Új privát üzeneted érkezett!

Noni! Köszi. Szülinap! :D De más sokkal nagyobb! ÉS sokkal rosszabb.... 8)

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Most olvastam bele a januári babaváróba.
De jó lenne már itt tartani! :lol:
Sokan már megszültek és bíztatják a többieket.
Egy csajszinak, most ment el a nyákdugó indulnak a kórházba.
Mi meg még a kellemetlen mellékhatásokkal küzködünk.
Én egy türelmetlen KOS vagyok.
Na, mindjárt lecsillapodok.

Kép
Kép
noni78
 
 


Roni az Én férjem is 04.22. a lányom meg 04.02. :lol: Én 02.22. a házasságink 05.22. milyen jó lenne picuri meg 09.22-én születne meg :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 

 
 

Én meg egy türelmetlen BIKA!!! :D
Én is így vagyok vele! De te már túl vagy az első babán nem? :)

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Lanta! Ez tényleg nagyon jó!!!!! :D :D
A sors keze!!! :D
Tényleg jó lenne, ha akkor születne!! A 22.-e jó kis nap!! 8)

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Noni! Szép kislányod van. Meg mindenkinek, akinek a fotóját láttam. Édi bédik!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Igen, de már ő is úgy várja, majden 5 éves lesz, mire megszületik.
Minden este ad a hasamra egy jóéjt puszit Picúrnak.
Ugyan új várjuk, mint a Fannit. Nincs különbség.
Remélem nem kapja el a féltékenység, szeretném bevonni minden baba teendőbe a fürdetéstől az etetésig.
Remélem így neki is könnyebb lesz. :lol:

Kép
Kép
noni78
 
 


Különben nekem 0422 a névnapom. :lol: :lol:

Kép
Kép
noni78
 
 


Nem mondod!!!Ez nagyon jó! Jól összehoztuk! Melyik?Csak mert kettő van..... :wink:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Folyamatosan elírom a szavakat, betűket.
Majd lassítok.

Kép
Kép
noni78
 
 


Gondolom, hogy mennyire várhatja. Ez nagyon aranyos tőle, hogy puszit ad a pocaklakónak!!Szerintem is jó ötlet mindenképp, ha bevonod.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Noémi

Kép
Kép
noni78
 
 


Köszi!!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Már kislányom elpakolta porcelán kistányérjait, nehogy összetörje.
Tegnap átrendezte a szobát, elpakolta a virágokat, hogy majd ne egyen földet belőle. Azon aggódik, hogy hova tegyük a fenyőfát, nehogy felborítsa a baba. Folyamatosan körülötte forognak a gondolatai.

Kép
Kép
noni78
 
 


Nagyon édes! Igazi gondoskodó már most!!! Remélem, ha majd a második babábamat várom majd, akkor a kistesó legalább ilyen lelkesedéssel és szerettel fogja várni a kisbaba érkezését!!!
Tényleg, akinek van már babócája, hogy áll a kistesó érkezéséhez?

Azt nézem, hogy az ország szinte minden területéről itt vagyunk a fórumon!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Noni nagyon aranyos lehet a kislányod!!! Én ezt nem fogom megtudni milyen egy nagyobb gyermekkel várni a kistesót, de Én így szerettem volna, hogy ilyen pici legyen a korkülönbség. Sajnos GYES-ből nem lehet megélni a kettő között meg nem szerettem volna visszamenni dolgozni :? Tudom az eleje baromi nehéz lesz de amikor már együtt eljátszanak akkor talán már jobb lesz!!! :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Képzeljétek, a szülésről álmodtam az este. Kisfiú született és olyan nagy volt a feje!
Még a dátumra is emlékszem, szept. 5-e.
Azt olvastam, hogy akkor ennek az ellentéte lesz a valóság.
Ti érzitek, hogy kisfiú vagy kislány?
A "nagyokos" rokonaim, már tudják nálam. Érdekes én nem érzek semmit.
Milyen badarság!

Kép
Kép
noni78
 
 


Egy másik kérdés, ami egy kicsit érdekes lehet: olvastam különféle oldalakon a kismamák kérdéseit, hogy mit lehet, mit nem a terhesség alatt és szóba került a hajfestés is. A doki valami olyasmit írt, hogy közvetlen nem árt, de a közvetve vagyis a vegyi anyagok a fejbőrőn keresztül valahogy a szervezetbe jutnak és nem igazán pozitiv a magzatra nézve. Ezzel a kérdéssel hogy álltok? Hallottatok róla valamit?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Igen igazad van.
Vagy nagyon kicsi legyen a korkülönbség, vagy legalább 5 év.
Sokan a 3 évre esküsznek, de szerintem az a legnehezebb korszak.
Tapasztalatból mondom. Én nem bírtam volna, elég eleven a Fancsi.

Kép
Kép
noni78
 
 


Noni!

Rengeteget álmodok én is arról, hogy már megszületett a baba. Volt egy olyan groteszk álmom is, hogy amikor a babámat pelenkáztam kislány volt, aztán meg utána kisfiú feje lett, és kisfiamként is beszéltem róla. HAHA :P A nagyfejet azt én is mindig megálmodom.
Sokáig azt álmodtam, hogy kislány lesz. De azt is hogy fiú. Nem tudom. Én nem érzem, hogy fiú lesz vagy lány.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Én meg pont azt hallottam hogy a fejbőrön kerseztül nem jut be semmi inkább a belélegzéssel kell vigyázni! Én folyamatosan festem a hajam mert amúgy már ősz lennék :oops: és nem lett semmi probléma kislányommal hála az égnek :)

Kisfiú, kislány! Én abszolút nem érzek semmit! Bár az elsőnél a fiúra voksoltam volna de szerintem csak azért mert azt szerettem volna először!!! A nővéremnek már van 2 lánya és gondoltuk milyen jó lenne egy kisfiú a családba, mi is ketten vagyunk lányok! Hát nem jött be! De talán majd most :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Én nem festetem hajam. Egyszer melíroztattam, de azt is megbántam. Alig vártam, hogy lenőjjön.
Szerintem a festék szaga, az orron kersztül hamarabb ártalmas lehet.
Van a városban 3 fodrász kismama, akik nem válalnak festést mióta tudják, hogy babát várnak.

Kép
Kép
noni78
 
 


Lanta!

Lehet, hogy neked van igazad és én hallottam rosszul Vagy csak egyszerűen rosszul emlékeztem. Szóval akkor nem. Én is így gondolom, hogy talán ez nem árt.
Nemá hogy ősz lennél??? :lol:

Talán most fiú lesz.!!!DRUKK

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Mármint a fejbőrőn. A szaglás igen. Már én is össze vissza írkálok, elírom a szavakat

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Én sem festetem a hajam, de megértelek Lanta, ha ősz lennék én is festetném.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Nálunk a férjem álmodott a babával, hogy tologattuk őt a városban, de arra nem emlékezett, hogy fiú vagy lány.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Szoktátok nézni a Zone Realityn a kismamás műsort. szülésekről szól. Dél körül van, meg most.

Kép
Kép
noni78
 
 


A műsor után ????

Kép
Kép
noni78
 
 


Vasárnap megyek ultrahangra a párom azt szeretné, ha kiderülne ketten vannak. Meg is hülyülnék. :lol: :lol:

Kép
Kép
noni78
 
 


Igen sajnos már nagyon őszülök :oops: Nem tudom kitől örököltem de nagyon idegesítő 29 évesen meg pláne :) Hát Nálunk most nagyon izgi a dolog! Nagyon jó lenne ha kisfiú lenne, de ha kislány akkor is hazahozzuk :):) Abszolút nem bántam meg, hogy a kislányom is kislány let sőt!!! Nagyon imádom Ő az ÉLETEM ÉRTELME!!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Ikrek??? Én is biztos hülyét kapnék :lol:

Az a csatorna amit írtál noni sajnos Nálunk nincs :cry:

Kép
Kép
lanta
 
 


Épp most mutadtak egy császárt premier plánba.
Nem lennék orvos. :lol:

Kép
Kép
noni78
 
 


Nálunk van ez a csatorna, de én még bent ülök a munkahelyemen, most készülök haza.
De még most ment ele egy ügyfél.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Én sem elennék orvos, bár állatorvosnak készültem 18 évesen.....

Kép
Kép
petra1980
 
 


Tudom, hogy az a lényeg, hogy egészséges legyen a baba de biztos már mindenki eljátszott a gondolattal, hogy mit szeretne kisfiút vagy kislányt????

Kép
Kép
lanta
 
 


Én csak csak 4 órában dolgozok. Csütörök, péntek, szombat.
( Lottózó.) Ennyi bőven elég, így kényelmesen elintézem itthoni dolgokat is, nem kell minden este kapkodni.

Kép
Kép
noni78
 
 


Akinek már van gyereke az az ellentétjét szeretné. Szerintem az első mindegy, igaz én is fiút vártam először. Persze megkaptam 6 fiú veszett el benne.

Kép
Kép
noni78
 
 


Valahol találtam szülésekről videókat, nagyon jó. Csak az a bajhogy nem tudom hol. Ha megtalálom leírom.

Kép
Kép
noni78
 
 


Noni!
Én lennék az ellenpélda. Fiam van és ha játszadozunk a gondolatokkal, akkor megint fiú felé húzok jobban. Bár a párom is fiút szeretne jobban (hiszen az első házasságból már van 1 lánya), de apósomnak 3 fia van és a 3 fiúnak csak lányai. Innentől kezdve a párom állítja, hogy csakis lány lehet! :lol:

Kép
Kép
konan
 
 


Abba kellett hagynom az Elevitet. Rengeteg lett a vasam. (székrekedés)
Hallottam egy Hipp-es magzatvédő folyadékról.Állítólag nagyon jó.
Gyümölcs- és zöldség kivonatokból előállítva.
Hallodtatok róla?Milyen lehet?

Kép
Kép
noni78
 
 


Na újra itt vagyok, csak el kellett mennem a kocsimért.
Egyetértek Lanta-val. a lényeg, hogy egészséges legyen. Én fiút szeretnék előszőr. Azt hiszem.

Noni. Nem hallottam róla. De biztos jó lehet.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok Lányok,

Jó sokat írtatok...tényleg csak győzze az ember visszaolvasni. :)

Én is ülőmunkát végzek, és ugyanaz a tapsztalatom mint az elöttem íróknak. Nekem is nyom a nadrág, fel vagyok puffadva, :oops: és olyan érzés mintha végig feszítene a hasam, mintha izomlázam lenne. Nekem úgy jobb ha kicsit hátra dőlök vagy legalábbis egyenesen ülök. Ha picit előre dőlök az nagyon rossz.

Lányok nekem kajálás után nagyon ég a gyomrom, ha meg nem eszek eleget akkor előbb-utóbb azért. :shock:

Ti nem tapasztaltatok magatokon hangulatingadozást? Engem ma minden apró dolog kiborított, vagyis felidegesített :evil: nem tudom miért...olyanok amiken alapból nem idegeskednék. Egész megfájdult a gyomorszájam. Pont arra gondoltam, hogy inkább boldognak kéne lennem, erre itt halálra idegesítem magam. Arról nem is beszélve, hogy a babának sem tesz jót.

A baba neméről már mi is sokat beszélgettünk a párommal. Mi első körben inkább kislány pártiak lennénk, de persze egy fiúcskának is örülni fogunk.

Azt olvastam, hogy a kismamák elképesztő dolgokat tudnak álmodni, úgyhogy nincs abban semmi furcsa.

Kép
Kép
mirci74
 
 


huuh hazafelé jövet megkívántam a mekis kaját, és most teljesen kész vagyok tőle. Olyan mintha kőtömb lenne a hasamban.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci!
Ti ilyen gyorsan terveztétek a következő babát, vagy véletlen.
Lehet, hogy írtad már csak nem emlékszem.

Kép
Kép
noni78
 
 


Ja bocsi, az az esküvő napja. Azt hiszem már elfáradtam.

Kép
Kép
noni78
 
 


Ti is ilyen szétszórtak vagytok, mint én?
Nekem talán ez a legrosszabb mellékhatás.

Kép
Kép
noni78
 
 


Sziasztok, mára ennyi. Holnap este benézek.
Jó éjt.

Kép
Kép
noni78
 
 


mirci74!
Tegnap vettem mekis kaját. Mcfarmot vettem. fél 5 kor ettem meg, de este fél 9 kor is úgy éreztem, mindjárt visszakandikol..... :roll:
Nekem kajálás előtt, után mindig. Mostanság alig bírok tőle elaludni. Most ittem pl hideg tejet, egy nagyon kicsit csillapította.
Idegeskedés. De észrevettem magamon. 3 nappal ezelőtt meg olyan depis voltam, semmihez nem volt kedvem. Valamelyik nap meg mindenen fennakadom. Akkor ennek lehet ezek szerint betudni?

Noni! Igen. Nagyon. Extrán!Egyébként is az vagyok egy kicsit, de most!!! :oops:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Szia Noni! Sok pihit!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Koszonom szepen mindenkinek a batorito szavakat. Mara csillapodott a dolog, igaz csak pisilni voltam felkelve,amugy csak az agyban fekudtem.

Panaanya: nagyon megnyugtatott, amit irtal, en a neten sehol sem talaltam ilyen magyarazatot a barnazasra(mindenhol csak azt , hogy feneyegeto veteles jele), es bizony nekem is vannak ilyen kijovo szilardabb, darabka reszek, amire mar azt hittem, hogy magzat vagy vmi hasonlo resz:(
Most iszonyu hohullamaim vannak, enm tudoma progitol vagy ne, jo jel-e vagy sem, majd meglatjuk.

Es igen, szerintem se fogom birni 2 hetig a bizonytalansagot, meg elotte elmegyek uh.-ra. Megegyszer koszonom!!!
Gwini: kettonk kozott csak az a kulonbseg, hogy nekem az elozo ket terhessegemben ilyen nem volt, es igy nagyon megijjedtem. Pihenjunk!!

Sziasztok!
kolkok3
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: