Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

köszi lányok, apukám jobban van, ha minden jól megy, a héten kiengedik. péntek du megjött a férjem, így egy kicsit levette a vállaimról a terhet. bár este most is képes vagyok hamar kidőlni.

cicus:gratula a kisfiadhoz! :)

arvalany: azt tudom mondani, kitartás! nekem 6. héten kezdődött, 12 héttől kicsit jobb lett, de teljesen nem múltak el az émelygések. most 13+4-nél tartok, jelenleg csökkent heti 1 rókára, émelygés sajnos még minden nap előfordul. de tényleg jobb már most, mint az elején volt..

nekem a nadrágjaim most kezdenek szorítani a hasamnál. így a férjem megígérte, a héten elmegyünk, és veszünk nekem rucikat.:) már nagyon várom. :) a súlygyarapodás nálam nem jellemző még, talán +1 kg. dehát minusz 4-el kezdtem a sok róka miatt.

kezdődik a vizsgaidőszak és nincs erőm tanulni..de holnaptól el kell, hogy kezdjem.. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Kedves Kismamák!

Ha túl drága álmaid babakocsija vagy a kinézett babatartozék keres fel, és garantáltan olcsóbban szerzem be a bolti árnál. Kérdezz bátran, szívesen válaszolok minden kérdésre és ajánlatott is, adok. További szép babavárást!
dr
 
 


Szisztok Lányok!

Bocs,hogy nem voltam pár napja,de csak elolvasni tudtam amiket írtatok,írni nem volt időm.

cicus Gratulálok! :)

titokbaba neked is a kislányhoz. Mi is nagyon kislányt szeretnék. Remélem ma kiderül.Ma megyünk a 12 hetes uh-ra.:) Nem is tudtam,hogy van ilyen teszt,amivel megnézhetjük a nemét. HA nem mutatja magát meg ma,akkor veszek én is. Reggel volt egy kis émelygésem. Ez azért fura,mert eddig nem volt egyszer sem,csak este. Na remélem nem most kezdődik el nálam a reggeli rosszullét.:(
Majd este jövök a hírekkel,mert uh után még elmegyünk vásárolni és moziba. :)

Kép
bei
 
 

 
 

Ja Hízás. Én már 3 kg-ot híztam a z első mérés óta,ami 6 hetesen volt. :( Nagyon kész vagyok. Tegnap bőgtem is egy sort,mert egy bálnának látom magam már most. :( Hozzáteszem húsvét elötti súlyomhoz képest 8 kg-al vagyok több , és akkor sem voltam vékony.

Kép
bei
 
 


Bei!

drukk az uh-hoz!Aztán gyere a hírekkel!!!
A kilókkal meg ne foglalkozz!Majd dobok képet magamról...hatalmas a hasam....kb 2 kilót híztam eddig.De le fog ám lassulni a hízás!Ne aggódj!!!

annus11
 
 


Sziasztok!!

Elnézést a zavarásért,de lenne eladó Kismamruci!!

S-es méretű fehér lenvászonnadrág,M-es méretű farmer kismamanaci(kantáros)
S-M-es felsők.

Szívesen küldök képeket.Többit priviben megbeszéljük.

További szép napot kívánok mindenkinek!!

Pancsikám!!
Puszillak!! :wink: :D
csucsu99
Budapest
 
 


Sziasztok!

Zsanimanó: Gratulálok a vonalzókhoz, látom belejöttél! ;)
Henne: Apukádnak jobbulást és persze gyors felépülést, gondolom el fog tartani egy ideig…
Cicus: gratulálok a nagyszerű hírekhez! A genetikain biztos minden rendben lesz, ne aggódj!
Árvalány: sajnálom a kórházasdit, remélem már jobban vagy és lassan elhagy a rókakoma téged is!
A rókakomásoknak tanácsot nem tudok adni, szerencsére engem messze elkerült, így csak jó nagy adag kitartást tudok küldeni!
Hadedit: várunk ma a hírekkel!
Nálunk sem volt egyszerű a hétvége, péntek este vendégségben pizzáztunk, én hazamentem, a férjem kiment a városba szórakozni kicsit. Kb 1 óra alvás után arra ébredtem, hogy szétmegy a fejem és hánynom kell. 2-szer sikerült is, de a fejfájás nem szűnt, már azon gondolkodtam, hogy elmegyek az ügyeletre vmi szuriért, csak attól féltem, hogy egyedül nem tudok majd hazajönni. Végül nem mentem, hidegvizes (inkább jeges) borogatással megoldottam a helyzetet és hajnali 4 körül nagy nehezen elaludtam.
Tegnap a Balatonon voltunk tesóméknál, tök nagy élet van már, meglepődtem. Jó volt sétálni a napsütésben, főleg, hogy már büszkén toltam ki a pocakom. :D (Amúgy is van hasam és eddig mindig behúztam…. :D)
Szerencsére a szélben azért sikerült is felfáznom, ma kicsit csíp a vizeletem, próbálok jó sokat inni, de ha vmi bacis fertőzést kaptam be, akkor holnap kiderül, mert megyek védőnőhöz. Remélem semmi komoly, nekem ennél csak durvábbak szoktak lenni a felfázások/fertőzések.
Sportolással hogy álltok? Én úgy mennék úszni, de így, hogy eleve fogékonyabb vagyok mindenre, nem nagyon merek… Marad az esti séta.

Szép napot mindenkinek!

Kép
orsolymors
 
 


Orsolya én arra gondoltam,hogy biciklizgetek,amíg nem túl nagy a hasam. :) Meg Rubint Rékára A bomba jó kismama dvd-re tornázok majd heti 3x legalább és séta. Muszály nekiállnom valaminek,mert gyorsan hízok,ha nem mozgok. Én szívesen úsznák,csak nálunk ez nehezebb. Jéghideg vízbe nem szeretnék,langyos meg nincs a strandon. :( Majd a nyaraláson,bár az még odébb van. Július elején megyünk 4 napra Balatonfüredre :) Már nagyon várom.

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most írok, de most sikerült úgy ahogy összekaparnom magam. A hétvégén rengeteget rókakomáztam ,ma reggel is voltam már 2x-er. A hasam is megy, nem szedtem össze semmit csak a zöldhagymát nem bírom, viszont olyan finom! :) Teázgatok, majd délután belgyógyászat!
Puszi mindenkinek, kitartást!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Sziasztok!
megjöttem!
Csupa jó hír tökre örülök.

CRL:49mm
BPD:17mm
Csodálatos szivhang és egy kis örökmozgó.Alig bírtuk követni úgy mocorgott.Nagyon édi!
Mindenkinek ilyen élményt kívánok!
a tarkóredő is tökéletes volt és levették a vért is.
Gyönyörű nap a mai.Nagyon féltem tőle de most nagyon megkönnyebbültem,hogy minden oké!11 hetesnek és 6 naposnak írták!
Mostmár valóság!eddig csak egy kis foltot láttunk de már igazán ott rugdosott!Imádom!
Bocs hogy így elszálltam!
Gyönyörű napot mindenkinek!

hadedit82
 
 


Sziasztok!

Edit: az csak természetes, hogy elszálltál ezektől a hírektől! Nagyon gratulálok!

Bei: már nagyon várom, hogy nálad mi újság? Persze minden biztosan tökéletesen rendben van, de azért beszámolót kérünk!

Katinkababa: még nem volt alkalmam gratulálni a vizsgához, túl vagy rajta! Most már csak a kis családdal kell foglalkoznod :lol:

Julcsi: ez a bébi már most nagyon gyönyürű, sármos kiskrapek :lol:

Árvalány: kemény lehetet a kórós hányás, remélem most már sokkal jobban vagy!

Henne: nagyon szuper, hogy papád jobban van és a héten már haza is mehet! Te is megnyugodhatsz egy kicsit.

Cicus: nagyon drukkolok neked a holnaphoz.

Oris: a sportolás engem is nagyon izgat, hiányzik már nagyon! de amilyen keményen edzettem addig, az túl sok, bár volt olyan orvos aki azt mondta, hogy ha hozzá van szokva a testem,a kkor mindent csinálhatok úgy mint eddig. Ettől azonban félek, így most gyakorlatilag a pozitív teszt óta nem csináltam semmit, és ez is rengeteg feszültséget okoz bennem.

Titokbaba: hol lehet ilyen tesztet venni????

Leo: küldöm a privit.

LÁnyok! Kicsit aggódom, tegnap és ma nem igazán jelentkeznek a tüneteim. IGaz szombaton délelőtt volt kis émelygésem, este és éjszaka szúrkált a pocim, csakúgy mint vasárnap reggel. De tegnap és ma még nem volt igazán semmi. Hát nem gondoltam, hogy vágyni fogok a hányingerre! Remélem ez nem jelent semmi rosszat, 7-e még olyan sokára lesz! Mindenesetre még a héten itthon leszek és pihenek.

Puszi Mindenkinek, vigyázzatok a babókra!

H

cicóka
 
 


Edit
annyira JO NEKED!!!!
Gratulalok es vigyazz magadra!
Orsi, pont szombaton voltam en is ugyanigy, mint te, fejfajas stb.
Cicoka, nekem is fajt tegnap a hasam, es ma nekem is a nagy semmi. Latom, majdnem egyidosek vagyunk.
En gyava kukac vagyok, nem sportolok, nem uszok, mindentol felek, mint a tuztol.
En is megyek majd augusztusban a Balcsira, de nem fogok furodni szerintem, csak majd estenkent setalgatok a parton. Egy nyarat kibirok, de nekem tavaly is olyan koszosnak tunt a viz...
Zsani fel a fejjel, a hagyma amugy sem egy konnyen emesztheto valami....
Puszi es Vigyazzatok Magatokra!!
arvalany
 
 


Edit: Gratulálok a jó hírhez!!! Nem csoda, hogy lebegsz a föld fölött :)!

Cicóka: Én itt vettem a Babaneten Esthajnalcsillagtól. 8.500 forint+postaköltség. De láttam már a Vaterán és a Tesz-veszen is. Sajnos nem tudom, hogy mennyire pontos, mivel irodalma Magyarországon nagyon nincs, de úgy néz ki, hogy nálunk bevált. De majd a 18. heti genetikai UH mondja ki a tutit :)!

Mozgás... Én csak egyet tudok mondani nektek lányok. Én jártam a fiammal babaúszásra. Ott pedig olyan bakteriális fertőzést kaptam, amitől a 21. héten megrepedt a burok, elfolyt a magzatvíz, és meg kellett szülnöm a babát. Kitenyészették, leoltották a váladékot, és akkor derült ki. Megmondom őszintén, hogy azóta nem gondolok szívesen a vízre, és idén biztos, hogy távolról fogom nézni a medencés embereket, de még a nyílt vízbe is csak bokáig!!! Aztán lehet, hogy másnak nem lesz/volt baja. Ez az én történetem. Van ilyen is és olyan is.

Puszi

titokbaba
 
 


sziasztok!én a januári kismamák topicjábol irok :)

mindenkinek boldog babavárást kivánok :)
szeretnék kérdezni a 12 hetes genetikai uhrol,vérvételről..

nekem pont 5 hetesen csináltak hűvelyi uht és akkor volt 6mmes petezsákom.junius 28ra kaptam időpontot a 12 hetes genetikai vérvételre.de most jővőhéten még elmegyek előtte a dokimhoz megnézni a picurt :) mert még szivhangot eddig nem hallottunk.

látom h sokaknak már megmondták most h milyen nemű lesz a bébi,tényleg igy van h megtudják állapitani ilyen korán ezzel a genetikaival?
mondjuk én még csak 26 vagyok,de itt már kötelező a genetika,előtte nem volt ilyen,nem tudom mióta vezették be.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok, Titokbaba es a tobbiek

Pontosan ugyanez tortent velem is a 16. heten. Tengerpart, majd 1 hettel kesobb elfolyt a magzatviz, bakterologia pozitiv.
emiatt vagyok en is azon az allasponton, hogy vizet csak tavolrol...
1 nyarat kibirok, nem paraztatni akarok senkit, de teljesen zarva voltam, megis utat talalt maganak az a kis geci....
arvalany
 
 


Sziasztok!

Elért minket ez a fránya takonykór. Fiúk már ki vannak én még tartom a frontot, bár iszonyúan fáj a torkom.

Köszi szépen mindenkinek a gratukat, a dokibácsi nem mondta még biztosra a fiút. Majd meglátjuk. Kép nincs, de egy hét múlva ismét megyek és akkor kérek.

Melltartót én a helyi skálába (ami most kínai) vettem és nagyon bevállt. Bár nekem a cickóm igazán szülés után nőt meg, addig csak épp látszott valami.

Strandolás, örülök hogy többen leírtátok mi is történt. Amúgy se szeretem a vizet de így meg aztán tuti nem megyek bele. Ronival se mertem, bár akkor nem is voltunk tengerparton.

Fejfájásra saját tapasztalatom nincs, de sóginő homeopátis dokihoz ment aki ajánlott neki bogyeszokat és sokkal jobb lett.

Cicus, gratulálok a kis pöcsöshöz. Én is pár napja mintha éreztem volna valakit odabentről, bár azóta semmi és abszolult nem vagyok benne biztos hogy Mazsola volt. Melsőfali a méhlepény így nem valószínű, de én azért mindig figyelem.

Leo, jó ötlet.

Cicóka, ne aggódj velem is ugyanez volt! Rendbe lesz minden.

Mindenkinek szívből gratulálok a jó eredményekhez.

madiani
 
 


Hm... Úszás storno... Ennyit nem ér. Én könnyen összeszedek bármit, bár inkább a közWC-k (pl.:benzinkút) okoznak gondot, a helyi uszodában még soha semmi gondom nem volt. De nem kockáztatok.
Hadedit: GRATULÁLOK! Sejtem mit érzel, centikkel a föld fölött :D :D :D Kicsit legalább ilyenkor csökken a szorongás.
Bei: nekem a biciklizést nem ajánlotta a védőnő a rázkódás miatt, de nem tudom mi az igazság, nem értek a lovakhoz.
Leo: küldök privit

Puszi

Kép
orsolymors
 
 


Kedves Lanyok,

elnezest, hogy beleszolok, a Baby Gender tesztet szerintem NE vegyetek meg ebben a mai gazdasagi helyzetben :(

Egy amerikai blog-oldalon olvastam a vasarlok visszajelzeseit a termekkel kapcsolatban es hat eleg elszomorito, 50%-nak jott csak be az eredmeny nagyjabol es hat ennyire pontosan en is meg tudom mondani telepatikus uton :-).

Probalom keresni a linket bizonyitekkent, ha megtalalom, illesztem (kb. 50-60 hozzaszolas volt).

Mindenkinek szep napot!
brecky
 
 


Sziasztok! :)

Bei!
Én is Rubint Rékával szemezek - meg némi lassú kocogással, de erre az orvosom azt mondta, hogy a 12. hét után visszatérünk, addig ne nagyon. :) Pedig rettenetesen hiányzik. :) Korábban elég aktív életet éltem: renszeres futás, bicaj, tenisz, - most nyugdíjas séta. :(

Titokbaba!
Akkor az uszit azt hiszem én is elkerülöm. Nem ér annyit, hogy kockáztasson az ember lánya.

Edit!
De jó - micsoda hírek. :)

Zsanimanó, Árvalány!
Jobbulást nektek!

Ma felhívtam a leendő védőnénimet - már most belopta magát a szívembe, pedig csak telefonon beszéltünk. :evil:
Amikor a kolléganője adta, úgy félhangosan megjegyezte, hogy ma "le nem szakad a füléről a telefon" - úgy, hogy a hívó - ÉN - is hallja.
Elmondtam neki, hogy a 10. hétben járunk, stb és jó lenne végre beszereznem egy kiskönyvet. :) Mire ő, hogy minek nekem az? 8O Mondtam, hogy talán abba kellene gyűjtögetnem a pecséteket ... Hát abba úgy sem fér semmi, meg minek akarok én háziorvoshoz menni, meg hogy képzelem, hogy ő bárhová beutalót fog nekem adni ... Kérdem én: akkor mi a fenének van????? És a végén, amikor megjegyeztem, hogy a dokim nem itteni - akkor meg elkezdte szidni az ottani orvosi ellátást. Már majdnem megkérdeztem, hogy ha ez itt olyan csudijó, akkor miért mennek innen Miskolcra, Pestre meg Debrecenbe szülni??????
Már várom a holnapi találkánkat. :(

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Hm Kata az avédőnő hüje akkor a miénk ehhez képest jó.nekik segiteniük kéne nekünk :evil: Edit Kata gratulálok nektek de jó :lol: :lol: :lol: nekem még mindig 2 hét van az uh-ig olyan hosszú ez a fránya idő.Nekem a sport az megvan Kinga nem hagy békém mindig hurcol magával de nem baj örülök neki,csak estére nagyon kifáradok.Gratulálok mindienkinek a jó hirekhez.
t katinka
 
 


kata!
nagyon gáz védőnő jutott neked. sajnálom.
az enyém tökre örömködött, h végre van a körzetében új kismami :)

és holnap megyek is hozzá... nem tudom, h ilyenkor az orvos is vizsgál? mert hogy a kiskönyvbe nem lett a dokim beírva. vagyis az a doki lett beírva, aki ott van a terhesgondozóban...

ja, és lehet, h bolond vagyok, de beleszerettem egy babakocsiba :o olllllan céééép :lol: espiro vector lite. szerelem volt első látásra :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Tkatinka!
Nekem még egy kicsit több is. :) Tehát te még mindig előbb láthatod a babót. :)

Képzeljétek, próbáltam kismama-nacikat. :) Viccesen éreztem bennük magam. :) Hamarosan be kell szereznem egyet-kettőt. :) Bár még bírja a "kicsit nagyra sikeredett' farmerom, remélem ki is tarta addig, amíg a hír nem lesz "publikus". :)

Egy kérdés járatosabb kismamikhoz: nektek is elállt egy picit derék-csípőtájon? Gondolom, előbb-utóbb belenő az ember lánya. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Julcsi!

Szerintem ott nem vizsgálnak. Vérnyomás-mérés, pisi-teszt, testsúly-mérés, meg ilyesmik vannak, ha jól tudom. :)
De majd holnap kiderül. :evil:

Ezek szerint Te már jártál nála, s szerencséd is van vele. Sebaj, a dokim rendes, ő a lényeg. :)

Babakocsit én is találtam: chicco trio s3. :) Kifejezetten dimbes-dombos terepre. :) Itthon sajnos aranyárban van, de találtam német oldalakat, ahol egész korrekt. Már csak egy jó kis euro-árfolyam kell majd. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Kata!
de akkor minek van ott az orvos?
egyébként abban a pillanatban, ahogy megvolt a szívhang, a dokim mondta, hogy át is baktathatok a papírokkal a terhesgondozóba (3 ajtó választja el az ambulanciától). szóval nekem 6hetesen megvolt a kiskönyv és az 1. védőnő és orvos-látogatás. akkor persze nem volt vizsgálat, hiszen onnan mentem... de mindegy. holnap tényleg kiderül :)

tényleg jó a baba-mobil, amit néztél :) és ahhoz képest nincs is aranyárban, hogy néztem én 400.000éert is... ami vsz egyedül leviszi és megsétáltatja a kölket, amíg én alszom :o :lol:

sajnos nálunk is sokat számít az ár. a 60, max 70, amit rá tudunk szánni, de már így is a felső határokat feszegetem (párom idegeinél is :))... de fontos, hogy könnyű legyen, hiszen mi a 3.on lakunk... és az espiro a mózessel együtt sincs 8 kiló.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi!

Ez nagyon jó - mármint, hogy minden ott van egy kupacban. :) Itt csak védőnő van, külön - már ha jól leskelődtem. :)

Hát igen, nálam a csúcs az a kocsi volt, ami biciklivel van egybeépítve - ami összehajtogatható. :) Cirka fél millióért. :)

Igen, meglestem, jó az a babakocsi. :) És tényleg nagyon könnyű. :) Egyébként nincsen tároló, ahová be tudod tenni?
Mi egy kicsi társasházban lakunk, úgyhogy szerintem a lépcsőházban lesz a földszinten. :) Hogy ne kelljen a másodikra cipelni. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


van tároló... de az még másik 14 lakás használja.
egy olcsó (vagy már régóta használt) kocsit simán otthagynék... de egy vadiújat tuti nem.
de ezzel a súllyal nem több, mint egy átlagos nagybevásárlás (és akkor a gyerek súlya is benne van már :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Jó későn,bocsi,eddig nem tudtam jönni... Még egyszer mindenkinek nagyon köszönöm a gratulákat!!! :-) És hogy holnap is gondoltok a kicsi Márkra és rám,mert holnap lesz a 12 hetes UH! Abban sem vagyok biztos,hogy be merek-e menni majd az ajtón,már most annyira be vagyok tojva... :oops:

A sportolással kapcsolatban annyit,hogy én teniszezni imádok,de most nem kockáztatok,az tuti! Ez a strandolós dolog pedig szörnyű,amit írtatok és nagyon sajnálom a babáitok elvesztését!!! Hát biztos,hogy én is kintről nézem a gyerkőceimet,mert mi is megyünk majd nyáron vízpart mellé...

Bei: remélem minden rendben volt veletek ma az UH-on!!!!!!!!!! Remélem jössz majd reggel a jó hírekkel!!! 8)
Én is 3 kg-ot híztam egyébként,de azért bálnának nem érzem még magam! És neked sem szabad!
Ma voltam először védőnőnél,eddig mindig közbejött vmi,pedig elmúltam jópár nappal 12 hetes... Na ő állított mérlegre,de úgy kellett rátuszkolni,mert mondtam hogy nem,nem,nem,nem szeretem a mérleget! :-) Ja,most vagyok 56kg! :-( És akkor még az elején vagyok csak! :shock:

Katinkababa: sajnálom,hogy ilyen védőnő jutott neked! :-( Nem lehet máshoz átmenni??? Mert úgy tudom,mindenhol van vagy kettő belőlük!

Hadedit: ÓRIÁSGRATULA!!! 8) Örülök a jó híreknek!!!

Cicóka: nálam is volt ilyen,hogy nem voltak tünetek 1-2 napig és látod minden renden van! :-) Nyugi,ez nem jelent rosszat!!!
És akkor én is majd megőrültem volna egy kis émelygésért! :lol: Bár már írtam,nem vagyok hányingeres típus...eddig...most hogy elértem a 12 hetet,most kezdődik,furi... :evil:

Na jóccakát mindenkinek,holnap jelentkezem a remélem jó hírekkel...! Puszi!

Cicus


Kép
cicus78
 
 


Sziasztok,

Bocsi, de most nincs időm olvasni, se de megcsináltam a gmail-t.

A piszkozatok koze elmentettem egy levelet, abban van egy kep, hogy dokumentumok, meg kepek feltoltesehez hova kell kattintani, ha nem talalnatok.

elmentem aludni, mindenkinek jo ejt

Kép

Kép
leo50
 
 


Jó reggelt lányok!

Edit: NAgyon gratulálok! :)

Húúúúúú. Jól megvárattak a doki az uh-n tegnap. Úgy izgultam,mint a fene. :)

CRL:64mm
12hét+5 nap
BPD:23mm
NT:2,0mm

Minden rendben vele és tornázott. :) a kezeit és lábait egyszerre rúgta ki. és közben fejen állt. :) Persze nem tudta megmondani a doki,hogy fiú vagy lány. Szerintem attól is függ,hogy milyen a gép,amivel nézi. Szerintem a Dombóvári nem a legjobb minőségű. A kép is ,amit csinált elég homályos. De azért van kép róla:)

MAjd jövök még,csak most sietek öltözni,meg dolgozni. :(

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Bei: nagy gratula, már úgy izgultam érted is! A lényeg, hogy mnden rendben, azért nagyon irigykedem rátok, akik már túl vagytok ezen a vizsgálaton.

Kata: a védő tényleg ultra gáz - éljena magyar egészségügy! Ha emlékeztek nekem a házidokival gyűlt meg a bajom, de azóta már máshoz tartozom...szerencsére.

Cicus: köszi a nyugtatást, tegnap estére már volt kis émelygésem, és ma reggel a pocim is szúrkált. Egyébként azt is olvastam valahol, hogy a 10. hét környékén elkezdődhet a tünetek enyhülése, most ebbe kapaszkodom. Biztos az is számít, hogy itthon vagyok és semmi dolgom, csak pihenhetek.

A beszámolótok alapján úgy döntöttem, hogy az úszást én is kihagyom, ami azért is nehéz lesz mert 10 évig versenyszerűen úsztam. Azért ma már tornázgattam egy kicsit - heti 5 edzést elég nehéz elhagyni, az izmaim kicsit görcsölnek.

LÁnyok! A rubint Réka DVD milyen? Én azt olvastam róla, hogy elég kemény. Igaz én edzésben vagyok, de azért nem akarom megerőltetni magam.

hízás téma: érdekes, hogy eddig még egy dekát sem híztam, 64-65 kg között vagyok, de a testem totál átalakult. Igaz hasam még nem nőtt, de már nem befeléhorpad és az izamaim sem látszanak (azért a 10 év úszás után erre az egy testrészemre büszke voltam), de a drágám azt mondta, hogy szerinte most jobb, olyan mint a hastáncosnőknek :lol: jó hasonlat! Meg egy kicsit a derekam vaskosodott, de egyelőre még tudom hordani a ruháimat, feltéve, ha éppen nem vagoyk felpuffadva, mert akkor nincs olyan darab, ami ne lenne kényelmetlen. Ezért vettem 2 gatyót 38-as méretben, ami egy kicsit bő derékban, most övvel jó és még tudom hordani egy darabig. Kismama rucikat már kaptam a sogórnőmtől és az sogórnőjétől, de egyelőre még nincs rájuk szükségem.

Julcsi: a kinézett járgány K...jó! Már én is nézegettem, de itt minden olyan marha drága! :evil: Valószínűleg én is inkább Németországban szerzem be, ha megyünk szeptemberben. Ott él a párom húga, olyan dolgokat vesz fillérekért bolhapiacon, meg óvodák kiárusításán, hogy hihetetlen.

Pusszantás Mindenkinek!
H

cicóka
 
 


Szia Cicóka! Köszönöm! :) Rubint Réka DVD- (Légy Bombajó Kismama) Szerintem egyáltalán nem kemény ,bár csak az első trimeszteres részét csináltam,de az nagyon könnyű volt és én nem vagyok edzésben,mint te. :( Tehát 3 trimeszterre vannak osztva a gyakorlatok és nem csinál olyant,ami megerőltető lenne,de nem kötelező mindent csinálni vele,lehet közbe pihizni,vagy csökkenteni az intenzitást. Igazából csak láb és fenék gyakorlatok vannak benne,meg lehet némi karra is.És semmi ugrálás. :) Ő is pocakosan csinálja a gyakorlatokat velünk és Larával. :)

De jó! 38-as méret ? Nekem eddig kellett 42-es,de már 44-es kell a poci miatt,mert nekem ugyanis nődőgél. Egyébként én is sportoltam-kerékpároztam versenyszerűen,de az már nagyon -nagyon régen volt. Azért a combomon ott maradt az izom. :) Én ezért is szeretnék piciklizni. Persze csak óvatosan és nem rázkódva. Még nem kezdtem el,meg akartam várni a második trimesztert,de megkérdezem a dokimat is. hét múlva megyek hozzá. Akkor megkérdezem az úszást is.

Kata! A védőnő sztori elég felháborító. Én biztos kiosztottam volna,amekkora szám van.:)

Kép
bei
 
 


Sziasztok Lányok!

Cicus!
Természetesen ma is szorítok értetek - remélem megintcsak jó hírekkel jössz. :)

Bei!
:) De jó. :) Egyébként azért tipikusan a 12. héten nem tudják megmondani a nemét. :) Persze vannak mázlisták. :)

Cicóka!
A 38-as méretre kicsit irigy. :) Az ami, már nem jó rám, pedig tele van vele a szekrényem. Még a 40-esek okék. :) Bár ahogy nézem, már nem sokáig.
Tegnap próbáltam a C&A-ban kismama-gatyókat. Hát viccesen éreztem bennük magam. :)

Ja és megvolt az első látogatásom a védő néninél. :) :) :) A lényeg: ne itass tisztítatlan kútvizet a gyerekkel. :) :) :) Ja, és hozzátok is négyszer akar menni????

Egyébként úgy döntöttem, köszi, az itteni orvosi ellátásból nem kérek - úgyhogy már azzal a 2-3 laborvizsgálattal több, vagy kevesebb. Inkább visszamegyek amiatt is Miskolcra. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


sziasztok!

voltam a védőnőnél. jövő hét csüt.ön 12hetes uh, utána vérvétel integrált teszt, utána doki, utána nap (vagy köv hétfő-kedd) pedig vércsoport, vérkép, cukorterhelés... brrr...

bei!
örülök, h minden rendben a babával :)
a méreteket elnézve ezek szerint 2 hét alatt megint duplájára nő :)

cicóka!
én inkább fizetek kicsit többet a babakocsiért... de ha gond van vele, van hova vinni.
gondolj bele: veszel németo-ban egy járgányt, mert ott olcsóbb... aztán mondjuk nem is tudom... eltörik a kereke... akkor oda viszed vissza garanciába???

kata!
nekem ezt a kútvizes témát az első látogatáskor alá is kellett írni, h tudomásul vettem :shock: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is: Bei: Gratulálok Neked is,örülök a szupi eredményeknek!!!!!!!!!!! :lol:

Cicóka: Neked is örülök,hogy jobban vagy és visszataláltak a tünetek! :lol: :lol: :lol: Mondtam én,hogy minden rendben van!!! 8)

Katinkababa: köszi a szorítást,most tényleg rámfért!!! :)

Hááááát... jó hírekkel is jöttem,meg nem is... :( De annyit előre,hogy a babával minden rendben és ez a lényeg!!! :)
Szóval: megvizsgált a doki,azt mondta,zárt a méhszáj,minden ok,ne aggódjak. (Merthogy pénteken a Péterfybe mikor voltam,azt írták a leletemre méhszáj értéknek: 3100. Ez azt jelenti,hogy a külső méhszáj 1 ujjnyira nyitott!!! ) Most ő azt mondta,hogy ez 3000,azaz teljesen zárt... :shock: Hát nem nyugtatott meg teljesen...
Bementünk az UH-ra,ott ugrált a kis tökös,persze rögtön azt néztem,mozog-e és láttam a jó szívműködést is! :-) Mutatta az orvos még a lábujjait is,mindent,imádom,szép,szerelmes vagyok belé!!! :D Egyébként 63mm az ülőmagasság. Na szóval eddig nem is volt gondom. Ez hüvelyi UH volt,mire mondja a doki,hogy így már nem is igazán látja a dolgokat,mert akkora a gyerek,nézzük hasival is. Jó,nézzük. De a hüvelyit bennem hagyta... :shock:
Megnézte tehát hasi UH-gal is,nyomtatott képet,közben semmi duma. Azt mondta,kész vagyunk és Lányok,erre SZÓ SZERINT zsinórostul KITÉPTE belőlem a hüvelyi UH-ot,ami ugye még bennem volt!!! Hát azt hittem,ott tojom össze magam,persze utána elnézést kért... De akkor is,hogy lehet ilyen egy orvos??? Amúgy is tökre fáj a hasam alja a felfázástól,tudta is... Hát nem kívánom senkinek,tényleg. Szóval ez volt az első dolog... Második: mindezek után,merthogy mondta,hogy kész vagyunk,megkérdeztem,hogy most akkor ezt a nyaki tarkóredő dolgot meg sem nézi??? Hát mégiscsak ezért jöttem legfőképp,nem? Ja,hogy ő azt megnézte,minden rendben,3 mm alatti az érték. (Bár a papíromon erről semmi nincs feltüntetve!!!!!!!!!!!!!!!!!) Gondoltam magamba,szupi és ha nem kérdezem meg,akkor majd magamtól kitalálom??? :shock: Úgyhogy Lányok,minden renben,nincs Down kór,v. egyéb rendellenességre utaló jel,de azért megyek az integráltra. És ehhez az állathoz soha többet,az biztos!!! Én hülye,még olvastam is az interneten,hogy csak ehhez az orvoshoz ne menjen az ember,mert brutál módon viselkedik és egy hentes! (Így írták szó szerint és nem 1 ember...)

Na jó,bocs a "nyafiért",csak nekem ez "kicsit" durva volt... :(

De a lényeg a kisfiam és most keresnem kell egy másik nődokit,én ilyenre nem bízom magam és legfőképp a gyerekem életeét!

Különben a védőnőmmel nekem semmi gondom,tök aranyos,nálam fiatalabb csajszi! Dehát ismerem is,hiszen járt ki hozzánk,mikor Regina kisebb volt. (3 éves koráig.)

Puszilok mindenkit,remélem jól vagytok!!!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Cicus
Nagy az Isten allatkertje, kifogtad a tutit. Ez tenyleg egy erzeketlen barom. Meg a hideg is kirazott, amikor olvastam....Amugy javult a hasfajdalmad amiota szeded a gyogyszert? Segit?
Hat csinaltasd is meg az integraltat, biztos ami biztos. En is jovo heten megyek a vervetelre es az Uh-ra. Alig varom mar. Lattam a parom telefonjaban vastag betuvel be van irva, hogy UH, fel nap szabi!!!! Keszul o is.....
Asszem mennem kell mara, mert meg mindig rokat fogok estenkent.
Puszi Mindenkinek!!!
arvalany
 
 


Cicus!
Örülök, hogy minden ok, de tényleg keress egy másik orvost! Szerintem nagyon fontos, hogy kinek a "kezébe" kerül az ember.
Nekem kb. 2 évig rossz volt a cytologiám, amikor a doki, akihez jártam, nevetve közölte, hogy majd kinövöm. Ekkor kezdtem mást keresni, mert hát ugye 20 évesen nem szerettem volna elbúcsúzni a méhemtől... :evil: Ekkor kerültem még két doki után a jelenlegihez. Szóval megéri keresgélni, akár több embernél is megfordulni.
Viszont a hírek nagyon jók. :)

Árvalány!
Akkor együtt mentek babalesre? :) Remélem, lassan a rókakoma tovább áll... :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Lányok!
Olyan jó,hogy mindenkinek jó!
Ma reggel egész más hangulatban keltem föl.Tök nyugodt vagyok.Amúgy sem vagyok egy ideges fajta.
Mindenkinek gratula a jó hírekhez!

Cicus!
Nagyon sajnálom azt az érzéketlen dokis dolgot.Hát tényleg nagy az állatkert.

Nekem tök jó fej a védőnőm.Nem egy fiatal de minden oltásnál meg vizsgálat előtt fölhív hogy "el ne felejtsem"!Mikor a Domi kisbaba volt akkor szinte hetente kijött biciklivel és tök jól elbeszélgettünk.Bármit kérdezhettem tőle.

Babakocsiról.
Mi mikor a Domi született akkor kaptunk egy tök szupert és én nagyon vigyáztam rá.Már 5 éves és még mindíg úgy néz ki mindha új lenne.Úgyhogy nem veszünk.Szinte semmit sem kell venni mert mindent gondosan elpakoltam.Csak ha kislány lesz akkor kell majd vásárolni mert mindenünk tiszta fiús.De van két keresztlányunk és onnan is kapunk egy csomó cuccot.
Nálatok is megy ez a csere bere dolog?
én már egy pár babának adtam rucikat.Most kíváncsi vagyok vissza adják-e.Mármint a sajátjaimon kívül.

Kérdésem is van.
Hányan használtatok légzésfigyelőt?
Nálunk a Dominál nem volt de gondoltam hogy ha most úgy sem kell sok mindent venni akkor befektetnénk egyre.

hadedit82
 
 


Szép estét mindenkinek!Gyors életjel!Még szolnokon vagyunk.


Elég nehezen viselem ezeket a frontokat,de remélem lassan nekem is alább hagy a hányinger!

gratula a jó eredményekhez mindenkinek!Képt nem tesztek fel?Már aki kapott! :wink:


Cicus!
Hát egyértelmű h dokiváltás.....nem mindegy h később a szülésnél is mit művel...

Kata!
Hát a védőnő....no komment.

Nekünk egy chicco trio babakocsink van,a 4 kerekű.Van hozzá mózes,meg hordozó amiket fel lehet pattintani a vázra.nagyon könnyű és esernyőre csukható.de elég masszív,azzal járok bevásárolni is,mármint tele aggatom mindennel.nagyon szeretem,de elég drága az is.Igaz tesómék vették még a legkisebbnek,de 3 éve volt kb 110 ezer a komplett szett....hát tuti nem vettem volna meg.De tényleg jó nagyon.És tesóka már a 4.gyerkőc lesz benne és még mindig semmi baja!Le is kopogom!



Na most megyek,pihenni is kéne! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok,

Cicus - szerintem is doki váltás, én a helyedben elmennék és megméretném a tarkóredőt is még1x, de azt gyorsan kell, mert csak mostanában tudják.

Babakocsi - nekem van PegPerego Pliko P3, ha nem nehéz terep, akkor szerintem nagyon jó kocsi, meg van anyukáméknál Graco Quattro Tour Deloux is, az is nagyon jó, csak k. nehéz..........

Légzésfigyelőt én használok, fogok is, nekem az vált be, amelyik bébiőr is egyben, mert nem kell fülelnem, én vettem használtan is egyet és tök jól működik....DE el kell menni tanfolyamra, h hogyan kell újraéleszteni, mert egyébként tök felesleges!!!!!!!!

Olasz márkákat itt is lehet olcsóbban kapni, feltéve, ha jó az árfolyam www.bimbomarket.it
Érdemes még teszveszen, vaterán nézegetni, én a PegPeregót ott vettem, majdnem újjonan, féláron

Védőnő - sztem 1x kell kimennie, többször nem, simán meg lehet beszélni, h ne nyagassátok egymást, majd jelentkezik az ember lánya, ha kérdése van, az enyém nagyon jó fej és nem nyomul szerencsére.... Kútvíz?????????? én még csak nem is hallottam róla....

Sport - én Rubint Rékát fogom csinálni a 12-ik hét után, most még fáradt vagyok, szóba sem jöhet........amúgy szaladgálok Lea után eleget:-)

Kép

Kép
leo50
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Köszönöm a gratulációkat. :) Igen gyorsan nő.:) Kívánok mindenkinek szép eredményeket!

Cicus! Örülök,hogy minden oké. De ez a doki...... nem is nevezném dokinak. pfujjjjj.. :x

A párom ott volt uh-n és a dokim elkezdte magyarázni neki,hogy mit lát a monitoron. A baba fejét,gerincét,szívét,meg hogy most rúgott stb... A párom meg: aha,igen,aha, értem... :D A doki jobban magyarázott neki ,mint nekem :) Vagyis párom jobban is látta,mert felém nem volt eléggé elfordítva,hogy lássa rendesen a doki a részleteket. De azért láttam amit kellett. :) Azt hittem sírni fogok,de nem.Olyan természetesnek vettem,hogy ott van és minden rendben van vele. :) Kép van róla,majd teszek föl,csak még nem lett gépre felrakva.

Kép
bei
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyorsan írok,mert mennem kell a házidokimhoz is,szerencsére Ő egy angyal és ahogy írtam,a védőnőm is! :-)
Köszönöm mindenkinek a gratulákat és az együttérzést! Hát tényleg szörnyű "élményem" volt,az biztos,iszonyatosan fájt és remélem nem tett kárt bennünk!!! :oops: Igen,ma vagyok 13+1 hetes UH szerint,úgyhogy igyekeznem kell,kérek ma időpontot a Péterfybe,remélem tudnak még adni,ki ne fussunk az időből! Mert aggasztó,hogy semmilyen adatot nem tudok pontosan,csak annyit nyögött ki nagy nehezen,hogy a tarkóredő jó,3 mm alatt... Na de kérem,mennyi??? :shock: Ah,mindegy,elintézzük ezt másnál!

Légzésfigyelő: MINDENKÉPP fogok használni és tényleg bébiőrrel együtt jó! De még így is tudom,hogy egész éjjel fülelni fogok és figyelem az édes kis szuszogását... :D Istenem,csak jussunk el odáig!!!!!!!!!!

Arvalany: Igen,okés a pocim,nem fájt tegnapig... Tegnap is csak az "eset" után,de ma már ok minden! :-)

Nem tudom,megy-e ma vki babanézőre,de ha igen,mennek a drukkok! Ha nem,akkor is! :lol:

Vigyázzatok magatokra,sok pihi és no para!!! 8)

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltüntem, de jól vagyok. Fáradékonyság még megvan és az émelygés is!
Tegnap megemeltem magam :oops: :( Norbika mindíg csimpaszkodik, nem tudom nem emelgetni! :( Rosszul fogtam meg és utánna éreztem ahasam alját tompán fájt! :roll: Úgy megijedtem, egyből vettem be magnéziumot!

Hízás..nekem is nagy étvágyam van a hányinger ellenére is! :oops: Én sose voltam 56 kg!Most már elértem a 80kg-ot is. :oops: :cry: 2 kg-ot híztam ami nekem sok mert duci vagyok, Norbival nem is híztam az elején! :( A dokim le fog cseszni! :roll:

Bei...gratulálok a jó Uh eredményhez!Túl vagy a nehezén.Hihetetlen hogy te már 13 hetes vagy! :D

Babakocsi: BERGON, nem drágák( bolti ára az alap típusnak 45-55 ezer) és jók nagyon! Bár a tömegközlekedéshez nem ajánlom mert nehezebb váza van, de vidékre, kertes házhoz ideális.
Mély, kényelmes, nagy és formás! Sportosra lehet állítnai, ültetni...minden! Még úgy örökölte Norbi is, de annyira strapabíró hogy lehet a tesót is kibírja. :wink: :D Ezen spórolni tudok, amúgy se vagyok oda a drága flancos kocsikért!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Cicus: azt hittem elhányom magam mikor olvastam a sztorit, h.. köcsög! Na én az ilyet nem szoktam szó nélkül hagyni, úgy elküldtem volna az a...ba. Keserédes a taktikám, de eddig még mindig bejött (apukám miatt korábban nagyon sokat jártunk kórházba, és hiába a hálapénz...). Szóval bemondom, hogy dr. XY vagyok, mire megkérdezik, hogy kolléga, mire én nem, jogászdoktor...na ettől egy kicsit mindig jobban viselkednek
Egyébként pedig az UH papíron rajta kell lennie minden eredménynek, még annak is hogy az UH-t végző dokinak milyen az UH-s minősítése A,B,C. Az A a legkezdőbb, az ő leleteit validálnia kell legalább egy B minősítésűnek. Azt hiszem a magzati élet védelméről szóló tv tartalmazza a kötelező terhesgondozási tervet, ennek része a 12. heti UH, a felvilágosítás hiánya miatt pedig a betegjogi tv. Nem kell tudni az aktuális szakaszt, csak az orruk alá kell dörgölni.
Bocs, de tényleg annyira felháborító! És apu miatt sanos nekünk is sok sz..rban volt részünk, akkor jöttek ki belőlem az ilyen dolgok.

Nekem szerencsém van, mert szinte semmit sem kell vennünk a babakocsin kívül. Vagy a barátnőmtől, ahol van fiú és lány is, vagy a sogórnőmtől, ahol két fiú. A kocsit, sajna egyik ágon sem növik ki a legkisebbek. Szóval légzésfigylelő, babaőr, mérleg...stb minden kütyü. Képzeljétek anyukámnak gyünyörű felújított állapotban megvan az én kiságyam - titkon már ő is nagyon várta, hogy unokája legyen. SZóval nem kérdés, hogy KisTücsök is abban fog felnőni. A másik nagyi pedig készít bele ágyneműt, baldahint...stb.

A pocim egyébként nekem is szúrkál olykor, de hányigerem csak kicsit van és rövid ideig szerencsére. Hétfőn már megyek dolgozni is.
Csajok!
Tegnap találkoztunk a zenekarral a szeződés miatt. Már alig 1 hónap és esküvő. Kezdek kicsit izgulni. Igaz minden kész a szervezéssel, már csak apróbb kérdések vannak- ma megyünk tortát rendelni. De azért izgalmas lesz 2 hét múlva 12.heti UH - közben hívogatni a vendégeket, hogy jön, nem jön...stb Hát már csak ezért is remélem, hogy nem lesz semmi gond a picivel, mert akkor... bele sem merek gondolni! Pfúj! Csak pozitívan!

Midnekinek szép napot, pusszantás!
H

cicóka
 
 


Sziasztok!

bei: gratulálok az uh-hoz. Ezek közül a mértek közül melyik a nyaki tarkóredő?

Cicus: rossz volt olvasni a történteket, de az a lényeg, hogy rendben van a kicsid. Neked nem írtak olyan mérteket mint beinek?

Nekem semmim nincs (kiságy, babakocsi stb) Esetleg ha tudtok ajánlani babkocsit budapesti terepre, 4. emelteről kell majd levinni (lift van) de utána még jópár lépcső is:)

Örömmel olvasom az uh-kat, és várom, hogy én is mehessek! Olyan messze van június 14!

Kép
eper74
 
 


Eper! NT: 2,0 mm -ez a nyaki redő méret. Ez jó. :)

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem nagyon voltam, de ma kár is volt visszaolvasni…. Tényleg nagy az Isten állatkertje… Az ember azt gondolná, ha babát vársz mindenki nagyon körültekintően és kedves bánik Veled, ehhez képest Katinkababa védőnős és pláne Cicus orvosos sztorija… Hát felháborító!!! Nem elég a bajod, hogy stresszelsz, h minden ok-e a babával, még belédrúgnak párat kb, hogy nehogymár jól érezd magad. Húúú nagyon kiakadtam!
A védőnő szitu nálunk is érdekes, mert én nem a városunkban dolgozó nőgyógyásznál szülök, hanem a Szigetvári Kórházban választottam orvost. Az orvosom levette a vért az integrált teszthez, azt mondta itthon ne is menjek laborba. Ehhez képest tegnap voltam védőnőnél, ahol kiderült, hogy szülhetek másnál, de a „gondozó orvos” a helyi nőgyógyász, ő adja majd a beutalókat ide-oda, és a védőnő kapja az eredményeket. Így tegnap itthon is elmentem laborba… Még szerencse, hogy ismerem a helyi orvost is, mert neki nem nagyon tetszik (szerintem egyébként jogosan), hogy más nőgyógyász betegének neki kell beutalókat írogatni. Ha nem ismerném kellemetlen lenne, mások mondták, hogy elég erélyesen ki tudja fejezni nemtettszését ha épp olyan napja van. De persze majd felé sem leszek hálátlan…. …mert ugye ez így működik sajnos…
Bei: nagy nagy hurrá Neked illetve Nektek is!!! :D :lol: :D Úgy örülök, hogy minden nap jönnek a jó hírek! :)
A 38-as méretekre én is irigy-irigy :oops: , én alapból 42-es, de kismamanaciban már 44-es… Mondjuk még nem érdekel a hízás, valahogy ezen nem óhajtok stresszelni, egészséges legyen a baba, a többi nem számít!
Most én is épp a „nincs tünetem-remélem nincs semmi baj” dologgal küzdök, tegnap szó szerint semmit nem éreztem, és eddig még ma sem. Remélem azért mert a 13. hét után már ennyire enyhülnek a (amúgy sem erős) tünetek. Én kedden megyek megint babalesre, ha visszahozzák a jó UH gépet. A 16. hétig eljárok kéthetente, mert egyébként megőrülnék.
Cicóka: kicsit irigykedem az esküvős előkészületes hangulat miatt. Mi tavaly ilyenkor voltunk ugyanebben a készülődésben, és semmihez nem hasonlítható, soha vissza nem térő hangulata van. Olyan jó nektek! :) Nekünk vasárnap lesz az első házassági évfordulónk, mozizni megyünk a Szex és New York 2-re , nagy rajongó vagyok és ezt kértem. :) :wink:
Babakocsi témával én még nem foglalkozom, majd nyár végétől talán, légzésfigyelőt mi is szeretnénk mindenképpen, szerintem szerintem fontos.
Mindenkinek szép napot, sok-sok boldogsághormont!!!
:wink:

Kép
orsolymors
 
 


Nekünk nem volt se légzésfigyelő,se bébiőr.Szerintem most sem lesz.Kivéve ha vmi indokolttá teszi.

Tornázni se fogok :lol: :lol: Igazából szerintem elég ha az ember odafigyel h mit eszik,meg sokat sétál a friss levegőn.a hízás meg tényleg alkati dolog.Na meg én előtte se csináltam semmit rendszeresen,nem a terhesség alatt fogok elkezdeni tornázgatni.Inkább élvezem a pocakos napokat,úgyis olyan gyorsan eltelik ez az idő!majd ráérek tornázgatni utána is.Mondjuk Iza után futkosni már alapból elég mozgás nekem :lol: :lol:

Persze akinek jól esik csinálja nyugodtan,de nem kell túlzásba vinni :wink:

nekem meg nemhogy múlna a hányinger,még erősebb is lett.Jó lenne gyorsan átesni ezen az időszakon,teljesen lefáraszt ez az állandó émelygés. :roll:

annus11
 
 


Én rendszeresen tornáztam, de amikor terhes lettem rögtön jött a hányinger és az álomkór és lehetetlenné tette.
Egyébként eleget jövök-megyek a munkahelyemen (+lépcsőn közlekedek nem lifttel) nekem egyenlőre ennyi elég!

A volt lapos hasam most már egy kicsit domború (1 kilót híztam, így 53 vagyok), még minden ruhám jó (36-38-as)

Kép
eper74
 
 


Sziasztok!

Újra itt! :D
Köszönöm Lányok,tényleg,de már túl vagyok az első sokkhatáson! Sőt,holnapra kaptam a Péterfybe az integráltra időpontot!!! Soron kívül,nehogy kifussunk az időből,mert ugye már 13+1 vagyok. Akkor végre megtudhatom a dolgokat normálisan is...

Lovaszkata: NEM EMELGETÜNK!!! Hidd el,én is annyira szívesen felemelném a 4 éves,szőke hajú,kék szemű kis tündérkémet,de nem szabad,ezt tapasztalatból írom,sajnos... :-(
Valamivel mindig elterelem a figyelmét,amikor csimpaszkodni készül...

Cicóka: jó Neked,én inkább a csendes típusba tartozom. A túl csendesbe. Bár az igazság az,hogy tegnap ott helyben annyira megijedtem,hogy rögtön fel sem fogtam,ami történt,csak már mikor támolyogtam ki a férjemhez. :roll:
Az esküvői előkészületek tök jók,gondolom már nagy az izgalom! :) És ami még jobb,hogy úgy mész férjhez,hogy már ott van a kis mocorgó a pocidban!!! 8)

De igazad van abban,amit írtál,mondjuk nekem tényleg SEMMI nincs feltüntetve a leletemen,mint ahogy pl. Beinek... De semmi!!! Illetve a gyerek ülőmagassága és annyi,hogy NT:3mm alatt. Na köszi,de mégis PONTOSAN mennyi az annyi? És a többi méret? Ah,szóval ennyi,de sürgősen el is felejtem ezt a durva doktor bácsit és remélem,holnap vmi normális emberke vizsgál meg. De tuti minden adatot kikérdezek! :evil:

eper: nyugi,eljön a Te időd,hamar elrepül az a 2 hét!!! Aztán Te is jössz majd a jó hírekkel és mindannyian együtt örülünk! 8)

Na csajok,megyek,vár a házimunka! :roll:

Legyen szép napotok!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Cicus!

Hát, tényleg gáz ez az orvos! Tipli!!!! Egyébként a jó híreknek nagyon örülök!

bei! Jó volt olvasni az Uh-ról! Örülök a jó híreknek!

Kútvíz: hát igen megmosolyogjuk, de azért ez elég komoly dolog. (bár nyilván nálunk kicsit komolytalannak tűnik, hiszen hol is találnánk kútvizet...) De azért emlékszem, hogy nem sokkal azután, hogy Bálint született, meghalt egy csecsemő egy kis faluban, mert a szülei kútvízzel csinálták a tápszert. És akkor a védőnőt nagyon megcincálták, holott többször figyelmeztette a családot. Sőt, még olyan spenótot, sóskát sem lehet főzeléknek megcsinálni, ahol a környéken trágyázott föld van. (úgy tudom a nitrát tartalom a veszélyes, ha hülyeség, akkor bocs...)

Bébiőr! Mi használtuk, nagyon megnyugtató volt, most is szeretném majd használni.

Nálam eddig mindig tiltotta az orvos a mozgást, az úszást is. Alig várom a jövő heti uh-t, mert ha minden ok, akkor én jógára szeretnék járni. tudom, hogy nem tűnik komoly sportnak, de nekem most ez is elég lesz. (az elmúlt 3 évem terhességekkel, szülésekkel, felépülésekkel, szoptatással telt, úgyhogy én most többet nem bírnék.

Juj, de irigylek mindenkit, aki már túlvan a 12 heti uh-n, és teljesen nyugodt... Jó lenne már túl lenni rajta, néha aludni sem tudok az aggodalomtól.
blúmi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: