Új privát üzeneted érkezett!

Na, sikerült őket korán leraknom aludni, így nem állok neki apa szülinapi sütijének, majdcsak a lányokkal, ha felkeltek, így lesz egy kis időm hunyni, talán segít.
Dobok pár képet is :oops:
Kép Mint a nagyok, lazán dumálok
Kép Ahogy Míra a sapkám hordja
Kép Emma kicsit csajosabban adja elő
Kép Mozizunk
Kép Mert a mosógépre vigyázni kell, míg mos
Kép Valahogyan elütjük az időt, míg végez

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timikém, mindenkinek vannak rossz napjai, dehogy vagy Te béna. Ha én minden szerencsétlenkedésem elmesélném, azzal lenne tele ez a topik :lol: Fenistilt meg gyorsan pótolni, valóban, csodát ér!
E-mail ment.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: köszi! De, hidd el, mostanában minden kiesik a kezemből, török-zúzok, pedig ez nem volt jellemző rám, de amióta sz@rakodik a vállam, valahogy fogni sem tudok rendesen. Dokihoz menni receptért nekem nagyon körülményes, valahogy megleszünk nélküle, ha meg mégsem, akkor holnap megyek a patikába és megpróbálom recept nélkül beszerezni. Ámulok a lányaidon! Enyémek sosem fognak így megülni a fenekükön! szép álmokat! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Timi,nálunk minden patikában adnak recept nélkül dolgkat(na jó,camponában egyszer próbáltam algopirint,és nem adtak,de ami itt közel van kettő,ott mindent adnak.
Max mnd meg,hogy pótolod majd a recit,aztán ha megy a védőnő,kérd meg vigyen magával.

Törpikém,milyen bájosak a lányok,és milyen ügyin ülnek a kisszéken :D Sapis képek séta után készültek,azért olyan kis pirik,vagy már sminkelnek? :lol: Pussz az okos kis buksijukra! :wink:
Pihenni sikerült?
Ja,3 óra.Na az van még több is mint 3 km :roll: Jobban vagy?

Én ma el akartam menni interspárba,aztán az ebéd után az ágy jobban húzott,most meg mérgelődök,mert volt 2 nemfogadott hívásom,csak az utolsó 2 szám külömbözik,tehát céges,és míg hívtam vissza,addig hívtak újra,de mire rájöttem mi pittyeg a kicsöngés hang közben,addigra letették.A raiffeisennél volt egy játék,és várom,hátha én nyertem,ha viszont onnan hívtak,onnan csak 5x próbálnak,és ha esetleg mamánál nem volt térerő,és már próbáltak,na most jó mérges vagyok,miért kellett aludnom :evil: persze lehet nem is onnan hívtak :lol:
Vendég
 


Nyuszi, köszönöm, de sajnos egyáltalán nem vagyok jobban :( :( Sőt. Mit is írtál erről a megfázás elkapható, nem kapható dologról? Arra emlékszem, hogy elkapható, de mi is volt a magyarázat?
Privi megy

Rana, és abban az esetben is a legjobban szeretetten csattan a műsor, ha már ovisak, bölcsisek lesznek? Mert ugye akkor sokkal kevesebbet lesznek velünk, és igencsak nehezen viselné a lelkem, ha az a kevés idő is nyüglődéssel telne. Erre mit ír a könyved? Komolyan szeretném tudni, mire számíthatok. Avagy ez csak ilyen aprónépre vonatkozik?

Indulnom kell Törpéimért.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi!
Nem értem, mi a gondod a lányaiddal. Ülnek szépen a fenekükön, tiszta jó gyerekek. :P :lol: :lol: :lol:
És ne félj, tudom, hogy ez az etetés, velem is ezt csinálják. Másnál mintagyerekek, otthon meg...
Bár állítólag azt, hogy hogyan neveled őket, másnál fogod látni, nem otthon.
vovanda
 
 


Zsófi: Elvileg 14-én megyünk-pont kereken 15 hósak lesznek. Remélem addíg kikeverednek a takonyból, bár tudom, hogy csak a fogaktól van, de félnék erre oltatni. Fenistilt én is erre a vízszerű takonyra adom-adtam, amíg volt- látványos volt a javulás! Alexa nyugodtan aludt és nem kellett pólót cserélnem óránként nap közben, mert annyira folyt szegénynek.

Vanda: remélem tényleg így van, mert nekem eddíg még K. sem hitte el, hogy mit művelnek velem egész nap, most a szemtanúja volt, le is esett az álla.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Zsófi,szerintem nyugodtan adhatsz bármilyen takonyra fenistilt :roll:

Törpi,(majd megkeresem a cikket)a lényeg annyi,hogy nincs olyan,hogy csak sima megfázás,és nem fertőz,mert a hidegtől van,szóval igen,a hidegtől lehül a szervezet,és könnyebben jutnak be a kórokozók,és onnan már fertőz is.Jobbulást,és hajrá csajok,nem elkapni!!!
Vendég
 


Zsófi!
Nyugodtan adjál éjszakára Fenistilt, semmi baja nem lesz tőle.
Mama nem idegen hely. :D
vovanda
 
 


Lányok, Fenistil cseppet hol lehet felíratni akkor, ha a dokim nem tenné esetleg? Szerintem az én védőnőmnek nincs ilyen lehetősége. Nekem nyugodt éjszakám volt, lefekvés előtt magamba töltöttem a felnőtt adagot. De ha így folytatom nem marad a csajoknak.

Babus, már ezer éve írni akartam; az én Törpjeim 86-88cm magasak, Emmának még nehezen, Mírának kicsit könnyebben ér le a lába a 4-es legnagyobb fajtájú motorjáról (mert ugye számon belül is vannak különbségek :x ) De kinn azzal mennek, benn meg a 3-sal. Szóval attól függ, milyen magasak, milyen hosszú lábúak a csajok, hogy tudsz-e már motor cserélni nekik nagyobbra.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: a te házidokid is felírhatja, azt hiszem nincs korlátozva, bármelyik orvos kiírhatja a fenistilt. Ha a védőnőd a gyerekorvosotokkal karöltve dolgozik, akkor esetleg ő is tud nektek iratni. nekünk ez azért nem megy, mert nem az itteni gyerekorvost választottuk.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, köszi az ötletet, akkor megkeresem az én dokim. Mi sem a helyi gyerekorvot választottuk...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi!
Ahány kiló a gyerek, annyi csepp, maximum 3szor naponta.
vovanda
 
 


Törpi: nem biztatlak, marad a hiszti, sőt, fokozódik... :? De nyugtasson a tudat, hogy ez azért van, mert szeretnek... :lol:


Fenistil csepp:
Annyira dicséritek, de a mi dokink vmiért Zyrteket írt fel, azt mondja, egy ugyanaz (antihisztamin). Valóban??? Vanda??? :roll:

Nyulaszkám, úgyse te nyertél. :mrgreen: Ha meg mégis, már sose tudod meg. ;)

Apa megkérdezte a Steril Stipet a gyógyszertárban, hát néztek rá, mint a véres rongyra... :|

Na léptem, többre most nem (sem) futja...

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!
Tényleg ugyanaz. Fenistil, Zyrtec, Cetirizin, ezek egymás klónjai, még az áruk is hasonló, szóval innentől orvosfüggő, ki melyiket preferálja.
vovanda
 
 


Pár kép:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: a fenti képeket a telefonnal csináltam. A legkisebb mozdulásra is elmosódik, mondtam is K-nak nyomja már meg a gyerekeken a pillanatmegállító gombot! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, és zugolvastam is, de már nem tudom mire reagáltam volna. Gergő éjjel hányt, de úgy tűnik csak leterhelte a gyomrát, mára semmi baja!

Képek szuperek :) :D

Kata
labkat
 
 


Jó reggelt!

Taknyosaknak jobbulást,hajrá fenistil csepp :D

Rana,még hétfőn hívhatnak :D Persze nem gond,ha nem a főnyereményt viszem,a kissebb ajándékokat postán küldik,az miatt nem telefonálnak :lol:

Lkata,hányást sajnálom :(

Timi,na megnyugodtam,tényleg a fixfókusz vagy mi a szösz hiányzik,régi telóm jobb volt :lol: Szegény Hanga,szép a buksija :( ALexának az orra folyik az első képen?Édesem,jobbulást neki!Ja,és a gyerekmunkát buntetik :lol:
Vendég
 


Én is hozok pár képet.

Noémit tegnap így találta apa a délutáni alvás után,szerintem leszedjük a fejvédőt :shock:
Kép
Kép

bevásárlókocsi,Bada rögtön bele is akart ülni,pont ezért nem babakocsi lett,de neki nem számít :lol:
Kép
Kép

És kézen fogva sétálunk:
Kép
Vendég
 


És lányok,szuper a puhatalpú(Móni köszi mégegyszer),1 hét alatt 2x vették le :D Tényleg csodacipő :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Látom a tavaszi idő mindenkit kicsalt! :D Mi is kint voltunk délután, iszonyat sár van nálunk, de gondoltuk sebaj, anyósék 4 háznyira laknak, átsétálunk! Aha! Kb. 100 kátyú és pocsolya van addíg, a lányok, mindet végig akarták próbálni, mire odaértünk nem látszottak ki a sárból, ott még estek-keltek kicsit, itthon a mosógépbe vetkőztünk, a csizmákat 1 órán keresztül pucoltam. De olyan jó volt végre egy kis tavasz! :D

Nyulasz: Alexának az orra folyik annyira, hiába is szívom, törlöm, ömlik, mint a niagara. És nincs Fenistilünk. :twisted:
Hangának már szép a feje, ahhoz képest, amilyen volt. Tegnap ráhúzott a fejére egy műanyag tálat, pont passzolt, mondtam is K-nak most hozzon gyorsan madzagot, rákötözzük! :lol:

Betegeknek jobbulást!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Bálint éjjel szopizni ébredt, aztán éreztem hogy meleg, 38,3 körül volt a hője. Adtam neki teát is, aztán sugárban kihányta az egészet. Lezuhanyoztunk, feölöltöztettem, felmostam, és aludtunk tovább. Valami vírus játszadozik velünk. Bár tény, hogy folyton rágnak a srácok. Szóval bizonyára mozgolódnak a fogacskáik is :roll:

Valaki minap írt a rossz anya érzésről. Na tegnap totál kész voltam. Bár még most se vagyok túl teljesen a dolgon. Valami elindított bennem egy- két gondolatot. Olyan sok mindent elrontottam már, és annyira vissza pörgetném az időt, hogy másképp csináljam. DE nem lehet :cry: :cry: :cry: Hiszem, hogy Isten nem véletlen bízta rám ezeket a gyerekeket, és nem tisztességes azt gondolnom, hogy hibát vétett. Mégis van hogy így érzek. Jó lenne néha szétszakadni négy felé, és mindenkire 24 órát áldozni egy napból!!!

Nyuszi: helyesek a lurkók :) az ágyuk meg szuper nagy :)

Kata
labkat
 
 


Nyulasz: de aranyosak kézenfogva! Enyémek sosem fognak így sétálni. :( Noémi olyan vicces kómás. :lol:

Zsófi: tieid is ügyesek! Enyémek akkor kezdtek el irányba menni tegnap, amikor meglátták kint a mamát.

kata: sajnálom az éjszakát, remélem már semmi gond! Anyaság: akiben felmerül, hogy mit rontott el, vagy mit csinálna másképp, akit egyáltalán foglalkoztatnak ezek a gondolatok nem lehet rossz anya! Magamat is ezzel szoktam győzködni! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Lkata,sajnálom a hányást :( Hogy vagytok?
4 gyerek mellett nem csoda,hogy néha vannak ilyen érzéseid,én amikor kicsik voltak,akkor éreztem úgy,hogy nem tudok igazából mindkettő anyja lenni teljesen,hiába,szétszakadni nem lehet.És úgy éreztem,hogy én kevés vagyok ikres anyukának,más biztos simán,jól csinálja...Fel a fejjel :wink:

Nem nagy az ágy,csak 60x120-as.

Timi,dehogynem fognak kézenfogva menni :lol: Hiszen az olyan vicces.Majd próbálgasd velük,nálunk mindig nagy röhögés van belőle,de Bazsi néha nem akarja Noémit,hiába üldözi szegénykém. :lol: Tócsák :lol: hát ez ilyen :D

Zsófi,nem csodálom,hogy meglepődött a nő,még én is alig akartam hinni a szememnek,mikor felraktad a képet,hogy már mennek,pedig ott volt a bizonyíték :D


Mi is játszón voltunk,de most egy messzebbin,autóval,és van egy nagy tó is ott,(Timi,babus, Diósdon van!)és ott végre kipróbálták a kismotort,meg is lepődtem,olyan jól ment vele Noémi.Bazsinak csak túl nagyot találtunk,nem is érzett rá annyira,persze azért volt nagy nyüszi,mikor vissza kellett adni a tulajdonosának :lol:
De végre hintázhattak is,Noémi már az autóból meglátva kiabálta,hogy hintahintahinta :D

Többiek jól vagytok?
Vendég
 


Jó reggelt!

Nyulasz: Diósdon az szuper, bár nem tudom hol van, de megnézzük! Tudod a címét? Alexa még csak megfogja Hanga kezét, de H. löki el. Arról nem beszélve, hogy Hanga a mi kezünket sem akarja fogni.

Én most azon gondolkozom, hogy hol lehet esőnadrágot meg külön kabátot kapni és létezik-e egyáltalán 80-as méretben? Meg cipővédőt a motorhoz!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!
Mi is kihasználtuk a jó időt a játszóterezésre :lol: Meg fözöcskéztem (na jo az még hétközben volt, hétvégén nagyik hozták az utánpótlást :oops: :lol: ), söt hétvégén sütit is sütöttem, nálam ez nagy szám :oops: :oops: :oops:
Nyulasz: mi is voltunk Diosdon tegnap, de Csajok nélkül, csak az intersparban, de tényleg nincs messze diosd :lol: persze nagy leértékelések voltak isparban igy sikerült beszerezni a husvéti ajándékot egy mászokáscsuszdát féláron :lol:
Timi: cipövédöt lehet kapni azsem tescoban is láttam régebben, de bababoltokban szokott lenni, esöruha passz h ekkora méret van-e, összel szokott lenni kikben, aldiban de azota se láttam, lehet h megint lesz majd vmi akcijo tavaszal
kéééépek szupik Mindenkinek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata: jaj remélem nem lesztek betegek :wink: csak vmi picibaj volt :( ne izgulj, sztem ezt valahogyan már Mindenki megélte-megéli hiszen a legjobbat akarjuk a gyerekeinknek és az ember igenis mindig azon töri a fejét h akkor most jol csinálta-e vagy sem de a vége ugyis az h Mindenki a legjobb Anyuka a saját gyerekének :wink: :lol:
Zsófi: hu de ügyi játszosok lettetek :lol: babakocsi nélkül nyomultok már? vagy azért ott volt vészhelyzetre?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,címet nem tudom,de ha érd felöl jssz,akkor a túloldalt,van egy medenceárus,és az mellett,közvetlen a főútról látszódik,de kicsit méyebben fekszik.Interspártól érd felé esik még.Na,majd megbeszélünk ott egy talit :D

Én teszveszen már láttam esőruhát,passz mekkora,az overál,bundazsák kategóriában.
Cipővédő akár brendonban is van,de azt is lehet sok helyről rendelni,ha rákeresel,majd mi is akarunk tavasszal.

Babus,mennyi volt a félár?Hű,gazdag nyuszika jár felétek,küld ide is :lol:
Vendég
 


Nyulasz: 13 :wink: már tavaly is akartunk de akkor 20 körül láttunk (sima csuszdát) annyiért nem vettünk persze :oops: :lol:
ilyen amugy
http://gyerekalom.hu/jatek/maszoka-csuszdaval

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bálint ma reggel láztalan, mondjuk tegnap is dél körül volt először lázas. Meglátjuk. Jól aludt, az fix. Ellenben Gergő sokat felsírt. Olyan szaggatóan köhög szegény, uh ma adtam neki lándzsás utifű szirupot. Remélem nem vétettem vele. Már megint küzdünk a teázással, ami azrét rossz, mert adnám neki a béres cseppet, de ugye így mibe... ma a sziruphoz csepegtettem, így lenyelte egy kiskanállal. A szirup úgyis olyan jó erősen édeskés ízű :)
Amúgy én is érzem a torkomat.
Lelkileg már némiképp jobban.

Jajj Kata de édesen szuszkázik :)

TV: nálunk sokat megy, de csak a reklámokra kapják fel a srácok a fejüket. VAgy pl már Postás Pat zenéjét is aranyosan nézik, és táncolnak rá, de még nem köti le őket. Lányoknál is így volt, szerintem 2-2,5 évesen fogják jobban érdekelni őket. Hát téli időben biztos sokat néznek enyém kölykök mesét, de jó időben szinte egész nap kint vannak, csak este meséznek. Most mondjuk szerintem MiniMax nagyon sok hülye mesét játszik, ezért kicsit ráálltam, hogy csak a felügyeletem alatt mesézhetnek.

Kata
labkat
 
 


Zsófi: de édes Kata! :D Nálunk estefelé van bekapcsolva a tv-az is csak azért, mert K. nézi a híradót. szó szerinte, mert hallani nem hallja a zsivajtól, meg fürödni is pont akkor megyünk. Nagyon ritkán nézzük a GyÉsM vagy Maszkabált. Szerencsére nem érdekli őket a tv. Én szoktam még zenecsatornára kapcsolni, akkor játék közben, ha olyat hallanak, ami tetszik-főleg Alexa, akkor odaáll a tv elé tolt asztalhoz és végigtáncolja azt a számot. Egyébként hihetetlen, de a zenei izlésük is különböző, már ha most ilyet meg lehet már állapítani. Alexa a funky-soul-disco féle zenéket szereti, de csak a jobbakat, Hanga meg rocker lesz. :lol: Próbáltam velük nekik való zenéket hallgattatni velük, nem jött be. Sem az alma, sem Halász Judit, sem a mesemusicelek, pedig utóbbit én is nagyon szeretem.

Nyulasz: okés, sejtem nagyjából. Mondtam K.-nak, hogy milyen jó játszót találtál, hát nem lelkesedett, de ha neki nem tetszik viszem őket egyedül. Hihetetlen gyöpös tud néha lenni-minek játszótér?! :twisted: Mert ő inkább a játszóházba vinné őket, amivel nincs is gond, de amikor süt a nap nehogy már bent kelljen lenni, csak mert sár van-mintha ő takarítana! :twisted: Na, szóval megyünk, ha úgy alakul!

Babus: hű, de szuper! Valami ilyesmi nekünk is jó lenne! Na, majd körülnézek! Sok ilyen volt az intersparban?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Zsófi,hihi,nagyon cuki Kata :lol: Kismotor számozás is változó,asszem 1-4-ig van,de ahogy Törpi írta ott is van méreten belüli külömbség,lehet inkább rá kell ültetni őket.Noéminek a 3-as nagynak bizonyult,de a másikon nem láttam számot,lehet 2-es volt,de biztos nem a legkissebb,mert láttunk annál kissebbet is ajátszón.

Babus,hű,nagyon szuper a csúzda,és tényleg jó áron volt :D Mi kaptunk sima csúzdát,meg majd kapjuk a kicsit nagyobb méretet,de ha nem lenne,akkor vennénk mi is ilyet.

Timi,maga a játszó annyira nem extra,de a környezet az szuper :D Sajnos még a kissebbeknek való csúzdába sem nagyon tudnak egyedül felmenni,és a bébihintán sem volt kiesésgátló,tehát csak a keret körbe,persze azért élvezték nagyon.De a tó körül motorozni biztos szuper :D
K-nak mond meg,hogy ez játszóház,csak a szél elvitte a tetejét :lol: Egyébként nem volt sár,és közvetlen a átszó mellé le lehet parkolni,messze a forgalomtól,meg vannak kiülős pavilonok is,sógornőm még kávét is hozott,ott piknikeztünk :lol: Hétvégén sokan voltak,de hétközben állítólag 1-2 gyerek van csak.


Tv,nálunk egész nap megy.Általában kettő is,egy a nappaliban,egy a hálónkban.Sajnos rádiót nem tudunk hallgatni,mert az erősítőt elérik,és ahogy bekapcsolnám,már nyomkodják is,én meg a csendben megőrülnék.A hálónkban gy és m,vagy a maszkabál megy,másra nem is engedik kapcsolni,arra sokszor énekelnek,meg táncolnak,a nappaliban vagy a minimax,vagy a NG megy,de nem nézik,max egy-egy főcímzenére felkapják a fejüket,vagy ha gyerekek beszélnek benne,asszem az Elmóban szokott lenni,azt nézik.
Vendég
 


Jo reggelt!
hát sajna csak 1 csuszda volt :( de lehet a többiben is maradt, amugy tök sok mindent kiárusitottak utso darabokat (gondolom, mert 2t semmiböl se láttunk vagy már elvitték) müszaki cuccok is volt vmi mio kütyü 50 helyett 20 (Ap :oops: :lol: a egyböl felkapta a fejét h hüha én azt se tudom mi ez a küytü)
nálunk is mennek a mesék de csak dvd probálom visszafogni de ahogy Kata is irta ez bizony ilyen téli dolog :lol: remélem :oops: :lol: viszont nálunk a rádio is bejött Nyulasz erösitö nálunk nemrég került használatba és Apa felfurt egy tartot a falra igy bizony nincs tekergetés :lol:
Timi: jaj olyan jot nevettem h miket szeretnek Csajaid zenében :lol: :lol: én ilyet még nem vettem észre :lol:
Kata: postás pat zenéje nálunk is nagy sláger már éneklik is :lol: örülök h jobban :wink: :wink: Lányok oviznak? remélem nem lesz rosszabb köhögés :? :wink:
Zsófi: hát mennyire ééédes :wink: ügyik vagytok bizony kettesben sokkal jobb gyakorolni az egyedül sétát :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hát ez a joidö vmi hihetetlen annyira élvezzük a délutáni alvásukon látszik is az éjszakain bezzeg nem ma is már 5:45kor kukorékoltak :evil: :lol: tiszta rosszul vagyok h megint jön a tél :? de olyan jo, h reggel már világos van és délután is egyre késöbb kell lámpát kapcsolni azért lassan jön a tavasz ugye??? :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,hű de korán keltek :shock: Én is nagyon örülök a "tavasznak",és a 30 napos előrejelzés még eléggé hűvös időt igér http://www.idokep.hu/ ,remélem már nincs messze a pulcsis-mellényes idő :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Látom mindenki kiélvezi a tavaszt! :D Annyira jó volt tegnap! Délelőtt babakocsiztam velük, délután meg az udvaron voltunk.

Törpi, Reunion régen voltatok! Remélem csak a jóidő miatt nem jöttök!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: hát ez az h pár nap tavasz után megint tél lesz :( pedig olyan joooooooooo volt...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: de jo akkor Ti is kihasználtátok a tavaszt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és Kati is nagyon eltünt :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus juj, de korán keltetek! Biztos nem akarnak lemaradni a csajok a napsütésről! :wink:

Tegnap este véletlenül a topik 1. oldalára lapoztam, aztán ha már ott voltam, akkor a 2-a is beleolvastam. 2009. április eleje. Nekem akkor volt a beültetés, Nyulasznak meg már szép nagy pocakja volt. Jó volt nosztalgiázni nagyon, igaz, akkor még nem is olvastam ezt a topikot. Viszont sokan eltűntek azóta. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hahó, élek, csak havazok

Timi, akkor én meg már majdnem szültem. Csak előtte még apát hazahúztam a Húsvéti locsolkodásból :lol: :lol: :lol:

Zsófi, megzabálom Katát! Nekem már másodszor fordult elő, hogy az esti alvás annyira nem sikerült a kiságyban, hogy végül így aludt el egyszer Emma, tegnap meg Míra (fájt a pocija, annyit zabált - vacsira sajtos rizst barackkompóttal, aztán az én pizzámat dézsmálta, majd 3dl tápszer). De olyan nehéz ilyenkor lerakni őket, megválni a pocakomon nehezedő édes súlytól. Apa biztos nagyon élvezte :D

Nyuszi, én is szomorú a tavasz hamar elillanása miatt :( Olyan jó volt tegnap kinn. Be sem akartak jönni. Mikor nagynehezen becibáltam őket, meg leültek a tv elé és majd elaludtak a fáradságtól :lol: :lol: :lol:

Bölcsiben voltam tegnap, új rendszer szerint kötelező a munkáltatói. Ez még rendben is volna, bár én később akartam visszamenni, megvárni míg az első beteges időszakon túl leszünk. Az igazán felháborító az volt, hogy kereset alapján is osztályoznak. Azaz mi tuti nem kapunk helyet, mert kettőnk fizetése túl sok. Azzal persze senki nem számol, hogy mennyi hitel van a nyakamban :evil:

Babus, nagyon jó a csúszda! Én külön vettem egy nagy csúszdát, lányok imádják, meg egy mászókát, az majd tavasszal lesz felállítva.

megyek reggeliztetni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus, ez a korai kelés már így is kikészít, hogy olvasom. De én lányaim is megőrültek, fél7kor tuti kelnek :shock: Este nem tudom őket korábban lerakni, mint eddig, max negyed órával. Így van, hogy csak 9 órát alszanak :shock: Délután bezzeg próbálják behozni, van, hogy 3 órát durmol Míra :? Én attól tartok, hogy a korai világosodás is befolyásolja őket.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: bölcsi :evil: :evil: hihetetlen mik vannak de komolyan :shock: :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: korai 6os keléssel még kiegyezek akkor kel ugyis Apa is de azért jo lenne egyszer egy kicsit tovább aludni... :? :lol: mondjuk hétvégén :oops: :lol: de ezt a szot még nem ismerik :cry: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hu most nincs is olyan jo idö itt még mindig csak 2 fok van :( lehet megprobálkozom korai alvással és délután kimenni akkor hátha :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, itt 9 fok árnyékban, mi kinn voltunk, most meg semmi ötletem ebédre :?
Mindig korai alvást tervezek én is, hogy ne legyen késői ébredés, és esti altatási szenvedés, de valahogy sosem jön össze, mindig elbohóckodjuk az időt.
mi is azt hittük, hogy apa ébresztőjére kelnek a csajok, de hétvégén Mindig bebizonyosodik, hogy nem :? :? De én már ott tartok, hogy 8-ig nem jövünk le a hálómból, addig én szunyálok, ők meg oldják meg, ha már ilyen bumburnyákok voltak, hogy hajnalban keltek. Eljátszanak, eltévéznek addig, nem is nyaggatnak. De 8-kor aztán már jönnek, hogy menjünk, menjünk, kaki, wc :lol: és ez minden reggel menetrendszerűen :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: na, a foganás időpontját én szinte órára tudom, konkrétan 2009.03.29. (vasárnap) 10-kor volt leszívás és gondolom kb. 1 órá rá már mehetett a vad szex a lombikban. :lol: Április 3-án meg beköltöztek a pocakomba, április 11-én, K. szülinapján pedig teszteltem egy nagyon pozitívat, pedig ennek láttam a legkisebb esélyét. De azért a szülinapján egy pozitív tesztet kapott egy tábla csoki mellé csomagolva ébresztőnek. :D

Ma tényleg hidegebb volt , legalábbis délelőtt, de azért mi babakocsiztunk egyet ma is. Délután meg megyünk megint sarat dagasztani a kertbe. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: akkor tényleg egyidősek, ha nem is szülinapjuk szerint! :lol:

Törpi: ilyet nézhet egy bölcsi? Ezt én nem nagyon akarom elhinni! Biztos nekiállnék feszegetni a témát a vezetőnél, mert szerintem semmi közük az anyagi helyzetetekhez, na meg bárkiéhez! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?