Új privát üzeneted érkezett!

Ez a link talán segíthet: http://www.dokimami.hu/2009/08/10/terhe ... k-listaja/

Remélem hamar jobban leszel!
andi1982
 
 
 
 
 


Krikri: nem tudom mért, de kicsit ugy érzem fiú közelebb áll állna hozzánk :oops: Kicsit lelki ismeret fordulásom is van azóta :cry:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Dana: az andi linkjén található telefonszámot hívd fel, Oui-nak is segítettek. Mintha valaki azt írta volna, hogy lehet szedni de biztos ami biztos alapon kérdezz rá. Vagy ha már meg is tetted, akkor remélem jobban vagy!!!

Noci: általában mindenkinek van favorit, ne legyen lelkiismeret furdalásod. Én aztán lány párti voltam, el sem tudtam képzelni, hogy fiú legyen. Gondoltam nekem csak egy igazi hercegnőm lehet. Aztán én éreztem, hogy inkább fiú, de amikor a doki mondta, hogy fiú, akkor ledöbbentem. Atya ég, mit fogok én csinálni egy fiúval? Kb egy hét alatt átállt rá az agyam. Most meg már el sem tudom képzelni, hogy milyen lenne egy lány. Mindkettő nagy kaland. Beleszokik az ember.

Én most egy kicsit jobban szeretnék lány, pedig iszonyatosan tartok tőle. Viszont fiúnak érzem. De lehet, hogy csak azért mert el sem tudok képzelni magamnak egy lányt. :) Szóval én sem vagyok ám egyszerű eset. Majd kiderül és akkor már tudatosan készül rá az ember.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 

 
 

Noci, ne legyen lelkiismeret furdalásod :) Pár nap és rendeződni fog benned a dolog és úgy fogsz örülni, mintha mindig is kislányt vártál volna :)

Amúgy meg mindkettőnek pont ugyanannyi előnye van, mint hátránya. Úgyhogy kb tök mindegy, az ember hozzászokik :) Én már nagyon várom, hogy meg tudjam, hogy nekünk mi lesz.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Dana, jobbulást, kitartást!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Dana, jobbulást, és mindeképp konzultálj a nőgyógyászoddal!

Én ma megyek uh-ra, tisztára be vagyok sózva!:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Hány órára mész? Gyere majd, hogy mi volt!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Ó majd csak munka után, 3-4 körül, ahogy sorra kerülök! Megírom majd, mi volt!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Dana,
jobbulást! Szerintem is hívj fel egy dokit, ha mást nem, akkor a ho-t.

Oui,
de jó neked :) Majd írj!

Én voltam védőnőnél kiskönyvért, olyan furi érzés :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok Csajok!

Tegnap olyan hat körül lefeküdtem egy kicsit és magzatpózban nem fájt annyira, úg yhogy teljesen besünösödve kialudtam a fájdalmat és este 9 után ébredtem föl. Nem vettem be végül semmit sem, mert nagyon félek minden gyógyszertől eleve...még ha egészséges is vagyok, csak akkor veszek be valami gyógyszert ha már nagyon-nagy a baj. Szegény férjem aggódott nagyon, hogy nem tud segíteni... :?

De most már jól vagyok....csak annyi a bajom, hogy fogalmam sincs mitől jön elő....most például a sima sertéspörkölt tett be, legutóbb a görögdinnye....de azelőtt meg soha sem volt ezekkel baj....hát nem tudom.....

Most megpróbálok odafigyelni, hogy mit eszem, de akinek van epeköve, az tudja, hogy ez csak az evés után két-három órával jön elő, tehát lehet, hogy tök jól esik amikor megeszem és semmit sem érzek és pár óra múlva meg kiüt......


OUI!!! Mindeképpen mondjad majd, hogy mi volt az UH-n!!!!!!

A többiek jól vannak? Mindneki meg van?

Annyira jó, hogy kicsit hűvösebb van...... :roll: olyan állati meleg volt az utóbbi napokban, hogy alig bírtam bármit is csinálni, de hát muszáj volt...gondolom ezzel ti tis így voltatok....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Nekem a hét eleje szörnyen telt, vasárnap-szerda egybe fejfájás igazából vegetáltam csak, illetve amennyire bírtam elláttam a lányomat (szerencsére sokat alszik még mindig, szóval ha ő aludt én is). Csütörtök jobb volt, de az éjszaka a vihar miatt alig tudtam aludni vmit (olyan volt, mintha valaki bekapcsolva felejtette volna a stroboszkópot, és az folyamatosan az ablak mellett villogott volna), most meg olyan ólmosan fáradt vagyok. Ezt leszámítva jól vagyunk, ezt betudom terhességi tünetnek (ez az ólmos fáradtság a lányomnál is megvolt).

Oui: szurkolok, hogy minden rendben legyen!!

bdana: sajnálom, hogy így megszenveded az epeköveket. Viszont nem érdemes konzultálnod a dokiddal, hogy ilyen esetben mit szedhetsz? Csak azért kérdezem, mert pont Czeizel Endrével olvastam egy riportot, aki azt mondta, hogy bizonyos esetekben jobb gyógyszert beszedni, mint nem beszedni, mert a babának rosszabb ha gyógyszer nélkül szenvedünk. Belinkelem a biztonság kedvéért: http://www.kismamablog.hu/terhesseg/terhesseg-gyogyszer
csutak27
 
 


Bdana: örülök hogy jobban vagy!!!!Én is ahogy csutak ks irta lehet jobb lenne egy két nospát bevenni azt lehet!!!!Konzultálj minden képpen ez ügyben majd az orvossal :):):) Igen jó ez a hűvös, de nálam megy azért még a klíma!!!!Neked meg volt már a 12 heti genetika uh!?Nem mondtak semmit a nemére!?!

Oui: gyér majd mi volt uh :wink: Várunk!!!!

Noémi: gratulálok a kis könyvhez :wink: Hivatalosan is kis mama lettél :wink:

Csuktak akkor tessék most pihenni egy kicsit az jót tesz :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Ekruzs!

Te is ma mentél uh-ra, nem?? Gyere, mesélj!!!

Jujj, én hétfőn, már alig várom :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Ma elmentem a patikába, ahol adtak borsmenta és édeskömény teát. Azt mondták ebből iszogassak evés után, naponta egyszer-kétszer. Most csináltam is, egyenlőre nem érzem az epémet, tehát ez már jó jel....Ma alig bírtam enni egyébként valamit, mert mindentől fájt :?

Azt mondta a patikus, hogy az édeskömény egyébként végig iható, sőt a szoptatás alatt bekerül az anyatejbe, ahol segíti a baba emésztését is és nem lesz hasfájós.

Én nem vagyok nagyon otthon ezekben a dolgokban, azért írtam le nektek, hátha van köztetek aki jobban ért ehhez, vagy esetleg teázott a terhesség alatt :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma voltam UH-on. Szerencsére minden rendben van :) A baba 10 hét+6 napos. Egy pici haematoma még van mellette, de az már nem árt, nem használ. Úgyhogy fel vagyok mentve az állandó fekvés alól :) Már alig vártam... Persze, még csak óvatosan, de lassan kezdem magam egészséges kismamának érezni! Nem hittem volna, hogy eljutok idáig...
Majd 1,5 hét múlva megyek genetikai UH-ra. És tőlem a dokim nem kérdezte, hogy akarom a kombinált tesztet vagy nem (ha megkérdezi, azt mondtam volna, hogy nem), hanem a kezembe nyomta a csekket, hogy addigra fizessem be, mert nincs más módja, meg kell csinálni. Hát, mondtam, hogy jó...

Dana: No-Spa-t nyugodtan szedhetsz!! Nekem azt mondták, hogy görcsölés esetén napi 3x2-t (!) szedjek.

Jó éjszakát! (Bár gondolom, már mindenki alszik. Követem én is a példátokat.)
ekruzs
 
 


Én is megjöttem, 9 hetes 2 napos voltam az uh-n, van keze lába, és már hallottam a szívhangot! Hát a könnyeimet vissza kellett nyelnem rendesen:). Lehet, hogy ha 10 gyerekem lenne, még akkor is sírnék ultrahang közben?:)

Nekem nem mondta, hogy kötelező a kombinált, az istenhegyit ajánlotta, mondta, döntsem el... Genetikai uh és az AFP alap szoká szerint. Még vacillálok. Habár, már nem sok választ el a 35-től, úgyhogy azt hiszem belevágok. Mennyibe kerül az istenhegyin egy ilyen vizsgálat?

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui: szerintem a tizediknél is sírnál. :-) Tök jó hogy minden rendben.

Az istenhegyin 30 000 Ft a kombinált teszt és 1,5 óra alatt megvan az eredmény.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Hahó Csajok! Eltűntetek, mint az aranyóra ....mindenki nyaral?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Oui, viszont a sima genetikai uh az istenhegyin csak 15 ezer. Akkor mar ket genetikai uh-d lesz, latniuk kell, ha valami nem oke!

Mindkettotoknek gratula a jo uh eredmenyekhez! Megkonnyebbules ott lenni es latni, hogy minden rendben :) en is mindig meghatodom :) szerintem a 100.nal is igy lenne! Meg a dokin is szoktam latni a meghatodast!!!

Mi a telken, mobilrol zugolvasom, pihenunk! Indulok is bundaskenyeret gyartani, nyami!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Ekruzs,
de jó! Akkor gondolom most nagy kő esett le :) Örülök, élvezd most már a terhességet :)

Oui,
de aranyos vagy, igen, szerintem is ez lenne a 100.nál is :) Gratulálok neked is!


Tegnap bográcsoztunk, ma döglünk. Tervezgetek fejben már, pénteken indulunk, olyan izgi.


Andi,
hogy vagy, mikor mész dokihoz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Noémi, köszönöm a kérdésed jól vagyok! :)
Kedden estefelé megyünk a dokihoz. Már alig várom! Közben meglett a vérképem, ami nem lett tökéletes, de Nócinál is kb. ugyanazok voltak rosszabbak az elején.
Most jöttünk be a teraszról homokoztunk a gyerkőccel, de apája jobban élvezte. :) Szegények mennének nagyon csavarogni, de engem még mindig egész nap kínoz az émelygés és a szagérzékenység... Bár vettem rá homeos bogyót tegnap, valamivel jobb volt utána.

Remélem mindenki jól van! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Hali csajok! Nah örülök,hogy azért van élet :D

Tegnap nagyon rám járt a rúd, képzeljétek megtámadtak a darazsak, négy meg is csípett, úgy feldagadt, hogy csak na.... Aztán összeesett alattam a szék :lol: :lol: nahh nem azért mert dagadt vagyok, hanem csak régi volt, nyikorgott régen, aztán most megadta magát, dobtam egy olyan hátast...... Jól bevertem a fenekem meg a csípőm, meg inkább megijedtem....hogy nehogy valami baja legyen a kicsinek.

Ma meg iszonyatosan fáj a fejem, most csináltam gyümölcsrizst, csokiöntettel, hátha segít....de nagyon zúg....nagyon rossz

Hát ennyi, örülök,hogy mindenki jól van, nekem még sok van hátra az UH-ig....júl.13......három hét.....messze van nagyon, de akkor megcsinálják az AFP-t is !!!

nahh megyek mert várnak a csirkék!!!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Jaj Dana,
darazsak??? Vigyázz magadra, te!!!
Gyümölcsrizs nagyon jól hangzik! Én vargabélest csináltam még pénteken, maradt réteslap, most valamivel meg kéne tölteni és megsütni :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Jó reggelt!!!

Bdana: na neked aztán szerencsés egy napod volt :oops: :lol:

Noémi: vargabéles nem semmi :wink:

Andi: a vérképedben mi nem lett jó!?


Mi szombaton nyaralón voltunk Após születésnapját ünnepeltük mindenki fürdött kivéve én de nem is kívántam annyira...tegnap meg pihiztünk...
Ma megyek fogorvoshoz leszedik a fogkövet meg van egy fogam amit meg akarok nézetni aztán be nézek a munkahelyemre és mire haza érek lesz már du 3-4 :roll: Ez a mai program
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nóci, a fehérvérsejtem nem lett jó (és annak két típusa), ez az elsőnél is így volt. Illetve a Gamma-GT, de ez meg elméletileg lehet az epekövemtől (bár az nekem évek óta tünetmentes).
Holnap minden kiderül. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Jó reggelt csajok, ezt most láttam, hátha valakit érdekel:

http://www.kuponvilag.hu/services/egy-k ... etben.html

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak sokat vagyok szabin és otthon nincs net.

Igazán örülök, hogy mindenki jól van. Az én rosszulléteim sajna nem akarnak még enyhülni, azzal biztatnak, hogy a 12 hét betöltésével véget ér, hát nagyon bízom benne. :shock:

Jövőhét csütörtökön megyek 12 uh-ra és utána elmondom idebent... :) Már nagyon várom. A család már tudja, vagyis az én felem, a férjem fele még nem.

Viki! Ez nagyon jó, csak furcsa, hogy ennyire olcsó. Nem mertem leütni... Valaki leütötte a 4D???

A 7 héten voltam vérvételen, minden rendben volt. A program, hogy a héten házi orvos és beutaló a jövőheti vérvételre, hogy meglegyen az UH-ra, aztán védőnő.


Olyan izgalom van nálunk... vagyis a szomszédba, mára van kiírva a lányzó első babával és láttuk szombaton, hogy csomaggal húrcolkodnak, aztán vissza, tegnap este megint, aztán ma reggel láttuk, hogy otthon az autó... :oops:
Már nagyon kilehet a lány, mert szombaton nekiállt fűvet vágni... gondolta, hátha segít!

Most megint eltűnök hétfőig, szép hetet mindenkinek!

Ja! Itt szakad az eső....



latogato1983
Pomáz
 
 


Sziasztok!

Köszi Viki!

Én csak ajánlani tudoma G1-t, mi ott voltunk Gergőcivel 4d-sUh-n és nagyon profik voltak. Akkor még a Schöpf Mereiben voltak.

Én megvettem a kupont, beszéltem is velük, és be is jelentkeztem szeptemberre. Nem átvágás :-)

hnézsófi
 
 


Jó reggelt!

Húú Dana, darazsak, atyaég! Mondjuk a székes dolog sem semmi...

Én holnap megyek UH-ra, már nagyon várom. :) De azért pici izgulás is van.
Ma reggel meglátogatott Vuk koma, pedig azt hittem már elosont valamerre máshová :D

Andi, köszi a gaspacho linket, még valamikor te raktad be.7-végén megcsináltam, nagyon fincsi lett. Az én részembe belekarikáztam egy egész csípőspaprikát is :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


füles! örülök, hogy ízlett. én az elmúlt hetek forró napjain csak ezen éltem. :)

én is egyre jobban izgulok, ma 18:40-re van időpontunk a dokihoz. szorítsatok, hogy minden ok legyen!
nálam eddig vuk még nem volt, de az émelygés egész nap tart, néha fejfájással együtt. sanszos, hogy most is megmarad az émelygés a 20. hétig - családi vonás...
andi1982
 
 
 
 
 


Andi, én el is felejtettem írni, hogy azóta már háromszor csináltam meg a férjemnek. És nagyon ízlik neki és kéri állandóan, ő csak issza pohárból étkezések között! Teljesen oda van érte.

Ezek a kuponosok szinte mind megbízhatóak, a kolléganőim nagyon sok mindent szoktak venni.

A G1 pedig egy nagyon színvonalas rendelő, én onnan két orvost is nagyon jó hírűnek ismerek.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Megvolt tegnap az uh, minden rendben, csak nagyon zűrösek a napok, a tegnapi napom katasztrofális volt ( a cuki szívhangot és a 14 mm-es bébit leszámítva). Majd délután írok hosszabban.

puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Szia Viki! Igen a G1 egy szuper hely, én oda járok, a doktornőm egy angyal, imádom :-) Nekem küldtek egy emailt erről a kedvezményes lehetőségről, mert én odajárok az elejétől a szülésig. Eddig soha semmi probléma nem volt, mindig aranyosak, segítőkészek és profik is. - Bár a vérvétel elsőre nem sikerült, csak negyedjére... :lol: :lol: de mentségükre legyen szólva nagyon szar mélyen ülő vénáim vannak, ezért nem sikerülhetett elsőre...

Nekem már a 12.héten csináltak 4D-t, de csak azért, hogy jobban lássák a baba mozgását, nem ilyen 20 perces mozit :-)

Úgy hogy szerintem aki megteheti üsse le a kupont, nem fogja megbánni!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Ki a dokid?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!
Gyorsan a tegnapi napomról:
délelőtt hosszas fül-orr-gégészet látogatás után kiderült, allergiás vagyok: fűfélék, parlagfű és gyomok. Aki jártas ebben, az tudja, hogy ez májustól októberig tartó orrdugulást jelent. Most már 1 hónapja szenvedek, de még sokáig fog tartani... Kaptam egy orrspray-t, dehát a baba miatt eléggé meg van kötve a doki keze :)
Na midnegy, szülés után lehet, hogy változik. Ezt is vsz. a terhesség hozta most elő, eddig nem volt bajom.
Ok, kidühöngtem magam ezen, megyünk du. az uh-ra. Felfekszem, doki mondja, hogy "na akkor nézzük", erre ahogy megjelenik a kép, elfordítja a monitort előlem, és nézi, nézi, vizsglja. Na hát én mindent elképzeltem már abban a néhány percben, nincsen szívhang, nincs is baba stb. Aztán mikor meglátta, hogy tisztára kivagyok a csendtől, gyorsan visszafordította és megmutatta, hogy ott a baba, ott a szívhang stb. A komorság az a 4,5 centi átmérőjű miómának szólt :)
De a baba rendben van, február 2-re írta ki. Nagyon jó fej orvos, annyit röhögtünk, szerintem tetszünk neki, és ő is nekünk. A rendelő szipi-szupi, az asszisztens olyan kedves volt, hogy az már-már gyanús :D

A 4d-s kupont én csak azért nem ütöttem le, mert mi később akarunk majd menni, hogy nagyobb legyen már a baba. De szerintem jó vétel volt!


Andi, majd mesélj!

Ja, meg még valami: ma délelőtt égre-földre kerestem a telefonom, sehol. Már azon járt az agyam, hogy honnan szerzek gyorsan egyet, amikor tök véletlen megtaláltam a felmosóvödörben - az előző domestosos víz alján.... Emese mindig bele akar dobálni dolgokat, mindig rászólunk: hát most egyszer sikerült neki. Készülök meg is halt, kártya még jó... :)
Na, ez volt az elmúlt másfél napom :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Viki!

Dr. Tsehai Nega

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Noém! Szegénykém....neked is tartalmas volt akkor..... :roll: A lényeg, hogy jól vagy és a babával is minden rendben van!

Azon nevettem, hogy febr2-át írtál, hogy akkora írtak ki, engem már kiírtak először jan.1-re, aztán dec.28-ra, aztán dec.27-re, aztán dec.25-re, most legutóbb dec.21.... :lol: szóval egyre közelebb jön a szülés ideje, majd kíváncsi vagyok, neked mi lesz a végső időpont.

A 4D-t egyébként ha jól láttam szeptemberig lehet felhasználni, addigra már ezer százalék, hogy lenne értelme. Mi úgy terveztük, hogy a 16-20. hét körül már van értelme megcsinálni, meg hát mindenhogyan örök emlék az eddigi UH képek is :-)

Azért történt jó is:-) A férjemnek születésnapja volt és sütöttem meggyes piskótát, ami kivételes nagyon jól sikerült, pedig már nem először sütöm, de most valahogy jobb lett az eddigieknél :roll: nem tudom miért :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szép estét Csajok, ki hogy van?

Nálunk bolondokháza van az irodában, egész nap kb levegőt venni sem volt kedvem... Pedig jó lenne lazítani! Aztán itthon sem tudtam pihenni, most ültem le, mert holnap lesz a szülinapom, és nálunk az a szokás, hogy az ünnepelt visz sütit, úgyhogy tortát sütöttem... És még nincs kész, kb 2-3 óra múlva még a tetejét meg kell csinálni és nem tudom, hogy fogok addig fennmaradni :( Na mindegy, majd megoldom valahogy! Ráadásul tök szomorú vagyok, mert kiderült, hogy a férjemnek céges kötelező pofavizit van este, úgyhogy itthon fogok kuksolni egyedül :(( No mindegy, ez van, majd pihengetek :)

Dana, azért kérdeztem, mert én ott két dokit is ismerek, és kíváncsi voltam, hogy közülük-e valaki. De akkor nem (Páczai és Pop doktornőt ismerem onnan). Olvastam a darazsas sztorit és a balesetet is, basszus, vigyázz magadra!!! Ez parancs!!! :roll:

Andi, mi volt a dokinál? Szurkoltam, hogy rendben legyen minden!

Noémi, sajnálom az allergiát. Nekem szerencsére nincs, "csak" poratka, rémes, amikor olyan helyen vagyok és rámjön a tüsszöghetnék, az orrfolyás és a szemviszketés :( Ha esetleg nem változik hosszú távon, akkor tudok ajánlani egy nagyon szuper allergiaorvost, férjem hozzá jár, és maximálisan meg vagyunk elégedve, össze sem hasonlítható az sztk-s ellátással, amit ott kaptunk (szakmailag, emberileg egyaránt), ő egy szuper pasi! Egyébként esetleg próbáld meg: http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... id=151|191
A kupont úgy olvastam, hogy szeptember végégi felhasználható, az már a 20. hét után lesz. Múltkor olvastam valahol, hogy akkor nagyon jó menni, mert jól látnak mindent. Mondjuk én is később akartam volna menni, de de ennyiért lehet, hogy megveszem (ha lesz még, mire megjön a fizetés... )
És a sok minden kellemetlenség ellenére, szuper hír, hogy minden rendben van a babával
:D

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Fantasztikus volt az uh! Ahogy megpillantottuk felénk fordult és integetett. :) Még a doki is mosolygott rajta. Most uh. alapján jan. 16. a dátum, de a dokim egyenlőre a ciklusom alapján számított értéket veszi figyelembe.
Aranyos volt a doki, mert megmutatta minden egyes kis végtagját külön-külön, mindent elmagyarázott. Méhszájat köv. alkalommal vizsgál, július 11-én.
Köszönöm Nektek, hogy szorítottatok! Használt! :)

Viki, örülök, hogy Nektek is bejött a recept! Boldog születésnapot Neked! Biztos lesz alkalmatok rendesen megünnepelni!

Noémi, ezek a csajok már csak ilyenek! Nórám mindent a kukába dob mostanában. Az allergiámra én oculoheel homeos szemcseppet használok, illetve sima fiz.sót orrcseppnek. Egyenlőre bevált. Ja, orrcsepp helyett van egy mentás orrkrém, amit szintén lehet használni.

Dana, vigyázz magadra! A darazsas dologtól kirázott a hideg, szerencse, hogy jól vagy!

Jó éjszakát mindenkinek! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Viki,
igen, igen, értem, csak én pont akkor töltöm a 20. hetet, mikor lejár a kupon :) Előbb meg nem érdemes menni. Majd egy következőt veszek.
Isten éltessen sokáig!! Sikerült a sütit befejezni? Szegény, hogy este egyedül leszel :( Bár nem egyedül... :)

Andi,
de jó, de jó. Köszi a tippeket, asszem mindent ki fogok próbálni.

Már nagyon készülődünk, pénteken indulunk, én teljesen be vagyok sózva :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!!!

Noémi: akkor jó készülődést :wink:

Viki: Boldog Születésnapot!!!Majd gyere milyen volt és miket kaptál :wink:

Bdana: ennyire előre hozták a szülést Dec.21?! De durva :shock: Tiszta izgi :wink:

Én nekem is eléggé zsúfolt ez a hét...hétfőn, már nem is tudom mi volt :shock: Jár fogorvos....fogkő eltávolítás, mint sejtettem van egy kisebb lukas fogam, de ami meglepett a bölcsesség fogamat ki kellene húzni :roll: :cry:
Tegnap ismét vv voltam ügye a gyógyszer szedés miatt, mert sokat kell szednem és a máj funkció nem volt a legjobb, igy most meg ismételte megint, aztán 2 hét múlva megint rám nézz uh-val, és akkor lehet csökkenteni és ha minden igaz el hagyható...
Ma anyóssal leszek megyek függönyt venni és varrni...majd holnap megyek a vv eredményért...pénteken védőnő jön házhoz...szoval van mit csinálni :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kedves allergiások, hát nem irigykedem... Noémi, remélem találsz eogy olyan szert, ami segít! Azt hiszem, a tengerpartnál enyül az allergia, így talán lesz egy jó heted:):

Integet a baba? Hát ezen teljesen meglepődtem, múlt héten nekem csak egy nagy maszat volt, és nagy nehezen meg tudtam nézni a fejecskéjét és a végtagjait:). Ez valami szuper uh gép lehet!

Én sokkal jobban vagyok, inkább hullámszerűen vagyok már csak rosszul, nem non stop.
Akinek már van gyereke/gyerekei: nektek ilyenkor többet segít a férjetek? Az enyém kicsit megijed, és a munkára koncentrál, mert ugye most nekünk 2 év ki fog esni... mármint az én fizum. Szóval még kevesebbet van otthon, mint eddig. Ezt egy kissé nehezen tolerálom:(

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Igen, ez valami nagyon jó gép. Nemrég cserélték le, 4D-s is. Nócinál sztk-ba jártam a 12. hétig, ott csak egy paca volt.
Egyébként nem is gondoltam, hogy ennyit mozognak ilyen pici korban is. :)

4D uh-val kapcsolatban Nórinál mi a 16. héten és a 24. héten voltunk. Utóbbin már alig láttunk valamit belőle,mert túl nagy volt. De az első az fantasztikus volt! Mi akkor 12 ezret fizettünk a 40 percért, úgyhogy a Viki által belinkelt ajánlat szerintem arányos, mert 20 percre vonatkozik.
andi1982
 
 
 
 
 


Kép :-)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Én így láttam 10hét 1 naposan.
Ott élőben még jobban ki lehetett venni, hogy hol van a keze, feje, lába, stb :) És olyan édesen mozgott :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki, én is ezt láttam kb:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Még mi is élünk csak kicsit zürösen. Éppen nyaralunk a Kolping hotelban ( babások biztos hallottak róla). Sajna nyaralás előtt 1 nappal derült ki, hogy anyumnak tüdőrákja van. :(
Ezen kivűl valami megmagyarázhatatlan para van rajtam a baba miatt. "Túl jól " vagyok. Nem is érzem magam tethesnek. Elméletileg jövő szerdán mennék genetikai uh-ra, de lehet holnap bekönyörgöm magam valahova 5 percre.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honeymoon!

nagyon sajnálom! :( remélem időben elkapták nála!

örülj, hogy nincsenek tüneteid, de ha emiatt idegeskedsz, akkor ha tudsz, menj előbb!
andi1982
 
 
 
 
 


Szia! Hát ez a betegség nagyon rossz hír..... :cry: A tünetmentességgel én is így vagyok, igazából ha nem tudnám az UH-ból, hogy terhes vagyok, akkor nem is tudnék róla. De szerintem ez nem baj....hány olyan tévéműsort láttam már, hogy valaki 9 hónapig nem érezte, hogy terhes-----bár ez nekem nagyon hihetetlenül hangzik, de elképzelhetőnek tartom....hízásnak indult, nem tudta mitől hízik..s.tb...de mondjuk az, hogy nem jön meg ....az szerintem elég biztos jel, bár olyat is hallottam, hogy valakinek végig megvolt.... :? :? :shock: :shock: Hát nem tudom.....

Én is csak júl.13-án megyek legközelebb, de gondolom ha valami nem lenne rendben, annak lennének tünetei....vérzés, görcs, rosszullét...vagy nem tudom...... nem is szívesen beszél gondolom erről senki sem, aki esetleg veszített el babát....de gondolom a tünetmentesség nem lehet az elvesztés jele...

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Eltűnt bárányka jelentkezik.

Ma voltam a védőnőnél, megkaptam a kiskönyvet. :) A védőnő nagyon rendes, talán most kifogtam egy normálisat.

Viki: Isten éltessen! :)

Honeymoon: Én is teljesen tünetmentes vagyok és én is parázok emiatt néha. Én mindenre fel voltam készülve, hogy majd hetekig csak rókázok, nem bírok semmit csinálni, erre semmi. Nem mintha bánnám, csak így valóban nincs meg az a "terhes" vagyok érzése. Bevallom nekem valamikor alig jut eszembe. Ábel annyira lefoglal és annyi dolgom van, hogy sokkal ritkábban jut eszembe, hogy ott van bent a hasamban valaki. Ábellel szinte folyamatosan rá gondoltam, mondjuk emlékeztetett is rá, hogy nem vagyok egyedül. Majd ha mocorogni fog akkor jobb lesz.
Anyukádat nagyon sajnálom, remélem időben elcsípték és nem lesz semmi gond. Csak pozitívan, nagyon sokat számít.

Dana: A "nem tudtam, hogy terhes vagyok" esetekben, ami nekem leginkább sántít, az hogy azt nem veszik észre, hogy a gyerek mozog. Konkrétan az én hasamon 100 méterről látszott, arról meg nem is beszélve, hogy azt hittem néha, hogy eltöri a bordáimat. :)

Oui: az én férjem is rengeteget dolgozik, egyre többet és én is nagyon nehezen viselem. Tudom, hogy benne is az van, hogy plusz egy főt kell majd még eltartania. Nekem a fizetésem előtte sem volt egy nagy összeg, most meg a gyes (a nevetséges 28000 Ft) amit kapok, meg amit kapni fogok az a zsebpénzem, eddig sem számít bele a költségvetésbe, a férjem fizujából intézünk mindent. És néha olyan jó lenne amikor este 8kor hazaér jól a fejéhez vágni, hogy mert én meg itt kínlódok a gyerekkel, de tudom, hogy értünk dolgozik ennyit. Meg saját magáért mert imádja a munkáját. Szóval nálunk ki nem mondott megállapodás, hogy gyerekek az én dolgom a munka meg az övé, ennek ellenére amióta úton van a kicsi, azóta a hétvégéken összekapja magát és nagyon sokat segít. Hétköznap azonban nulla. Ma reggel elment, holnap este jön. Ez van, már rendbe tettem magamban, hogy a mi életünk ilyen. panaszra pedig nincs okom, mert látom mások hogy élnek, hogy nem hogy nem segít a férj, de még csak nem is munkával tölti az idejét. Húúú, de hosszú lettem, bocsi, de én is nem rég tettem ezt az egészet rendeb magamban.

Mennem kell, Ábel szétszedi a lakást.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: