Új privát üzeneted érkezett!

dincus,
bejön a társalgó,csak nem egyböl,hanem én is csak úgy tudom megnyitni,h beírom,h babanet.hu és úgy katt rá a társalgóra... nekem is összevisszaság jön ha a kedvencekben egyböl a társalgóra kattintok...
a névvel kapcs. a családomban csak a férjem, az anyukám meg egy unokahugom nem tartja jó ötletnek,h mégegy lili legyen a családban. még a lili is azt mondta,h öt nem zavarná :-) nehéz döntés,mert nagyon nagyon nagyon tetszik a név...
de már barátkozom a Léna névvel meg az Emmával...
megbeszéltem a párommal,h megnézi ö is a neveket és kiírja,ami tetszik nekies abból választok...
timci,
hiába szerettem volna magyar nevet adni,ha egyikbe sem tudok beleszeretni...

tudom... nem vagyok egyszerü eset... de ez egy nagyon fontos döntés szerintem... a növérem lánya conny.az apuka a liza nevet szerette volna,de a növérem nem akarta,így conny maradt. nos a conny ahogy ezt megtudta,mérgelödik,h miért nem hallgatott az apjára az anyja,mert neki a liza sokkal jobban tetszik :-)
olyan jó lenne ha meg tudnánk kérdezni tölük,h nekik mi tetszene :-)

dincus,
most elvileg kb 250 gr-os az én babám,de akkorákat kapok én is :-) a tied most kb 370 gr-os lehet,uh már most látod mekkora eröben vannak,hogy azt hisszük már legalább fél kilósak :-)

szerintem ez nagyon jó,imádom mikor rugdos, forog, mocorog :-) söt már csuklott is.... olyan jót borultam :-) cuki manó :-)
valaki írta,h a hasa közepén érezte a mozgolódást. én meg eddig csak lennt az alhasnál érzem...

timci,
még egy hét és el fogják veled hitetni,h kislányod lesz :-D ennyire vágysz egy mégegy fiúra? pedig rengeteg jó oldala van ám egy kislánynak... sokkkal gyorsabban tanulnak... ennek a magyar lánynak,akinek a babájára fogok vigyázni,most 5 hónapos,de még elborul,ha ül,meg tök gyorsan elfárad ha hason van és tartania kell a fejét. egy ismerösének lánya van,8 hónapos és már totyog. mondta nekem,h el sem tudja képzelni,h az övé 8 hónaposan totyogjon. mondtam neki,h nem is fog,mert kisfiú :-) és ez tényleg így van... persze ez nem baj,csak hatalmas a különbség :-)
Vendég
 


Bazsa, sajna nekem úgysem jön be, hogyha a babanet.hu-ról kattintok... :(
Csak az explorerrel megy sajna, epdig azt úgy utálom.
Emma nevet nagyon tudom ajánlani, most is csak ezt adnám... :lol:
Valamelyik topikban olvastam, tán a februárban, hogy elmentek várandósan kineziológushoz (remélem jól írom), elmondták a lehetséges neveket, és ő kiválasztotta, hogy melyik illik a kicsire, nem tudom, hiszel-e az ilyesmiben, szerintem te is szkeptikus vagy mint én :wink: , de állítólag tényleg tudnak kapcsolatot teremteni megdöbbentő módon...és ezt még a konduktor barátnőm is megerősítette, neki meg maximálisan hiszek.
A múlt heti 4d-n mértek rá 350 grammot- amennyiben lehet hinni az uh-nak, állítólag ez egy nagyon jó gép, és ilyenkor kb. 100 grammot hízik egy hét alatt, azt olvastam. Az is biztos hogy sokkal erősebbnek érzem a mozgásait, mint mondjuk a múlt héten.

Ez sem kézenfekvő, hogy a fiúk lassabbak mozgásban... nagyon változó...kis keresztfiam nincs 10 hónapos de már megáll pár másodpercre, szerintem max 2 hét és szalad! :D Emmus 10 és fél hónapos volt mikor elindult, de tudok még egy kisfiúról az ismerősi körömben, aki már 9 hósan járt, sőt két ilyet is ismerek! :lol: Ja és lusta lányokat is tudok, akik még 13 hósan se mentek...ez tényleg nagyon változó.

Berakom a táblát, hogy legyen ezen az odlalon is. :D

Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
erre számítottam,h lesz ellenpélda :lol:
és ez természetes, de általánosságban ez a jellemzö... és úgy gondolom,h az is sokat befolyásol,h ki mennyire idöben kezd el vele foglalkozni... mert nem maguktól kezdenek el járni a babák,hanem segítséggel... :-)
de aztán lehet,h igazad van és a mozgásban nincsenek ilyen különbségek, de beszélni tényleg a csajok hamarabb megtanulnak :-)
Vendég
 

 
 

Anyósomnak ez ellen is lenne véleménye, mert a keresztfiuk állítólag egyévesen kezdett el beszélni... és azt mondja, hogy mondatokban. :shock: Már a családban voltam akkor, de én nem emlékszem erre. Kértem is, mutassanak már valami bizonyítékot ugyan. Szerinted azóta kaptam? :D
Persze az is számít, mennyit foglalkozik az ember a gyerekével. De a konduktorok, mozgásfejlesztők véleménye az, hogy nem kell siettetni ezeket a folyamatokat, mindent szép sorjában, mert később hátránya lehet abból, ha mondjuk nem mászik sokat és megfelelően. Sokan ezért járnak most hozzá, mert bizony tanulási problémák lettek a vesztikuláris rendszer egyenlőtlenségeiből. Miket tanul az ember egy konduktor barátnő mellett? :D Nagyon érdekes a szakmája, szeretem, ha arról beszél, mert nagyon is jó benne, szerintem legjobb az országban, eleve nem sokan vannak. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


csajok- én meg azt tudom, hogyha a gyerek sokat mászik, későre tanul meg járni, sokkal okosabb lesz,azoknál a gyerekénél, akik hamar elkezdenek járni.Az tény és való, hogy a lányok előrébb vannak 3 évvel, mint a fiúk agyilag, de ez a pubertás korra jellemző.Míg picik nem igazán lehet megállapítani, hogy melyik nem fejlődik hamarabb.Ati mindent idejében kezdett el csinálni.Nem volt lemaradva a többitől, sőt...a kis fejecskéjét hamarabb emelte,mint a nővérem kislánya.A volt munkatársam kislánya másfél éves és még nem ebszél, pedig a bátyja ilyen korba sokkal jobban beszélt...szóval ezt nem lehet egy kalap alá venni.Minden gyerek más.

Hát igen, még reménykedek, hátha kis pucusos lesz, nem tudom csajok...én akkor is jobban szeretnék egy kisfiút.Jó a lánynak is megvan a saját varázsa, szép frizurákat tudnék neki csinálni, rengeteg ruha közül lehet válogatni nekik, nem mint a fiúknak, szóval tudom....de én akkor is kisfiút szeretnék. :oops:

Dincus- én nem bánom és abszolút nem is zavar, sőt, ha a Zsejke nevet adjátok a babának.Úgysem talizunk élőbe, vagy ha mégis,akkor sem sűrűn.Komolyan nem zavarna, sőt örülnék neki.Zesjkét írják" Ly " is meg sima "J "vel.Mi sima "J"-vel fogjuk.
Köszi a névnapi köszöntést, de vagy 3-4x van neki névnapja,azért majd kiválasztjuk, hogy mikor is fogjuk ünnepelni. lehet, hogy pont ma...nem tudom.. :wink:

Még pár nap és Uh...Izgulok.

Atticy hétfőn kezdte az ovit, ma már nem vittem és jövő héten sem viszem.Náthás.Voltunk dokinál és 5000 Ft-ra írt ki neki egy csomó xart!De legalább finomak Ati szerint.Vettem Negro-t is, meg bekentem a manduláját metilinkékkel és kapott propolisz cseppet is.Szóval kúrálom rendesen. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


na akkor ezt is megszakértettük :lol:
tök mindegy, úgyis úgy lesz ahogy a baba akarja :-)

timci,
jobbulást atticy-nek, küldöm a gyógypuszikat neki :-)
Vendég
 


bazsa- nagyon szépen köszönjük, ráfér. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jééé, lehet, hogy lesz itt egy pár nemzeti gyerek. Néztem a táblázatot: márc.14, márc.15... :)

Na sziasztok, megyek zongoracipeléshez asszisztálni. Ugyanis ma költöztetik volt lakhelyemről (Bag) mostani lakhelyemre (100 km) szegény pianinómat. Majd szorítsatok, hogy ne legyen semmi baja.
És lehet, hogy új gitárom is lesz a hétvégén, a régi már ezer éves.
De jó lesz, már úgy hiányozott a muzsikálás...

Holnap meg énekelni megyek a kórusommal, úgyhogy most egy darabig nem jövök.

Mindenki vigyázzon magára és a babájára, meg a családjára!!!
Babci, neked meg hajrá, menni fog!
E.
emi79
Dömsöd
 
 


emi,
sok sikert a költöztetéshez...

hétvége szag van már megint...
én sem nagyon leszek, ma ünnepeljük apu 60. szülinapját, estére egy magyar étteremben cigány zenével :-) uh lesz dinom-dánom :-)

mindenkinek szép hétvégét...
Vendég
 


Itt vagyok, de elég sűrű volt a csütörtök, péntek.

Timci: bár csütörtökön nem tudtam bemenni anyuhoz, de tegnap reggel bementem. Jól van, már tornáztatták a lábát. Nem fáj még neki. Étvágya viszont nincs. Ma fogják kivenni a csövet a lábából és lábra állítják. Na, ez nem lesz semmi - csillagokat fog látni szegénykém.

Dincuska a javasolt vizsgálatok azért voltak rajta a papíron, mert az átlagosnál több magzatvizet látott a 18.hetes doki. Az én dokim viszont nem. Ezért hívott be, hogy megnézze kedden, hogy akkor is normál. Amúgy rendes volt a dokim, nem idegesített vele, azt mondta ő nem lát semmit, de azért megnézi bent a kórházban is. Amúgy márc.12-re írt ki :) Amúgy én nem értek egyet a szabályozással, hogy ne tudjuk a baba nemét. Bár hallottam olyanról, aki alaposan megnézette, mert 3 lány után fiút akartak és ha nem az elvetetik. Milyen volt a cirkusz??

Bazsa: néztem a puncis képedet, mi ilyet nem láttunk, csak azt nézte van-e valami a lába között. Mert a 18 hetes uh eredményeivel és a mérésekkel foglalkozott a doki. Viszont megtudtam, hogy 2,9 cm a combcsontja:)

Emi remélem, hogy összejön a diploma. ma neki is fogok, plussz a holnap. Azt mondta a tanár vasárnapra meglátom menni fog-e. Remélem menni fog!!!

Szép hétvégét mindenkinek!! Ja, és egyre többet mocorog a kicsi Ramika. Eddig csak délután, este, de ma reggel ébredéskor jelzett, és annyira jó volt!!! Amúgy döntöttünk, mivel mi szeretnénk utána még egy babyt, ezért nem lesz rózsaszín babakocsi. Hanem szép zöld, feketével kombinálva és fehér virágokkal. Így, ha a következő fiú lesz, neki is jó lesz. Apa pont mondta, hogy jövő karácsonykor neki is állhatunk a következőnek :)

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


emi- jaj de irigy vagyok, hogy tudsz zongorázni és hangszeren is játszani.Biztosan a kicsi imádni fogja.Kellemes kórusozást!Majd gyere és mesélj.

dincus- téged is irigyellek, hogy van lehetőségetek egy csomó mindenhez, amihez itt nekünk sajnos nincs ebbe a pórfészekbe.Így legalább gyorsabban telnek napjaitok és ebbe a kutya időbe is le tudjátok kötni magatokat.Én is szeretném elvinni Atticy-t a Halász Juditra, meg az operettbe...de itt nincs :(
Majd mesélj légyszi.

babci- a kocsi szín összeállítása nagyon cool.Majd dobj képet róla.Mikor lesz a megvásárlása?Gondolom, ha tudod a színét,már ki is nézted, hogy milyen lesz...beteszel ide egy linket róla, hogy mi is megcsodálhassuk?
Anyukádnak jobbulást!Biztosan fájni fog neki, de erős, hisz az unokáját kell majd babusgassa pár hónap múlva.Addigra egészségesnek kell lennie. :wink:
A diplomádat meg biztosan sikerül megcsinálni, ügyes vagy. Csak szép nyugiba, ne siesd el, mert ez egy fontos iromány. :wink:

bazsa- jó bulit!!!Én is mennék, bírom az ilyen helyeket De jó, hogy mindenkinek megvan a programja, én meg ülök itthon.Úgy utálom. :cry: Atticy még beteg, de nem vészes.Egész hétvégén egyedül leszünk. Attila elmegy Pestre 23-ázni, mi is mennénk, de ilyen állapotba nem akarom vinni Atticy-t, hogy jobban megbetegedjen, pedig úgy mennék.Majd mesélj milyen volt és hozz képeket.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

El is felejtetettem mondani, hogy voltam védőnőnél, és nála máj. 26 az utolsó mensturációm, én meg 28-al számoltam. Ránéztem a ciklus.hu-ra, mert oda írtam be anno, és tényleg 26! :lol: Hogy honnan jött nekem a 28? :lol: Kijavítottam, nem mintha az a két nap sokat jelentene, de valóban így adja ki a márc. 1-et. :lol:
Fú a cirkusz csodás volt Lányok, áradoztam róla a blogon, akit érdekel bővebben, ott meg lehet nézni! El voltunk varázsolva...
ahogy ma is az Operettszínházban. Ez a musicalmesék csodás volt, én egyébként is szeretem és kívülről fújom ezeket a slágereket...Emma is tátott szájjal nézte, ahogy melevenedik Arielle, Belle, Pocahontas, meg ki tudja még kik. És olyan szép ruhájuk volt. Örülök, hogy megnéztük! :lol:
Timci! Sajnálom, hogy Atticy beteg, Emma is köhög kicsit, de nem vészes, néha rájön csak. Halász Jutkára nincs kedvetek feljönni? Olcsó a jegy, csak az utazásra kéne egy jó megoldás. Előmikulás ajcsinak is jó. :D
Köszi, de biztos Sára lesz, már úgy hívjuk, és nem akarom, hogy személyiségzavara legyen. :D De beszéltük ma a keresztfiam anyukájával -vele voltunk színházban-, hogy neki is nagyon tetszik a Zsejke. :D
Emi! rendben ment a zongora szállítása? Én is irigyellek, hogy tudsz játszani, ha jól emlékszem ének a másik szakod, ugye? Én is szerettem volna zongorázni, a hosszú ujjak miatt nagyon ajánlották, de későn kezdtem el, és már a szolfézs is nagyon sok volt. :D
Bazsa! boldog szülinapot édesapádnak és jó mulatást! :D
Babci! Jobbulást anyukádnak, minden nappal könnyebb lesz! Nagyon drukkolok a diplomához. Akkor Ramóna lesz a kicsi? :D De jó, hogy ilyen hamar akartok kistesót, bennünk is érlelődik a gondolat, hogy szóba jöhetne egy 3., de akkor szeretném, hogyha a férjemnek jobb munkahelye lenne... :roll:
Jól hangzik a kocsi színe, szerintem láttam már ilyen összeállítást, és nagyon coool! Csak nekem lesz régi babakocsim? :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- örülök, hogy jól éreztétek magatokat.Mi Törökországban láttunk ilyen Cirkuszi fellépőket.Tudod ott minden este volt valami a színpadon. Atticy nagyon élvezte. :wink: A Mongolok is ehhez hasonló produkciót mutattak be.Minden napra jutott egy nemzetiség produkciója.Persze Magyar az nem volt. :(

Hát a felutazás többe kerülne mint maga a jegy.De azért köszönöm szépen.Vonattal meg nem igazán szeretnék, mert ki tudja lenne-e visszafele vonat, meg már fáradt az ember stb...És a Nyugatiból míg eljutok a koncert színhelyére....hát...remélem egyszer eljön Kecskemétre is vagy Ceglédre és akkor biztosan elmegyünk.

Ma cudar egy xar idő van.Így hogy lehet koszorúzni? :shock:

Atticy a tegnap kis tesósat játszott.Le is fotóztam, majd később hozom.Lekövetkeztette a babámat, majd utána vissza a pelenkázón, mondta, hogy most éhes, most álmost, és ,hogy Ő fogja öltöztetni.Nagyon ügyesen csinálta.Egyszer leejtette, mondtam ,na tessék a kis tesó megsérült ezt nem szabad.Erre Ő: ez csak játék baba! :lol: Nagyon várja már.Tegnap simogatta és puszilta a pocakom.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, hát abban tudnék segíteni, hogy minimalizálnánk az utazással járó problémákat. Például Kispesten vagy Zuglóban felvennénk, úgy mennénk a koncertre autóval, aztán vissza is vinnénk, vagy nálunk is aludhattok. Nem nagy dolog. :D Egyébként országszerte nyomja, ha az a verzió jobban tetszik.
Sőt megnéztem, és 3 nappal a Víg után lesznek pl. Kecsón is.
http://halaszjudit.hu/index.php?page=pr ... t_program/

Úgy volt, am elnézünk a Medvetthonba, de olyan fostalicska idő van, hogy csak na, felétek is? De az ebéd megvan, tegnap vacsira volt répafőzi meg fasírt, és abból még van sok. :D Jó lenne elmenni valahova, ikeáznék szívesen, de nem biztos, hogy Sándornak is van hozzá kedve, kicsit köhögnek Emivel.

Atticy nagyon aranyos lehetett! :D
Nekem a koszorúkat Anyósom készíti, aranykezei vannak. :D Mázlim van, tényleg vele! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- köszönöm szépen a felajánlást.
Közbe a reggel én is megnéztem és be is írtam a naptárba a Kecsói koncertet.Azt mondtam Attilának, ha törik, ha szakad, megyünk.Csak ezek a korai időpontok hétköznap, igen kellemetlen. Nah mind1, elmegyünk, ha nem egyéb, akkor ketten.Mennyi a jegy?Mert azt nem láttam...

Ebbe a xar időbe, mi itthon vagyunk,Attila fölment Bp-re koszorúzni a többiekkel.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Biztosan élvezné Atticy. Van 3-kor is úgy látom, azt nem tudom, hogy mennyibe kerül, mert gondolom nem annyi mint a Vígben, esetleg telefonon érdeklődj, de szerintem nem lehet vészes.
Minden évben fel szoktatok jönni koszorúzni?
Mi nem igazán szoktunk belefolyni az október 23-ai ünneplésekbe.
A csúnya idő miatt mi is itthon ülünk, nincs is kedvünk menni sehova, csináltam egy kis almás-pudingos muffint, oszt ennyi a mai teljesítmény. :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- Attila minden évbe felmegy, mi maradunk itthon, mert eddig mindig ilyen xar idő volt, és nem szeretném, ha megbetegedne a gyerek.

Itt az ígért képek:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nagyon aranyos Timci, szerintem nem lesznek gondjai azzal sem, ha majd igazi babán kell végrehajtania ezeket a műveleteket... :D
Itt az új 21. heti pocifotóm (a kertésznaci, Bazsa), meg Emmával is összemértük pocijainkat... :lol:
Voltunk sétálni, Emma is már alig várja, hogy a kistesót tologálhassa, elmesélte, mit, hogy fog csinálni...halljátok, kész profi a csaj! :D Nem csoda, babákon edz 1éves kora óta! :D

Kép
Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dincuska 2011.10.23 17:36-kor.

dincuska
 
 
 
 
 
 


csajok,
nagyon jó képek...
atticy nagyon cuki,ahogy gyakorol :-)
emma is édes,ahogy kitolja a hasát :-)

megvolt a szülinapi party... nagyon profi cigány zene volt,nagyon élveztük... igaz másfél órát kellett várnunk a kajára, akkora káosz volt... szerencsétlen nem vedéglátós fiatal dolgozókat alakalmaz a nö és huuuuu hát hagyjuk... egy szakács dolgozott, és kb 40-45 vendég lehetett. 3 pincérnek nevezett alkalmazott és a fönök asszony nem bírt el ennyi emberrel... egyedül simán kiszolgáltam volna a csapatot... ez a szakmám :-) siralmas... kár érte,mert nagyon jól föz a szakács és ha cigány zenészek nem lettek volna ott,akkor szerintem felálltunk volna és elmentünk volna... na mindegy,de szerencsére a zenészek tettek róla,h jól érezzük magunkat... én még táncoltam is egyet :-) a végén már fognom kellett a hasamat :-)
ma meg pihi ezerrel...
Vendég
 


Bazsa, én nem is tudtam, hogy ez a szakmád... :lol: Na mostmár erre is fény derült. :D
És mért alkalmaz hozzá nem értőket? Így olcsóbb?
De örülök, ha még egy jót is tudtál serdülni-fordulni, jó lehetett a cigányzene! :D
Mi is pihiztünk egész nap, végülis ilyen is kell. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Timcike : állati aranyos Atticy. Biztos profi lesz mire jön a tesó. Akkor már nem haragszik, hogy hugi lesz és nem öcsi? A babakocsi a következő lesz:
Kép

Megvenni, majd decemberben fogjuk, mikor Ati itthon lesz. Meg azért élőben is szeretném kipróbálni.

Dincuska: nagyon szépek a képeid. Annyira édes a kislányod!:) Amúgy igen, Tamás Ramóna lesz a neve. Apa választotta, de nekem is tetszik, meg lehet becézni is Rami, Ramika. Párod is benne van a 3. babában? Én is hármat szeretnék, persze a harmadikat majd később. Ati viszont fél a háromtól, hogy nem tudjuk felnevelni.

A diploma? Tegnap nagyon kiborultam, mert nem nagyon ment. Így eldöntöttük Atival, hogy mivel nincs esélyem leadni időre, meg csak kicsinálnám magam és a picit (mert alig haladtam vele), így majd febr-ban adom le. Nekikezdek most, decemberre befejezem, és majd májusban megvédem. Mondjuk anyagilag is jobb, mert ha most adnám le 25 ezer késedelmit kellene fizetnem, és ez nem kis pénz. Ati mondta is, majd feljövünk védésre, és majd ő és a kicsi Rami majd kint a terem előtt szorít nekem.

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


Örülök, hogy így döntöttél Babci, mert ez egy nem várandós embernek is nagyon nagy megpróbáltatás lenne, na meg igazából így hogy úgyis gyesen leszel, valljuk be, nem is hajt a tatár. :D
Igen, ő is szeretne egy 3. babát, remélem a szülés nem fogja ettől elrettenteni, anno Emma után azt mondta, hogy örüljünk hogy ő egészséges, és nem akart másikat, kicsit beijedt szegény. :D
Gyönyörű a babakocsi, hú nekem nagyon tetszik. Ha vennénk, akkor kiegyeznék vele nagyon szívesen. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- értem, akkor ez nem egységes az ár.Ok.Akkor majd megkérdezzük, még van idő addig, vagy szerinted hamar elkapkodják és már most lehet venni Dec.7-ére jegyet? :shock:

Nagyon cukik a képek.Emma ahogy Bazsa kedvenc figuráját tologatja, hát zabálnivaló! :lol: Szép kerek lett a pocakod, most már a vak is látja, hogy babát vársz.Szép a naci is.

Bazsa- örülök, hogy jól sikerült azért és, hogy kicsit te is fel tudtál szabadulni.Biztosan olcsóbb így neki, de viszont a másik oldalt elveszít egy csomó vendéget.Melyik éri meg jobban? :roll:

babci- gyönyörű a kocsi.Hát gondolom már alig várod, hogy tologathasd,mint én és Bazsa üresen a szobába. :lol: Blokba laktok?Mert ezt kicsit nehéz lesz cipelni,ahogy látom,gyerekestől.Tárolóba meg én nem raknám, mert rengeteg lopás van.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Na nekünk folytatódik a hétvége, mert Sándor és Emma is itthon maradt, nem múlt még el ez a hurutos köhögés, és inkább ne menjen(enek). Elmentünk az itteni gyerekorvoshoz, eddig Pestre jártunk, ez a pesti ellentéte (ott mindenre csak legyint), túlzás amennyi cuccot felírt neki erre a hurutra...valahol a kettő között nem lehet gyerekorvost találni? :roll:
De azért praktikusabb hogy helyben van.

Én már megvettem a jegyet, de azért a Víg más mint egy művelődési ház, ez ott lesz ugye?
Igen, azért mostmár nem lehet a bezabálásra fogni. :lol:
Nem szeretem ezt a sötétséget, szürkeséget, úgy elszomorít. Emma szerint a napocska is megfázott. :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


na helló csajok...
képzeljétek épp gyakorlaton vagyok...
már meséltem a magyar anyról,akit itt szült és vigyázok az 5 hónapos kisfiára. nagyon cuki, jól megkaptam a leckét... huuu,az etetés is erös volt :-) most meg egyszer csak elkezdett úgy sírni,akármit csináltam nem volt jó... de a hugom ártjött és segitett megnyugtatni :-) jajj csajok máris lefáradtam :-) de most elaludt,valószinü a foga fájt és álmos volt...

timci,
:lol: köszi :-) kapom az oltást... minrt figura aranyos,de mint mese nagyon gáááz,nem tehetek róla... de nem fogom a gyereket eltiltani,ha neki tetszeni fog :-)
atticy meggyógyult már?

dincus,
jobbulást a családodnak, az emmának mennek a gyógypuszik...


én is mennék halász juditra ha lenne kivel... aranyos, de a fökedvenc így gyerekeknek nekem a 100 fok celsius :-)

na kihasználom,h alszik a baba,gyorsan eszek vmit :-)
Vendég
 


Sziasztok,

a terv végrehajtva:) : zongora a helyén, bár én még csak telefonon keresztül hallottam a hangját, mivel nem utaztam vissza Dömsödre a kórusszereplés miatt.

Ez utóbbi nagyon jól sikerült. Volt összesen 6 kórus a galgamentéről (ahonnan én származom), s képzeljétek volt mikor az összes kórus ugyanazt énekelte, egyszerre. Templomban énekeltünk. Gyönyörű volt, rendesen kirázott a hideg (de nem a hidegtől, mert jól beöltöztem). Remélem a babánk is hallotta, aki már egyre többet jelentkezik bökdösések formájában, főleg reggel.

Hála Istennek az AFP-mnek jó lett az eredménye, s legközelebb nov.8-án (nov.3 helyett) megyek genetikai UH-ra.

Babci, a babakocsi nekem is tetszik, valami ilyesmi vidámat szeretnénk mi is, s majd januárba indulunk bevásárlókörútra, addig meg felfedezünk, szétnézünk, már ha lesz idő a tanítás mellett. Csinálunk. :)

Puszi mindenkinek, megyek Liszt vetélkedőt összeállítani...
E
emi79
Dömsöd
 
 


Timcike: igen, már nagyon szeretném itthon üresen tologatni, vagy majd rakok bele plüssállatot, mint Emma és én is kimegyek tologatom kicsit :) Igen, panelba lakunk, első emeleten. Remélem, annyira nem lesz nehéz, de ezt majd csak élőben látjuk úgyis. Sokat keresgéltem, mire erre rátaláltam, nem akarok másikat .

Bazsa: és tetszik a gyakorlat? Én úgy imádom a kis törpikéket. Unokatesóm mikor még pici volt, 5 évvel ezelőtt imádta, ha ringatjuk, vagy ha a hasunkra raktuk és beszéltünk hozzá.

Dincuska: nagyon jó lehetett a színház is, operett. Én is szívesen elmennék egy ilyenre, de egyedül sehova nincs kedvem:(

Emi tuti jó lehetett a kórusszereplés, megnéztem volna :) Amúgy meddig tervezed, hogy dolgozol?

Tegnap ettem fini borsófőzeléket,rájöttem többet nem kell ennem. Úgy begörcsöltem, hogy 30 percig felkelni nem tudtam. Nagyon megijedtem, aztán keresztanyu mondta, hogy puffaszt, és nyugi, csak a Raminak már nem tetszik:)
Tegnap kerestem kismamafarmert, de semmi :( Még van 2 hely, ahol lehet. Ti amúgy mennyiért vettetek?
Nemsokára megyek a dokihoz, hogy megnézze a picit, tényleg minden oké-e. Remélem semmi gond. Apa a telefont várja, hogy hívjam minden oké. Nem tudom mi van most, de második napja rosszul alszok.

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


babci,
nagyon tetszett a gyakorlat,de rendesen megkaptam a leckét...
nagyon barátkozós kisfiú, de a 4 óra hossza neki is sok volt anya nélkül.ráadásul most fordult elö elöször,h egyedül hagyta ennyi ideig.
de legalább belekóstoltam a nagy felelösség ízébe. nagyon elfáradtam,uh jót borultam magamon,h hogy fogom bírni a 24 órát
:oops:
na jóóó,azért terhesen keményebb gondolom...
a családban van 4 gyerek,uh nem vagyok teljesen tapasztalatlan,de amikor még ilyen kicsik voltak,sosem voltam egyedül velük ennyi ideig, uh rá kellett jönnöm,h sokkal nehezebb,mint gondoltam. viszont ennek ellenére nagyon élveztem, jó érzés volt hogy nagy nehezen sikerült megnyugtatnom,ha baj volt. alig várom,h a mi kis babánkat dédelgethessem :-)
a kertészgatyát én az e-bayen vettem használtan. a másikat,azt a haspántosat meg a H&M-ben.
én megnézném a helyedben a tesz veszen vagy a vaterán is, ha nem zavar,h használt.
meg otthon vannak ilyen baba-mama használt ruha boltok,ilyen helyen is ki lehet jókat fogni.
én még nem tudtam a babakocsit tologatni,mert nincs még felfújva a kereke :-) pedig már babát is kaptam kölcsön,amit beletehetek :-)
Vendég
 


dincus- sajnálom, hogy betegek vagytok.Mielőbbi gyógyulást kívánok nekik.Atticy az éjjel nagyon sokat köhögött.Nemhogy javulna, rosszabbodik.Vittem neki ki mézet és az kissé lecsillapította.
Tegnap voltunk kint a nyaralónál, összeszedtünk 3 zsáknyi diót.Valami finit fog ma sütni belőle Attila.Nem az egészből :) Nekem mikor kiszálltam a kocsiból, olyan görcs fogott el, hogy járni nem tudtam...Lehet, hogy a sok hajolás megártott...de hála hamar elmúlt.De kemény volt az a kis idő is.


emi- hogy bírod ki, hogy csak Januárba mentek kocsit venni?Én belehalnék... :lol: Abba is belepusztulok, hogy dobozba van és nem tologathatom... :lol:


babci- hát reménykedj, hogy nem nehéz kocsi, de én ahogy látom, igencsak az lesz :( Az Espiro Vector 4 Air-t nézted,amit még ajánlottam a topik elején, már nem is tudom kinek?Az szuper könnyű és van ahhoz is minden és nem drága.Ráadásul kis helyet foglal összecsukva.
Vigyázz a B-betűkkel meg a K- betűs kajákkal!!!Nem mindenki bírja.Nincs semmi baj, ne aggódj.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bazsa, én is voltam kis koromban 100 folk celisuson, de anyai szívemhez mostmár közelebb áll Halász Judit, de ettől függetlenül szívesen hallgatjuk őket is. :D
Örülök, hogy úgymond éles lövészeten vettél részt, aranyos lehet a kisfiú, rakhatnál róla képet. Nem egyszerű beleszokni a kisgyerekes módiba, az biztos, de hidd el, menni fog az idővel. :D
Emi! Szeretem az ilyen templomi kórusdalokat, olyan jó hangulat tud kerekedni! Sógornőm is énekel kórusban, csaknem nagyon van alkalmam meghallgatni. Van egy baptista barátnőm, ő harangzenekarban játszik, nem tudom, hallottál-e esetleg róla valami csodálatos az Újpesti Baptistazenekar, adventi időszakban meg különösen jó érzés hallgatni. Esetleg keress rá, szerintem tetszeni fog. :D
Babci! Szerintem annak is vannak jó oldalai, ha esetleg nehéz vagy nehezebb a kocsi, mint azt elképzelted. Az enyém alapvetően könnyű, és azért volt hogy az infarktust hozta rá, mert majdnem felborult...szerintem nem baj, ha nehezebb, legalább stabilabb is.
Barátnőkkel is elmehetnél színházba, én sem a férjurammal mentem. :D
Én nem szoktam ilyenektől puffadni, de ha hajlamos vagy rá, tényleg érdemes kerülni, vagy bekapni utána pár espumisant vagy renniet.
Én még azt a farmert használom, amit Emivel is, anno Pesten vettem valami kismamiboltban. De valóban a vaterán, teszveszen is akadnak jók. Nekem is kell majd valami téli darab meg egy pár hosszabb fazonú pulcsi, mert nem érnek már most se semeddig se.
Timci! Köszi, szerencsére nem vészes, de azért lemondtam az egész hetet. Játszik, jól van, csak ha köhög, akkor az nagyon csúnya. :( Mindjárt nyeletek is vele egy kis köptetőt kaja előtt. Most fent játszanak az apjával az emeleten. :D Vigyázzál magadra ám! Irigyellek a diós finomság miatt, majd mondd el, mi lett belőle. :D Én kávékrémet csináltam tegnap, ma lesz igazán jó. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


De jó, megint működik chrome alatt! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


babci- el is felejtettem. Én a gatyóimat még Atticy-val kaptam anyumtól.Viszont 2 farmert,ami nem kertész,azt a vateran vettem használtan, de nem látszik rajta, a használat. :wink: Jókat ki lehet fogni.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


jut eszembe, én is 3 napig borsófözeléket ettem, de semmi bajom töle...
Vendég
 


táblázat:

timci,te holnapután mész dokihoz,juppi :-)

babci,nem javítod ki a következö vizsgálat idejét?

bea,neked nincs fennt a következö vizsgálat ideje, pótolod?

ha vki kíváncsi a nevünkre,beírtam :-)
Vendég
 


Bazsa, szerintem szép ez a név. :wink:

dincuska
 
 
 
 
 
 


bazsa- igen, még van 2 nap.Lehet, hogy Attila is elkísér.Eddig azt mondta, hogy nem jön, most meg azt mondta, hogy meglátja...Ez egy biztató jel.

Gyönyörű nevek.Végre!!! :wink: Gratulálok, hogy sikerült eldönteni.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


majd úgy becézem,h rékababa :-)
tulajdonképpen azért döntöttem így,mert a páromnak tetszik ez így és nem találtam másikat... szép név,de szerelmes nem vagyok bele...
holnap teszek fel képet a kissrácról...ma lusta vagyok...
Vendég
 


Bazsa: én tuti felfújnám a kerekeket a babkocsin, már alig várom, hogy itthon legyen és kicsit tologassam. Te még babát is kaptál, neked kicsit jobb!:) A következő vizsgálat idejét még nem tudom, mert majd akkor megyek, ha a vérvétel eredmények a kezemben lesznek, az még 3-4 hét.

Timcike: Kíváncsi leszek ezek után milyen nehéz lesz. Néztem, amit te ajánlottál, az is jó, bár összesítésben olyan 90-100 ezerben van a multis. Nagyon elgondolkodtattál. Megnézzük majd mind a kettőt. B és K betűs kaja - nekem ezt nem mondta senki:( meg is lepődtem, főleg mivel amúgy sose voltam puffadós, meg hasfájós kajától. Ma fini jókai bablevest ettem volna, de inkább kihagytam, az a biztos-- pedig imádom :(

Voltam a dokinál adott beutalókat a terhességi cukorra (OGTT) és a rosszcsont, gonoszt TORCH-ra. Remélem semmi baj nem lesz egyikkel se. Jövő hétre kaptam időpontot és 2-3 hét az eredmény. Megint idegeskedhetek- mostmár tuti, hogy nekünk semmit nem adnak könnyen- a kicsi Ramit se!! Eddig is mindenért meg kellett harcolnunk, és idegeskednünk kellett az életben. Hepatitis ügyben megyek csütörtökön a védőnőhöz. Azt mondta, ha nincs meg az eredmény, akkor mikor ott leszek utána kérdezünk. Kíváncsi vagyok arra is, hány kiló vagyok. Tuti híztam pár kilót.:) A gyümülcsből meg sose elég, annyit eszek, hogy csak na.

Kismamafarmer- a vaterával egy gondom van, nem tudom felpróbálni:( Végre sikerült egyet találnom 7300,- Ft volt. És ami az érdekes, lehet én vagyok túl pici, és vékony a kismamafarmerokhoz, de egy csomó s-es nagy volt rám. Ez amit vettem egy kisebb fajta s-es, úgy örültem, hogy jó lett!!! Végre kényelmes farmerom van.

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


bazsa-kiváncsian várom a képeket. :wink:

babci- ne mind idegeskedj az eredményekért.Fölösleges.Ne gondolj butaságokra!!!A kicsi Ramika tejesen jól van és egészséges!!!Fölösleges ilyeneken agyaljál.
Mutatok neked kisfilmet az Espiro Vector-ról.Én nagyon komálom.Gyönyörű design,gyönyörű színkombinációk vannak és ultra könnyű, de komolyan.Ne az olcsóbb változott válaszd,a Litle-t,mert annak nem felfújható a hátsó 2 kereke, hanem az Air-t, az picivel drágább, de jobban megéri, mert a sport üléséhez még szűkítő betét is van a két hátsó pumpálható keréken kívül.

gyümölcs az prima!!!Én is nagyon sok gyümit eszek.imádom, inkább azt eszek,mint rendes kaját.Tegnap zuhany után megmértem magam,és a terhesség első napja óta csak 1,8 Kg-ot híztam.Ez gáz?Szerintem nem...

A terhesrucit úgy vettem a vaterán, hogy megkérdeztem a méreteket.És lemértem a mostani terhes gatyóimat.Hát így sikerült, de e szomszéd varrónő barátnémmal kicsit utánaigazgattunk.

Na akkor küldöm a linket a kisfilmről:

http://www.youtube.com/watch?v=bDp8rQPIY_k

Vagy van még az Espiro Vector Pro, ez picit nehezebb,mint az Air, viszont ennek mind a 4 kereke felfújható.De ez viszont drágább is kicsivel:

http://www.youtube.com/watch?v=7lQIxK7b ... re=related

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Remélem is, hogy vele minden oké. Csak olyan jó lenne ha nem kéne ennyi plussz vérvételre menni. Ez is egy csomó lesz. És nem bírom a vérvételt. Próbálok nyugodt maradni, eddig nem is gondoltam a hepatitisre se, teljesen úgy álltam be, hogy negatívnak kell lenni. Egészséges a Ramika és jólvan , az tuti rugdos, öklözik rendesen. És tuti, hogy nem képzelődtem, apa hangját hallja és elkezdi produkálni magát, úgy megrúgott, hogy csak na! Bezzeg, ha én beszélek hozzá, nem rúg ilyen nagyot. Mondta is apa, hogy meséljek neki róla, hogy tudja milyen lesz az apu, és mennyire szereti:) Egyre jobban tetszik a babakocsi. Ati kicsit sokallja, de lehet rábeszélem.:) Mondjuk nem mindegy hány kilót cipelek fel a lépcsőn. A zöld-barna változat tetszik :) Bár lehet annyira nem lányos, de mindegy. Nem sokat híztál az tuti!:) De nekem eddig is azt mondta a védőnő, hogy annyit egyek, amennyit jólesik, a baba attól megkap mindent.
Nekem a varrónővel van kicsi gondom sajna:( Anya szokta kicsit
átalakítani, felhajtani a ruháimat, de most amúgy nem megyünk Kalocsára (dec.4kb) addig erre esély sincs. Mondtam is Atinak, ha hazajön majd nézünk még egyet Pesten vagy Kecsón, mert itt alig van valami.

Köszi a linkeken, így legalább alaposan szemügyre vettem a kocsit:)

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


babci- nagyon szívesen, nincs mit! Hát ja, én sem adom szívesen a vérem.De ha nyugodt akarsz lenni, akkor sajna muszáj mindezen keresztül menned.Még egy ennyi és máris foghatod a kezedbe a kis Ramikát!Erre gondolj.Már nincs sok hátra.Ma lettél fél idős!!!GRATULA!!!!! Nézegesd csak...ott a méretektől a súlyig mindent mutat.Nekem is a zöld és a piros tetszik, mert azt is lehet lánynak is meg kisfiúnak is venni.Élőbe sokkal szebb a színe, majd meglátod. :wink: Az ára kicsit sok igen, de csak egyszer kell megvenni és ezzel a kocsival garantálom nem lesz gondod, jól össze van rakva, és nagyon bevált kocsi, a nővérem is pont ezt nézte ki maguknak. Egyébként biztosan Decemberben lesz Akciósan, csak meg kell találni hol.Mindig szoktak Akciózni belőle.
Hát igen nem mindegy, hogy a gyerekkel hány kg-ot cipelsz majd le s föl.Főleg, ha császárral szülsz,mint én anno.Mi a 3-diknon laktunk és nem bírtam, Attilát kértem meg, hogy tegye a kocsi csomagtartójába, és még onnan is nagyon nehezen tudtam kivenni, majd visszatenni.Azóta fogadtam meg, hogy csakis könnyű vázasat veszek.Hála azóta házban lakunk és nem kell cipelgetni, viszont vannak olyan helyek, mint pl. a posta, ahol muszáj lesz 4 lépcsőt fölcipelni, mert minek könnyítsék meg az ember helyzetét!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
A másik dolog, hogy vannak olyan üzletek, amelyeknek az ajtó nyílásán nem fért be a kocsi, így be se mentem oda, mert nem hagytam kint, hogy ellopják esetleg.Na hát így jártam akkor, most tanultam belőle. :wink: Azért is mondom el, hogy ti is okuljatok belőle.

Nálunk is Ati az apjára nagyon érzékeny volt, mindig,amikor a zárba tette a kulcsot, már éberen harcolt odabent. Most a kiscsaj meg se hess...Ő inkább akkor rugdos, ha Atticy van a közelembe. :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


babci,
elvileg ehetsz puffasztó kajákat,csak óvatosan és esetleg vegyél be utána rennie-t vagy valami halasonlót. majd ha szoptatsz,akkor már teljesen el kell hagyni az ilyen kajákat...
a gatyát én sem tudtam felpróbálni, de terhesgatyánál ez tök mindegy. ami most pont jó rád,azt nem fogod tudni olyan sokáig használni,uh lehet érdemesebb egy kicsit nagyobbat venni,én is azt tettem...

timci,
itt németben az a jó,h nyugodtan lennt hagyhatod a babakocsit a lépcsöházban is,senki nem lopja el... a posta bejárata úgy van megcsinálva,h babakocsival is be tudjál menni... amit én utálok,h azon az egy-két helyen,ahol meg kell emelni a kocsit,az emberek végignézik,h szerencsétlenkedsz, nem jut eszükbe,h esetleg segítsenek,csak nagyon ritkán fogsz ki olyan embert,aki automatikusan megteszi...
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintem ez a gyógymód semmit sem ér, még rondább a köhögés mint volt. :roll: Remélem azért hétvégére elmúlik, megyünk haza, Tatámhoz is szeretnék menni Békés megyébe, meg egy gyerekes családhoz is mennénk látogatóba.
Timci! De jó, már csak egy nap, és még egyszer a szemedbe mondják, hogy kislány! :D Remélem Attila is el tud menni! :D Jól állsz a súlygyarapodással, jól van ez így! :D
Babci, én méregetem magam itthon is, eddig +5,4 kg... :roll:
Remélem akkor holnap kiderül, és megnyugodhatsz véglegesen! :D
Nekem is ez a gondom a vaterával, én is nézegettem már, de nem merem bevállalni, ugyanez van a bonprixvel is, pedig szépek vannak ott is.
Gyümi: Én a zöldalmára vagyok ráállva teljesen! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Bazsa, pedig olyan udvariasnak gondoltam a németeket, de akkor ez is tévhit! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok, megjöttem a munkából, végre itthon vagyok.
KIpróbáltam a zongit, nem is hangolódott annyira el, de azért jó ha kezelésbe veszi majd egy hangoló.

Dincuska: Nem ismerem az újpesti zenekart, viszont a dömsödi baptisták énekkarát ismerem, mivel a férjem baptista. Szépen énekelnek ők is (férjem is énekel:) :) :)), úgy szeretem hallgatni őt is! Remélem a babónknak ő is fog énekelni!

Babci, Január elejéig tervezem a tanítást, mivel így lesz vége a félévnek, nem akarok kiszúrni a vezetőséggel, hogy csak úgy lelépek. De ha már nem bírom az ingázást, akkor meg kell érteniük, hogy letenném a lantot...
Majd meglátjuk.

Én most beruháztam és Pesten vettem farmert (10000ft), egy pulcsit, egy inget és egy másik felsőt a Mammystic-ben (a Blahánál van). Gondolván, hogy majd ezek a ruhák feltehetően jók lesznek majd a következő bébinek is.
Egyébként meg szerencsére a nővéremtől is kaptam két gatyát, de ezek inkább csak itthoni használatra lesznek jók, eléggé ki vannak már nyúlva (3 gyerek után...)

A babakocsi vásárlást egyébként lehet, hogy megejtjük előbb. MIndenképp szóljatok, ha tudtok akciókról, mi is szeretnénk megúszni 100 e alatt.

Szép napot!
E
emi79
Dömsöd
 
 


Írtam a táblázatba neveket, fiú nevet is, hátha a 10% fiú jön be. Ezek persze még változhatnak. :)
emi79
Dömsöd
 
 


Emi! Jó, hogy Nálad is látni már neveket! :lol: Tökjó, hogy a férjed is énekel, legalább ebben is megegyezik az érdeklődésetek! :D
Itt van az Újpesti Harangzenekarról egy demó, amit le lehet tölteni, ha van kedvetek, hallgassatok bele, mi ha tehetjük, mindig elmegyünk az olyan alkalmakra, ahol ők kísérnek. :D
http://www.ujpestharang.baptist.hu/index.php?m=14867
Garantáltan jó kedvetek lesz tőle! :D
Tökjó, hogy bevásároltál, az én ruhatáramból főleg a meleg darabok hiányoznak, mert Emivel nem kellettek. Azért nyári babánál egyszerűbb az öltözködés... :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Köszi, ismerek belőlük többet. Ezt pl. nagyon szeretem:
http://www.youtube.com/watch?v=mb8cxPKuTlE
emi79
Dömsöd
 
 


Sziasztok,

Kis életejel, mostanában nem igazán vagyok formában :(
Lehet az idő, vagy nem tudom, de nincs semmihez kedvem :( Szóval a lényeg, h olvaslak Titeket, csak lusta vagyok irni :)

Bazsa: néztem a nevetek, nagyon szép :) És a Rékababa si jól hangzik :)

Mi még tanácstalanok vagyunk, most végülis leszűkitettük 2 névre - Balázs és Dániel , de persze ez még változhat.

Babci, szép babakocsit válaszottatok :)
Hétvégén mi is megrendeltük, kiváncsi vagyok, mikor jön meg.
Végül maradtunk az eredeti tervnél és ez lett, kompletten, mózessel, hordozóval, táskával, isofix talppal:
http://www.kidscomfort.eu/MAXI_COSI_MUR ... _2011.html

És gratula a 20. héthez! Te holanptól már kifelé méssz :)

Timci, hát igen, szép kilátások babakocsi / közlekedés témában... Nem hiszem el, h ne lehetne kicsit könnyebbé tenni a lépcsőzést... Bár ahogy a magyar utak kinéznek, gondolom nem éppen ez az elsődleges.
Mi a 2. lakunk amugy, de szerencsére van lift a házban, és elvileg, ha nagyon összehúzom magam, még be is férünk.
Ha nem, akkor nekünk is marad a csomagtartózás.

Jah, a multkor eszembe jutottál, mikor ráleltem erre :)
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... d__oldal-1
És aki kipróbálta :)
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... iprobalnad

Emi, jó sokáig tervezed Te is a melot. Én december közepéig gondoltam, aztán kiveszem a szabijaim és januártól táppénz. Persze én is csak akkor, ha birom, de épp ma panaszkodtam a páromnak, h mennyire nem szeretek már bejárni :(
Úgy irigyellek titeket a zenei vénátokért :) Mi olyan botfülüek vagyuk, sztem majd nem is merünk énekelni a babának, nehogy szegénynek aztán baj legyen a hallásával :)
Megnézetm a neveket, nagyon jók!!

Dincus: Mielőbbi gyógyulást kivánok Emmának!!!
5,4 kilo? :) Szép lassan utolérsz :) csak a különbség az, h rajtad nem látszik, ugy irigyellek!
Én másfél hónapja sikeresen tartom a +6 kilot :)

Kaják: lekopogom, eddig nem görcsöltem semmilyen kajáktól, persze nem árt az óvatosság.
A savamat amugy emlitettem a védőnőnek, ő a salvus vizet ajánlotta (mert a háztartási keksztől - ami eddig segitett rajtam - csak hizok) - eddig bevállt.

Ruha: 2 gatyót vettem, egyet a brandonban (mondanom sem kell, h horror áron, de egyszerűen szhelyen nincs más hely, ahol lehetne venni!! ) egyet győrben a C und a -ban.
Ma kimegyünk melo után ausztraában ott is van C und a, meg h und m, ott megnézzük, + nekem kellene egy télikabát is :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


dincus,
nem tudom milyen gyógymódra gondolsz,de a mézes tea segített a páromon...
én is méregetem magam itthon,én is kicsivel több mint 5 kilot szedtem eddig fel...
gyümi: én mindennap reggel frissen facsart narancslevet iszom,meg a szölöt, körtét szoktam enni néha... az édesség valahogy jobban fogy :-)
a németek udvariasak? igen ha mennek nyaralni,nagyon kedvesek tudnak lenni... ez képmutatás... a német általánosságban önzö,de nagyon... ne tudd meg,h meg szoktak lepödni,ha segíteni akarunk vagy átadjuk a helyet a buszon... sajnos ezt tapasztaltuk itt...
de legalább becsületesek... én a pénztárcámat ejtettem ki a zsebemböl a múltkor a buszon. kb 15 perccel késöbb vettem észre,ahogy leszálltam. elmentem a buszpályaudvarhoz és egy buszsoför beszólt a központba,minden buszsofört értesítettek és kb 20 perc múlva ott volt a pénztárcám a pályaudvaron... ennyi...


emi,
amint látod és írtam a biztonság kedvéért fiúnevet is, pedig nagyon határozott volt a dokinöm :-) de ki tudja,nem? :-)
a botond nekem is a kedvencek közt volt,a rebeka is aranyos...
babakocsiár: nagggyon durva.... most belegondoltam,h sokan nem is keresnek 100e forintot és annyiba kerül egy babakocsi én meg a fizetésem 10 %-ból vettem kocsit,tehát 1 millát kéne keresni ahhoz otthon,h ugyanaz legyen az arány... jessszusom

jucus,
ne lustálkodj,olyan jó ha mindenki ír...

bea,
te is gyere sürübben...


MINDENKINEK!
ÉN IS FÉLIDÖS LETTEM...
hát senki ne vette észre?
:(
még 140 nap :-)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: