Új privát üzeneted érkezett!

Gyancsi - már hogy ne lenne nagy szám!!! Nagy - nagy gratula és millió puszi Lilipóknak!!!! :lol:

Bedoha - köszi szépen a linket. Tanulságos..... Nekem is van tejem, Adélka csak azt kap jelenleg is. (Valóban vettem konzervgyümit, de még nem kapott és nem is fog kapni egy darabig.) A hozzátáplálást azért akartam 5,5 hósan elkezdni, hogy a védőnőnk által mondottaknak megfeleljek: találkozzon Adél gluténnel 6 hós kora előtt. A cikkben meg már hetet írnak. De ezek szerint jó lesz az 6 hónapos kor után is.
Na és a lényeg, hogy Olivér milyen szép baba!!!! Cuki nagyon!!!!

Angie - zumba Vácon - tök jó!!! Irtam mailt.

Lucuzs - de ha akarsz róla beszélni, akkor én / mi itt vagyunk!!!!

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Nálunk nincs trutyi idő, mármint kinézetre borult, de kellemes idő van, 10 előtt nekiindultunk és csak most értünk haza :D Csavarogtunk, villamosoztunk, fagyiztunk, voltunk anyumnál is. Dani kendőben volt, aludt is nagyot!

Két napja Dani nagykádban fürdik, nagyon élvezi.
És két napja kap este tejpépet, Babylove-osat (biot) vettünk végül próbának.

Angie
Igen, én az itthoniba próbáltam bele Danit és szépen tartotta magát benne, de tény, h nem sokat volt benne azért.
Sajnos nekünk merev támlájú az etetőszékünk, abba is belepróbáltam, de az még nem olyan jó. Majd az ikeában szeretnék venni hozzá ilyen etetőszék betétet.
Egyébként Marci is 4 hós volt amikor beleraktam játszótéri bébihintába. Először én is néztem hülyén, amikor a szomszéd csaj beletette a 4 hós kislányát, de mondta, h próbáljam ki, ha Marci is ennyi idős lesz, hátha tud benne ülni, és mondanom sem kell nagyon tetszett neki! Úgyhogy emiatt mertem Danit is beleültetni.

Mike
Dani is nagyon forog. Mi a héten vettük elő a járókát, abban jól el van, nekünk hálós :D

Bébiétel:
Kecskeméti- pedig sztem én vettem régebben Marcinak, akkor még nem cukrozták a kajcsikat, akkor nem vettem volna :roll:
De vettem Univer-t, meg Hipp-et, nestlé-t:
Most néztem a kecskeméti weboldalát:"A Kecskeméti bébiételeket és italokat gyártja és forgalmazza:
Hipp Kft. 9167 Hanságliget, Hipp u. 1." :lol:

Lucuzs
Kitartás, remélem mielőbb sikerül majd helyre jönni fizikailag, meg mindenhogyan :) És persze bármi van, mi itt vagyunk (de akár priviben is!!!)
Boginak jobbulást!!!! Balázsnak gratula az újabb fogacskához!!!!

Bedoha
Nagyon cuki Oli, ügyes kisfiú, biztosan jót tesz az a torna neki. Te írtad, h az a Fejlesztő ház a 11. kerületben van?

Ancsa
Gratula Lilinek a forduláshoz!!!! Mondtam, hogy hamarosan átfordul :) És deeeee igenis nagy szám :)

szisszka
 
 


Sziasztok Csajok!

Ez a nőszemély nem akart elaludni délben szokott, most meg kb fél órája sikerült letennem, de alszik:)

Ancsa, milyen jó, h. pont kameráztad:)Nagy szám bizony:)Ügyes kis beszélgetős Lili:)

Voltunk a védőnőnél, ő ezt a Sinlacot javasolta, amit igazából most szeretnék megnézni, h. mi is.Meg mondta a háztartási kekszes dolgot.
Én már összezavarodtam, hogyan legyen.
Ugye nálunk szopi van, délután és este sajna kiegészítéssel, és én ezt terveztem 6 hós koráig, ami amúgy 3 hét múlva lesz.de azt mondja a védőnő, h. ezt a Sinlacot adjam.
Elbizonytalanodtam.Vélemény?

A Norbi updatet átmódosítottam tejci barátra:) 15 óráig eszem mindent, utána csak 1-es kóddal jelölteket, de jóllakom.

Mike, de jó, hogy jársz zumbázni.Én letöltöttem egyet, abban aztán van tekerés.Ahogy belenézek közben a tükörbe, nevetek magamon, egy kis bálna riszál:)

Csajok, sír, megpróbálom visszaaltatni....

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

 
 

Szisszka:

Fejlesztőház címe: 1119. Budapest, Andor u 56.

http://www.fejlesztohaz.hu/

KépKép
bedoha
 
 


Bedoha
Akkor jól emlékeztem, csak gondoltam megkérdezem. Ez hozzánk tök közel van :D :D :D

szisszka
 
 


Halihooo,

most van egy kis időm...

Májki, örülök, h. tetszett a Zumba, sőt mi több, túl is élted :lol:
Én ma voltam másodszor és sokal jobban ment, de nálunk inkább latin-amerikai zene megy, meg egy kis Michael Jackson is van benne! :D Most fél óra után hittem azt, h. megdöglöm! :P
Én is úgy tudom, h. 7 hónapos koruk előtt kell találkozniuk a gluténnel az anyatejes babóknak!

Hajni, Olivér nagyon cukker, már megsassoltam facebookon is! :D
Hordozóház???? Az mi az??? Én is, én is!!!! :D
Örülök, h. Oli teljesen rendben van!

Ancsa, még szép, h. nagy szám Lili fordulás!
Én is Zorka minden újdonságának nagyon örülök!
Ma voltunk babamasszázson - és attól függetlenül, h. semmi újat nem tanultam még - Zorka vislekedett a legjobban, semmi sírás, hisztizés, nyugodt volt, de közben a lábai szinte a nyakában voltak, mint egy cirkuszi mutatványosnak! Szóval bármi újat csinál, én nagyon büszke vagyok rá!

Hozzátápi: még mindig csak az almalevet iszogatjuk, de őszintén szólva azét, amit a boltan megveszek... :? Nagyon felelőtlen vagyok emiatt? :oops:
Nem hinném, h. a bébiételek, amiket a nagy cégek készítenek az annyira vegyszermentesek lennének, hiszen ők is ugyanaz alatt az ég alatt és ugyanabban a földben termesztett gyümölcsökből dolgoznak, mint ahonnan a boltokból valók vannak vagy nem?! :roll: :oops:

Mi még mindig nem mehetünk usziba, mert Zorkának még nem hegedt be teljesen az oltása :( Nem akar ez összejönni...

Jajj képzeljétek Zorka ma annyit kacagott! Olyan nagyon igazit, annyira édes volt! :D Egyszerűen meg tudnám zabálni! :)

Dorka, Sinlacot azt mire? Bocs, lemaradtam...

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Halihó!

Ancsa! Tök jó! ezek szerint mi leszünk az utolsók? akik felfordulnak?? Már tök várom, de nem úgy néz ki hogy ez mostanában lesz :(

El vagyok keseredve...Ma tiszta nyügi volt, és beismerem elfogyott a türelmem kb úgy mint az első egy hónapban amikor fogalmam sem volt mi a baj... Ma sem tudtam... de nem a foga.. nem tudom!!!

HAJRÁ Tekergős zumba! nagyon fárasztó?
Itt trébányán tuti nincs ilyen... de azt hiszem nem is nekem való! ahhoz közösségbe kéne menni, és hát most nem sok olyan rucim ami rámjön........

UGYE ELMÚLIK A DEPIM???
hmm bocs csak nyavajgok azt hiszem jobb ha elteszem magam holnapra!
:oops:

jó éjt

Kép
Kép
eta
 
 



KépKép
bedoha
 
 


Köszi Hajni!!!!!

Jajj képzeljétek Eta és Hajni!!!
Aztatat álmodtam, h. Eta és Zolija fürdette nálunk Zorkát úgy, h. a nagykádban volt benne a kiskád, miközben én Hajniék Oliját fürdettem ott ahol Zorkát szoktam (mosógépen) és mindezt egyszerre :lol:
Az hogy közben hol volt Hajni és Tomi, ill. Gizus azt ne kérdezzétek :shock: :D

Eta, remélem ezzel a kis butasággal egy kis mosolyt csaltam az orcádra.... :? Ne légy depis, örülj a jó időnek, jóóóó?!
A gyerekek meg majd forognak, ha kell! A védőnőnk szerint (20 éve van a szakmában) 6 hónapos korig nem is kell forogniuk! Ha forognak jó, ha nem, az is és ha később az sem gond!

Zumba: elég fárasztó és nem árt hozzá némi ritmusérzék, meg jó tüdő, de nagyon szórakoztató! Viszont mára kicsit fáj a térdem, szerintem rosszul léptem, azaz ugráltam valamelyik számnál :(

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok Csajok!

Múltkor nem értem már vissza.
Ma egész nap anyánál voltunk Lucánál, mert Andrist sajna elszólította a munka, elfáradtam......De jó volt:)

Ebba, nagyon ügyes vagy, hogy futottál!!!12 perc pedig nagyon jó kezdésnek!!!!

Bedoha, nagyon édes Olivér!Az utolsó kép:)Kis hódító, az a kedvencem:)

Navi, Sinlacot kiegészítésként javasolta, de még mindig nem néztem meg, hogy mi az.
Ügyes vagy te is a zumbával!!

Eta,mindegyikünknek vannak depis napjai szerintem ám!Fel a fejjel!Van zumba Tbányán az tuti, azt hiszem a kanáriba jár a barátnőm!


Andris szegény még mindig Pesten van, már úgy várom, hazaérjen!!!

Puszi, szép álmokat!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Mi is anyuéknál voltunk tegnap, mert apa dolgozott, ma is ez lesz a program. :)))

Navi
Miket nem álmodsz te :D:D:D

Eta
Husss, depi, husss!!! Ez most tényleg komoly? Te depis?
Figyeld meg, Gizus egy-kettőre forogni fog, sőőt, lassan kúszni, mászni, felállni, aztán meg járni, és kapkodhatod a fejed, és rohangálhatsz utána :D Úgyhogy ezen ne aggódj!!! :)
Rajtam is van plussz kg, legutóbb pár hónappal ezelőtt mertem ráállni a mérlegre, miszerint plusz 10 kg van rajtam. De egyenlőre nincs erőm, se időm azzal foglalkozni, hogy mi legyen a plusz kg-kal. Te látod legalább jársz futni! :) Meg ott ez a zumba őrület, nekem esélyem sincs most ilyenekre eljutni, pedig nagyon jó lenne. A sulit is passzoltam most, és csak februárban fogok okj-zni.

na most megyek, mert ébredezik a csipet-csapat... :O

szisszka
 
 


Sziasztok!

Eta!
El sem tudlak képzelni depisnek :roll: Te egy életvidám csaj van, és ezt a depit csak magadra beszéled. Rázd meg magad! Te ilyen típus vagy. És ne aggódj, Zsombor sem akar semerre forgolódni, pedig hasról hátra már simán tud, de mégis lustizik inkább. Viszont már emelgeti a fenekét, mintha kúszni akarna, vagy inkább mászni. Védőnőm azt mondta, hogy egyáltalán nem kötelező egy babának 6 hónapos korára mászni. Ha nem csinál furcsa dolgokat, akkor csak egyszerűen ráérős és lusta. Majd fogja csinálni. És ti még hol vagytok a 6 hónaptól.

Mi ma kertészkedünk, már amennyire nekem Zsombor engedi. Nem szeret babakocsiban lenni, ha nem alszik. Tegnap egész délután nyűgös volt, komolyan már nem tudom hogy mi a baja. A fogai miatt nyűgösködne már lassan 2 hete? :roll:

Tegnap ismét megpróbálkoztunk a gyümivel. Vettem Fruttapurát, alma-körtés változatot (almát már ismeri a szervezete). Megevett egy dobozkával (100 gr). Ez a legtisztább gyümölcs, amit bébiételben kapható, semmi nincs benne csak gyümölcs. Állaga is nagyon jó. Csak sajnos nincs belőle sok féle. Még szilvásat vettem, amit majd akkor adok, ha betöltötte a 6 hónapot.

Szép napot mindenkinek!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie
Örülök, hogy Zsombinak ízlett a gyümi :)

Navi
Én is majd vásárolt, normális almát, meg gyümiket fogok adni Daninak... Marci is azt kapott... :roll:

Dorka
Én néztem ezt a Sinlac-ot, ez akkor pép???
mert akkor valószínűleg olyan, mint amit én adok Daninak esténkét, hogy jobban tele legyen a pocakja... csak én most babylove-osat vettem Daninak. Hipp-eset akartam, de nem volt olyan, ami 4 hós kortól lett volna adható :S

szisszka
 
 


Eta,
de kár hogy nem jöttetek, apa nyerte a kisbéri 100km-t! :D :D :D :D :D 8:28:51-et ment!
Sinlac: nekünk is ajánlották, én fogok adni. Hipoallergén, szentjánoskenyérfa magból és rizsből készült pép, ami természetesen finom, és hilalja a babákat. receptre olcsóbb.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse! Hipermega gratula apának!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hallihó!

Mindenkinek Köszi! Hát persze már el is felejtettem hogy volt egy rossz napom :)

Eclipse:
Jött a barátnőm így szülinapot ünnepeltünk. Ezért nem mentem! De Gondoltam a párodra nagyon! Tök jó futóidő volt.. legalábbis itt!
APÁNAK NAGGYON GRATULA! a talpbetéttel futott??
Merre utaztatok?

Dorka:
Köszi majd utánanézek...a zumbának! Megérné egyszer elmenni....
Aztán ha bejön akkor okés:) De addig is marad a futás... Azt akkor csinálom amikor ráérek :wink:
Bejött az új módszered?

Angie: megnyugtattál hogy nem Gizus az egyetlen :lol:
Azt is tudom hogy ráér még DE ÚGY VÁROM MÁR!!!
tudom hogy hülyeség de ez van....

Szissz:
Tök jó hogy februárban folytatod:) addig "pihenj". Rajtad hol van a felesleg?
Én úgy érzem testrészenként van annyi rajtam :cry:
De megpróbálok dolgozni az ügyön......

NAVI:
Az hogy közben hol volt Hajni és Tomi, ill. Gizus azt ne kérdezzétek Shocked Very Happy

Hát megmondom én neked hol voltak!
a kis felfújhatós seyschell-szigeten voltak.... ja az a másik Hajninak van...
Akkor csakis a konyhában lehettek.... és vacsiztak, vagy éppen azt készítették elő, mert ők ilyen kis ügyesek....
Mindenesetre egyszer szívesen megfürdetném Zorkát.. kíváncsi vagyok mennyire élvezi és hogy kacag:)
És jól esik hogy ilyen megbízhatónak tartasz hogy akár ránk bíznád a fürdetést:))
szóval mikor lesz az akció???:lol:

mi is voltunk itt ott a hétvégén, és holnap is megyünk... úgyhogy majd mesélek ha hazajöttünk... persze csak ha érdekel valakit :wink:

na pussza:

Kép
Kép
eta
 
 


Eta,
persze, semmi gond! :D
20 fok 100k-hoz már egy kicsit meleg, és nem volt árnyék, így a karja meg a nyaka rákvörösre égett.
Persze hogy a talpbetéttel futott, meg is írja nemsokára a "reklámszöveget" a cégnek!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Eclipse, hatalmas gratula apának!!!!!Nagyon ügyes volt!
Mi volt a gond a talpbetéttel?Pedig biztos nem pár forintos mulatság....
Ti is ott voltatok szurkolni, ugye?

Eta, örülök, hogy elfelejtetted ezt a buta rosszkedvet:)
A futás abból a szempontból tényleg jobb, hogy akkor mész, amikor Gizu engedi!!!
Új módszer: nem álltam mérlegre, tegnap kellett volna este, de siettem nagyon, úgyhogy majd ma este jól lemázsálom magam.
De tegnap bűnöztem: ettem egy kis csokit, nem bírtam ki...De olyan jó volt:)

Szissz, akkor valószínű hasonló ez a sinlac, de Eclipse megválaszolta helyettem a kérdést:)
Fel kéne íratnom, meg vmi napvédőt is.

Eclipse, nem tudod véletlenül, hogy mennyibe kerül?

Jaj, csajok a Rosmannban Hipp gyümölcsök leérazva 179,-ra.

Angie, babakocsival nálunk is ez a helyzet, ha nem alszik utál benne lenni, de ez egy új divat nála, kb 2 hete tart.

Képzeljétek Luca 20.30-tól, 6.15-ig aludt.
Ilyen még nem volt!
Én is fitt vagyok és üde:)

Megyek eszem vmi fincsi reggelit.

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kép Kép Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Ad valaki Sinlacot a babájának?
Ma megint voltam futni reggel, már 20 perc megy :D
Luca igazi kis vagány csajszi :) Cukiii!
Hú, dorka, és melyik Hippet szoktad venni?
Megyek mert jött valaki
ebba
 
 


Sziasztok!

Alszanak a fiúk :) jeeee! Egyébként én is simán el tudnék aludni...

Eclipse
Gratula Apának!!! :) Nem semmi!

Eta
Örülök, hogy jobb kedved van!
Hogy hol van rajtam felesleg???? Mindenhol :D Hasam, combom, fenekem :D
Én meg mondom annyira időhiányban szenvedek, hogy semmiféle mozgást nem tudok beiktatni :oops:
Majd mesélj merre csaviztatok!!!!! :)

Dorka
Akkor jó ez a Sinlac szerintem :wink: Napvédőt nekem is kéne íratni, de csak hónap végén megyünk dr. nénihez. Majd beugrok a védőnőhöz vmelyik nap, h itt van e egyáltalán rá lehetőség, h a doki felírja ezt a gyógyszertári napvédőt...
Gratula Luca babának az alváshoz!!! Nagyon cuki macilány!!! :) Köszi, hippet lehet, hogy meg is nézem ma.

Jajj, képzeljétek,a kórházban az ajcsi-pakkban kaptunk ilyen hipp-rossmann kupont, amit 4 hós kor után lehet beváltani. Múltkor leadtam a kupont, megkaptam a dobozt, utána mentem otp-be, ott vettem észre, h már 1 nappal előtte lejárt a cuccok szavatossága. Visszavittem,a nő ott izélt először, majd közölte, h nálunk már csak ilyen lejártak vannak, próbálkozzak akkor másik rossmannban :shock:

Rólunk: Dani ezerrel rág, a kezét, csörgőt, rágókát, mindent, még mindig nem tört át a fogacska, nyűgös is szegénykém. Van, h szopi közben ráharap a cicre, rohadtul fáj :shock:
A tejpépet ízlelgeti továbbra is, annyira nincs oda érte... :oops:
Valamelyik nap kapott 3 icipici kanál krumplit, azt imádta, tegnap délután anyuéknál a szopi után anyu reszelt neki egy kis almát. Bár már nem tűnt éhesnek, azért evett belőle 3-4 kanálkával, meg a levét imádta! :) Úgyhogy mi egyenlőre csak hébe-hóba ismerkedünk az ízekkel :)

Megyek is mert felkelt Dani, meg takarítanom kell, aztán meg ha Marci is felébredt, neki indulunk, van egy két dolog amit el kell intézni ma.

szisszka
 
 


Keresztanyámék voltak itt a dédivel :)

eclipse! Kérdeztem tőled, hogy hol lehetett apát látni a tv-ben? Nem olvastad sztem a hsz-t. Gratula apának!!! :) Nagyon ügyi, én nem tudom mennyit futhatok 20 perc alatt, de nyárra ennek a 20 percnek 1 óra kell, hogy legyen, mert húú, mennyi maradt rajtam a szülés után, de én nem csodálkozom, mikor az a sok süti elcsábít!!! Most olyan, mintha lábsúllyal futnék....

eta! Na, ezt már szeretem, mikor nem vagy búval bélélt!!! :) Csak pozitívan!!!

szisszka! Most írattam fel a dokinővel Sinlacot, jó az íze? mennyi lehet, ha felírták?


izguljatok értünk, holnap megyünk a szemorvoshoz, lehet, hogy nem ússzuk meg az átmosatást, ill több, mint valószínű, hogy nem .
Kép
ebba
 
 


Ebba
Nem tudom, h mennyi lehet a Sinlac... :roll: Neten úgy láttam egy helyen, hogy simán 3000 ft, támogatással meg 1300 ft.
Én csak szimpla tejpépet adok Daninak Babylove-osat, azt asszem 600 pénzért vettem dm-ben. A hipp tejpép meg 800 pénz körül van.
Jujj miért kell szemorvoshoz mennetek???



Ááááá nem haladok semmivel... lusta dög vagyok :shock:

szisszka
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek babám végre iszik. A répalé jött be neki. Evés után felöntöttem az üveget forralt vízzel mintha kimosnám. Bele a cucliba és voalá! Azóta már próbálkoztam almával meg barackkal, az nem kellett.

MIke,
Baby loof bevált, köszi. Kicsit megijedtem mert a dobozra az volt írva, hogy 6 hó-tól. Euro Family hol van? Szerdán masszi?

Dorka, nekem a doki azt mondta, hogy csak akkor ír fel Sinlacot ha a gyerek nem jó alvó.

Eta,
örülök, hogy sikerült eltaposnod a rosszkedved.

Aclipse,
gratula apának!

Kép
Kép
haynii
 
 


Aclipse=Eclipse :lol:

Kép
Kép
haynii
 
 


Köszi Lányok!

Ebba,
sajnálom :cry: gondolom a csipásodás, könnycsatorna szűkület a gond?

Hayni,
gratu az itatáshoz!

dorka,
Luca szépséges :D
Félreértetted, király a talpbetét, párom megírja a beszámolót, ami olyan lesz, mint egy reklámszöveg. :D

Apa csak véletlenül volt a tévében a múltkor, az RTL klub kérdezgette a margitszigeti járókelőket, miért örülnek a tavasznak, ilyen limonádé hülyeség volt, nem a futásával kapcsolatos.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Csajok!

Megvannak a kendőink, 7500 Ft/db-ért kapunk két új rugalmas Hoppediz kendőt.
DE!!!! Érte kell menni Pesten!!! A KLINIKÁK közelében lehet átvenni!!!
Van esetleg valaki, aki arra lakik, vagy arra jár??? Nagy segítség lenne, ha elhozná valaki!
Írjon privit, aki vállalná, akkor összeszervezem a randit, meg küldöm a pénzt!
Ha máshogy nem jön össze, én május 9-én megyek leghamarabb Pestre.

Ja, és akkor hamarosan mindenkinek küldöm a számlaszámot, meg az összeget! :wink:

puszi! majd igyekszem írni még!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Igen, úgy néz ki, könnycsatorna elzáródás.. holnap reggel 9-10 között megyünk.Sajnálom, de meg kell csinálni az átmosást, mert dörzsöli, viszkethet neki......
Kép
ebba
 
 


Sziasztok!

Ebba - Jankának kitartást az átmosáshoz!! Mennek a gyógypuszik! El nem tudom képzelni, hogy azt az iciri-piciri valamit hogy mossák át...... :shock:
Hajrá futás!! Az aztán tényleg slankít :lol: Lehet néha - néha én is nekiveselkedek majd. Csak kocsiba kell ülnöm hozzá, mert betonon nem akarok :?

Lucuzs - nagyon ügyi vagy a kendőkkel!!! :wink:

Haynii - Iváshoz gratula! :D Euro family a Deichmann és a Hervis között Gödöllőn a Stop shop-nál. Igen, szerdán masszír. Ezek szerint minden ok, és tudtok jönni. Rabbéval egyezkedsz, hogy hogy lesz az idejutás?
Baby loof - örülök!!! :D Én úgy tudtam, hogy 4 hós kortól lehet :shock:

Dorka - annyira szépek vagytok! :D Luca hosszú alvásához gratula!!! Új módszer bevált? Minden ok tejci téren?

Eta - Te meg a depi, na neeeeeeeeeeeeee :lol: :lol:

Zumba - sikerült letölteni egy három lemezes zumba cuccost. Az első lemezt átfutottam - jó, mert az alapoktól kezdi. Ha valakit érdekel, priviben megíom, hogy honnan lett.

Eclipse - apának gratula!!!! Én már attól kivoltam, hogy ránéztem az időre, ami alatt teljesítette :lol: :lol:
Ez a Sinlac szimpatikus, de szerintem mi kihagyjuk. Adélka elég nehéz így is :lol:

Angie - szerintem a Müllerben a Fruttapura-n kívül is vannak ilyen tiszta gyümölcsös cuccok. Na, majd elmegyünk aztán megnézzük közelebbről.

Szisszka - kitartás!!! Igen, nem unatkozol. Viszont próbáld ki a sportot. Feldob, energiát ad. Ördögi kör, hogy ha az ember fáradt, ezért nem sportol, mert nincs energia..... Bocsesz, nem osztom az észt, nagyjából én is ezeket a köröket futom, de dögöljek meg, megveszem csütörtökön a zumba bérletet, és szépen le is járom!!!! :lol: :lol: :lol:
Járóka: nagy dilemma, hogy hálós vagy rácsos. Az egyikből kilóg a lába, a másikba nehezebb belekapaszkodni, ha fel akar állni :lol:
A bébikajáknál a receptúra és az ízek lehetnek mások talán ..... Ati pl nem ette a kecskeméti normális kajáját (nem gyümi), a hippeset viszont imádta, az még nekem is ízlett.

Nav - ügyi Zorka a babamasszázson!!! Kíváncsi vagyok kis Adélra...

Na megyek, elteszem magam holnapra. Holnap viszem Adélkát oltásra, és még van dolgom itthon is.
És hogy panaszkodjak: állandóan éhes vagyok!!!! Hülyére zabáltam magam vacsojránál - ez volt kb. negyed hétkor, ettem gyümit 8 körül, és megint éhes vagyok!!!!! Dúrvaaaaaa :twisted: :twisted:

mikegirl
 
 


Jóóó reggelt!

Eclipse
Apa- Rtl klub :) Dejó :D

Ebba
Szegény Janka :( Kitartás!

Mike
Igazából az a baj, h most tényleg nincs időm a sportra :shock: Mert kedvem lenne, energiám is lenne még kora este is. Csak apa most baromi sokat dolgozik, reggel fél 7-kor elmegy, este jön, este fél 10 mire én végzek a gyerekekkel. Utána viszont én már nem merek lemenni futni pl. mert pár hete simán kirabolták itt a kisboltot este 10-kor....
Pont este beszélgettünk apával, hogy ha kész lesz ezzel a melóval, akkor tudok majd menni futni akár.

Járóka:
Nálunk Marci 6 és fél hósan felállt, akkor még nem volt is volt járókánk,
igy a hálós mellett döntöttünk. Viszont én nem bántam meg a hálósat, mert sokat esett, és igy nem ütötte be a fejét a rácsba, na meg egy idő után nem lehetett őt úgysem a járókába "zárni"


Jajj, pont tegnap jutott eszembe a tábla, ki csinálja most? Én úgy megnéznék egy táblit, hogy állunk :)

szisszka
 
 


Ebba!
Kimosáshoz kitartás! Te is bent leszel? Majd számolj be, hogy milyen volt.

Hajni!
Ügyes az úrfi, hogy issza a leveket. Csak vigyázz az ízesített levekkel, mert lehet, hogy ha hozzászoktatod, a vizet nem fogja iskolás koráig meginni. A környezetemben többen is jártak így. Zsombor még semmi mást nem akar meginni a tejen kívül. Szerdán tali :)

Eclipse!
Apa nálatok ilyen híres ember? Gratula a hosszú távjaihoz!! Sinlacot nekem is ajánlgatták. Egyelőre a rizspépet próbáltuk, de nem ment.

Mike!
Majd én is benézek az Euro Familibe, meg a Müllerben is körülnézek bébikaja ügyben.
Én is éhes vagyok gyakrabban, mint általában. Szerintem a tavasz teszi. Többet mozgunk, vagyunk a szabadban. De nálad csaknem valami más az oka :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Jó reggelt!

Angie!!!!!!!!! A múlt hét kedden egy bogyót kihagytam, hétvégén volt valami..... Én megmondom őszintén, most kicsit cidrizek :oops: :oops:

Szisszka - húúúúúúú, apa tényleg baromi sokat melózik. Hát én se mernék lemenni, még akkor se, ha nem lett volna a boltkirabláls.
Marci micsoda korán felállt!!!! :shock: Nagyon ügyi!!!! Nálunk a járóka után a nagy barikád következik, aztán a nappali elbarikádozása, meg ilyesmi :lol:

Na megyek, mert 11:30-ra oltásra kell menni, és perpill takarítok, Adél sincs el most egyedül.

Nektek milyen votl az éjszaka? Nekem fájt a fejem, keveset és azt is sz.rul aludtam.

mikegirl
 
 


Sziasztok!!!!!

Jól el vagyunk tűnve:),a jó idő tehet róla..és az állandó rohangálás.

Olvastam,h Jankának átmossák a könnycsatornáját :cry: :cry: ....mi ezzel jól megjártuk múlt héten.Elvittük Bekit a szemészetre,mert neki ugyanez a baja.A jobb szemén el van záródva a könnycsatorna.Születése óta.Napokig készítettük magunkat lelkileg,h most túlesünk ezen a mosatáson,mire odáig el sem jutottunk,h a dokinő megnézze,hanem az aszisztensével küldött ki nekünk egy receptet.Ciloxan nevű szemcseppel kell napi 5x cseppenteni,és 11.-én kell visszamennünk.Azt mondták,h ez a sorrend,nem lehet mosni anélkül,h ezt,ne próbálnánk ki.Ezzel nincs is bajom,mert,ha használ,megúszhatjuk,h átmossák,de,ha nem...lassan eléri a gyerek a féléves kort.Egy ismerősöm kislányának már egy hónaposan megcsinálták. :roll: Ki érti ezt?
Ráadásul a háziorvosunk sem mondta ezt,akkor már rég elmehettünk volna szemészhez..és az egészen túllennénk akár így,akár úgy.

Remélem Janka baba,kis hős módjára fogja viselni,ha,ne adja isten megcsinálják neki.Szorítok érte! :wink: :wink:

Amúgy jól vagyunk,várjuk a 2. fogacskáját.Most kicsit anyásabb a szokásosnál és az étvágya sem a legjobb,de amúgy jól viseli.

Csütörtökön elviszik anyáék,mert péntek hajnalban megyünk Pestre a sportkórházba,megnézetni a kezem.Onnan meg Balcsira a manóért.Hosszú nap lesz,ráadásul apa reggel jön meg a melóból és egyből indulunk.EGY ÉJSZAKA APA,ÉS BEKI NÉLKÜL..ÁÁÁÁÁ!!!! :shock:

Sinlac-ot mi elég régóta etetünk Bekivel és imádja.Kicsi rózsaszínű tasiban van,egy ismerősömtől kaptunk több kartonnal.

A fotók nagyon szupik,a babócák pedig gyönyörűségesek.
Dorka:édesek vagytok Lucával!!!!

MOZGÁS:......hagyjuk.Asszam ezzel mindent elárultam.A napi 2-3 sétát egyenlőre elégnek érzem,na nem azért mert fogyok tőle,hanem mert az is kifáraszt! :lol:

Gyorsan dobok egy fotót,aztán szaladok főzni!Puszi mindenkinek.

Lucuzs:várom az üzit! :wink: :wink: Kép Kép Kép

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Csajok!

Kérdés: van vmi olyan honlap, ahol húsvéti képeslapot lehet szerkeszteni, amit aztán elő lehet hívatni.
Mert nézegettem pl. Rosmannt, ott nagyon drága, meg nem is szeretnék 10db-t rendelni.

Hipp és Rosmann-tegnap elmentem, csak az alma, banán volt 179,-.Úgyhogy kicsit el voltam keskenyedve.

Ebba, gondolunk ma Rátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Remélem Janka jól viseli majd, már amennyire az ilyesmit lehet!!!!Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!

Csajok, nektek milyen volt a tegnap?Lucával nem igazán lehetett bírni, nem egy sírós baba, de tegnap angyon megérezte ezt a vihart.De ismét aludt 21.30-tól 05.35-ig:):):)

Hajni, hajrá répalé!!!!!Ügyesek vagytok!Babaúszás hogy megy?

Eclipse, akkor félreértettem a talpbetétet:)Örülök, h. bevált:)

Lucuzs, nagyon ügyes vagy, várom a számlaszámot.Hogy vagytok?

Luca a kezemben, úgyh. bocs a hibákért.

Mike,tejci azt már nem értem.Napközben van, estére meg valamikor délutánra is kell a pótlás.Pedig iszom a tejszaporítót is.
A fogyás megállt, 3,5kg-nál tartok, de szépen, lassan fokozatosan próbálom, úgy talán tartós is lesz, legalábbis remélem.
Oltáshoz kitartás, ügyesek legyetek

Szissz, Marci nagyon ügyes volt.
Én sem mernék futni már olyankor este az tuti.

Aranyoska, Beki baba tündér, és nagyon jó az a napellenzős sapi.
Este egyedül, pihenj, csinálj olyan dolgokat, amihez csak kedved van.
Majd azért írd ám meg, h. mit mondtak a kórházban.

Lányok, köszönöm mindenkinek a képdicséreteket.

Mára annyi mindent terveztem, lehetetlen küldetés....

puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Aranyoska, Beki baba gyönyörű! Nekem kinéz 8-9 hónaposnak. Mollikámnak hozzá képest olyan kisbabás pofija van!

Nem nagyon tudok jönni, mert fordítok, tanulok, április 30-án elővizsgám lesz egy 5 kredites tárgyból, amit feltétlenül meg akarok cisnálni, hogy ne júniusban kelljen az összes többi mellett, és intézem az apa-marketinget. És persze a legfontosabb, Mollikázok.
Inkább nem panaszkodok, mennyire rosszul viseli a fogzást, horror, anyukám mondta, 24 évvel ezelőtt én pontosan ilyen rosszul viseltem, de nekem legalább kijött, neki meg nem, az istenért sem, és mégcsak nem is sejtem, melyik kínozza, mert nem látom a lényeget :(

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Dorka, nagyon ügyi vagy a fogyással! Egyenlőre ez is szép teljesítmény és szépen meg fog majd indulni!
Luca édes ahogy az uccsó képen néz :D
Nem tudok ilyen occcsó képszerkesztőt, de engem is érdekelne!

Májki, ha ez vigasztal, mostanában és is nagyon kajás vagyok :roll: Tegnap este még 9 után is ettem :shock: Na meg már délelőtt csokizom :oops:
Elküldheted a linket, h. honnan töltöd le a zumbát, köszi!
Csak nem arra gondolosz, h. valaki... újra... benned....? :wink:

Ebba, drukk a szemorvos látogatáshoz!!!

Nem akarok senkit izzítani, de nekem majdnem annyira tele van a mellem (arányaiban), mint mikor Zorka megszületett (kop-kop-kop) :shock: Na persze örülök nagyon!!!
Most vagy nem eszik annyit, mint kellene, vagy nem'tom :?
Mi még csak almalevezünk....

Eta, jó, h. jobban vagy lelkileg! Persze, h. rátok bíznám Zorka fürcsit, hát csak nem öntenétek ki a gyereket is a vízzel együtt :lol:

Na felkelt a leányka, mennem kell!
Egyébként éjszaka 1x kel enni, de amúgy még mindig alszik 11 (ma 12) órát :D tiszta anyja!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Aranyos, Beki baba nagyon szép!!! És az a sapi tényleg jó... az direkt napellenző vagy csak a szél fújta oda?

Eclipse, gratu Apának!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Eclipse,Navi,Dorka:köszönöm a dicsiket.igazából ez kendő,csak szemből sütött a nap,én meg előre hajtottam neki,h,ne süssön a szemébe...praktikus :lol: :lol:

Nekem volt egy linkem,ilyen képszerkesztésre...megpróbálom felkutatni,én azon csináltam karácsonyiakat.

Pussz-pussz

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


www.kepkeretek.ladyj.hu/husvet.html

Itt mindenfélét tudtok szerkeszteni,szerintem fantasztikus oldal.
Van leírás,h kell szerkeszteni,de le kell hozzá tölteni egy progit.Segít a leírás és egyszerű...egy baja van,h demo :cry:
De amíg a húsvéti képeket megcsináljátok,kitart.

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Helló Anyukák!!

Mindenkinek nagyon gratulálok aki már sportol :D Annyira ügyik vagytok, én egyszerűen nem tudom magam rávenni, akkora Döglégy Zoli vagyok :lol:

Ebba-Kitartás, remélem már túl vagytok az átmosáson :? ...Melinda barátnőmnek is mennie kellett anno a kisfiával, itt kint meg sem csinálták, csak otthon , de ott kétszer is és el is múlt neki a baj ( mindig olyan volt, mintha gyulladt lenne, sokat csipásodott, pirosodott)

MikeGirl-Zumba??Hallottam már róla :D Itt is van, múltkor Melinda elment, azt mondta, hogy fekete Pákó tartotta :D Neked hogy tetszett???Ő azt mondta, hogy ennek még nincs itt az ideje nála, mert annyira lefárasztotta, hogy másnap is alig vonszolta magát :lol:

Eta-Bolond vagy???Azonnal felejtsd el a depit!!!!!!!!! :D Ez nem vall rád te csaj!! :wink: Amúgy ne foss, Lilinél sem volt ám túl sok előzménye az átfordulásnak és azóta se ismételte meg :D Tegnap Lilinek is bazi szar napja volt, szerintem ennyire még sosem volt hisztis ( bár nekem az már hiszti ha nincs el magában legalább egy kicsit, de ha felveszem akkor meg aztán hallgasson :D )..Na tegnap ez nem így történt, hanem a kezemben is üvöltött :shock: Még sosem csinált ilyet és borzasztó volt, pedig kb 10 pericg tartott, de nekem egy egész napnak tűnt :D Úgyhogy szépen kitettem a zuhogó esőbe aludni, akkorát szunyált ahogy kopogott az eső az esővédőn, hogy csak na......

Viszont én klimaxolok vag nem tudom, de nagyon fosul vagyok 2 napja...Izzadok, mintha 70 fok lenne és olyan szédülős a közérzetem, fáj a fejem is.....Én nem tudom mi ez, de elhúzhatna a búsba....Tényleg lányok nektek mindannyiótoknak megjött már??...Nekem még nem, na nem mintha hiányozna :wink:

Figyuzzatok már, létezik olyan a kölköknek, hogy karám vagy kerítés vagy valami???Amivel mondjuk lekerítek neki egy részt a nappaliból....Járókát én már nem veszek, eddig is a földön volt Lili ( Anyu ezen mindig csodálkozik, de hát onnan legalább nem esik le :D )

Angie-Én is előhivattam egy csomó képet mikor otthon voltam ( kb 300 db-ot :oops: ), mert előbb veszek elő egy albumot ha képet akar valaki Liliről látni, mint leüljek a gép elé és végig nézzem a 10.000 db fotót :wink:

A hozzátápihoz nem tudok hozzászólni, mi még csak alma gerezdet adtunk Lilinek poénból, de úgy rákapott, üvöltött amikor elvettük tőle :D

Lucuzs-Remélem Bogi meggyógyult már!!Gratula Balázsnak a 2. fogacskához :D Nem semmi a fiatalúr!!Várom akkor én is a számlaszámot és az összeget!

Bedoha-Hordozóház, jajj de irigy vagyok, biztos szuper lehetett :D Manduca isten király, nekem van és melegen ajánlom :D Milyen hátratételt tanultatok??A bebugyolálóst??...Mostanában
én is mindig háton hordozom Lilipókot, a derekamnak sokkal jobb :wink: Vasárnap voltunk állatkertben és ott is Lili végig aludta a hátamon az egészet kendőben :D Oli egy igazi szívtipró :D

Szisssz-Lamaradtam, már ti is kendőztök??? :D Hát ez annyira szuper, szerintem nincs még egy ilyen fórum, mint a miénk ahol szinte mindenki hordoz :D Hogy fürdetitek Danit a nagy kádban?,Kézben tatrod vagy bele fekteted??Mert már Lilinek is nagyon kicsi a babakád, félek mindig ahogy a lábával rugdalja a végét, hogy beveri a fejét a másik végén, rohadtul résen kell lenni :lol:

Dorka-Gratula a mínusz 3,5 kg-hoz...Nekem is pont ennyit kéne nyárig lefogynom, de esélytelen, mert tömöm magam :D

Navi-Megnéztem a képeket :D Óh, ha arra a "vicces" fejre gondolsz, amit sikerült elcsípnie a fotósnak, óóóh az semmi, látnál reggelente, hihihihii :lol: Te is Zumbázol???Olyan ügyik vagytok ( én meg ilyenkor szégyellem a pofámat, hogy lusta vagyok :oops: )

Eclipse-Párod igazi híresség lett, gratulálok neki :D :D Nem semmi egy család vagytok!!!

Haynii-Jártok még a babauszira???Mesélj már olyan kiváncsi vagyok!!! :D Nekem kivitelezési aggályaim merültek fel ( pl hogyan zuhanyoztatom, ha egyik kezemben ő van, egy kézzel nem igazán tudok ilyen mutatványt), vagy csak lecsapatom magunkról a klórt sima vízzel és majd otthon fürcsizünk rendesen??Bocs, hogy ennyit kérdezek, Lili végre nem taknyos és a héten akkor mi is elmegyünk végre.... :wink:

Jajj én még mindig nem tudom,hogy fa etetőszék vagy műanyag legyen....Ez a nagy dillemmám...Na meg kicsit kiakadtam, hogy megint mennyi mindent kéne venni....Szeretnék egy könnyű sport babakocsit ( Espiro magic 3), etetőszéket, biciklit és hozzá olyan kis utánfutót amiben lehet Lilit húzni :D Na meg kéne tetőbox a kocsira, mert amennyi cuccunk van, nem fogunk elférni ha megyünk haza :wink: ( még mindig egy kombi kocsi kellene igazából, de amíg ilyen fos a svájci frank, ááááá, mert persze abban vettük fel a hitelt a mostani verdára :evil: )..:és persze Csabi megint ilyenkor hoz haza egy kis gyorshajtás büntetést :evil:

Pill. folyt. köv csak berántom a levest.....

KépKép
gyancsi
 
 


Na itt vagyok....

Szissz-Marci 6 és fél hósan felállt???? :shock: :shock: Na az a nem semmi :D Nálunk nővérem kisfiai voltak ilyen ügyesek, már 10 hónaposan járt az egyik :D

Húú tényleg én mg mindig nem küldtem Tatjana-nak képet a tablóhoz.... :oops:

Hol vannak a hiányzók??Tatjana, Vörösmaccs, Rodina, Vikoo, Sophie, Ninin, Kinga, Amidaa???

Aranyos-Baki baba gyönyörúűűű, az a kalap , meg kell zabálni :D ...Használ a szemcsepp??...Hű egy egész éjszaka Beki és a párod nélkül??Szerintem pihend ki magadat :D Én még egy órát se voltam Lili nélkül ( mondjuk a két óránként szopi miatt nem is tudnék :roll: )

Eclipse-Kitartás a tanuláshoz, fordításhoz!!! :wink: Szerintem Lilinek is lassan jön a foga, mert úgy nyáladzik, mint egy masztiff :D

Navi-Ez szemétség,hogy te ehetsz mindent és még is ilyen nádszál karcsú vagy!!!! :D

Mindjárt teszek pár képet a kisasszonyról.....

KépKép
gyancsi
 
 


Kép
Kép

Mindenkinek nagyon szép napot!! :D

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Lányok, gyors kérdés: ti milyen napvédőt használtok a babáknak?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka-Én most Garnier Sensitive Kids-et vettem, 50 faktorosat....

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok Csajok,

Mi hol vagyunk, hol nem vagyunk… mostanában leginkább nem vagyunk! Kint lézengünk egész álló nap! Már alig vártam ezt a kellemes időt. A nagy meleget nem várom, mert kb mint Gyancsi én is klimaxolok. Nem kicsit, hanem nagyon!!!! Az izzadás egy dolog, bár nekem az is a fejemen jön ki, de ahogy megsüt egy kicsit is a nap én már tüzelek! :-)

Bobo továbbra sem forog, pörögni, pörög, de csak körbe-körbe… az ágyában mindig fordítva találom meg… :-) és kb ennyi. Mostanában ha hason van emelgeti a popsiját, lehet hamarabb fog kúszni, mint megfordulni?! Hozzátápit sem kapott még, kivéve a tegnapi almalevet, amit a dm-ben vettem, de nem jött be, mert sztem f@sott tőle. Bár több,mint 5 hónap alatt nem sikerült rájönnöm, h milyen mikor egy anyatejes babának megy a hasa, szal csak gondolom, h ment a hasa?! 1ébként csak vizet szokott kapni 1-2 kiskanállal, ha nagyon csuklik, de még messze van a cici idő. :-)
Gyancsi az almagerezdet mi is próbáltuk egész addig, ameddig a felét leharapta, a frász jött rám, úgy kaptam ki a szájából, h szegénykém megijedt!
Nekem még nem jött meg, bár a Férjem szerint néha totál úgy viselkedek… :-/

Bobo még mindig elég sokszor kel éjszaka, igazából van, h össze sem tudom számolni, mindig csak abból próbálok következtetni, h jobb, v bal mell és, h reggel melyik oldalamon ébred… azért még így sem jó, mert hiába nem virrasztok ameddig szopizik, reggelre így is kicsit megviselt vagyok. :-)

Dorka: fogyáshoz gratula, ez az update? És tornázol is? Én még azt a -2 kg-ot is visszahíztam ami lement múltkor!

Ebba, remélem Janka jól van és nem fájt nagyon?!

Na megyek Boboval egy kört most nem süt a nap és így remélhetőleg nem izzadok le a kapuig :-/

Én holnap kérdezek rá a vnőnél, h milyen naptejet használ, mert már hiába tkargatom Bobot van ereje a napnak, és annyi ntej van a piacon, h nem győznék választani... meg hátha van gyógyszertári, akkor inkább amellett tenném le a voksom.

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok!

Olvaslak benneteket, csak írni nincs időm...
Nem tudom, hogy mi történt Ádámmal, de 3 órája alszik :) A tegnapi napot mi is megszenvedtük. Plusz a fogzás (vagyis gondolom, hogy az), rágja a kezét, van, hogy mindkettőt be akarja tömni a szájába, meg nyáladzik ezerrel. De pl. a rágókát nem akarja rágni csak szopizná, de az meg úgy nem ízlik neki, ezért arra gondoltam, hogy veszek neki egy borostyánláncot. Remélem az segít majd.

Holnap sajnos mennünk kell a Heim Pál-ba mert a fütyijén oldalt lett egy fél mogyorónyi vizenyős duzzanat. Nem tudom, hogy mi lehet, de sajnos a "csodálatos" gyerekorvos nem foglalkozik vele, szerinte allergia, erre kiírt valami antibiotikumos krémet, hogy kenjem bele a fütyibe és húzzam rá a bőrt. Persze a tájékoztatón meg az van, hogy csak nagyon vékonyan kenni :(
Jani egyik munkatársnője azt mondta, hogy lehet attól van, hogy le van tapadva a bőr a fütyin és így fog majd felszakadni, vagy mi...
Hát én nem találgatok, inkább elviszem urológus dokihoz.

Egyébként Ádámmal ezen kívül minden rendben van, hozzátáplálás óta minden nap van kaki, meg kevesebb a bukás is, és aminek a legjobban örülök, hogy 1 hónap alatt 1 kilót hízott. Így sem az a szumós alkat (szerintem itt a legkisebb baba), de mi sem vagyunk nagyok :) Tegnap volt 5,7 kg.

Dorka: Luca baba nagyon szép, cuki kiscsaj :) Én vettem a gyógyszertárban Vichy 50+ krémet, mert megkérdeztem a gyógyszerészt, hogy van-e kavarós, de ő azt mondta, hogy kavarnak, de fényvédőt nem tudnak bele tenni, úgyhogy azt javasolja, hogy valami ilyesmit vegyek.

Gyancsi: Lilike is csodaszép babuci, úgy látom lesz választék Manóm számára :) Pont most beszéltük Janival, hogy nekünk is háton kellene már hordoznunk, mert tegnap sétáltunk egy nagyot, és Jani dereka teljesen kiállt, mire hazaértünk (ja, 1 hete Ádám nem akar a babakocsiban meglenni, végig üvölti az utat, nem tudom, hogy mi történt vele).
Küldjed azt a képet :)
Nekem még semmi sincs menszi ügyben, csak az éjjel álmodtam azt, hogy megjött :( Jani szerint ez azt jelenti, hogy nemsoká meg fog jönni.
Én is akartam karámot, de aztán mégis a járóka mellett döntöttem. Láttam a tesz-veszen, sajnos elég drága.
Mi fa járókát vettünk 1mx1m-est, így is elfoglalja az egész nappalinkat (kicsi a lakás :( ). Egyébként azért döntöttem a fa mellett, mert a hálósnak olyan kicsik a lukjai, úgy gondoltam, hogy az ronthatja a szemét (lehet nincs így, de én így éreztem, pláne mikor Debrecenbe villamosoztam és ott a reklám szöveg belenyúlt az ablakba és az is ilyen kicsi lyukas volt, nagyon zavaró volt számomra is. Lehet hülye vagyok :) ).

Eclipse: vizsgához sok sikert (vagy inkább időt, hogy tudjál tanulni :) ). Apát én is láttam a tv-ben, mutattam is Janinak, hogy ott a párod, bár nem voltam 100%-ig biztos benne, hogy ő az, de így mostmár tudom, hogy nem tévedtem :)

Navi: én csak gratulálni tudok a tejcsi miatt. Kezdek hinni benne, hogy tényleg agyban dől el az egész. Általában úgy van, hogy reggel este szopi, 10 körül hozzátápi, a másik kettő tápszer. De mostanában elég nyügi a foga miatt és van, hogy napközben is szopizik 1-szer 2-szer és nemrég kíváncsi voltam, hogy mennyit tud ilyenkor szopizni, és meglepődtem, hogy 160ml -t szopizott :)
Csak sajnos vissza kell majd szokatnom a reggeli esti szopira, mert úgy alakult, hogy vissza kell mennem dolgozni és Jani jön el gyed-re. A szívem szakad meg emiatt, de tudom, hogy Jani is ugyanolyan jó szülője lesz Ádámnak, mint én.

Dorka: fogyáshoz gratula. Én nem csinálok semmit (mármint sportot :) ), mert nincs rá energiám. Jó kövér is vagyok, csak valószínű azért nem izgat a dolog, mert pont annyi vagyok, mint a terhesség kezdetén (így nekem vannak ruháim :) ). A betegségem kezdetén amikor 9 hónap alatt jött rám a 25 kiló, akkor depis is lettem tőle, de szerencsére már megszoktam, ami nem jelenti azt, hogy feladom, hogy valamikor is fogyjak, de nem most kezdem el :)

Aranyoska: Beki baba nagyon édes abban a "napellenzős" kendőben :)

Mike: oltáshoz mennek a drukkok. Ennyire eltolódott nektek? Ugye a 4 hós után már csak a 15 hós van? Én úgy utálom, annyira sajnálom Ádámot.

Szisszka: én csináltam a táblit, ha lesz időm dobok egyet. Viszont kérek képet a babatablóhoz tőled is.
feherne.szilagyi.andrea@gmail.com
Ez másoknak is szól!!! Államvizsga környékén nem fogom tudni megcsinálni, úgyhogy most küldjétek légyszi.
(A fa járókától én is tartok egy kicsit az esés miatt.)

Eta: remélem már elmúlt a depi közeli hangulatod. Várom a régi Eta jó kis beszólásait :) Gizus tükrös képe nagyon csajos :)

Akiknek nem írtam, bocsi, de csak ezt az oldalt olvastam vissza.

Egy pár képet én is dobok....

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Kép Szerintetek hasonlítanak "kicsit"? :)

Kép Így eszek egyedül :)

Kép Itt már látszik, hogy milyen kis duci lett az első képhez viszonyítva.

Amúgy nagyon sokat szeretne hason lenni, csak akkor a kaja fele visszajönne. Így marad a hanyatt fekvés, amit meg utál. Már alig várom, hogy üljön :)

Mindenkinek szép napot, végre felébredt :) Hami, aztán megyünk sétálni, bár elég borult idő van :(

Ja, még dobok táblit Szisszkának.

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Kép Kép

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Dorka:mi Nivea naptejet vettünk ami kimondottan babóknak való.Akciósan volt 50ml,1500.- a Rossman-ban.A dokinőm minket egyértelműen lebeszélt a gyógyszertáriról.Azt mondta,h ebből ő inkább megvenne egy picit drágábbat,amúgy is sokáig elég,bár 50ml kiváncsi leszek,meddig tart ki :roll: :lol: Szerinte a gy.szertáriakra azt irnak amit akarnak.
Na mindegy,végül hallgattam rá,de majdnem dobtam egy seggest,amikor mondta az eladó csaj,h a nagyobb kiszerelésű Nivea,ami pumpás 5000.- :shock: :shock: :shock: Így egyenlőre picit vettem.

Gyancsi:Lilipók igazi kiscsaj...gyönyörű nagy szemei vannak..és ahogy elnézem egyre inkább tiszta anyuja :wink:

Tatjana:"dehogy apja" :lol: :lol: :lol: nem is értem,h jutott eszedbe :lol: :lol: édesek nagyon!!!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


na helló!!
Csak gyorsan bekukk, mert most szundít Janka. Nem volt átmosás, de én gondoltam, hogy nem lesz, mer csak megismerkedtünk a doki nénivel. Viszont csütörtök reggel...8-ra megyünk, és megcsinálják. Ajjaj, félek, és jövő héten meg szuri meg füllövés. Ajj, szegény kis Kócikám:(

tatjana! Köszi a táblit, jó nézegetni. Cukker Ádi:) Apja fia :)


vikoo! Akor nem csak én vagyok így éjszaka? Soha nem tudom, csak sejtem, mennyit voltunk fönn. Van, hogy csak a cumit dugom be a szájába. Na, de ma!!!!!! Kiváltottuk a Sinlacot, és egy fél adagot megetetek vele. Délelőtt megkóstoltattam, nagyon ízlett neki.
És olyan jó receptekhez lehet használni.


Kép
ebba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: