Új privát üzeneted érkezett!

de bugris vagyok...nem is köszöntem

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
SZIASZTOK CSAJOK

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Csillag, köszi a receptet, ünnepekre kipróbálom.
Szerintem idősebb a babád, mint 5+4. Én a Ciklus.hu-val számoltam, 28napos mesi rendszeresen, nov. 9. az utolsó és aug. 16-ra írt ki. Ha neked hamarabb van peteérésed (rövidebb ciklus), feltétlenül idősebbnek kell lennie - szerintem...???

Évi, de jó, majd rakj fel képet. Szoktak amúgy adni, biztos kapsz.

Ircsi
Ezek szerinte csak itthon van a hiszti a hini miatt. Remélem, vettetek valami szépet :)

maccs01
 
 


Miután felkeltem egyből reggeliztem,2 májkrémes zsemle,sajttal,tej, azt hittem megelőzöm vele a "de rossz a gyomrom" érzést...tévedtem. :shock:
Maccs fejed rendben?

A hoxán irt egy csaj hogy ő és még 2 kismama beadatták az oltást 12 hét alatt(6-7 hetesen talán) és elvetéltek. Hát nem tudom mit gondoljak. Lehet valaki szórakozik ilyen beirásokkal,de én nem tartom viccesnek. Meg persze lehet a 2 dolog egymástól független is.
A 8-9 hét a legveszélyesebb most olvastam én is,mert akkor alakulnak ki a legfontosabb szervek.És ha gikszer van,akkor nem marad meg.

És annyira érzékeny vagyok,folyton bőgni tudnék. Hol örömömben hol félelmemben stb... tiszta bolond lettem.
Tegnap éjjel-nem tudtam aludni :evil: -végigvettem a karácsonyi készülődés ill.karácsony napirendjért,étlapját :D de be fogom fogni apát...nem mintha nagy dolgokra készülnék,de azért letörölgetni ő is tud majd míg sütök ...

Szóval,holnaptól kezdve végigtakarítjuk a lakást. Ami nem nagy ügy,porszívózás(ami amúgy is van 2 naponta a cicák miatt)és letörölgetni,tükröket,tv-ket megpucolni.Ma még sütök egy adag mézest.(már unom,de még nincs tele minden ajándék doboz...)Holnap főzök tarhonyás húst. Boltba megyünk. Hétfőn szintén takarítás (1 nap 1 helyiség) délben UH.Aztán maradék tarhonyás hús befalása :D vasalás. Kedden 1 helyiség,+ el kell menni Szekszárdra mert vettem egy kinyithatós asztalt a vaterán (sztori: vendégeket hívtam 2 ünnep közöttre. 4 embert-2 felnőtt 2 gyerek.Majd rájöttem hogy az asztal ami itt van-a tulajé-4 személyes. Háhá. Így vettem egy asztalt,kemény 5e ft-ért) Kedden elmegyünk ebédelni a kedvenc helyünkre,(Csillagfény- az Iparos kisvendéglő,ismered?)van még melegétel utalványunk,kihasználom. Szerdán maradék helyiségek,töltött káposzta, püspökkenyér,aprósüti sütés. Vásárolni az ünnepekre. Csütörtök (24) Miki összerakja és kikötözi a fát(műfenyő,kikötözni cicák miatt...) és addig összedobom a franciasalátát és az őzgerincben sütött csirkemellet (nyami,ismeritek?) szintén az Iparos vendéglőben kajálunk,ezt tavaly eldöntöttük mikor még este 9kor se volt kész az ünnepi vacsi :shock: könnyítünk a dolgunkon. 25 anyáékhoz megyünk,viszem a husit,salátát,krumplipürét,ott eszünk. 26 anyósék,du.barátok. 27 jönnek a vendégek, menü: Steve féle rántott hús ( :D Hal a tortánból loptam, csirkemell széthajtva,egészben kirántva,rá bazsalikomban megpárolt paradicsom karikák,mozarella sajt,sütőben összeolvasztani,isteni) burg.püré és franciasali (nagy kedvenc) meg valami süti..lehet sima pudingtorta.
Nna.Remélem nagy öröm hogy megosztottam veletek :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

 
 

Csirkemell őzgerinc formában
Kép
Kép

Hozzávalók: 80 dkg csirkemell, 20 dkg bacon szalonna, 15 dkg reszelt sajt, só, bors, petrezselyem ízlés szerint, 4 evőkanál tejföl, 3 evőkanál liszt, 2 tojás,ízlés szerint dió,hagyma fokhagyma,sonka.

Elkészítés : 3 evőkanál tejfölt, a tojásokkal, liszttel, a sóval, a borssal a petrezselyemmel, 10 dkg reszelt sajttal masszává keverjük. A húst apróra kockázzuk és a sajtos-tejfölös masszához adjuk.
Az őzgerincformát (32 cm hosszú) kivajazzuk, megszórjuk zsemlemorzsával és kibéleljük szalonnával úgy, hogy a szélei kilógjanak a formából. A húsos masszát kanalazzuk a formába és hajtsuk rá a lelógó szalonnát. Hosszában a tetejére is tegyünk szalonnacsíkokat, kenjük meg a maradék egy evőkanál tejföllel.
Előmelegített sütőben, 170 fokon, kb. 40 perc alatt süssük készre. Én ekkor kifordítottam a formából egy tepsire és addig pirítottam míg a szalonna nem kapott egy kis színt. Ekkor lehet rászórni a reszelt sajtot.
Minél fűszeresebb annál jobb.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Jó reggelt!
Évi
ez marha jól néz ki!! Izé csirke :)
Ircsi
képeket kérünk :)

Én sem sokat aludtam...Én asszem nem is tudom felfogni igaziból..

Maccs
milyen csizmát szeretnél? mi most vettünk Lilusnak a decathlonban nagyon szuper hótaposót, jó kis bundás és asszem 3400 volt.

Én karira marcipános-mákos kuglófot és mascarponés mézespuszedlit gyártok. Kaját nem, mert 24-én anyumnál kajálunk, 25-én nagyiéknál.

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Hihihi
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


huhh de guszta ez a csirke...asszem ezt meg én próbálom ki :D
köszike a receptet...
pussssszancska

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Évi, tényleg nagyon jó ez az őzgerinces csirke. Kezdem wordbe átrakni innen a recepteket :) Mi nagyon szeretjük a csirkehusit.
Oltás és vetélés... Ha okoz ilyet némelyeknél az oltás, valószínűleg sosem fogják publikálni doktorok. Persze lehet egymástól független eset, de nem fogjuk megtudni. Mondhatják, hogy ilyen terhességi korban ez gyakori.

Szivvi, elhiszem izgalmad :) Már rutinos vagy a gyereknél, nyugi, lehetne négy is :)
Hótaposót láttam, tényleg szuperul néz ki. Ricsinek is olyan van kékben. Enikőnek elég keskeny a lábfeje és nem nagyon tartja, azért nem vettem. Mindjárt felrakom "álomcsizmát" 17ezerért... ne csodálkozzatok, hogy még nem vettem :)

maccs01
 
 


Ez 9ezer:
Kép

Ez meg 17ezer:
Kép
... ha biztosan tudnám, hogy megint lányom lesz, akkor már ma megvenném...

maccs01
 
 


Évi...a kisiparos vendéglőben még nem ettem...de jókat hallottam róla...kozármislenyben a 2szekérben ha jól tudom szintén elfogadják az utalványt oda szoktunk járni vacsizni :D(no persze nem minden nap) :Dés ott nekem csúcs a kaja!!!! a zengővárkonyi a kedvencem!!! :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Na mi meg ott nem voltunk még. de a zengővárkonyit bírjuk mi is,mi Pellérden a Potykában ettünk,meg a lagzis menüben is volt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Az Iparosban valami isteni húslevest adnak,grátisz a főétel mellé.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


[url]http://www.youtube.com/watch?v=XL7WjCJcD60


ezt meg kell hallgatnotok....[/url]

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Jajj de rossz napom van a gyomrom pörög állandóan,addig jó míg eszek de csak nem ehetek egész nap!!! :evil: :evil: ettem egy szendvicset de beférne még vagy 2 :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Na lehet találtam valamit ami jó lesz-szotyiiiiiiiii :D
Olvasgatok,nem tudok aludni,se feküdni,se semmit. Unatkozom is. Férj még karácsonypartizik,én aggódom kicsit,de.óta esik a hó,nem kicsit,Komló-Pécs kanyargós utak,s egy nem túl tapasztalt nő munkatársuk a sofőr.De megigérte ha gáz az út(??) jön busszal inkább.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, jól van-jól van, csak ne aludjon ott :)

Te is ma mész partyzni. Jó szórakozást!
Olajos magvak jók, nem tudom, hogy mennyire hízlalnak hosszú távon :) Talán valami puffasztott rizsszelet jobban eltelít, bár abban sem tudom, hogy mennyi a kalória.

Én tegnap megfőztem a húslevest, pörköltöt, spagettit - fél szemmel láttam a tévében, hogy Magdi anyus is ilyesmit főzött a Vacsoracsatában:) Szóval alig vártam, hogy egyek belőle, remek illata is volt, kóstolgattam, szép lassan megfőtt - aztán mikor kiszedtem tányérra, rá sem bírtam nézni, már az illatától is rosszul lettem.Tök szívás.

Lemondom a jövőheti Uh-mat Magzatdiagnosztikánál és átrakatom a 7. hetemre, azaz egy héttel későbbre. Akkor már biztosan kell látni mindent, főleg a speckó gépeiken. Ha valami gáz van, időben akarok róla értesülni, jan. 07-ig én nem bírom ki a bizonytalanságot.

Itt nálunk hóvihar van! Szakad mint állat.

maccs01
 
 


Ja, gyerekek sztrájkolnak, egy percet sem tudtak aludni délután - talán a havazás -, mindenesetre messze még az este, kinyírjuk egymás idegeit :?

maccs01
 
 


Hát tudom hogy nem a szotyi a legjobb. De most ezt találtam. Puffasztott rizs,majd megpróbálom,de igazából már nagyon is ismerem :? fogyókúráim hű társa,nem a kedvencem,viszont tény hogy jó ha ég a gyomrod...

Itt végre elállt a hó. Lassan rendbe szedem magam. Megnéztem mit húzok fel. Hát nem én leszek a bálkirálynő. Akkora vagyok mint egy ház. Már eleve a melleim hogy úgy megnőttek,és akkor hozzá a körte csípőm :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Most fogom eladogatni a babakocsiainkat, legalább nem kell kerülgetni. Van 5. Abból egy tök új esernyőkocsit elajándékoztam egy szegénysorsú családnak a közelünkben, jó látni, hogy hónapok óta nap mint nap abban tologatják a kislányukat (aki szintén Enikő:)). Egy másikat - bazi nagy babakocsi volt -, ami akár egy terepjáró pedig szintén elajándékoztunk. Az drága volt, de nagyon sokat használtuk és a tolókar átfordításnál csak kis kézi rásegítéssel klappolt, ott apuka meg tudta csinálni, kimosták huzatot, tökéletes. Harmadikról letöröltem a port és felraktam a netre. Nagy sétákra terveztem Enikővel, de mióta jár, ő nem babakocsizik, ezt meg előtte vettem meg, csak lusta voltam eladni - meg reménykedtem kicsit :) -, de most már itt az ideje. Negyedikről még fényképet kell csinálnom, alig használtuk, de a csomagtartót nyomja az autóban, az is esernyőkocsi. Az ötödiket megtartjuk, az a legtutibb kocsi amit valaha láttam. Annyira bevált, hogyha tönkremenne, csak olyat vennék újra. Apával és gyerekkel imádtuk. Mikor Ricsi született, nem volt rá pénzünk, de Enikőnél már ragaszkodtam ehhez, mégha kenyéren és vizen tengődünk is a hónapban :) Szerencsére ez nem így volt. Majd teszek fel képet, ha megtalálom. Amennyiben itt van a laptopomon, akkor hamarosan.

pusszkó

maccs01
 
 


Évi!

Akkor hangsúlyozd ki a ciciket 8)

maccs01
 
 


Félfenékig érő blúzt vegyél fel.

A cicihangsúlyozás: hosszabb nyaklánc, valami nagy medállal ami majdnem "beér". Ja, hennával festethettél volna valami jó dögös mintát az egyik oldalra :):):) Leesne ám az álluk! Ne fogd vissza magad, de meg ne fázz!

Azt hiszem, süt rólam, hogy manapság nincsenek ilyen programjaim... áááá :evil:

maccs01
 
 


Szeretek parádézni!

maccs01
 
 


A barátnőmmel annyira tudtunk bulizni! ... még lánykoromban ... :mrgreen:

maccs01
 
 


Ja, mélyen dekoltált blúz v. valami, amit ki tudsz gombolni :)

maccs01
 
 


... és ne feszélyezd magad!

maccs01
 
 


Sziasztok!

Lassan szeretnék bejelentkezni közétek... :lol:
Már egy ideje olvasgatlak Titeket, de az előző ciklusomban az 5. hét vége felé elvetéltem, ezért most kicsit félve hiszem el, hogy újra pozi lett a tesztem... :)
De szépen erősödik! Sőt! :lol: :lol:

Szóval ha minden jól megy, augusztus 20 körül érkezik a baby! :) Remélem most nem lesz probléma!
:)

Szóval gyarapítanám a pécsieket a topicban :lol: :lol: :lol:
Még nincs gyerekem... szóval nagyon izgulok!!! :lol: :lol: :lol:

Szép estét mindenkinek!

Tünde

Kép
gtunde75
 
 


Szia Tünde! Üdvözlet köztünk, érezd jól magad a topikunkban! Most már a tied is :)

Pécsiek - ha jól olvastam - most vendéglőkben vannak :) Jó nekik :lol:
Dettó remélem, hogy minden rendben lesz a babáinkkal és egészségesen megszületnek. A hónapokig tartó izgalom...

maccs01
 
 


No és itt a bizonyíték:
Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


maccs01 köszönöm! remélem pikk-pakk beilleszkedek! :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Gratulálok! Ez elég egyértelmű!

Az tuti, hogy beilleszkedsz. Most, hétvégén, nincs nagy forgalom, mindenki jön-megy :)

maccs01
 
 


Tündi
Üdv itt :lol:
Néhány oldallal előrébb van egy táblázatunk... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lehet, hogy a hó miatt Bécsben kell maradnunk... :roll: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!

Irigykedem a nagy hora otthon, en szeretem a havazast es sielni, szankozni is. Itt is van ho, csak mar a hidegben osszefagyott teljesen, ujabb meg meg nem esett. Ma -14 fok volt, de holnaptol mar melegebb lesz. :)

Ma egy filstudioba voltunk, ahol Karacsonyi falu volt berendezve - talalkoztunk a Telapoval es a segedjevel, a manoval (itt Esztorszagban a Krampusz helyett mindig a manok jonnek). Volt kozos enekles, ugralas - Lauranak is tetszett. :) Ha kapok majd kepeket, akkor teszek fel - a mi gepunk sajnos ay autoba maradt. :(

Nekem is nagyon fajt a fejem 2 napig, en is vettem be Algopyrint - Evi, emiatt szerintem se aggodj, Lauraval is bevettem, amikor muszaly volt, es semmi baj nem lett belole. Szerintem rosszabb, ha szenvedsz. Ezenkivul nem sok tunet van, hacsak az nem hogy 2 orankent enni akarok - a ferjem mar mindig csak nevet, hogy megint ehes vagyok. Lauraval sokkal rosszabbul ereztem magam ebben az idoben - tenyleg minden terhesseg mas.

En csak neha beparazok, hogy hogyan fogok birni ket kisgyerekkel az elejen - Maccs nyugtass meg, hogy nem volt tul nehez! :) Azt nem tudom elkepzelni, hogyan tudok mind ket gyerekre hasonlo figyelmet forditani - de biztos menni fog.

H1N1 - nekem a nodoki egybol ajanlotta, foleg, hogy utazunk. En beoltattam magam, es szerencsere semmi bajom nem lett tole egyenlore. Egyebkent itt sincs ebbol ekkora hiszteria, mint otthon - de sosem lehet tudni es Lauranak szuksege van az anyukajara, ugyanugy, mint a pocaklakomnak. Remelem jol dontottem - de azota mar kevesbbe izgat ez a tema, igy legalabb ezen nem idegesitem magamat.

Szivvi - gratulalok a ket pocaklakohoz! :)
Xtina - mennek a drukkok, hatha megis rendbe lesz minden...

Kellemes estet mindenkinek - remelem a karacsonyi bulik jol sikerulnek! :)

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Csinaltam Picurnak is vonalzot, remelem mukodik.

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Ugy tunik nem :(, akkor majd holnap kiserletezem meg vele, mostmar Laura megy aludni.

Jo ejszakat mindenkinek!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Sziasztok!

Pécsieknek jó éttermezést!

Tündi
üdv köztünk.


milyen jó nektek, pécsieknek... majd csinálhattok talikat :D
a másik topik, ahová irogatok, ott is annyit taliznak a pestiek!
nagyon jó nekik. most babával is összejárnak, meg mikor várandósak voltak akkor is.
nah jó, már én is eljutottam 2-3 talira, meg van aki meglátogat minket, de ha közelebb laknánk még jobb lenne :D
ugyhogy irigykedem a pécsiekre :D talizzatok ezerrel!!!!
jó buli!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szia Tünde!
Üdv a csapatban és külön üdv a Pécsiek táborában :D
Jól fogod itt érezni magadat!!!Magatokat :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Mi ma anyáéknál voltunk.

Igaz reggel 9-kor felhivtam őket, hogy ne várjanak, mert nem indul az a rohadt kocsi.
De jött egy haver, és bebikázta szerencsére :D

Fél11-re kiértünk.

Még nem mondtuk el nekik a bébit, viszont ért minket akkora meglepetés! azaz Bencémet...

Apukám csinált neki fából egy házikót. Jó nagy. még mi is befértünk :D
és kapott egy rajz-állványt (olyan mint a festőállvány) is. Imád rajzolni.
Szegény alig tudta eldönteni melyikkel játszon... rohangált a kettő között :D

Hazafelé még beugrottunk Buci keresztszüleihez. náluk volt a karácsonyi szaloncukrunk, és azt hoztuk el.


Apukám műveiről majd hozok képet is, csak fel kell tölteni a gépre.

Kép

Kép
timi1982
 
 


lombikbaba írta:Kép


én is...én is...be szeretnék kerülni :D :D :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


csillagfeny1976 írta:
lombikbaba írta:Kép


én is...én is...be szeretnék kerülni :D :D :D


Komoly feltetel van... Írd meg az adatokat!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mazska, Timi
Jó lehet látni a boldog gyerekarcokat!

Jó, ha több kismama van egy helyről! Tudnak találkozgatni...
Kár, hogy más nincs Debrecenből!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


lombikbaba...elküldtem pü-be :D
előre is köszönöm
:)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


sziasztok
Tündi
üdv itt!

hogy sikerült a party Évi?
Timi
gyönyörű ajándékok!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Sziasztok!

Jelen állás szerint babókánk már ANGYALKa, így az augusztusi babavárók sorából kiestem!

Nagyon kellemes karit kívánok nektek!!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares....nagyon sajnálom. Részvétem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Gtündi,üdv itt,tényleg szuper már 3-an vagyunk Pécsről! Majd találkozunk,ha mást nem bababörzén :)

A karácsonyi parti felejtős. El se kellett volna menjek. Főnöknőm belegyalogolt a lelkembe. De nem veszem fel. :?
Mit nekem belegyaloglás,mikor itt a férjem,pocakban a baba és jő a karácsony :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Jó sokáig aludtunk ma,aztán boltban voltunk majd csaptunk egy fejedelmi reggelit :)
Most nekiállok főzni, kitakarítom a konyhát,Miki porszívózik.
Holnap 12:00 UH :lol:
Ja beraktam aláírásba nem tudom láttátok-e.Más is betehetné és akkor lehetne nyomon követni ki mikor hova soros Már ha odafér.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mares
:cry:

Évi
Én is gondoltam már rá, hogy esetleg a táblába, vagy valahova írni, hogy ki hova mikor.
Nálunk a szerelmem csinálja az ebédet :)

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi jó neked :)
Pihengess a babókkal :wink:

Az aláíráshoz be lehet illeszteni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mares! Nagyon sajnálom. Ez borzasztó!

maccs01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: