Új privát üzeneted érkezett!

Évi!

Itt tudsz utánanézni:

www.gendiagnosztika.hu itt 28eft a kombinált teszt, 90-95%os bizonyosság. Itt vérvétel+ UH+ tarkóredőmérés+orrcsontmérés. Itt jár 2 db 4d-s kép és dvd (másiknál nemtom).

www.downszures.hu ez a Czeizel, és azt mondta Tinu, ha jól emlékszem, hogy ingyenes a kombinált teszt, csak az integráltért kell fizetni. Kombináltat 85%-biztosra becsülik. Itt vérvétel+ UH+ tarkóredőmérés.

Kb ennyit tudok, Én Istenhegyin voltam még Majával. De ha másik ingyen van (nem értem ez miért éri meg nekik...) és jó véleménnyel lesznek a lányok, akkor lehet oda megyünk.
pumuklii
 
 


jó reggelt, sziasztok!
köszönöm szépen a fogadtatást!
Szofi: gratulálok a kis dobogó közepű babszemetekhez! :lol:
Ancsika ez nagyon szuper, hogy a tesóddal együtt vagytok babásak, szegény nagyszülők, lesz mit vásárolni az unokáknak :lol:
Farkas: hát igen, mondhatni van már rutinom az egyik kicsi, másik pici kategóriában...13 hónap van Donát és Dóri között...most azért kicsit több lesz :P
Annus: mivel elmúltam 35 éves, ajánlatos elvégezni vagy a chorionboholy biopsziát, vagy a magzatvíz-mintavételt...nálunk Kecskeméten csak az előbbit végzik, labor feltételek miatt...a lényege az, hogy a méhlepény és a baba kromoszómaállománya azonos, mivel ugyanazon zigótából fejlődtek ki...hasfalon keresztül UH vezérlés alatt mintát vesznek a méhlepényből és laborban géntérképet festenek...pár nap alatt (nekem, mert eü-ben dolgozom) megvan az eredmény...Down-kór és minden egyéb genetikai rendellenességre fény derül... na meg arra, hogy mi van a lába között :lol:
a kombinált teszt nekem már nem elég biztonságos, mert csak egy arányszámot ad, 35 felett nem árt biztosra menni :roll:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Na beszéltem a dokimmal, nem örült a további fogyásnak, de még kaptam haladékot, azt mondta, most már többet semmiképp se fogyjak, mert tényleg kórház lesz belőle :?
Vendég
 

 
 

Panndi: mennyit fogytál már? semmi nem marad meg benned? jaj szegény :?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Három kilót. Zsófival anno ötöt, csak akkor 7 kilóval több volt a kezdősúlyom.
Vendég
 


Vorosbegy: és ez a vizsgálat nem kockázatos a babára nézve?
pumuklii
 
 


Jó reggelt!

Oh Vörösbegy, köszi! Olyan bumburnyák voltam a boldogságtól, hogy én még nem is köszöntöttelek körünkben.
Panndi, szerintem nem lesz ebből már kórház... Mostmár Te is kifele mégy ebből a korszakból, és a doki se olyan szigorú hála Istennek!
Pumukli, ezért jó utolsónak lenni, mert mire mi a 12. héten leszünk, addigra már mindenki más szinte be tud számolni a géndiagnosztikai élményeiről :wink: !
Ja, és most, hogy máj. 24-re módosult a szülésem várható időpontja, lehet, hogy Ikrek babám lesz, annak örülnék, mert én is Ikrek vagyok.
Hunccutka, nagyon eltűntél! Mi van veled?
Puszi mindenkinek:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hát reméljük, még azért három húzós hét hátra van :?
Vendég
 


Panndi: szedsz valami terhesvitamint? csak mert azok is fokozzák a hányást-hányingert! én az első 12 héten mindig a Hipp Natal Aktívot eszem csak, a többit nem bírom...természetes gyümölcskivonatból készült szirup...remélem gyorsan eltelik számodra a 3 hét!
Pumukli: maga a vizsgálat nem, mert UH-val nézik, mondjuk elég félelmetes volt látni, hogy ott a tű a lepényben, a baba meg előtte kalimpál, mert ezt a 13-14. héten csinálják...vetélés kockázata van minimális...állítólag 1500 nőből 1 elvetél :? tavaly pont egy barátnőm volt az 1, szóval nem könnyű...de nem szeretnénk beteg babát, és bár nem kötelező a vizsgálat, de nem merem kimondani, hogy nem kérem :shock:
pozitívan állok ehhez is, hogy nem lesz, nem lehet semmi baj...minden este magam elé képzelem, ahogy jövünk kifelé a kórházból és beülünk az autóba mind a 6-an és jövünk haza...mellesleg autót még vennünk kell egy 6 személyest :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Üdv az újaknak!

Csajok! Kérdés:
A védőnő szerint absz. nem fürödhetek, át kell térnem a tusolásra...:(
Felmelegedhet a magzatvíz és vetélést v. koraszülést okozhat....
Ti mit hallottatok erről? Hiányzik a kádban fürcsi...tényleg bajt okozhat?

Kép
mozza
 
 


Mozza!
EZt a hülyeséget nekem is mondta a védőnő, és nekem is rosszul esett. Az a lényeg, hogy ne 40 fokos vízben ücsörögjél, ezért se lehet terhesen pl gyógyfürdőbe menni. Én végig fürödtem kádban, és semmi baj nem lett.
Most sajnos már nem nagyon van rá időm, nem is tudom mikor ültem kádban utoljára :-)

Vörösbegy: pont akartam írni, nővéreméknek is le kellett cserélni az egyik autót 7 személyesre. :-)))
pumuklii
 
 


Szofi,biztos a hormonok az oka, de én rendesen elpityeregtem magam amikor olvastam az örömhírt! Most már minden okés lesz!!!!

Mozza, én is Pumuklival értek egyet, 40 fokos vízbe nem szabad ülni és 38 fokosban sem ajánlják tovább 10 percnél, de ez alatt akár 2 órát is pancsolhatsz, ha van rá időd! :-) Mi néha együtt fürdünk a gyerekkel a nagykádban, olyankor vagyok egyedül kádban, máskor max zuhanyra futja időből.

Panndi, most már lassan csak túljutsz ezen a fázison, remélem, hogy nem kell befeküdnöd! A barátnőmet 4 hónaposan fektették be, akkor unta meg a doki, hogy nem marad meg benne semmi. kapott 2 infúziót és utána mintha elvágták volna a rókát, a maradék 5 hónapban hízott is szegény 22 kilót, de mit bánta ő a kezdeti fogyások után. Szép és egészséges kislánya van, most volt Ő is 1 éves.

Vörösbegy, persze, hogy nem lesz semmi baj! Szegény barátnőd az 1 volt, evidens, hogy neked az 1500 között van a helyed!
Vendég
 


Vörösbegy, néztem a fiókás oldalatokat, szuperül összerakott oldal!!! te szerkeszted? vagy neked is segít valaki, mint Annusnak?
Az én tudásom addig jut, hogy max egy eoldalt-t tudjak kezelni...
Vendég
 


vorosbegy: nem szedek semmit, Zsófival is csak addig szedtem elevitet, míg el nem kezdtem hányni.

Mióta Zsófi meg van, én sem nagyon fürdök, csak zuhanyzom, örülök, hogy ez belefér :lol:
Vendég
 


Szofi!

Gratula a szívhanghoz!!!Átírlak a tábliba!Ma teszek is fel frisset,úgyis rég láttuk.

Aki még tábliba akar kerülni az szóljon és beteszem!!!Ha visszább lapoz meglátja miket kell megadni :lol:


Én tegnap óta egész jól vagyok,minimális a rosszullét.Lehet h nekem is a vitamin csökkentése javított a helyzeten,majd kiderül.Én vődőnőhöz majd szerintem jövőhétenmegyek,vagyis dki után ha minden oké akkor rákérdezek h mehetek e a védőnőhöz,csak megnyugtató h már oda is eljutok :wink:

Amúgy nekem van blogom is,de még nem volt időm a kismamaságról írni,mert nem tudok annyit itt ülni....de majd igyekszem vezetni,az egyszerű,nem kell hozzá nagy tudás.Nagyon sok helyen lehet már blogot kérni,jópofa dolog :lol:

Panndi!
Te még mindig sokat hánysz?Vagy egyszerűen csak nem tudsz enni?

Én se fürdök...néha hiányzik,bár sose ültem 40 fokos vízben :wink: De nyugodtan lehet szerintem,tiszta kádban tiszta víz és nem lehet baj :wink:

annus11
 
 


Sziasztok Kismamák!:)

Évi:nagyon örülök,gratulálok a szívhanghoz:)
Szofi:egy nap eltéréssel szülünk!!!:)
Én holnap megyek UH-ra és laborba...babonából később megyek a védőnőhöz a kiskönyvért....
Annus:jól vagy??? milyen tábla?? vizsgálati időpontokat is vezettek??az tök jó...igaz egyszerűen nem érlek utól Benneteket,annyit írtok,ami nem baj,nagyon sokat segítetek a témákkal:)azt hiszem én a kombináltat csináltatom meg,kb nov.8-án töltöm a 12.hetet.
Panndi-remélem elmúlik a súlyvesztésed,szorítok:)

Kicsit lépek,melozok,este jövök:)
Vigyázzatok Magatokra,szép napot Mindenkinek!:)

puszi:Móni

Kép
mónika36
 
 


Kép


Na ez lenne a tábli!Aki szeretné azt beteszem!
Viszont aki nagyon eltűnik,és hetekig nem hallunk róla azt ki fogom venni ha nem baj(kivéve ha tudjuk h vmi miatt nem tud jönni egy darabig)Így talán követhetőbb lesz :wink: :lol:

annus11
 
 


Jaa, annus: lakhelyem Dunakeszi, köv. vizsgálat október 8 :)
És igen, még hányok, eddig ma csak kettő volt, de még dél sincs... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Kedves Farkas, nos, én is rendszeresen bőgök minden jó híren, amit írtok, szóval tuti a hormonok! De nagyon kedves tőled, és mindenkitől, hogy így szorítottatok nekem!
Nekem a doki azt tanácsolta, hogy éljek úgy, ahogy eddig leszámítva az alkoholt a cigit és a biciklizést. Szerintem ez a fürdés téma is ilyen, hogy 1 000 000-ból egy nő elvetélt, mert forró vízben fürdött, és azóta tilos. Dzerintem ésszel mindent lehet. Miért ne lehetne 15 percet üldögélni egy jó kis testhőmérsékletű vízben...
Na megyek dolgozni!
puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Köszi a válaszokat! :)

Én sem hiszem, hogy egy 10 perces esti fürdés bajt okozna ( a lelkemnek viszont olyan jó :) )...de nagyon megijesztett a védőnő, hogy rosszat teszek a bébikének.
Találtam egy édes fotót, kb. ekkora most a pocaklakóm. Édes! :) Kép Manóka

Kép
mozza
 
 


Csajok!

Nektek nem szoros már a naci? Én alig találok már pár szoknyát/ nadrágot, amiben dolgozni mehetek. Mindegyik szorít...de a terhescuccok még nagyok....

Kép
mozza
 
 


Sziasztok! :lol:

Mozza!
nagyon jó a kép!nekem már 2 hete szorosak a gatyók :oops: ,a terhesgatyók meg lötyögnek, dettó mint te :lol:
én is úgy tudom h nem szabad nagyon meleg vízben fürödni(pedig úgy imádom a hideg téli napokon a forró illatos habfürdőt, meg termálfürdőkbe is mindíg jártunk eddig telente :( ), mert méhösszehúzódást okoz és vérbőséget :?

Vörösbegy!
üdv!én is Kecskeméten születtem :D

Panndi!
basszus...nem igaz h nincs rá vmi gyógyi h ne hányj ennyit :shock: :roll:

mai sztárfotónk :P
27 mm és pont a korának megfelelő nagy és dobog a szíve és mozog 8) (csak hasi uhu volt, igy nem sok minden láccik :oops: )

Kép
Vendég
 


Vicuska!

Tök jó!Jó sok uht csinálnak nálad!Én jövő héten megyek,és akkor leszek 9+4 napos,szóval hasonló mérető babára kell számítsak.Remélem nálam is mozog majd minden! :wink: Szerintem még mindig hüvelyi uh lesz,majd felteszem h te is jobban lásd :wink:

Mozza!
nekemis szorít a gatyó.Én kigombolom a felső gombot,főleg ha sokat ülök.Itthon melegítőben avgyok,de az egyiknek vhogy erősebb a gumija és nem túl kényelmes....Ilyen jópofa képeim nekem is vannak!Van egy jó könyvem,ha gondoljátok scanelek be belőle :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Friss anyaként és egyben kismamaként kereslek meg titeket. Látom, hogy sokatoknak már több gyereke is van, így biztos, hogy valaki tud nekem segíteni. Nagyon aggódom a pici magzatért, mert a fiamat egész nap cipelem - 9,5 kg - amit nehezen tudok elkerülni. Még nem tud menni, de abban a korban van, hogy állni akar és bontogatja a szárnyait. Ezen kívül megyünk bevásárolni és intézzük az ügyeket, így még a babakocsit is olykor nekem kell megemelnem - 7kg - mert senki nem segít és Magyarországon nyilván sok hely van, ahol babakocsival könnyű közlekedni... No mindegy. Szeretném megkérdezni, hogy Ti hogyan oldottátok/oldjátok meg, hogy ne legyen baja a magzatnak!

Köszönöm, Kata
torokka
 
 


Nekem még nem szorít semmi. Múltkor úgy jártam sokáig dolgozni, hogy a gomb ki volt gombolva, de az öv eltakarta.
Terhescuccokat csak olyan 23 hetesen vettem. Voltunk karácsony után Bécsben, tök jó áron volt minden a H&M-ben. Nem úgy mint itthon, hogy van egy kis sarok kismamaruha. Csomó volt, sok közülük leárazva. És divatos, fiatalos cuccok, nem zsákruhák, meg tökszokványos terhesruhák. Csak ajánlani tudom :-)
pumuklii
 
 


Szia csajok!

Annuska a táblából hiányzó adataimat szeretném pótolni:

Győr-M-S. megyei vagyok, és a köv.vizsg. okt. 8. lesz remélem!

Annyira irigykedem Szofi, olyan jó nagy már az a bébike, remélem én is hasonló jókról fogok beszámolni egy hét múlva!

Sok puszi mindenkinek!!

KépKép
ancsika80
 
 


Sziasztok!

Vörösbegy üdv! Szép nagy család lesztek! Lehet négy császár? Nekem azt mondta a dokim, hogy max. három lehet.

Szofi! Nagyon gratulálok! :D

Vicuska! szép nagy már a baba! :D

Évi! A Czeizeléknél a kombinált teszt tényleg ingyen van, de csak a vérvétel, a 12. heti ultrahang leletet vinni kell magaddal, vagy Ők is csinálnak de az plusz 10 000. A www.downszures.hu oldalon fent vannak az elérhetőségeik,telefonszámaik.

Én ma kerestem elő az egyik terhesgatyámat, már azt fogom hordani, nem nagy. Csak az a baj, hogy előzőleg nyáron voltam terhes, így most mindenből újat kell vennem.

Kép

Kép
hean
 
 


Sziasztok!

Hozzászólva a fürdéshez. Én most a fiamat viszem minden héten babaúszásra, ahol egy órán keresztül 32 fokos vízben vagyunk. Kérdeztem a dokit és a úszásoktatót, hogy lehet-e gond, és azt mondták, hogy ilyen hőmérsékletű víztől semmi.

Egyébként az igaz, hogy amikor szültem, akkor beültem egy nagy kád forró vízbe és 3 óra alatt tágultam 5 ujjnyira.

Szerintem nyugodtan kényeztetheted magad, csak ne forrásban lévő vízbe ülj :D
torokka
 
 


Annus!

Igaz, hogy én június 02-re vagyok kiírva, de szerintem május 26-án fogok szülni :). Az előző baba márc. 8-ra volt kiírva és febr. 26-án megszültem, akkor, amikorra én gondoltam, hogy megérkezik. Így, ha csatlakozhatok hozzátok, akkor azt megköszönöm.
Nevem: Kata
Gyermekem: Bongor 7 hónapos
Szülész: dr. Fekete Antal
Szülészet: Nyírő Gyula Kórház Bp
Név: Barka Borbála/Dormánd Dezső

Köszi
torokka
 
 


Látom ez a kádas vajúdás sokmindenkinek bejön.

Nekem is van 4 császáros ismerősöm, de ott 2 évente jöttek a gyerekek. A doki azért már ki volt akadva a 4.-nél..., de már a 3.nál is.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Remélem még nem késő csatlakozni... Látom, már nagyon összeszokott a csapat, még nem is tudtam mindent visszaolvasni. Második babánkat május elejére, pontos dátumot még nem tudok, de kb május 10-15 közé tippelte a doki. Van egy kisfiúnk, 11 hónapos, nagyon vártuk már a második babát is.

Szeretnék bekerülni a táblázatba is... 29 év, Bp., 1 fiú, október 28. (12 hetes), Szt. János - dr. Pálmai Bálint, május ???

Bocsássatok meg, neveket még egyelőre nem írok, mert vannak ismerősök itt a babaneten, de a 12. hétig csak a rokonok tudnak Ketteskéről, így addig laza homályban maradok :). Még új nevet is csináltam... de nem bírtam ki, hogy ne jöjjek már ide :).

Vörösbegy, Téged "ismerlek" a blogodról már régóta :)! Örülök, hogy összefutottunk itt is, remélem tudsz majd jönni gyakran!
alithia
 
 


Torokka!
üdv itt 8)

Annus!
képek jöhetnek :lol:

sajnos rossz lett a 2.viz.laborom is, sok baci van benne, így muszáj antibiotikumot szednem :? de állytólag inkább antibiot.mint a bacik miatt fertőzés érje a babát :roll:
Vendég
 


kövi vizsgálat okt.20. 12 hetes uhu 8)
Vendég
 


Sziasztok!
Hú, jó sokat termeltetek:)
Üdv az Újaknak!

Szofi, tegnap miattad feljöttem a netre, amikor áttessékelt a kanapéról az éjszaka közepén a párom, hogy jaj, még meg kell nézzek valamit:) Na látod, eljött az a szép nap! Gratulálok!

Sajnos ma reggelre elment a nagypapám örökre.. még azért meg tudtam neki telefonon mondani a nagy hírt, hogy végre a legidősebb unokája babát vár. CSak később akartuk megosztani a családdal, de így nem lehetett várni.... Így már nálunk mindenki tudja a családban.

Nekem semmi hasam nem volt, és most már egy hete a harisnyanadrágjaimat nem tudom felvenni, úgy szorítanak. Rendes nadrágot nem is próbáltam, szerencsére van egy passzé derekú szép kordszoknyám, amit 5ezer ft érrt vettem tavaly, na, majdnem ilyet láttam a Brendonban, 18ezer ft-ért. Ennyiért én biztos nem fogok venni, inkább keresgélek butikokban, feltéve, ha nem kell 9 hónapig feküdnöm, akkor elég 3 pizsiszett, meg 2 tréninggatya.... :roll:

Viszont olyan jó, ahogy tudják meg folyamatosan a családtagok, hogy terhes vagyok, már 2 kiságyat, és 2 babakocsit és kisfiúés kislánycuccokat is ajánlottak nekünk. Gyűlik a babakelengye elméletben. De persze majd szerintem a 6. hónap után fogunk elmenni értük csak, amikor már akár ki is bújhatna. Ugye a dokim halálra résmísztett, hogy a miómától vetélés, koraszülés lehet, bármikor... Na köszi. Ennek azért még utána járok, még megnézetem magam mással, mert ő csak mióma gyanút mondott. Döntsemár el, hogy van e vagy nincs.

A fehérnemű szinezésem abbamaradt, de ahogy felkelek, 5 perc múlva fáj a hasam olyan mensisen.
Nektek nem fáj úgy? Tudom, amikor meg kellene jönnie pirinénjének, akkortájt normális a menstruációs görcsökre emlékeztető hasi fájdalom, de nekem már 6. napja van, hol folyamatosan, hol szünetekkel, ha nem fekszem. Nektek semmi ilyesmi nincs, nem volt?

Én eddig nem mertem még igazán meleg vízben zuhanyozni sem, de akkor nem viszem túlzásba az óvatoskodást... (Bár régen a forró vízbe ülés volt az egyik magzatelhajtó technika.)

Panndi, jobbulást Neked! kitartáááás!

Vucuska, köszi az UH képet, szuper látni, hogy hogy növekszenek a pindurok a pocakunkban...

Annus, skennelj:) Várjuk a képeket! :)
vanni
 
 


Torokka: szerintem az a lényeges, hogy milyen a terhességed. Nekem problémamentes volt az első, simán szaladgáltam a busz után még nagy pocakkal is anélkül, hogy bármi bajom lett volna. Szülni is busszal/metróval mentem, mert nem kellett rohanni. :) Nekem most sem jut eszembe azon parázni, hogy mi lesz, ha megemelem a gyerekem, plána babakocsiban. Igaz, nekem sose volt még vetélésem. Szóval én emelek és nem parázok. :) Tünci olyan 11 kiló körül lehet amúgy és simán felveszem a hátamra is, ha altatok mondjuk. Babakocsival is emelnem kell mindig, mert a ház mindkét kijáratánál vannak lépcsők. Azt mondják egyébként, hogy a második gyerekek jobban bírják a strapát, mert kénytelenek alkalmazkodni. Lehet, hogy már bent elkezdik? :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Vicuska köszi! Nem lesz semmi baj. Nekem semicilint kellett szednem a terhességem alatt, mert megfáztam csúnyán. Semmi baja nem lett Bonginak.

Üdv. alithia, és megértem, hogy nem bírtad ki a 12. hétig. Én sem bírtam ki, pedig én is nagyon az elején járok. Gyereket emelgetek babakocsival és végzem a házimunkát. Sokkal erőltetebb, mint az elsővel, amikor csk ültem a munkahelyemen és kíméltem magam...
torokka
 
 


Vanni: részvétem a nagypapád miatt... :(

Kép
Kép
tinu
 
 


Erre a válaszra vártam tinu! Nagyon szépen köszönöm a megnyugtatást. Én is úgy gondolom, ha egy baba meg akar születni, akkor az meg is fog, és a vetéléseknek mindig van oka - legtöbbször genetikai - mégis jó hallani egy másik mamától is, nem lehet semmi gond!

:P
torokka
 
 


Üdv az újaknak!
Táblit bővítem!

Vanni!
Sajnálom a nagypapádat :( Az enyém a héten volt 80 éves,szombaton ünnepeljük.Sajnos amásik nagypapámat nem ismertem.

Képzeljétek tegnap este szóba hoztam a névválasztást.erre ma reggel is szóba került.A következőkben maradtunk.Ha fiú,akkor apcim Miklóst akar...erről nem nagyon hajlandó lemondani.Én meg Mátét szeretném.Arra hajlott h Miklós Máté legyen,de én feleslegesnek tartom a 2 nevet...úgyis csak az egyiket használja(bár poénkodtunk h én Máténak hívom ő meg Mikinek).De mondtam neki h akkor a lány névben meg én fogok ragaszkodni vmihez(ha végre eldöntöm melyikhez).Most a Hanna név a favoritom és még apcimnak is tetszik :wink: Szóval a végén még egész hamar sikerül nevet választanunk :wink:

annus11
 
 


Vanni,
részvétem nagypapa miatt. Én ugyanígy voltam nagyival, még meg tudtuk mondani nővéremmel, hogy terhesek vagyunk...

Van egy ismerős, akinek volt mióma a méhében. Ha kiderül, hogy tényleg van neked is, akkor majd leírom a sztorit.
pumuklii
 
 


Sziasztok!
Reni a nevem, ma vagyok köztetek először, és nagyon szerencsésnek érzem magam , hogy 2 év küzdelem után közétek tartozhatok :D Még nagyon fiatal a mi kis meggymagunk, holnap lesz 6hetes1napos. Még bennünk van az aggodalom, de bizakodunk erősen :D
meggymag
 
 


Vanni, én is őszinte részvétet kívánok!

Annus, a koromat elfelejtettem küldeni és a tarthelyet. Kor: 30, tart hely: Pest megye

meggymag, isten hozott és biztosan sokáig boldogítjuk itt egymást!!! :D
torokka
 
 


Üdv az újankank :)

torokka: én ezt úgy fogom fel, hogy a dokik is azt mondják, amit eddig sportolt a kismama, az terhesen is lehet, csak lightosabban. Szóval ha Apa velünk van, nyilván ő emeli Zsófit, ha nincs, akkor meg én. Szerintem ettől semmi baja nem lesz, szép is lenne, nem nagyon lennének második és harmadik babák :wink:
Vendég
 


vanni: részvétem :(
Vendég
 


Köszi panndi! Először nekem sem fordult meg a fejemben, hogy baj lehet a gyerekem cipeléséből, csak miután az egész családom, a férjem családja és a barátnőm kezdte el feszegetni. De megnyugtató reagálásotok után nem fogok ilyenekre gondolni. :)
torokka
 
 


Üdv Reni!
Vanni! Őszínte részvétem. Hogy vagy?
Annus! Jöhetnek a fotók. Én is töltök, ha találok pár jót.
A BODY kiállításon ( egyik barátnőm most látta) 2 hetestől 9 hónapos korig vannak kiállítva magzatok...áll. nagyon érdekes, bár lehet hogy most kicsit brutálisnak találnám...
Kérdés: :)
Mit lehet fejfájásra szedni? Pár napja nagyon fáj a fejem. A dokim azt mondta ne szedjek semmit...nincs mégis valami kevésbé drasztikus gyógyszer? Aspirin? Saridon?
Kép kispötty :)

Kép
mozza
 
 


Szasztok,

Űdv Torokka és Alithia

Alithia nálam meg csak a neten tudjá k a babót a rokonoknak majd később.


Torokka, én Jázmint ha lent vagyunk rengeteget cipelem például ma is voltunk városban villamossal a babakocsit le fel cipelem én is a lépcsőn szoval ami muszáj azt muszáj ők még nem értik hogy most anya miért ne vehetne fel, jó amikor ki lehet kerúlni és van rá mod ok, de ha csak ketten vagyunk....ja és egz napra vagzunk ki irva amúgz én is május végére várom tuti nem húzom ki júniusig. :lol:

Annus, azt még ird be hozzám kővi vizsgálat október 7, a baba nevéhey pedig Poaklakó egyenlőre!Köszi.

Mozza, a kép nagyon szuper!

Panndi, ez igen vigyázz magadra van 1 barátnőm aki 11 hetes terhes és amióta 6 hetes terhes állandóan jön a vuk szegénynek alig marad meg benne valami már 2 volt korházban.Látom rajta mennyire roszul van szóval együtt érzek veled!

Vanni, nekem nincs semmi ilzesmi de ha ez kell hogy jol legyél fekúdj sokat!

Most ennyi voltam rohanok tovább

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan pár sort írnék:

megéztem a downszürés honlapot, és ott ezt találtam, bemásolom:

Költségek

A Down-kór kiszűrésére irányuló vizsgálatok díja egységesen 25.000 Ft.
Magzati Diagnosztikai Központunkban az ultrahangvizsgálat is elvégezhető, melynek költsége további 10.000 Ft.


Remélem jól vagytok!

Puszi: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Üdv Meggymag!


Hát csajok olyan gyorsak vagytok h mire beírok vkit a tábliba jön a következő :lol: Jelenleg 26an vagyunk a tábliba,és sajna elérkezett az idő h 2 felé vegyem...technikai okok miatt nem tudok több nevet bezsúfolni.Így vhol a felénél szétveszem,persze ez nem érint senkit,csak 2 sor között lesz egy kis hézag :wink:

Este scanelek és tezsek fel képeket,nekem kicsit más jellegűek vannak mint Mozzának,tök jó lesz összehasonlítani :wink:

annus11
 
 


Bénázás és próba...

KépKép
Kép
alithia
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: