Új privát üzeneted érkezett!

Ebba,
milyen receptek? :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lányok!
Senki nem gondolkozott asztalra függeszthető etetőszéken? Nekünk Szilárdnál nagyon bevált. Ott ült közöttünk az asztalnál, és nagyon élvezte. Most is vettem egyet Zsombornak, bele is raktam ma, de még nem ült benne biztonságosan, dőlt el jobbra-balra. Egy hónap múlva fog talán már olyan stabilan ülni, hogy tartsa rendesen magát. Addig marad a pihenőszék. Egyébként árban sokkal kevesebb, mint egy lábon álló etetőszék, a Kikában vettem 5000 ft-ért kb.
Ilyenre gondolok:
Kép
Ja, és akkor még nem is említettem, hogy egy bőröndbe becsomagolva a ruhák tetején is elfér, mindenhová vittük magunkkal, és csak felraktuk az asztalra.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Ancsa, jajj olyan jó Lilipók a kendőben a hátadon!!! Én is, én is!
Mi még mindig nem vettünk háti csatost :( én szeretnék, de Zolim azzal basztat, h. biztos vagyok-e abban, h. ki fogjuk használni, mert h. megvettük a pihenőszéket is, ami azóta is pihen egymagában és csak a helyet foglalja, meg a kendőt sem használom annyit... na persze, mert lövésem sincs hogyan kell hátra kötni, elől meg qrvára húzós a derekamnak :roll: Na mind1 most megy a harc, de úgyis az lesz, amit én akarok :lol: főleg, h. már több helyről is lóvét kaptunk, h. vegyünk Zorlának vmi hasznosat... és én nem pelenkát szeretnék!
Nádszál vékony... :shock: kicsoda? :lol: :oops:
Mert te aztán dagi vagy, mi?! :wink:

Tatjana, már tényleg jó rég voltál! Köszi a táblit, jó látni, ki hol tart!
Ádi tényleg tiszta apuci! Örülök, h. gyarapszik a kissrác!!!
Fütyi dolog :evil:
Megkérdezhetem, milyen betegséged...?
Szegénykém, muszáj neked visszamenni melózni? :(

Ugye azt mindenki tudja, h. kb. 1 hónapos fotó kell a babatablóba???!!!

Amúgy a legújabb nálunk is, h. megy a visítás min. 1x a babakocsiban
:( Mióta már sportkocsiban nyomjuk, azóta többször vinnyog, viszont ha olyanja még nézelődik is! Már annyira várom, h. ne azért menjünk sétálni, h. aludjon, hanem csak a séta kedvéért v. azért, h. nézelődjön/játszóterezzünk, stb...

Jajj képzeljétek, ma voltunk okmányirodában Zorka személyit csináltatni, mert ha utazunk, csak azzal vihetjük (ahol határ van még)... szóval nem volt egyszerű a művelet, mert ugye belőlem nem látszódhatott semmi, plusz kicsilánynak bele kellett nézni a kamerába, ami magasan volt, erre a nőci vmi csörgődobot rázott, hogy odafigyeljen és olyan pofát vágott szegény, h. majd ebszartam rajta: szeme elkerekedve, szája totál nyitva, és mintha kb. 5 kilóval több lenne, eszméletlen vicces :lol: és ez lesz 3,5 éves koráig, mikor már abszolút nem így fog kinézni :roll:

Vikoo, Zorka is legtöbbször csak pörög :D Bobokával együtt beállnak irányba, mint az iránytűk :wink:
Húúú nekünk is kell napvédő, bár Zorka baromira rühelli, ha az arcába süt a nap, állandóan hunyorítgat, ha nem alszik mélyen :roll:
Ti hogy véditek ki a napocskát? Mi napernyővel próbálkozunk ugyan, de mivel nemcsak egyfelé megyünk 2 órán keresztül és nem nyílegyenes utak vannak, ezért folyton máshonnan süt :twisted: Mi lesz nyáron?

"Klimax": én is izzadok! Főleg éjjel szopikor :twisted: Zolim eleinte felajánlotta, h. tartja a hátam (mostanában fekve, mi ágyunkban etetem, utána teszem vissza a saját ágyikójába), mondtam neki, h. hozzám ne merjen érni, mert megygyulladok alapban is! :?

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 

 
 

Angi, de mi gondolkoztunk rajta, és tudom, h. jó, de nekem olyan érzésem van, h. leesik... tudom, h. nem, de mégis :oops: :)
Nézem a képet.... mondom magamban, de megváltozott ennyi idő alatt Zsombi :lol: aztán rájöttem, h. nem ő az :oops: :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


ebszartam=beszartam :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Jó reggelt!

Tatjana
Köszi a táblit!!!! :)

Majd később visszaolvasok, meg jövök, mert most összekapom a lakást gyorsan, aztán 9-kor indulnunk kell, megyünk megnézünk egy ovit Marcinak!!!! :)

szisszka
 
 


Hallihó!

Jövök újra de most egyedül vagyok. Depi elment :lol:
Sajnos Zoli is :(

Annyit írtatok hogy nem fogok tudni válaszolni mindenkinek...

Ebba:
remélem azért megkapjátok a magatokét legközelebb :wink:
Gizus szeme is könnyezik egy csomót, de mi antibiotikunos tobrexet kaptunk. Már nem piros, úgyhogy gondolom nincs is már gyulladás.
De zavar hogy mindig piszkálja.

JÁRÓKA:
én a rácsosra szavazok.
Az elé lehet tenni anyagot, és az védi ha nekiütközik ,és kapaszkodni is jobban tud majd a felállásnál!
Persze ugye nem minden gyerek olyan szuperprofi mint Marci hogy 7 hónaposan már feláll!

Eclipse:
tök jó hogy van egy kis pluszbevétel! És a fordítás is olyan hogy
akkor csinálhatod ha ráérsz! Hajrá! Ügyesek vagytok apával! 5 kredit??? milyen tárgy az?

Tatjana:
Azok után amit erről a dokiról meséltél nem csodálom hogy elmész máshoz megnézetni a "kis vasgyúrót"! Örülök hogy hízik végre!
Nálunk most jön a kaki-probléma.... csak nagyon ritkán jelenik meg egy egy pelenkapiszok... de kis picike.
Ennek csak az az előnye hogy minden pelenka jó egyikből sem folyik ki :roll:
Mellesleg ja tiszta apja: van füle szeme szája orra meg az alsó dolgai is apára hasonlítanak !
De inkább mit a postásra nem???????????????????

Amida:
Ti hogy vagytok??

Navi:
ebszartál?
én meg macskafingtam :oops: :lol: :lol: :lol:
Zorkalányt kiönteni??? Maximum gipszből, mert olyan kis formás!
Hmm fülcsi.. ,mi is gondolkozunk , de akkor az enyémbe is kerül, mert már beforrt!

ÉN IS KÉREK LETÖLTHETŐS ZUMBA_BUMBA linket!

Mikelány:
na és kiderült miért vagy éhes??
csak nem új topikot fogysz nyitni? :lol:
Ádi most már rendben?? Csak mert küldtél képet amin rendeződni látszik a dolog. meg hogy végre virágzik a türelem rózsája!
Így is maradt??

Karám:
Én már azt várom amikor a kertben lehetünk egész nap, és akkor oda megy ahova akar! csak le kell takarni a kertet egy ÓRIÁSTAKARÓVAL:)

Fogzás: hát én nem látok Gizusnál semmit. és ennek nem tudom örüljek-e vagy ne...

Ancsa:
Hát Lilipók is változik! Nőnek mint a gomba! Lassan nekem is meg kell tanulnom a háti felkötést! Sajnálom hogy a csaj béna volt!

BENBOR!!! Hova lettél??? Azt hiszed már nem tudsz segíteni?
Hát nekem lenne egy kérdésem:
Az esti etetésnél már nem elég a tejci annyira hogy ömöljön mint reggel. Ahhoz viszont fáradt hogy rendesen kiszívja. NA ilyenkor szokott jönni a tápi. a kérdés: Adjunk-e annyi tápit hogy átaludja az estét vagy inkább keljek fel és etessem meg többször??

Angie:
Helyhiány miatt mi is erre a felakaszthatós etetőre gondoltunk, de mivel nagyon gyenge az asztalunk szerintem nem fogja elbírni.... egyenlőre még szopi van szerencsére... utána nem tudom hogy lesz....

Gigi: na apa hazajött újra, és már át is költöztetek? Mesélj milyen volt ez az időszak? jó helyet találtatok?

Macs!!!
Csillagvirág!
Vaya!!
Ninin!!
Berni!!
Sophie!!
Lucuzs!!
TESSÉK JELENTKEZNI MERT KÜLÖNBEN KÜLDÖM A HELYSZÍNELŐKET!!!!!

na megyek megnézem kint vagyok e már sétálni.... :arrow: :roll:

Kép
Kép
eta
 
 


eclipse!
http://www.cardio-baby.hu/index.php/Sz% ... c-receptek
Én ma azt csináltam, hogy almát kevertem hozzá. Tetszett neki :)

angie! Én nem gondolkodok rajta, mert üveglapos az asztalunk, meg nagyon sok a hely, így elfér :) De nagyon jó, tudom, hogy van, az Ikeában is.


Kép
ebba
 
 


Eta! Értettem, itt vagyok! :D

Nálunk megint tanulási szakasz van, én tanulom, hogy lehet két gyereket ellátni egyedül. De bevallom nem nagyon megy... A héten elkezdtem én járni Bogiért oviba. Eddig nagyszülők hozták haza, mert Balázzsal nem bírtuk a sok macerát, meg míg olyan pici volt féltem bevinni a csupa beteg gyerek közé. Most, hogy kiviggyant, kevesebbet kell öltöztetnem, és ha alszik kint tudom hagyni az oviudvaron, és amúgy is már nagyfiú!!! :) és a strapát is jobban bírja.
DE azért még van mit csiszolni, mert ma reggel nagyon-nagy sírás lett, mire el tudtunk indulni, Balázs már hulla fáradt volt, Bogi meg még a reggeliét nyammogta... hát nem tagadom, hogy tiszta ideg voltam. :oops: :?
Persze úgysem fog sokáig tartani ez az időszak, mert Bogi már megint göthösödik, ráadásul most én is beteg vagyok, alig bírok nyelni a torokfájástól. Aztán meg mindjárt itt a nyár és vége is az ovinak! :)
Be kell látnom, hogy nem vagyok egy szupervumen, mert most, hogy én vagyok Bogi sofőrje, most meg a főzés marad el... valami mindig hibádzik.
Félre ne értsetek, nem panaszkodni akarok, de nálunk most ezek a történések, amúgy úszunk a boldogságban, hogy két ilyen csoda aranyozza be a napjainkat. :D

Balázs egy mosolyalbum, édes gyerek.
Bogi meg önszántából tanulja a betűket, már majdnem minden nyomtatott nagybetűt felismer, és rövid szavakat kiolvas, számítógépen pötyög szavakat -msn-ezik a családokkal. :lol: Ja, és ma épp fürdés közben fejben kivont 77-ből 33-at! :shock: :lol:
Tudom, ez sokakat untat, de hatalmas dolog, még csak középsős!!! :lol: :lol: Mi nem erőltetünk nála semmit, de lehet lassan oda kéne rá figyelni, mert úgy tűnik zseni a gyerek! :wink: :lol:

most ennyire futotta!

puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Helló Csajok!

Első masszázson túlvagyunk! Lánykám kb átaludta az egészet, így egy nagy szőrös macit dögönyöztem, az átélés baromi nehezen ment :lol: :lol: De aztán a végére felkelt Adél, és akkor lenyomtam neki az egész simi-sorozatot. Könnyen ment, még alvás utáni kómában volt. Én masszíroztam, ő meg legeltette a szemeit a sok-sok kispasin :lol: :lol: Elvileg a kötődésről szól az egész, hát lánykám ügyet sem vetett rám :lol:
Csajok, jó volt, hogy itt voltatok! Én nagyon jól éreztem magam.
Dobok majd képet, csak még nincsenek letöltve.

Lucuzs - Bogi nem csak szép, hanem okos is!!! :wink: Nyugodj meg, szuperwoman kategória vagy!!!! Én csak elhozom Atit az oviból, de akkor is marad el mindig valami :wink:

Gyancsi - ilyesmire gondoltál?
Kép
Nagyon cukkerok vagytok!
Gödöllőre nem jön Pákó zumbát tartani :lol: Ez nem volt annyira riszálós - szerencsére!!

Eta - Ati is a fa járókában állt fel először. Aztán dobott egy seggest :lol:
Még nemtom miért vagyok zabagép. :shock:
Ati Adéllal most egész jól elvan. Más dolgokért cirkuszol. Most is volt egy megabrutál délután, egy kisebb hazafelé az oviból. Pedig még fagyizni is voltunk.
Akkor az nem az én rózsám, mert nem vagyok vmi türelmes :oops:
Sok kisgyerek fél fűre lépni először. Lehet egy sima pléd is elég, amit fű vesz körbe :lol: Atinak a fűvel nem volt baja, ő a hóra nem mert rálépni :lol:

Nav - jók ezek a babaigazolványok. Olyan gyorsan változnak, hogy gyakorlatilag egy tök más gyerkőc képét is oda lehetne ragasztani :lol: Úgyhogy rá se ránts a rosszul siklerült fotóra!
Ari vagy, de te mint girnyó megteheted :lol:
Remélem nem vagyok ketten. Küldöm neked is a linket.

Rólam is szakad a víz. De napközben.

Angie - már én is gondoltam rá, hogy veszek egy ilyen széket. Szuper a fotó :wink:

Ebba - jó kis jövő hete lesz Jankának :? Kitartást!!!

Tatjana - szépséges Ádi sem a postás fiacskája :lol:
oltás: prevenárból kaptuk a másodikat. Megyünk egy hónap múlva is a Meningitec másodikra.
Kukesz dologgal mizujs? Jó, hogy urológushoz vitted. Küldöm a fotót a tablóhoz. Előre is köszi.

Vikoo - nekem Babé-t ajánlotta a gyerekdoki naptejben. Egyébként meg kitartás!!!

Eclipse - nálad a nap 48 óra?! :lol: Annyi mindent csinálsz. Le a kalappal. Tényleg.

Dorka - 3,5 kiló mínusz - dejó!!!! Én is, én is, én is!!!!!!!
Beki baba gyönyörű.

Gyerekszáj:
- Ati, mi volt ma az uzsonna az oviban?
- Körzetes kenyér.
- :lol: :lol: :lol:

Karikás kendőt felpróbáltam, szerintem tök jó. Kimostam, remélem megszárad, mert holnap be is vetném.

Pussz

mikegirl
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szánom bánom, de annyira nem volt időm....
Jó, hogy ilyen sokan vagytok, és pörög a topik, csak nekem nincs időm olvasgatni. Most is csak az utolsó két oldalt futottam át.

Gyönyörűen cseperednek a lányok-fiúk!
Mindenkinél zajlik az élet!

Most csak átfutottam, és amin megakadt a szemem, arra válaszolok gyorsan. Ha írt valakit, az kiáltson nyugodtan! (írjon privit, légyszi!)

Úgy látom sokan elkezdtétek a hozzátáplálást ezért-azért. Mint szopis tanácsadó azt mondom nektek, hogy nem kell elsietni a dolgot. 6 hónapos korig anyatej vagy tápszer bőven elég a babáknak. A korábban elkezdett hozzátáplálásra még nem érett meg a legtöbb baba emésztőrendszere. Ugyanígy a glutént is csak akkor ajánlott 4-6 hónapos kor között bevezetni, ha már nincs vagy erősen fogyóban van az anyatej. A lényeg, hogy lehetőleg még minimum 2 hónapig szopizzon a baba a glutén bevezetésétől számítva, hogy meglegyen az anyatej védő hatása.

Ajánlom olvasásra a "Meddig elég az anyatej?" füzetet:
http://szoptatasert.hu/letolt/szak_hun/AT_fuzet.pdf


[color=yellow]A glutén bevezetéséről: http://www.szoptatasert.hu/letolt/egyeb ... me2010.pdf[/color]

ETA
Az esti kevesebb tej-fáradtabb baba örök probléma.
Azt tudod csinálni, hogy gyakrabban teszed mellre délután, este, és oda-vissza váltogatod a melledet egy szoptatáson belül akár 2-3x is. Az éjszakai szoptatással a nappali tejtermelés fokozásához is hozzájárulsz, mivel éjjel nagyobb hormoncsúcsot generál a szopizás, ami kell a tejtermeléshez.
Próbálj délután kicsit pihenni, több folyadékot inni. Este többször is mellre teheted Gizust. Fürdés előtt, után, te mész fürdeni és azután is, addig meg apa dajkálhatja. Pár nap alatt, ha napközben is gyakrabban mellre teszed, vagy ha nem kéri, akkor fejsz egy kicsit, több lesz a tejed!!! Higyj benne!!!

Néhány tanács a tejmennyiség növelésére:
http://www.lll.hu/node/4


Sok sikert és szép időt mindnyájatoknak!

benbor

Kép
Kép
benbor
Érd
 
 


Most csak gyorsban dobok pár fotót az én kis nyáladzós gömbölyű Zorkámról :) +anyájáról

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Az orrán a seb mai szerzemény... már csak azt vettem észre, h. vérzik neki :( Naponta vágom a körmeit, de így is meg bírja kaparni magát :roll: Létezik olyan, h. babaköröm reszelő??? :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ja és ha senki nem is vette észre, most felhívom a figyelmet.... az első képen nem izzadságfolt van, hanem árnyék :oops: :D
Na pá, majd holnap jövök bővebben!
Jó éjt!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Jó reggelt!! :D

Kendő ügy - Pest Megyei Flór Ferenc Kórház
Ebben a kórházban az otthagyott ( :cry: :cry: ) babócák az Újszülött osztályról a Patológiás újszülött és koraszülött részlegre kerülnek át 1-2 nap után, mert ott jobban szem előtt vannak. És bizony szükség van a kendőre, a nővérkéknek nagyon tetszett a lehetőség, mert bizony cipelik ezeket a babákat, csak most hordozóban. (Nincs másuk, ezt is ajándékba kapták annó.) Szóval még kell egy rábólintás az igazgató nőtől, és akkor minden ok. Egyébként az oktatásra a főnővér jelentkezett, hogy majd ő megtanulja a kendőzést, és továbbadja tudását a kórházban.

Benbor - köszi a linkeket! Engem a meddig elég az anyatej dolog foglalkoztatott mostanában. Igyekszem 6 hónapos korig kitartani :wink: Adélka már 8 kiló!!! Együtt hízunk ....

Nav - Zorka még a pici karmolásával is gyönyörű!!!! És hogy erre napi körömvágás mellett is képes.....ez is azt mutatja, milyen kis ügyi :lol: Na persze tudom, ezt nem kellene.......
Ja persze, árnyék..... :lol: :lol: :lol:

Hajni
Süti recept, amit kértél:
http://mindmegette.hu/fantasztikus-turos-suti.recept
Én kuglóf formában sütöttem, nem porcukroztam a tetejét, és a cukorból is kevesebbet tettem bele. A 200-225fokon való sütés hülyeség, mert nem sül át a belseje. Szóval hallgass az ösztöneidre :wink:
Apának mutattam a fényképezőgépem a tegnap készült képeket, és a képednél megkérdezte tőlem: "Ez te vagy?" Hát ennyit a pasikról. Azt sem venné észre, ha nem én lennék itthon a gyerekkel, hanem valaki más :lol: :lol:

Angie - bocsi, de nekem ma mindenképpen el kell mennem az Euro Family-be, mert délután Kareszék beváltják a pöttyös füzetet a Rossmannba. Szóval amit nem kapok meg ott, vagy nem jobb az ára, akkor ő azt megveszi délután. És ez a pöttyös füzet most nem a miénk, igazodni kell máshoz. Náluk a munkahelyen mindenki gyűjti a Rossmann pontokat, és amikor vki füzete betelik, akkor szól másoknak, hogy irány kedvezményesen vásárolni :lol: (És ott a kevezmények összeadódnak. Akció + a potbeváltáskori 15%, és ez így már elég jelentős.) Jó kis összetartó banda! Utána meg megyek Peti bácsihoz, és remélem meg tudom venni a kismotort Szilárdodnak. Úgyhogy ma bevetem a karikás kendőt.

Adélkánál lehet tényleg van vmi ugrás, mert kelt éfjélkor is szopizni, és már jó ideje nem kelt fel.

Ma este zumba!!!!!!! Tudom, a linkkel lógok, de minden mást megtaláltam, de konkrétan azt, ahonnan letöltöttem, azt még nem :lol: De veszettül keresem.

Szép napot mindenkinek!

mikegirl
 
 


Most is csak röviden, mert félkézzel szopizik :lol:

Mike és többiek! nagyon-nagyon jól éreztem magam! 8) Patrikom hazáig aludt és éjjel aludt 2,5 órát+4(!)órát meg még valamennyit! remélem megtartja jó szokását és legalább 4 órákat lenyom éjjel. ja és saját ágyikójában volt végig!
hajni: köszi a fuvart!!
Angie: jókat beszélgettünk :P

bocsánat most ennyire futotta :oops: :oops: megyek leteszem aludni és irány hézimunka mert nagyon szalad a lakás :roll:

rabbe78
 
 


Hali!
Májki!
Láttam fent vagy így gyorsan intézem hozzád a kérdést!

Mikorra fixáltad a gödöllői talit? 21 vagy 28?

Köszi!

Benbor: Köszönöm Neked is a választ: )

Pussza

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyancsi, Navi, édesek a kis kisasszonyok!

Mike,
zsír az a "karám"! Nekem is, nekem is! örülök h pozi a hosszáállás, és jó helye lesz a kendőnknek!

Navi,
és ha izzadtságfolt lenne? :lol:

Nem bírok Mollival, vagy kijön a fogacskája, vagy a falnak megyek :cry: :cry:

Lucuzs,
gratulálok Bogika teljesítményéhez! De szerintem Te igenis szuper vagy, mert olyan tortákat szoktál sütni a babák mellett is, hogy ihaj-csuhaj!

Bömbi van...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

De jó, hogy találkoztatok!!!!!Készültek képek?

Ancsa, gyönyörűségesek vagytok!Olyan szép szemei vannak Lilinek!

Aranyoska, köszönöm szépen a linket, ma azt hiszem nekilátok.

A napvédő krémes infókat is köszönöm mindenkinek.

Szisszka, tegnap én is tejpéppel próbálkoztam Lucánál szopi után 2 részletben fél adagot megevett.

Csajok, tegnap volt tejem, nem sírt a cicin, én már tényleg nem si értem, hogy van ez....Mindegy, a lényeg, h. minél tovább bírjuk!
Nekem ezek a tejpépek valahogy jobban tetszenek, mint a tápszer.

Vikoo, nagyon jó nektek, meg mindenkinek, aki kertes házban lakik, h. ennyi időt kint lehettek, én is így tennék, ha lenne rá lehetőség nem csak a sétákra.
Módosított szopibarát updatet csinálok:)
15 óráig eszem mindent, utána is jóllakom, csak akkor már nagyon figyelek arra, hogy csak 1-s kódú(egész nap ehető) kajákat egyek.Meg heti 4-5 torna, vagy Réka vagy zumba, attól függ, hogy mihez van kedvem.
Jó ez így, hogy lassan megy, fokozatosan, így remélem tartós lesz.A cél -20kg, illetve 16,5.Akkor leszek esküvős súlyomnál:)
De az első és legfontosabb, hogy ameddig csak lehet, tudjam szoptatni Lucababát!!!!

Tatajana,nagyon jó, h. bejelentkeztél:) Ádámka tényleg tiszta apukája:)Ügyesek vagytok a hízással!!!
Mára mennek a drukkok, majd írd meg azért, hogy mit mondtak a Heim Pálba!

Ebba, akkor jó sok mindenen átestek!:(
De túl lesz rajta a kisasszony!És te is!

Angie, köszi a tippet, jó ötlet, mert ha a mamáknál vagyunk, tudnánk használni(mert elég sokat vagyunk ott)

Navi, nálunk detto ugyanez, visítás megy a babakocsiban, szinte nem lehet beleimádkozni, egyátalán nem alszik benne, nézelődni akar.
Nagyon szépek vagytok a képeken!!
Van körömreszelő babáknak, mi kaptunk.

Benbor, köszönjük szépen a jótanácsokat!!!

Lucuzs, kitartás!
Annyira ügyesek vagytok, akiknek már 2 csemetéje van!
Remélem Bogi nem lesz beteg!

Mikegirl masszázs:)
De majd biztos Adél is ráérez az ízére és akkor majd annyira, de annyira jó lesz, meglátod!

Megyek, éhes a kisbabám, puszi csajok!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Mikegirl! Szuper hírek a kendőről!!! Úgy izgulok, hogy összejöjjön! Sopron nem nagyon lelkesedik, de még nem zártuk le a témát! :wink: :D

Tényleg!!! Akkor tali: május 21? esőnap: 28?

Nava! Nagyon szépek vagytok együtt!!! :D
Dorka! A játszóteres-összebújós kép a kedvencem!!!:D
Aranyos! Beki is aranyos! :wink: :lol:
Gyancsi! Háton hordozás!!! Énisénis!!! Milyen kendőben csücsül Lili?

Bogi épp most indult a doktornénihez. :( Egész éjjel köhögött, apukám viszi, mert Laci elutazott. Balázs meg icipicit náthás... ajaj!!! :(

Futok, mert fut a lakás, és ma már főznöm is kell!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eredeti időpont május 28 volt, szombat. Legyen már minél közelebb a nyárhoz :wink:

mikegirl
 
 


sziasztok!
Mi is vagyunk :) Köszi a hiányolást, húzos heteink voltak, költözés egy hattagú családdal, harc a kaucióért, én belázasodtam a pakolás idejére :twisted: , de már az új házban, apa megjött a trópusokról, irigylésreméltó színnel és formában :)
Hannának továbbra is az alsó 2 fogacskája van kinn, ma 5 hónapos pont. :) Úgy tudom a császáros mamák is tornázhatnak már 4 hónap után. Ezért én elkezdtem a R.Réka tornát, ez minden szülés után bejött, a versenysúlyomhoz képest +10kg. Most épp grill halszeletet fogok enni, tegnap feltankoltam a piacon mindenféle finomsággal, zöldséggel, gyümivel és hajrá. Nincs több csokizabálás. :D
Tökjó itt a szomszéd utcában van a biopiac, asszem szombaton veszek egy-egy krumplit, répát Hannának. Nagyfiamnak anno Hippet adtam kizárólag - nem tudom ezért-e, de tiszta allergia, télen-nyáron, szemben az ovisokkal csak bio. általam főzöttet ettek - semmi bajuk. Úgyhogy én nem bízom a gyártócégekben, a sok adalékanyagukkal együtt.

Rendszeresen tudok majd jönni, egész nyugisak a napjaink itthon Hannával, mindenki intézményben és a betegeskedés is elkerült, sőt a krupp is.

Angie, Neked kruppos a nagyobbik gyerkőcöd? A Schüssler sókat adom folyamatosan Marcikámnak már 2 hónapja és a betegség ellenére nem jött elő a roham. Ha érdekel szívesen elmondom miket szed, nekünk nagyon bevált.

Miky,
ez a zumba baromi jó és itt Újpesten is van! Lehet beiratkozom én is, kedd-csüt 18-19h.

Csajok, Nálatok lesz nyaralás babával, van vmi terv?

Megyek ebédelni, kész a halam a salival.

Szép napot!
gigii
Budapest
 
 


gigii! Dobhatnál ide abból a halból :)

Na, túl vagyunk az átmosáson, hétfőn megint menni kell, de nem pontosan értettem, hogy mi volt a baj, mert csak kiadták a síró gyerekemet, és mentek be, én meg ugye Jankával voltam elfoglalva...
De több átmosást már nem engedek, ha nem lesz megint jó a hétfői.
Nem tud vki valamit erről a dologról bővebben?

Este megint Sinlac volt, hát, megint nem aludta át az éjszakát, de most sztem jött az eső, a miatt.

na megyek ki, majd még írok]Kép[/
ebba
 
 


Elvitték az életemet:(((Megjöttek anyuék Bekiért.Elvitték, én meg már az autóhoz menet elbőgtem magam.Nyomatékosan felhívtam anya figyelmét,h a holnapi reggeli ébresztő nótát szigorúan tessék neki elénekelni,mert nálunk anélkül nem indulhat a reggel. :cry:

Úgy érzem,nem tudok mit kezdeni a szabadidővel,megőrít,h mindenhol az ő kis kacatjai vannak,ő meg sehol :cry: Ráadásul apa is megy éjszakára.Csak legyünk már túl ezen a rohadt pesti úton.... :evil: Holnap délután ki sem adom a kezemből.

De,h valami jót is írjak..kint van a 2. bizsije :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom tegnap mindenki élvezte a jó időt.Ma meg akkora szél fúj, meg elég hideg is lett.Fel vagyok készülve a legrosszabbakra.

Lucuzs, hogy van Bogi és Balázs?
Nekem Tbányai kórházban van ismerősöm, főnővér, és ők is elzárkóznak a kendőtől.Olyan fura ez nekem.
Nagyon örülök, hogy avn olyan hely, ahol lelkesednek.Nagyon sajnálom ezeket a kis piciket.

Gigi, na de jó, hogy túl vagytok a költözésen!Bár nagyon nem lehetett egyszerű....
És betegeskedés sincs!Akkor minden szuper!!!!!!:)

Ebba, sajnálom szegény kis Jankát, meg persze az Anyukáját is.Én sajnos nem értek ehhez a dologhoz, bár inkább szerencse, hogy nem találkoztam még vele.
Délután milyen volt?Nem volt nyűgös?

Aranyosak, már valószínű Pesten vagy!Drukkok mennek!Azért kíváncsi lennék, hogy végül mivel foglaltad le magad.

Egyre jobban fúj a szél!Utálom!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Lányok!
Egyszerűen képtelen vagyok lépést tartani veletek. Pedig mostanság tényleg nem írogattok olyan sokat. Általában van 10 percem gép elé ülni, mert különben az alvás alatt nem jut másra időm. Ennyi idő alatt épp hogy el tudom olvasni az üziket, kutyafuttában azt is, és válaszolni már nem marad időm. Ha fent van Zsombor, biztos, hogy nem tudok írogatni, mert rögtön bömbizni kezd. Hát e van :evil:

Rendeltem a gyerekszobába Kisvakondos faldíszeket, amiket valamikor fel kellene ragasztani. Mike! Ti mivel raktátok fel? A ház is fut, mosnom is kellene, és tovább nem is folytatom. Ja, és a kertben is lenne bőven dolgom. Hát mind marad, talán a takarításnak fogok neki.

Lucus!
Ne aggódj, nem vagy egyedül. Mike-val karöltve mi is evickélünk, és próbálunk valahogy ráhangolódni a kétgyerekes létre. Én nem is tudom, hogy Szissz például a két gyerekkel hogy tudja megoldani a napi feladatait. Én ma például sajtos tejfölös tésztát eszek, kb 10 perc az elkészítése. Bonyolultabbra nem nagyon futja időből. Azt majd hétvégén, amikor apa is itthon van. Szóval ne érezd magad egyedül ebben az ügyben, mert itt vagyok melletted a "bénázásban".

Navi!
Na persze, én is azt mondanám, hogy árnyék :lol: :wink: Zorka nagyon cuki. Hát igen, ez a nyáladzós idő............

Bendor!
Köszi a tejfakasztós linkeket. Mi a széklete miatt kezdtük el a székletjavító gyümiket. Nagyon kemény volt, majdnem bogyós, és az is csak rásegítéssel jött ki. Egy hete viszont óriásiakat kakil, ügyesen egyedül. Igaz 3-4 naponként, de akkor két pelusba egymásután. Nem visszük túlzásba, napi fél üveg gyümi. De én látom is rajta, hogy még agyilag sincs odaérve Zsombor. Azért is hagytuk abba 5 hónaposan, mert lökte ki a kanalat, és undorodott. Most már lassan 6 hónapos, és már sokkal jobban megy, bár még mindig nem az igazi.

Eta!
Na, ezt az Etát vártam vissza. Ismét tele humorral az írásod. Depit csak bebeszélted magadba :)

Szissz!
Marcit nem a körzeti oviba fogod adni? Vagy a körzetetekben több lehetőség is van?

Mike!
Én majd jövő szerdán beugrom az Euro Fam-be. Motort köszi! Vasárnap muszáj lesz beugranom az Auchanba görgeszkáért, mert Szilárdnak a fejlesztő feladataihoz kelleni fog, és jó lenne hétvégén elkezdeni a tornákat. Szupi volt a masszázs!!!!!!!

Masszázsos lányok!
Ti csináltátok azóta? Én tegnap és ma reggel is. Nagyon élvezi Zsombor, csak épp nem adja át magát a passzív állapotnak.

Rabbe!
Majd akkor szerdán folyt.köv. a dumcsit :) És köszi a kendőt előre is. Izgatottan várom, hogy milyen. Patriknak hogy sikerült az éjszaka? Zsombor ma fel sem ébredt 5-ig. Akkor meg mindenképp felvettem, mert nincs olyankor még világos, és vissza tudott szopi után aludni még fél 7-ig. Így nekem is megvolt a 8,5 óra alvás egy szopi megszakítással, sőt, egyhuzamban 7 órát aludtam 10-től reggel 5-ig :D Na de ezzel nem bosszantalak.

Jaj, muszáj mennem, mert a fürdőket befújtam vízkőoldóval, és más takarítás is vár rám. Még kb 45 percig alszik, addig majd mint a robot....................................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie: Na ne idegelj! :lol: én újszülött korom óta nem aludtam 7 órát egyhuzamban :D

nekem is futa háztartás, hálóba vettünk bútort
azt pakolászom, festeni is akarunk a hálóban ha már bútort tologatunk, ha kész(hetek lesz) dobok képet:D

Én egyszer csináltam a maszirt azóta, illetve nem szabályosan minden pelusozásnál szoktuk amig jól esik neki:D

én szinte csak tésztán élek szülés óta, ja meg húslevesen:D
erre futja a rohanós életemben

megyek is mert takaritás ezerrel!!!

Aranyoska: gondolok rád!

Luczus: nekem sem megy minden úgy minta reklámban...vannak kiabálások, veszekedések..... és mégis mindneki OK , szeretjük egymást:D

rabbe78
 
 


Sziasztok!

Hát én is jól elvagyok havazva mostanában :shock:

Lucus
csak annyi, h mi is beszállnánk a kendő dologba még, ha lehet, csak addig nem mertem írni/ígérni, amig nem láttam a hónapunkat, hogy h jövünk ki, úgyhogy én is várom majd a számlaszámot.

Engem különösen érzékenyen érint ez a dolog, mert anyukámat annak idején otthagyta nagyanyám a kórházban :cry:

Ha tudok, jövök még ma és írok, csak rohanok gyerekeket fürdetni.
Egyébként meg olvasó-üzemmódban folyamatos a jelenlétem, de írni már nincs időm!

szisszka
 
 


Kép

Kép

Bocs, de ezt a kettőt meg akartam mutatni...
a bocs azért mert nem reagálok, csak képet töltök :? :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Éjjel 3 óra......

Remélem ti mindannyian jól alszotok! Én tiszta hülye vagyok :lol: Este 9-kor letettem csöppságemet(Ádi most apázik a hétvégén) és 5 óra múlva vagyis két órakor kelt szopizni. tehát én fél 11-től aludtam 2 óráig az 3,5 óra és azóta nem tudok visszaaludni, kipihentem magamat :twisted:
persze mikor majd aludnék, tuti Patrikom is ébred... na mindegy.
Valószinű azért nem tudok aludni, mert elgondolkodtam azon hogy összecsaptaka hulllámoka fejem felett:
- holnap érkeznek rokonok luxemburgból :arrow: szüleikhez megyünk ebédre, vacsorára...
-jövőhéten gondolom még együtt töltünk majd egy napot programozni, illetve gondolom át is jönnének majd hozzánk.
-jövő vasárnap németországból jönnek rokonok :arrow: egyik nap vacsorát adok nekik, megnézik a lakást...
-következő héten szintén luxemburgból jönnek barátok, szintén átjönnek
-szervezem az ovodai gyereknapi szponzorálást, bár már csak 6 céggel kell felvegyem a kapcsolatot(előző években kompletten én szerveztem a műsort, programot, szponzorokat....)

Ezekkel még csak megbírkóznék, de tegnapelőtt elhoztunk egy nagyon olcsó szekrénysort ami a hálónkba kerül majd, és emiatt az egész lakásban bútortologatás, rendezgetés zajlik sőt a hálót ki is kell festenünk. Mindezt nagyon gyorsan a látogatások miatt....
és erre csak most jöttem rá...éjjel 2-kor.....na azóta nem tudok visszaaludni :x :x

Pánikolok!!!!jajjajaj!!! :roll: :roll:

azt meg tudjátok, hogy nekem ölbebabám van mindemellett.... :?

rabbe78
 
 


Most csak gyorsan: Mollika ékvezte a mai túrázást! :D
Bivakoltunk is, de azt nem merem megmutatni :oops:
Puszi mindenkinek!
Kép

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse! Molli nagyon boldog tündérmanó!!!! :D :D :D
bivakolás: ez a szabad ég alatt alvás? :wink: Molli is? :wink:

Szisszka! Köszi! Felírtalak! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
igen! Beájult a Bogaram. Így letettem, egy korrekt félcenti vastag isolier+ketté hajtott piknikpokrócra, betakarva polárpléddel+apa polárpulcsijával :lol: :lol: 1 órát durmolt a természet lágy ölén! :lol:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Szép vasárnapot mindenkinek!
Apa F1ezik, amit én veszettül unok, de kéthetente 2 órára el kell viselnem, mert egyébként mintaapuka és imádom őt! :lol:
Óriási vita után vettem 1 doboz Milupa tejpépet a Tescoban, azzal a szándékkal, hogy húsvét hétfőn megkósoltatom Mollikával.
Továbbra sem tudunk dűlőre jutni apával a további babaetetés ügyben. Ő elvárja tőlem hogy főzzek mindent frissen a Cicának, szó sem lehet kész bébiételről. Igen ám, csakhogy ő most kezd egy új munkahelyen, illetve már be is tanult, csak még nagyon az elején van. Mert ugye eddig nem volt munkáj több hónapja, és mindig otthon volt és tehermentesített. De most nem lesz itthon, és nem tudom hogy kétfelé hogy fogok tudni főzni az összes többi melóm miatt. Most anyós sem tud főzni, mert leesett a székről...
Mondtam apának, hogy keressen hirtelen sok pénzt, mert ilyet akarok, és akkor majd lesz mindig friss házikosztja Mollikának:
http://webshop.pro-mama.hu/129-kombinal ... ixgep.html
Hát nem lesz az biztos...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse! Ez nekem is régóta nagy vágyam!!! :lol: :lol: :lol: de az is marad...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eclipse!
Mondd apának, hogy pl. nem tudom, hogy az idényében leszedett és hozzáadott tápanyagtól mentes répa, vagy a sokat tartott, tartósítószerrel telenyomott bolti a jobb?? Olvasson utána!!!! Persze, sokban jobb a házi, de még nincs idény!!!! (de lehet, hogy csak én gondolom így)
puszi
A szüleim 10 év után újra ültetek bio krumplit, meg minden megterem nálouk, de most még csak kandikálnak a földből a saláták, meg a répa...meg a hagyma, amit én ültettem...

Kép
ebba
 
 


Eclipse!
Én is Ebbával értek egyet. Honnan szerzel friss barackot, amit pl az elején kell adni már a gyereknek, vagy friss szilvát, meggyet, stb. Még az almát is lekezelik szerintem, hogy ősztől idáig ilyen frissen megmaradjanak. De hát persze, mindenki saját maga tudja. Én most találtam egy helyen albertirsai fagyasztott negyedelt őszibarackot. Holnap fogom kipróbálni. Meggy, szilva is kapható fagyasztottban, és ha magyart vesz az ember, akkor abban valamelyest bízhat, talán jobban, mint a külföldiben.
Ez az Aventes kombinált babakaja készítő cucc szerintem a negyedét sem éri meg, és lehet, hogy két hét után már nem is használnád.
Ha Mollikának nem lett semmi baja a bivakolástól, akkor tutira jó volt neki. Időben el kell kezdeni :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Köszi Lányok!

Egéybként úgyis én leszek otthon, és úgyis azzal etetem, amivel tudom/akarom. :wink:
Ebba,
apának aztán mondhatom, ha egyszer úgy gondolja, hogy az üveges bébi kaják rosszak, úgysem győzi meg semmi sem, meg se akarom győzni, nem érdekel.
A friss házikoszt alatt leginkább a kézzel frissen elkészítetten van a hangsúly, nem azon hogy most szedték le a fáról, mert olyat tényleg csak az idénygyümölcsökkel lehet megtenni. Ha találok én is valamilyen jó kis fagyaszttott hazai gyümit, természetesen vásárolok belőle és felhasználom.
Most az az elképzelés, hogy az óbudai Auchan-nak egy elég komoly bio zöldség-gyümölcs standja van, onnan válogathatok, és az bio. De ezt csak hó elején tudom megtenni, aztán osszam be hó végéig, mert drága, biopiac meg nincs a közelben, csak a sima Lehel piac.
Az aventes csoda természesetes csak replikázás volt apának :lol:
ha gazdagok lennénk, persze, de 35rugó :shock: ó anyám!
van egy turmixgépem, egy botmixerem meg egy gyümölcscentrifugám! csak megoldom valalhogy...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok! Szép hetet!!!

Aranyoska! Visszakaptad Bekit? Nem lehetett könnyű neked!!! :(
Könyöködre mit mondanak?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

Azt hiszem úrrá lett rajtam a tavaszi fáradság.
De halomban áll a vasalnivaló, és mézes mustáros tofut szertnék csinálni, még sosem csináltam....
De már olyan régóta meg szerettem volna kóstolni a tofut.

Eclipse, Molli nagyon édes, és látszik rajta mennyire élvezte a kirándulást:)Nagyon szépségesek vagytok!!!

A bébiételekről nekem is az a véleményem, mint amit már többen írtatok.Aminek idénye van, azt veszek, bár nagy része a mamánál a kertben megterem, a többiből pedig én is előre készítettet tervezek venni.
Meg esetleg ha nem itthon vagyunk, akkor is célszerűbb az üveges bébiétel.

Rabbe, hogy telt a hétvége?Rokonság?

Navi, nagyon édes Zorka, ő is kis mosolymanó:)

Angie, nagyon édi lehet a kisvakondos minta.
Nekünk is kéne valamit nézni, Lucababa szerintem nyár elején költözik, illetve Andris szerint.

Szegény Luca kínlódik a fogasckájával,keresztanyám gyógyszerész, és adott rá vmi csodakrémet.Hát nem tudom...
Egyfolytában cicin lenne, de már kezd fájni, de nem baj, mert attól megnyugszik, és kicsit pihenget.
Jja, olyan édes az a legújabb kedvenc, hogy állandóan berogyaszt, mintha táncizna.A kezemben van, tartom a kis talpa alá kell tennem a kezét, és hosszú ideig csak rogyaszt meg rogyaszt:)Úgy élvezi, nagyokat mosolyog közben.

Holnap dédizünk, szerdán meg fodrászhoz megyünk, végre már nagyon le van nőve a hajam..

Puszi lányok!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


dorka!
Én imádom a tofut, mikor nincs időm, akkor simán rászórok vmi fűszert, és olíván megsütöm, van belőe füstölt is, az is fini. Én halat szeretnék gyakrabban enni, de így, hogy Janka mellett nem mindig van időm nyammogni, kicsit hanyagolom... :)
angie! Hol veszed ezt az albertirsait? Milyen a zacsija?

Lányok!
A 2. átmosás sem sikerül tmost jöttünk a kórházból, csütörtökön megint menni kell. Úgy sajnálom szegénykét! Tudom, hogy nem fáj neki, de akkor is :(

Kép
ebba
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Lánykámnak van egy fogacskája!!! :lol: :lol: Tegnap nevetgélünk, aztán látom, hogy a jobb alsó fogacska ott figyel :shock: Kedden még mondta doki, hogy hát elég messze vannak a fogak. Szóval mint a villám, úgy bújt elő :lol: :lol: :lol:

Eclipse - akár le is tudod fagyasztani a zöldségeket jégkocka tartóban, szerintem. Bár én nem vagyok egy nagy bébikaja főzős. És akkor jut egész hónapra bio :wink:
Apának melóhelyhez hajrá!!!!! Bizti ő is nagyon élvezte veletek otthon. Neki is nagyon fogtok hiányozni.
Tejpéppel óvatosan, mert sokszor tejpor van benne. Nekünk írt fel receptre a doki HA-t, amit a gyógyszertárba tudunk megvenni. Talán olcsóbb is, de majd a héten veszi meg apa, akkor kiderül, hogy mennyi. De ebbe tejpor tuti nincs.
A karámot ebay-en vettem annó. És átépíthető barikádnak is. Ezzel zártuk le a nappalit, az volt a következő lépés.

Rabbe - hát nem irigyellek. A leggázabb, hogy nem tudsz aludni, így még sokkal nehezebb. Engem is szoktak nyomasztani dolgok. Most hogy álltok?
De azért szerdán masszírra tudtok jönni?

Nav - pusszantás Zorkának!!! :D

Szisszka - Szegény anyud :( De gondolom annál több szeretetet kaptál tőle.

Masszír nálunk van fürdés után. A végére le is nyugszik Adél, aztán mikor öltözni kezdünk, akkor már jön a türelmetlenkedés az esti kaja és alvás miatt. Egy szavam nem lehet rá, de valahogy öltözni nem szeret.... (Tegnap mondjuk pont kihagytam, mert másképp alakult az este.)

Lucuzs - ahogy Angie írja, karöltve evickélünk :lol: Én ennyi halrudat még életembe nem ettem :lol: :lol: Na meg meggylevest, tésztás kajákat - legfőképpen túrósat, mert azt a fiúk is nagyon szeretik. Szóval ne gondold, hogy nálunk másképp van. És volt, hogy még így is szenyót vagy virslit ebédeltem. :lol: :lol:
Gyerkőcökkel már minden ok?

Aranyoska - mancsoddal mi van? Nehéz lehetett Beki nélkül. De kényelmesebb volt ez neki így, mint hurcibálni magaddal. De gondolom már szét ölelgetted és pusziltad :lol:

Ebba - sajna nem tudok az átmosásról semmit. Ma mi volt?
Csak halkan:
nem feltétlen függ össze az éjszakai jó alvás az esti jóllakottsággal. Atinál ezt tapasztaltam.

Giggi - nyaralás, ja, csillagtúra itthonról :lol: :lol: Na jó, esetleg pár nap Balcsi, de spórolnunk kell a télre. Iszonyat pénzeket fizettünk ki fűtésre....plusz minden más, de nem nyavalygok.
És olyan rohadt drága minden, hogy mondtam, inkább a gyerekeknek játszó az udvarra, mint hogy pár nap alatt eltapsoljuk azt a pénzt valahol.
Marci tünetmentességének örülök!!! :lol:
Zumbán voltál? Én megvettem múlt héten a bérletet.

Szerdán masszír, gyertek ám!!!! Ha Adél alszik még tovább, akkor dobok mindjárt képet is!!!

mikegirl
 
 


Kép

Kép

Kép

A fiúk:
Kép
Patrik, Zsombi, Máté

És a kis hétalvó:
Kép

mikegirl
 
 


Mikegirl! Nagyon jó képek!!! Szupi lehet nektek!!! Irigy-irigy... :oops: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szia lányok!

Lassan csak utolérem magamat és titeket:(

Megjöttünk Pestről,a kezemmel kapcsolatban annyit sikerült intézni,h megnézte ez a speckó doki,és május 30.-ra bejegyzett műtétre:(29.-én vasárnap be kell feküdnöm,hétfőn műti és kedden jöhetek haza.4 szilánkot talált,plusz a porckopás és laza szalagok.

Manócskám hiányába,majd bele döglöttem.:(Nem kívánom senkinek.Ő nagyon jól viselkedett mamival,de este azért hiányolt.11kor még anyu próbálta csitítani,mert aludni sem akart,de ölben sem volt jó neki.Itthon meg 8,legkésőbb fél9-kor K.O..Péntek este lent aludtunk mi is Balcsin,Rebekea 8kor elaludt és reggel negyed 10-ig húzta a lóbőrt.
Vasárnap visszajöttünk,mert ma délelőtt jelenésünk volt a szemészeten,kimosták a kisasszony könnycsatornáját is.Egész jól tűrte.Büszke voltam rá nagyon,vegyfolytában mosolygott mindenkire.

Holnap nekem CT a kezemmel.Rohadtul utálom,h mindig van valami,minden nap...de hát,nincs mit tenni.

Ebba:lehet,h lemaradtam,de miért kellett Jankával még1x menni?Ti is kaptatok utána szemcseppet,amit pár napig használni kell?

Lucuzs,Dorka,Mikegirl:aranyosak vagytok,h gondoltatok ránk:)

Nem tudom,hányan jártak már a Szent János kórházban...te jó ég....dettó,mint egy vágóhíd:(

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Mikegirl,
jajj nagyon jók ezek a nagy kirakó szerű szivacsok is! Hol és mennyiért lehet ilyet kapni? rájöttem h pont erre van szükségem!
Nagyon édesek, a három kiskrapek és Adélka!

Aranyoska,
sajnálom a nehézségeket! Remélem hamar túlleszel a műtéten és jól sikerül!

Molliak az utóbbi időben 1 órával előbbre hozta az esti elavást, 10-ről 9-re, és 1 órával hamarabb a reggeli ébredést, 8-ról 7-re, de semmi gond ez így jó. Este 9 után kezdődik az "élet" - napok óta akkor tanultam, fordítottam meg mosogattam, söpörtem, felmostam stb. és rendre éjfélkor feküdtem le. De tegnap már untam, úgyhogy bevettem magam a fürdőszobába generál szervizre. Szülés óta még nem tettem így rendbe magamat, és már nagyon kellett. A szőrtelenítéssel is hadilábon álltam :oops: :oops: :oops: :oops: eddig olyan félig-meddig sikerült össze-vissza, na most elintéztem mindent! Plusz testradír, arcradír, pedikűr, tonna testápoló, hajmosás, és úgy néztem ki, és úgy is éreztem magam, mint egy nő! :D Apa is örült neki. Szegény őt sem hanyagolghatom el! Gondolom nem csak én vagyok az egyetlen ilyen apró örömökkel...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


aranyoska!
Azért, mert nem tudták átmosni a szemét...de látszik is, mert ugyanúgy könnyezik. Kaptunk szemcseppet, de nem javul..ááááá, nagyon pipa vagyok amúgy rájuk, e majd elmesélem, most rohanok sütni.

Kép
ebba
 
 


Mikegirl,
:evil: persze h van benne tejpor. De gluténmentes...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!
Írass fel HA pépet a dokival. Abba tutira nincs tejpor. Én ma adtam Zsombornak és meg is evett belőle 110 milit. Legutóbb 1 hónapja próbáltam tápszer helyett, de nem kellett akkor neki. Akkor abbahagytunk minden hozzátápit, és most majdnem félévesen már láthatóan érettebb a hozzátáplálásra.

Mike!
Kérem szépen e-mailben a Zsomboros képeket :) Gratula a fogacskához. Akkor titeket nem fog nagyon megviselni a fogzás, ha csak így inkognitóban bújnak elő. Zsombornak a nyűgösségét már nem tudom mire fogni. Szél? Fog? Has? De szombat óta nyomja a trillát.

Ebba!
Mikor kell visszavinni Jankát a szemészhez?

Aranyos!
Te szegény, több napig fog ez a műtétes tortúra tartani? Beki baba már egyáltalán nem szopizik?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: