Új privát üzeneted érkezett!

Ja,persze,megnéztem a linket, amit küldtél. Nagyon szép. Nekem van egy könyvem ezekkel a felvételekkel. Imádtam lapozni,mikor terhes voltam. Akkor még nem volt net.

Kép
flóra 11
 
 


Látod, milyen profin tudom már, hol van a laptető? :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Na, most elhappoltam előled! Bocs,pedig nem akartam... mea culpa... :cry: Ez most téged illetett volna meg.
Egyébként most nem is vagyok egyedül. Most jött meg a kicsi fiam. Azt hittem,ő is elment az apjával,közben meg a haverokkal volt kint. Most jött be, hulla éhesen. :D

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Én igazán sose tudom. Próbáltam már számolni is őket, de az előbb még csak valahogy 29-nek tűnt nekem. Nem is nagyon akartam elhinni,hogy már laptető jön. Te honnan tudod?

Kép
flóra 11
 
 


Csak azt veszem észre, hogy nagyon sokat kell tekergetnem az egérrel, mire lejutok az írásunkig. Ne aggódj a hülye laptető miatt! Nem hiszem, hogy ezen múlik, de poénnak nagyon jó! :D :D :D

KépKép
benó
 
 



Hát igen, ha csak ezen múlna! Én tudod mitől félek? Hogy mi van, ha a páromnak nem jók a spermái? Hülye vagyok ugye? Nincs egyelőre semmi okom ezt gondolni,de mégis félek tőle. Igaz,hogy nem próbálkozunk régóta, de azélőtt én hipp-hopp terhes tudtam maradni. Mondjuk az is igaz,hogy már idősebbek vagyunkés ugye volt ez a nyamvadt baleset, ami alaposan betött az én nemi szerveimnek. Gondolom jól felfáztamés attól maradt ki a mensim.

Kép
flóra 11
 
 


Gondolom, most esztek. Még mindig nem jött meg a férjem, a csuda vigye! Fél 8 van!

KépKép
benó
 
 


Nekem is van ilyen spermás gondolatom! Úgy érzed, mintha felfáztál volna?

KépKép
benó
 
 


Igen, akkor úgy éreztem. Szerencsére már nincs semmi bajom. De akkor két csomag antibiotikumot keszedettek velem és a párommal is. Akkor nem is lehettem babás, nem volt szabad. Le kellett állnunk vele. :cry:
De most már szabad az út. :lol:
Na, második nekifutásnak felmostam a vécét,fürdőt,konyhát előszobát.

Kép
flóra 11
 
 


Most megyek mosogatni, aztán megint jövök. :D

Kép
flóra 11
 
 


Ügyes vagy (a takarításra gondolok)!
Ha szabad az út a babához, akkor biztos menni fog most már!
Most telefonált a férjem, hogy hamarosan itt van. Akkor lehet, hogy én már nem jövök, csak egy röpke elbúcsúzásra. Szerettem volna még lemenni az étterembe, tudod, írtam, de biztos tök fáradt lesz. :evil: :evil: Na, majd kiderül.

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok. Elmosogattam, elraktam a fiúk ruháit és épp megjött a párom. Egy röpke puszi után mindjárt kifogásoltam,hogy most mostam fel,ő meg bejött cipőstül. :evil: Erre megkérdezte, hogy fűrészelni készül, akkor azt most hol lehet? :evil:
Hát őrület,mire az ember rendet rak a férfiak úgyis rumlit csinálnak? Akkor mi a fenének igyekszem?

Kép
flóra 11
 
 


Persze tudom,meg kell csinálni a szereléseket is. Most egy polcot akar csinálni a szekrénybe. Szeretné, ha ma este készen lenne. Na, mindegy. Majd felporszívózok utána.

Kép
flóra 11
 
 


Nem baj, benó.Remélem jól sikerül az estétek. Mi most nem nagyon engedhetjük meg magunknak az éttermet. És sajnos még sokáig nem. :( Én a kosztümöt, amit a múltkor vettem,azt sem vallottam be a páromnak. Majd tavasszal előhúzom,mintha már régebben vettem volna. Úgysem tudja,hogy mim volt és mim nem. Tudom, nem szép tőlem,de most tényleg nagyon spórolunk, nem tetszene neki,hogy költekezek. De ez olyan szép volt és nagyon jutányos áron vettem. Átszámítva 7000,- HUF-ba jött a nadrágkosztüm. Szerintem nagyon jó ár.

Kép
flóra 11
 
 


Majd porszívózz holnap! Nem éttermezni megyünk, hanem beszélni az ottaniakkal, hogy ott tartjuk az osztálytalit 19-én. Azért kell bemenni, mert még nem szóltam, hogy oda akarunk menni. Tehát csak beugrunk. Egyébként szerint utána jövünk haza, és filmet nézünk, kaptunk kölcsön valami vígjátékot. Én se szoktam bevallani minden ruhát. :oops: A 7000 Ft-os nadrágkosztüm nem drága, és neked szükséged is van kosztümre az iskolába, nem igaz?

KépKép
benó
 
 


Őszintén szólva én is vettem egy felsőt meg egy szoknyát, de ezt a kínaiban vettem (vagyis nem volt olyan drága :oops: ). Én nemigen hordok kosztümöket, én tanulós ruhákban járok iskolába is (farmer meg valami felső), csak akkor veszek fel kosztümöt, ha valami ünnepség van. Megyünk, kedves Flóra, oké? Majd szerintem holnap de. írok, jó? Puszillak téged és a többieket is! Jó éjt mindenkinek! (De lehet, hogy még jövök. :D )

KépKép
benó
 
 


OK. Én pedig most írok még gyorsan. Közben segítenem kellett a páromnak a szerelésben.Mert persze a férfiak nélkülünk el vannak veszve! Igaz? Mindenben asszisztálnunk kell nekik. De így szeretjük őket. :D
Aztán kiderült, hogy az a fűrész amit hozott, az nem jó.Most elment másikért.

Tancsu,hol vagy? Nagyon fárasztó volt a napod?
Betthee, jöhetnél Te is,kicsit kikapcsolódni. Remélem jobban vagy.

Kép
flóra 11
 
 


Benó: Általában én is kínaiban vásárolok. Néha nagyon jó cuccokra lehet ott bukkanni nagyon jó áron. Suliba én is szoktam sportosan is járni. Egyébként szoknyában nem járok, csak nyáron. Van néhány kosztümöm, de többnyire azok is nadrágosak. Szeretem a kosztümöket, de általában én is csak ünnepi alkalmakra hordom őket. Habár tavaszra van két -három hétköznapi viseletre való is,nyáriból szintén. Amikor lekerülakabát, akkor szeretem őket hordani. Kabát alá nem,ezért téli kösztümöm nincs is.

Kép
flóra 11
 
 


Akkor azt hiszem, ebben is egyezünk! :D
Hova lettek szerinted a többiek? Biztos nincsenek gépközelben, ugye? Vagy hát végül is, hogyan várjuk el, hogy legyen gyerekünk, amikor állandóan itt ülünk a gép előtt? :D Jöhetnének a többiek, mert veled természetesen szeretek beszélgetni, nagyon örülök neked, viszont magamat már kegyetlenül unom. Jó lenne inkább másokat olvasni és válaszolni. Nem mentünk le végül az étterembe, mert nem volt kedvünk. Anyuékhoz akartunk még lemenni kenyérpirítóért, de aztán rájöttünk, hogy kicsit késő van (már majdnem 9 volt). Úgyhogy most itthon vagyunk, a férjem éppen fürdik, aztán hamarosan nézünk filmet.

KépKép
benó
 
 


Hát, tudod benó,nekem most pirim van,így ráérek. Nem kell most babát gyártani, vagyis nem lehet. Pedig holnap van Jónás-napom. De ezt most ki kell hagynom,sajna. Na, de majd jön a pé.Rettegjen most a pé,mert amit ebben a hónapban kap.... :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok, lányok!
Én majd csak estefelé tudok jönni. Mindenkinek szép napot! Puszillak benneket!

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
Én "kedves" anyósomnál voltam két napot, de most eldöntöttem, hogy amig meg nem lesz az esküvő, NEM MEGYEK!!! Igazából meghívókat vittünk szét, de a többit vigye el a párom egyedül. Nem tudom írtam e, de tervezünk egy hajókázást a lagzi után vasárnap délelőtt. Nem gyártunk köszönőajándékokat, hanem kitaláltam, hogy ez egy örök élmény, csináljuk. Mindenkinek tetszett az ötlet, csak kinek nem? Hát persze, hogy az anyósomnak. Először csak kezdte, hogy miiiineeeek? Most meg már úgy gondolta, le is mondtuk! Mikor kiderült, hogy nem... :evil: A párom mondjuk megvédett, de ez a sors vár rám is, hogy megkell küzdenem mindenért és örökké azt kell hallgatnom, hogy miiineeek? Remélem ismeritek a helyes hangsúlyt, mert különben csak egy egyszerű kérdés, de "helyesen" mondva, szinte félelmetes...
És Évi, ugye Te írtad, hogy egy csomó kaját küldött az anyósod? Hát ne tudd meg!!! Mintha csőlakók lennénk és én direkt éheztetném a fiát!!! Lehet, hogy kicsit már eltúlzom a dolgokat, de most nagyon kibuktam!

Kép
szilzi
 
 


Benó, ez a felfázás érzés nálam már napok óta van. Meglepődtem mikor olvastalak. Igazából olyan mintha a két p.fészkem között fájna valahol, de nem tudnám megmondani potosan hol. Olyan nyomás érzés... Mindenesetre furi. Tegnap este beültem egy kád vízbe mikor hazaértünk, de nem mondanám, hogy jobb lett. Majd kiderül, már csak pár nap... Igaz, hogy én mértem a hőmet ebbe a hónapban, de nem mutatott pé-t. Kár mérni, mert már csak azt nézem, hogy na? "Kell" e vagy ma nem. De én már a hőmérőtől is függök! :D :?

Kép
szilzi
 
 


Ja! és igen, ezek a katicák rohadt lassúak! Mintha csigákkal lennének keresztezve! :D Az esküvős vonalzónál a madarak olyan gyorsan repülnek... A katicáim meg csak tötyörögnek.. :D

Nekem most mindenki azt mondja, hogy megtalál majd engem is egy kis lélek, majd ha mindketten az apjával felleszünk készülve és minden rendben lesz. Én ebben hiszek is, de akkor miért van annyi nem tervezett terhesség? Lehet, hogy csak azért hiszünk ebben, mert reményt ad? Nem akarom Tőletek elvenni, de csak olyan emberek mondták, akik hónapokat, másfél évet vártak a babára. :cry:

Kép
szilzi
 
 


Egy picit mulatságosabb téma!
Vettünk a párommal görkorit!! Elkezdtek nagyon jönni a kilok és úgy gondoltam tenni kell valamit. :) Én korcsolyázni nagyon szeretek, de a görkori eddig csak egyszer volt a lábamon és akkor is akkorát estem :? A párom eddig csak engem látott korizni, Ő soha nem próbálta. De csütörtökön este elmentünk a Decatlonba és a legolcsóbb kiadást megvettük. Amúgy marha jó dolgok vannak. Este kilenckor nekiindultunk a kerületnek. Nekem egész jól ment, de nagyon fura, hogy az elején nincsen "rece". De szegény párom a végén akkorát esett! :( És én galád módon miután láttam és kérdeztem, hogy semmi baja nincs kinevettem. :oops: Szerencsére nem sértődött meg, de nem is jött velem azóta korizni. Pedig nekem nagyon tetszett és egész jól megmozgatott.

Kép
szilzi
 
 


Mi jót ebédeltek ma? Én dolgozom, úgyhogy csak az lesz amit itt a Don Pepe-ben találok. Ami majdnem mindig ugyanaz! :(

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok

Remélem mindenkinek kellemesen tellik a hétvégéje....:)

A tetnapi napom eléggé elhúzódott, igy nem tudtam jönni.
Viszont a hugomtól kaptam egy nagy szatyor kismamaruhát, amik tök jók! Már ami jó rám...:)
Mert pl a nyári ruha, amit ő 7-8 hónaposan hordott, az kb 2 hétig még jó rám, viszont jóidő hiányában idén tuti nem lesz rajtam.
Bár a hugom és én köztem van cirka 20 kg különbség.....:)
Ő 66 kilóval szülni ment, én most vagyok 72 és még hol a vége!!!!

Anyáéknál isteni volt a menü és jó volt a hangulat is.

Ma csak bolognai spagettit csinálok, a párom azt kérte.Tegnapról meg anya küldött húslevest, igy megvan a vasárnapi menü....:)

Benó:most olvastam, hogy az alternativ szülésnél sokan vizben ülnek, stb....sőt hastáncolnak!!!
Állitólag a hastánc régi szülési rituálé volt!!!!

Azt hiszem ideje lenne itthon is gyakorolnom... :lol:

Na menek főzőcskézni...

szióka...

tancsu és buckalakó 18+5 :wink:
tancsu
 
 


Tancsu,

bejelöltelek az iwiw-en:-)))

Kép
szilzi
 
 


Én még mindig itt őrlődök az irodában, ha valaki ráérne..

Kép
szilzi
 
 


Itt meglehet bolondulni! Semmi forgalom, olyan mintha nem is itt lennék! Nem vagyok én ehhez hozzászokva. Siralmas!! :evil:

Kép
szilzi
 
 


Itt vagyok!!!!! Ti?

KépKép
benó
 
 


Szilzi!!!! Szia! Nem bolondultál meg, ugye? Szegénykém, hogy te állandóan dolgozol! Ez borzasztó! Mikor van neked szabadnapod? Szerintem nagyon jó ötlet a hajókázás, és nehogy lemondd! Szerintem örökké bánnád utána! Sőt, én még azt is megkockáztatnám, hogy másnap is a menyasszonyi ruhában menj! Úgyis olyan rövid ideig lehet rajtad! Élvezd ki minden pillanatát az esküvőnek, ne engedd, hogy holmi anyósok elrontsák a kedved! Ez a ti napotok! Én mindig olyan áhítatot érzek, ha látok egy menyasszonyt! Az érzéseim: tisztelet, csend, elhallgatás, tisztaság, nyugalom, titok, remény, a jövő végtelensége és beláthatatlansága, sejtelmesség. Erre gondolj majd azon a gyönyörű napon, és minden egyes pillanatát élvezd, mintha egy finom koktél lenne és cseppenként innád! Megígéred? :D :D :D
Jó lehet a görkori, én ilyeneket nem merek kipróbálni! De jó fej vagy, hogy te igen! Pont láttunk ma görkoris anyukát, úgy kergette a gyerekét a kismotorral! Csak vigyázni kell, mert ő is majdnem ráesett, mikor a gyerek hirtelen megállt.
Szilzi, hagyd a hőmérőt a francba! Egyébként is végbélben a legjobb mérni, állítólag, hát ez nekem undi. De nemcsak ezért hagyd a francba, hanem azért is, mert le van tojva a hőmérő! Majd lesz valami, nem? Egy kedves lány, Zölddisznó visszaírt nekem, és megírta, honnan lehet rendelni nagyon olcsón cuccokat, bemásolom majd ide nektek.

KépKép
benó
 
 


Megadom a címet, ahol be szoktam szerezni. Hívd fel őket, szívesen kipostázzák, ha rendeltek, és nem tud senki érte menni.

Mi az 50-es kiszerelésűt szoktuk venni (25-ös érzékenységűt a HCG-ből)

Így az ára 84/db, az LH pedig 126/db.

http://www.vitani.hu/

KépKép
benó
 
 


Tancsu, örülök, hogy jól telt a hétvégéd! Buckalakó hogy van? Majd hamarosan beillesztem nektek a 19. heti tudnivalókat! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Évi, mi van veled? :cry:

KépKép
benó
 
 


Jó éjt, holnap jövök!

KépKép
benó
 
 


Na, sziasztok lányok.Egész nap nem jöttem,de egyszer azért olvastalak benneteket. Sűrű volt a napom.Rögtön leírom, csak nagyon fáj a hátamés ha most gyorsan nem fekszem le,akkor a párom elalszikés nem maszíroz meg. Masszázs után jövök. :D

Kép
flóra 11
 
 


Itt vagyok. nem volt hosszú ez a masszázs.
Jaj, az előbb miket írtam! :oops: Mindent egybe.Látni, hogy siettem.

Kép
flóra 11
 
 


Na,de legalább segített a hátamon.
Szal. Reggel felébredtem, aztán nagy álmosan kivánszorogtam a konyhába. A párocskám már javában reggelizett, mosogatott,készített salátát, már borotválkozott is meg hasonló.Ő már két órája ébren volt. Én hétvégén szeretek ágyban lustizni. Ő pedig koránkelő. Ma is már fél hatkor felkelt. Aztán délután alszik. Mint egy gyerek. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na, aztán úgy ahogy voltam hálóingben gyorsan felraktam a levest főni, meg a pörköltet is. Közben a párom kiment a garázsba. Én pedig zsutty vissza az ágyba. Számítógép bekapcs, gondoltam, hogy legalább amíg ő kint van és fórumozok veletek. Készítettem magamnak fincsi kávét tejjel, elhelyezkedtem... Na,mire a gép bekapcsolódott,addigra vissza is jött.Meglepődtem, ráis kérdeztem,hogy hogy visszajött. Biztosan nagyon furán kérdeztem, mert vissza is kérdezett, hogy miért baj, ha visszajött? Aztán magyarázhattam,hogy dehogy baj... És csak gondoltam,hogy lőttek a fórumnak... Szépen ki is kapcsoltam a gépet.

Kép
flóra 11
 
 


Felöltöztem és kimentem a konyhába. Kisütötte,hogy egyik nadrágját holnapra javítsam meg. Nekiláttunk kifejteni. 10-ig fejtettünk, aztán gyorsan felöltöztünk és mentünk templomba misére. Mi minden vasárnap járunk. :)

Kép
flóra 11
 
 


Mise után ebédeltünk. Aztán a párocskám pihent én pedig dolgoztam tovább a suli honlapján.Hát volt még mit vele csinálni.
Közben beraktam mosni is,meg teregettem, mosogattam. De mindig visszatértem a géphez.

Kép
flóra 11
 
 


Kb. 6 órakor fejeztem be a honlapot. Akkor mentem,hogy elkészítem a páromnak a holnapi ebédjét. Rizskókot csináltam,fini lett, megkóstoltam. Mondjuk sok volt vele a macera,mert kitaláltam,hogy főzök bele pudingot is, aztán még a tetejére is felvertem tojásfehérjét cukorral. Hát ez nem diétás,de tényleg csak egy picit kóstoltam belőle.

Kép
flóra 11
 
 


Persze megint mosogathattam. Közben a párom átment az exemhez (jó mi?) vízcsapot szerelni. De csak megvizsgálgatta,megbeszélte az exemmel a teendőket,mert új csapot kell venni, ez már tönkre van.

Kép
flóra 11
 
 


Aztán jöttek a fiúk,hogy segítsek nekik a tanulásban. Velük voltam elfoglalva pár órát. Aztán hozzáfogtam a varráshoz. Hát volt elég munka azzal a nadrággal,nem is gondoltam volna. 11-kor lettem készen. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Aztán már csak ágyaztam,zuhany és puff be az ágyikóba.Most onnan írok. Laptopom van, imádom őt. Olyan aranyos. Jutalmul vettem magamnak,amikor befejeztem az egyetemet. Gondoltam úgysem kapok senkitől semmit. Hát valahogy így is volt.
Az apukám meghívott minket egy vacsorára,tőle ez volt az ajándék. Aztán még ezt azt kaptam azért, de inkább apró figyelmességeket. Persze örültem nekik,de laptopra is már régen vágytam. És igazán rászolgáltam,mert színjelesre államvizsgáztam, minden tárgyból egyesre. Nálunk ez a jó jegy. :) Öt tantárgyból: Magyar, szlovák, Matek,Pedagógia és pszichológia. És persze a diplomamunkámis egyes lett.Diszlexiáról írtam.

Kép
flóra 11
 
 


Én imádtam az egyetemi éveket.De még egyszer nem szeretném végigcsinálni.Elég volt egyszer. Nem tudom,hogyan bírtam munka és a három gyerek mellett. És mégis jó volt.

Kép
flóra 11
 
 


Már nem tudom hányadik hsz-t írom.Most egyszeriben be akarom hozni a lemaradásomat. De olyan jó érzés volt,amikor végre új felhasználó helyett azt írta ki,hogy felhasználó. Most várom,hogy mennyi hsz-nél vált megint. És talán már nem sok hiányzik hozzá.Meglátom.

Kép
flóra 11
 
 


Na jó.Még ezzel együtt 5 hsz-t írok.Ha nem változik a felirat,nem ubtatlak benneteket tovább. :oops:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?