Új privát üzeneted érkezett!

Beatrix!

Még a végéről hiányzik a [/img]...

Astrid

Kép
astrid
 
 


sziasztok lányok

lenne egy elado szép állapotu ,állithato magasságu kiságyam.kókuszmatraccal.a kislányom fél éves és utálja ezért válunk meg tőle...10000ft.
megnézhető és elvihető budapestről 13.kerület.

ui:annyi baja van hogy amikor szét lett szedve elraktuk valahova a csavarokat.és nem tudom már hova...de ezt bármilyen nagyobb csavarral lehet potolni. :D :wink: 06303973632

Kép

Kép
nikianya21
 
 


[quote="nikianya21"]s írta:nikianya21ziasztok lányok

lenne egy elado szép állapotu ,állithato magasságu kiságyam.kókuszmatraccal.a kislányom fél éves és utálja ezért válunk meg tőle...10000ft.
megnézhető és elvihető budapestről 13.kerület.

ui:annyi baja van hogy amikor szét lett szedve elraktuk valahova a csavarokat.és nem tudom már hova...de ezt bármilyen nagyobb csavarral lehet potolni. :D :wink: 06303973632


Csajok: nekem is van egy 70x140-es FAKTUM GABI tiszta fenyő, natúr színű, alig használt kiságyam, igény szerint ágyneműtartóval és kókuszmatraccal ... Lilla kb 3 hót aludt benne, azt is csak éjjel :lol: :lol: :lol: ... az összes tartozék megvan hozzá, félig szét van szedve, de könnyen lapra szerelhető ... állítható fekvőmagasság, kivehető rácspálcák, ifjúsági ággyá alakítható ... ha valakit érdekel, megegyezünk !!! :)

ilyen:

Kép

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

 
 

Ja, és árak (irányár):

kiságy: 38.000,-
http://www.brumimaci.hu/termek/faktum_g ... _70_kisagy

ágyneműtartó:11.000,-
http://www.brumimaci.hu/termek/faktum_gabi_agynemutarto

kókuszmatrac (a mienk is Novotex):9000,-
http://www.brumimaci.hu/termek/novetex_ ... rac_140_70


Összesen: 58.000,-

Irányár (komplett szett): 30.000,- !!! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Köszönöm a segitséget!!! :D

Kép
lipót beatrix
 
 


Mabe86: közös reggelik, ez nálunk is megvan, mindig, csak az a szerencsénk, hogy apa nem korán jár. :) Jól tetted, hogy visszabújtál. Írtam én, hogy ágyban maradós idő van. :wink:

Andi: üdv. a klubban ... de azért centink nekünk sincs, sőt bevallom én mindig csak a vonalzómról tudom pontosan hány nap van még, fejben nem tartom. :oops: :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Beatrix: szép lett a vonalzód. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


jaj, én meg 100 fölé léptem .... a hozzászólásokkal :) ilyen bőbeszédű lennék? :oops: :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Képzeljétek, kaptam ajándékba egy vadonatúj vércukormérőt! :D

Én még sehol nem tartok a készülődésben, kivéve, hogy átrendeztük a hálószobát, így már alkalmas lehet az esetleges itthonszülésre, de venni még nem vettem semmit, kisruhát sem szedtem elő egyet sem. Azt sem tudom még, hogy fiú-e vagy lány. Talán holnap (megint megyek ellenőrzésre).

Mi van a cukoreredményekkel? Ugye mind teljesen rendben vagytok?

Fázom egész nap :(

Én is szoktam nagyon vadakat álmodni. Állítólag ez is természetes ilyenkor :?
Ugyanúgy, mint a medence-, csípő-, és szeméremcsont tájéki fájdalom.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Madar! Köszi de ezt a lányom (Bex) helyett csináltam,mert ő nem akart.

Kép
lipót beatrix
 
 


Csak egy nagyon gyors bekukk.

Beszéltem Aranynappal, rendben vannak :)

Móka, úgy tűnik, holnap megyünk a felkészítőre :)

Brumi, magamat már beírtam, Aranynapot meg mindjárt beírom a pénteki táblába.

Pusz mindenkinek, jó éjt
Vendég
 


Anna: vércukormérő? Ejha! Látom, nagyon örülsz neki. :)
Várom holnap a híreket, hogy fiú vagy lányzó lakik a pocakban. :wink:

Azt hiszem, én is hamar lefekszem ma, Julcsi már alszik .... az előbb láttam, apa is, a fotelban. :wink:

Jó éjt! :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


sziasztok!!!

Bernibaba megmutizta magát: Kép

ilyen alapból: Kép

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]s írta:sutimano76ziasztok!!!

Bernibaba megmutizta magát: Kép

ilyen alapból: Kép



csúúúúúúúcs ez a kép Süti :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Anna drukk megy holnapra,de természetesen minden oké lesz.

Kriszti bár már nem olvasod,de azért nagyon kellemes nyaralást,hozz fényképet,így nekem is jut legalább ennyi nyaralás. :)

Boboka,nem 100%,de ha igen hívlak,hogy holnap tudnék-e menni,mert dolgom lenne,de sztem egy napot várhat.

Brumi beírtam magam én is!!

sutimano76
 
 


Brumi,már két napja csinálja esténként,de eddig nem volt a közelben se a gép,se apa.Most végre apa igen így lett gép is.Olyan édi,sztem a popsiját dugja ki,de persze ez nem biztos.ilyenkor mindeg megcirogatom,és körkörösen megmasszírozom.Ilyenkor már ajánlott.A dr.Komlósi Piroska ezt írta a babavárás kettesben-ben.

sutimano76
 
 


Jó éjt mindenkinek, megyünk alukálni;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]B írta:sutimano76rumi,már két napja csinálja esténként,de eddig nem volt a közelben se a gép,se apa.Most végre apa igen így lett gép is.Olyan édi,sztem a popsiját dugja ki,de persze ez nem biztos.ilyenkor mindeg megcirogatom,és körkörösen megmasszírozom.Ilyenkor már ajánlott.A dr.Komlósi Piroska ezt írta a babavárás kettesben-ben.


:):):) ... hm, ez érdekes: én sehol nem olvastam, hogy körkörösen kell maszirozni, de mégis ösztönösen ilyen mozdulatokkal simogatom, ha a köldököm körül érzem ... és érezhetően reagál is rá :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Kép
Vendég
 


Itt megint, még mindig esik az eső :evil:
Nagyon szarul aludtam az éjjel, fájogatott a pocakom, Imola helyezkedett...nyűgös vagyok :cry:
És ma fel kell kelnem, megyek a doktorhoz.
Vendég
 


Süti
Jó a kép :lol:
Imola is csinál ilyeneket!

Anna
A mindenféle bajaid ellenére te még otthonszülésre készülsz? :roll:
Vendég
 


Jelentem még felével sem készültem el a tervezetteknek :evil:

Tegnap sikerült bevásárolni aprónépemnek, végre neki akarok állni a szoba kiürítésének, mert mára kész a padlószőnyeg beszegése, erre bontom ki a baldahinokat, nem egyformát adtak :twisted: :twisted:

Futás vissza Brendonba és egy órát vártam, mire kicserélték, mert a bürokrácia...és nem én voltam figyelmetlen, hanem azok az eladók, akik gyereket a fotókon láttak eddig :? (mert csak majdnem egyforma votl, minta is stimmelt, de a forma nem én meg nem bontogathatom a boltban persze)

Jött egy néni, sterilizálót kért, 20 ezerért nem tudták neki összerakni, és elmagyarázni, hogy mi-mire kell benne, szegény meg vitte, mert megígérte. Miért olyan eladót tesznek bababoltba, akinek halvány elképzelése sincs semmiről, ami gyerek??? Ennél a kérdése volt már csak megrázóbb a másiknak "hányas ruha is kell az 1 évesre? már egyszer felírtam valahova" és ezt mind egy segítséget kérő nő előtt.

no comment...

Haskörfogat: Tegnap meg akartam mérni, körbetekerem a centit magam körül...és nem ér be, mert apósom vágja a napjait a nyugdíjig, és 86-nál tart :lol: szóval annál nagyobb a pocakom :lol: :lol:

Nyaralókat nem irigylem, mert az idő az egy jó kis depresszióra totálisan megfelelő, nem ám nyaralásra :twisted:

Boboka: Szolnokon a párom édesapja él, oda mennénk, de ha ilyen marad az idő, én nem vállalom az utat, mert görcsölök még magnéziummal is :cry:

Süti: Jól elkaptad a képen a babókát, nekem nem megy, mert olyan gyorsan hullámzik a has, hogy félek kiönt :lol:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Süti: jó fotók. :wink: :lol: én is próbáltam már, de vagy én vagyok lassú, vagy a gép exponál későn ... lehet, nekem is apát kellene bevetni. :wink:

Mabe86: eső itt is, már nem is tudom, hány napja, és ahogy figyeltem mára sem ígértek jobbat. :( Hát, én sem irigylem most a nyaralókat. :roll:
Nekem sem volt jó éjszakám, fájogatott a pocakom, nem tudtam aludni. Ma inkább pihengetek, olvasgatok a szakdolgozathoz, megírom a mélyinterjú tervet, úgyis most mondták le a délutáni programomat, ami ráadásul Budán lett volna.

Csunyeszka: Brendonban jó pár éve ugyan, de nekem is hasonló tapasztalataim voltak, mostanában meg még nem mentem el oda, de lassan kénytelen leszek, majd felvértezem magam előtte sok-sok nyugalommal. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Jó reggelt!

Süti,állati ez a kép.Sikerült jól elcsípned a kisasszonyt :) Nekem sem szokott sikerülni.Abban a pillanatban,hogy meg akarom örökíteni,nem mozdul.Már most elég öntörvényű a kisfiam.

Csunyeszka,olyan jót nevettem a centiden :lol: :lol: :lol: Érdekes,mert amikor én a brendonban voltam sikerül kifognom felkészült eladót,az adott termékből,de azért az durva,mennyire megvárattak a baldachin cserével :evil:

Mabe,neked már csak 77 nap :wink: , dokihoz drukk.

Madar,itt is esik hajnal óta,és én is nagyon carul aludtam.Pedig korán lefeküdtem.Jaj,mit nem adnék most egy kis hason alvásért. :lol: :lol: :lol: CSak egy éjszakára :roll: :)

Én ma ügyintézek,jövök-megyek férjecskével.Bemegyek a cukor leletemért,meg ilyenek.Nem fogom túlzásba vinni.Este 6-ra doki.

Kép
v.andi
 
 


Jelentem egy állószekrényt leküzdöttem és kitoltam a szobából...

Éééééééééés végre találtam centit, ami műxik: 96 cm a haskörfogatom!

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Csunyeszka! Miért tologatsz állószekrényt?? Nem szabadna!!

Én is lemértem, nekem 99 cm a pocim. :wink:

Süti! Berni nagyon jól látszik :) , az én babóm is csinál ilyeneket.

Mostmár megkérem páromat, csináljon egy pocakfotót, már elég rég készített.

Képzeljétek, mától NEM dolgozom!! El se hiszem!!! De jó érzés nagyon! :lol:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Jó reggelt,

hát itt sincs valami fényes idő. :? De legalább nem esik... még. Bezzeg tegnap, mikor be kellett mennem a terhesgondozóba a táppénzes papiromért... mindezt Mírával, és kocsi nélkül. De azért megoldottuk. ;) És végül nem bántam meg, hogy mentünk, mert kiderült, hogy 2 hét múlva kukucsra kell mennem!!!! :lol: Míránál még a 32. héten kellett, most már a 30-on kell. De én ezt egyáltalán nem bánom, sőőőőt! :lol:

Süti, Berni is milyen kis tornász lesz. Tök jóóó lett a kép. Öcsike is szokott iylet csinálni, de ő a jobb oldalamon nyomul mindig, onnan van a kis popója.

Csunyeszka, de jól haladtok ti is... Brendon... hmmm, én alapból nem igazán szeretek bemenni. Valahogy nem csipem a légkört, pedig sajna néha muszáj bemenni.

Andi, babakocsid meg lett végül, párod megvette már?

Alvás... én hála sz égnek (vagyis inkább az algának) 1,5 hete tök jól alszom. Úgy néz ki végre megtaláltam amivel normálisan, pihentető módon tudok újra aludni. PEdig már kezdtem feladni előtte. Persze most is többször felébredek éjjel, hol Míra nyöszörög (jönnek a rágófogai :S) hol öcsi bökdös, hogy forduljak már a másik oldalamra, hol pisilni kell menni... de a lényeg, hogy szinte azonnal vissza tudok aludni és nem forgolódok még órákat utána.

Most menek, mert ma (is) ezer dolgom van.

Kép Kép
manósziget
 
 


Csunyeszka,ejnye bejnye,szekrrényt nem tologatunk egyedül!!!

Peppino,éljen a szabadság!Jöhet a kikapcsolódás és a pihenés végre.

Manó,sajnos nem,mert csak egyféle színben volt,és azt pont nem akartuk.Most még megpróbálom az ebay-on,mert ha haza tudom hozatni,akkor onnan megrendelem,mert még így is olcsóbb.

Kép
v.andi
 
 


Bibi, azéé nem klikkeltem még, mert nekem szerda este körül derül ki, h tudok-e jönni vagy sem….(egy temetés időpontjára várok :( )
Múltkor is mondtam lelkesen , h jövök, aztán meg nem tudtam:(:( szóval szólok szólok időben!!..

Bobóka, ma is szöttyő idő van!!! Pihengess otthon nyugodtan, jegyzetelek és majd most ÉN gépelem nektek az infókat!!!

VAndi, nem vezet a Drága!
Vicces story, főleg úgy h Édesapám autóvezető oktató, ..
fél évig komolyan azt hitte , h viccelünk, mert azért eljátszódtuk a 240 km-es Zalaegerszeg-Bp. közti út előtt, h na ma ki vezet, pénz feldobás, s mindig én „nyertem”..
Aztán kiderül, h nem, télleg nincs a srácnak :P
A katonaság megúszása volt a cél.. akkor döntésképtelenséget állapítottak meg nála :shock: :shock:
(párszor az orra alá is dörgöltem ezt, főleg mikor az esküvő volt évekig a téma) , aztán ugye az nem múlik el olyan gyorsan , így 5 évig „betegeskedett”, aztán külföldön dolgozott, ott cangázott, s most is tök jól el van jogsi nélkül…
Én mondjuk imádok vezetni, de néha azért örülnék, ha lenne kivel cserélni…
A szülni taxival megyünk :P Apa azt mondja a gúnyós megjegyzésekre, h hivatásos sofőrre meri csak bízni a családját :D :D
Kicsit hosszú lett a story, sorry, de már a viccces oldalát látom, legalább!!

Süti, szupi csúúcsos vagy!!! Olyan jó, amikor el tuda kapni az ember ezeket a pillanatokat :D

Mabe ,hamarosan megérkezik a napsütés, kitartást!!!!!

Peppino, éljen éljen a szabadság!!!

Itt is szüttyi idő van, de a tudat, h ma nem dolgozom sokáig , naaaggyon nagggyon feldob!!!

Más: Valakinek van ismerőse horvátországi szállással kapcsolatban?!
Úgy szoktunk menni, h odaérünk, s aztán találunk helyet, de most valahogy kihagynám ezt a kalandos részt!!
Előre is köszi

Kép

Kép
móka:)
 
 


Süti!

nagyon jó pocikép, jól elcsípted a pillanatot!

Csunyeszka! Virtuális seggrepacsi neked a szekrénytologatásért.Ilyet legközelebb ne tessék csinálni!!!! :wink:

Anna!

És méred a cukrodat? Milyenek az eredmények?
Otthonszülés: inkább nem írok semmit, mert nem tetszene a véleményem.....

Móka: H.országi szállás:sajna nem tudok segíteni, de jól tezsed, hogy előre érdeklődsz.

Kép
arvaerika
 
 


Csunyeszka!!! Tessék már ilyen tologatós-huzkodós-vonkodós-emelős feladatokat apikára bízni!!!! Te meg csak csüccs és dirigálj neki! ;)

Móka, szállás.... én csak kempinget tudnék ajánlani neked. :lol: Mikor mennétek és merre? mi is készülönk... de háááát ki tudja lesz e valaha jó idő idén nyáron. :(

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Süti, Berni nagyon ügyi :) (meg apa is, hogy így elkapta a pillanatot)

Csunyeszka, szekrénytologatás :twisted: Szegénykém, most jól megkapod mindenkitől 8) 8)
de ilyet tényleg bízz legközelebb apára.

Persze, azért elég messze van hozzátok szolnok, keményedésekkel ne induljatok el.

Peppino, hurrá, szabadság van :lol: :lol: :lol: :lol:

Móka, úgy néz ki megyünk a felkészítőre. Lehet, hogy kocsival megyek, csak mindig előre félek, hogy nem lesz parkolóhely...

Mabe, jó volt a reggeli jótündéres kép :lol: :lol: :lol:

Én szerencsére jól tudok még éjszakánként aludni. Persze nagyon szívesen hasra fordulnék legalább egy percre, de az még odébb van.
Tegnap azért még este is éreztem a lötyi hatását :twisted:
Nem fájt semmi, csak olyan furi volt a gyomrom.
Vendég
 


Ja, és múltkor volt a hírekben szó arról, hogy van olyan áruház,ahol már hetekkel előbb elkezdték átárazni a cuccokat 25 % -os áfával, és már az emelt árral adják a ruhákat.
Na pont a brendon volt az, legalábbis ahogy a nőci mutatta a blokkot, nekem 100 %-nak annak tűnt. :cry:
Vendég
 


Bocsi, lehet, hogy kicsit hosszú, de olyan szép. Ma kaptam:

*A vak leány*

Volt egyszer egy vak leány, aki gyűlölte magát amiatt, hogy vak volt.
Mindenkit
gyűlölt, kivéve a kedvesét. A fiú mindig vele volt. Mondta egyszer a
barátjának:
-- Ha láthatnám a világot, hozzád mennék feleségül.

Egy napon valaki ajándékozott neki egy szempárt. Amikor levették szeméről a
kötést, láthatta az egész világot, beleértve a barátját is. A fiú
megkérdezte:
-- Most, hogy látod a világot, hozzám jössz feleségül?

A leány a fiúra nézett, és látta, hogy vak. A lehunyt szemhéjak látványa
szinte
sokkolta. Erre nem számított. Az a gondolat, hogy az élete hátralévő
részében
ezt kell nézze, arra a döntésre vezette, hogy visszautasítsa a fiút.

A fiú csendesen könnyezett, majd pár nap múlva írt néhány sort: 'Vigyázz jól
a
szemeidre, mert mielőtt a tied lettek, előtte az enyémek voltak.'

Valahogy így működik az emberi agy, amikor megváltozik a helyzetünk. Csak
kevesen emlékeznek arra, milyen volt az életük azelőtt és ki az, aki mindig
mellettük volt a nehéz időkben.

Az élet ajándék.
* Ma, mielőtt kimondasz egy bántó szót, gondolj azokra, akik nem
tudnak beszélni.
* Mielőtt panaszkodsz az ételed íze miatt, gondolj azokra, akiknek
nincs mit enni.
* Mielőtt panaszkodsz a férjedre vagy a feleségedre, gondolj azokra,
akik Istenhez fohászkodnak, hogy legyen társuk.
* Ma, mielőtt panaszkodsz az életre, gondolj azokra, akik túl hamar
mentek el a másvilágra.
* Mielőtt siránkoznál amiatt, hogy túl nagy távolságon kell
vezessél, gondolj azokra, akik ugyanezt a távolságot gyalog kell
megtegyék.
* És amikor fáradt vagy és panaszkodsz a munkádra, gondolj azokra a
munkanélküliekre, akik szívesen végeznék a Te munkádat.
* És amikor gyötrő gondolatok rossz kedvűvé tesznek, mosolyogj egyet
és gondolj arra, hogy élsz és csodálatos, ami körülvesz.

Vendég
 


Igen, Boboka a Brendon volt, mégpedig itt nálunk Kaposváron!!!! :twisted:

Kép Kép
manósziget
 
 


Bobóka :oops: :oops: nagyon kis aranyos a történet!

Aranynap is jön ma?!:)

Bent találkozzunk,mert kicentizve fogok megérkezni,oks?!

Manó, én júl. utolsó két hetében még bevállalok egy utazást, és ugyi ehhez kell szállást találni :P majd meglátjuk...
a kempinget, mert a tesi szakos turisztika- és vizitábor óta hanyagolom:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Jaj, Bobóka ezen meghatódtam... :cry:

Móka, mi is akkor mennénk. ;)

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó, wooow és hova mentek helyileg?

Kép

Kép
móka:)
 
 


Pula közelébe (Premantura mellett, Tasalera kemping) Bár nem két hétre sajna, mert csak apikával, Míra addig mamiéknál marad.

Kép Kép
manósziget
 
 


Aha, Aranynap is jön :)
Vendég
 


ja, mi is csak egy hosszú hétvégére megyünk!!!
ennyire nem vagyunk azért sztárok!! 8)

De jó, akkor nászútféleség lesz?! :oops:

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Elhoztam a cukoreredményem: az éhgyomri jó volt (4.4), volt a 120 perces 8.7 :x :x :x

Hívom a dokimat egy kis idő múlva, hogy mi legyen ... védőnőt majd csak azután ... nem vagyok túl heppi ... ráadásul lehet, hogy le kell mondjam a pénteki talit, mert elég carul érzem magam: borzasztóan köhögök ... és a szombati társaságból ketten betegek lettek mára (igaz egy család, apa és 4 éves fia, aki oviból mindent hazahoz) ... nem biztos, hogy van összefüggés köztük és köztem, én "csak" köhögök, de azt nagyon ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok,
itt is esik, nincs is kedvem semmit csinálni.

Anna,
hogy hogy otthon szülés mellett döntöttetek? Ki lesz veled? Csak ha nem zavarnak a kérdéseim.

25%-os áfa: lehet akkor még a héten meg kellene mindent venni, mert mindennek emelkedni fog az ára? Vagy nem ruházzák át a vásárlókra - bár valószínüleg igen.

Csunyeszka ne tologass szekrényeket! Mondom én, aki múlt héten ugyanezt csinálta. El kellett telnie 3 évnek és 2 kis jövevény kell, hogy érkezzen, hogy végre lecseréltük a nappalinkban bútorokat. A régieket én is elhúzkodtam, mire a férjemék meghozták a újat. Ki is kaptam rendesen :oops:

Dokim elmegy szabira júliusra, de azt hiszem jobb így, mert augusztusra tervezem csak a szülést. Remélem akkor már nem megy sehova, jövő héten megyek még hozzá, meg is fogom kérdezni tőle. Vagy ilyet nem illik?

t-pk
 
 


bibiesbrumi: jobbulást, a cukor miatt ne idegeskedj, úgyis minden rendben lesz.

t-pk
 
 


[quote="t-pk"]S írta:t-pkziasztok,
itt is esik, nincs is kedvem semmit csinálni.

Anna,
hogy hogy otthon szülés mellett döntöttetek? Ki lesz veled? Csak ha nem zavarnak a kérdéseim.

25%-os áfa: lehet akkor még a héten meg kellene mindent venni, mert mindennek emelkedni fog az ára? Vagy nem ruházzák át a vásárlókra - bár valószínüleg igen.

Csunyeszka ne tologass szekrényeket! Mondom én, aki múlt héten ugyanezt csinálta. El kellett telnie 3 évnek és 2 kis jövevény kell, hogy érkezzen, hogy végre lecseréltük a nappalinkban bútorokat. A régieket én is elhúzkodtam, mire a férjemék meghozták a újat. Ki is kaptam rendesen :oops:

Dokim elmegy szabira júliusra, de azt hiszem jobb így, mert augusztusra tervezem csak a szülést. Remélem akkor már nem megy sehova, jövő héten megyek még hozzá, meg is fogom kérdezni tőle. Vagy ilyet nem illik?


Miért ne illene ??? ... az enyém is elmondta, hogy egész augusztusban szabin lesz, addigra majd valakire ott hagy, de nagyon optimista, mert azt mondja: nem fog szeptember közepe előtt kibújni Brumika :)

Szekrényhúzogatás: kb egy hónapja én is átrendeztem a gyerekszobát egyedül ... ma már nem merném ... :oops:

Otthonszülés: bár én "csak" 1et szültem eddig, és teljesen a háborítatlan szülés elve mellett vagyok, DE: inkább én sem írom le a véleményemet erről, mert nem tetszene azoknak, akik otthon szeretnének szülni ... és ez tulképpen meggyőződés kérdése és magányügy (mármint, hogy ki hogy szeretne szülni :):):) ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


T-pk, szerintem nyugodtan kérdezd meg a dokid, hogy mikor akar még esetleg nyaralni menni.
Én simán megkérdeztem az enyémet még kb. két hónappal ezelőtt, hogy mikor lesz szabin. (vagyis, hogy szeptemberben itthon lesz e végig.)

Brumi, jobbulást neked. A pénteki tali miatt meg egy percig se aggódj, összehozzuk majd legközelebb.

Azért majd ma este vagy holnap fixáljuk le, hogy lesz-e vagy sem, mert akkor én is úgy tervezem a hétvégét.

Cukor eredményed :twisted: hogy a csudába lett ennyi, mikor olyan jó kis egészséges kajcsikat csinálsz mindig???
Sajnálom :cry:
Vendég
 


[quote="t-pk"]b írta:t-pkibiesbrumi: jobbulást, a cukor miatt ne idegeskedj, úgyis minden rendben lesz.


köszi;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Boboka, igen, az lesz! (A megszületett gyermek első életnapjai, vizsgálatok, szokások, szoptatás.) A jegyzeteim szerint legalábbis.

Na, ma mindenki megy? Csak nem sikerült egyszer négyesben összehozni!

Csunyeszka, Brendon :evil:

Süti, nagyon jó kép!!! 8) Nekem egyébként mindig balra tolja ki magát, de nem sikerült még lefotózni.

Anna, otthon szeretnél szülni??

floranan
 
 


Brumi, jobbulást! :(

floranan
 
 


Móka, hááát igen. 8) Kell egy kis pihi (na meg egy kis nosztalgiázás) még a szeptemberi hajrá előtt. De ez már nem az első eset, hogy pár napra elvonulunk kicsit... sztem ennyi kell mindenkinek. Nem szabad csak a gyerekeknek élni, kell hogy kettesben is legyünk néha. Nekem legalábbis nagy szükségem van ezekre a kikapcsokra, hiába imádom és mindenem a lányom, mellette azért nem nőnek érzem magam....
Nem válaszoltál merre mennétek horvátban?

Brumi, hogy a csudába lett ilyen magas a terheléses eredményed? :shock: Hmmm... nekem 4,4 - 6,2 lett... Kíváncsi vagyok dokid mit mond, de nem hinném, hogy gond lenne.
Ja, és kúráld magad!

Kata, nem vagy ám elfelejtve csak olyan vagyok,mint a villám.... Na, nem olyan gyors, hanem mindenbe belecsapok. 8) :lol: Igyekszem neked válaszolni...
Áfa-emelés meg bezony érint mindenkit és szépen emelkedni is fognak az árak. Én is lassan árazom át az oldalam. :( Sajna muszáj... és az egészben az a legfelháborítóbb, hogy állambácsi többet keres egy terméken, mint én! :twisted:
A dokit meg nyugodtan kérdezd meg a szabiról. Nekem úgy néz ki szerencsém lesz, mert júliban megy el 3 hétre és utána már végig lesz.... Belegondolva de jó, hogy nem nyári babám lesz. :)

Otthonszülés... én nem merném megkockáztatni... bármi gond adódhat szülés közben....

Kép Kép
manósziget
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?