Új privát üzeneted érkezett!

Fő az optimizmus, ugye? :D :roll:
Kíváncsi vagyok, Tancsuék mit intéztek.
Olyan álmos vagyok, mit csináljak? Hagyjam az egészet, majd megcsinálom szombat du.? Mit gondolsz?

KépKép
benó
 
 


Laptetős vagy! Hát Te tudod,hogy mennyire sürgős a dolgod.
flóra 11
 
 


Persze, az utolsó pillanatban állok neki már megint. De annyi más dolgom is volt. :roll:

KépKép
benó
 
 

 
 

Benó,megjött a párom,elköszönök.
Nagyon jó kirándulást kívánok neked, a lányoknak drukkolok a vizsgákhoz. Ha tudsz valahonnan jelentkezni, gyere.

Pá.
flóra 11
 
 


Rendben. Jó éjszakát. Vigyázzatok magatokra, kedveseim. :D

KépKép
benó
 
 


Még találtam valamit. Szerintem ez sokunknak jól jöhet:

Ligetszépeolaj kapszula


- ligetszépeolaj
- E-vitamin
- növényi glicerin
- zselatin

Tulajdonságok:

Ligetszépe - a fűfélékhez tartozó növény, valaha Észak-Amerikában volt honos, most kedvelt kerti növény. Virágai csak este nyílnak, és csak egy éjszaka virítanak.
Az olaját a növény magvaiból, modem hidegsajtolásos módszerrel nyerik ki, ami maximálisan kíméli a hasznos összetevőket: az E-vitamint, a linolén-, a gamma-linolén- és az arahidonsavat. Napjainkig nem ismert más növény, amely ilyen nagy mennyiségben tartalmaz gamma-linolénsavat (10%). Ez a sav egy szükséges tápanyag, amelyet a szervezet nem tud termelni, így csak táplálék formájában kaphatja meg. Az omega6 többszörösen telítetlen zsírsavak családjába tartozik, és megkönnyíti a szervezetnek a prosztaglandinok termelését, amelyek a szervezet, különösen a női szervezet életfolyamatait tartják fenn. A prosztaglandinok hiánya felborítja a havi ciklust.


A gamma-linolénsav a következő folyamatokban vesz részt:


1. Zsíranyagcsere, ellenőrzi a zsírsejtek képzését, gyorsítja a zsírok bontását, ezzel elősegíti a fogyást.
2. Helyreállítja a vízegyensúlyt, jó hatással van a fejbőrre.
3. Puhítja a bőrt, megszünteti a hámlást, megelőzi a bőr korai öregedését. Segít eltüntetni a májfoltokat, kitisztítja a pórusokat, megnyugtatja a bőrt, kisimítja a ráncokat.
4. Erősíti a körmöket, amikor töredeznek és rétegekre bomlanak. .
5. Megelőzi a rákos sejtek képződését.
6. Semlegesíti a szabad gyökök pusztító hatását, regenerálja a bőrsejteket.


Alkalmazása:

Belsőleg: annak a szervnek a legaktívabb időszakában, amelyet befolyásolni szeretnénk. /pl.:fájdalmas menstruáció/

Külsőleg:

Kozmetikailag: felszúrni a kapszulát, és az olajat felvinni az arcbőrre, különösen a szem környékére. Az olajat belekeverhetjük krémekbe és pakolásokba. Éjszakára be lehet dörzsölni az olajat közvetlenül a körömlemezbe.

Bőrgyógvászatban: a sérült bőrt naponta többször bekenni olajjal, amíg látható eredményt nem érünk el.

Nőgyógyászatban: krónikus kandidiázis / gombás fertőzés / esetén a hüvelyt belülről bekenni olajjal, naponta vagy minden másnap megismételni legalább 10-szer. Méhszájsebnél átitatott tampont helyezzük fel éjszakára 20 napig, előtte Antilipid teás intimzuhanyt kell alkalmazni. Kúra előtt feltétlenül ellenőriztessük az orvossal a kenetet és a citológiát.



Adagolás:

- 7-14 éves gyermekek: naponta 1 kapszula evéskor;

- Felnőttek: naponta 2-3xl-2 kapszula.

Kúra időtartama: 1-6 hónap.

Csomagolás: 60 kapszula/doboz.

Gyártó: Spanyolország.



Javallatok

1. Férfiak és nők hormonzavarai, amelyek hormon csökkenéssel vannak kapcsolatban (fájdalmas menstruáció, menstruáció elmaradása, potenciagyengeség a férfiaknál, női frigiditás, meddőség).
2. Máj- és epehólyag-betegségek.
3. Légúti megbetegedések, asztma. 4, Krónikus kismedence-gyulladás.
5. Cukorbetegség.
6. Túlsúly.
7. Emésztőrendszeri betegségek, gyomorfekély.
8. Szklerózis multiplex.
9. Bőrbetegségek.
10. A haj és a köröm állapotának javítása.
11. Bőrfiatalítás, többek között plasztikai műtétek után.
12. A bőr feszességének és rugalmasságának megőrzése hirtelen fogyáskor.
13. Immunrendszeri gyengeség.
14. Kandidiázis.
15. Krónikus fáradtság.
flóra 11
 
 


Tancsu,nagyon hiányoztál innen ma.Merre vagy? Ugye minden rendben?
flóra 11
 
 


Sziasztok

Időm nincs visszaolvasni, bocsi érte....
Tegnap és ma rohanásban vagyok...
Álmaink lakását végleg visszamondták tegnap, még sem akarnak költözni....:(
Minden nap nézegetek, telefonálok, szervezek...stb....:)

Most is menek tovább, holnap igérem visszaolvasok mindent...

Puszi nektek...:D

Sziasztok....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok,

én ma szinte egész nap leszek, szalma vagyok :(

Most csinálok paradicsomos, cukkinis, fokhagymás spagettit :D Még nem csináltam, nem is tudom szeretem e így a cukkinit, de majd meglátjuk! :D

Kép
szilzi
 
 


Flóra, ez a ligetszépe kapszula állítólag tényleg nagyon jó! De sajnos ez sem olcsó mulatság! :(

Kép
szilzi
 
 


Timi örülök, hogy csatlakoztál! :D Nagyon kevdes vagy a képen, biztos élőben is! :)

Kép
szilzi
 
 


Na, csajok, ÁTMENTEK A LÁNYAIM!!!! Juhéjj!!! Ma este 6-kor megy a vonatunk Velencére, onnan valószínűleg nem jelentkezem. Puszi nektek. Még addig lehet, hogy jövök, mert még itt leszek majd a suliban.

KépKép
benó
 
 


Gratulálok a lányoknak és persze neked, hisz Te tanítottad őket! :D
Jó kikapcsolódást Velencén!
Mi újság pirivel?

Kép
szilzi
 
 


szia szilzi. köszi. feldobok egy esküvöi képet is, ez most május 10.-én készült. ez volt életem egyik legboldogabb napja. a másik a baba.
Kép
Kép

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, gyönyörű vagy!!!! :D :D Miért írtad, hogy most gyűrött vagy?????

Nekünk máj. 24-én volt az esküvő, majd küldök Neked képet, jó? Priviben megadhatnád az e-mail címed, úgy könnyebb mindenfélét küldeni, mi itt mindenkiét tudjuk!
Én 30 múltam tavaly, ez a negyedik babapróbálkozós hónap :(

Kép
szilzi
 
 


Mit dolgozol? Iwiwen vagy esetleg?

Kép
szilzi
 
 


Nagyon finom lett a spagettim! :D

Kép
szilzi
 
 


PU-ba elküldtem a cimem.esküvö elött kozmetikus, fodrász,sokat számit. most meg csak úgy otthon,máshogy néz ki az ember.
nem dolgozom, amint kiderült, hogy babát várok, elküldtek beteg állományba. elötte az Esztergomi SUZUKI gyárban dolgoztam, mint autó hordó. te? mi az az iwiwen?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Van egy oldal, ahol ismerősöket tudsz keresni. Regisztrálni kell, képeket tehetsz fel, tehát jobban megismerhetjük egymást! Küldöm a többiek e-mail címét! :D

Kép
szilzi
 
 


eltünt a vonalzóm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Benó, neked visszadobta a levelet, amiben az e-mail címeket átküldtem. :(

Kép
szilzi
 
 


Az Évié is, mi a fene van? :evil:

Kép
szilzi
 
 


nem tudom, de én midjárt magamba zuhanok miatta. tegnap majd fél nap azzal szórakoztam, hogy fel tudjam rakni.!!!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Megnéztem az enyémet Timi, nem vetted ki véletlenül a pöttyöt, ahol a "mindig csatolja az aláírást" van?

Kép
szilzi
 
 


Lehet, hogy a babafalva-val van valami gond!

Kép
szilzi
 
 


én most sehonnan semmit nem vettem ki. miért?szokott a baba falván gond lenni?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok

Na megint van kb 15b percem-....:)

Timi:nagyon örülök neked és nagy-nagy gratula a babához.....végre nem vagyok egyedül...vagyis Gergő fiamnak akad egy jövendőbeli topic-társa...:D:D:D

Benógratula a lányaidnak és jó utat nektek....:)

Szilzi:milyen lett a cukkinis kajcsid?

Zsuzska:egész szépen gyógyulsz, a rádiózás is hamarosan jöhet nyugi...!!!.:D

Flóra:beszéltem barátnőm anyukájávaL.
Náluk pontosan 9027 forint a gynevac, de rendelni kell, mert nincs raktáron.
Ha te otthon feliratod a dokiddal, itt elfogadják a szlovák receptet is, mert ez a gyógyszer nem támogatott, igy bárki kiválthatja ha fel van neki irva...:)
Remélem tudtam segiteni...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Azért nem voltam tegnap etse, mert Miskolcon aludtunk a régi lakásunkban és ott már nincs gép....:(

Most éppen anyáéktól irok, de lassan készülnöm kell, pakolni, mert a 4.45-ös busszal megyek haza Edelénybe...:)

Ma már otthon nem biztos hogy lesz energiám irni, de holnap jelentkezem....

A mai termésem:-2 lakásnéző szervezve szombatra...
-1 ingatlanos nem hiv vissza...:(
-1 ingatlanost én nem érek el...:(
-a rossz kártyámat emilben elintéztem....
-tali barátnőmmel akit 4 hónapja nem láttam....:)
-bevásárlás....:)

Utóhatás:-hulla vagyok....
-fáj a hasam...:(
-ágyat akarok.......
-LAKÁST AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na azt hiszem kipanaszkodtam magam....
Fél óra pihi, aztán indulok...
Sziasztok

Cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok!
Nagyon szép vagy, Timi! Érdekes, hogy majdnem egyidőben volt az esküvőtök a másik gyönyörű Szilzivel. :lol: Ne csinálj szomorú fejet, Szilzi, kérlek! :D :D :D :D :D :D :D Tegnap én is ilyen voltam, baba miatt is, meg minden baromság miatt, de majd annál mosolygósabbak leszünk, ha összejön!
Bejössz hozzánk szombat este? Tőlem akár éjfélkor is jöhettek, megvárlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak! :D :D :D :D :D :D
Tancsu, Tancsu, úristen, mennyi szomorú fej!!!!!!!!!! Gergő baba, gyerünk, vidítsd föl anyukádat!
Az én levelezőprogramom állítólag gáz, már a Detti is felhívott, hogy nem tud küldeni semmit. Ez van. Majd legközelebb.
Ma bevettem két bababarát fejfájáscsillapítót, úgy fájt a fejem reggel óta, most már jól vagyok, csak nagyon álmos.
Még nem pakoltam össze, természetesen, nincs elmosogatva stb., fürdeni kell.
Hiányozni fogtok. :cry:
Éjszaka éreztem piri előjeleit, de még önmagát nem merte megmutatni a kis mocsok. :twisted: Éjszaka azért éreztem, mivel alig aludtam valamit.
Megyek fürdeni.

KépKép
benó
 
 


Timi, az az esztergomi autógyár nagyon húzós, nem? Húzós meló? Mi az az autórakodó, vagy mit írtál? :shock: :shock: :shock: :shock: Még jó, hogy most, kismamaként, nem kell dolgoznod ilyeneket. :D Akkor most ránkérsz, ugye? :D Majd ha visszajövök, kikérdezlek. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Sziasztok lányok!
Megjöttem munkából. Visszaolvasok.
flóra 11
 
 


Ne olvass vissza, mindjárt mennem kell.

KépKép
benó
 
 


Remélem, a Gy. hamar hazajön, mert még be kellene mennem a boltba, és a Gy. meg megígérte, hogy elvisz, de előtte be kell mennem a boltba is. Tetszetek érteni.

KépKép
benó
 
 


Tancsu, mennyit rohansz! Nem csoda,ha fáradt vagy! Lazíts most már, hogy ne fájjon a hasad!

Az ingatlanosok ilyenek,ráérnek. De biztos találtok lakást,nyugi. Most Te a lakással vagy úgy,mint mi a babával. :wink:

De látod, vannak jó dolgok is,hiszen mennyi mindent elintéztél. :D
flóra 11
 
 


ÁÁÁÁ,szia Benó! Még itt vagy?
flóra 11
 
 


Gratula neked és a lányaidnak a sikeres vizsgához. :D :D
flóra 11
 
 


Köszi a gratulát. Még itt vagyok. :lol: Persze. Tudod, mindig az utolsó pillanatban.... :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Velencén már én is nyaraltam,imádtam a helyet. Biztos nagyon jól fogjátok érezni magatokat.

Páter fiam már Visegrádon van. Szerencsére az idő most javult. Maradhatna legalább ilyen. Ne essen az eső és ne legyen hideg,az a lényeg.
flóra 11
 
 


Ez nálunk is így van, Benó. Légy nyugodt.

Párod dolgozik? Őt nem viszed magatokkal?
flóra 11
 
 


Visegrád is nagyon klassz hely. Őszintén szólva, jobban örülnék, ha a Gy.-val vagy veletek mehetnék Velencére, ez azért nemcsak kikapcsolódás, ha bármi bajuk van, az az én felelősségem, nekem kell megoldanom, akkor is, ha csak 5-en vannak (egy nem jön), és ha már szinte felnőttek. Tudom, sok bajom van. :lol: :lol: :lol: Érzem, sajnos, hogy meg fog jönni, és megint mérges vagyok a természetre, és mindenre, ami okolható. De mi okolható? Hiszen most totál időzített volt minden, tudod. :wink:

KépKép
benó
 
 


Persze, dolgozik a Gyurika. Meg hát az furcsa is lenne, a lányok meg én párosan, bár gondoltam ám rá. Főleg arra, hogy péntek este ott aludjon, mert akkorra már minden bajom lesz nélküle. Sőt, tudom, már a vonaton úgy fogom érezni, mintha kitépték volna a gyökereimet. Mindig így érzem. Ezért van bennem ez a kettős érzés. Jó is a kirándulás, meg nem is. Pedig hozzászokhattam volna, 4 évig csak hétvégente találkoztunk, mikor kolis voltam Nyíregyházán. De nem szoktam hozzá. Nekem nagyon hiányzik. Meg anyuék is. :cry:

KépKép
benó
 
 


Igen , tudom. Most nekem is minden időzítve volt, de látod. Nálam a hormonok már nem úgy működnek,mint valaha. Szerintem kevés a progeszteronom,ezért nem volt tüszőrepedésem. Viszont ha így van, akkor a nyálkahártyám sem készül fel a beágyazódásra, vagyis ha sikerülne a megtermékenyülés, még mindig ott a veszély,hogy nem ágyazódik be. :(
flóra 11
 
 


Hát, ki tudja, lehet, hogy nekem is ez a bajom, vagy a fene tudja. Az is lehet, hogy nem átjárható a petevezetékem. Én erre tippelek. Egyébként meg letojom. :evil: Majd lesz valami. :roll:

Téged meg, szegényt, hülyítenek, nem hajlandóak megcsinálni azt a nyomorult vérvizsgálatot. Mert annyi lenne az egész. Tudod, hogy nekem is már rá kellett csapni az asztalra. Persze, fogalmam sincs, hogy ez Szlovákiában hogy működik. Mennyire lehet és kinek az asztalára csapni. :wink:

KépKép
benó
 
 


Tudom,hogy ez neked munka, meg nehezebb őket megőrizni iskolán kívül, nagyobb a felelősség is. De ügyes vagy, a lányok pedig biztos nem felelőtlenek,hogy kivégeznének neked valamit. Bizti jó lesz minden. Kép
flóra 11
 
 


Visszavonom: mindenkinek az asztalára lehet csapni. :evil:

KépKép
benó
 
 


Visszavonom: mindenkinek az asztalára lehet csapni. :evil:

KépKép
benó
 
 


Ma van egy jó hírem is. Kimentem a gyógynövény szaküzletbe és vettem ligetszépe kapszulákat. :D Képzeljétek,kaptam pont ugyanazt,amiről tegnap írtam. Még a felirat és a használati utasítás is magyar. Annyira meglepődtem! Reméltem,hogy kapok,de hogy pont magyart! :D
flóra 11
 
 


Tuti, persze. De főleg a "gyökértelenség" zavar, nem a felelősség. Ez egyébként borzasztó. Mit fogok csinálni, ha végre megszán egy gyerek, és engem választ? Magamhoz láncolom?

KépKép
benó
 
 


Ügyes vagy, hogy találtál kapszulát! Végre valami jó hír. :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Benó,hétfőn megyek endokrinológushoz. Meglátom vele mire jutok, hogy kivizsgálja-e a női hormonjaimat is, vagy csak általánosan. Ha igen,akkor jó. Ha nem,akkor majd megyek ellenőrzézre a dokimhoz, csak jobb belátásra tudom őt bírni.
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?