Új privát üzeneted érkezett!

panna:
coimbraban voltal erasmuson? eleg sok ott a magyar diak, nekem is mentek oda annak idejen csop.tarsaim.
hat igen, a szel az kemeny, foleg telen :) mi lisszabon egyik kulvarosaban lakunk (kb, mint gazdagret) egy 5 perces autopalyaszakasz visz be a centrumba, de teljesen itt is egybeepult az agglomeracioval. 10perc seta tolunk az ocean es ezekben a "teli" honapokban majd leviszi az ember fejet az eros szel. hiaba van atlagban januarban 14-15 fok sokkal hidegebbnek lehet erezni, na es az esorol nem is beszelve...ami monszunhoz hasonlit. mi tetoterbenlakunk, na es amikor razendit nem halljuk a tv-t, es amikor belecsap az oceanba....mintha atomtamadas lenne :D nagyon felelmetes, en szoktam felni :oops:
szeretek itt lakni, bar en az uramat szeretem, kulonben mar nem lennek itt 8) biztos te is erezted, h nagyon kedvesek, segitokeszek a portugalok, de megis tavolsagtartoak. es hihetetlen nacionalistak! minden itt a legjobb. szerintuk.....

gabi: mit kerestetek fent eszakon?? :o mondjuk viana do castelo nem piti hely!! portoban voltatok? vagy mentetek egyenesen braziliaba?? 8) mert sokszor lisszabon vagy porto csak tranzit-varosok, onnan huznak a naszutasok rioba, madeiraba vagy az azori szigetekre.

kb 500 magyarrol tud a kovetseg, de csak 240-nek van meg az email cime...es kezd alakulni egy nagyon komoly magyar csoport.... ugy orulok!! kepzeljetek, ugy tunik sikerult kooperalni a kovetseggel es igy meg tdunk hivni magyar muveszeket! lehet, h az elso a presszer lesz :D vagy muller peter :D

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


addisz:
koszi, h leirtad hogyan volt nalatok. nekem sem lenne szivem kulon szobaba tenni es ugy gondoltam ugy tesszuk majd az agyat, h allandoan lathassam :P persze en paragep leszek, mivel zero tapasztalatom van allandoan azt fogom nezni, h lelegzik-e.... meg hat igen a szoptatas (vagy etetes akinek a szopi nem megy)...tenyleg igy a legkenyelmesebb foleg, h honapokig fogunk virrasztani :lol:

panna:
lehet, h mi is koltozunk... a vendegszoba (kesobbi gyerekszoba) az alattunk, elottunk levo ettermek miatt allandoan sulthal szagu :lol: ide tilos a bemenet:
1. emelygos kismamaknak
2. fogyokurazoknak
8)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pannamol: én sem értem ezt a dolgot! Nekem sincs bejelentett pesti lakcímem, ennek ellenére sosem volt gond az ellátásommal. És nem csak a nőgyógyászatival, hanem semmilyennel. A 14. kerületben lakom, az Örsre megyek az sztk-ba, ha valami bajom van. Nőgyógyásznál is jártam oda, míg nem találtam meg a dokimat (most magánba járok), és gond nélkül ellátnak. Írtad, hogy van itt házi orvosod, ugyanígy választhatsz másmilyen orvost is.

Pequ: Marci az első naptól a saját szobájában alszik, viszont a gyakori éjjeli-hajnali kelések miatt nekem kényelmesebb volt, hogy az első 3 hónapban ott aludtam én is, persze nem egy ágyban vele. Én mindenképp’ akartam légzésfigyelőt, és még most is használjuk (1 éves korig ajánlják), egyrészt mert Marci csak hason tudott aludni az első pillanattól fogva, másrészt mert az első héten még így is állandóan azt néztem, hogy lélegzik-e, szóval nekem nagyon megnyugtató, hogy van, és sosem volt riasztásunk. Ha jól van beállítva az érzékenység, és jól vannak letéve a lapok az ágyban, akkor elvileg nem fordulhat elő, és nálunk nem is volt. (Persze tudok én is olyat, aki azért nem használta egy idő után, mert állandóan tévesen riasztott, viszont olyat is – többet is – akinél a baba életét mentette meg, hogy volt.)

Korenka: hányra mész holnap? DRUKKOLOK!!!

Azt hiszem, én holnap már csak a doki után jövök, remélem, a lehető legjobb hírekkel.
Nagyon várom, hogy lássam a kicsikémet és halljam, ahogy dörömböl a szíve!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

Pequenino: én Caldas de Rainha-ban (nem tudom már hogy kell írni pontosan, de vmi ilyesmi :) ) voltam. meg Nasarei, Obidos, (ezeket sem tudom hogy kell írni :( , Lisszabon, a többire már nem emlékszem, pedig voltam egy Óceán parti városkában is, ami nagyon cuki volt. Portoba sajna nem tudtam elmenni.
tök jó nektek, h olyan közel laktok a parthoz, de az eső durva lehet :)
az emberek tényleg nagyon jó fejek voltak!
akkor nektek sem lesz egyszerű költözködni pocakosan. :D
Vendég
 


Pannamol
Kutattam a neten, de sajnos pontos rendelési időket nem találtam. Sztanyik doktor pénteken van bent a terhesgondozóban, nem emlékszem, hánytól-hányig, de itt találsz telefonszámot, ahol meg tudod érdeklődni.
http://www.janoskorhaz.hu/szuleszeti-es ... bulanciai/
Minden nap rendel valaki, Burikra is emlékszem, de nem tudom, melyik napon. Hívd fel őket, kérdezd meg, hogy melyik orvos mikor van bent és hogy kell-e időpontot kérni. Aztán csak menj oda valamelyikhez és kész. Érvényes tb-kártyával szerintem nem utasíthatnak el. A rendelő más tészta volt, hiszen ott csak sima nőgyógyászat működik.
Amúgy meg tényleg nagyon jó a Margit, utána már nem kell máshová rohangálnod, még 4D-s ultrahangot is tudsz ott kérni.
Majd mesélj, mit sikerült intézni!

Korenka
Nagyon várom holnap a híreket, gondolok majd Rád!

Luli
Neked is megy a drukk, biztos hallani fogod a szívecskét :)

Pequ
Hát igen, én is nagyon éberen aludtam, de a légzésfigyelőtől valahogy idegenkedtem. Két dolog van, amit a legtöbb anyuka az első gyereknél még vesz/bérel, a másodiknál már nem: mérleg és légzésfigyelő (meg még ezernyi apró kütyü, amit ki sem bontott a dobozából :roll: ) Én a mérlegtől is idegbajt kaptam néhány nap elteltével. Szoptatás után néha kevesebbet mutatott, mint előtte, aztán meg hirtelen 500 grammot szopizott a 2 hetes lányom :shock: Szerinte... Most már az sem kell :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Antekirt: ne idegesíts, hogy 3 éves koráig nem fogja végigaludni a gyerek az éjszakát! :shock: Akkor mit csinálok egyszerre a kettővel??? Ez mondjuk amúgy is nagy kérdés egyelőre nekem.

Mérleg témával egyet értek, az biztos, hogy most nem leszek hajlandó állandóan méregetni az evéseket, azt hittem, idegbajt kapok tőle. A gyerek egy pillanatra sem állt le, ordított, hogy éhes, én meg szadizom, és tényleg, ahányszor rátettem, mindig mást mutatott. Akkor vitettem el itthonról, amikor szerinte a gyerek egyik napról a másikra 1 kg-ot fogyott...úgyhogy mérleg nem lesz, légzésfigyelő igen.

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


Addisz köszönöm szépen az infókat és a segítséget! :) még annyi, h mennyit kell fizetni a 12 hetesnél, meg úgy egyáltalán utána is a vizsgálatokra?
Vendég
 


Pannamol
Nem kell fizetni! Sem a terhesgondozásért (hiszen nem magánrendelő), sem a vizsgálatokért! A 12. heti ultrahang is ingyenes, mi felvetettük dvd-re az egészet, az 3000 forint, de ez persze fakultatív. A kombinált vizsgálatot is ingyen végzik itt (nem minden kórházban van így), és a későbbi laborok és uh-k is hasonlóan térítésmentesek.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz! jajjjj de jóóó, köszönöm, ennek most nagyon örülök, mert vhol olvastam, h az ultrahangokért elkérnek pár ezret, hiába nem magán.
akkor azt hiszem ide fogok menni...
de jó, h nektek már van dvd-tek is! :D
Vendég
 



Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Panna
Bizony, annak én is örülök :) Igaz, ez sima 2D-s, hiszen itt nem a mozizás a lényeg, hanem a méricskélés, de akkor is jó, hogy minden nap megnézhetem, ahogy ugrál és hallhatom a dübörgő szívhangot :)
Egyébként erre érdemes beruházni, 3000 forint talán még nem olyan nagy összeg és ez lesz az első igazi ultrahang. Ja, és Apuka is bemehet (sok helyen nincs rá lehetőség), kényelmes bőrszék várja szemben a monitorral ;) (Ha szeretnéd, akkor priviben elküldöm a felvételt, így talán könnyebb eldönteni, hogy szeretnétek-e vagy sem)
Még valami, aztán eldugulok (még a végén azt hiszitek, hogy én vagyok a beépített marketinges...:)): nagyon klassz (volt legalábbis anno) a terhestorna a kórházban! Az is ingyenes, csak orvosi igazolás kell hozzá, hogy nem vagy veszélyeztetett terhes. Most sajnos nem tudok járni, mert délelőtt van, de anno Lucával (szintén egyetemistaként) a 12. héttől a szülés napjáig minden héten voltam.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

Rengeteget írtatok ma. Alig bírtam visszaolvasni. :lol: :lol:


Próbálok mindenre reagálni, és bocsánat, hogy nem írok hozzá neveket, de így egyszerűbb.

szóval: egy bizonyos szer egymástól teljesen eltérő betegségekre, panaszokra használható. Mint ahogy, mondjuk kamillateát is használunk, pocak fájásra, fertőtlenítésre stb. Tehát mehet akár ugyanaz a fejfájása és hányásra. Jöhetnek a kérdések bármikor,mert nagyon szívesen foglalkozom evvel a témával.

Mi Áronnal csak 2 voltunk az elején, és kényszerből egy szobában aludtunk, de ez egy 38 négyzetméteres szoba 2 vége volt, így nem hiszem,hogy egynek számít. Nem volt benne bútor se, csak egy kiságy, meg egy pamlag. Légzésfigyelő nem volt, és lehet, hogy meglepődtök, de én még ma is simán lerohanok, és meghallgatom, hogy lélegzik-e.

A babaszoba itt lesz mellettünk, szóval szerintem külön lesz a baba.

Korenka: NAGYON SZORÍTOK ÉRTETEK HOLNAP.

Luli: persze neked is nagyon. :lol:

annyira jó, hogy holnap már péntek, és mindjárt kedd van. És akkor mi is kapunk jó sok hírt, meg remélem képet is.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


jajj Addisz ez annyira jóóó, én is szeretnék és beruházunk rá tutira, az meg pláne h nagyon jó hír, h bejöhet velem az Uracskám. :)
tutira én is azt fogom nézegetni állandóan, és ez a terhes torna is izgat, jó h írod az infókat, én értékelem ! :D :D :D
köszi szépen, h megosztanád velem a babád felvételét, de inkább legyen ez a Ti kis intim titkotok! szeretném először az enyémet látni, ne haragudj! de tényleg köszönöm, aranyos vagy! :)
Vendég
 


Panna, persze, ez teljesen érthető, kicsit túlbuzgó voltam :)
Ha van még valami kérdésed, akkor szólj bátran!

Jó éjt mindenkinek!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok! Hű micsoda forgalom! :D

Légzésfigyelő: Sosem volt, és nem is lesz. Minkét babóm a hasán aludt, de mellettem. Este ugyan lefektettem őket a saját ágyacskájukba, de amikor enni felkeltek onnantól mellettem maradtak. Én arra alapozok, (amiről olvastam) hogy a baba átveszi a anyuka légzés ritmusát, és nem fog leállni a légzése, együtt lélegzik anyájával. :)

Naaaagyon aranyosak vagytok, hogy szorítotok nekem. Mérhetetlenül jól esik. Negyed háromra megyek, amint tudok bejelentkezek utána. Annyian szorítotok, hogy nem lehet baj! :D

Tatabányán nem jöhetett be UH-ra apa velem, ezt egyértelműen ki is írták az ajtóra. Nem értem miért, mert hely van rá... no comment...
Istenhegyin ott lehetett... most is jön. Nagyon izgul, és ideges....

pequ: Ezek szerint sosem költöztök majd haza?
A széltől nekem is azonnal megfájdul a fülem, úgyhogy én nem költözöm oda :D:D
korenka
Szár
 
 


korenka, luli, írjatok majd!

régen írt már korybon és larisa, mi van velük?

pequ, tényleg, portoban is átszálltunk, amúgy munkaügyben voltam arrafelé, nem rioba mentünk :) az óceántól kész voltam!

asszem ma már nincs lázam! a fertőzést a torkomat ez a spré érezhetően már 3 befújástól rendberakta, de az, hogy tegnap egész nap feküdtem (meg ma is fogok) sokat számított.

vasárnap nekem is UH :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


ja, azt álmodtam, kislányunk lesz :D

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!
Pequ!Először az altatásról írok, mert elfelejtem a végén:
Én nagyon hasonlóan vagyok addisz-hoz.Most is mellettünk van a kiságy, az én oldalamon.
Nekünk 2 szobánk van, meg 1 nappali, ami a konyhából ágazik, azt nem szeretnénk alvásra használni, csak, ha vendég jön, vagy pl most a férjem aludt benne a héten, mert korán kel, én meg sokáig tv-zek.
A nagyobbik szobában a nagylányom "lakik", a kicsiben 1 fr.ágy+a kiságy.Elég szűkösen vagyunk, nem is tudom, mi lesz, ha meglesz a pici.Gondolkodtunk a szobacserén a naggyal.Ő bőven elférne egyedül a kicsiben is, nem is ellenzi.
Nekünk nem volt légzésfigyelőnk, mert abból indultam ki, hogy a nagy 3 hónapig aludt kiságyban, utána velem a nagyban, és tartottam tőle, hogy most is úgy lesz, ezért nem vettünk.Én is nézegettem őket éjjel.(Szerintem ez normális...), sőt, volt egy kis elemes lámpánk (éjjeli fény), valamikor az is égett letakarva.Én is az ágyban szoptattam-1 mozdulattal ki a kiságyból, aztán vissza. (Amikor még pelusoztam éjjel, kicsit bonyolultabb volt).
Léda most is mellettem alszik.Ma éjjel pl. a kiságyban, tegnap átjött már 1-kor az enyémbe.Nem zavar engem sem nagyon.Az meg tényleg nem aggaszt, hogy ottragad.
De, pl. a szomszédasszony külön altatja a gyerekeit.Külön szobában, mert ők meg úgy tudnak nyugisan pihenni.Én úgy, ha látom-hallom.Bár ennek tényleg az a hátránya, hogy minden mozdulatra ébredek.
Szerintem ez változó, ki-hogyan.Minden normális.Ha Veled-ha nem.
Én kényelmességből tettem a nagyot is mellém, mert éjjelente 8-szor kelt, én meg futkostam át hozzá anno.Így meg aludtunk mindketten.
Mejd eldől menet közben mindenkinél.
Jánosban van légzésfigyelő a kosarakban, amikben a babák vannak.Néha nem kapcsoltuk ki, amikor kkivettük.Hú, volt visítás...
Most ezt átküldöm, és majd jövök.
Korenkának drukk!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


gabi: Akkor csinálj egy csinos kis rózsaszín vonalzót...
korenka
Szár
 
 


korenka, ezekszerint így is lesz? :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Mégis sikerül bejelentkeznem még doki előtt, mert úgy alakult, hogy apa mégis el tud velünk jönni :D :D :D , és így bkv-znkunk sem kell, szerencsére.
Nagyon izgulok már, 3/4 12-re megyünk, az még több mint egy óra.
De nem lehet semmi baj, hiszen még a nap is kisütött!!! :D

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


Lányok,a szabad orvosválasztás jelenleg még szabad,de ez arra az esetre igaz,ha magán.

Ha SZTK,akkor sajnos mondhatják,ahogy nekem is mondták,hogy nincs kerületi lakcímkártyám,emiatt nem biztos,hogy engedi a doki...

már a recepción is problémáztak velem,mert nem abban a kerületben lakom,és a tartózkodási helyem miatt mentem oda,mert az 7 (!!) percre van tőlünk!
Őket ez se érdekelte,mert a tartózkodási szerint SE oda tartozom,hanem egy órányira levő kórházba,és rendelésre...

Febr. 7-én dönt a doki,miután megvolt a genetikai,és visszamegyek hozzá,hogy elvállal-e.......

Amúgy meg ha az új kormány véghezviszi a terveit,akkor CSAKIS ott szülhetünk majd"ingyen",ahova tartozunk,és súlyos összegeket kell fizetni,ha mégis máshol szeretnénk szülni........
nem tudom,eléri-e majd az összeget,amiért eljöttem az eddigi saját dokimtól,ott egy szülés 300.000 Ft+50.000 EDA,vagy 350.000 császárral.....
gondolom hasonlóra számíthatunk,ez magánkórházas ár.......
Vendég
 


Várom már,hogy én is hallhassam a szívecskéjét,nekem eddig csak UH-on mutatták,ahogy lüktet,de hallani nem hallhattam...
Vendég
 


kisbeeka: drukkolj, hogy elfogadjon az orvos, mert amit írtál az csak maga a szülés. Akkor még a kórházban töltött ápolási időről nem beszéltünk. Mondjuk legalább számlát kapsz róla, és nem görcsölsz, hogy hova dugd a borítékot. Ne,hogy azt hidd, hogy én egyet értek vele, csak ismerem az árakat.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Bebe: engem terhesgondozásra SEM akarnak felvenni,tehát nem csak a szülésről van szó :?
szóval ha a doki nemet mond,kereshetek egy 13.kerületi dokit....
ezt az asszisztensnő mondta,nem én találtam ki :(

engem már a vizsgálatra sem akartak fogadni,végül úgy váltunk el,hogy a genetikai UH-ig eldöntik,és akkor megbeszéljük.

Az ár,amit írtam,az előző nőgyógyászomé,ill. az egyetlen kórházé,ahol levezet szülést...
Nos,ezt 2 lombik után nem engedhetjük meg magunknak.

Nekem az Uzsoki kórház van legközelebb,a kistarcsai kórház brutál messze,és BKV-val alig megközelíthető tőlünk. :(

Mondjuk remélem,hogy anyum még M.o.-on lesz,mikor szülök,és elvisz kocsival...
Vendég
 


gabi: Hát azt nem lehet tudni! :D:D

luli: Azonnal jelentkezz, ha megjöttél, bár én már nem fogom látni, csak este, de akkor is!!! :) Persze, hogy nem lesz semmi baj. Itt izgulunk érted egy csomóan!!

kisbeeka: Ez az ott szülhetsz ahol élsz hisztéria akkor robbant ki először (előző kormányunk) amikor a fiamat vártam. Épp akkor szívták vissza amikor szülnöm kellett. Én bármit kitalálok, hogy a SZt. Imrében szüljek. Miért ne sétálhatnék arra amikor éppen rámjön a szülés? Elhajtanak, hogy menjek Tatabányára? Szép lenne... bár Tatabányán volt ilyen sztori. Ott képesek erre... nem véletlenül nem akarok ott szülni... :(
korenka
Szár
 
 


Korenka: ez durva!!! :shock: :shock: :shock:

hát szerintem elég egy perrel megfenyegetni őket,hisz a TB-t fizetjük,kötelesek ellátni!
megmondanám,hogy ok,akkor itt a kórház előtt,közterületen szülök,mert be nem engednek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ez elég rossz reklám lenne nekik,durva lenne,ha elhajtanának...

Én Balcsin leszek nyáron,így előfordulhat,hogy ott jön rám a szülés,mert nehéz előre kiszámítani,mikor jöjjek fel onnan...
A családunkban mindenki 3-4 héttel előbb született,de ezt nem vehetem készpénznek. :D

Úgyhogy még a siófoki kórház is játszik,először azt gondoltam,hogy eleve oda jelentkezem,csak oda meg év közben nem tudok lejárogatni.
Vendég
 


kisbeeka: Igen tényleg felháborító, hogy rengeteg TB-t fizetünk és packáznak velünk. Így is csomó pénzt fizetünk pluszban UH és DOWN szűrés, fogorvos stb... és ha nagy baj van azonnal magánba megy az ember, mert egyáltalán nem bízhatunk meg az SZTK-ban. Szégyenletes...

Neked érdekes lesz a nyár! :D
korenka
Szár
 
 


Korenka: igen,úgy döntöttem,hogy mivel az előző pár évben nem nyaraltam,most amennyit tudok,lent leszek Balcsin :)

Sajnos párom max. 7végente tudna lejönni másfél napra,de kéne már nekem is egy kis kikapcsolódás :D
aztán ha a baba megérkezik,úgysem lesz több pihi egy ideig :lol: :lol: :lol: :lol:

szóval nem tudom,mikor jöjjek majd fel,mert aug.10-re vagyok kiírva. :)
Vendég
 


Lányok! Mit terveztek? Meddig dolgoztok? Végig a 9 hónapig? Én úgy tervezem, hogy mivel augusztus végén szülök minden reményem szerint.... július közepéig fogok dolgozni.
korenka
Szár
 
 


Korenka: én veszélyeztetett terhes vagyok,így sajnos a munka és egyelőre a sport is kizárt :(


mondjuk ahogy megpróbál kiszúrni velem az ex főnök,nem is tudnék visszamenni,állapotosan meg nem tudnék új állást szerezni :?
úgyhogy marad a táppénz,de mellette majd megpróbálok kitanulni valamit,amivel itthon fogok tudni egy kis pénzt keresni :)
Vendég
 


korenka, mivel én ugye tanár vagyok, június 15-ig, illetve ha még megy az utána történő értekezleteken, ilyesmin részt venni, akkor június végéig tervezem a munkát. és mivel valószínűleg szeptember elejére leszek kiírva, jó lenne az alapbéremet július-augusztusban megkapni, csak utána íratnám ki magam terhesállományba :) vagy max augusztusban..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Korenka: úgy drukkolok mára!!!
majd gyere gyorsan a hírekkel,hogy megnyugodjunk! :)

Gabi: este volt szerencsém segíteni a nővéremnek megírni egy csomó félévi bizonyítványt :D :D :D
szegénynek a naplót kellett megírni,így ebbe besegítettem :D
Vendég
 


kisbeeka: Van valami elképzelésed, hogy mit szeretnél tanulni? Mihez lenne kedved?

gabi: Így könnyű!!! :D:D:D ... és persze tök logikus. Mit tanítasz, és hol? Általánosban, gimiben, egyetemen....
korenka
Szár
 
 


kisbeeka: Mindjárt jön értem a férjem és indulunk Pestre... csomóban van már a gyomrom. Annyira izgulok, mintha vizsgáznék..... nagyon köszönöm a drukkot! :)
El is köszönök, este jövök.
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk a dokitól, és MINDEN szuper!!! :D :D :D A szivecskéje dübörgött, a mérete a korának megfelelő!
A dokim meg vigyorgott ezerrel, hogy milyen hamar összehoztuk.
Azt viszont kiadta utasításba, hogy nem szülhetek 2 héttel (vagy még többel) korábban, mert akkor szabin van...nem mintha tervezném.

Korenka: HAJRÁ!!!

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


luli ez szuper!!! :lol: gratulálok! :lol:

korenka, drukkolok nagyon. amúgy jelenleg egy általános iskolában tanítok pesten, angolt. szeretem a sulit is, gyerekeket is, kollégákat is, vezetőséget is :) és igen, szerintem is ilyen szempontból pont jókor jött össze a bébi :)

béka :) de jó dolog is a bizonyítvány/napló írás.. meg még az ellenőrző.. meg évvégén a törzslap :) szerencsére most nincs osztályom, pont jövőre akartak felkérni :oops:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Addisz: így most már én is szívesen felkerülnék a táblázatba:
Életkorom 28 év, lakhelyem: Bp., 14. ker., tesó: Marci, 9 és fél hónap, kórház: SOTE II., doki: Timmermann Gábor, szülés várható ideje: aug. 31., ha kislány lesz, akkor Szonja Lili lesz a neve, ha kisfiú, akkor megint vért izzadunk, mire kitaláljuk :-P

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


luli, a Szonja / Lili nekem is megfordult már a fejemben :D

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Luli
Nagyon örülök a jó eredménynek! :) Este otthon megcsinálom a táblázatot, beírlak Téged is! A Szonja tényleg szép név!

Korenka
Én irodai munkát végzek, nyugis környezetben, közel az otthonunkhoz, úgyhogy ha nem lesz semmi komplikáció, akkor én július elejéig szeretnék dolgozni. Lucának is addig tart az ovi, úgyhogy onnantól együtt élveznénk a nyarat :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

Korenka: nagyon szorítok értetek.

Luli: gratula a sok jó hírhez.

én csak augusztusban hagynám abba, persze csak ha bírom. Július 31-én még van egy esküvőm, és még nem látom az augusztust, de ha nem vészes akkor még ez első hét jöhet. Utána úgyis ctg-re kell szaladgálni, bár már van abból is otthoni, és e-mail-n küldöd az eredményt, de azt hiszem inkább felszaladgálok a dokimhoz, mert az nem 10.000/hét.

Amúgy meg majd keddtől tervezgetek, ha méretekre is azt mondja ok, de vmi kell legyen, mert egy dekát se híztam, sőt, és már a farmerre nem kell öv, és ha nem látja senki akkor jól esik kigombolni. :oops:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Bebe: az itthoni mérlegen mérve már 3 kg-ot híztam a beültetéshez képest,bár ez még nemigen látszik rajtam,de már szinte az elejétől kezdve nem tudom a korábbi nacikat magamra húzni,csípőben nem jönnek fel :lol: :lol: :lol: :lol:

Te szervezed az esküvőt? Vagy mit csinálsz rajta/vele kapcsolatban? :)
Vendég
 


olyan sokszor godnoltam korenka-ra remelem, este jo hireket fogunk olvasni!!

luli: orias gratula a szivecskehez!!! latom, nalatok is valahogy "csak" lanynev van ;) persze marci igazan megerdemelne egy hugicat!

addisz, bebe, brigi, luli, korenka (ha valakit kihagytam elnezest!!): lelegezteto gep meg a jovo zeneje akkor...viszont meggyoztetek, a baba mellettem fog aludni!!! kisagyban, aztan johet mellem, kozenk, imadni fogjuk ;) koszonom a jotanacsokat!!

gabi: orulok, h jobban vagy, annak a torok sprenek kiirtam a nevet, mert nekem is kezd fajdogalni.

beeka: anyukad merre el, emlitetted, h nem mo-on.

panna: milyen szakra jarsz?

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ: húúú,ezzel most megfogtál...
rákérdezek,mert nem emlékszem,hova megy az idei út.

Pár éve Tajvanban voltak pl.,aztán Jakartában,most nem tudom... :D

lényeg,hogy messze!!! :D Onnan nem fog tudni segíteni :D
Vendég
 


Én is sokat gondoltam ma Korenkára!!!

már várom...
Vendég
 


bebe: de irigyellek, h nem hiztal! nekem szelesedik rendesen a csipom :twisted:

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


pequ: tényleg jó a spré, de itthon receptre kapható csak, viszont lehet nekünk is használni ugyebár :) még gyenge vagyok, el is szédülök ha sokáig ácsorgok (levest főztem, ugyan sok idő nem volt), de a tegnaphoz képest klasszisokkal jobban érzem magam.

korenkát én is nagyon várom már..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


beeka: komolyan???? en 6 evet jartam azsiat es nekem tajpei az egyik kedvenc orszagom! en szingapurban eltem. jakarta nagyon durva hely, mindig rettegtem a robbantasoktol, pedig az emberek irto kedvesek, csak tele van idiota terroristaval. diplomatak szuleid?

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ: neeeeem,semmi ilyesmi,csak édesanyámat hívják,ő tanár :)
én is mehettem volna mindegyik útra,de én besz*ri vagyok...
Vendég
 


Luli! gratula neked is, olyan jó, amikor végre láthatjuk a monitoron...:)

Pequ! van egy porcelán tervezőművész diplomám és porcelánon voltam Portugáliában is, most meg vizuális és környezet kultúra tanár szakot csinálok. még van egy félévem.

hát én már híztam 4 kilót, szerintem rám elég gyorsan fognak jönni a kilók. de azt már nagyon várom, h gömbölyödjek. :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: