Új privát üzeneted érkezett!

Flóra, én sokat gondolkodom, Benó féle pozitív gondolkodás! Ha nem jön össze a baba akkor más életünk lesz! Tudom a gond az hogy a párunknak, ja meg nekem ,nincs!

Kép
muzsuzska
 
 


Frissen műtőttnek laptetű jár!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen holnap délben lesz egy hete! A nagy vágáson még van ragtapasz, mert varratszedéskor kinyilt, a másik kettőn nincs. A köldököm látom, baromi ronda!!!! Széttrancsirozva! Kilógótt valami belőle én meg meghúztam, egy madzag volt a sebből! Nem fájt! Már csak a nagy vágás fáj, de az is csak azért mert a kis hájas pocim alján van a legjobban feszülős helyen!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Gratula a laptetőhöz! :D

Hát engem ledobott az előbb a net. :(
flóra 11
 
 


na elszaladok gyorsan bepakolom a mosogatógépet, valami dolgozzon is !

Kép
muzsuzska
 
 


Ide is jósólnak viharos szelet, záport! Dög meleg is van!

Kép
muzsuzska
 
 


Az elszaladok szó az vicc volt!!!Majd idővel!

Kép
muzsuzska
 
 


Van egy ismerősöm,most kint van Angliában. Neki egy éve kivették az egyik petefészkét. Azóta már újra felnyitották, mert a sebe nem akart begyógyulni. Állandóan cérnák jönnek ki a hasából. A külső sebe begyullad és a belsőből cérnákat húz ki. Legutóbb már őpp akart menni megint dokihoz, mert megint begyulladt neki,aztán megint kihúzott egy cérnát és azóta jól van.
flóra 11
 
 


Csak szaladgálj nyugodtan! :D Amíg a teknőctempóból nem eselki,addig nem ártasz magadnak. :D
flóra 11
 
 


Szia Zsuzska,
örülök, hogy jól vagy! Rajtam is alvókór van! Hétfőn nagyon sokat aludtam, de éjjel is tudtam, sőt tegnap is. Na jó tegnap szarul is voltam, de szerintem ma sem kell ringatni. :) Úgy ég a pofám, mert a Flórát ha nézem, aki szerintem nem alszik többet napi öt óránál, én meg átszunyálom a fél életemet! :oops:

Kép
szilzi
 
 


Flóra, találtál valamit a progeszteronról??

Kép
szilzi
 
 


Timi, szerintem semmi baj nem lehet, ha még valami ártó lenne a szervezetedbe, nem fogant volna meg a baba! Remélem jössz még közénk! Szívesen látunk! :D Mesélj magadról, jó?

Kép
szilzi
 
 


Húúú Flóra, ez a barátnős sztori elég horror! :shock: Ilyet, hogy magának húzkodja ki a cérnákat! :shock:

Kép
szilzi
 
 


Van egy jó női oldal amit szoktam olvasgatni és hírlevelet is kapok, mindenről és mindenféléről írnak ha van kedvetek nézetek bele!

/www.femina.hu/

Kép
muzsuzska
 
 


Jelentem itt az alvégen dörög az ég!

Még nem jutottam el a mosógatógépig mert a felmondott kolléganőm telefonált hogy milyen megalázó ezt az egy hetet ledolgozni! Elmondta hogy bazi nagy a káosz, a főnőkünk meg hülye!

Senki nem jelentkezik az állásra!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Szilzi! De jó,hogy ennyien vagyunk egyszerre!

Igen,Szilzi,én tényleg keveset alszom, de én már megszoktam. Ma viszont én is tök kóválygós vagyok. Akartam aludni kicsit délután,de nem ment. De legalább pihentem. :D
flóra 11
 
 


Progeszteronról eddig semmi. Olvasgatom már a szlovák oldalakat is. Hát lányok, "ezek" IQ-ban jóval alattunk vannak. Őrület,hogymilyen bugyuta kérdéseket tesznek fel az orvosnak.

Egy a sok hülyeség közül:

Mitől éreztem szex közben alhasi fájdalmat? Talán a póz miatt? (asztalon)
flóra 11
 
 


Sziasztok, megint itt vagyok.a vonalzóval szórakoztam, de segitségekkel végre sikerült. tiszta boldog vagyok.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Te jó ég Zsuzsi! És ide kell visszamenned? Majd jól leterhelnek, túlóráztatnak. Nem akarsz inkább felmondani Te is? Lehet,hogy találnál jobb munkahelyet. Persze ez csak egy kósza ötlet.
flóra 11
 
 


Szia Timi!

Szép lett a vonalzód. Hány éves vagy,ha kérdezhetem? És szólíthatlak Timinek? Vagy esetleg másképp?
flóra 11
 
 


Helló! Én is kóválygós vagyok, és nagyon idegbeteg, hisztis, idióta stb. is vagyok, rengeteg dolgom volt ma, és holnap vizsgáznak a lányaim. Majd hétvégére lehiggadok. Még az a gáz, hogy nem tudok jönni se holnap, se azután, tudjátok, kirándulás lesz. :cry: Lehet, hogy keresek egy internet café-t.
Szia, Timi. Jó neked, hogy már van babád a pocakodban.

KépKép
benó
 
 


Szép lett a vonalzód. Hogyan találtál ránk? :D

KépKép
benó
 
 


Biztos meg fog jönni, attól vagyok ilyen mufurc. Fel tudnék robbanni. :twisted:
Ki akartunk nyomtatni apunak egy meghívót a szülinapi bulijára, erre nem akarja a nyomtató. :twisted:

KépKép
benó
 
 


köszi, nekem is nagyon tetszik. 24 vagyok. igen, a Timit szeretem.
most a fotó betöltéssel szórakoztam, akár mekkorára kicsinyitettem, mindig azt irta ki, hogy az avatar nem lehet nagyobb mint 80pixel széles és 80 pixel magas. én ezt nem értem.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szia Benó! De jó,hogy vagy! Ma állandóan ezt játsza velem mindenki.Idejön,örülök,aztán elmegy. Mindig magamra maradok.

Szerintem az időjárás miatt kóválygunk ma. Itt már elmúlt a vihar.
flóra 11
 
 


Szia Benó!!!!! Nyugi!!!!!! Én mondom aki mindig idegeskedik, de már nem annyira.

Flóra sajnos ez egy kis város sehol semmi munkalehetőség!

Az én helyem biztos, én gyesre akarok menni és nem felmondani!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Sütnöm kellene valamit holnapra a vizsgára, mivel a lányok nem hoznak be semmi rágcsálnivalót, az elnököt meg valamivel meg kellene kínálni. :evil: Meg át kell néznem a tételeket is, meg kell csinálnom a PP-bemutatót apu szülinapi bulijára, és holnap du. megyünk Velencére, azt se tudom, mikor, hogyan, mit vigyek, és semmi kedvem az egészhez. :evil:

KépKép
benó
 
 


Szép a vonalzód Timi! :D

Zsuzska, húzd amig tudod, ha nem muszáj inkább maradj velünk! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Szóval le akarod kenyereni az elnőköt sütivel!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


a google keresöbe beirtam a méhnyak operáció cimszót és ennek az oldalnak a lapját nyitotta meg, körbenéztem és igy találtam rátok

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Kedves Timi! Azt kell csinálni, hogy Microsoft Office Picture Manager nevű programmal megnyitod a képet :arrow: Kép szerkesztése :arrow: Kép átméretezése :arrow: és ott vannak pixelek, azt beállítod, hogy 300 legyen mind a két érték, és utána újra elmented. Ezzel próbálkozz.

KépKép
benó
 
 


Az avatarral én is megkínlódtam. Próbálj a minőségén állítani,úgy kisebb lesz.
flóra 11
 
 


Hát már a google-ben is hírőssek vagyunk!!!!!!!!!! Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Itt vagyok, lányok, nem tűnök el hosszú időre. :D
Miért érdekelt téged a méhnyak operáció?

KépKép
benó
 
 


Ez nem semmi. Néha én is belegondolok, hogy ország-világ olvassa az intim sztorijainkat. :lol: Pikáns. 8)

KépKép
benó
 
 


Az avatar képpel mi is megszenvedtünk!!!
A jpg kép mindig nagy lett, át kellett varázsolni .gif -é!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi! Hát mi még ebben is egyformák vagyunk! Nekem is biztos a helyem. Szívesen mennék máshová,mert nem akarok nyugdíjas koromig szlovák iskolán maradni, de nem keresek másik munkahelyet,mert én is ANYASÁGIRA szeretnék menni. Akkor meg minek változtassak. Ha sikerülne, akkor majd utána változtatnék.
flóra 11
 
 


És mikor szeretted volna, hogy megfoganjon?
Pont jó topicba jöttél, bár biztos belénkolvasgattál, itt mindenki nagyon-nagyon szeretne már megbabásodni. Egy kismamánk van, Tancsu. :D

KépKép
benó
 
 


Most már te is, Timi. :D

KépKép
benó
 
 


És egy csomó kismama jelölt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát ha valaki annyira ráér,hogy unalmában minket olvasgat, akkor megérdemli.Legalább kis izgalmat viszünk a megkopott életébe.

De szerintem rajtunk kívülnem olvas minket senki.Én sem nagyon szoktam másik topikot olvasni, esetleg ha egy -egy témába beleolvasok, de ennyi.
flóra 11
 
 


Akik kib lelkesek! Csúnya vagyok ma, bocsi. :evil:

KépKép
benó
 
 


Persze, hogy nem olvas. Csak néha belegondoltam, hogy esetleg egy tanítvány....

KépKép
benó
 
 


Akkor már szóltak volna, Benó.Az ilyet nem bírják ki szó nélkül.Ne izgulj.
flóra 11
 
 


Lányok szarakodik a net!!!!!!!!!!Kidob, nem küldi el a hsz-em és tetű lassúúúúúúúúúúúúúú!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem izgulok egy percig sem. Csak a holnapi nap miatt. :roll: Megyek, csinálok valami nagyon egyszerű sütit. Majd visszajövök sietve.

KépKép
benó
 
 


Oké, hamarosan jövök.

KépKép
benó
 
 


jaj, azt se tudom mit irjak most, hogy mindenki egyszerre kérdezett, de azért megpróbálom.
elolvastam a föcimet és irtam, mert sikerült és babucim lesz 2008-ban.midjárt megpróbálom a fotó átalakitást. a dokim tegnap közölte velem, hogy talán jövö hónapban megoperál, mert rövid a méhnyakam és ezért egy kicsit körbe olvastam a neten, hogy pontossan tudjam miröl van szó. amúgy otthon csak tegnaptól van netem.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Csajok én most lelépek, de holnap délután megint szalma leszek és veletek szeretném tölteni az időmet! :D

Benó, jó kirándulást, de főleg sikeres vizsgát kívánok Mindenkinek! :D Gyere azért ha tudsz!

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilvi!!!!! Kép

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?