Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Gil, duphastont szedek. Drukkolok a mai dokihoz :)

Mrsleo: nagyon jó ez az UH kép :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Jelentem, ha minden igaz, átvonult rajtam a vírus. Este 5 körül rámjött egy elég erős hányásroham, és utána kezdett javulni. Még nagyon gyenge vagyok, egy napja nem ettem, inni is csak pár korty hűtött vizet. Este elkezdtem lázasodni is, de nem engedtem 38 fölé, ott már bevettem egy Panadolt.
Azért úgy gondoltam, hogy inkább ma elmegyek orvoshoz, hogy lássam minden ok-e a babával, és nem lett baja. Ha jövő héten mennék, akkor már úgyis ki lenne centizve a kiskönyv is, meg a táppénzes papírom is. Csak ugye kapjak időpontot.
Viszont megjöttek a pénteki véreredményeim is, és tökéletes. Jó, a gyógyíthatatlan betegségből nekem sem sikerült kigyógyulnom, de azért minden más ok.

Brunhild,
nekem van egy ismerősöm, ahol az ötödik gyerek lett lány :lol:

Mrsleo,
nagyon aranyos Leo baby-d van :lol: Remélem este én is valami hasonlót látok.

Gil,
hányra mész orvoshoz? Magánban?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska :( Vigyázz magadra! És gyógyulást! És szorítunk !

Gil: Neked is szorítunk :!: :!: :!: :lol:

Rokakoma, szerintem egy tanár(nőt) kérdezzél meg az egyetemen, az orvos tényleg nem érthet mindenhez, főleg fuvolázáshoz :)

Itt minden a régi, várom már a holnapi napot.... és ha lehetne egész nap csak aludnék és ennék..főleg aludnék :roll:
20140901114303
 
 

 
 

brunhild: ez tök jó ötlet! :) mármint egy tanárnõt megkérdezni a dolgoról

Mrsleo: nagyon formás kis babóca :)

gil: durkkolunk! :)

linácska: kaptál mára idõpontot?

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


hopihe,
igen, 17:30-ra megyek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hello!

Kicsit elmaradtam nálunk a múlt hét vége szinte katasztrófa volt 1 napig nem volt áramunk, a középső megtudta, hogy én veszem a mikulás ajándékot (zokogott), vasárnap pedig egész nap feküdtem mert vagy rókáztam vagy rókáztam 10-szer. Már kezd elegem lenni! Nem is tudom ki írta, hogy szeretne egy kis hányingert ne szeressél!
Lányok ne tessék engem lelombozni azzal, hogy meggyőződésetek, az, hogy nem a baba neme okozza a rosszulléteket, mert sírok :cry: Mint már írtam nekem a fiúkkal soha nem volt hányingerem, émelygésem, de a hasam alja mindig veszettül fájt. Most meg egész nap küzdök rókával a hasam pedig szerencsére csak akkor fájdul meg ha megerőltetem magam.

Leo szuper babuci na és megtudta az egész munkahely?

Linácska jó hogy már jobban vagy a mai uh-hoz szorítok!

Ja elfelejtettem mondani, hogy a párom elmondta anyumnak! Hát mit mondjak úgy csinált, mint ha meg sem hallotta volna, szegény a döbbenenttől csak autómatikusan folytatta a munkáját a konyhában :lol: Nem igazán örült, de nem is akarta, hogy elvetessük. Tesóm viszont nagyon vicces volt, közölte az urammal, hogy Őt sterilizálja engem meg forró vízbe ültet :lol: Ja és hogy Ő inkább többé nem él házaséletet, de neki nem kell több gyerek! Na jó egy kicsit Ő is kiakadt, de már lenyugodott és kímél engemet, mint tegnap már anyukám is, de a terhességről nem beszélünk :roll:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Klarissza, legyen neked igazad, én is szivesen megcáfolnám saját magamat :D

Jó, hogy anyukád "nem kapta fel a vizet", talán pont ez a baba fog titeket megint összehozni!

Középső fiad hány éves? Nálam még mindhárman hisznek a Mikulásban, és előre félek, hogy mi lesz, ha a nagy megtudja, hogy nem létezik..egyrészt nagyon csalódott lesz, másrészt félek, hogy nem tudja megtartani magának, és elkotyogja majd a kicsiknek.. :roll:
20140901114303
 
 


Leo, hihetetlen jo ez a kep ... gratutalok!!! :)

Köszönöm a tippet a fuvolaval kapcsolatban, azt hiszem az lesz a vege, hogy tenyleg megkerdezem a tanarnömet ... ha nem csap ki rögtön, akkor talan valaszol is :S Nagyon felek a beszelgetestöl, mert mar az esküvö elött kifejtette, hogy szerinte hülyeseget csinalok, es hogy termeszetesen, amig az egyetemet be nem fejeztem szo se lehet babarol ... hat nem tudom, mi lesz :(

Brunhild, szerintem attol ne felj, hogy elmondja a kicsiknek. En emlekszem ra, hogy 6 evesen milyen büszke voltam, hogy magamtol rajöttem es a vilagert meg nem osztottam volna ezt a "nagyos" dolgot a kicsivel. Az egyik hugom viszont nagyon kiborul rajta, es azt kerdezte zokogva, hogy, de a Nyuszi ugye azert letezik?
rokakoma2
 
 
 


A középső 10. Egyébként mi nem vagyunk rosszban anyuval sőt! :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Nekem mára rohadtul megfájdult a torkom,alig bírok nyelni.mit szedhetek rá szerintetek?szopogatóst lehet?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Rokakoma, hát ez milyen tanárnő? Hogy így beleszól mindenbe? Lehet mégis mástól kéne megkérdezd :?

Klarissza :D bocs, sokan vagyunk sok problémával, már nehéz követni :oops:
20140901114303
 
 


Honey!

Homeogenet szopogthatsz nyugodtan! :D
Nekem is fájt a múlthéten a torkom és pár nap alatt helyre is hozott!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Ancsa
Jobbulást! Múltkor a patikában kérdeztem, homeos bogyót lehet szedni. Kérdezz rá Te is, és szedj C vitamint!

Linácska
Mi volt a dokinál???? Hogy vagy? Magánba mentem fél4-re, de csak fél 5-kor kerültem sorra. De aranyos volt a doki, már biztos, hogy nála maradok.

Klarissza
Sajnálom, hogy a család nem fogadta jól :( Szörnyű lehet. Többek között én hiányoltam a hányingert, bocs, tudom, hogy nagyon kellemetlen, csak aggódtam, mert nincsenek túl extra tüneteim.

Panndi
Neked van már könyvecskéd? Én most rákérdeztem, majd el kell menni a terhesgondozásra, és ott kapok. Azt hittem, a védőnőtől...


Köszi a drukkokat mindenkinek! Nálam minden ok, 35,6 mm a kis drága. :) Nagyon jó volt látni Őt!!!

Nem tudjátok, a 12. heti genetikai vérvétel kötelező mindenkinek? Most mondta a doki, hogy arra is kell menni.

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


gil,
Én fél hatra mentem, és fél hat előtt 5 perccel sorra is kerültem. Minden ok, 2 centis kis babócánk van. Szerencsére nem ártott neki a tegnapi nap.
A 12. heti vérvétel nem kötelező, de igazából nem szoktak rá nemet mondani, hisz ingyen van, csinálja mindenkinek a kórház, más meg súlyos összegeket fizet érte, hogy elvégezzék. Én ma utána kérdeztem a dolgoknak. Be kell jelentkezni az Izsáki úti terhesgondozóba is (hogy minek, azt nem tudom, ha saját orvosa van az embernek), és ott adják a beutalókat. Ja, és elvileg ha nem 1 héten belül voltál orvosnál, akkor meg is vizsgál épp az, aki ott van. Na úgyhogy én gyorsan jövő héten elmegyek, mert ez nem igazán tetszik. Aztán szerintem minden mást, kötelező UH-kat...intézem magánban. Én a könyvemet a védőnőtől kapom itt, ahol lakom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Örülök minden UH-s hírnek :)

Nekem nincs kiskönyvem, majd csak a 12. heti UH után lesz, én addig nem szeretnék...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Köszönjük baby Leo dicséretét! :lol: :lol: :lol: :lol:

Klarissza
A titkos infócsatornákon gyorsan terjed a hír :wink:
Már az egész ház tudja, hogy úton van baby Leo... :lol:
(egy pozitívum: nem kell ügyelnem :lol: :lol: :lol: ... csak így a fizetésem is jóval kevesebb lesz... :? )

Rokakoma
Anyasági védelem van! Ausztriában meg nagyon is érvényesítik :wink:
Terhesség miatt nem hiszem, hogy kicsaphatnának az egyetemről!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Hello!

Na szép világban élünk ha már egy tanár is megmondhatja, hogy mikor szüljön az ember! :lol:

Gil nem volt olyan vészes én sokkal rosszabbra számítottam azt hittem anyum kiborul és kiabál, hogy vetessük el, vagy nem segít tovább, de szerencsére nem ez történt. Anyum nálunk nagyon sokat segít ha kell vigyáz a gyerekekre amíg dolgom van vagy kijön, hogy Matyimtól nyugodtan bírjak takarítani, két hetente vasárnaponként főz ránk, de ha hétköznap a nagyobbak elmennek hozzá akkor is rögtön csinál nekik kaját, ha kell viszi őket edzésre. Bármikor úgymond le lehet akasztani a falvédőről egy kis segítségért.

Nálunk nem adnak kiskönyvet, csak a 12 hetes sikeres uh után!
klarissza36
Kecskemét
 
 


Gratula a gyönyörű babócákhoz és a jó hírekhez!!!! :)

Lányok, segítsetek! Egész éjszaka görcsölt és ment a hasam, szerintem összeszedhettem valami fertőzést. A kérdésem, hogy széntablettát vagy normaflore-t lenne-e érdemes inkább szednem? Ezek vannak itthon, és nem hiszem, hogy most elmennék bármi másért, mert nagyon gyengének érzem magam. Annyit tudok, hogy a kettőt együtt nem érdemes szedni, mert a széntabletta mindent megköt. Szerintetek melyiknek van több értelme? Köszi előre is.

anabique
Budapest
 
 


Gil, Linácska Örülök, hogy minden rendben van!

Honey Hogy van a torkod?

Pam-pam-pam-ta-ra-ram.... :roll: Várom, hogy teljen az idő....negyed 5-re megyek dokihoz...de mindig csúszás van, szerintem 5 előtt nem kerülök sorra...Ráadásul ma délután kell visszavinni kontrollra a kicsit a fülészetre, úgyhogy férjem egyedül megy, remélem elboldogul :roll:
20140901114303
 
 


Anabique :(

A kérdésedre nem tudom a választ, széntablettát nem szoktunk használni..az biztos segítene, de nem tudom, hogy szabad-e? A Normaflore csak utólag jó, hogy helyreállítsa a bélflórát, de a hasmenést nem szünteti meg....Még mindig hasmenésed van? Akkor segíthet az áfonya lekvár! Valamint ropi, extrudált kukorica... gyerekeknek is ezt szoktuk adni..
20140901114303
 
 


Köszi Brunhild! Biztos ami biztos alapon rácsörögtem közben a nőgyógyászomra, aki egyértelműen a széntablettát javasolta, 3x3-at, és közölte, hogy a Normaflore sz.rt sem ér (elnézést, de tényleg így fogalmazott). Még azt is mondta, hogy gond akkor lehet, ha a görcs izomösszehúzódásokat is eredményez, és "hát majd meglátjuk". :shock:

anabique
Budapest
 
 


Anabique, jó hogy fel tudtad hívni (én nem tudnám az enyémet elérni), és jó tudni, hogy szabad széntablettát szedni..bár nekem ilyen gondjaim biztos nem lesznek, sőt, én minden terhességnél székrekedéssel szenvedek :( Tegnap este és az éjszaka folyamán 1 liter 100%-os narancslevet kellett meginnom, hogy 3 nap után végre... :oops:

Jobbulást neked :!:
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Hú, jó pörgős egy társaság :-) Van mit olvasni.

Légszomj: Hát nekem szinte az elejétől van. Ha sokat beszélek, vagy kicsit izgatottabb vagyok valami miatt, akkor a legjobb lenne rám kötni egy légzőkészüléket. Érdekes, mert az elsőnél ilyen nem volt.

Mint ahogy az émelygés sem. Pláne este jön rám, de amint üres a gyomrom, azonnal ennem kell. Korpás kekszet nassolok ilyenkor, az némiképp bevált.

Brunhild: részvétem a székrekedés miatt, én már csak kúppal tudok wc-re menni, mert nincs rá ingerem 5 nap után sem..... Mindent kipróbáltam, korpa, tönköly, savanyú káposzta, 100%os levek, Laevolac, éhgyomorra szilvalekvár tejjel, és még sok egyéb, de semmi. Én még ilyet nem láttam. Még valami homepátiás bogyót kipróbálok, mert állítólag van kifejezetten kismamáknak székrekedésre, sőt, annak legalább 5 fajtájára. Ebben van az utolsó bizodalmam.

Anabique: jobbulást, remélem gyorsan hat a tabletta.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty, én kipróbáltam a homeós bogyókat előző terhességemnél...nem segített :( Savanyú káposzta, és főleg a leve, az segít, és a 100%-os tescos narancslé, de tömény mennyiségben, reggel éhgyomorra addig iszom, amig hat (3-4 pohárral) (ez a tesco-s narancslé kisfiamnak is segített, nem tudott kakilni, rengetegek kínlódtunk vele, pedig anyatejes volt..aztán talán 6 hónaposan elkezdtem neki tescos narancslevet adni, és az megoldotta a problémát...)
20140901114303
 
 


Én egyre szarabbul.ma vettem homeopátiás gyogyit,még nem hat.olyan vagyok,mint akit fejbe kólintottak.és még főznöm is kell.

Brunhild!
Drukkolok neked is mára!1 nappal vagy idősebb terhességben,mint én :lol:
én szombaton megyek,már nagyon várom.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Anabique,
ugye én hétfőn estem át ezen a víruson, én nem vettem be semmit. Vagyis egy normafloret, meg egy B6 vitamint, na de ezek ki is jöttek. De ahogy jött, másnapra el is múlt.

Brunhild,
mi ma már megjártuk a fülészetet. Levinek mára megint kilyukadt a dobhártyája, szerencsére ugyanott, ahol két hete. Holnapi tejterhelés negyedjére is ugrott...

Mrsleo,
az élet apró örömei....nem kell ügyelned :lol: Ha ismered, üdvözlöm a Kosztolányi Katát :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jaj, betegeknek jobbulást!

Én ma egész jól vagyok, éjjel hánytam egy nagyon nagyot,reggel egy kicsit, de azóta eszem folyamatosan :)

Ma meg gyerekmentes délutánom van, megyek Pestre barátnőzni :lol:

Dokihoz is drukkolok, és irigy-irigy! Nekem még nyolc nap...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Linacska,
én is attól tartok, hogy vírus, most lehet izgulni, hogy a család többi tagján nehogy átmenjen! Egyébként már jobban vagyok, bár enni még alig tudok, és még mindig a fekvés esik a legjobban. De legalább már nem görcsöl a hasam. Viszont sokkal laposabb is lett, remélem, ez semmi rosszat nem jelent. :shock:

Ó, szegény kisfiad...! És ilyenkor mit csinálnak vele a fülészeten? A tejterheléssel nagyon nincs szerencsétek.

Brunhild,
mennek a drukkok mára!

Honey, neked meg jobbulást!

anabique
Budapest
 
 


Szerintem nem gond, hogy laposabb lett, Fruzsival a 20. hét körül elkaptam egy hányós-hasmenéses vírust, három napig minden kijött belőlem, tök lapos lett az amúgy sem nagy hasam, szerencsére pont akkor mentünk 4D-re, és bizony Fruzsi ott ficánkolt egészségesen :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Anabique,
én egy nap alatt fogytam 2 kilót, teljesen lapos lett a hasam. Azt mondta az orvos, hogy addig igyam a cukros teát, még vissza nem jön az a két kiló. És hiába kell a cukorra diétáznom, ilyenkor még az sem számít, nyomatni kell a cukros teát.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, és csak biztatásképp: két nappal vagyok az egész után, és annyira kívántam a töltött káposztát, hogy főztem gombócosat, épp azt eszem. Lehet, hogy hülyeség, és még diétázni kellene, de meg vagyok veszve érte. Bár ebben épp annyi zsiradék van, amennyi a pici rántásban, amit rátettem. A többi husi-rizs-káposzta.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönöm a bíztatást!!!!

Linacska, ha ennyire kívánod, akkor már tuti nem lesz belőle gond. :) Remélem, holnap-holnaputánra én is pont így fogok kívánni valami táplálóbbat! :) Most még a főtt krumplit is alig. :/

Nem is meséltem még asszem... Nálam még mindig játszik a hányinger, és a leghülyébb dolgok tudják felkavarni a gyomrom. Most épp az arckrémem illatát nem bírom elviselni egy hete. ??? Sokan szoktak rosszullenni a cigaretta szagától vagy a kávé illatától, de azokkal pl ennyire nincs bajom. Fura.

anabique
Budapest
 
 


Anabique,
nem lett belőle gond, legalábbis eddig nem :lol:

Klarissza, Gil,
egy másik fórumon olvastam, hogy elvileg április 1-től lehet szülésznőt választani. Eddig azt nem lehetett. Én már úgy megszoktam, hogy nem lehet, nem tudom, választanék-e.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hű...

Jó sokat írtatok még nem voltam.

A betegeknek jobbúlást kívánok.

Mrsleo,: Gratulálok!Nagyon jól sikerült a kép.

brunhild: drukkolok hogy minden rendben legyen a dokinál.

Én holnap délután megyek dokihoz remélem minden rendben lesz.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Sziasztok!

Minden rendben, a pici pont 8 hetesnek felel meg, dobog a szíve. A bevérzés még mindig ott van, ezért a doki jövő héten is megnézi, és ha minden okés, akkor küldd el vérvételre, védőnőhöz stb.. Azt mondta még, ha eddig megmaradt, akkor már nem lesz gond..legalábbis elvileg.

A fülészeten is minden jól ment, teljesen rendbe jöttek a kisfiam fülei, nem kell tovább szednie az antibiotikumot.
20140901114303
 
 


Brunhild,
szupi! Csupa jó hír! :) Gratulálok!!

anabique
Budapest
 
 


Brunhild,
de jó, hogy minden ok!!!

Én meg ma bejelentkeztem 12. heti UH-ra. Ugye nekem elég necces, mert dec. 28-án leszek 12 hetes, de aznap el is utazunk, előtte ünnep, szóval maradt a 27-e, vagy a 28-a délelőtt. Szerencsére volt időpont 27-én 9:20-ra.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Nálunk is minden rendben, picurka 7+4 napos, és nagyon szorgalmasan dobog a kis szíve. :) Még sosem láttam ilyet, nagyon jó volt!

brunhild: tök jó, hogy ezt mondta a doki! :)

vivcsen: drukkolok holnapra! most mész a harmadikkal elõször, ugye?

anabique, linácska: Jobbulást mindkettõtöknek! Bár, ha már a töltött káposzta is oké, ott nagy baj nem lehet. :)

január közepén kell újra mennem. az még nagyon soká van! de addig majd örülök a Ti jó híreiteknek! :)

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


linácska: a 12. hetit nekem a doki eltolta 5 nappal. Ez azért érdekes, mert a 12. hétig be kéne jelentkezni a védõnõhöz, ugye?
elõtte menjek el? vagy majd a háziorvos megmondja? :)
hopihe79
Budapest
 
 


Szegény betegek!!
Jobbulást!!

Brunhild
Tök jó!!! Gratulálok a szívhanghoz és a jó eredményekhez!

Linácska
Örülök, hogy minden rendben!! Köszi az infókat!
Az Izsáki terhesgondozásra mész Te is majd? Holnap hívom őket. Mennyire van időpontjuk? Csak pont a 12. héten jó nekik? Kicsit előbb nem? Én 22-én leszek annyi, utána meg ünnepek, szóval én se tudom, mire számítsak, mikor jutok el hozzájuk.

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Hópihe
Gratulálok Neked is!! Én is pont ezen gondolkodtam, valahol olvastam, hogy a 12. hétig be kell jelentkezni, meg kiskönyvet intézni. De már nem értem a menetét...

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


gil,
írtam privit, szólj, ha nem ment át véletlen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina
Köszi, megkaptam, válaszoltam!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Hopihe!

Neked is gratulálok! Biztos nagy élmény volt :D Nekem nem annyira új , sőt, inkább természetes, de én is örvendek, hogy minden okés :D És annak is örvendek, hogy jövő héten még egyszer megnéz a doki...illetve annak nem, hanem az ultrahangnak :roll:
20140901114303
 
 


Brunhild: gratula a sikeres eredményhez. Ezt s nsrsncsleves dolgot még megpróbálom. Bogyókból vettem két fajtát, ma este kezdem....

Hópihe: fényképet nem kaptál? Annyira imádom nézegetni őket.

Leobaby képe is tökéletes :-)

Én majd 20 -án megyek uh-ra, de ólomlábakon jár addig is az idő...
ha tehetném, minden nap ránéznék, h minden rendben van e odabent :lol:
És még mindig félve tolom le a bugyim, h nincs e valami folt rajta. Pedig lassan megnyugodhatnék...ti nem vagytok így?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


hopihe79,brunhild:gartulálok.Örülök ,hogy minden rendben van.


hopihe79:igen most megyek a harmadikkal először.Már nagyon izgulok.
Köszi a drukkot.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Hello!

Netty én pont így vagyok vele néha, főleg amikor érzek egy nagyobb adag trutyit ha tudod mire gondolok :D Nekem kedden kellett volna elvileg visszamenni a dokimhoz, de mivel semmi bajom (rókakomán kívül) majd csak jövőhét pénteken megyek vissza.

Gil nahát te is Kecsón :lol:

Lina nekem már adtak időpontot 12 hetes uh-ra csak a védőnőhöz külön időpont kell ezt nem tudtam :roll: Ja én sem választanék szülésznőt kivéve ha még mindig Félegyházán szülnék ott tudnék választani. Egyébként az utsó gyerkőc Kecskemétről jött szülésznőnél született hát mit mondjak nem semmi volt! Segítség nuku! Lehordás ezerrel! Amíg zuhanyoztam (borzalmas vajúdások közepette két percenként meg kellett kapaszkodnom) még nem átallott rámszólni, hogy :- A hátsóját mossa ám meg alaposan! Hülye szerinte nem tudom???? Nem hinném, hogy kérnék ilyet itt!

Ana én már az egyik tusfürdőmet is eltettem annyira émelyítő az illata (jelenleg szaga van!) :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Klarissza,
biztos nem minden szülésznő ilyen. Én Kecskeméten is tudnék választani. Azért nem olyan borzalmas ám itt!!!
Én ugye nem Kecskeméten lakom, nekem oda nem kell majd járnom, csak a 12. heti vérvételi beutalót kapom ott UH után.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na nekünk negyedjére sem jött össze a tejterhelés, Levinek tegnapra újra perforálódott a dobhártyája, és most ez a fontosabb. Ma mentünk volna. De igazából ugye semmi sem történik véletlenül...Lilinek ma reggelre 40 fokos láza lett. Úgyhogy érdekes lett volna, ha indulnunk kellett volna Levivel a kórházba. Lilinek amúgy semmi baja azon kívül, hogy lázas. A férjem most vitte a pisit a Heim Pálba.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Pihe! Brunhild!

Gratula nektek a kis szívdobogósokhoz!

Vivcsen,Te ma este mész?

Nálunk a 12ik hétig kell jelentkezni védőnőnél.ha már van szívhang bármikor lehet menni.
Jön majd valaki a 12 hét körül az istenhegyibe?lassan időpontot kell kérnem.
Én már kicsit jobban vagyok,már nem fáj annyira a torkom,viszont az orrom folyik nagyon,de csak a bal :roll:
Betti felkelt vagy 5ször az éjjel,ordított,de h miért?most olyan vagyok mint a mosott sz@r

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: