Új privát üzeneted érkezett!

Mike, inkább köszönöm:)
Én is utánanézek jobban a dolgoknak, én is csak a tejmennyiségre gondoltam, ezért választottam az updatet, mert nem kell éhezni.
De inkább duci maradok, minthogy ártsak Lucababának, úgyhogy alaposabban körbenézek!Tényleg köszi!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Eclipse! Lemaradtam, hol láthattuk apát a tv-ben??? :shock: :lol:

Én azért kezdtem hozzátálpálni, mert nem hízott és nem szeretett enni a drága, no de ez beindítota:)

vikoo! Látod? én a kis súlya miatt aggódtam sokáig, de cserébe már kúszik is Janka, te meg a miatt aggódsz, hogy nem csinál mutatványokat (lehet h nem aggódsz :) ) de neked nem kell bele szuszakolni a gyerekbe a tejet :)
És ez így fog menni míg élünk :) mindig van min aggódni .......

jajj, nem is tudom, mit fogok nyáron hordani. Nincs valakinek jó nagy zsákja? Mert hogy én rövid gatyát és szoknyát nem veszek fel...és a narancsbőr..ajjajj, de nem merek futni, mi lesz, ha a cicim megereszkedik ???????

Kép
ebba
 
 


Jajj Drága Dorka, még neked szerettem volna írni…. Bobo még mindig bukik, már nem annyit, de ha megindul az áldás akkor aztán nem sajnálja! Vannak napok amikor többet és vannak napok amikor egyáltalán nem jön vissza böff.
Mivel még mindig elég gyakran eszik, így nem aggódok, h ha egy-egy alkalommal kevesebbet eszik. Tudjátok egy szopi max 5-7 percig tart, és teljesen 1értelműen jelzi, h nem kell több. Elfordul, nézelődik, a szájába teszi a kezét, és még ha vissza is erőltetem, csak bekapja a bimbim, ránt rajta egy Boldisat és kacag egyet és kiköpi! Na ez az a pont amikortól már én sem erőltetem :-)
A tejem sztem már nekem sem túl sok. Főleg ha egyes napokon még Boldi is rásegít a 4 óránkénti kajával és az éjszakai alvással. És mikor már 2 nap alatt ráállt a mellem a tejtermeléssel, visszaáll a 2óránkénti kajára és az éjszakai 2 óránkénti kajára. :-)

Ebba: nem izgulok, h Bobo még nem csinál semmit :-) Én anno nem voltam ennyira pufi és mégis 8-9 hónaposan csak segítséggel, két hatalmas plüss állat segítségével sikerült kitámasztani egy fotó erejéig. A 6 hónapos státuszon ha majd azt mondja a védőnő, h aggódjak akkor majd elkezdek aggódni. :-)

Janka már kúszik, ezt nevezem!!!! :-D

Kép

Kép
vikoo
 
 

 
 

Rabbe,
mi tápisak vagyunk ezért kezdtem el a hozzátápit. :wink:

Ebba,
nem is büszkélkedtél, hogy Janka baba már kúszik. :D :D :D Gratula neki!

Nekünk az uszi és a Dévény masszázs nagyon sokat lendít a dolgokon. Nem is gondoltam volna.

No megyek lemosom a kerti bútort. Szerintem már kitehetem. :wink:

Kép
Kép
haynii
 
 


hajnii! igen, képzeld, még a kis kezével nem nagyon csinál semmit, de a lábával úgy kotor, mint a nagyok:) és el is éri a játékot, amit kinézett.

vikoo! ez a ránt egy Boldisat, jó:)

na és akkor pár kép, nem tudtam választani, bocsi

Kép

Kép



Kép



Kép
ebba
 
 


Dorka - jól van, akkor remélem nem haragszol.
Csak beugrott vmi a szénhidráttal kapcsolatban, hogy volt egy ajánlás, hogy mennyi javasolt a szoptatás alatt. Ezért álltam neki nézelődni, mert Norbiék viszont annyira nem kedvelik, asszem.

Ebba - én is narancsbőrös vagyok, de szerintem rám se jönnek azok a cuccok..... még nem mertem megnézni sem. Marad a lenvászon gatya. De lehet, hogy a kismama térdgatyómat kell elővennem? :lol:
Janka nagyon édes!!! A kedvenc képem a közös képetek!!!

Hajni - ha én kirakom a kerti bútort, tuti esni fog :lol: :lol:

Csajok, ezt látnotok kell:
http://cinemastore.hu/movie-film-Babies ... 43212.html

Egy éves korig megmutatja, hogy hogy nőnek a gyerekek Namíbiában, Mongóliában, San Francisco-ban és Tokió-ban. Az első kettő nagyon durva!!! :shock: :shock: - nekem.
Kicsit több, mint egy óra, duma nincs benne, és számomra elgondolkodtató.

mikegirl
 
 


Halihó!

Na hazaértünk végre a dokkertől..... persze hogy kötőhártya gyulladás :(
Szegénynek már mindenhova kell csöppentenem... szembe orrba-szájba...... nem irigylem!

Dorka: kosáredzésen voltam :lol: nagyon jól esett, és végre teljesen kikapcsoltam! Persze nem tudom mennyire lesz ez rendszeres, mert Zoli ritkán ér így haza!
Up-date: én semmit nem tudok róla... csak emlékszem mikor volt az a "nagy fogyás" sorozat vagy mi. Ott a Norbi- módszer szimpibb volt mint a szandra-féle.....

Janka kúszik??? Apám nem vagytok semmik!!
Gizus a szemét forgatja aztán ha kell valami akkor "szól". :roll:


Viko:
A futáshoz van egy nagyon jó nagyon lájtos kezdés.....
az edzesonline.hu oldalon találsz tippeket: )
Én igy kezdtem:
1 perc futi 1 perc séta 8x
2 perc futi 1 perc séta 4x stb....
és most már 10 percet is bírok egyhuzamban!!!
Nekem bejött ez a tempó! Egyszer sem volt izomlázam, érzem hogy fejlődök, éééés ki tudom számolni hogy mennyi ideig tart!! mert ugye nem távot futsz hanem időt! ÉÉÉÉSSS a tempó egyéni!
Szóval nagyon ajánlom!! Remélem megjön a kedved!

Haynii:
Kertibútor mi?? persze én is akarok!!!! na nem panaszkodom!! Örülök m ás örömének meg annak hogy itt a tavasz!!!
Pont jókor szültünk! Mire mészni kezdenek ki lehet Őket tenni a fűre egy pokrócon, és nem kell mindent elpakolni a lakásban!!! és még levegőnis vannak... és mire leesik a hó már menni fognak, és akkor már szintén ki lehet őket vinni a hóba!!!
De back to the spring: )))))
SZÓVAL ÉLVEZD A KERTET!!!!!!! babamedence is lesz???

Mikalány:
nem már a répa mellet elkezdtem csokit is enni
:lol:
De komolyan szólva: már kísérleteztem a paradicsommal.. attól semmi baja nem lesz.. a borsóleves ok, a főzelék már kevésbbé :(
babot még nem merek..... meg a k-betűsöket sem erőltetem.. Tejet azt már iszom napi 3-5 dl-t... szóval azért nem éhezem :)
SŐT!!!
A keresztelő nekünk május 15- én lesz ha minket kérdeztél!
"8-án családi 100 fős találkozó lett volna de átkerült júli 4-re..
Ami még 28.-ra befigyelhet az az érettségi találkozó.......hmm remélem nem egy napra kerül.....
Na mennem kell!

MÁR MEGINT A HALLÓKÉSZÜLÉKESHEZ!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Olyan bénák nem tudnak egy normális illesztéket csinálni!! NA mindegy mostmár csak siker :twisted:

na csákóóó

puszzi-pááá

Kép
Kép
eta
 
 


MIKE!

ezt a filmet tuti megnézem!!! Köszi

Kép
Kép
eta
 
 


Eta,
ja egy felfújható Seychelle-szigete van a babának! :D :wink: :D :wink:

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok!

Már egy jó ideje nem voltam, élvezzük a jó időt, csavargunk, vagy, ha itthon vagyunk, akkor vendégek vannak. Pedig már nagyon hiányoztok!!! Szóval megpróbálok visszaolvasni, és felvenni a ritmust :wink: !
Rólunk: forgás azóta nincs napirenden, 3 napig csinálta, aztán megunta. Most az a menő, hogy brümmög a lelkem, közben fújja a nyálát. És akkorákat nevet rajta. Remélem mire jön a hozzátápi, addigra elfelejti :) !
Kaptunk múlt héten egy gyűrűs kendőt, de nem tudunk rájönni, hogyan kell használni :shock: ! Már teljesen kivagyok! Nincs valakinek ilyen? Kaptunk hozzá egy kis füzetkét is, de nem látom át, hogy mi a francot kell csinálni. Illetve, próbálom, de mikor beleteszem Olivért, nem érzem biztonságosnak. Valaki?
Na, olvasok, reményeim szerint ma még tudok reagálni. Addig is puszi mindenkinek!!

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Folyt.köv......Kiscsajomnak ki tettem a szűrét kertbe :D

Angie-Tök ügyes vagy ezzel az alvásra szoktatós módszerrel!!! :wink: Mondjuk nekem szerencsére nem kell Lilit szoktatni semmire, éjjel alszik 8-9-től hajnali 4-ig általában ( néha van, hogy 1-2 körül is megébred, de egyre ritkábban) :D Hűű a fülbevalós dolog jó kérdés, engem is érdekelne, mert nekem a lógós fülbevalók egyáltalán nem tetszenek kisbabának, max egy kis kő-pötty jöhetne számításba, de olyat még én sem láttam sajnos.....Rabbe olyan létezik babáknak amilyet Angie kérdez??

Mike-Jól látom,hogy Ati mosolyogva tartja Adélt??? :D :D :D Hát ez egyszerűen szuper!!!!!!!

Rabbe-Ez az Apukád féle H1N1-es sztori tök durvvaaaaa :shock:

Eta, Vikoo- Na végre rajtunk kívűl is van valaki akinek a babája még nem sok mindent csinál :D

Én is valamelyik nap felkötöttem kendőbe Lilit és abban mentünk a gyógyszertárba....Gondoltam pár perc után elalszik, mint a lakásban...Hát egy nagy frászt,annyi érdekességet látott útközben, hogy esze ágában nem volt aludni, viszont ahogy betettem a lábam a lakásba, durmolt, mint egy kis mormota :D

Eta-Gizus igazi csaj, már most magát nézi a tükörben, hihihi :D

Aranyos-Gratula Bekinek az első fogacskához!!!!! :lol: Megviselte vagy észre sem vette??

Amida, Sophie merre vagytok???

Ebba-Kúszik Janka????? :shock: :shock: Igazi kis tornász a kiscsaj, besz@rok :D :D Hordozós oktatás nagy fos volt, de ettől függetlenül már hátra merem tenni Lilit, de nem úgy ahogy a csaj mutatta, hanem ahogy én gondolom és ahogy a neten is mutatják ( becsomagolós módszerrel, nem szabad kendős hátravételből)....A csajra kivagyok, fogalmatlan volt ( pedig 7 éve oktat, mindenféle iskolákat elvégzett), de akkor is béna volt....Az egyik hátikötésnél kint volt Lili mind a két keze ( véletlenül, mert nem figyeltem), mondom neki , hogy ez így szerintem nem jó, mert szegény nyeklett-nyaklott benne jobbra balra, hisz csak a derekáig volt "megtámasztva", erre az mondja, neeeem, az így jóóóó, ááááááá :shock: :shock: :evil: Hát hogy lehetne jó ha egyszer tök instabil benne????Rákérdeztem a neten hordozási tanácsadóktól ( mamamin) és nekem van igazam....Szóval a csajra kidobtam a lóvét feleslegesen, de most már mindegy!

MikeGirl-Karikás kendő nagyon egyszerű tényleg és tök gyors, arra tökéletes amit írtál, hogy kocsiból ki, kendőbe be, boltba be stb.... :D

Dorka-jaja, váltogatom a kendőket, de van egy kedvencem, liliomok vannak rajta és rózsaszín , igazi csajos darab ( Csabinak még nem mertem megmutatni, mert már nagyon ki van a kendő gyűjteményemre :D )De hát egy Lilinek jár egy Liliomos kendő, nem?? :D

Wivi-Már fél éves lesz Barni??? :shock: Nagyon durván szalad az idő!!! :D Örülök a javult alvás helyzetnek!!

Ebba-Gyönyörűek vagytok, a szeme egyértelműen a tiéd a kisasszonynak :D

Vikoo-Napközben Lili is 2 óránként eszik, na jó néha 3-at is kibír de nem olyan sűrűn :D Mondjuk most 10-kor evett utoljára és 11 óta alszik :shock: :shock: Ilyet aztán nem sűrűn csinál!! :D Viszont nekünk még mindig 15-20 perc egy szopi és intenzíven szívja izomból közben!!!!!!

Eta-Sajnálom Gizust, jobbulást neki, remélem hamar helyre jön a szemecskéje!!A hallókészüléked nem semmi , baszki mindig van vele valami....Azért ennyi pénzért már akár jót is adhatnának, nem,???

Én mindent eszek( egyedül babot nem), káposztát, kukoricát, borsót, csokit, mindent :D :D

Na megyek, megnézem mi van a kiscsajjal ( tipikus Anyuka vagyok, ha nem alszik az a baj, ha túl sokat alszik akkor meg az :lol: )

Puszi mindenkinek!!

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ninin,
Mátékám nem hagyta el a brümmögést. A legjobb amikor ezt őszibarackpéppel a szájában produkálja. :twisted: :D :twisted: :D

Tudom, hogy minden baba más mennyiséget fogyaszt és nem lehet összehasonlítani őket de szerintetek mennyi a inimum amit egy 7,5 kg-os babának meg kell ennie?

Kép
Kép
haynii
 
 


Ninin
http://www.youtube.com/watch?v=Iq_QZSAin1o
De sok videó van, "karikás babahordozó" - bölcső és békatartás szintén youtube, vagy ha beírod, hogy "ring sling hip carry", arra is jön fel pár.
Nekem a kendőm jövő héten jön meg. Remélem jó lesz, bejön, és nem fogom instabilnak érezni!

Haynii - szerintem ha már ki tudsz vele váltani egy szopit, ergo ha kaja után megkínálod cicivel, és egyáltaláln nem kell neki, na, akkor eleget evett.
Mondjuk nekem védőnéni mondta, hogy ha már jó adag kaját - nem kettő kiskanállal - fogyaszt, akkor utána kínáljam inni vízzel is. így szomjas sem lesz, és tényleg nem fog kelleni neki a cickó.

Eta - na ne má, most meg az az érettségi találkozó... :(

Adél felébredt, szopi, aztán irány az ovi!!!!

mikegirl
 
 


Répapürének van hasfogó hatása? Nem gondolnám de olvasok ezt is azt is! Szerintetek?

Az éjszakánk brutális volt. Még sosem sírt eddig. Most próbálok rájönni mi lehetett az oka.

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok Lányok!
Nyűgös napjai vannak Zsombornak kb egy hete. A fogára tippelek, de még mindig semmi. Agresszívan rágcsálja a kezét, és közben dühösen sírva fakad. Ezért gondolom. Látom, hogy az alsó fogínyben készülődik valami, de nem az első kettő, hanem a mellette levő jobb oldalon látok egy vékony kis fehér csíkot kidudorodva az ínyben. Egyébként ha épp nincs ez a nyűgös menet, akkor folyton mosolyog, el kezdett síkítozni, figyelgeti a hangját.

Forgás: Még Zsombor is csak hasról fordul, de azt sem sűrűn teszi. Viszont már kúszogat, és már többször is a szőnyegről kellett összeszednem, leevickélte magát a játszószőnyegről. Már láttam négykézlábazni is, és egyszer a kitolta magát hasról a lát lábfejére, a hasa a levegőben volt.

Hozzátápi: Mi megpróbáltuk, de nem kellett neki, így napolva jövő hétre. Addig már majdnem 6 hónapos lesz. Most szopi van, és este 7-kor kap 150 ml tápit, ami nem mindig fog el teljesen.

Tali: Nekünk szerintem jó lesz. Még nincs keresztelő időpont, így majd úgy csináljuk, hogy ne akkor legyen.

Uszi: Wivi! Tudom, hogy van Vácon is. Még nem döntöttem el, hogy mennék-e. Az időpontok nem igazán jók, ez a legnagyobb problémám. Szombatot semmiképpen nem szeretném rááldozni, mert akkor a családdal együtt szeretnénk lenni. Péntek meg mindig nagyon tele szokott lenni.

Gyancsi!
Te aztán jól bepótoltad a "lemaradásodat" :lol: :lol: :lol: Jó, hogy Lilipók ilyen jó alvó. Zsombor is, azt lehet mondani, hogy szépen magától állt rá. Én csak rájöttem, hogy nem kell rögtön felvenni, ha elsírja magát, mert 2 perc múlva már durmol tovább :wink: Ő reggel fél 6 - háromnegyed 6 körül eszik, de van, hogy korábban is felébred, de akkor nem kap cicit. Ha nem hagyja abba a sírást rövid időn belül, akkor buksisimi (közben én pisilek meg iszok egyet), és alszunk tovább.
Fülbevaló: végül találtam egy nagyon aranyosat. Ha lett volna időm több boltba menni, biztos még jobbat sikerül találni. Átdugos, ami egy kis pötty, olyat nem fogsz találni pici babának. Nem csinálnak olyat, mert nem lehet megoldani, hogy ne szúrja, ha ráfekszik a fülére. Pici karikát vettem, fehérarany, amit ha elölről dugsz be, akkor egy fajta minta van rajta, ha pedig hátulról, akkor egy másik, így olyan, mintha két fülcsije lenne. És nem is volt vészesen drága, és még 20% kedvezmény is volt hétvégén az ékszerekre a West Endben :) Ha lesz Sopronban tali, gondolom, oda azért el tudtok jönni.

Lucus, tényleg lesz nálatok is tali nyáron? Mi nagyon szeretjük Sopront, így mi biztos ott lennénk. Ismered a Jégverem panzió-vendéglőt? Állítólag nagyon bababarát a szállásuk.

Mike!
Írtam mailt :)

Lányok!
Akartam írni hosszabban, de Zsombor már nyöszörög. Hamarosan indulunk Szilárdért. Majd még jövök......................... (tök jó ez a laptoposdi :) ........................................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Ancsa
Sok sikert az oltáshoz, remélem nem sír majd nagyon a kisasszony!
Etetőszék:
A dönthető támlások jók, mert amikor még nem ülnek olyan stabilan a babók, akkor is jól lehet használni!
A stokke nem tudom milyen :S
Nekünk egyébként merev támlás van, mert amikor vettük Marcinak, 8 hósan már stabilan ült, addig a hordozóban evett (előtte nem volt rá keretünk :S) Most majd Dani is hordozóban kapja az első falatokat, de ahogy tud stabilabban csücsülni, megy az etetőszékbe ... bár lehet, hogy veszünk ilyen párnát az etetőszékbe, azt hiszem az ikeában lehet olyat kapni...
Ha már az oldalán van, akkor hamarosan megfordul a csajszid!!! Már nem kell sok!!!! Drukk neki!!! :)

Dorka
Én is olvastam ilyesmit, h a méreganyagok átmennek. és azt is, h a light-os fogyi is képes apasztani a tejcit :S

Mike
gratula Adélkának az 5. hónaphoz! ha hiszed ha nem, nekem is sokszor eszembejutnak ugyanezek a dolgok. Sőőőt azt álmodtam, h terhes vagyok, és kislányom lesz :shock: pedig már nem tervezünk több babát... :(
Ati nagyon ügyes, gratula a dicséretekhez!

Vivi
örülök, h rendeződött az alvás :)

Öltözködés:
én is maradok a lenvászon naciknál :D nem tudom mi lesz vízparton :shock: nekem 10 kg-tól kéne megszabadulnom :)

Ebba
Naggyon cukker a kiscsajod!!! :))) az utolsó kép is :))) jajjj :))))

Babies film: annyira, de annyira jóóóóó!!! Én még szülés előtt néztem meg, szerintem minden szülőnek KÖTELEZŐ!!!!!! el is raktuk, azóta többször megnéztük már :)

Eta
Szegény Gizus :( jobbulást neki!!!!!
dejó ez a futás program :) lehet, h kipróbálom, csak rá kéne venni magam

majd jövök még, csak mindkét fiamnak valami hatalmas problémája van :D

szisszka
 
 


Sziasztok Lányok!

Annyit írtatok, nem tudok válaszolni :oops: :oops: :oops:

- szemgyulladás: nekünk is lett, 2x4 csepp Tobrex meggyógyította.
- hozzátápi: 6 hónapos kortól kezdjük, konkrétan húsvétkor, és Szisszkához hasonlóan, mi is tejpéppel fogjuk kezdeni. A Holle bio pépjeivel szemezek.

Aranyoska,
tudtommal epres-málnás dolgokat 1 éves korig szigorúan tilos, nagyon komoly allergiát okozhat. A bébiétel gyártók sokszor nem tartják be a WHO előírásait sajnos. :(

Eta,
francba a hallókészülékgyártóval :twisted: gratu a kosárhoz!
Én a betegségem óta nem folytattam a futást :oops: :cry:

Ebba,
gratula Jankának a kúszáshoz!

Vikoo,
:lol: :lol: :lol: 4en voltunk kint a szigeten, apa, Imola kendőben, apa volt főnöke meg Molli leendő keresztapja. Éppen apáról csináltunk marketingfotókat, aztán leültünk sörözni a törzshelyünkre amikor jött a Retek Klub :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyancsi,
gratula a háti hordozáshoz.
Én nem merek. A Vayától vett Fanny hordozóba bele lehet tenni hátra, de nem egyedül. De ha már benne van, akkor jó. De még ígyis inkább előre teszem.

Alvás - hatalmas szerencsénk van Mollival - a helyzet változatlan, 10 hetes kora óta fixen durmol este 10-től reggel 8-ig.

Lucuzs,
hajrá Balázskának a fogacskákhoz, puszi! A mienk csak nem akarnak kibújni, meg kell küzdeni velük :(

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Hajni!
Esetleg fog????? A répa bizony foghat.

Fogyi: Nekem szerencsém van, én fogyok a szoptatástól :roll: :wink: :D :D :D -1-nél tartok :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


HALI!!

ANGIE!!! Irigy mirigy az alkatodra!! Én meg csak hízok.... na mindegymajd eccer csaklemegy :))

GIZUS FOROG!!!
de persze nem ám a hossztengely körül :lol: hanem mint a break-esek... csak szépen körbe-körbe a csipőtengely körül.....
Mi lesz még ???? ez tök vicces :roll:

na megunta a break-et :wink:

pussza

Kép
Kép
eta
 
 


Eta,
gratu gizinek! Na látod, ha egyszer beindul! :lol:
Mollika múlt szombaton, azaz 5 hónap 1 naposan fordult meg a hátáról a hasára (fordítva már 3 és fél hónaposan ment). Azóta annyira megtetszett neki, hogy amint hanyatt fektetem, már fordul is át, aztán 360 fokban hason körbekapálja magát a kis lábaival :lol: :lol: :lol: de előre haladni, kúszni nem még nem tud

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Na csajok, csak a végére értem :D !!!

Rodina: drukkolok nagyon a pozitív teszthez! Remélem sikerül!
Az a baj a pelussal, hogy már így is 4-est veszek neki, mégis bevág :shock: . A fene se érti! Kittinek kijött már a foga?

Eclipse: Örülök, hogy a tejci kérdés megoldódott! :) Gratulálok Apának is és neked is!!! Tök jó lehet viszontlátni az írásodat! Cicuskád gyönyörű!

Csillag: gratulálok a gyors eredményhez! Gergő zabálni valóan szépséges és ügyes!

Bedoha: valószínűleg már nem aktuális, de azért leírom: nekem már kétszer is durrant be úgy a cicim, hogy láz lett a vége! Egyszer az elején, egyszer meg olyan 2-3 hónapos kora között valamikor, már nem emlékszem pontosan. De aztán „közös erővel” megszabadított a beton cicitől Olivér és a mellszívó, valamint vettem be lázcsillapítót, és el is múlt.

Angie: sajnálom, hogy Zsombi nem akarja elfogadni a hozzátápit. Szorítok, hogy minél hamarabb sikerüljön, és rendbe jöjjön a kakigond.

Hayni: babaúszásért irigy vagyok! Nagyon jók lettek a képek! A merülés utáni valami szenzációs! „Jó” lehet, amikor Máté brümmög a kaján :lol: :) ! Bár ilyenkor meg kell őket zabálni :wink: ! Répapürés kérdést passzolom!

Vikoo: nekem nagyon tetszik a karkötő, szerintem tök jó ötlet! Mit nem adtam volna egy ilyenért az elején :) ! Jó, hogy mondtad a naptej dolgot, én is gondolkodtam már rajta. Néztem a videókat a blogodban, marha jófej Boldikád! Nagyon bírom a dumáját! :wink: 8)

Eta: futás előtt le a kalappal! Egy ideje tervezem én is, de inkább mindig találok valami kifogást. Bár amit írtál ez az 1-1 perc, stb. elég szimpatikus. Lehet kipróbálom! Gizus gyönyörű!!! Jó nagyon a tükrös kép! Sajnálom a kötőhártya-gyulladást, szegényke :( :( ! Forgás éjjen-éjjen 8) ! Én ma Olivért úgy találtam az ágyában, hogy a fejénél volt a lába, a lábánál a feje!! Nem tudom, hogy csinálta. Apa még 7kor ránézett, még normálisan feküdt, 7:20kor ébresztett, akkor már megfordult! :D

Nava: Zorkát meg kell zabálni! Nagyon bírom a mosolyát! De azért látok a gyönyörű szemeiben némi zsiványságot is :wink: ! A cumis kép annnnnnyira jóóóó!!!

Mike: igen, a felneveltem x gyereket duma… Erre szoktam jól „odagondolni”, hogy a mi gyerekünket meg majd mi neveljük fel, úgyhogy k.ss! Azért a te anyósodnak is van humorérzéke, ez a nyaralás azt hiszem emlékezetes lenne mindenki számára! Örülök, hogy Atival kezd megoldódni a helyzet, a kép pedig hatalmas hurrá! Gratulálok!!!!! Mi sajnos nem tudunk menni a talira :( :( , majd legközelebb, de köszi a szervezést! Most olvasom, hogy veszel gyűrűs kendőt! Köszike a linket, holnap újra megpróbálom!

Sziszka: köszi a napvédő tippet, meg is kérdezem majd a védőnőt! A táblázat szuper, lementettem! Köszi!

Rabbe: H1N1 durva!!! Ádám jól van már? És apa? Én sem kezdtem még el a hozzátápit, bár már eléggé el vagyok bizonytalanodva, hogy jól teszem-e. Ma hívtam a védőnőt, de azt mondta, hogy amíg elég a tejem, addig ne próbálkozzak, majd csak a 6. hónap körül.

Dorka: mi volt védőnőnél?

Lucuzs: Bogi jobban van?

Ebba: éjjen-éjjen-éjjen a hízás, na meg a kúszás!!!! képek szuperek, az uccsó a kedvencem, nagyon szépek vagytok!

Gyancsi: sajnálom, hogy ez az oktatás csak kidobott pénz volt. Pedig biztos jó lehet egy jó előadás. Szívesen elmennék én is ilyenre, de a közelben nincsen, Pestre azért meg nem bumlizok fel. Így marad a youtube, meg a kendőkhöz járó füzetkék. Bár mint említettem, a gyűrűstől kivagyok!!!!!!! :evil: :twisted:

Vashiány: annyira mondjátok, hogy lehet én is iratok fel magamnak. Terhesség alatt szedtem, szülés után még beszedtem a maradékot, de már nem írattam fel újat. Lehet jól jönne egy vérvétel :oops: !

Na, remélem most már azért tudok jönni gyakrabban! Millió puszi mindenkinek!

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Sziasztok!
Zsombor alszik, Szilárd fürdik az apjával, így van még pár percem lefekvés előtt.

Vashiány: Én szedtem vasat, nem rég hagytam abba. Nekem a védőnőnk mondta, hogy ne hagyjam abba, mert a hajam nagyon fog hullni. Egy kicsit ettől függetlenül hullt, de közel nem úgy, mint Szilárdnál, amikor nem mondta senki, hogy szedjem a vasat.

Ninin!
Zsombor második napja ügyesen kakil szép krémeset. Reggelente, még mielőtt levenném róla az éjszakai pelust. Ezt Szilárd is ugyanígy tette. Úgy látszik, tudják ezek a gyerekek, hogy kell a pelussal spórolni :lol:

Eper/málna és egyéb aprómagvas gyümik: a bébiéltel gyártók által készítettet lehet enni, mivel abból a magvakat teljesen kiszedik. Megkérdeztem a védőnőt, és utána is olvastam. Nem azért nem lehet adni, mert allergizál, hanem az apó magvaik miatt. És mivel a gyáriban nincs benne, így nyugodtan adható.

Eta!
Szerintem is le fog menni a fölösleg. Én egyébként nem láttam, hogy olyan vészesen sok lenne rajtad :)

Jó éjt, megyek lassan elteszem magam holnapra.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Bocsi csajok, de ezeket meg kell osztanom veletek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

mikegirl
 
 


Ennyi csudiszép babafotót!!!!!:) :D :) Gyönyörűek a babuk! (Illetve a fotókat elnézve nemsokára a hölgyek és urak! :D :) :D )

Teszek fel én is Barni fotót:

Kép
Vigyorka :)

Kép ÁÁÁ nem leszek netfüggő, mint Anya....

Kép
"I am super COOL just like my DAD" :))))

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Csajok!

A Sote II-n nincs kapacitás a hordozókendő használatára. :(
A főnővérrel ma (is) beszéltem, és elmondta, hogy 10 alatt van az otthagyott babák száma évente, ezeket a babákat pedig 3-4 napon belül elszállítják.
De!!!!! Lenne egy másik javaslatom, ha nem ellenzitek: Pest Megyei Flór Ferenc Kórház szülészete. Annyi történt, hogy beszéltem a szülészet főnővérével, aki ismerte a kezdeményezést, nagyon tetszik neki az ötlet, és érdekli is a téma. Küldtem a mail címére tájékoztató linkeket, és abban maradtunk, hogy jövő hét szerdáig megbeszéli a kollégákkal, hogy alkalmaznák-e a módszert. (Kifüggeszti az infókat az osztályon. ) Mert ő csak 6 órát van bent, a kollégák 12-őt, és nekik kellene a babákat hordozni. Viszont annyira lelkes, hogy ő maga lenne az, aki megtanulná elsőként a kendő használatát, és továbbadná azt a kollégáknak. Ha pozitív lesz a válasza jövő héten, és ti sem ellenzitek, akkor szerintem az egyik kendőnk jó helyen lenne ott. Sajnos gyakran hagynak ott babákat.

Ha tudok, majd még jövök. Most hív a kis csajszikám.

mikegirl
 
 


Wivi, Barni nagyon édes kis pasi!!!

mikegirl
 
 


Hihetetlenül szépek ezek a babák. Én olyan béna fotós vagyok, pedig már jó gépem is van, és mégis :oops: :oops: :oops: De igyekszem majd én is szép képeket csinálni. Kellene nekem egy jó kép a két gyerekemmel, mert apának akarok egy bögrét és egy pólót csináltatni, de még nem sikerült jó képet összehozni magunkról. Na majd Mikegirlt mozgósítom :wink: :wink:

Mikegirl!
Írtam tegnap mailt. Olvastad már?

Gyönyörűen süt a nap. Ma is lesz nagy játszóterezés. Tegnap az ovi után átvonultunk 5 anyuka a gyerekekkel (3 Zsombival egyidős baba is) a játszótérre. Kicsit feltöltött az, hogy végre nem csak "etyi-petyi" témakörben tudtam beszélgetni :) És úgy néz ki, hogy ebből tendencia lesz, mert ma is megyünk.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Meg vagyunk fázva mint állat. :cry: :cry: :cry: Nem tudom mit csináljak. No láz csak éppen aludni nem tud mert nem kap levegőt az orrán, a szájában meg ott van a cumi. A hideg párásító sem segít. Ez már a második átsírt éjszaka. UTÁLOM!!!!

Hozzátápi,
mi újra kezdjük az egészet. Valami nem tetszik neki, próbálok rájönni mi az. Nem az adagot csökkentem csak végigkostóltatom vele a repertoárját.

Mike,
nem iszik semmit. Már mindent kipróbáltam, úgyhogy lehetetlen a kiváltott kajcsi után bármit/bárhogy is adni neki inni. :( :twisted:
Egyik gyereket sem tudnád letagadni! :wink: :D

Aranyos,
hogyan veszik ki a magokat??? Én is úgy halottam, hogy veszélyes de ha nem lett tőle semmi baja akkor miért ne? Szereti?

Ebba,
ímádom a közös képeteket. Nagyon szépek vagytok. Még jó, hogy lestoppoltam Jankát. :wink: :wink:

Emlékeztek, hogy nemrég még azon beszélgettünk, hogy még jó, hogy lehet kint szárítani a babaruhákat és már megint itt a jó idő. :D :D :D :D :D

Sophiról tud valaki?

Legyetek jók! Élvezzétek a napot.

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok!

Ancsa, a gmailes címedre küldtem a fotókat, amiről anno a kendő mengkötést küldted... de most feltettem a babanetes postafiókra, úh. mindenki meg tudja nézni az össze mi fotónkat! :wink:

Hozzátápi: mi is csak 6 hósan szeretnénk, ha van rá mód... és úgy néz ki még mindig van elég tejcim, hál'Istennek! Zorka eszik is rendesen... bár mintha kicsit többször kérné, de éjjel meg általában alszik! Van, h. egyszer kel fel enni, de van h. egyszer sem és ilyenkor este 8-fél 9-től reggel 6-ig alszik és szopi után még 8-ig! :D Mostanában 8-10 órákat alszom én is! :D
Viszont amikor almát eszem, azt megnyalatom vele és tegnap olyan hisztit csinált, mikor elvettem tőle, h. úgy döntöttem kap egy kis almalevet: 1-2 kanállal evett és nagyon tetszett neki! :wink: De ennél tovább nem szeretnék még menni, úh. egy darabig marad az almalé!

Májki, jó látni, ahogy Ati büszkén feszít a hugica mellett! Örülök, h. már az oviban is dícsérik!

Tali: még semmi pontosat nem tudok, de a május 28. elvileg jó lenne... pont akkor lesz Zorka 7 hónapos!
A múltkori talikor meg nekem volt a névnapom :D Szóval ilyen nevezetes eseményekkor találkozunk :lol:

Torna: voltam zumbázni!!! Hát lányok, majd' meg döglöttem! Tíz perc után azon agyaltam, h. fogok kibírni még 50-et?! De megyek most pénteken is!!!! Ja és nem is lett izomlázam :shock:

Hajhullás: basszus ott figyel a vastablettám (vitamin) én meg nem szedem... mekkora barom vagyok! Olyan szinten hullik a hajam, h. már kezdek félni, h. marad-e? :roll: De akkor most elkezdem a vasat, hátha segít!

Szissz, igazad volt az orrszívással kapcsolatban! Zorka kicsit taknyos volt a napokban és miután "megbeszéltük", h. ez jót tesz neki, nem is sír! A sósvizes oldatot azért még utálja, de magát az orrszívást jól tűri :D

Zorka: még ő sem forog, csak néha a hasáról a hátára, én nem izgatom magam! Viszont az a legújabb, h. ha valami nem tetzsik neki, akkor panaszkodik! :D Morog és brümmög a szájával, fújja a buborékokat, olyan édi :D

Minden baba nagyon szép!!!! Sok-sok képet hozzatok!!!!
Most mennem kell, majd még jövök!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt időm jönni aztán, most is csak gyors bekukk.
Marci épp alszik, Dani a járókában játszik. Mindjárt jön a hugom, aztán megyünk csavarogni kicsit, veszünk tejpépet, meg kis tányért meg arra gondoltam, beiktatunk egy fagyizást :D Utána meg játszótér :D

Epres, málnás stb dolgok: én is úgy tudom, ahogy Angie írta, hogy maga a magvas gyümi allergizál csak! Ezek a bébi italok meg úgy vannak készítve, hogy ugye magok nincsenek benne!!! :) Bár én nem adtam ilyen korban Marcinak még ezeket, csak jóval később... annyi minden volt, amit kóstolhatott :)

Eclipse
Cuki lehet Mollika :)

Mike
Nagyon édesek a gyerkőceid!!!! :)

Vivi
Barni is csuda édes kispasi! :) Nekünk is van olyan kockánk :D :D :D

Angie
Jó játszóterezést! Mi is sokat járunk! Én mindig sasolom a bébi-hintát, de állandóan foglalt! Pedig bele szerettem volna már ültetni Danit! Itthon egyszer kipróbáltuk Marcipán régi hintáját, és akkorákat kacarászott, nagyon tetszett neki! :) Viszont az itthoni hintát nem tudjuk használni, mert az ajtókhoz fel vannak szerelve a rácsok... :roll:

Hajni
én Marcinak vizet adtam inni, de ő pl. cumisüvegből nem volt hajlandó. Kapott kispohárból, vagy kiskanállal... aztán meg ilyen itatót vettem neki, azt hiszem nuk-osat, abból aztán ivott rendesen :D
Marci az üveges gyümileveket nem nagyon itta, viszont amit én csináltam neki, azt szerette.
ez a recept egy kismama magazinból van:
4 ek almapépet 1 dl forralt és lehűtött vízzel (vagy babavízzel) összeturmixolunk, és kész az almalé :D

de lehet úgyis:
2 ek almapép+2ek sütőtökpép, 1 dl víz

Sophie-t a facebookon szoktam látni, oda szokott képeket tenni, meg írta egyszer, h a másik fórumosokkal átmentek az anyatanyára...

Navi
Örülök, hogy Zorka jobban ki vn már békülve az orrszívással. Próbált meg a sóoldatnál is ezt a taktikát :D Én szoktam mondani Daninak, hogy így sokkal hamarabb végzünk, és tisztább lesz a nózija, sokkal jobb lesz neki :D

Na, megyek, mert kisfőnök szólit :D

szisszka
 
 


Szissz!
Te már bele mered tenni a bébihintába :shock: Én még nem, pedig Zsombor nagyobb is Danitól. Lehet, hogy én vagyok túl félős? Még a dönthető etetőszékbe sem mertem beletenni, pedig az ölemben simán felül, és üldögél egyedül, anélkül, hogy tartanám a hátát.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok


Csak gyorsan válaszolok az epres/málnás felvetésre.

Én is úgy tudtam,h ezeket ebben a korban még nem igazán ajánlják,de Ausztriában szoktunk vásárolni és hihetetlen választék van baby ételekben.Gondoltam nézek pár olyat,aminek nincs szezonja,h bővítsük a repertoárt.
Akkor láttam a 4hónapos kortól adható kajcik között,azt amiben ezek a gyümik benne vannak.Meglepődtem és még mondtam is apának,h akkor most vagy én vagyok hülye és rosszul tudtam vagy ezek szerint mégis csak van olyan formátum amiben már ehetik.Vettem egyet próbának.
Annyira szuperül vannak pépesítve és szűrve ,h egy db mag sem volt benne,az én lányom meg valósággal zabálta :wink: Kicsit féltem, is,h nem lesz-e baja tőle,de semmi.
De ettől függetlenül max. hetente egyszer kap,ha kap.Ua. van a csirkemájjal is.A dokinő megdícsért,h adtam neki,de kérte ,h azt is heti 1x.

Szóval nem tévesek az ismereteitek,csak a gyártók fejlődtek annyit,h így már adható. :) :) :)

Holnap megyünk vásárolni és jól betárazunk mindenféle finomságból(persze csak olyanokból,amiket én nem tudok még úgy megcsinálni neki,h ehesse vagy nincs szezonja). :) :) :)

A babók pedig gyönyörűségesek!!!!!!!

Puszi mindenkinek!


Kendő téma:én teljesen rátok bízom,h melyik kórház kapja,a lényeg,h ha elfogadják remélhetőleg használni is fogják :idea:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Angie - tegnap mi is belepróbáltuk Adélt az etetőszékbe, és ott votl velünk vacsoránál. Tetszett neki, nézelődött, és teljesen stabilan volt benne, sőt még hasizmozott is, akár jobban is ült volna. Persze max fekvőre van állítva, és így totál olyan, mintha hordozóban üldögélne. Nekünk Peg Perego Prima Pappánk van. Nektek?
A mailedre válaszoltam.
Közös játszóterezésért irigy -irigy :oops: Sajna nálunk itt nincs ilyen.

Haynii - jobbulást, mennek a gyógypuszik Máténak. Baby loof segített valamit?
Az iváshoz én be akarok szerezni egy megabrutál vastag, szocreál kávés poharat. A bölcsödében is abból itatják őket, és hihetetlenül hamar megtanulnak pohárból inni. De nyilván ez nincs összefüggésben azzal, hogy egyáltalán akar-e inni. Még a fincsi almalé sem kell neki?

Nav - tali, reméljük okés lesz! Mi ma megyünk Zumbázni. Szerintem én 10 percig sem fogom bírni :lol: Adél is a befújást utálja, a szívással nem igazán van problémája.

Szép napot!!!

mikegirl
 
 


Mike!
Hú, én meg nem mondom, hogy milyen márka. Jó régen vettük Szilárdnak, és végül átvittük anyuékhoz, mert itthonra az asztalra függeszthetős vált be, miután már stabilan tudott ülni. De azt tudom, hogy a miénk is görgős, dönthető háttámlás, még játszótálca is van hozzá, és 3 éve vettük 25e-ért. De nem Peg Perego, az biztos. Szilárd azóta is használja anyuéknál. Már készítgetjük, hogy hamarosan át kell Zsombornak adnia. Majd hétvégén kipróbáljuk, és ha elvan benne Zsombor, akkor hazahozzuk, addig, amíg belenő az asztalra függeszthetősbe.
Itt falun ezért jó, hogy mindenki ismer mindenkit, és valahol mindig összejön egy kis csapat. Sőt, két utcával lejebb van egy jó kis lakóközösség, kb 7 ház van abban a zsákutcában, és 12 kisgyerek összesen. Mindenkit ismerünk onnan is, mert van 3 Szilárddal egy hónapban született gyerek. Ovi után ott is mindenki az úton van, és néha oda is hivatalosak vagyunk. Ma is megyünk.

De ezek mind felületes kapcsolatok. Sajnos a barátnőmet itt a faluban elvesztettem, akivel napi szinten találkozgattunk. Azóta csak ilyen alkalmi kiruccanásaink vannak.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hellóka!
igen, én is vettem Kecskeméti babakaját, ami 4 hós kortól adható és alma málna, csak kipróbálni, de annak a legjobb az íze/illata, csak 20% gyümölcsvelő van benne.
Most jött az Auchan újság, le lesz árazva a kecskeméti, agy Univer bébiétel, 179.

és még gyorsan egy jó dolog, mert Janka ébredezik:
Voltam futni, jól leszorítottam a cicit, hogy ne lötyögjön, és kemény 12 percet bírtam! De olyan jól esett, tök szuper megint így indítani a napot :) :) :)

Kép
ebba
 
 


Ebba - Euro Family boltokban a gyümis Kecskemétiből 3 db 580 Ft. Bár még van vagy két hetünk, de már felmértem a terepet :D
Futáshoz gratula! Én teljes harci díszben ülök itt, mindjárt indulok zumbázni. Majd biztos jól le fogok bőgni...

mikegirl
 
 


Mike!
Én is beugrok szerdán abba a boltba. De én azt néztem, hogy a Kecskeméti cukrozza a gyümölcseit. Szilárd idejében nem volt benne cukor, és két hete, amikor nézegettem a kajákat, döbbenten olvastam, hogy cukor van benne. Van akit nem érdekelnek ezek a dolgok, de én azért nem adnék cukrozott bébiételeket ilyen picin. Te hogy vagy ezzel?
A Neslé és az Univer most jó bébikajákban.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


HALI!

Lucuzs? Sophie?

Remélem minden ok veletek!

Remélem mindenki kint süttette a hasát és ezért "üres" az oldal....

Mike: én bevallom foggalmam sem volt mi az zumba...de utánanéztem... Jó? mennyire ugrálós? milyen zene megy alatta?? stb...

na megyek mert ma vásárolgattam.... és egy kicsit elment az életkedvem a méretemtől és az áraktól.... na jóéjjt

Kép
Kép
eta
 
 


Jó reggelt!

Zumba óra túlélve. Végigcsináltam!!! És baromira élveztem!!!!
Eta - afrikai ritmusok, salsa, meg ilyesmi. De ez egy vidéki verzió volt, nem annyira csípőtekergőzős (van egy dvd-m, hát ott csak kigúvad a szemem, hogy hogy tekerik....), és nagyon nagy részt követhető volt. Egy egész tornateremnyi ember gyűlt össze. És nem én voltam a legöregebb :lol:

Angie - B..ki, eszembe nem jutott, hogy cukrozzák ezeket a gyümiket. Ennyit a kecskemétiről. Egy barackhoz miért kell cukor?!Hát akkor Adél ilyet nem fog enni. Meg van az oka, hogy a hipp miért drága...... és már kezd rémleni, hogy miért is csak ezt vettem annó Atinak. Szóval a megvásárolt három őszibarackkal nemtom mi lesz. De vettem két almát is a Müllerbe - valszeg én vagyko az egyetlen állat a környéken, aki az almát is üvegesbe veszi. Betegesen félek attól, hogy milyen növényvédőszer lehet a vásároltba - ezért amíg ilyen picúr Adél inkább ellenőrzött minőséget veszek. Na, abba nincs cukor. Mondjuk nem is annyi volt, mint a kecskeméti.

Csajok, Adélt ki kellett költöztetni a járókából. Mert úgy forog játék közben - hasról hátra, hátról hasra, hogy mindig fennakadt a rácson, pár perc után valahogy kilógnak a lábikók, és őt is zavarta, na meg én is megzavartam a játékát azzal, hogy állandóan pakolgattam be középre. Úgyhogy most a földön nyomja, korlátok nélkül. Na persze azért időnként vissza kell tennem itt is a szőnyegre, de így azért nagyobb a hely.

Haynii - tegnap du kiraktam a kerti bútort. És ma szép szürke reggelre ébredtem :evil: :evil:

Na de ha ilyen sz.r az idő, akkor biztos jöttök fórumozni :wink:

Ma nemtom mit fogok csinálni. Mondjuk választék van bőven: mosás, vasalás, takarítás, főzés, sütés. :lol: :lol:
De egyelőre még pizsiben ülök, és reggelizem.

mikegirl
 
 


Alma őszibarack nincs cukor, alma banán csirkehússal, nincs cukor. Én el szoktam olvasni az összetevőket, mielőtt megveszem :) Amúgy meg ha lenne is benne, szerinted túlcukrozzák? A másik, hogy az Univert is ott gyártják...csak az drágább. Ez szerintem olyan, mint az Adidas meg a Sandic, csak a licensz miatt drágább z egyik. ( Én fel nem vennék mondjuk Sandicot, csak tudom : :)


mike! Ügyi vagy, én is kacérkodok a zumbával, de az Miskolcon van csak és Jankát nem akarom itt hagyni még annyi időre, mert akkor bizti egy jó kis vásárlás is lenne belőle, ha beszabadulok. Itt meg van más lehetőség is. Majd nyáron :)

]Kép
ebba
 
 


Mike!
Úgy látom, lassan leredukálódik a topik a mi csevegésünkre. Zsombor is visszaaludt, Szilárd készen az ovibaindulásra, én meg ideültem a gép elé, mert képeket válogatok. Szilárd 1,5 éves koránál lemaradtam az előhívatással, így van melóm bőven, mivel három adathordozóról kell összeszednem a képeket, és akkor a mobilokat, és a friss képeket a fényképezőről még nem is számoltam bele. Na, ezt a dolgot baromira utálom, főleg, hogy egy csomó kép ismétlődik. De már több mint fele megvan.
A kecskemétiben még Szilárd idejében nem volt cukor. Én már akkor is néztem. A Müllerben milyet vettél? A másik, hogy a legtöbb gyümibe tesznek rizs vagy krumplipelyhet. Gondolom, állományjavítónak. Az meg elviszi az ízét elég fura irányba. Hát nem tudom, mi a jó. Én találtam egy boltot, ahol árulnak mirelit magozott felezett őszibarackot, csak nagyon ritkán van, mert amikor rendelnek, akkor délutánra már nincs, elkapkodják a kisbabás anyukák. Magyar termék, Albertirsán terem és csomagolják. Szerintem az megbízható. Hát arra várok, hogy sikerüljön azt beszerezni. Addig adom az apósom által termelt almát. Azon nincs tartósítószer. De még várok vele jövő hétig.
Beszéljünk majd erről a zumbáról.

Úgy hallom, reklamál Zsombor.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Ebba - sima őszibarackban sajna van cukor.
De olyan hülye vagyok, mert én is megnézem azért, hogy mit veszek, csak olyan sokan kecskemétiznek, hogy itt elszeleburdiskodtam a dolgot :oops: :oops:
A zumbával az a helyzet, hogy 20:15-kor kezdődik, és tudok menni az esti lefektetések után. Az üzletek pedig már zárva :lol: :lol:

Angie - azért remélem, hogy a többiek is visszatérnek :lol:
Kellemes képválogatást! Babra munka. Sajna, mióta digitális gépünk van, nem nagyon hivatunk elő semmit, csak a nagymamáknak, meg ha valamit képkeretbe akarok rakni.
A Müllerben Nestlé/Alete-t vettem. Ebben csak gyümi van. És felbontás után 3 napig jó.
Én zumbára járni akarok rendszeresen, veszek is bérletet a jövő héten. Ha van kedved, tarts velem. Forgalom ilyenkor már nincs.

mikegirl
 
 


Mike!
Hánytól van a zumba? Nekem azért nehéz megoldani a dolgot, mert este én fürdetem Zsombort, apa pedig Szilárdot. Egyedül nem bírna el a két gyerekkel, és mi úgy-e fél 9-kor fürdetünk. Apa pedig 3/4 7-re ér általában haza. Jó lenne, ha valami hasonló Vácon is lenne, de azt hiszem, nincs. Ide azért hamarabb eljutnék, és ilyen benzinárak mellett azért a távolság sem mindegy. Nekem hozzátok elmenni oda-vissza 45 km, heti két alkalomnál majdnem 100, ami nekem egy hónapban majdnem egy tank benzin, 15 rúgó. Így nem igazán éri meg :roll: :(

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


20:15-kor kezdődik. Hetente egyszer van. De valóban, célszerűbb lenne valami közeli helyet keresned. De maga az időpont sem jó, olvasva az esti menetrendeteket.

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk, csak mostanában elég nyomi a hangulatom... asszem leginkább azért, mert fizikailag tök tropa vagyok. Sok most a bajom, nem is részletezem...

Gyerekek megvannak, Bogi gyógyul, gyakorlatilag csak éjszaka beteg, akkor köhög és ennyi. De óvatosságból különköltöztettük őket Balázzsal. A pici került a játszós szobába, mert annyira közel és kis légtérben alszanak, nem akartuk, hogy Balázs elkapja a nyavaját.

Kedden megvolt az oltás, és a 2. foga is kibújt! :D
Ma megint iszonyat nyifi, két kezét tömi folyamatosan a szájába, de nem látok semmit.

Nálunk a hozzátápi még nem téma, szeretném 6 hónapig kihúzni szopival. A dokinő meg is dícsért minket, hogy ekkora baba, és csak szopival táplálom. :D Bár szerintem semmi csoda nincs ebben... :roll:

Mi amúgy a Hipp bébiételeket vettük anno Bogival, gyümölcsöket, főzelékekből a sütőtököseket, amúgy meg főzögettem neki... na asszem erre most nem lesz időm. Amilyen márkabuzi vagyok, most is a Hipp fog nyerni. :oops: :lol: Bár a Kecskeméti is már a Hipp-é, de ugye ezt nem reklámozzák.

na megyek, mert Bogival kirakóverseny van! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

Mi is megvagyunk, és fórumot is olvasunk, csak eddig írni nem volt időnk.
Sűrű volt mostanában a programunk, szinte minden nap mentünk vhova, vagy hozzánk jöttek vendégek.

Ninin: Köszi a hsz-t a hőemelkedéssel kapcsolatban, legalább tudom, hogy nem csak nálam fordult elő ilyen.

Tegnap megnéztük Amidaalah-ékkal a Hordozóházat. Sokan voltak nagyon, de így is lehetett próbálgatni hordozóeszközöket. Én néztem egy Manduca csatos kengurut, és megpróbáltuk Olival a háton hordozást. Mutattak egy egész egyszerű hátra vételt, így teljesen biztonságosan a hátamra lehetett pakolni Husikát. Olyan jól ücsörgött és nézelődött, csak a cumit köpte mindig ki, és így állandóan segítséget kellett kérnem, hogy vki tegye vissza a szájába. Sajnos, most kölcsönözni nem lehetett, mert épp tanfolyam lesz, de lehet, hogy feliratkozunk a listára, hogy pár napig azért kipróbáljuk mielőtt beruházunk rá.

Tegnap még csípőszűrésen is voltunk, és ismét minden rendben volt, Oli is nagyon jól viselte a herce-hurcát. És képzeljétek, mostanában mindenkivel barátkozik, addig bámulja a népeket, és küldi a félvigyorokat, hogy egyre többen jönnek oda hozzá gagyogni.

Ma megyünk ismét a Fejlesztőházba babatornára, nem semmi hogy fél órán keresztül mozgatják a kismanót, és olyan gyakorlatokat csinál, ami még egy felnőttnek is fárasztó lenne. De jó látni, hogy egyre ügyesebb.

Mike: A tavaszi babatalira mi is szívesen mennénk, remélhetőleg nem jön majd közbe semmi addig.

Erről jut eszembe, hogy még amikor az ikeás babatali szerveződött, többen is írtátok, hogy újpestiek vagytok. Sajnos, már nem emlékszem, hogy ki volt, de ha vki erre lakik, akkor egy-egy spontán babakocsizást is összehozhatnánk, hisz már olyan jó idő van kint. Mi Barbival (Amidaalah) hetente akár többször is össze-babakocsizunk egy hatalmas sétára. Csak egy sms, hogy jó-e az időpont, és ha igen, akkor vhol félúton összefutunk.

Tomi már nagyon menne babaúszásra, így elszántuk magunkat, és hétvégén úgy néz ki, elvisszük Olit pancsolni. Már gyakorlunk a nagy kádban, és azt nagyon élvezi, remélem az uszoda is tetszeni fog neki.

És végezetül pár friss kép:
Kép
Szundi a hintában

Kép
Kisbéka

Kép
Odébbmászom, hogy kilássak végre

Kép
Már megint sétálni megyünk??

KépKép
bedoha
 
 


Mike!
Találtam Vácon Zumbát :lol: :lol: 19-től van, és még haza is tudnék érni a fürdetésre. Április közepétől kipróbálom, ha apáék átköltöznek a céggel a közelebbi helyre, ahonnan elvileg hazaér negyed 7-re. Máris beizgultam. Heti kétszer van, de a második alkalommal fél 8-kor kezdődik, így marad az egy alkalom.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Bedoha!
Úgy tudom, Gigi is újpesti. Én is könnyen bejutok oda, sokat vagyunk Fóton anyuéknál, és ha esetleg pont aznap taliztok, akkor mi is csatlakozhatunk. Ügyes Olika a barátkozással.

Lucus!
Biztos Bogi a lerakódást köhögi fel fekvő állapotban. Gyorsan kitisztul, és rendben is lesz. Miért érzed magad rosszul a bőrödben? Lestrapál a két gyerek? Én néha ezt szoktam érezni, bár egyre inkább ritkábban. Ha egy kicsit kimozoghatnám magam egy tornaórán, akkor rendben is lennék :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Csak még egy link, itt sok érdekes cikk van a hozzátáplálásról:

http://tudatosvasarlo.hu/cikk/bebietelekrol-i-%E2%80%93-mikor-kezdjuk-hozzataplalast

KépKép
bedoha
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Csak jöttem elújságolni, hogy Lili tegnap MEGFORDULT a hátáról a hasára :D :D :D
Ééééééés én véletlenül pont felvettem videóra :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Jóóó tudom, hogy ez már nem annyira nagy szám, hisz majdnem minden baba csinálja, de nekem nagyon nagy boldogság Lányok, juhuuuuuuuu :D

Puszi mindenkinek!!!
És nagyon kellemes hétvégét!!!!

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: