Új privát üzeneted érkezett!

nammado! nem!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok! Jó régen jártam erre....sajnos sikerült megfáznom, úgyhogy egy kicsit kénytelen voltam visszavenni. Aztán miután visszajöttem dolgozni, jött az év végi hajtás, amit idén kevesebben csinálunk, mert a kolleganőm is babát vár. Még nagyon az elején van, és barnás pecsételés miatt a dokija fekteti. Szóval sokszor eléggé kinyúlok estére, pedig nem is hajtok annyira.
Manócskával és velem minden ok. 28-án megyünk dokihoz, és mondja meg, hogy a köv. vizsgálatokra mikor kell mennem. Majd jövök és beszámolok.

Addig is kívánok mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket!

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

A mai nap még nyugisabb, de holnaptól beindul a nagy családi ünneplés, emiatt most szeretnék Mindenkinek Áldott, békés, boldog karácsonyt kívánni! :)

Üdvözlök Mindenkit :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

 
 

nem sokára visszaolvasok,először beszámoló és képek!:)

nagyon jó volt az egész,meghitt,szép,sokat nevettem olyan boldog voltam. 35 percig uhuzott kb. az elején nagyon sokat ficánkolt,majd 15 perc után bealudt,sokat ébresztgettük,vagyis nem az volt a gond, h elaludt,hanem h nagyon elbújt a lepény mögé. tornáznom kellett kicsit,meg ettem szőlőcukrot, és a végére megint aktív volt.hallgattunk szívhangot. integetett,ásított,tátogott(ivott) és nagyon nevetett is nekünk:))) el se hiszem, annyira jó élmény, azóta már 2szer megnéztem itthon a dvd-t. át is másoltam a szülőknek,meg a képeket is plussz ott nyomtattattam 5öt.
nagyon rendes volt a nő is,végig úgy beszélt az én kicsi fiamhoz:))) ugyanis ezer százalék h kisfiúúúúú Árminkánk lesz:))

Bpd(két fül között) 2.64cm ez alapján 14+4 napos
hc(fej körfogat) 9.82cm 14+4 napos
ac(has) 8.62cm 14+6 napos tele volt a pocija:)
fl(comb) 1.33 14+0 rövd lábú mint én:)

méretei alapján 98g a drágánk:)

apa is nagyon figyelte,kérdezgetett,megszámoltatta a kezén,lábán az ujjait,de stimmelnek:)

KépKép
dike
 
 


tennék képet de vmi hiba van a dologban ,nem enged feltölteni,majd legközelebb.

KépKép
dike
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

szóval még több kép a babaprojekt 2010 topicba akit érdekel,de még ott se az összes.

KépKép
dike
 
 


Kép

Kép

Kép

KépKép
dike
 
 


Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!

KépKép
dike
 
 


dike
Jó képek! Gratula a kisfiúhoz! :D


Mindenkinek Boldog, Békés Karácsonyt kívánok! :D

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!

Zsófi Kép

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Dike!

Nagyon cuki a pici fiad! :D Gyönyörű képek, nagyon szép ajándék! Gratulálok!

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Most csak beugrottam, mert szeretnék Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt kívánni.

Hamarosan jövök, addig is vigyázzatok magatokra!

Dike, gyönyörű képek, és gratulálok a kisfiúhoz....asszem ez már nem kérdéses:))

Szép napot!

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Sziasztok!

Dike, eszméletlen jók a képek, mindene szuperjól látszik! Gratulálok a kistököshöz, szép karácsonyi ajándékot kaptatok!! :wink:

LÁNYOK ÉS IS KÍVÁNOK MINDENKINEK ÁLDOTT, BÉKÉS, MEGHITT KARÁCSONYT!!!!!!!!

Kép

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Áldott,békés ünnepeket kívánok Mindenkinek!

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Gratulálok Dike a kisfiúhoz!

Mindenkinek békés, áldott ünnepeket kívánok!
20140503222551
 
 


köszönöm mindenkinek!!!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Hova lettetek? Csak nem az ünnepeket pihenitek???:) Én ma már sajna dolgozni is voltam.
Reggel 8-kor megjött az sms, meg is néztem gyorsan a neten a vérvétel eredményét, ami: (szóval lányok lehet elemezni:))

PAPP-A: 356.90 miu/L 0.42 MoM
Szabad ß-hCG szint: 33.80 Ng/ml 0.92 MoM
NT (tarkóredő): 0.80 mm 0.54 MoM

vizsg. eredmény : negatív
Kockázat Down előfordulására: 1: 4 200
Kockázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására kevesebb, mint 1: 50 000

Dokimmal csak jövő héten hétfőn találkozok, szóval addig elemezhetem:) Bár a lényeg gondolom, hogy negatív, és csak nincs semmi gond.

Hogy teltek az ünnepek? Én inkább meg sem szólalok, mindenhol csak kaja, kaja....

Pajo, csibe, visszaolvastam, és természetesen javítom a babócák színét azaz nemét:))
Ha valakiét esetleg nem láttam, hogy javítani kéne akkor sorry, szóljatok rám nyugodtan.
Többször beszúrom majd a táblicskót, a könnyebb nyomonkövetés miatt.

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Milli ez gyönyörű eredmény!!!!!!!
Én egész karácsony alatt sütöttem-főztem-ettem.
Lányok, Ti hogy álltok a súlygyarapodással? Én +2,5 kilónál tartok :oops:. Próbálok figyelni, hogy mit eszek, de most sajnos nem tudtam ellenállni a finomabbnál finomabb sütiknek stb.
Holnap megyek AFP vérvételre.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Dike, gratulálok!

Kisbarack! Én 3-4 kg-nál járok, mikor mennyit mutat a mérleg. Szerintem a 2.5 kg a 17. héten egyáltalán nem sok.

Képzeljétek, ma megtörtént az első (és remélem utolsó) hányásom a terhesség alatt. Az első 13 hétben nagyon carul voltam, egész nap émelyegtem, de a rókát megúsztam. Reggel mentem AFP-vérvételre, kijöttem a rendelőből, és rohantam az első mcdonaldsba, és teleraktam a wc-t. A 17. héten!! Már reggel éreztem, hogy rosszul vagyok, ezért a metróban vettem péksütit, de az sem segített.

Egyébként néha már érzem a babót, ahogy rugdos és mozgolódik odabent.:)

Remélem, mindenkinek jól telt a Karácsony.
Sziasztok.
pajo
 
 


Sziasztok,

Én is remélem, hogy mindenkinek szép karácsonya volt, én nem panaszkodom. Itt volt a család, sütöttem-főztem rájuk (imádom), szép ajándékokat kaptunk, örömet is okoztunk. A legszebb ajándék persze a kisbabánk...

Milli, azt tudom, hogy a szabad ß-hCG szint MoM-jának 1 körül kell lennie, tehát ez nagyon jó, és a nyaki redőnek (NT) 3 mm alatt, neked ez is nagyon jó! Az arányok is jók, szóval no para!

kisbarack, súlygyarapodás: én fogytam. Az elején 2 kilót, de még most is, az ünnepek alatt 40 dekát. Összesen 3 kilót. Az inzulinrezisztencia miatt diétáznom kell, és már fél éve nem is tudok megenni egy egész tányér kaját. Persze nem mondom, nassoltam, de nem túl sokat. Feltankoltam gyümölcsből is, próbáltam azzal is kiváltani a nagy bejgli-zabálást...

Ja, és még annyi: karácsony előtt végre lett fogadott dokim, úgyhogy most már tuti, hogy a SOTE II-n szülök!

Írjatok, lányok, hogy kivel mi van...

Kép Kép
kriszti0921
 
 


én 4 kilót híztam:((

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!
Régen jártam már felétek :oops: , de igyekszem rendszeresebben jönni, ígérem... (Bár lehet, már nem is emlékeztek rám. :P :D )
Utolsó oldalt néztem egyelőre, remélem, a többiekkel is minden rendben; Dike, nagyon jók a képek a kis trónörökösről - gratulálok a kis druszánkhoz... :wink: :D
Remélem, jól teltek mindenkinél az ünnepek!

Emma :D

Kép
Kép
Kép
Kép
emma04
Dunaszentgyörgy
 
 


Sziasztok,
én sem mostanában voltam erre, de mentségemre legyen mondva, hogy dolgozni járok rendületlenül :( Bár tegnap a dokor bácsi azt mondta, hogy azért lassan vissza kellene vennem a lendületből, mert nem lesz jó vége. Manócska jól van, de tegnap nem tudtuk megnézni. Hasi uh-val próbálkozott, de pont úgy fordult, hogy csak a nagy kobakját láttuk :) Gondolta, ha arra van a feje, akkor lentről lehet látni valamit a neméből. :) Be is terpesztett rendesen, mint egy kis utcalány :) Természetesen lánynak is látszott, bár azt mondta, hogy még ne éljük bele magunkat. A férjem le is tört egy kicsit, de nem vallotta volna be.Holnap reggel megyek AFP-re.
Igyekszem többet jönni...remélem sikerülni is fog.
Hízásról nem tudok beszámolni, mert még az ünnepek után nem mertem mérlegre állni, de a ruhárból ítélve, max 1 kg lehet (bár az első két hónapban én is fogytam)

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok, jövök én is :) Karácsony után nekünk is csúnyát mutatott a mérleg, vissza is kell fogni magamat, nem akarok gurulós kismami lenni.
Tegnap voltunk dokinál, minden ok, vérvétel eredményem, vizelet, friss vizelet, méhszáj... Minden ok. UH-t nem akart csinálni, de kértem, így megnéztük, szépen növekszünk. Ma kértem időpontot genetikai UHra, hihetetlen, hogy már erről beszélünk.............. :lol: Holnap, Szamihoz hasonlóan, én is megyek AFP-re, Hepatitisre és négyes tesztre. A kombinált teszt eredményem után van bennem egy kis aggódás, mert már sikerült lenyugodnom a témában és elhinnem, hogy egészséges a babánk. De remélem, hogy most is erről erősítenek meg és nem okoznak újabb aggodalmat.

Mi még nem tudjuk a gyermek nemét, majd kiderül egyszer, legkésőbb júniusban :)

Szép napot Mindenkinek

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Már én is régen voltam, de karácsony körül egy hetet nem voltunk itthon.

Én ma voltam afp-n, nálunk csak a betöltött 16. hét után csinálják meg, de így is bő két hét mire van eredmény, így szervezhettem át a genetikai uh-t. De végül 17-én megyek majd az Istenhegyi-be.

Én még mindig két kg mínuszban vagyok a kezdéshez képest, de sajna a sok magnéziumtól hasmenésem van....

A napokban sokat szurkál a méhem, nektek is szokott ilyen lenni?


Ubika
16+5
kubi
 
 


Kubi, a dokim is mondta, hogy a magnézium+vas kombináció hasmenést okoz. Nekem is ez volt, de mivel nem volt indokolt a magnézium, abbahagytam! Viszont beszélj a dokiddal, a hasmas sem jó..
A hasszúrkálás nekem zsinórban 2 hétig megvolt, most van egy pár nap, amikor nem érzem. Szerintem teljesen normális. Nő a méh, nyúlnak a szalagok. Sőt, a 14-15-16. héten a gyerek csak 1 - 1 cm-t nő, viszont a 17től beindul és majdnem megduplázza magát!!!! Szóval kell a hely!!!!! Ne izgulj!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem :)

Nekem is meglett a kombinált tesztem eredménye:
Negatív
Kockázat Down előfordulására: 1: 25 000
Kockázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására kevesebb, mint 1: 50 000

Szóval megnyugodtam :)

Én a kezdősúlyom alatt vagyok, de a lefogyott súlyomhoz képest visszahíztam egy kilót :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Lógok Nektek egy uh képpel :D
Minden oké velünk 8)
Bár a nemét nem látta a doki, mert a köldökzsinór a lába között volt...majd a genetikai uh-on...még 3 hét.
A Karácsony is jól telt, azt leszámítva, hogy 24-én este Dorkával megjártuk az ügyeletet, mert tetőtől-talpig tiszta pötty lett :?
Azt hittem bárányhimlős, de nem. Valami vírus okozta nála, és kapott rá Fenistil cseppeket meg kálcium pezsgőtablettát. 2 nap alatt lement róla...már semmi baja :wink:

Zsófi

Kép

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Nyuszika, remélem Te szerencsésebb voltál, mint én. Hiába volt beutalóm (a doki ráírta, hogy 12.30-án kell mennem), ma nincs AFP-s vérvétel, úgyhogy potyára mentem. Mehetek hétfőn ismét. Az időből nem csúszom ki, csak bosszant a dolog.
Addig is ma belehúzok a munkába, mert ha készen vagyunk haza mehetünk, és idén már nem is kell jönni. :)

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Szami, igen, én szerencsésebb voltam, bár persze magánintézményben voltam, ahol keményen fizettem is. Na itt se sor, se várakozás nem volt és le is csapoltak hepatitisre és négyes tesztre (ebben van az AFP is). De Te még tényleg nem késtél le semmiről, nekem a dokim azt mondta, mindenképpen 30-án vetessem le, mert 3-a már talán kései, nehogy emiatt legyen az eredményem rossz. Jövő péntekre lesz meg a négyes teszt és két hét múlva a hepatitis. Azért bennem van egy löket, hogy mit látok, mert most is kapok majd egy arányszámot down kórra, állítólag. És ez lett az én mumusom a terhesség alatt. De bízom a manóban, meg is simogattam reggel, hogy ügyesen küldte a fehérjéket a vérben az AFP-re :)

Most meg bent ülök a munkahelyen (de minek) és még holnap is itt leszek........ Remek, de azért nem sírok, mert hétfőtől viszont wellnessbe megyünk pihenni egy kicsit :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


panndi! örülök a jó eredménynek!

zsófi! nagyon édi az uhu képen!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kívánok nagyon boldog új évet és gyönyörű egészséges kisbabát a 2011-es évre! :D

Zsófi Kép

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok, Mindenkinek Boldog Új Esztendőt kívánunk, a jövő év igen sok izgalmat rejt, készüljünk az eseményekre együtt :)

Jó mulatást, pihenést estére, találkozunk jövőre :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Panndi,gratula az eredményhez!

Zsófi,nagyon jó a kép!(Feküdnöd kell otthon is,vagy már óvatosan szabad minden?)

Nyuszika,minden rendben lesz!Jaj de jó,hogy mész wellness-ezni, irigykedem:lol:

Karácsonykor sokat zabáltam,meg lesz ennek a böjtje :D
Minden oké velünk,hétfőn megyek ekg-ra és afp-re,szerdán meg uhu-ra.(majd ekkor tudom meg a kombinált eredményét).

Mindenkinek boldog új évet!
Szemi
(15+5)

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új esztendőt kívánok!!

Tegnap voltunk 4d-n, teljesen spontán módon, mert én nem akartam eredetileg ilyen korán 4d-re menni. Nagyon megérte, mert nagy élmény volt és bár elég lusta volt a drágám és nagyon takarózott a méhlepénnyel, de azért annyire megmutatta magát, hogy úgy néz ki kisfiú.:)

Én jovő héten megyek afp-re és majd csak január végén a genetikai uh-ra.

Vigyázzatok magatokra!
Tinus
20140503222551
 
 


Tinus! gratulálok a kisfiúhoz!!!!!:)))

Boldog Új Évet mindenkinek!

KépKép
dike
 
 


Mindenkinek boldog babavárós új évet kívánok!

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Áldott, békés, boldog új évet kívánok Mindenkinek!!!!!

Panndi szuperjók az eredmények, gondolom megnyugodtál! :wink:

Tinus gratula a kispasihoz! Eddig mintha a fiúk lennének többségben itt a topikban, ugye?

Zsófi nagyon jó a kép!

Én is voltam afp-n még szerdán, azt mondták 2 hét múlva lesz eredmény. Viszont január 5.-én azaz szerdán megyek magzatvízvizsgálatra, légyszi drukkoljatok csajok!!!!!!!

Kép

puszik!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack! nagyon drukkolunk,lélekben fogjuk a kezed!


nagyon szar volt a szilveszter.fél 2kor jöttünk haza, nagy veszekedések árán....szar volt...én már nem tudom jól érezni magam:(párommal is jól összevesztünk neki meg mindig mehetnéke van.

KépKép
dike
 
 


Kisbarack, miért döntöttetek az amnio mellett? Írtad korábban, hogy a kombinált eredményed negatív és rendben, hogy a korod miatt felajánlják, de nem értem. Azt hittem, aki amniora megy, az nem nézet semmi genetikát (kombinált teszt). Vagy lemaradtam valamiről? Azt mondják, kor ide oda, akkor javasolják az amniot, ha a kombinált eredményed ugyanaz vagy rosszabb, mint a vetélési esély a szúrás után... Egyébként persze, drukkolunk, pihenj utána rendesen! És gyere mesélj, érdekel a dolog!

Üdv Mindenkinek

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, a genetika nálunk alap, ha mész amniora, ha nem, megcsinálják, a SOTÉN kérték amúgy amikor a genetikusnál jelentkeztem.... Én már 29 éves koromban is elmentem amniora, tehát tudom mire készüljek. Sajnos a barátnőm kisfia betegen született, egyedül az amnio mutatta volna ki azt a genetikai hibát ami náluk előjött, és akkor megfogadtam, hogy minden gyerkőccel el fogok menni. Persze tudom,hogy az amnio sem mutat ki mindent, annyi minden lehet, de ez engem megnyugtat, a doki aki csinálja csúcsszuper. Azért így is izgulok ám, de túl leszek rajta :wink: , pláne, ha drukkoltok+!!!! :wink: :wink: :wink:
Majd írok, mi volt!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


29 évesen=27 évesen, elütöttem :oops:
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack,szerdán gondolunk rád!Minden rendben lesz!Pihenjél sokat!

Tinus,gratula a kukishoz!Fotó?

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!

kisbarack
Drukkolok neked!

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Olyan jó, hogy már ennyien tudjátok ki lakik a pocakban :D Nálunk talán két hét múlva kiderül.

Kisbarack nagyon bátor vagy, szorítok Neked a vizsgálathoz.
kubi
 
 


sziasztok!

hát én is eléggé régen jártam erre,de utólag is Kellemes Ünnepeket Mindenkinek
és Boldog Új Évet!!!!

mi életünkben először magára hagytuk Kiarát és pároméknél szilvesztereztünk...
hatalmas buli volt.jó volt csak már elszoktam az éjszakázástól,
ezért kicsit fáradt voltam...
és az újévi ajándékom,h már folyamatosan érzem a kiskukisomat
odament mocorogni...
afp-m jó lett és a 18 hetes uhu is,csak most 1 héttel újra visszaminősítettek,
de már nem javítom ki újra,de azt mondta az uhus,h júni 3 szte kb...

mindenkinek gratula a jó eredményekért és azoknak is akik szintén
tudják már a nemüket...

tinus!
képeket!

kisbarack!
nagyon szorítok neked!!!

én most még nem mértem meg az ünnepek után magam,de másfél kilónál jártam
eddig és sztem nem nagyon változhatott...

Kép
Kép
csibe83
 
 


csibe! de jó neked is h már mindig érzed mozogni!

csajok gyertek írjatok, kinek milyen programja lesz,mikor megy afp-re?

én pénteken megyek, meg akkor lesz cukorterheléses is,nekünk kell egy ilyenkor is.

KépKép
dike
 
 


jajj de hülye vok, afp-n szinte majdnem mindenki volt már!

tinus! nem teszel képet?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!!

Köszi előre is a drukkokat! :wink:

Nem is meséltem, hogy én karácsonykor(25.-én)éreztem először a Picuri mozgását. Azóta is érzem, de még nem minden nap.

Csibe de jóóóó hogy minden okés!!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Kisbarack!
Drukkolok! :wink:
Gratulálok a kis mocorgóshoz!

Szemi!
Sokat kell pihennem, sok dologtól eltiltott a doki is, meg a védőnő is
:shock:
Lightosan, de néha azért kell valamit csinálnom is :roll:

Dike!
Az afp eredményt pont holnap fogom megtudni, bár felkészített a doki, hogy valószínű nem lesz jó, mert ikrek voltak, vagyis még mindig azok csak hát ugye az egyik élő :cry:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: