Új privát üzeneted érkezett!

Barbus, hú én is farkaséhes vagyok. :-) De mondjuk ki is éheztem 3 hét alatt. Most mindent ennék és tudok. De ami a legjobban esik az a hotdog, mustárral és ketchuppal.

Emi, áhh nekem semmi, viszont Lidinél majd meg őrültem.

Edi, hááát nem tudom inkább szólj a dokinak, pláne, ha nemrég volt is egy kis rózsaszínezésed.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok lányok :D !
Csatlakoznék hozzátok,voltam már a 2010 júniusiban is...mert egy picit elszámoltam magam...... :?

19 éves vagyok....nemsokára 20!!!! :D
a párommal Németországban élünk....

Állandó pocakgörcs,hat hetesen vérzés azóta 3X2 Utrogestan,elviselhetetlen mellfájdalom ami mostanság enyhül :D
Kb.:3 hete nem vagyok képes normálisan enni,érzem hogy éhes vagyok,rosszul is vagyok tőle,meg le is vagyok gyengülve rendesen....de semmit nem tudok megenni,ennek eredménye képpen 52-ről 48-kg.-ra fogytam..... :D

háááát ennyi!Sok puszi mindenkinek,és vigyázzatok magatokra!!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!

Edwig, Pocaklakó: Katy már írta előttem az integrált tesztet, én a magzatvízvétel helyett csináltatom. 35 éves elmúltam és így a Down-kór kizárása miatt kell megcsinálni. Nekem a dokim ajánlotta, aztán utána olvastam az interneten és akkor láttam, hogy ha az István kórházban, vagy a Szent Imrében szülnék, akkor ingyenes lenne. Így 25.000. De mindegy, ennyit megér nekem, hogy ne aggódjak annyit. Ennél a vizsgálatnál 12. hetesen és 16. hetesen vesznek vért tőlem, ezeket egyeztetik és kiszűrik a Down-kórt, meg egyéb genetikai rendelleneségeket. A pociszúrástól félek, mert van esély a vetélésre.

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 

 
 

Sziasztok!

Niki: drukk a mai UHra, és a 14-ei államvizsgára! Miért kell Rikit vérvételre vinni?

Hizás: tudni kell, hogy én erősen a másik véglet vagyok, nem tudok hizni, állandóan piszkáltak, hogy anorexiás vagyok, meg nem kéne fogyózni (életemben nem fogyóztam max hizókúrán voltam). Ezek után a korábbi védőnőm leszúrt, amikor Zalánnal a 16. hétre hiztam 4kg-t. Merthogy kezdősúlytól függetlenül 10-12kg-t szabd hizni. Az orvosom csak lesett, közölte, hogy a védőnő nem normális, ne foglalkozzak vele.

Edi: én GYEDen vagyok, de a fiam előtt a 33. hétig dolgoztam, igaz az utolsó egy hónapot már csak anyagi megfontolásból. Utána kivettem a szabijaimat, majd elmentem táppénzre, és csak a szülés után mentem TGYÁSra. Nekem is szokott lenni ilyen mindjárt megjön érzésem, de általában legkésőbb délutánra elmúlik.

Meme: a védőnő nem választható, ahhoz kell járni, akihez tartozol tartózkodási hely szerint.

Antekrit: én is szivbajt kaptam először, amikor ebédszünetre mentek a rókák, és nagyon megnyugtatott, amikor visszajöttek. :D De azért mostanra nagyon élvezem, hogy legalább napközben van néhány jobb órám :)

Sakura: háziorvoshoz bőven ráérsz tavasszal elmenni szvsz.

Pocaklakó: én csak akkor megyek magzatvizvételre, ha valamelyik UH szerint valami gáz van.

Bibar: nagy gratula a dobogószivűhöz!

Manorka: én az Istvánban szültem, most is ott tervezek, úh passzolom ezt a két kórházat.

Emi: drukk az UHhoz!

Mokibuci: üdv itt!

Jah, álomkór nálam is kezd előjönni, plusz néha a farkaséhség is (néha a rókák mellé).

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Edwig: szerintem táppénzre simán el lehet menni, nekem az első gyeremeknél egyből ajánlották, érdekes most nem. De amúgy is dolgozni akarok még, bár most jól esne egész nap aludni (addig nem émelygek), de ez csak elmúlik, és utána meg csak unatkoznék otthon. Én szeretnék májusig dolgozni (meg persze nekem szerencsém van mert a párocskám a kollégám, és így egész nap vele lehetek :oops:

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, és gratula!

Na megvolt a védőnéni:) Mármint voltam nála. Egy nagyon kedves 50-es nőci, nem csesztetett a súlyommal! Egy mondatban elintézte. Csak figyeljen oda a táplálkozásra! ENNYI!:) Úgy örültem, hogy nme szekál! Aztán kiderült, hogy ő most helyettesít, és nem is ő lesz a védőnénink, hanem valami pályakezdő nőci....hát akkor már nem örvendeztem! Na ő tuti szekálni fog. MOst jött ki a fősuliból, még a fejében vannak a könyvben általánosan leírt szabályok....ugyhogy lehet megszívtam!:( De azért reménykedem! Hátha normális lesz!:)

Most megyek a házidokihoz, aztán meg sietek haza. Takarítok, rendetrakok, mert holnap le kell hívni a szomszédot, mert leáztattak minket....NAGGGGYON ÖRÜLÖK! :evil:

Szép délutánt csajok!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok csajok,

udv. az újaknak, jó babavárást :-)

Csajok Ti még belefértek a régi nadrágotokba??? Mert én nem tudom begombolni, kicsit fura, mikor az emmát vártam kb a 4 hó elején volt ekkora a pocakom...mérlegre még nem merészkedtem, hétfon kiderul mennyit híztam...itt ulok a munkában kigombolt gatyóval, lehuzott sliccel :oops: tiszta rohej :D azt hiszem eloveszem lassan a terhesgatyóimat.
Nálatok /Magyarországon/ hogy van ez, kulon védonohoz jártok??? Nálunk /Szlovákiában/ a doki novérkéje a védononk, vagy hogy nevezitek. Mikor dokihoz megyunk, automatikusan védonohoz is...nem tudom jó értelmeztem e hogy van ez nálatok.
És Ti a munkában mikor jelentitek be a nagy hírt???
Van nálatok erre valmi szabály, torvény??? Itt a szulés idopontja elott 26 héttel megyunk az ugynevezett "anyasági" szabadságra.
Én kicsit bajban vagyok, októbertol léptem be az új munkahelyemre, nem is számítottam rá, hogy ilyen hamar osszejon a baba... hááát szerintem nem nagyon fognak neki orulni ha megtudják - mármint a fonokom...még próbaidon vagyok / 3 hónap / ami januárba telik le, és nem tudom mikor jelentsem be a hírt :oops: ugyanis próbaido alatt bármikor elbocsájthatnak, még terhesen is :( /legalább is nálunk/

Jaaaaj de szar ido van nálunk, esik, esik, esikkk én meg majd elalszom... ez az álmosság kikészít, rókák nem látogatnak szerencsére, de ez az elesettség... szornyuuuu

Na nem jártatom a szám /ujjaim :lol: / befejezem, további szép napot mindenkinek!!!!
eva28
 
 


Csajok, ezt most talaltam a neten. Nagyon elszomorodtam, es az oszintet megvallva most egy kicsit el is bizonytalanodtam. Tudom, mar mindenki konyoken jon ki a H1N1, de ha van idotok olvassatok vegig:
http://www.hirszerzo.hu/cikk.h1n1_az_in ... 32230.html
pocaklako
 
 


Eva: szinte a kezdetek kezdetetol kismami gatyot hordok. :lol: :lol: :lol: , nem szeretem ha szorit valami. Meg amire buszkek vagyunk azt ugye meg is kell mutatni. :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Szia Mokibuci! El is felejtettelek udvozolni. :D
pocaklako
 
 


eva28: én előhalásztam a kifogyott nadrágomat, az most pont kényelmes, a ,,rendes" nacikba már jó pár hete nem férek bele. Ehhez mondjuk hozzá kell tennem, hogy amióta pocakos vagyok nem tudok rendesen WC-re menni. Szörnyű!!! Pedig már mindent kipróbáltam, van olyan nap, hogy megiszom 1 l paradicsomlét (ettől régen rohantam), de most meg se kottyan. Activiát is eszem, meg gyümölcsöket is....

Olyan kérdésem lenne, hogy valaki szed Elevitet? Nektek jó? Mert most gondolkodtam rajta, hogy tegnap kimaradt az Elevit (a vérvételre éhgyomorra kellett menni és nem reggeliztem) és egész nap semmi bajom nem volt. Már kicsit örültem, hogy hátha vége a rosszullétnek, de persze ma reggel már megint kerülgettek a rókák. Lehet hogy a vitamintól van? Pedig pont az van ráírva, hogy a reggeli rosszullétet (ami nekem egész napos) enyhíti.

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sakura, én két naponta szedem az Elevitet, pont ezért. Bár mondjuk mostmár nincsenek rosszullétek.

Kép

Kép
antekirt
 
 


pocaklako: én most inkább nem olvasom el, annyira frászban vagyok amúgy is ettől a vírustól. Este inkább elmegyek fürdeni a Híradó alatt, mert utálom hallgatni a H1N1-ről szóló híreket. Nagyon félek tőle, de amíg nem mondják ki tutira, hogy biztonságos, addig nem oltatom be magam. Szegény kicsi fiam olyan kis egészséges kölök, hogy szinte soha nem beteg, még sosem volt influenzás (7,5 éves), mégis beoltattam most a suliban, nehogy hazahozza a vírust. Remélem nem csináltam neki rosszat. Aztán utána olvastam, hogy beoltva is haza tudja cipelni a gyerek az influenzát. Mindig újabb hírek látnak napvilágot!

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


antekirt: holnap megpróbálom kihagyni újra a vitamint, és ha jobban leszek, lehet hogy más vitamin után nézek. Csak nem tudom milyenek vannak.

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sakura: en szedem az elevitet, minden nap reggel egy szemet. A wc-re menes nalam is problema, regebben soha nem volt ilyen gondom. Nalam ami most viszonylag jol mukodik minden delutan 3 evokanal hazi szilvalekvar. Ezzel most igy elvagyok.
pocaklako
 
 


Köszi Pocaklako... :D


am elolvastátok már,hogy pontosan mi is van az Elevitben....

csupán azt nem értem hogy a NIKOTINAIMID mit keres benne.... :?

ahhha...utánanéztem...az a NIACIN!!!Az viszont nem gáz...huuu már úgy megijedtem...azt hittem nikotin...... :oops:

na jól van lelőttem magam.... :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!
Üdv minden uj kismaminak!
Pár napja nem voltam!Ezer a dolog!
Voltam ma védőnőnél!Hogy én mennyire utálom ezeket!Fuuuu!!!

Holnap viszem Mirkóbabát 18 hós oltásra!De már 1 hónapja kellett volna megkapnia csak köhögött stb aztán igy elhúzodott!

Napi 2-3 rókakoma megvan!
De ez a fene gyomorégés talán még szarabb!
Na ennyi röviden!Este jövök dumcsizni jöhetnétek akinek van kedve meg ideje!Fél 8 kor fürdetek kb 8 körül itt vagyok!
Pusszimindenkinek
Vendég
 


Pocaklakó én is szilva lekvárt falom!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sakura!
Elevittől van akinek hányingere van!
Én centrum maternát szedttem Mirkómmal!
Lehet megint visszatérek rá mert én is gyanakszom az Elevitre bár mindenki arra esküszik!Nemtommiért!Nekem a materna jobban bejött csak nem volt a gyogyszertárba mikor vettem a vitamint!
Vendég
 


Kitudja..
Úgyis most fog elfogyni az elevit, megpróbálom a maternát. köszi!

pocaklako: sajnos házi lekvárból csak barack van, de a lekvárról jut eszembe, hogy régebben olvastam kismamalekvárról, állítólag DM-ben is lehet kapni. Nem tudtok arról valamit?

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Moni: nalad mennyire hatasos a szilvaleki? En meg csak par napja kezdtem, de eddig eleg jo. Furcsa, tobben irtatok, hogy az elevittol rosszul vagytok, nalam nem csinalt semmi. Csajok kezd visszaterni az edesseg zabalhatnekom ez borzaszto...meg jo, hogy lefagyasztottam a turo rudikat.. :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Sziasztok!
Megjöttem.13,8mm-es mackó van a pocakomban. Vibrált a kisszíve.Hű, sokkal rosszabb ez a gép, mint a másik, de itt is szépen látszott már. Örülök.A doki szerint ez 7+6-nak(nocsak, tényleg annyi is vagyok :wink: ) felel meg. Mindent rendben talált, szóval nyugodt lehetek. 4 hét múlva hívott vissza,persze én kikunyiztam egy két hét múlvai kontrollt. Riki 7+3-nál volt 13mm, szóval tesóbaba kisebb,de remélem ez nem jelent rosszat.
Rikitől holnap reggel veszik le a vért. Egy szerológiai vizsgálatot csinálnak.Nem szeretném ide felírni pontosan mit is, de ha valakit érdekel priviben szívesen megírom. Menni szeretnék pihizni,gyerkőc üvölt. Ááááááá

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Huu Sakura ez nagyon jol hangzik, de sajna nem hallottam meg semmit rola, es itt nekem nem is elerheto, nincs DM, de a neten megnezem. Nagyon jo es hasznos infokat adtok, legalabb ha meg egyszer haza jutnek be tudnam szerezni ezeket. A lekvart nekem is a Nagymamim csinalta, en nem tudok. :lol:
pocaklako
 
 


Niki, nagyon orulok, hogy ilyen szep a babod. Fotod nincs veletlenul? A lenyeg, hogy mindent rendben talalt a doki. Es ne feledd a legkisebbekbol lesznek a legnagyobbak. Szerintem amugy nem kicsi a babod, pont idealis. Jo pihit!
pocaklako
 
 


hú annyit irtatok,nem is birom követni :oops: :oops: Kép
itt az én kis manóm 8+4 naposan :P :P :P

kismamagyatyát még nem hordok,csak kigombolom a réégit :oops:

Pocak
egyél csak bőven,én ma a barátnőmnél kifaltam mindent a hűtőből :oops: :oops:

Kitudja
de jó már te is tttttúlvagy a védőnőn,na holnap én is bejelentkezek :wink:

Panny
hogy vagy???

Sakura
állitólag beoltva csak pár percig él a szervezetében,igy csak akkor tudja átadni ha pont abban a pár percben talizik veled :oops: :oops: jaj ez a virus ugy megkeseriti az életet :cry:

Eva
én pont ma jelentettem be,mondjuk már 3 éve nem melózok,mióta terhes lettem,mondtam hogy még 2 év a minimum :oops: :oops: örült a főnököm :lol: :lol:

Mokibuci
pont ezt a vonalzót néztem elöször,aztán megláttam ami nekem van igy e mellett döntöttem :wink: üdv a csapatban:))
hú de fiatal vagy :lol: :lol:

bibar
 
 


Bibar, gyonyoru a csemeted...lattad is ahogy mar uszkalt? Jaj mar en is ugy varom az en uh-t, vagy csutortokon a privat dokinal lesz vagy penteken a korhazban. Kezdem a parat, remelem minden rendben lesz.
Figyi..tenyleg kietted a hutot? :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


bibar: nagyon szép a babó. nagyon jól látszik. vajon a keze is látszik, vagy csak odaképzelem? neked kérned kellett a fotót, vagy adta a doki magától? úgy bánom, hogy én nem kérdeztem rá :cry:

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sakura
bizony az a kezecske és lábacska kezdemény :P :P nem kellett kérnem,magától adta :wink: a lábkezdeménye nem annyira látható mint a kezecske:)

Pocak
na jó valamit hagytam azért benne :oops: :oops: szerintem alukált a manóm,nem uszkált :oops: :oops: és neked is minden oké lesz ne félj!! :P

bibar
 
 


Sziasztok!
Megérkeztem az UH-ról.
9,5 hetes terhesség...31 mm-es babu.
Sajnos a méhszáj belső részénél 15mmx9mm haematóma van.
Most barnáztam is rendesen a dokinál is...
Szigorúan fekvés, mert vetélés is lehet. :(

Emi



email4
Budapest
 
 


Sziasztok...

Antekirt
elmúlt a görcs, de felhítam a dokimat azért, és szimplán annyit mondott, hogy na igen, görcsölget hisz terhes... :) De legalább nyugiba lettem...

Lányok, úúúútálom a híreket...miért kell ennyire paráztatni??? Pocak, olvastam a cikket, hááát nem vagyok nyugodt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bibar:) nagyon éééédes a kép. Ránézésre azt éreztem hirtelen, hogy kislány szerintem :wink: persze ez butaság, csak gondoltam megosztom:D:D:D:D

Sakura
Én szedem az Elevitet, bár most már ritkábban, mert híztam tőle. Nekem nem volt hányingerem tőle, szerintem mindenkinél másképp hat.
Így érthető, hogy miért dolgozol :wink: így én is dolgoznék szivesen, de részemről egy bankban dolgozom, és azt veszem észre, hogy egyre kevesebb türelmem van az ügyfelekhez... :S

Én sem jelentettem még be, hogy babát várok, jövő héten tervezem, vagy utána :D Remélem örülni fognak, bár annak biztosan nem, hogy 5-6 hónap múlva elmegyek....
Vendég
 


Email
uhh akkor fekvés... szerintem nem lesz baj, csak ne is gondolj rosszra, beszélj hozzá sokat, és pihenj sokat.
Kívánom, hogy minden rendben legyen.
Vendég
 


Edi
örülök hogy elmúlt a görcs :wink: :wink: mindenki kislányt jósol nekem,na majd meglátjuk :wink: :wink: engem is beparáztatott a hirek:(((gondolkodok hogy a 12. hét után talán.....

Emi
szép nagy baba :wink: hú a fekvés kemény,de megéri :oops: :oops: NEM LESZ VETÉLÉS!!

bibar
 
 


Bibar:)

Oh, akkor nem vagyok egyedül ezzel.... akkor tuti kiscsaj lesz:D

Igen, ezek a hírek nem túl kecsegtetőek, és nagy a félsz, bár 12.hétig egyébként sem oltatnék, de nem tudom utána talán.... Most friss az élmény...

Azon viszont gondolkozom, hogy kiíratom magamat táppénzre egy ideig, mert a munkahelyemen elég sok emberrel találkozom nap mint nap, nem akarnám elkapni.... :S
Vendég
 


sziasztok,

2010 júli 13-ra vagyok kiírva:). Eddig 3szor voltam UH-on (már elég korán, talán a 4 héten elkezdtem)....no nem azért mert annyira érdekelt, dehogynem, de leginkább azért, mert teljesen át kellett alakítanom az életem....legfőképp nem lovaglás, stb.

holnap megyek a dokihoz, megdumálni, hogyan is tovább...védőnő és társai:)


pápá

mercy

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Bibar, nagyon szépséges képet hoztál! Szépen látszik a Babóca. Mégegyszer gratu.

Emi: sokat pihizz, amennyit csak tudsz és ha lehet akkor azt is vízszintesbe. Vigyázz magadra! De minden rendben lesz, csak pozitívan gondolj a dolgokra!

Mokibuci: üdv. a csapatban!

Remélem, mindenki jól van! Még pár hét lányok és elkerül mindenkit a rosszullét. Ezt már féllábon is... ugye? Én ezzel bíztatom magam!

Kathy76: köszi az infót, írok Neked privit

Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Bibar,gratulálok, szép képet hoztál!!!Mekkora volt a babó??

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


SZiasztok!

Bibar: Ne haragudj, azt hiszem még nem is gratuláltam a gyönyörűségedehez! Te is igazi sztárfotót hoztál! GRAT!!!

Niki: Úgyszintén! :) Gratula!:)

Email: Akkor ne kockáztass, fekvés 1000-rel, de nem lesz gond!Nyugodj meg, most az a legfontosabb!!!

Poci: Nem olvastam a cikket, de tegnap délután voltam a házidokimnál, akinél születtem(szülész, nőgyogyi), ő is azt mondta, hogy nem híve az oltásnak. Szerinte is csak fel van fújva. Azt mondta, hogy ő eddig összesen 3-4 kismamát oltott be. Ebből 2 elvetélt. Hogy az oltástól e vagy sem...de nekem mondjuk elég gyanús...
Meg a hírekbe mondták, hogy meghalt egy kismama az új influenzától. Mert a kismamák 10-szer veszélyeztetettebbek....70 000 emberen ment át már a h1n1, ebből 16-an haltak meg.1 kismama....ennyien sajnos közúti balesetben is meghalnak egy hónapban...vagy sima influenzában. Mert annak is lehet szövődménye a tüdőgyulladás. És aki alapbetegségekben szenved, a tüdőgyuszit akkor sem élné túl...ki tudja, hogy évek alatt hányan haltak meg influenzában? csak azt nme kommentálták a tv-ben....(ez magánvélemény..én tuti nem oltatok.)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Jo reggelt Lanyok!
Mercy: Udv. koztunk!

Emi: ne keseredj el, nalam ugyanez van, igaz nincs haematoma, de amint egy picit is csinalok valamit jon a rozsaszin, aztan a barna. Igaza van Manorkanak, ezt a rizikos par hetet mar fel labon is kibirjuk. Tobb, mint egy honapja szinte ki sem mozdulok a lakasbol, epp, a reggeli teendoimet megcsinalom, gyorsan megfozok es irany az agy. Nagyon unom mar hidd el, mindenem faj a fekvestol, de csak ez segit. Ha fekszek nincs barna, ez tobbszor is bebizonyosodott. Es a vegen arra jutottam, hogy a kisbabam elete fugghet ettol, igy fekves. Bar ma reggel el kell mennem itthonrol, nem szivesen teszem, de ceges ugyeket kell inteznunk Apaval, remelem hamar vegzunk.

Szep napot mindenkinek! :wink: :wink: :wink:
pocaklako
 
 


Aranyosak vagytok lányok nagyon! :)
Köszönöm.
Én is próbálok pozitívan állni a dolgokhoz, mert mást nem tehetek, illetve mindent megteszek babuért.
Már a 6-dik héttől kezdve táppénzen vagyok itthon, nem dolgozom...fekszem.
Most is a férjem vásárol a család gyerkőceinek Mikulás-ajándékokat, mert szerencsére 2 napig most szabin van.
Máskülönben mos, főz (kis segítséggel), takarít...egy szavam nem lehet!

Pocaklakó: Ti mikor mentek UH-ra?

Egyébként én is meglepődtem, amikor mondta a doki, hogy 31 mm-es! :)
Képzeljétek, hogy az UH-án pont úgy lehetett látni babut, mintha hátán feküdne, és szemből látszódott.
Láttam a szívecskéjét, és a kezecskéjével kalimpált rendesen...talán integetett!? :wink:

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocs h eddig nem jöttem de én vok a suliban és az oviban is az SZMK vezető és nekem kellet megvennem a mikulás csomaghoz a cuccokat és meg is csinálni..szal nem unatkoztam :roll:

és mellette iszonyat hányingerem van egész nap...főleg este :shock:

Ja és iszonyat ki vok a hírektől :( :( ..egyszerűen nem tudom már h mit csináljak...ma Olikát is beoltattam..anyukám azt mondja azonnal oltassam be magam...most h meghalt ez a szegény kismam nagyon megijedtünk..nem szeretnék 3 gyereket itt hagyni :( :( :shock: ..de a 12.hétig nem akarom az oltást sem...ma ráadásul a nőgyógy és szülészeti szakmai kollégium vezetője határozottan azt mondta a rádióban hogy minden kismama oltassa be magát minél előbb(akárhányadik hétben is van):shock: Itthon már a srácok mind be vannak oltva,a férjem is és anyukám is.....nem tudom h mit tegyek???!!!Kikészülök :(

Na haragudjatok de nekem csak ezen jár most az eszem...inkább nem is jövök addig h ne idegesítselek titeket :? :roll:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Én is ma beszéltem a dokimmal és ő is azt mondta, hogy adassam be, ne aggódjak nem lesz baja a babának. Végül is Czeizel Endre is azt mondja, hogy bármikor lehet.
Dokim is felhozta a tegnapi kismamát.
Szóval én ma megyek beoltatom mostmár magam. Így is két hét mire hatni fog.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Az én dokimmal most beszéltem aki meg határozottan azt mondja hogy a 12.hétig semmiképp se....én már megőrülök!!!!

Most arra jutottam h a 12.hétig tényleg nem oltatok..addig megpróbálok tényleg alig menni valahova..zárt helyre egyátalán nem....utána meglátjuk mi lesz....Isten kezében vagyunk :roll:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Csajok, na megjottem en is. Egesz delelott a hivatalokat jartuk, mire haza ertunk majd kilyukadt a gyomrom az ehsegtol, vegre az ebeden is tul vagyunk. Visszaolvastalak Tieteket, nekem az a velemenyem, hogy akkor amikor a kismami meghalt a tv mast sem mondott, hogy azt az orvost aki lebeszelte most igy meg ugy elo lehetne venni, meg, hogy a haziorvosokon is mekkora a felelosseg. Ha eddig legalabb az orvosok elmondtak az oszinte velemenyuket, most tuti nem fogjak. Menjen oltasra es kesz, en ebbol nem akarok problemat maganak, es mossak kezuket, persze, hogy mindenki felti az allasat es nem akar felelos lenni. Igy akar mar azonnal is mehetunk oltasra. En ellenzem az oltast, es nagyon nehez ebben most okosnak lenni, hogy mi lenne a jo. Miutan ez az eset megtortent elgondolkoztam rajta, hogy lehet a 12. het utan megis jobb lenne elmenni oltasra. De attol felek (a multban volt ilyere pelda) hogy a baba betegen szuletett valamilyen oltoanyagtol, mert nem volt rendesen magrazra kikiserletezve, talan ugy 25 eve tortenhetett. Mi sajnos ismerunk ilyen csaladot, ahol a baba (most mar felnott ember) egy eleten at fogyatakos lett a vakcina mellekhatasatol, es a szep a dologban, hogy csak ra sok evre ismertek ezt el. Szoval nem tudom...

Panni, ne szaladj el tolunk, hidd el minket is foglalkoztat a tema, nagyon is!

Emi: holnap megyek nogyogyaszhoz, de pentekre van idopontom ultrahangra, bizom benne, hogy holnap a valasztott dokim megcsinalja es le lesz tudva, es persze, hogy minden rendben lesz.
pocaklako
 
 


Sziasztok csajok :-)

Ajánlom figyelmetekbe a kov. oldalt :

http://lenkeidoktor.hu/?=263


Sziasztok :wink:
eva28
 
 


Ja és a régebbi bejegyzései kozott nézzétek meg a H1N1 -rol írt cikkeket!!!!
eva28
 
 


Éva!

Ne haragudj de ezt nem bírom szó nélkül hagyni...tényleg nem ellened szól..DE ezzel a Lenkeivel valami nem stimmel!!!Több per is folyik ellene a "csodaszerei"miatt!!!Kimutatták hogy a vitamonjaiba olyan szer van amitől függőség alakul ki a szervezetbe és ezért az ember aki el kezdi szedni nem tud lemondani róla és folyton megveszi...magyarul ez is egy üzlet de kicsit durvább formában!!!!A vitaminjait nem egyszer már betíltota az ÁNTSZ!!!Ja és a fazon scientológus is..na nekem ez mindent elárul!!!!!Aki tudja mi az akkor az tudja miről beszélek!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
én is igy vagyok vele,lehet hogy a 12. hét után beoltatom magam,addig semmiképpen nem szabad!!!az én orvosom azt mondta azért nem mert egy láz lehet az oltás reakciója ami vetélést okozhat!!szóval én is kivagyok ettől,ráadásul én még Olivérnek sem adattam be mert azt mondták 3 év alatt ne!!

Niki
16 mm volt a baba :wink:

Meme
köszi :wink: na hát legyen okos az ember,egyik ezt mondja másik azt.

most mondták a hirekbe hogy egy 31 hetes kismama is kórházba került,megcsászározták azonnal és most küzdenek az anya életéért,a baba jól van :oops: talán nem kellene több hireket néznem :twisted: :twisted:

Pocak
pihi is legyen ám :wink: :wink: mit eszünk ma??

bibar
 
 


Hát én nem a Lenkeit reklámozom, csak a cikkekben, amiket nem o irt, hanem az interneten vannak fenn, nagyon sok olyan info van ami igenis az oltás ellen szól. Én bevallom oszintén nem ismerem a pasit, csak azt szerettem volna elotérbe helyezni, hogy nem csak az egyik oldalát kellene reklámozni a médiának, hanem a másikat is.
Én biztos nem adatnám be az tuti, a mellékhatások /ki tudja milyenek /akár 6 hónap után is jelentkezhetnek és terhes nokon tilos a tesztelés, tehát a dolog nincs is kipróbálva!!!! :!:

Így azon idegeskedhetunk nem kapjuk -e el, ha beadatod, azon, vajon lesz -e kovetkezménye...ordogi kor, melyik a jobb???
eva28
 
 


Eva
megnéztem,elég vicces,tényleg kupakkal adatta be???hát ez az,ez az ördögi kör,tök jó hogy nem élvezheti az meber a várva várt terhességet mert azon parázik ki tüsszenti el magát mellette és mit küld vele :twisted: :twisted:

bibar
 
 


Sziasztok!
Nem volt időm mindent visszaolvasni, de egy dologra reagálnék: Panny! Nyugi! Én is kivagyok, de a nőgyógyim és Apukám (aki a háziorvosom is) is azt mondják, hogy a 12. hét előtt ne!! Amíg tart a szervfejlődés addig ne!
Arról ugye most senki se beszél, hogy eddig is haltak meg kismamák influenzában, csak nem volt ekkor szenzáció csapva köré! :? Azt nem tudom tudjátok-e, pár hete mondták be, hogy valszeg hamar elfogy a szezonális elleni oltószer, mert sokkal kevesebbet rendeltek belőle, mint a H1N1ből, amit egy kizárólagos cég forgalmaz jó nagy haszonnal :evil: Szal most nyomni kell a H1N1-et, mert abból van bőven :evil: Nem vonom kétségbe a kockázatot, én is parázok, de kicsit el van túlozva amennyire felfújják ezt az egészet! Gondoljatok bele hányan oltattak már (mi is..), akik egyébként nem szoktak - brutál nagy üzlet van ebben!

Egyszóval: nyugi!!! Mindannyian megteszünk mindent, hogy megvédjük magunkat és a pocaklakót (meg persze a családunkat és viszont), higyjétek el, minden rendben lesz!

Ja és vmelyik kismama, aki most kórházban van, állítólag csak 1 héttel a tünetek jelentkezése után ment orvoshoz...

Lenkei kapcsán Pannyval értek egyet :evil:

Uff... :D

Megyek vissza a munkához, ma nagyon el vagyok havazva...

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: