Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk lehet jön a következő fogacska. Balázs iszonyú nyűgös, és mintha fehéredne az ínye a bal oldalon. Na majd meglátjuk!
Holnap mindenesetre veszek neki kenőcsöt! Mi a neve annak a gyógynövényesnek? Nem a Dentinox, hanem a másik.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs
Engem is írj fel kérlek! Szívesen beszállok a jó célhoz! :)
(Aztán várom majd privibe a számlaszámot, ahova utaljak.)

Gyógynövényes: DOLOGÉL (azt hiszem...)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Wivi! Felírtalak! Köszi! :D
lassan összegyűlik a 3.-ra való :wink:
helyesbítek: azért az még messze van, mert a darabszámmal a postaköltségek is szépen növekszenek
De a két kendő is csodálatos teljesítmény!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Igen, Dologél! Köszi!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Sziasztok!

Biztos nem emlékeztek már rám, én is ide tartoztam közétek egészen a terhességem 13. hetéig...

Most, hogy egy éve volt a pozitív tesztnek, sokszor eszembe jutottatok, és már erőm is van ide benézni :) Nagyon szép kisbabáitok lettek, gratulálok mindenkinek! :) Jó volt Titeket kicsit olvasgatni, elfogott a nosztalgia...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


PANNDI!!!! Dehogynem emlékszünk!!! Láttam már régebben, hogy végre megint babás vagy! :D :D :D Gratulálok a kisöcsihez! Épp 100 napod van még hátra! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lucuzs 2011.03.20 20:42-kor.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok! Megvan a két végleges cím:
A Szent János Kórház és a SOTE II. kapja a kendőket!

még nem küldtem a priviket :oops: , de mivel érdekemben áll, hogy küldjétek a lét, ezért nem felejtem el! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs:ha nem gáz,én nem utalok,csak összebírunk futni,nem?

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyos!!! Ez nekem is eszembe jutott! :lol: :lol: :lol:
Kedden nem jöttök a doktornőhöz? Na nem a pénz miatt, hanem amúgy is! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sajna nem:(De lehet elugrok arra,márcsak a pénz miatt.Meg persze jó lenne már látni titeket!Puszi...jó éjt!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Lucuzs:
Kendőbe én is beszállnék!!!!

Majd még jövök, csak a fiatalúr épp felébredt!
berni01
 
 


Berni! Szupi! Felírlak! Köszi! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


tok jo ez a jendo dolog!

Mi elkezdtuk a hozzatapit, de ma abba is hagyom ket hetre, mert Zsombor nincs oda erte, sot, kiborul ha meglatja a kanalat. Gombocot csinal a nyelvebol ugy hogy be sem lehet tenni a kanalat a szajaba. Mindent kiprobaltam, szopi elott, utan, alvas elott, utan, jokedvu allapotaban, de nem megy. Ugyhogy marad a tapszeres hozzataplalas, azt nagyjabol mar elfogadja. A szeklete tovabbra is kemeny, gondoltam, majd a barack rendbeteszi, de ahhoz meg kene ennie. Hat ez van.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Aranyoska! Bekinek boldog 5 hónapot! :D
Csajok! Őrület, hogy rohan az idő!!! Néha nem tudom sírjak, vagy nevessek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hahó! Merre van mindenki???? Ugye nem hagytok egyedül? :( :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!!!

Mi itt vagyunk :D ...Gondolom a szép időp miatt mindenki kint van :wink: ...Én csak fogtam és kitettem a kiscsajom szűrét a kertbe :D
2 kendőnk van???Juhuuuuu!!!Szuper!!! :D Amúgy honnan vesszük őket??Teszvesz vagy Vatera??Mert ott 4-5 ezerért már vannak és minél "használtabb" egy kendő ugye annál jobban be van törve, szóval annál jobb vele kötni :D

PANNDI-Na ná, hogy emlékszünk, nekem tök sokszor eszembe voltál és utánad is olvastam, szóval tudtam, hogy újra kisbabád lesz!!! :D Gratulálok ha jól látom kisfiúúúú :lol:

Lucuzs-Gratula Balázsnak a foghoz!!!!! :D Nem semmi, hogy ennyi idősen már van neki :D

Aranyos-Boldog 5 hónapos fordulót Beki babának!!!! :D

Velünk minden rendben, ma voltunk Gyed-et ( karenz) intézni, végre minden papír megvolt, mindent leadtam, szóval elvileg jöhet a "nagy" lóvé :D ...Hétvége szuper volt, sokat pakolásztunk, meg volt itt egy gyerek bolhapiac, csak gyerek cuccok, iszonyú jó volt, szét vásároltam magam, minden 1 euro volt kb :D ....Szóval Lilinek megint annyi a ruhája, hogy borzasztó :D ...Na de hát egy nőnek ennyi jár, hihihihih :D ...Amúgy Lili is már majdnem átfordul ( gondolom ez nektek nem olyan nagy hír :lol: ), mint egy kis büdös bogár az oldalára fordul és már csak egy pici hiányzik, hogy átlendüljön :D Viszont állandóan ülni akar :shock: Lehet előbb fog ülni, mint forogni, hahahaha :lol: ...Ja és állandóan kurjongat, olyan édes, hogy megzabálom :wink: Totál szerelmes vagyok a kölkömbe, de hát gondolom ez normális :D

Na megyek is, eszek valamit ameddig horpaszt a lelkem!! :D

Puszi mindenkinek!

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Szia Ancsi!

Szuper, hogy nektek ilyen jó kis baba-börzéitek vannak! Lilli kisasszonyt megint csodálhatjuk a szebbnél-szebb ruciaiban! :wink: :lol:

DVD mellékletes Nandut gondoltam rendelni, újonnan, remélem mindenkinek megfelel. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs:két hete itt Soprnban is volt bababörze,és májusban lesz újra.Mi voltunk,és terveink közt szerepel a májusi is.Ha gondolod csatlakozz majd hozzánk.Holnap elugrok a rendelőhöz a pénzzel,légyszi ird meg mennyit vigyek.


Köszönjük a köszöntést...5 hónap,te jó ég...nemrég még egymásért izgultunk :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Lucus,
ezt az oldalt még nem olvastam vissza, úgyhogy nem tudom van-e változás de én is benne vagyok a kendőbe. (Sz.szám összeg jöhet priviben) :wink:

Kép
Kép
haynii
 
 


Haynii! Köszi! Felírtalak! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Na végre, felzárkóztam!!!! :wink:
Apa itthon volt egész héten azért nem jöttem. Bepótoltunk mindent (tényleg mindent :wink: )

Hozzátáplálás,
nem akarom elkiabálni de nagyon jól haladunk. Simán megy már a barack (imádja), alma és ezek keveréke. A kekszen is túl vagyunk.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Utáltam ("nyomokban tojás és tejszármazékokat tartalmazhat"), de odaadtam neki, legyenek vele boldogok. Nem volt gond vele. A védőnő azt mondta, hogy elég is volt. A lényeg, hogy megismerte a glutént. Most a krumplinál tartunk, ezt valamivel össze kell kevernem. Magában nem nagyon jön be neki.

Tesó,
mi is szeretnénk tesót, MAJD! Most egyenlőre dupla-tripla gumesz + gyogyi és minden egyes mensziért való imádkozás. Na jó, nem ennyire drasztikusan csak tényleg vigyázunk. A terv az az, hogy megvárjuk mire Máté bölcsibe megy (2 évesen). Nekünk is be kellett már adnunk a foglalási igényünket mikor megszületett a baba.

Babaúszás,
hatalmas, nagyon imádjuk. Megvolt az első merülés. Végén dobok fel képet. Közben kiderült, hogy Máté babámnak kicsit kötöttek az izmai. Itt Veresen nehéz lenne bekerülni az ingyenes (egyébként kb. 4500 ft/alkalom) programba (Dévény) ezért bevittem a MÁV-ba ahol született. Eredmény az lett, hogy minden pénteken mennünk kell és jó lenne ha az úszást sem hagynánk abba. Babám utálja :cry: a kemény részeit a masszázsnak de imádja :D a lágyabb perceket. Alakulunk, már egy kúra is hatamas

Angie,
A CuA-s kupon nagyon jó ötlet volt, KÖSZI!!!! Gyönyörű kocsikabátja lett Mátébabának. Zsombornak milyen alapanyagból próbáltad a barackot?

Mike,
Britta hatalmas ötlet volt. Mátéka is köszöni, végre nem tömi Anya vízkővel. :wink: :wink:

Gyancsi,
szerintem normális érzés, hogy ott érzitek jól magatokat. Amikor mi is külföldön éltünk akkor távol tudhattuk magunkat az itthoni problémától de igazán az idegen országba sem folytunk bele az ottani problémákba hiszen nem sok közünk volt hozzá. Olaszba tiszta nyugis volt az életünk.

Még van egy csomo mondanivalóm csak megjött Apa. Mindjárt folytatom........

Kép
Kép
haynii
 
 


Bendor,
köszi a választ. Azóta magától átállt az 5 kajcsira.

Rodi,
szerencse, hogy nem cseréltem végül 1 re a Startot.

Dorka,
én is úgy tudom, hogy a kötelező között is van agyhártya elleni védőoltás.

No ennyi volt még. :wink:

Merülés után:
Kép

A jól megérdemelt játék:
Kép

Kép
Kép
haynii
 
 


Haynii!!!!! Nagyon szép az első kép!!! :D :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Juuj jól elmaradtam. Visszaolvasok...

Maccs
vörösmacska
 
 


Sziasztok!

Tegnap Bogi úgy jött haza az oviból, hogy "Képzeld anya! A Krisztofer végighányta a folyosót!" :shock: :evil:
Hát este 11-kor rohantam a wc-re, hasmanés, és azóta is iszonyat hányinger gyötör. :evil: :evil: :evil: :cry:
Most izgulhatok, mi lesz a gyerekekkel! :evil:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hali!

Lucuzs!
Remélem nem lesz sokáig hányós fo...ós időszakod és a gyerekek kikerülik!
Köszi a szuper intézkedéseket!
Nem vagy semmi amennyit írsz .....És nyugodj meg nem hagyunk egyedül : )


Hayni!
Nagyon jó képek! Látszik hogy élvezitek! Hmm én is tervezem hogy lassan megyünk usziba, de csak úgy családostól...
Persze azóta minden hétvégére van valami program!
Iskola vagy látogatás :) egyedül meg nem vállalom be, majd csak apával.

Panndi:
Gratulálok! Remélem visszacsatlakozol közénk!!

Kinga:
Hogy csinálod hogy így végigalussza az éjszakát?
Mit nem adnék már 8 10 ora folyamatos alvásért...

Bedoha:
nem irigyelem a hőemelkedést...de sajnos mivel nekem ilyen nem volt én nem tudom hogy ez mennyire normális.......... ha lefejed akkor is felmegy a hőd?

Mikelány:
Te tervezed-szervezed a "gödöllői tavaszi fesztivált" ?
tudod már mikorra?

na megyek iszom egy kv-t :) mielőtt nekilendülünk a szurinak... ma megyünk oltásra : (

pusz

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok Csajok!

Lucuzs, hogy van Balázs fogacskája?És te?Jobbulást kívánok neked!
Nagyon ügyes vagy a kendőkkel.

Lányok, annyira jó, h. így összefogtunk, sokat jelent!!!!Annyit gondolkoztam rajta, h. mikor Luca megszületett, meg a mi kis manóink, mindig a közelünkben akartak lenni, ezek a kisbabák megszületnek, se szopi, se semmi testi közelség.Szerintem már itt nagy trauma éri őket.
Mikor Luca született volt aa kórházban olyan baba, akit otthagyott, az, aki megszülte, mindig menetm Lucáért, mert ha jött hozzám vki, akkor én is bevittem, és a szívem szakadt meg.

Hajni, nekem biztosan nincs rajta a listán az agyhártyagyulladás elleni oltás.Annyira jó lehet ez az úszás!!!Én is szívesen mennék!!!
Gyönyörűek a képek, és az első kép , a kedvencem nekem is:)

Ancsa, én is irigy vagyok, ezek miatt a jó kis vásárok miatt:)
Ilyen itt miért nincs?

Tényleg lányok, valaki nem tudja véletlenül, h. a Gyed-el mi a teendő?Luca is lassan tölti az öt hónapot!

Aranyoska, 5 hónap, tényleg kemény:)Soha életemben nem rohant még ennyire az idő!

Panndi, persze, h. emlékszünk Rád!Tiszta szívemből gratulálok a kismanóhoz!
Hogy vagy?

Csajok, mától Update.Illetve már tegnap elkezdtem, azzal lehet enni, csak nem mindegy, h. mit mivel, jól szeretnék lakni, az tuti:)
De egyszerűen már annyi édességet ettem, és sokat híztam a szülés óta.
Tudom, h,. már gázos, h. ennyit kínlódom a kilók miatt, mert iagzából teljesen boldog és kiegyensúlyozott vagyok, csak nincs ruhám:)Meg a tükörképemtől elég rosszul vagyok.
De bízom ebben a módszerben, mert ez nem drasztikus fogyókúra.

Tegnap dédinél voltunk egész nap, bár Luca a végére nyűgös lett szegénykém, ma meg jön anyukám.

Meglepetés:Sajnos várat még magára, mert elszállt aza program, amivel csináltam volna....Illetve nem szállt el, csak próbaverziós volt.....

Ma megyünk dokihoz, megkapjuk a 2. Rotát.Elsétálunk kb. 3 km-re van. oda vissza 6.....Na, mindegy:)

Puszi nektek!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Csajok! Ha valakinek van ismerőse, kapcsolata a Szent János vagy a SOTE II. szülészetén, az jelezze! A kendőt én intézem, de fogékonyabbak a befogadásra, ha ismerőstől értesülnek a felajánlásról. :wink: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Csajok,

Szeretnék egy kicsit közvéleményt kutatni, sztetek, hasznos dolog ez a karkötő, ill. Ti használnátok????
Ill. lenne e vmi ötletetek arra, h mi az ami itthon még nincs, de fájna rá a fogatok?!

http://www.baba-mama-ujdonsagok.hu/

kösziii puszi

Kép

Kép
vikoo
 
 


Vikoo! Megnéztem. És nagyot néztem! :lol:
Mókás ötlet, de nekem azonnal az villant át az agyamon, hogy ennél meg tuti azt elfelejteném el, hogy forgassam. :oops: :lol:
Amúgy csini! :wink:
Én maradok a szoptatós naplómnál. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok, végre ideértem! :D

Lucuzs, én is szeretnék bekapcsolódni a kendős-ajándékozásos progiba!!!
A világért sem maradnék ki, de valaki legyen olyan kedves és írja már le, h. ez most honnan is jött? :oops: Szóval azt értem, h. kórházban magára hagyott bébiknek segítenénk, de ez miért most...? Lehet, csak én nem tudom, vagy hozzám nem értek el a hírek?! :?

Eta, még szép hogy hiányzom :lol:
Hogy bírta Gizus az oltást?

Vikoo, hááát, ez a karkötő... nem is tudom... én már a naplót sem használom, maradt a manuális vizsgálat :D Sokszor azt veszem észre, h. tapizom magam mindenhol, úgy értem a mellemet bárhol, ahol vagyok :lol:
Én nem vennék, de amúgy vicces!

Dorka, hajrá update!!!!! Remélem, beválik neked (is)!!! A nagynénikém csinálta és nagyon sokat fogyott vele, plusz ő jógára járt! Neki a hormonháztartása borult fel anno (pajzsmirigy probléma miatt) és hiába evett keveset, nem fogyott, de ez segített neki! Én nagyon szorítok neked, mert bár nem küszködöm a súlyommal, de engem is frusztrálna, h. nem akarnak megindulni a kilók lefelé roll:
Gyed??? Már megint mit kell intézni? Úúúúgy uuutálom! roll:

Haynii, Mété nagyon édi a vízben!!! Sellőfiúcska :D
Én már olyan régóta szeretném vinni Zorkát, de még pár napja is gennyes volt a bcg oltása :shock: addig meg nem merem, míg teljesen be nem heged, viszont félek, h. lassan kifutunk az időből, mikor még a babák ösztönből tudnak víz alatt úszni :?

Ancsa, megkaptad a fotókat??? Vagy már írtad is, h. igen? Bocs, de tényleg nem mostanában jártam erre :oops:
Lilipók nagyon helyes a képeken, cukker-mukker zabálni-való csajééé :D

Lucuzs, vírus: :( :roll:

Velünk: jól vagyunk, semmi betegség, bár most kicsit taksis az orra Zorkának, de nem vészes! Most már hasáról ügyesen fordul a hátára, miután keményebb felületre tettem le :lol:
A múlt héten 4 éjszakát is átaludt, aztán jött a telihold :( emiatt hétvége gázos volt alvás-ügyileg, ezen a héten meg újra egyszer felkel enni. Végül is ez nem rossz, legalább megszabadít kicsit a tejcitől! :wink: Csak az a baj, h. eszik 4 körül hajnalban és utána van hogy csak délelőtt 10-kor hajlandó :shock: Gondolom ez az új divat sem tart nála sokáig... hóbortos Zorkóka :lol:
Ezt már a'sszem írtam, de ha a fényképezőt meglátja, teliszájjal vigyorog :lol: nagyon ari!

Hát ennyi voltam mára, szép kelésmentes éjszakát kívánok Nektek!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Hali!

Vikoo:
Én őszinte leszek!
Ez nagyon dizájn, meg nagy biznisz de én nem használnék ilyet!
Én már nem is írom a szopikat! Nagyjából beállt a nap, és annyit eszik amennyit akar!
De biztos sokan vannak akiknek ez segíteni fog! Hajrá!

Hogy mire fájna a fogam.... nehezebb kérdés... de valami naaagy vastag v-mi bababarát polár pik-nik pokróc, aminek felfújhatós széle van azt megvenném

egyenlőre ennyi jutott az eszembe... jó éjt!

Ja megkaptuk a négy hóóst és a prevenart pár mp sírás és elfelejtve :)
Utána óriásséta és végül futás... szóval ma kint voltunk egy csomót! Remélem ma végigalussza az éjszakát :wink:

ahogy Ti is: )) gúd nájt....

Kép
Kép
eta
 
 


Nava! Felírtalak! Köszi! :D
Én sem tudok még mindent, de asszem ez a gyűjtés úgy indult, hogy egy talán netes hírben megjelent, hogy a szekszárdi szülészeten alkalmazzák a kendőzést, az örökbefogadásra váró babáknál. Erre jött az ötlet egy csajnak, hogy gyűjtenek a többi szülészetnek is kendőt.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 



Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


amúgy ide Ebba és Vikoo hozta a hírt

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

Hayni,
Máté cuki kis úszóbajnok, és szép husika-musika Ő is!

Sűrű napjaink voltak, nem tudtam jönni.
Nagyon jó dolog történt velünk - ismeretlen okból tejtúltermelődésem kezdett lenni, és már kb. 1 hete tart!
:D :D :D :D Nem szedek most éppen semmit, és úgy tűnik, megint a keresletet bőven meghaladó tejecském lett. Lehet, hogy megoldódott valami pszichés gát a múltkori tanácsadás alatt, és ez a következménye. Élvezem az biztos, na meg Mollika is, bár féltem, h leszokik a melózásról, ha csak folyik a tej a szájába.

Tegnap voltunk genetikán - semmi tuti, nagyon megfoghatatlan, lehetne génvizsgálatot csinálni, az még pár hónap meg egy rakás pénz lenne, meg még számos plusz kitérő. A dokinő ránk bízta, de nem nyomatta a témát. Aztán rájöttem, hogy semmiféleképpen nem vetetnék el gyereket, úgyhogy most egyenlőre nem is foglalkozunk a témával, inkább éljünk a boldog életünket.
Apával van tele a sajtó!!! 1 hét alatt 3 helyen szerepelt!
Az egyik portál kért róla egy anyagot, amit én leadtam, és olyan jónak találták, hogy változtatás nélkül, saját nevem alá betették, és azt mondták, a későbbiekben is igényt tartanak az írásaimra :D :D :D :D

Etetőszéket nézegetek, és fejben már nagyon készülök a hozzátápira -a tudom túlmisztifikálom a dolgot, de olyan nagy dolog ez :D :D :D Beszereztem cuki rózsaszín kanalakat, micimackós tapadós aljú tányérkát, több egyéb tányérkát.
Én a Holle bio kásáival, pl. köleskása, tejpép, kívánok kísérletezni, meg veszek néhány kis kiszerelésű bio bébiételt, meg magamtól is készítek majd ezt-azt. De mindezt, jelen állapot szerint, 1 hónap múlva fogom kezdeni, ha ilyen szépen marad a tejcsike. :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


HALI!

Eclipse!
Juppijee! Ezek aztán a jó hírek! MIndent olvasok apáról! Mikor jöttök kisbérre? csak mert annyira nincs messze és ha ilyen jó idő lesz lehet elmegyünk szurkolni:)

Ami a pszichét illeti: Minden, legalábbis a dolgok 90% a szerintem fejben dől el!

Én most kezdtem újra futni, és a 0-ről kellet újra indulnom, de akkor is nagyon élvezem! Végre egy kis küzdés ami után büszke lehetek magamra! És már látom hogy 1 év múlva megint meddig fogok futni! Sőt most a párom is belendült és Ő is fut!! Szóval éjjen a tavasz!!: )))

na megyek vasalni, mert megint állnak a hegyek :(

pusza, és szép napot!

Kép
Kép
eta
 
 


Jó reggelt Lányok,

Köszi a véleményeket!!!! A karkötő biznisz nem az enyém ám, csak kaptam egyet ajándékba és kíváncsi voltam, h mi a vélemény… én használtam, főleg akkor ha úton voltunk, mert lévén még így sincs nagy mellem én aztán tapogathatom, csak még jobban kétségbe esek, h most mégis melyik következne… :-/
Tegnap meg egész konkrétan sztem elfelejtettem megetetni a gyereket, jó nem sok időről van szó „csak” kb 3 és fél óráról, de miután Ő még max 2 és fél óránként eszik, totál megmakkantam, h lehetek ilyen rossz anya… :-( Nem emlékeztem, h most csak nem írtam be a szopis füzetébe, vagy tényleg nem kapott, jött a mell tapizás amiből nem derült ki semmi, aztán a para, néztem Bobora, h most akkor már biztos horpad is, de nem túléltük, csak nekem lett lelkifurdim…
Most, h végre itt a jó idő mi már a reggeli alvás utántól tobzódunk kint és csak este jövünk be. Annyira imádom. Bár azt vettem észre, h nem alszik annyira jól a babakocsiban, mint a kiságyában, ezért is a reggeli, meg a du. uccsó alvást már a szobájában tölti.
Kérdeztem is a védőnőt, h mit tanácsol az arcára, mert azt ugye éri a napocska akaratlanul is, már olyan szépséges barna színe van, h csuda, mondta, h majd csak akkor kezdjük a naptejeket, ha beállt az erős napsugárzás, tehát Ő addig nem ajánlja… A mostani napocska pedig kimondottan egészséges a bőnek, persze csak rövid időre. :-)

Eclipse: örülök, h minden rendben és h Mollika habzsidőzsi-zik a tejciben!

Navi: üdv újra itt! :-) Tessék képet hozni a vigyori kis Zozoról! És minden babáról is!!!

Na magyek lövök vmi kaját, mert éhen halok! Mindenkinek szép napokat!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Lucuzs, értem! Köszike, a lényeg, h. jó helyre kerüljön és ha csak egy babának hasznos, már megérte! :wink:

Eta, futás... hmmm.... nem semmi vagy! Te vmi maratonra készülsz? Én örülök, ha a hordozóban felhozom a gyereket a 4.-re :oops: :D
Én Zumbázni szeretnék menni, de itt pont olyan időpontokban van, ami nekem nem igazán gútos :? Pedig nem ártana valami mozgás, mostanában Rékával sem vagyok annyira jóban :oops: tudjátok a rubintossal :roll:

Eclipse, gratula Apához és természetesen a tejcihez!!! Igen, szerintem is jót tett, h. a tanácsadó helyretett!!! Szuper! :)

Vikoo, ez mindenkivel előfordul... vagy nem? :oops: :D
Én tegnap Zorkát el akartam vinni úgy sétálni, h. baromi éhes volt :oops: Ő nem cumizik, de néha beleteszem a szájába... még jó, mert öltözés előtt bepróbálkoztam vele és úgy szopta, majd' behorpadt a feje :D Evett ő, csak olyan össze-vissza tegnap délelőtt...
Én is úgy lennék kint sokat, de ez a lépcsőzés kikészít... sok ruha, Zorka rühelli :roll: Jöhetne már a nyár, de legalább is a tavasz!!!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


na ez még nagyon vicces, szerintem...

Kép

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok!

Végre újra itt! :D

Lucuzs: nem kaptam bankszámlaszámot. Tudod, a kendős dologba én is be szeretnék szállni.
Sote II-n van ismerősöm, szívesen intézem, ha gondoljátok! Nincs nekik, és biztosan örülnének!!! De jó lenne, ha a közös tablóképünkkel együtt menne. Lássák csak az összes 2010 novemberi babát!!! :lol: :lol:
Már jól vagy? Balázs fogacskájához gratula!!!!!

Haynii - ezzel még Neked lógok:
http://www.pixmania.hu/hu/hu/00516504/a ... A4NTYwNjA7
Van kiszállítási ktg, de ha Kareszék rendelnek, akkor majd szólok, és megmondod, hogy kell vagy nem. Ilyenkor a szállítási ktg-et el szokták osztani, mi meg úgyis találkozunk. (Remélem.....)
A képek annnyira jók!! Nem dobtál emil címet. Hová küldjem a minitalis képeket?
Kötött izom hogy derült ki?

Nav - a melltapi megy nálam is! Már észre sem veszem magam. :lol: Egyébként itthon 1 db cicipárnát használok. Amelyikből nem szoptatok, abböl csöpög a tejci, cicipárna ott. Következő szopinál így mindig a cicipárnásból szoptatok. Szóval csere....

Vikoo - aranyos ötlet a karkotő!!! Mondjuk Ati tuti elkobozná :lol: Szereti a nyakláncokat is :lol:
Sajnos nincs ötletem. Vagyis nekem nem hiányzik semmi, ami itthon ne lenne kapható. Nyilván azért meg gőzöm nincs, hogy mik vannak :oops: :lol:

Dorka - update jó lesz, meglátod!!! Tuti hatásos lesz, pláne, hogy Te mozogsz mellette.
Védőnőtök nincs tisztába a kötelező oltásokkal? :shock:

Eta - gödöllői tavaszi fesztivál itt nálunk, igen!!! Szervezem, csak még nem kezdtem neki :lol: De akkor most.

Na szóval, mit szólnátok, ha délelőttől déutánig tartana. Közben egy ebéd. Valami, ami bográcsban el is készül. Majd a pasik megfőzik. Esőnapot is tűzzünk ki ezért. Legyen szombat, ha lehet, akkor inkább május közepe, vége felé, hogy minél jobb idő legyen. Első javaslat: május 28 szombat. Esőnap: május 29 vasárnap. Alapvetően kerti - parti, de azért bejöhettek a házba is :lol: :lol:

Tesó kérdés - mi leálltunk. De a szívem facsarodik össze, mikor nézem Adélt, és tudom, hogy nekünk már sosem lesz kicsi babánk. De hát valamit valamiért ugye.....

Gyancsi - ezekre a jó kis bababörzékre én is irigy! :D Lilinek puszi és gratula!

Angie - hát nem semmi Zsombi meg a gombócra gyúrt nyelve! :shock: De majd legközelebb!!
Tök jók a képek, nemtom mit panaszkodtál a múltkor.


Panndi - Szia!!! És gratula Gábor babához!!!!! :D

Aranyoska - apa is és én is küldtünk sms-t a mindenki lakjon jól programba! A vv-ért nem vagyok oda, de ez a kezdeményezés tetszett!!!!! Innentől kezdve pedig tök mindegy, ki propagálja. ÉÉÉÉÉs naggyon sok pénz gyűlt össze.

Csillag - Gergőnek gratula!! Nagyon örülök a gyors és rohamos javulásnak!!! Találkozunk a kerti partin! :wink:

Rodina - szóval már Kitti fogacskái is mozgolódnak!! Hajrá! :wink: 26ezer nálunk sem elegendő részemről, szóval tervezek menni dolgozni. Remélem lesz hová, és a bölcsi is összejön.

Ninin - anyós és a kézmosás :? Neked nem tűnt fel, hogy mindenre az a válasz, hogy ők már felneveltek x gyereket?! Nálunk minden példabeszéd így kezdődik. Ja, és a múlt hét végén a 74 éves anyósom ajánlotta fel, hogy ő majd egy hétre nyáron magához veszi Atit, és majd ő lelassítja....... Részemről szó sem lehet róla.

Eclipse - Apának és neked gratula!!!!! :lol: :lol: És éljen a boldog élet!!!!!!
Etetőszék - hááááát, akad bőven!! Kellemes válogatást! :lol:

Egy picúrt rólunk: elég gáz volt, rajtam kívül mindenki beteg volt. Adélnak is totál felborult a napja, ketten majd belerokkantunk a két gyerekbe. Adél 20 perceket aludt, csak kézben volt el, Ati tele energiával. Sz@r időben a házat bontotta, jó időben pedig felváltva jöttünk - mentünk vele: motorozás, bicajozás, játszóterezés, homokozás....estére totál hullák voltunk.

Ma először van nyugalom - Ati oviban, Karesz dolgozik. Bár volt egy védő nénis látogatás, de én örülök, ha jön. A lakás mondjuk csupa kosz - pormacska hegyek, a vasalnivaló felhalmozódott. Sose érem utol magam.

Védőnénim csoportos babamasszás oktatást tartana nálunk. Kb. 5 alkalom, hetente egyszer, ingyen. Nem terápiás, hanem kötődést segítő angol babamasszázsról van szó. Az elméleti oktatáson túl gyakorlat is szükséges a nemzetközi oklevél megszerzéséhez, és ezt tartaná nálunk. Valaki környékbelit érdekel? (Hajnit valószínűleg igen, csak még utána olvas, Angie egyeztet a párjával, részemről ok.)

Ati - Adél kapcsolat: egyre kedvesebb vele. És egyre több időt töltenek együtt. Ati "kukuccs" játékot játszik vele, odaadja a játékait Adélnak a kezébe - persze azért arra vigyáz, hogy előtte jól meghempergesse a földön :lol: Ha sír, akkor kedveskedő hangon mondja, hogy "semmi baj kicsim". Szóval ha így haladunk, talán lesz már végre közös kép is a két gyerekünkről. Mert még nincs.....

Ati és a többi gyerek - változó. Remélem nem lesz bűntetésbe az ovia, mikor megyek érte 8) Egyik nap látni sem akarja a szembe szomszéd kiscsajokat, másik nap megkergeti az egyiket. De mondtam a kislány anyukájának, hogy ne örüljön annyira, mert mint ragadozó el akarta kapni... Na megyek, van még kb. egy órám az ovis sétáig.

Puszi mindenkinek!!!
Ja, és most már rendszeresen tervezek jönni.

mikegirl
 
 


Navi - imádom a képeiteket!!!!! :D

mikegirl
 
 


CSAJOK!
A bankszámlaszámot és az összeget még senkinek sem küldtem el! Mert ahogy látszik, még a mai napig is vannak akik beszállnának illetve az sem dőlt még el, hogy honnanmilyen kendő lesz. Ez is szervezés alatt.
Ha kialakul a végleges összeg és a létszám, akkor azonnal írni fogok!!!
Addig is köszönöm a türelmet!
Ja! És képz! 20-an vagyunk már!!! :lol: NAGYON SZUPEREK VAGYTOK!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Mikegirl!!! Nagyon jó lenne, ha segítenél a kapcsolatfelvételben!!! Írok mindjárt privit, de legkésőbb este!!!
Ha olvasod, megírhatnád a telefonszámodat priviben! Úgy könnyebb megbeszélni! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Navi,
én úgy tudom, hogy 7hós korig múlik el a másodlagos merülési reflexük.

Eclipse,
jó, hogy minden rendbe jött. Az agy csodákra képes. :wink: Az is jó, hogy előre tervezel a hozzátáplálással kapcsolatosan. Nem könnyű, de élvezetes. Mi már ismerjük az almát, barackot (őszi) és krumplit. Meg azt a köcsög háztartási kekszet. :twisted: :twisted: :twisted:

Vikoo,
épp most voltam a gyógyszertárban és a BIodermának a KID változatát vettem (50 faktoros). Jól aláment a konkurenciának, csak 2500ft és eü pénztárra elszámolható. Én úgy vagyok vele, hogy inkább már most bekenem. Ha nem figyelek a nap állására (márpedig nem ott jár a figyelmem állandóan) akkor igen is már ezek a zsenge sugarak is károsak lehetnek.

Mike,
küldtem pü-t a mail címmel. Köszi a Britta infót. Mindenféleképpen rendelnék én is, nagyon jó ára van és ha még a postaköltségen is lehet csökkenteni akkor egyenesen főnyeremény.

Mindenkinek szép napot!!!!

Kép
Kép
haynii
 
 


Kép Molli cica jól érzi magát

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Eclipse, nagyon édes Molli!Örülök, h. minden ok veletek, és apának is hatalmas gratula!Büszke lehetsz rá!Hogy megy a futás?Már mint neked?

Vikoo, én láttam a tv-ben egy olyan hinta féleséget, ami már fél éves kor felett ajánlott a babáknak, így beledugod a két kis lábacskáját, mint pl. a kenguruba, és tud rugózni, körülötte meg játékok.De igazából nem is találtam olyat sehol.
Vicces ötlet, főleg a bodyk, nekem nagyon tetszenek ezek a feliratos cuccuk.

Navi, Zorka nagyon édes!!!!Nálunk pont az ellnekezője van, ha meglátja a fényképezőgépet, akkor felvesz egy szokásos arcot:)
4 éjszakát átaludt:)szuper:)

Luca most már a kezemben, úgyh. bocsánat a hibákért.

Eta, gratulálok a futáshoz.Ügyes vagy nagyon.És merre futsz?

Mikegirl,nagyon örülök, h.rendeződni kezdenek a dolgok.Hihetetlen nagy türelmed, és erőd van.
Babamasszás, de jó.Irigy vagyok, h. ilyen szuper a védőnőd, utálom, h. én ilyen rosszat fogtam ki.

Csajok, én ezt az alvás dolgot elszúrta.Luca elalszik a kiságyban, úgy 22 órakor, aztán kell 2-3 óra körül, és akkor mellettem folytatódik az este, mert nem tudom, valahogy így alakul, utána egyfolytában fent van, de így picikéket mindig tudok aludni.Szerintetek?

puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Dorka
Ilyen hintát láttam már a teszveszen régebben is, még Marcinak szerettem volna ilyet venni :) Kb. 5 ezer ft-tól láttam ilyeneket.

Eclipse
Nagyon cuki Molli! Apának gratula, nagyon ügyes :) Neked meg gartula a cikkhez!

Hozzátápi
Marcival mi 5 hósan kezdtük.
Az első ízeket kb 4-5 napig, vagy 1 hétig minden nap próbáltuk.
Az első volt az alma, és akkor 1 hétig kapott almát. Úgy csináltuk, hogy az egyik szopit helyett kapta, ebédre. Annyit evett belőle, amennyi jólesett, ha még éhes volt, akkor kapott cicit még. Aztán amikor az új ízhez hozzászokott és nem volt semmi gubanc, akkor már váltogattam, adtam a variációkat.

Mi nem vettünk rögtön etetőszéket, a hordozóba ültetve evett Marci, az etetőszéket csak később vettük meg, amikor Marci kb. 8 hós lett.
Ha az elején vesztek már, akkor érdemes a több pozícióba dönthetőt választani, később már elég az egyszerűbb is! Szerintem Dani is a hordozóban fogjakezdeni a hamit, aztán 6-7 hósan majd átül etetőszékbe.

Volt egy kismama magazinom amiben le voltak írva, h mikkel lehet először próbálkozni:

Gyümölcsök: alma, őszibarack, meggy
Zöldségek: burgonya, sárgarépa, sütőtök, cékla, gesztenye
Gabonafélék: gluténmentes gabonafélék, rizs, kukoricapehely

Volt egy füzetem amibe írtam, hogy milyen sorrendben próbáltuk az új hamikat és a variációkat.
1. Alma püré
2. Krumpli - ezt nem ette, még úgysem, h anyatejet kevertem hozzá, viszont almával keverve már igen :)
3. Banán ( később: banán+alma, banán+krumpli)
4. Sárgarépa (sárgarépa+alma, sárgarépa+krumpli)
5. Sütőtök - ebből üvegeset vettem (sütőtők+alma, sütőtök+krumpli) - az üvegeshez kevertem hozzá otthon az almát...
6. Őszibarack

ezekkel kezdtünk, el is voltunk velük egy darabig, ja és hipp-es tejpépet is adtam Marcinak, esténként kapta és igy nem kelt éjjel kajcsizni, mert jól eltelitette a pocakját (eleinte egy fél adag is elég volt)

Daninak valamelyik nap vettünk őszibarack italt, de teljesen elutasító volt :D


Napvédő: Nekünk a doktornénink írt fel receptre naptejet, amit gyógyszertárban kevertek ki, és kb 500 Ft volt! Kérdezzetek rá szerintem a gyerekorvosotoknál!:)

Most megyek mert Marci tombol... később még jövök!

szisszka
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: