Új privát üzeneted érkezett!

Suzy

8 cső?!?!?!?! :shock:
Akkor pihenj le kicsit. Nem lettél rosszul?
Biztos minden eredmény rendben lesz. :)

Drukkolunk a párodnak! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Matrac:
Nekem kb olyan 50% megosztottsággal mondják a kókusz és a szivacs matracot.Valószínű kókusz lesz.De még lehet körül nézek.

Pelenka:
Mindenképpen eldobható,én nem akarok retrózni.

Dinnye:
Még mindíg nem szeretem :? :roll:

Mocorgás:
Megint estére lett aktív a kis drága,olyan édi lehet.

Sütés:
Nem nagyon sütök itthon,inkább lemegyek a cukiba és válogatok. :lol: :lol: :lol: :P

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy!
8 cső :shock: :shock: :shock: nekem eddig a 7 volt a legtöbb.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

 
 

Gabi
De jó neked, hogy ennyit mozog már a babód :roll: :wink: biztosan fantasztikus érzés lehet :!: :roll: :wink: és egyébként nem fáj :?: már úgy várom, hogy milyen érzés az :roll: :wink:

Erika
Milyen madaraid vannak :?: reméljük azért többet fog kímélni a családod :!: :roll:

Orsi
A forma 1-et nem annyira szeretem :!:
jó kis nyaralási útvonal tervetek van :wink: az már jövőhéten lesz, de jó :!: :wink:
Én még nem vettem semmit a babónak, de nézegetni nézegettem dolgokat és hát az árakról jobb nem beszélni :roll: mi egyébként nagyon sok mindent kapunk vagy ajándékba vagy kölcsönbe, de Én minden segítséget elfogadok :!: :wink: azt hiszem babakocsit, hordozót, alap kisbaba ruhákat természetesen venni fogunk, de még nem most, úgy tervezem, hogy szeptember környékén :!: :wink:

Noncsi
Jól telt a hétvége köszi, szeged mellett egy faluban voltunk anyuéknál :!: :wink:
Jó pakolászást, holnapra jó utat :!: :wink: vigyázzatok nagyon :!:

Noémi
De jó, rugdosson is az a dóga :!: :lol: jó munkát, meddig fogsz dolgozni :?:
Milyen sportot szeretsz egyébként :?:

Vivi
Akkor Te sem bírtad túl jól a meleget :roll: nálunk már esett, nálatok :?: nagyon keveset alszom mostanában a meleg miatt sztem :!: :roll:
És most dolgozol :?: vagy már pakolászol a nyaralásra :?: :wink:

Vidám, szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
Köszi aranyos vagy, de nem lettem rosszul, a kolléganőm annyira jól és gyorsan szúr, hogy meg sem éreztem szinte, utána ittam, ettem, mert már nagyon korgott a hasam :!: :wink:
Már tombol a meleg, meg sem lehet érezni, hogy esett reggel az eső, most aztán nyomja fel a betonról a forróságot :shock:
köszike a drukkot Zolinak, elég ideges volt, pedig még oda sem ért, izgul, hogy szuperül menjenek a dolgai :!: :wink:

Gabi
Nekem is csak 7 lett volna, de nem tudtuk, hogy pontosan milyen csőbe kell az AFP-t :arrow: 8 lett belőle :!: :lol:
Amit mi kapunk kiságy kókusz matracos :!:

Én még mindig nem bírom megenni az édességet :!: olyan szinten nem kívánom a sütiket, csokit :shock: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nem tudom biztosan,hogy jól határozták-e meg a baba korát.Bízom benne,hogy nem lesz semmi gond.A doktornőm tudja a dolgát.Úgy számolt,hogy most kell mennem.
Nekem csak 2 cső lesz amit most levesznek,mert a többi eredményen már túl vagyok.
A vasam nagyon rossz,de az mindig is az volt,nem igazán foglalkoztam vele mostanáig.Most viszont nagyon figyelnem kell rá.

Éjszaka nem volt elég,hogy meleg volt de még egy bolond fiatal srác is kiabált az utcánkba :twisted: Nagyon mérges voltam rá.

Nagyon szép napot kívánok mindenkinek.

ágica78
 
 


Suzy!
ÁÁÁÁ nem fájdalmas,csak mintha ujjal megböknének,kb akkora lehet a lába meg a keze :lol:

Irigykedek a nyaralások miatt!!! :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Kedves Suzy!

Nagyon szurkolok neked,nem lesz semmi baj az biztos.
Érdekes eleinte én sem bírtam az édességet(csokit,sütit stb.).De most már nagyon kívánom az ilyesmit.
Még a terhesség előtt én voltam az aki egész nap elvolt csak csokival(gombóc artúr).De azért nem voltam olyan pufi :)

ágica78
 
 


Kedves Suzy!

Nagyon szurkolok neked,nem lesz semmi baj az biztos.
Érdekes eleinte én sem bírtam az édességet(csokit,sütit stb.).De most már nagyon kívánom az ilyesmit.
Még a terhesség előtt én voltam az aki egész nap elvolt csak csokival(gombóc artúr).De azért nem voltam olyan pufi :)

ágica78
 
 


Ágica
A lényeg, hogy betöltött 16 hetes legyél, jó időben mész, tutira rendben lesz minden :!: :wink:
nekem most most az első nagy v.v, errefelé ez a szokás :!: :roll:

Gabi
Csak már annyira érdekel, hogy milyen is az :roll: :wink:
Én is irigykedem a nyaralások miatt, mi nem nagyon szoktunk menni, mert egy magánházba mindig van mit felújítani és még a bank házában lakunk sztem nem is tudjuk megtenni, de majd látjuk :!: :roll:
Én egyébként még tengeren nem is voltam, pedig már 32 éves vagyok :!: szeretnék nagyon eljutni...na majd egyszer, ha nyerek a lottó :lol:

Én elaludtam, vagy nem tudom mit csináltam, de a jobb oldalam az kész van, a csípőmnél, forgómnál annyira fáj :shock: lehet, hogy sokat aludtam azon az oldalon nem tudom, nehezedik a hasam :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy

Sajnos még munkába... :(
Elméletileg péntektől leszünk szabin.

Még mindig nem esik, de legalább nincs is olyan meleg. :( :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Ágica
Ez aranyos volt :lol:
Én is szorítok Neked és mindenkinek, hogy a legnagyobb rendben legyen minden :!: :wink:

Vivi
Akkor kitartást Neked :!: :wink:
Én már klímázok, itt meleg van nagyon :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Nagyon jól ki lehet jönni Horvátországgal.
Mi 2éve úgy voltunk, h 6an, 70€/nap volt az apartman 6unknak. Teljesen miénk volt az a partszakasz, nagy semmi, csak a tenger és mi, főztünk magunknak. (Ezenfelül még az autópálya díj és a benzin költség.)
Így szerintem olcsóbb volt, mint a balaton.
Biztosan eljuttok egyszer oda! :) Én csak ajánlani tudom. (Persze csak ha az efféle pihenés hivei vagytok :D )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy

Neked is kitartást! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Nagyon szeretnék már oda eljutni, mert csak jót hallottam H.o-ról :!: :wink: nekem a Balaton nem is jön be, sztem iszonyúan drága és sosem vágytam oda :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szakad az eső!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Akkor apácska tiszta ideg, Nagytéténybe vannak egyébként :!: :roll:
kicsit lehűlt :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Csajok!

Megint eltűntem hétvégére:) Ilyenkor ugyanis ha tehetjük nem vagyunk itthon, így általában net közelben sem vagyok. Most is mindkét nap strandoltunk és este 9 körül értünk haza. Nagyon jó volt víz mellett lenni:)
Először is: Erika üdv köztünk. Tudom már mindenki írta, de csak ismételni tudom őket, hogy pihenj amennyit csak tudsz,mert ez most a legfontosabbb

Babamozgások: örülök, hogy egyre többen és többször érzitek a babókát, tényleg jó érzés. Nekem mostmár néha kellemetlen, mert elég erőseket rúg és néha eltalálja a bordáimat meg ilyesmi:) Persze örömteli kellemetlenség:)

Matrac: mi bio-kókusz matracot vettünk, kicsit drágább volt, mint a normál, de megéri, a normál 6000Ft, ezt pedig 8000Ft-ért vettük. Ez antiallergén, légáteresztő. Állítólag most ez a legjobb, hát majd kiderül.

Orsi!
Most kicsit irigykedem a nyaralás miatt:) Mi tavaly voltunk Horvátországban és szuper volt. Biztos nagyon jó lesz nektek is. Nekünk idénre törölve a nyaralás, de azért nem bánom....:)

Ma éjszaka már nehezen bírtam a meleget. Nálunk van klíma a lakásban, de éjszaka nem használjuk, mert félünk, hogy megfázunk, de napközben jó:) Most is esik, de a levegő nem sokat hűlt!

Pelenka: eldobhatót fogok használni, szerintem így is lesz elég mosni és tenni való.

Noémi!
Én is megyek a szüléselőkészítőre:), remélem találkozunk! Viszont most egyedül megyek, mert a páromnak dolgoznia kell. Hátul szoktam leülni, az előadások hasznosak szoktak lenni, sok érdekeset elmondanak.

További szép napot mindenkinek!
puszi

andicsiga
 
 


Ja, elfelejtettem. Megvettük a kiságyat is!
Küldök képet!
Kép

andicsiga
 
 


Fú, Andi, ez az ágy nagyon tetszik. Én is ilyet akarok ! :D

Horvátországért irigyelek mindenkit, még sosem voltam :( Sőt, sosem fürödtem még tengerben, csak Belgiumban láttam a tengert, meg belemásztunk térdig...

Itt most jött a vihar, szakadt az eső, jégeső is, sokkal jobb a levegő.

És éhen halok...(mint úgy a nap 24 órájában :) )

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Andi

Szuper a kiságy! :D
Én is majd hasonlót szeretnék majd. :)
Az ágy rész alatt jól látom, h még kihúzhatós fiók is van?
Megkérdezhetem, h kb. mennyibe került? :oops:
Szerintem jól döntöttél a matraccal kapcsolatba. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Andi
Jól teszitek, ha nem vagytok otthon, még most lehet :wink:
Csodaszép a bútor, nagyon tetszik, mert egyszerű :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Noncsi
és mire vagy éhes drága :?: vagy jöhet bármi :?: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!

Hétvégén nem jelentkeztem, nem volt hozzá erőm, konkrétan csak feküdtem ebbe a nagy melegbe. :-/ Ahhoz persze volt erőm, meg eszem, hogy befeküdjek a szoliba..kicsit több időre, mint kellett volna. Most olyan vörös vagyok, mint egy stop lámpa! ;P

Andi, nagyon szuper az ágy! :)

Kicsit, na jó, nagyon ideges vagyok, megyek holnap a Margit kórházba genetikai uhra, erre a 12. hetes vizsgálatra, remélem, minden rendben lesz.

Szép napot nektek, Kismamik! :)

Kép
presario
 
 


Sziasztok!

Igen a kiságy alatt még két kihúzhatós fiók is van, ágyneműtartónak van írva:)
Maga az ágy 40e volt és hozzá a matrac 8e és a pelenkázó szivacs 2e, úgy így összesen 50e volt.
Szerintem megérte az árát!
Remélem a picinek is tetszeni fog majd:):)

Most egy kicsit jobb a levegő!

szép napot!

andicsiga
 
 


Andi
Sztem ez egy korrekt ár :!: jó választás volt :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Andi
Szerintem is megérte az árát! Rengeteg pakoló helyed lett a Picurnak meg remek kiságya! :D

Anna
Sok-sok hidratáló krém, és akkor hátha nem hámlik le.
De ezután óvatosan a szolival. :)


Eső-szerűség megvolt. Kb. negyedóra szemerkélés... :(
Most még rosszabb az idő. Fülledt és párás is lett....

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Andi!
Tök jó az ágy,én ennél még egyszerűbbet néztem ki.Az 29e,plusz matrac.

Suzy!
Kb 1 órára lehűlt a levegő,de most megint hőség van :?

Presa!
Óvatosan a szolival én nem merek most ott barnulni.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Elég sok terhes ismerősöm jár vagy heti egyszer, én amugy sem szoktam, de az esküvő miatt most elmentem. Olyan fehér leszek a végén, hogy nem lehet majd tudni, hol kezdődik és ruha, és hol az én bőröm. :D

Lányok, lenn ege kérdésem, biztosan tudjátok, olyan okosak vagytok! :D Szoval, van a körömágyamnál, ahonnan a körmöm indul ilyen fehér mosolyvonal. Tudjátok, ilyen nektek is van biztosan. Eddig nem figyelgettem, de most mintha úgy tűnne, hogy kisebb lett, ami ha jol tudom, a akálciumhiany jele. Ez lehetséges?

Kép
presario
 
 


Helló Lányok!
De nagy volt a forgalom...mire elolvastam már elfelejtettem mi volt az elején.....:-)

Anna!
Jujjuj, szolival vigyázni!
Én rákérdeztem lehet-e, azt mondták lehet, de nem szabad túlzásba vinni, mert a szoligép bent amikor már nagyon meleg, a magzatvizre is kihatással van...nem néztem utána.....
Lehet vki tapasztaltabb e téren.
Nekem ajánlottak egy barnitó folyamot ami nem káros semmire sem...ez a nádcukor, egyszer már csináltattam is...egész jó volt!
Anna!Holnap szoritok!+++++++++++++++++++++++++++++++

Andi!
Nagyon szuper a kiságy...../Én meg irigyfejet tennék be ha lenne olyan az emotikonok között!!!/Hihihi! :lol:
Jaj, de Neked meg mindjárt itt a Drágaságod.......:-)

Suzy!
Ennyi vértől még egy vámpir is jóllakik!Jesszus...na azt hiszem nekem ez tuti összecsúszás lett volna.....brrrrrrrrr :shock:
Szegénykéém!!!!
Itt is esik.....és egy picit frissült a levegő.....Olyan fekete volt az ég...azt hittem jég lesz!!!!
De szerencsére csak eső volt....még most is csöpörög.....

Gabi!
Na akkor majd még konzultáunk matrac ügyben.....:-)
Virgonc a Töki virgonc???Focista leeeeeeszzzzzzzzz!!!!!
Khm....rúg majd nagyobbat is!!!
Dalma már ha rúgdos mindkét oldalon érzem, reggel a kis kezeivel is csapkodott és a lábaival is.....és már olyan jól dudorodik a pocim is ha megmoccan!!!!!

Ágica!
Ne izgulj az eredmény miatt!!!!!
Minden rendben lesz......és annak ellenére, hogy nagyon körültekintő az orvosod...simán elszámolhatta, de ez nem gond,hiszen percre pontosan nem tudjuk a fogantatás napját, idejét....és a beágyazódási szakasz mindenkinál más!
Nálam is igy volt..... idősebbek votunk már amikor AFP volt...:wink:
Igy az eredmény sem lett jó....
De a genetikai Uhn minden a legnagyobb rendben volt...igy....egy héttel többek lettünk fél óra alatt...szóval...

Vivi!
Sztem is nagyon korrekt Horvátország árilag....mi sem luxusozunk....kaja fözőcske lesz...szóval..és az apartmanok egész jó árban vannak...főleg, ha visszajársz vhova!
Ne dolgozz sokaaat!

Puszi Nektek!
:wink: :arrow: :P :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Anna!
Nem tudom pontosan, de sztem nincs nagy gond.....elviekben elegendő kalciumot viszel be az elején....
Aztán meg úgyis a magzatvédődben...femibionnál legalábbis...növelődik a kalcium adag a pici csontosodási folyamatai miatt.....
Nem tudom..... :idea: :?: :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Kismamik!
Megváltoztattam az email cimemet....
Volt egy jóakaróm.... :roll: :evil: :x

Új cim:
schorsi81@freemail.hu

Ha gondoljátok jegyezzétek fel! :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Halihó :!:

Határozottabban jobb a levegő, egy picit hűlt az idő pedig délután nem esett, de fúj a szél, lehet, hogy jót birok aludni este :!: :?: :lol: apácska hívott 18-kor, aludtam, de olyan jó volt, remélem azért este is birok majd :!: :wink: már napok óta nem aludtam jót, de gondolom ezzel Ti is így vagytok :roll:

Anna
Nagyon nem ajánlatos szolizni terhesség alatt, Én nem merném bevállalni, most esküvő ide vagy oda :!: :roll: miért nem használsz valami krémet inkább :?: még csak most lesz a genetikai uh :?: de már betöltött 13 hetes vagy, nem :?:
Nem tudom mi lehet a körömnél, de sztem elegendő a Ca , ilyenkor sok minden megváltozik, fogalmam sincs mi lehet???

Orsi
Nem volt vészes a v.v, meg sem látszik a karomon csak egy pötty a szúrás helye, ha SZTK-ba mentem volna, ahova eredetileg szólt a papírom biztosan kék lenne már :!: :roll: de így minden ok :wink:
Akkor Neked is nagyon aktív a pocaklakód :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Hát igen...az SZTKban...az első vv....jesszus, nem is akarok rá emlékezni...kék-lila kéz, mint egy drogos....
És tuti ájulás.....
Itt meg, elfektetnek...viz, vagy üditő....kimletesség...és utána is még pihi...
Hát nagyon szuper!
Igen, Dalma nagyon aktiv, most is virgonckodik, megfigyeltem, hogy reggel 7-9 óra között illetve este olyan 7 óra körül aktivabb...mint napközben!
Ma a szüleim Anyukám a bal oldalon, Apukám a jobb oldalon Én középn Dalmával....feküdtünk és ott produkálta magát a Kisasszony...most fél órája! Láttad volna a Nagyszülőket, mint a gyerekek...pedig ők már átestek ezen Velem!
Édesek voltak....az Én Drága "kőkemény" Apukám...nagy csillogó szemekkel, cukin bárgyú mosollyal az arcán már most gügyög a Pocaklakónak.....pedig mindig elmondom neki: "Apukám! Ne gügyöréssz már!!!!Megérti azt Ő majd rendesen is...." :P :lol:

De hát..... :lol:

Alvás: Én egészen jól alszok, bár most ezekben a melegekben eléggé megizzadok éjjel...erre ébredek fel egyszer, de amúgy....még nincs probléma. Kicsit most már kényelmetlen a hasim miatt....ezért arra gondoltam befogom a szopipárnát az alváshoz....a lábam közé és a fejem alá...tudjátok, hogy ennek is lehet használni, nagyon jól könnyiti a gerincet alvás közben is, ellazitja...
:wink: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jo reggelt Lanyok!

Andi! Tenyleg szuper az agyiko...

Orsi! Rossz tapasztalatok...hat az elejen munkahelyet kerestem,es belebotlottam az elso magyar csajba,megigerte segit,ok nem tole fuggott,hogy nem kaptam meg az allast. De honapok mulva taliztunk,es panaszkodtam,hogy nem tetszik a munkam,stb. De nem szolt,hogy naluk ujra van felvetel... Egy masik leanyzo meg kapcsolatba lepett velem,tanacsomat kerte,stb. Aztan veletlenul megtudtam,hogy rendezodtek a dolgok,de o errol mar nem tajekoztatott. Nem akarok senkivel sem sulve-fove egyutt lenni,nagy baratsagokat sem akarok kotni,de azert jo lenne neha valakivel magyarul elbeszelgetni.

Noemi! A ferjednek sok sikert,Nektek meg jo utat! Vigyazzatok magatokra!

Suzy! a Te ferjecskednek is szoritok,legyen ugyes,teljesuljon a nagy alom!!!

Anna! uh....izgulsz.... en is,es nekem meg 8 napom van hatra. Minden ok lesz!!!! :) :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Orsi! Edesek lehettek Apukadek....azert az unoka megiscsak unoka :wink:

Ma megyek a korhazba az eredmenyekert. Remelem meg is fogok erteni valamit beloluk.
A Picurkam most mar csak simogat,remelem nem kepzelodom :wink: A foci vb nem hiszem hogy megihlette,mivel meg a himnuszokat sem lattam,pedig azokat megnezem mindig,es "bamulom" a jatekosokat :P

Suzy! Valamikor regen a Forma 1-et neztem,a tornat szoktam nezni meg a korcsolyat.... Viszont sportolni semmit :oops: :oops: :oops: Lusta vagyok,es ugyetlen

Ja,a moshato pelusrol...... Szerintem kerjetek ki anyukatok velemenyet rola. A noverem meg anno azt hasznalta a gyerekeknel,es emlekszem mennyi problema volt a picik popsijaval.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Orsi
Nagyon aranyosak a leendő nagyszülők! :)
Én is reggel 6-7 között érzem a Babut, és este 7körül, a finom kis böködést/rebegést. Nem hiába ők is megérzik a nappali meleg utáni enyhülést. :D

Anna
Azt olvastam,h a baba ki tud vonni mindent a te szervezetedből és igazából azért van szükség a pótlásra, h neked maradjon tápanyag, Ca, stb. Az egyetlen amire nagyon fokozottan kell figyelni az a folyadékbevitel. Mert, h ilyenkor nyáron, több olyan baba születik, akik kicsit ki vannak száradva, és lecsökkenhet a magzatvíz mennyisége is, ami a picinek nem jó.
(Hogy ebből mennyi igaz, azt nem tudom, de nem árt szerintem a sok folyadékra odafigyelni, azzal nem ártunk senkinek. :) )

Suzy
Hasonlóan vagyok! :) Napok óta először, tegnap aludtam egy jót! :D

Nomi
Talán ott is csillagozzák a rossz eredményt a leleten. De úgysem lesz semmi rossz értéket, a hibátlan eredmény az pedig magyarul/angolul/görögül is csak ugyanaz. :D Drukkolok! :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Babakocsi:
Ahol néztük, azt nem találom, de a babakocsit magát megtaláltam! :)
A páromnak ez a típus tetszik, (szerintem főleg az autósülés miatt):

http://www.babapalota.hu/webaruhaz/baba ... t?vmcchk=1

Itt kicsit drága.... :(
Szerintetek?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Halihó :!:

Orsi
Nagyon aranyosak lehettek a szüleid, akkor már nagyon várják Ők is Dalmát :roll: :lol: van már egyébként unokájuk :?:
A szopi párna egy nagyon jó találmány, mind az anyának mind a babának :!: :wink:

Noncsi
Húúúúú, de korán :roll:
Biztosan nem lehet könnyű, hogy senkivel nem tud az ember beszélgetni a saját nyelvén :!: :roll: milyenek az emberek :shock: olyan buták, hát nekik is nem lenne jó egy hazaival beszélgetni és találkozni, segítségről meg nem is beszélve :?: :roll: sajnálom :!:

Köszi apácska nevében is :!: :wink:
Drukkolok a jó eredményekért++++++++++++++++++++++++++

Vivi
Jelentem, nagyon jót aludtam :lol:
Szép a babakocsi, de részemről ennyi csak, hogy szép :!: :roll: ára:nagyon drága sztem, Én nem választanám, mert nem tudom sokáig használni :!: , de ha Nektek ez tetszik miért ne :?: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi! Jo kis babakocsi.....plane a zold valtozat :roll: :roll: :roll: De egy picit nem nehez??? 15 kilo..... Az ara meg,hat....... nem olcso,tudom nem vigasz,de itt hasonlo kaliberut 500-600 euroert kapni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Suzy

Az ára engem is megijeszt kicsit... :shock:
Ami tetszik benne, h nagyok a kerekek, az első kerék bolygó, de fixálható, és a sok tartozék. (autósülés - /amit akár bevásárló kocsira is tudsz tenni/, mózeskosár, "sportkocsi"-vá alakítható...)
Viszont még nem döntöttünk. Igazából hasonló valamit szeretnék olcsóbban :) :D :) :D :) .... (Én az örök optimista... :D )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
értem :!: a kerekek valóban nagyon jók :!: legyél is optimista :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Azt nem is írtam Csajok, hogy a torkom teljesen rendbe jött, annyira örültem neki, már egyáltalán nem köhögök :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nomi
Ez nagyon jó ötlet!!!!! :D :D :D Mondom a páromnak, h babakocsiért menjünk ki Ciprusra. :D
Ugyis annyira szeretnék egyszer eljutni oda. :D :D :D


Még kicsit jobban körülnézek, de valami hasonlót szeretnék funkciók terén....
(Ha találtok valami jót, akkor tesztek fel linket?)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy! kosz,en is remelem minden ok lesz ...ez az allando izgulas.... :roll: :roll:
Vivi!optimizmus az :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Vivi! Elviszlek egy par "jo" boltba..... Csak az erdekesseg kedveert..lattam olyan babakocsit is,amit kesobb bicajja lehet alakitani...az arat mar meg sem kerdeztem :P

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Suzy
De jó! :) Örülök, h meggyógyultál! :)

Nomi
Vissza értél a kórházból? Milyen lett az eredmény?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy! az jo,es vegre jol is aludtal :wink:
Nalam ez ugy megy,hogy egy ejszaka jol alszok,a masikon forgolodom,de minden reggel szornyu faradtan ebredek :( :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Esetleg, ha valakit érdekel...
http://babaholmiolcson.hu/shop.php?kat=babakocsi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Írtam a páromnak emailt, h megyünk Ciprusra. :D
Erre egy vigyorgó fejet küldött csak vissza...
(Úgy tűnik nem vesz komolyan... :( )

Azért megnézném azt a bicikli-kocsit! :D :D :D :D
(Lehet, h jobb is ha nem kérdezted meg az árát, mert lehet, h le is kellett volna utána ülnöd picit pihenni. :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: