haza kellett jönni, mert már alig éltem :oops: pedig a kempingszék is befigyelt :roll:

Lili, lehet, hogy a melegtől vagy Te is kikészülve...

Chrissyy írtam e-mail-t :wink:

Már alig várom a barátnémat, rakott palacsintát csinálok sajtos-sonkást ( már bekevertem a tésztát) és nutellás keksztekercset ( már a hűtőben figyel), jó lesz kicsit beszélgetni személyesen.

Benszi, tök jó, hogy egyforma kiságyaink lesznek :lol: nekem nagyon tetszik :!:
Remélem a csajoknak is fog.

22-én bababörze lesz itt nálunk a Köfém sportcsarnokban, benézünk, meg szeretném nézni az ágyneműt, pelenkázófeltétet ilyesmit. Állítólag az új cuccok is elég jó áron vannak ilyenkor.

Puszi Mindenkinek!

Vigyázzatok Magatokra ebben a hőségben!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Most keltem fol nemreg es most reggeliztem. :lol:
Megint ugyanolyan ejszakam volt mint tegnap meg tegnapelott, szornyu, nem tudok aludni, fajnak a labaim aztan a gyomrom gorcsol meg a babak rugdosnak szet. :evil: :lol: De ez van, nagyon szeretem Oket, Ertuk mindent!!! :D

Lili: milyen csini vagy!!! Tenyleg picike meg a pocika de ne felj nemsokara Te is balna leszel mint mi! :lol: :roll: Majd en is csinalok kepet hogy amuldozhass! :lol: En meg annak idejen amikor a fiammal voltam terhes varrattam magamnak gumis dereku nadragokat es nagyon nagy hasznat veszem most is mivel a vegtelensegig lehet nyujtani! :lol: Amugy meg vannak sima derek alatti nadragok amik jok ram, szoval ki kell fogni.
En 16 hetesen kezdtem erezni a babakat szoval szerintem Te mar akar erezhetsz ilyen kis mocorgast foleg hogy egy deka zsir sincs rajtad es igy konnyebb.

Benszi: muti majd az agyakat meg a szobat, ugy szeretem nezegetni a szep babaszobakat!!! :D Mi kapunk ket kisagyat kolcsonbe es pelenkazot is, egy mozeskosarat igy csak babakocsit meg meg egy mozeskosarat kell vennunk szerencsere. Tegnap visszakaptam a kisfiam kisruhacskait amiket kolcsonadtam meg annak idejen es azokban gyonyorkodom, mar csak kislany ruhacskakat kell majd vennem.

folyt. kov. mindjart mert a fiam hisztizik

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Most olvasom az utolso hozzaszolasokat, nem kell aggodni csajok! Jol vagyok.
A tegnapi kalvariam a kovetkezo:
Bementunk a korhazba du. raraktak a monitorra (az egyik babat nem talaltak :lol: ) es tenyleg kijelzett fajasokat de szerencsere gyengeket (azert nekem fajtak :roll: ) megneztek a mehszajamat, azt zart szerencsere es nem rovidult meg, babak jol voltak es most mindketto csucsul vagyis farfekvesesek igy mondta a doki lehet csaszar lesz de en ilyenekre nem adok, meg 100-szor megfordulhatnak addig!
Szoval kaptam gyogyszert a fajasokra, valami gorcsoldot 2-ot 8 orankent.
Hazajottem, bevettem a gyogyszert erre nemsokara elkezdett kalimpalni a szivem nagyon, szedultem, zsibbadtak a kezeim, labaim, a fejem tok voros lett. Na, vissza a korhazba, ujra monitor, minden ok. Aztan bejott egy masik doki aki tisztara hulyere vett hogy ez a gyogyszer mellekhatasa es hogy ne szedjem be ha nem akarom aztan majd itt megszulok Neki 27 hetesen. :evil: :shock: Szornyen ereztem magam! Kerdeztem hogy mi a fenenek nem szoltak hogy ezek a mellekhatasok mert akkor talan nem ijedek meg annyira! Szoval nagyon kiakadtam, meg bogtem is egy jot utana aztan arra a kovetkeztetesre jutottam hogy szarok rajuk, nem hagyom magam folidegesiteni! Annyit mondtak csak hogy akkor kezdjem eloszor 1 szemmel es aztan 2-t ha megszokta a szervezetem. Ennyi! Most szedtem be megint de mar szedelgek, tisztara ugy erzem magam tole mint aki reszeg. :roll: :lol: De legelabb nincsenek mehosszehuzodasok! :wink:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Tontica
HÚÚ nem semmi!!! Nem volt elég az elején a rosszullétből, most a gyógyszer miatt szédelegsz.... :lol: :cry: :lol: :cry:

Valamelyikőt kérdezte, hogy termelem a tejcit, először a MEDELA kézivel próbálgattam, de három nap után már kezdtem izmosodni, no meg időben is... Így beruháztam az elektromos változatára (21ezer Ft), az szuper csak egy a gond vele, egy cseppet hangos!!!

Ha esetleg van még kérdésetek, zúdítsátok nyugodtan!!!

Amikor tudok bejelentkezem!!!

Kép Kép

Kép
Kép
times
 
 


Lili!
Állítólag terhesség alatt normális ez idő tájt a fejfájás!
Juci!
A kiságy ötletet tőled loptam és van még ilyen klassz ötlet azt szívesen veszem!A tietek fehér,ha jól emlékszem ugye?A mienk juharszínű!Még csak mélt írtam nekik a rendelésre,remélem hétfőn válaszolnak!
Én ma a lakásban nyomulok,olyan meleg van és az uram nem egy strandolós,így inkább vele tötöm a hétvégét!
Tontica!
Örülök,hogy jobban vagy,de a frászt hozod mindig az emberre!Pihizz sokat!Juci lefotózta a kiságyat ha pár oldalt visszalépsz ott láthatod!
Times!
Gyönyörűek a fiúk!!!!!!!!!
Hogy bírod?Alvás?A fiúk bioritmusa azonos vagy felváltva tartanak formában titeket!
Vendég
 


Tontica, örülök, hogy viszonylag jól vagy! Pihenj sokat :!:

Times, nagyon helyesek a srácok. Te ogy bírod a gyűrődést?
Pihensz is valamikor?

CSajok, tegnap óta olyan fura a pocakom alul, mintha időnként kis buborékok pattannának szét a gátam felett ( v. valami ilyesmi érzés :oops: ) nem fáj, nem keményedik. Szerintetek ez normális????
Mondjuk a csajok eléggé leköltöztek, lehet, hogy valamelyik ott babrál.
Csak megijedtem, nehogy a méhszájjal legyen valami.......
Ezért rossz az első terhesség az ember azt sem tudja sokszor, mit érez :roll: vagy csak én vagyok béna :?: :?: :?:
Olyan kis bizonytalan lettem.
Lányok is elég lustik lettek ebben a melegben.

Barátném ötkor ment el, tök édes dolgokat hozott a csajoknak :lol:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


szevasztok!
voltam pénteken dokinál: méhszáj 3100... nabumm...lőttek a házaséletnek. de tök nyugisan mondta, így nem aggódom (ne is írjátok, h kellene).
megyek cukros löttyöt inni kedden (most benyomok egy pöttyös rudit), de aszonták túl sokat zabáltam a 2. vérvétel előtt, ezért lett magas.
vettem orrszívó poszívót és bimbóvédőt (izgi cuccok)
szombat-vasárnap: otthon szüleimnél kaja, duma, pihi, tévézés, barátoknál borozás.. tökjóóó volt
üdv az újaknak: ha megadjátok a szükséges adatokat, jöhettek bele a táblázatba

majd frissítek is, meg vissza is olvasok, de most mennem "kell" filmet nézni Apukával
holnap!

:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a sok dicséretet!!!
A fiúk nem mindig kelnek egyszerre, de olyankor megetetem azt amelyik felébredt, majd "szívtelen anyaként" felkeltem a másik lurkót is, muszáj egyszerre rendezni őket, különben nem lenne semmi másra idő, csak futó percek... Így azért jut idő a nagy tesóra és a lakásra és persze az uramra is!!!!

Puszi és kitartást mindenkinek!!!

Üdv. az újaknak is, gyertek sokszor!!!

Juci
Nem vagy kuka, nekem ez a második terhességem volt, de számomra sem volt semmi egyértelmű, pláne a szüléskor, mikor a magzatvízem elfolyt, vagyis folydogálni kezdett, akkor még azt hittem csak a vizeletet nem tudom visszatartani, majd mikor a kórházban az infúzió csordogált fájt a hasam alja, de egy pillanatig sem gondoltam, hogy ezek a fájások, azt hittem vmi más probléma lesz...

Mindenkinek
Akármilyen gyanús dolgot észleltek egyből orvos, lehet, hogy ha előtte nap én is felkeresem akkor nem bújnak ki ennyivel előbb, de most már igaz nagyon örülök, hogy így alakult, imádom őket, szuper kis fickók, ma este a mázsáláskor már 2410g és 2430g volt a súlyuk!!!!

Most mennem kell, jók legyetek, és vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra és persze a boldog apucikra is!!!

Kép
Kép
times
 
 


Times!

Akkor előző nap már éreztél valamit?

Remek, hogy szépen nőnek és majdnem egyforma a súlyuk :lol:

Megyek reggel vérvételre, igyekszem majd haza még a nagy meleg előtt.

Judit

jucicuki
 
 


Juci!
Nekem is tegnap bugyborékolt a kiscsaj alul,de az lenn van mióta odatették!Úgy nyomja ahólyagomat,hogy éjjel 2 óránként WC járat van!Már most szoktatnak,hogy fenn legyek és bírjam a strapát!
Times!
Jól csinálod,hogy felkelted a másikat is enni,mert így tényleg van minden másra időd és nem vagy annyira hulla fáradt!Szép nagyok a legények!

Valószínű tegnap apa érezte a kisfiút mocorogni!
Ma megyek fél 4-re UH-ra és egy kis matatásra!

Andi!
Sajnálom ,hogy nem lehet házaséletezni!

Tegnap itt volt barátném majd közölte,hogy okt.27.-én lesz a lagzija!Mondtam szerintem arra mi már nem megyünk el!Lehet,hogy addigra meglesznek vagy kórházban leszek!Mire ő:Milyen negatívan látom a dolgokat!Mondtam ez nem negativitás,hanem átlagban 80%-nak ez van!Erre a bariném,hogy mit hisztizek ez csak egy terhesség!Csak aki nem ikres,az nem tudja hogy azért sokkal másabb,mint egy babával!Rá egy hónapra kibújnak a babák,ha akarom,ha nem,mert akkor nov. végén lesz a 38. hét!Itt nem lehet tutira menni és arra számolni,hogy tuti végig nyomja az ember!Nem ezen jár az eszem,de józanul fel kell készülni arra,hogy ez bármikor megtörténik!
Na mindegy,kicsit felhúztam ezen magam,mert pont ő tudja a legjobban milyen 8 év van mögöttünk!Mondtam neki valószínű nem aggódnék,ha már 4 kaparás lenne a hátam mögött,mint neki és bármikor teherbe eshetnék!Paraszt voltam,de elég volt!
Bocsi csajok,hogy rátok zúdítottam!
Vendég
 


Jo reggelt!

Milyen sokat irtatok!!! :D

Eloszor is Times: Csodaszepek a fiuk es szerintem annyira kulonbozoek, nem? Meg a hajuk sem egyforma meg az orrocskajuk meg a fejformajuk. Hu, olyan kivancsi vagyok az enyemek milyenek lesznek! :D :wink:
Nagyon ugyes vagy hogy meg a nagytesora es Apara is van idod, nem semmi csaj vagy!!! En azt hittem az eleje olyan "bolondokhazas" lesz de Te nagyon nyugodtnak tunsz! Jo otlet ez az elektromos fejogep mert a kezivel en is sokat szenvedtem es par csopp jott ki csak vele, milyen markajut hasznalsz?
Tenyleg, vilagosits fel minket milyen fura dolgokat erezhetunk. En csak azt erzem hogy nehezen mozgok es sajna sokat kemenyedek ugyhogy inkabb fekszem vagy ulok es nyugiban vagyok. Szegeny kisfiam mostanaban mesenezesre van itelve, nem tudok Vele ide-oda maszkalni mar.

Benszi: bocsi hogy megijesztettelek, elobb nem tudtam irni mert keson jottunk haza a korhazbol aztan vacsora, lefektetes utana pedig 11-ig aludtam szoval azert nem irtam elobb.
De ha valami "baj" lenne akkor irok Zsaninak sms-t es O majd megirja ide. Ja, ez ugyanaz az agy mint Jucicukinak csak mas szinben? Az nagyon szep lehet! :D De jo hogy ma lathatod eleted szerelmeit, mennek a drukkok!!! :D
Igen, ismeros a dolog, marmint a barinod hozzaallasa, en elvileg oktoberre lennek kiirva de mindig azt mondom hogy szeptember igy kivedem ezeket. Tenyleg nem tudjak az emberek hogy mennyivel rizikosabb az ikerterhesseg, nekem a fiammal eszembe se jutott hogy esetleg elobb szulethet most meg ugy erzem lehetetlen hogy en ezt meg sokaig birjam, vagyis a testem.

Jucicuki: ilyen "bogyborekolast" en is erzek ne aggodj ez miatt. En azt vettem eszre hogy egyre lejjebb jon az egesz cucc es en egyre lejjebb erzem a bugyborekolast, mocorgast stb. na meg az egesz nemi szervem hiper-szuper dagadt es erzekeny szoval mindenfelet erzek amit eddig nem de nem hiszem hogy ettol meg kellene ijedni!
Nekem is hozhatna valai ajandek ruhacskakat! :lol:

Andi: nem irom! Tehat ne aggodj! :lol: Csak kerlek sokat pihenj es inkabb csak fekudjel, a hazaselet most sokadrendu, nem eri meg! (nekunk szabad de mi is hanyagoljuk mar mert nem igazan megy :roll: :lol: ) Gondolom mondta a dokid hogy most aztan fekves es semmi megerolteto munka (meg hazimunka sem!)!!! Tartsd be!
Drukkolok hogy most jo legyen a cukrod!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Benszi, elhiszem, hogy ideges lettél, sokan nem gondolnak bele, mit beszélnek! De a barátnődtől, aki tudja min mentetek keresztül, különösen csúnya volt :shock:

Én már a BMC-be jártam, amikor a lapar előtt itt Fehérváron vártam a műtét előtti főorvosi bemutatásra, amikor lehuppan mellém egy nő és nagy vidáman megkérdezi, hogy nekem mi lesz, mert neki a harmadik kaparása...
Hát azt hittem lerúgom a székről, aztán bőgtem kicsit a folyosón :oops:

Egyébként meg azért ( is ) vagyunk, hogy nyugodtan zúdítsd ránk, ha valami bánt.

Andi én is ettől félek, hogy szerdán azt mondja, hogy elkezdtem kinyílni ( hétvégén fincsi szex volt és még olyan jól esik, nincs tőle semmi bajom :oops: )

Vigyázzatok Magatokra, igyatok sokat és pihenjetek!

Puszi!

Judit

KataKataKata :!: :!: :!: legalább egy sor erejéig jelentkezz be, hogy jól vagytok

jucicuki
 
 


Juci!
Hát igen elég rosszul esett a barinőmtől,de mit csináljak?Akik nem kűzdenek a gyerekért fingjuk nincs min megy át az ember!
Húhh,de irigy vagyok egy jó sexért!Apa nagyon fél,pláne ma megyünk megnézni megint őket és azt mondja indig,hogy már olyan emberke formájuk van és így félti őket! :( :cry: :cry: :oops:
Tényleg nem találtál semmi jót az ágyon kívül még?
Tontica!
Elhiszem,hogy már nehezebb mutatvány a sex nagy pocival!Igen az ágy ugyanaz mint jucié,csak más a színe!Szerintem klassz!Tényleg rizikósabb az ikerterhesség és nem a lombik miatt!Szarok rájuk!Kiváncsi leszek a barinőm milyen lesz,ha terhes lesz!
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, mindig jó, ha új emberek új tapasztalatokkal csatlakoznak hozzánk. Bocsi csajok, de a hétvégén nem volt időm idecsücsülni, mert annyi minden történt. A kicsi lányomat elvitték édesanyámék nyaralni egy hétre Törökországba, természetesen pénteken egész nap pakolásztam, szombaton reggel indultak és attól fogva nem volt itthon maradásom, mennem kellett, mert nem találtam a helyem. Nagyon ideges voltam a repcsiút miatt is, de minden jól alakult és tündérkém szuperul érzi magát mamival és papival. Rengeteg magyar gyermek van a szállodában, így nem lesz vele gond bizti. A náthájára, ami nálunk általános jelenség nagyon jót tesz a tengervíz. Nem hiányol bennünket -ami kicsit fura érzés, de annyi újdonság van, hogy most még nem is csodálkozom rajta. Vasárnap délután kimentünk strandolni egy kicsit, de nagyon meleg volt, így nem sokáig bírtuk.

Hogy bírjátok ezt az eszméletlen meleget? Én jelenleg ki se dugom az orrom, majd csak 4-5 után. Tontica nálatok is ilyen meleg van?
Jó, hogy ilyen közel van a kórház, ahol szülni fogsz. Nekem 70 km. Nekem is keményedik a pocim, és ha a hátamra fekszem olyan, mintha alulról kaparásznának ezek a lurkók. Most már a kislányom is nyomatja a bugit, tegnap a hugicám megkérdezte, hogy ezek a gyermekek sose alszanak?

Benszi

Tudod mi bármit "meghallgatunk". Sajnos én is tapasztaltam már, hogy azok az emberek akik közel állnak az emberhez sem értik meg, hogy pl nekem 9.30tól vízszintesben kell lennem a saját ágyikómban a saját rucikámban a saját pózomban, ami egyátalán nem azt jelenti, hogy alszom is, mert az számomra sem egyszerű, mint ahogy Tontica is írta.

Juci

Irigyellek, hogy nem tartasz attól, hogy a sex közben véletlenül történik vmi. Nekem mindig ez jár a fejemben, és így már nem is olyan a dolog, mint amilyent szeretne az ember. Bár nekem a méhszájam megrövidülése miatt a dokibácsi nyugdíjas sexet javasolt.

Times

Szupi gyermekeid vannak és szupi anyuka vagy. Te aztán tudod a dolgod. Szeretnék már én is ilyen helyzetben lenni.

snezsanett
 
 


Zsani!
Jó lehetett a strandolás!Elengedted a 3 éves lánykádat?Én szerintem nem fogom,bár nem tudom,hiába a szüleim,pici még!De ha sokat lesznek együtt,akkor ellesz velük!
Hát igen bajban ismerszik meg a barát!
Képet!!!!!!!Rólatok!!!!!
Vendég
 


Benszi vasárnap megyünk a bababörzére, addig már nem akarok vásárolgatni, először ott szeretnék körülnézni, hátha kifogunk néhány dolgot jó áron. Bár a kocsin kívül már csak "apróságok" kellenek, mert a szobát ugye berendeztük.
Szeretnék még egy kis játszószőnyeget, de azt szerintem a Diego-ban veszek egy maradék darabot és ott be is szegik.
Pelenkázófeltét kell, néhány rugi, cumisüvegek, kiszoknik, sapi, hálózsák ilyesmi :lol:

Zsani félek azért én is, de a doki azt mondta szabad és kihasználjuk, most hétvégén nagyon jó volt, mert teljesen el tudtam engedni magam, de ez már nálunk sem mindig van így :cry: :oops:
Amint azt mondja a doki, hogy árthatunk vele a lányoknak, rögtön leállunk, most ők a legfontosabbak.
Klassz lehet a kislányodnak :P

Most kísértem ki az uramat ebéd után, hát elég gyorsan visszahúztam a "hűvös" lakásba :shock: :shock: kicsit meleg van kint.

Nem is kívánok nagyon enni sem, majd küldök le a lányoknak egy kis barackot, szilvát, almát.

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Juci!
Ugye te is a Jane márkájú babakocsit nézted ki,mint én is?Mi szerintem átruccanunk Ausztriába,mert ott olcsóbb,de még utána kell néznem neten ennek!Én Aventes cumisüvegeket néztem!
Vendég
 


most olyan mérges lettem,kb két oldalra valót írtam és eltünt!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
bogyótanya
 
 


Szóval,mostmár rövidebb leszek!
Karamboloztunk péntek éjjel,összetörtük a kocsim,én vezettem a férjem mellettem ült a kuttyám hátul,a Bogyók pedig a pocakomban.Örülök,hogy még aktuális itt lennem!!! :?
Négy órás kórház kálvária(kettőbe voltam-honvéd,szabolcs utcai)mert szervezetlenség van ézt a bőrömön tapasztaltam.Kihívta a férjem a mentőt,mert látszólag senkinek nem volt baja,leszámítva,hogy reszkettem mint a kocsonya,de aggódtunk a Bogyók miatt.Kemény volt a pocim,de szerintem a stressz miatt.Volt ctg,ultrahang,méhszájvizsg.ha valakit részletesebben érdekel,leírom.az elsőbe írtam,most nem akartam... :?

Tanulság:nem vezetek már szülésig,nagy hozzá a pocim,
nem érdekelnek a barátok,ha marasztalnak és az sem ha a férjemnek jól esne inni,éjszaka nem vezetek haza.

A kocsi ripityára tört,HÁL' ISTENNEK megvédett bennünket(mégjobban bízom a fordba!)Hetvennel jöttek belénk jobbról... :(

Kedves Lili!
A gyomorrontástól nem lesz a babáknak bajuk!Nekem most van a második(hasmasom van... :cry: )az első csömör is volt, egy hétig hánytam,nem bírtam enni,viszont azt tudom,hogy nagyon sokat kell inni!!!Én rezgéseket éreztem a harmadik hónaptól,és egyre erősödött,ugyhogy,HURRÁ!!! :lol:

Tontica és Jucicuki!
Köszönöm a kedves üdvözlést!
Tontica,neked a rosszullét meddig tartott?(nekem négy és fél hónapig,masszív hányás-korházos,infúziós-,de azóta sem jött vissza a régi étvágyam,a gyomrom sem jó,pedig sosem volt vele baj..)Ugyanilyen rossz lefolyású volt?

Times!
Nagyon szép fiaid vannak!Bárcsak itt tartanék... :D

Benszi!
Tökéletesen megértelek(megérdemli a barát szólítást...?)az emberek nem toleránsak és önzőek.Velünk sem történik baj,ha megértik a "barátaink",hogy tízkor már fáradt és dekoncentrált vagyok és ágyban a helyem.Nem pedig rossz fej vagyok aki nem engedi a drága férjét mulatni(eztán ha akar egyedül megy és taxizik...,bár szerintem már Ő sem akar... :? )csak egyszerűen hycomat,mert két gyerek nő a pocakomban.(hál' Istennek! :) )


Ruhavásárlás nálam is gáz,mert nincs ekkora pocira,ha mégis épphhogy,vagy kényelmetlen lesz hosszútávon.Mondjuk már harmadik hónap óta nem tudom hordani a ruháimat,pedig nem nagyon híztam(nem is tudok enni,lsd.fent...)meg én is sportoltam.Meg szokták kérdezni,hogy:"már nincs sok hátra ugye?" Pedig de,még töb mint három hónap,csakhát kettő és kétméteres a papa... :D
A másik ami idegesít,ha van is a méretemben,úgy nézek ki mint az öreganyám...Vadászok a csini+kényelmes kismamóruhára!! :lol:

puszi mindenkinek!





Kép
bogyótanya
 
 


Bogyótanya,

nagyon sajnálom. Képzelem, milyen szörnyű lehetett. Ha tropa a kocsi, tényleg nagy szerencse, hogy nektek nem esett bajotok!!!

Times,
jaj de szépek, bárcsak már én is karjaimban tarthatnám őket, szinte sírhatnékom van, ha babákat látok, annyira elérzékenyülök.

Tontica,
jó, hogy jelentkeztél és minden rendben!

Benszihez meg annyit tudok hozzáfűzni, hogy én így, "az elején" sem merek szinte sehova menni. Biztos, hogy kicsit túldimenzionálom a dolgot, de tudom magamról, hogy pár óránál többet nem esik jól talpon maradni egyhuzamban, akkor meg miért erőltessem csak azért, hogy másoknak jó legyen. Pedig nagyon aktív voltam mindig is, még az is lelkiismeretfurdalást okozott, hogy kiírassam magam az egész terhesség idejére. Mindig eszembe jut, hogy mások nagypocakkal rohangálnak a munkahelyükön, gondtalanul és önfeledten, és hogy milyen ciki, hogy én ilyen nyámnyila vagyok. De anyukám megnyugtat, hogy az én esetem más. Én is annyit vártam már, hogy semmit, de semmit nem akarok kockáztatni, sem egy vírust, sem egy ájulást. Még egy gyomorrontást sem :lol: (de mind hiába).

Ja, Bogyótanya, Benszi,
Köszi a megnyugtatást!

Most már teljesen jól vagyok. Bár tegnap megint egész nap fájt a fejem, és csak ágyban fekve bírtam, hányingerem is volt, és folyamatosan jött föl a büfi (már bocs). Éjszaka is felébredtem, hogy fáj a fejem. Már arra gondoltam, hogy reggel hívom a dokit, hogy nincs-e valami baj, de szerencsére egy WC látogatás és reggeli után elmúlt.

Nektek havonta nézik/nézték a gyerkőcöket uh-n? Szerintetek megnézzük majd a 16. héten annak ellenére, hogy a 18. héten lesz a genetikai uh? Az AFP-s vérvételre éhgyomorra kell menni? Már tűkön ülök :roll:

A többieknek is puszi,lili
lili73
 
 


Bogyó, örülök, hogy nem lett nagyobb baj!

Vigyázz Magatokra nagyon!

Páromnak is most kellett elmennie Pápára éjszakai munkára, itthagyta a kocsit, de lehet, hogy busszal megyek tornázni :roll: :?: :!:


Judit

jucicuki
 
 


Lili!
Nekem egészen mostanáig kéthetente,most először nem voltam négyhete.
Viszont megyünk jövő hét hétfőn négydésre!! :lol: Már nagyon várom!!Mostmár a kedves papa is azt mondta kibírja kiváncsiskodás nélkül a megszületésig,hogy milyen nemüek a Bogyók!!És ez tök izgiiiii!! :lol: :lol: :lol:
Én szerintem AFP-re is éhgyomorra,legalábbis nekem úgy kellett,bár mi négyes tesztet csináltattunk,de abban benne volt ez is.
Miért ülsz tűkön?Nem ülni fogsz rajta,hanem a karodban lesz... :wink:
én inkább féltem,még mindig,ha tűt látok...

Olvasgattam a Schöfiről.
Egyre bizonytalanabb vagyok,kétszázhúsz+csecsemőellátás+szülésznő+doki+szobadíj...De nemcsak ezért.Mi az a PIC?Tudja valaki?
A jánosba nagyon siralmas a szülészet?Tudja valaki?Hétvégén azt mondta egy barátnőm,félelmetesen lepukkant és függönyös elválasztás van...Akkor hogy jön be velem a férjem?

Maga a szülés folyamata is úgy zajlik,hogy több Kismama van a teremben?

Azt hogy lehet bírni,ha szülés után,sokágyas szobába kerül az ember?Nagyon elviselhetetlen?
Megéri sokat fizetni azért,hogy az ember egyedül(vagy legalábbis kevesebben)legyen ezen idő alatt,vagy nem olyan lényeges abban az időben?

Ha tudtok segítsetek nekem.. :roll:

Most a hétvégi "utam" alatt a szabolcs utcában,a szülőszobán olyan lepuki volt minden...A mellettem lévő "kabinban"vagy nem tudom hogy nevezzem,-egy fal és függöny- varrtak össze egy mamát,aki otthon szült "véletlenül",olyan rossz volt hallagatni ahogy sziszegett... :( Késöbb toleránsabb leszek az ilyen ingerekre?
A császármetszést műtőben végzik?
És mi történik,ha hagyományosnak indul,de császár lesz belőle,ilyen elfüggönyözözött kis helyen végzik?

Remi tudtok segíteni,ha tudok valakinek valami másban...Szívesen!!! :lol:

Kép
bogyótanya
 
 


Nagybogyó :lol:

tényleg kéthetente? De jó neked! Az mitől függ? Dokija válogatja? Vagy azért volt ilyen sűrűn, mert nem voltál jól?
Mondjuk az én dokim nem egy ultrahang-bajnok, ahogy észrevettem. Amikor beszaladtam a kórházba, hogy nézzék meg, mert véreztem a 7. héten, akkor sem ő csinálta, hanem volt külön ultrahangos orvos.

Amikor meg mondta, hogy egy hónapig nem lesz júniusban, és kérdeztem naívan, hogy és akkor mi lesz a 10. heti uh-val, azt mondta, hogy minek az... Ebből rájöttem, hogy el voltam tévedve, mikor azt gondoltam, hogy itt minket kéthetente megnéznek.
Ennél már csak akkor voltam jobban meglepődve, amikor a kis terheskiadványban olvastam, hogy az uh-k időpontja a 8., 18., 28. és 38. hét (vagy valahogy így). Nyilván ez a minimum, és mindenkinél igény szerint zajlanak az uh-k, ugye?

Benszi a Jánosban fog szülni, ha jól emlékszem.
lili73
 
 


Bogyo! Nem semmi! Meg szerencse hogy nem lett belole nagyobb baj, nagy mazlitok volt!!! Ki volt a hibas? Amugy en is nagyon betoji vagyok es csak kiveteles alkalmakkor ulok a volan ele, nem szeretek igy vezetni foleg a "nagy"fiammal a gyerekulesben.
Gondolom hogy megijedtetek es tenyleg nagyon nagy szerencse hogy nem kezdett kemenyedni a poci es nem lett belole koraszules!!! Valamit felreertettel mert en nem voltam ilyen hanyasos az elejen, eddig nem is hanytam, "csak" vereztem a 7. hetben 4 napon keresztul ezen kivul nem volt bajunk az allando aggodason kivul. :lol: :roll: Kerunk szepen Rolad is fotot hogy megismerjunk!
Otthoni korhazas kerdeseidre nem tudok valaszolni! :lol: A csaszart biztosan mutoben vegzik steril korulmenyek kozott!
Nagyon szomoru hogy ennyibe kerul otthon egy szules, itt nem kell fizetni, mindent a biztosito all. (meg is latszik :evil: )

ZSani: tenyleg csudijo a kislanyodnak!!! En halalra izgulnam magam ha a kisfiam tavol lenne tolem de gondolom a szuleidben tokeletesen megbizol!
Rad is Radfer egy kis pihenes, szoval hasznald ki!!!
Igen, itt is dog meleg van es elromlott a legkondi! :evil: :evil: Szinte egesz nap csak doglok az agyban, semmihez nincs kedvem, meg az is nehezemre esik hogy fololtoztetem a fiamat. :lol: Mi lesz kesobb!
Mi az a nyugdijas szex? :lol: :shock:

Jucicuki: nekem is volt egy ismerosom akinek 1 evben 5-szor volt abortusza. :evil: Hihetetlen felelotlenek az emberek!!! Ugy irigyellek a szoba miatt! :lol: Nekunk olyan lassan megy, meg csak most varjuk a festot erre a hetre. De olyan edes vonatos lampat vetten a fiamnak es vonatmintat fogok a falra festeni (ha meg megerem :lol: ).

Lili: orulok hogy mar jobban vagy!!! Engem mar itt ismernek a csajok hogy baromi aggodos vagyok de ez egy olyan gyonyoru, egyszeri ajandek az elettol hogy muszaly megvedeni es bizony inkabb lemondok most sokmindenrol es ovom magam csak egeszseges babaim szulessenek! Nem mindenkinek van ekkora hatalmas szerencseje hogy ikreket hordhat a szive alatt, meg kell becsulni! Azok a lanyok akik gondtalanul dolgoznak a nagy pocival nem tudjak hogy mekkora szerencsejuk van en is igy voltam a fiammal, eszembe nem jutott hogy baj lehet aztan elvesztettem utana egy babat es azota mar nem erzem magam serthetetlennek es nagyon aggodos lettem, ez van majd megszunik ha megszuletnek a babak es minden ok! Amugy is csak 9 honap az eletunkbol de a babak es a MI tovabbi eletunk is ezen mullik nem igaz?! :wink: Szerintem nyugodtan menjetek el 16 hetesen is uh-ra, nem lesz tole semmi bajuk, engem eleinte havonta es most mar kethetente neznek.

Lanyok, meg nem is mondtam hogy az uj torveny szerint babankent 2500 euro egyszeri tamogatast kapunk az allamtol. Jo, mi? Az 5000 euro osszesen, 1 es negyed millio ft. kb. Orulunk mint majom a farkanak! :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Lili: a 12. hetes uh. kimaradt ebbol a kiadvanybol pedig az tuti es nagyon fontos! Szerintem csak akkor neznek suribben ha valami nem stimmel, minket azert mert Anna baba le van maradva novesileg egy kicsit kulonben havonta neznenek minket is. Latom Te is vereztel az elejen, en total meg voltam ijedve! :roll:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Először is a kép a Pocaklakókról. 9 hetesek éppen, és ekkor derült ki, hogy ketten vannak! :lol:

Kép Kép

Kérdés:
Volt valaki genetikai szűrésen? Én bejelentkeztem 23-ra a Schöfibe. Már nem vagyok biztos, hogy jól tettem! :roll: A betöltött 11. héten kell menni vérvételre + UH-ra (azt sem tudom, hogy ez az UH ugyanolyan-e mint ami a rendelők nagy többségében van, elvileg ekkor megcsinálják a nyakiredő UH-t is), majd a 16. héten ismételt megjelenés vérvételre + UH-ra! Nagyon beszari vagyok, az orvos azt mondta, hogy nem árt megcsináltatni ikreknél, én szófogadó kislány voltam és bejelentkeztem! De... most gondolkodok, hogy egy babánál, ha megcsinálják, és kiderül valami probléma, esetleg mérlegelhetsz a baj tudatában, hogy mit teszel. Két babánál kicsit érdekesebb, ha esetleg baj van!
Mikor érdemes az ikrekkel 4D-re menni? Nem szeretnénk sem túl korán, de későn sem, hogy még meg tudjuk őket nézni rendesen!

Lili!
Én eddig 3 hetente jártam UH-ra (6., 9., legközelebb 12. hét), most pedig még mint írtam bevállaltam a genetikait is, így kettővel többször megyek... :)

Kicsit hosszú lettem bocsika! :oops:

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Most itt vagyunk az anyósoméknál, dögmeleg van, én a házban kuksolok, ami jó hűvös :D Kingus kint pancsol egy lavór vízben. Nagyon élvezi!

Betegek!
Jobbulást! :)

Zsani!
Lánykád tuti jól érzi magát, természetes, hogy furcsa neked, hogy nem hiányol. Most van távol tőled először?
Kinga 1 évesen töltött 1 hetet a nagyszülőkkel, mert mi Rómában voltunk. Nem volt semmi baj!

Lili!
Nekem egész furcsa időközökben van kórházi UH. Volt 12 hetes, 19 hetes, és a legközelebbi asszem 32 hetesen lesz. Szerencsére a dokinak is van UHja, meg tudom kuksizni havonta. Azt mondta, hogy már 3 hetente kell majd mennem, ehhez képest megiont 4 hétre adott időpontot...

Benszi!
Barátnő :evil:

Bogyó!
Nagyon örülök, hogy nem lett semmi bajotok a balesetben! Én is utálok vezetni, de muszáj, mert amikor dokihoz megyek, Apa a bébiszitter :( Pedig már mondtam, hogy ekkora hassal nem vezetek, de nehéz megoldani...

Kép
Kép
maminti81
 
 


Times!

Gyönyörűek a babák! Gratulálok a fejlődésükhöz!!!
Annyira jó ilyen optimista dolgokat hallani, főleg, hogy neked is van már egy nagyfiad! Ezek szerint van remény :D

Kép
Kép
maminti81
 
 


rnecsi!
nagy gratula neked!
Én voltam genetikain a 12+1. héten az Istenhegyi géndiagnosztikai centrumban. De pl. tudom, hogy Benszi nem csináltatott ilyet, olyan megfontolásokból, mint amit te is írtál. Van viszont, aki azt írta itt, hogy ha az egyikről kiderül valami, lehet tenni valamit, hogy csak a másik maradjon meg, de ezt nem is szívesen írom ide, annyira szörnyű belegondolni is, nem is tudom jól megfogalmazni, és nem is tudom, pontosan miről van szó.

Minket, Kaáli intézeteseket alapból elküldenek erre a kombinált szűrésre. De nem azért, mert nagyobb esély lenne a bajra, hanem csak hogy kellőképpen tájékozottak legyünk (szerintem).

Az uh hasi uh. A vérvétel eredménynél kockázati nagyságot adnak meg a Down-ra, meg még valamire (1: a valahányhoz formában). Mivel ikrek, mást nem tudnak, mint úgy kalkulálnak az értékekkel, hogy aztán mindkét babára ugyanazt a kockázati tényezőt adják meg, holott ez nem biztos. Viszont ha az uh mindkettőnél jó értkeket, szép fejlődést mutat, akkor valószínűsíthető, hogy a megadott kockázati tényezők tényleg mindkét babára egyformán érvényesek. Ezért van ikrek esetében nagy jelentősége az uh-s vizsgálatnak is.
Bocs, hogy ilyen hosszan magyaráztam, mindezt én is megkérdeztem a biológustól, és ő mondta így el.
lili73
 
 


Tontica!
Bizony be voltam f..va. Úgy éreztem, itt a vég, kész, ennyi volt (a vérzésnél). Akkor határoztam el, hogy itt az ideje bejelenteni a munkahelyemen, hogy én akkor mostantól nem megyek. De a doki magától is mondta, hogy jobb, ha pihenek a méhgyengeségem miatt (fejletlen és felül ívként bemélyed az üregbe). Maga a vérzés gyakorlatilag csak egy napig tartott, viszont utána még egy hétig jött a barna.
lili73
 
 


Rnecsi!

Nekem a Hajdú Krisztina azt mondta, hogy a 18-20 hét között érdemes menni az ikrekkel, mert akkor még látszik mindkettő, később pedig az egyik takarásban lesz. Mi a 21. héten voltunk nála, de már elég nagy volt a zsufi.
Szerintem csináltasd meg a genetikát.
Mi Chorion-biopszián voltunk, bár nálunk úgy nézett ki a 12. heti UH alapján, hogy Dorkával gond van, de aztán nem találtak semmit.


Tontica, ez nem semmi! Úgy látszik azért van ahol támogatják a gyerekvállalást.

Fél nyolcra megyek a tornára, már alig várom a vizet
:lol:

Akkor látom nem én vagyok az egyetlen aki fosik a kocsiban :lol: :oops:

Este még benézek, jó hűsölést!

Judit

jucicuki
 
 


Pocikep:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Judit,
de az a 18. heti genetikai uh, amiről te beszélsz, nem? Az kötelező, de attól még meg lehet csináltatni a 12. heti kombinált szűrést is.
lili73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: